Jsem asi těhotná

kikizi
3. kvě 2019

Dobrý den já vím ptám se furt do kola je mi 15 let měla dotaz jsem neskušena. 25.4 jsem měla pohlavni styk s kamarádkám byly jsme nějaký čas kamarádi s výhodami... a chtěla jsem se zeptat jestli je možné otěhotnět když nemám ovulaci pohlavní styk jsem měla asi 3 dny před menstruaci bojím se otom sněkym mluvit tak se ptám tady 😢😔☹️

ttm
Autor odpověď smazal
Zobraz
malenka3
3. kvě 2019

Jak víš, že nemáš ovulaci? V tvém věku může být menstruace nepravidelná, takže nemožné to není a je spousta těch, co otěhotněly před zdánlivou menstruací. Klidně být těhotná můžeš, ale taky nemusíš. Co čekáš za odpověď? Že ti někdo napíše, že určitě nejsi? Počkej si na MS nebo případně, až bude vhodné udělat test, tady žádná z nás nemá křišťálovou kouli.

rebe
3. kvě 2019

Nezkušená? Když sem tenhle dotaz dáváš za poslední rok už asi popáté? 😀

hankaviki
3. kvě 2019

To já si zamoralizuju a nakrmím trola.. Jsem se na tebe koukla tady na Modrým koníkovi a našla jsem, že je tohle už snad tvoje 4.diskuze na podobné téma. Ano, ptáš se furt dokola. Prosím tě, nesoulož. Je vidět, že nedokážeš se sama o sebe postarat, přijmout taková opatření, abys neotěhotněla. Až dospěješ a opatříš si spolehlivou antikoncepci, tak se s tebou někdo začne bavit, ty trole.

annanoskova
3. kvě 2019

@kikizi Ahoj, pokud máš "kamaráda s výhodami" jak píšeš, na což je podle mě ve tvém věku moc brzo, tak by jsi měla vědět jaká rizika to sebou nese.. Jak si přišla na to že nemáš ovulaci.? A hlavně ty se snad při sexu nechráníš.?

wikki07
3. kvě 2019

Nejdřív bych se naučila pořádně češtinu a přestala si dělat legraci z místních, co opravdu chtějí diskutovat o problémech. Jednou se ti to bude hodit

kikizi
autor
3. kvě 2019

@annanoskova právě že on nechtěl ochranu já vím jsem čupka ale jen se ptám ne že nemám ovulaci to ne jde otěhotnět když nemám plodné dny ? Já vím je trapné se ptát ale bojím se to někomu říct to je vše nechápu ze mě musíte krityzovat jen se ptám

misicka1988
3. kvě 2019

@kikizi Holka, zamysli se trošku nad sebou 😔

patmouse
3. kvě 2019

@kikizi po tom co vydim s jakima pyses hrupkaka a napouzivas ani ynterpunkcy tak fakt doufam ze sy z nas jemom delas legracy....
A pokud si legraci nedelas,tak doporucuju, aby ses namisto nechraneneho sexu s kamaradem radeji venovala skole,idealne si zopakuj vsech devet trid zakladky, to by ti celkem prospelo a sex si nechej na dobu,az poberes trochu rozumu a zodpovednosti... co vic ti k tomu mam rict?

annanoskova
3. kvě 2019

@kikizi Myslím že já jsem k tvému "dotazu" přistoupila ještě tak že by si mohla být ráda. Evidentně jsem jen plýtvala svým časem

hankaviki
3. kvě 2019

kikizi: jak víš, že nemáš ovulaci? to ti řekly karty nebo sis to vyvěštila z křišťálové koule? Nebo ti to fakt řekl nějaký doktor: "Slečno Kikizi, vy nemáte ovulaci"?

dora13
3. kvě 2019

Ano, je mozne otehotnet. Pokud mas nechraneny sex, muzes otehotnet. Opravdu neni treba zakladat na toto tema kazdy mesic nove vlakno. Opakuji: pokud mas nechraneny sex, muzes byt tehotna. Doporucuju zajit si ke gynekologovi pro antikoncepci, pripadne pouzivat kondom, ale hlavne bych to navrhla, aby ses vykaslala na sex a zamerila na skolu, obzvlast na pravopis.

sudylichozrout
3. kvě 2019

@kikizi věnuje se místo sexu raději škole. Potřebuješ to jako sůl.

codal
3. kvě 2019

@kikizi Kamarádka otehotnela dva dny před menstruací,takže spoléhat se na plodné a neplodné dny je opravdu velmi riskantní, zvlášť v tvém věku, když ani menstruaci určitě nemáš úplně pravidelnou,takže i ovulace se může různit, a zvlášť s kamarádem s výhodami. Když pominu,že jsi na tenhle druh vztahu a celkově na sex podle mě až příliš mladá, tak když už to provozuješ,tak se chraň, prezervativ,antikoncepce, nejlépe obojí, protože prášky te před pohlavnima chorobama neochrání. Bůh ví, z kolika dalsima kamarádkama takhle nechranene spi..

codal
3. kvě 2019

@codal (s kolika)

moxha
3. kvě 2019

Pokud nechce ochranu on,tak proč ji nevyužíváš Ty? Zajdi na gyndu a nech si napsat antikoncepci,nebo se jednou staneš maminou. ...Test si udělej za 14 dní od styku

marta1295
5. kvě 2019

Dobrý den chtěla bych se zeptat zda mužů bejt těhotná kdyz místo menstruace sem jen dva dny špinila a když udělám jaký koliv krok bolí mě hodně v podbřišku jako takové píchání děkuji za odpovědi

sudylichozrout
5. kvě 2019

@marta1295 Jak to mame, boha jeho, vedet? Proc si neudelas test?
Ja uz z techto dotazu vazne nemuzu...

lachtanice86
5. kvě 2019

@marta1295 mám kouknout do koule? Proč si neudělá test?

journals
5. kvě 2019

Kamarad s vyhodami v 15 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

marta1295
5. kvě 2019

@lachtanice86 zatím chci ještě počkat snažíme se už dlouho a nechci pak bejt zklamaná že to teh. Není

sudylichozrout
5. kvě 2019

@marta1295 tak si pockej a neptej se nas na veci, ktere NEMUZEME vedet...

sayast
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru