Přirozená bronz.. Barvená červenohnědá..budu verna asi
Přirozená barva je tmavě hnědá, nyní bloňďaté melíry. Vyzkoušet? Už asi žádnou. 😉
Přirozená barva je hnědá, momentální barva je přirozená a vyzkoušet? 🤔 Trochu do rezava 😉🤣
Přirozená spinava blond, mam blond a chtěla bych vyzkoušet broskvovou 😊
Přirozenou mám světle hnědou, chtěla bych vyzkoušet růžovou nebo fialovou nebo modrou, ale už jsem na to stará😂
Tmavě hnědá, lehce světlejší než přirozená (a sem tam stříbro, které nechytlo barvu). Ráda bych něco modrého, možná i červenou...
Tmave hneda / tmave hneda s zrzavymi odstiny/ zrz
Moje přirozená barva je popelava blond, teď mám blond melír a moc by se mi líbila modrá🤩 tak až budu šedivá, tak si dám modrý preliv 😄
Jsem brunetka,momentálně mám pár světlých proužků a ráda bych zkusila měděnou/cihlovou 🙂
Moje barva je světle hnědá a zatím s ní jsem spokojená😊 do budoucna bych sáhla možná po tmavší hnědé 🙂
Střední hnědá, mám teď o něco tmavší hnědou a ráda bych zase někdy do zrz.....
Přirozená tmavší blond. Po obarvení na černo v pubertě mám vlasy trošku tmavší. A teď mám vlasy zase své. Již 3 roky jsem barvu na vlasy nedala.
Přirozená barva je tmavě hnědá, protože už mám viditelné šediny barvím se na svoji přírodní barvu, takže taky tmavě hnědá, na experimenty nemám odvahu🙃
1) svetle hneda
2) cerna
3) zrzava
🍀😊
Moje barva je světle hnědá a v létě sem tam blond melír. Ovšem teď už je sem tam šedý vlas. Nicméně barvit vlasy si pořád nehodlám, jelikož si to jako atopik netroufnu. A pokud se nakonec rozhodnu, chci se nechat obarvit co nejpodobnější barvou, jaká je moje přirozená.
Hneda, stejna hneda a modra 😁
pochcaná sláma, blond, chtěla bych vyzkoušet tmavou, ale chlap by mě asi nepustil domů 😀
Hnědá a teď mám též hnědou plus sem tam stříbrný vlas 🤣🤣 nebarvim se, naposledy asi před 3 lety.
A chtěla bych vyzkoušet echt zrzavou.
Přirozená barva je tmavší blond, teď mám zesvětlenou blond a u té zůstanu a experimentovat už nechci 😄
Moje přirozená barva je hnědá, nyní mám hnědo červenou, a na hlavě jsem měla asi už vše kromě teď té moderní ledově šedé takže tu bych chtěla někdy vyzkoušet 😉 🙂
Prirozena je tmave hneda, takova nevyrazna..
Aktualni.. ehm.. zaklad jsou prirozeny, ale ono mi tonprapodivne vysisuje slunicko vzdy, ze ani kadernice neveri, ze nemam melir.. takze nikdy nemem jednu celistvou barvu..
A rada bych vlasy cervene, ale nemam na to, cervenou udrzovat..
Prirozena barva je takova barva "pochcane slamy", jestli mi rozumite haha. Aktualne mam vlasy ale do blond a svetla. Osobne bych chtela mit vlasy zrzave, ale jako clovek se svetlou kuzi nevim, jestli by to ke mne slo 😉
Přirozená hnědá pořád hnědá a chtěla bych zrzavou
Mám nebarvené hnědé vlasy, chci změnu... přemýšlím nad červenou barvou
Přirozená hnědá, aktuálně hnědočervená. Nemám žádnou, kterou bych chtěla vyzkoušet, zároveň se ničemu nebráním, kdyby na mně třeba chtěla kadeřnice experimentovat 😃
Přirozeně mám hnědé, takové nevýrazné. Barvím se hennou do červena/zrzava. Zkoušet novou barvu zatím neplánuji.
Vlasy mám světle hnědé, sem tam zesvětluji z DM sprejem na zesvětlení vlasů, ale jelikož už nezabírá na šediny, uvažuji o blond barvě.
Moje je tmavě hnědá se zrz odlesky, teď mám díky henně tmavě zrzavou a prozatím mi vyhovuje ☺️
Moje prirozena je tmave hneda, na tmave hnedou se i barvim- bohuzel uz sedivim. Zkoušet asi uz nic nebudu. Na svetle nejsem typ, cerna mi zas prijde hruba, barevne take ne. Na meliry mam vlnite vlasy. Spis nez barvu se ted snazim o vlasy hodne pecovat a mit je co nejhezčí 😇
Špinavá blond
Špinavá blond
Žádnou 😅 zkusila jsem už zrzavou a hnědou a postupem času jsem přišla na to, že moje barva je prostě a jedině blond✌️😅
Světle hnědá * tmavě hnědá * černou 🙂
středoevropská myší-světle zrzavá-růžová.
Svou mám takovou neurčitou, cely život jsem ale byla blond 🙈 chtěla bych vyzkoušet být zrzkou 🙂
Přirozená tmavě plava ,a ted světla blondýna
Přirozená zrzka. Teď stále zrzka a chtěla bych vyzkoušet světle růžovou
Moje přirozená barva je tmavá (špinavá) blond. Aktuálně nosím blond melíry. Ráda bych vyzkoušela takový ten světle růžový preliv 😉
Moje přirozená barva je světle hnědá. Barvím se mnou mentálně na kaštan, ale ještě před 3 měsíci na červenou od 16 let. Chtěla bych tmavě rezavou.
Přirozená je pochc.na sláma, mám tmavě hnědou a co jsem chtěla, už jsem vyzkoušela. Možná se zas někdy vrátím k zrzave nebo tmave fialove😃
Hneda, hneda, jsem spokojena, nechci nic zkouset🙂
Přirozená hnědá, aktuální blond melír, chtěla bych vyzkoušet růžovou.
Prirozena je svetle hneda, v lete typ pochcana slama, aktualni barva je prirozena sv.hneda s par jednotkama az desitkama sedivych vlasu. Barveni nemam zatim potrebu zkouset.
Pritozena je svetle hneda,ted mam melir a zbytek fialkove a zkouset ted nevim jakou
Moje přirozená barva je hnědá, ale teď už bohužel se spoustou šedin. Takže aktuální barva je taky hnědá, ale barvená u kadeřnice.🙂
Hnědá, hnědá, zrz (ale to nemám odvahu 😉 )
Přirozenou mám takovou nějakou šedá myš a sem tam už šedina/melírovaný blond/výraznou fialovou.
Přirozená je špinavá blond a tu i nosím, občas ji zvýrazním přelivem. Ale hrozně bych chtěla modro-fialovo-ruzove vlasy 😅🙈
Přirozená je hnědá, aktuálně tmavší hnědá. Nepotřebuji nic zkoušet.
Několik let si vlasy nebarvím, mám svou přirozenou barvu a to je tmavě hnědá. Dalo to hodně práce, než jsem stáhla černou a mám štěstí, že zatím těch šedin moc není. Někdy bych ráda vyzkoušela zrzavou.
Tmavě hnědá a neumím si sebe sama představit v jiné ...kvůli šedinam barvím,ale na stejný jako přirozený odstín.
Přirozená je světle hnědá, obarvená jsem na středně hnědou a můj sen je mít modro-fialovo-tm.ruzove 😂😂🙈
Hnědá, hnědá, žádná 😁
Moje přirozená i aktuální barva vlasů je blond, ale čím jsem starší, tím více mi tmavnou, takže teď už špinavá blond. Jen v létě díky sluníčku mi vždy trochu zesvětlají. Jinou barvu bych ani nechtěla, necítila bych se sama sebou. Až na pár světlých melírů pro zesvětlení v pubertě a jednou kadeřnicí dva nepovedené vínové melíry se zesvětlením (celá hlava světle zrzavá, trvalo věčnost než to odrostlo) jsem si nikdy barvu na vlasy nedávala.
Přirozená barva je tmavě plavá, mám nabarveno na tmavě hnědou, chtěla bych zkusit změnu…světlejší hnědou 😁
Černohnědé, červené, uvidíme 😉
Přirozená špinavá blond, momentálně hnědá a nemám nějaké touhy vyzkoušet jinou barvu.
Světle hnědá, nyní tmavě hnědá, postupně se chci vrátit zase ke světlejší barvě.
Špinavý blond, blond melir a hnědou 🙂
Asi oříškově hnědá, už dlouho jsem nebarvila, zkusila bych asi zas nějaký světlý melír.
Světle hnědá
Tmavě hnědá
Blond
Přirozená barva hnědá, momentálně mám taky hnědou, jednou za čas si ji hodně podobným odstínem oživím. Někdy bych chtěla vyzkoušet prosvetlit nějakými meliry.
Přirozená hnědá, nyní blond melír a barev už jsem vyzkoušela dost, takže další nemám v plánu zkoušet.
Hnědá, blond, zrzavá.
Špinavá blond,
přirozené nebarvené,
ráda bych severskou studenou blond.
Prirozena je hodne tmave hneda, kdysi jsem barvila na cerveno a vlasy tak maji spis uz kastanovy odstin, rada bych vlasy studene stredne hnede
Mám přirozenou blond a moje expertování skončilo na střední, když jsem k maturitě šla s rezavou hlavou 😁
Mám hnědou,barvím se hnědou-bohužel už mám sem tam šedivý vlas,a chtěla bych zkusit blond🙈
Mám světle hnědou, nechávám si dělat světlý melír, vyzkoušet bych chtěla nový střih ale jsem posera 😅
Přirozená blonďatá, která od vrchu je tmavá a postupně světlá, takze nic moc. Barvím se na blond, ale na jasnější než mám já a taky kvůli sjednocení. V pubertě jsem se obarvila na totální černou, s červenými melíry, mamku málem švihlo, taťka mi to pochválil 😃👍
Střihy měním co chvíli, naštěstí mám kamaráda kadeřníka který přijde k nám domů a vždy ostříhá celou rodinu a za pár korun 🤣
Nedávno jsem přemýšlela nad rezavou, ale chci mít barvu jako moje děti 💖 takže k tomu zatím nedošlo, ovšem co není, může být 🤭
Přirozená oříšková hnědá, aktuálně stejná - užívám si poslední rok na RD bez barvení. Až se budu vracet mezi lidi, plánuju nějaký přeliv v podobném odstínu a světlejší baylage.
Přirozená světle hnědá, momentálně tmavě hnědá a chtěla bych buď zkusit být zrzka a nebo si nechat udělat baylage 🙂
Blond, blond, blond 🫶😀
Přirozená hnědá a zatím si ji držím. Ráda bych vyzkoušela barvu zrzavou,nebo do oranžova. Měla jsem jednu kdysi dávno v mládí, byla super,ale přestali ji vyrábět
Moje vlastní už šedivá, Bohužel.Aktualne barvíme hnědou a jinou zkoušet nechci.
Přirozená špinavá blond, aktuálně mám svou přírodní barvu a zkusit bych chtěla barvu do zrzava.
Přirozená je špinavá blond, momentálně mám špinavou blond, svojí, už se léta nebavím...od patnácti jsem měla rudě červenou hlavu asi sedm let, pak různý odstíny hnědý, pak baleage blond na svých vlasech... Vyzkoušet bych chtěla zase tmavě hnědou ale vypadám pak, jak vyblitej knedlík, takže nevím 😄 letos už se snad konečně budu vdávat, takže to nechám na přírodno, pak do toho půjdu 😎😄
Světle hnědá/ světle hnědá / žádnou
Světle hnědá/světle hnědá/tmavě hnědá
Světle hnědá, blond, zrzavá
Hnědá s pár šedinami v ofině... hnědá s pár šedinami v ofině...ombre
Přirozená je světle hnědá, teď si vlasy barvím na
tmavě hnědou a jakou barvu bych chtěla vyzkoušet? V dospívání jsem hodně experimentovala, měla jsem na hlavě víc barev, černou, blond, rezatou, petrolejovou, různé odstíny červené, růžovou, modrou. Takže už zůstanu u té hnědé 😄
Tmavá hnedá a tmavá hnedá 😊 vyskúšala by som nejaký odtieň červenej 🫶
Blond a teď odrostlý melír 🙈
Přirozená barva - pochcaná sláma (sorry za ten výraz, ale tak se tomu tady říká 🙊). Aktuální barva - pochcaná sláma s šedinami (přírodní melír 😅). Už jsem vyzkoušela i černou, hnědou, červenou, rezavou. Ráda bych popelavě šedou, ale nedaří se.
Vlasy nemám, ale výhru bych dala mamce. Maminka má přírodní barvu vlasů černou, ale od 30 se barví na blond, ve 30 chtěla bordó (či co) a měla to růžové jako cukrovou vatu 😅 to zjistila že ji světlé vlasy sluší víc než tmavé a tak je blond, ráda by zkusila nějaký melír do té blond 😊
Přirozená barva špinavá blond
Niňí černá moc mě láká světle hnědá
Jsem od přírody zrzka. Nikdy jsem na vlasech nemela barvu, v mládí občas nějaký barvící šampon. Teď jsem také bez barvy a žádnou neplanuji. Mám výhodu, že zrzave vlasy nesedivi, jen svetlaji. Už mám místy světlejší praminky, takže to vypadá trochu jako světlý melír na zrzavych vlasech.
Moje přírodní je hnědá, ted mám melír a chtěla by jsem úplně černé 🙈
Jsem špinavá blond od přírody, nyní světle hnědá, zkoušet nemám touhu nového nic. Už jsem si zkusila od meliru přes červenou po hodně tmavou hnědou a zakotvila jsem.
Plava blond, plava blond. Nebarvim si vlasy, ani melir nic
Původní je tmavě hnědá, teď mám červenou. Zkusila bych ráda zrzavou
1. Původní je tuším světle hnědá
2. Momentálně je to hodně tmavě hnědá
3. Já bych klidně ještě šla do nějaké šílené barvy ale nechci si ty vlasy ničit, tak už nejdu ani do oblíbené černé.
Přirozenou mám hnědou, aktuálně mám svou přirozenou barvu.
Jednou jsem měla neck mezi tmavě blond a světle hnědou a jednou bych ji opět ráda vyzkoušela.
Přirozená kaštanová, aktuální kaštanová, do budoucna kaštanová 😉
Přirozená světle hnědá, momentálně melír blond a chtěla bych zkusit zrzavý melír 🙂
Světle hnědá plus šediny 🙂.
Blond melír.
Na experimentování jsem zbabělec, ale výrazně rezavou bych zkusila 🙂.
Mám tmavě hnědé vlasy přirozené a zatím nebarvené. Až začnu šedivět, chci zkusit odstíny do červené.
Mám světle hnědá až pocuranou slámu mam teď blonďatý melír a ráda bych zkusila něco do červena
Světle hnědá, nyní tmavě hnědá a u té asi chvíli zůstanu.
Přirozená tmavě hnědá, aktuálně také tmavě hnědá, ale chtěla bych postupně zesvětlovat, protože mi neskutečně rychle přibývají šediny 😏
Světle hnědá, světle hnědá a ráda bych vyzkoušela blond
Měla jsem hnědé,teď barvím taky na hnědé(mám už šediny)a zkusila bych fialovou
Hneda
Blond
Svetlejsi zrz 😄
Středně tmavá blond s nádechem do zrz
Měděná
Kaštan
Moje je tmavehneda, ted mam hnedocervenou a moje vysnena je zrz 😉
1. Přirozená barva je tmavě hnědá
2. Aktuálně jsem se musela nabarvit, mám teď hodně tmavý odstín hnědé
3. Chtěla bych balayage do světle hněda
1. Blond
2. Blond
3. Chtěla bych růžovou
1. Špinavá blond 2. hnědá 3. žádná
1.hnědá 2.hnědá s nádechem do měděna 3. hodně světle hnědou
Zdravím ✌️🍀
Moje původní barva je taková ,, špinavá blond,, 😀
Nyní mám černou, miluji černou barvu a mám ji už cca 7 let 🧐
Ale přemýšlela jsem, že bych zkusila světlou, takže blond 🙂 zajímalo by mě, jak bych teď vypadala se světlými vlasy 🧐🧐😂🍀
1.špinavá blond
2.měděná zlatá blond
3.zatím nemám důvod měnit, ale možná, až bude ještě víc šedin, tak platinová blond
1.špinavá blond
2. zesvětlení melírem
3. někdy na tmavě hnědou
špinavá blond
špinavá blond
ombre
Moje barva je hnědá. Chtěla bych vyzkoušet zářivou rudou, ale při mém štěstí by z toho byla zrzavá.
Hnědá a hnědá. Experimenty s barvením už mám za sebou. Ale ještě jsem nezkoušela třeba růžovou. 🙂
"Pochcana" sláma 🤭 / smývatelny přeliv světlý kaštan / krásná zrz 😉
světle hnědá- přidávám světlý melír- manžel by chtěl zrzku 🙂
plavovláska, plavovláska, platinová blond - to bych chtěla vyzkoušet
Hnědá
Mahagon
Zrz
1. taková ta myší hnědá
2.červené tóny
3. možná zase světlou barvu, ale teď ne, teď jsem spokojená
hneda barva vlasu,hneda barva,rada bych zkusila nejakou svetlejsi hnedou nez mam ted
hnědá / hnědá / světlejší hnědou
Světle hnědá teď i šedivá / hnědá / zkusila jsem snad vše kromě platiny
Blond, tmava blond a mozna zkusit platinovou
1. Moje barva je dost spinava blond
2, mam světly blond melir
3. Růžové asi jen praminiky, na celou hlavu bych neměla 😁😁😁
15 let jsem se bavila na černou konečně jsem se jí zbavila a nyní mám svoji hnědou barvu a nehodlám se barvit dokud nezešedivim. Chtěla bych vyzkoušet platinu😉
1.špinavy blond
2.blond
3.nejradeji bych mela svoje puvodni vlasy
1. Moje barva je světle hnědá
2.aktualne mám blond melíry
3. Vždy se mi strašně líbily cerne odstíny,ale pro mě typove úplně nevyhovující
Přirozená něco mezi blond a hnědou, aktuálně tatáž, vyzkoušet bych chtěla stříbrnou
Moje barva je tmave hneda, nyni svetlejsi hneda a u te bych chtela zustat
Má barva vlasů je hnědá, tu i stále mám. Až budu mít víc šedin, ráda bych medenou/zrzavou
Přirozená barva je špinavý blond. Nyní jsem barvená blondýna a vyzkoušet bych chtěla červenou, ale nějak se nemohu rozhoupat a udělat to 🙂
Me vlasy jsou tmave hnede, ted uz hodne prosedivele. Mam to promelirovane. Libi se mi popelava blond, ale ta u me nehrozí 😄
Blond vlasy, blond vlasy a chtěla bych takovou ohňovou oranžovou
Moje přirozená barva je špinavá blond (čti pochcaná sláma) 😂 teď momentálně mám vlasy hnědé, i když předtím byly zrzavé a nebo černé 😂 a chtěla bych strašně vyzkoušet višňovou 😍
Přirozené světle hnědé, aktuálně mám moje přirozené, řekla jsem si, ze dokud nenajdu šedý vlas, tak zůstanu u své barvy.. A má vysněná je taková ta kaštanově hnědá 😉
Tmavě hnědá, pár světlých proužků. Víc prosvětlena.
Přirozenou barvu mám tmavě hnědou, momentálně mám něco mezi blond a světle hnědou a do budoucna bych si moc přála mít rose gold.
Přirozená světle hnědá, nyní se světlým melirem, vyzkoušet nechci už žádnou
Přirozenou barvu mám světle hnědou, nechávám si barvit na tmavě hnědou a láká mě vyzkoušet melír.
Přirozenou i aktuální barvu mám tmavě hnědou a ráda bych vyzkoušela melír.
Hneda, hneda a chtela bych zkusit blond melir
Přirozenou i nynější mám tmavě hnědou. Chtěla bych vínovou.
Hnědá, hnědá a samozřejmě zrz 😁
Moje přirozená barva je špinavá blond, teď mám blond a ráda bych do budoucna teplejší barvy, trochu do zrz
Mám tmavě hnědou i teď. Dřív jsem nosila probarvený melír a zkusit bych chtěla balayage
Moje přirozená barva je - myší( tmavá blond)
Teď mám zrzavo- červenou barvu ale časem se asi znovu vrátím k hnědé
Přirozená je světle hnědá, nebarvím se, do budoucna mi stačí sluníčko a vlasy mi světlají a zrznou sami 😊
Přirozená světle hnědá, aktuální hnědo zrzavá s jemným melirem
Myší, blond, kromě modrých, zelených, fialových a červených vlasů jsem měla všechno, takže asi už nic a zůstanu u blond 😄
Přirozená je hnědá, aktuálně hnědá, zajímala by mě klidně blond.
Mám hnedé vlasy(sem tam už šedivý vykukuje) , nikdy nefarbené a do budúcna ani neplánujem farbiť.
Světle hnědá
Teď aktuálně tmavší hnědá
Láká mě balayage prosvětlit to 🙂
Přirozená je špinavý blond, momentálně mám blonďatý melír a klidně bych zkusila nějaký odstín světlejší hnědé.
Přirozená barva hnědá, teď momentálně zesvětluji na světle hnědou. Někdy bych chtěla zkusit být zrzka.
Přirozená barva je světle hnědá.,, nyní jsem tmavě hnědá a chtěla bych být někdy blondýnka.
Přirozená je hnědá, momentálně hnědá hodně prošedivělá (nestíhám to barvit 🙈) a chtěla jsem vždycky zkusit nějakou hodně světlou hnědou
Přirozená je hnědá, momentálně je hnědá s prosvětlením blond a chtěla bych zkusit ještě víc prosvětlit, protože rychle šedivim
Světle hnědá / odbarveno na šedivou- modrou / a barvy jsem měla už asi všechny, které bych chtěla vyzkoušet
1. Tmavě kaštanová
2. Ad1. + šedá ;)
3. Temne fialovou. Fakt - nekecám!
1. Stredne hneda
2. Stejna plus uz par sedin
3. Premyslim, jestli pres to nejakou cokoladovou nehodit, aspon na par let 🤭
1. kaštanová
2. stříbrný melír
3. Mahagon
1.kastanove hneda
2.stale stejna
3.az budou prvni sediny, chci prosvetlit
Svou barvu mám hnědou, ale barvím se na červenou či rezatou. A s pár barvami jsem již experimentovala, ale lákala by mě oranžová. 🙃
Hnědá/hnědá/žádnou, jsem spokojená🙂
Přirozená barva je liskooříšková a stejnou barvuam i teď 🙂 zajímalo by mě, jak by na mě vypadaly rezaté vlasy, ale zkoušet to nebudu.
1) hodně tmavá 2) skoro černá 3) jsem spokojená, tak jak to je
1) tmavě hnědá, 2) mám stále svojí barvu vlasů tmavě hnědou (nebarvím se), 3) a zase hnědá 🙂
přirozená světle hnědá , současná červená , blond 🙂
Jsem od prirody a narozeni blondyna a tak to taky zustalo po cely zivot. Ale rada bych zkusila ruzovou 😁😍
bruneta
lehce prosvětlené
žádnou, jsem spokojená
Hnědá
Hnědá
Buď žádnou,nebo trochu zrz 👍
přirozená je hnědá, aktuálně je hnědá a asi nechci vyzkoušet žádnou, jsem spokojená
Moje přirozená carva vlasů je světle hnědá.
Tet jsem navarvená melírem a tmavě hnedou barvou
A co bych chtěla vyzkoušet tak blo platinovou blond až do šediva.
hnědá, červenohnědá, nevím, asi žádnou
Přirozeně jsem hnědovlasá, současně mám blond melír a láká mě už nějakou dobu zkusit být zrzkou 😊
Přirozenou mám hnědou, aktuálně mám hnědou, barvu bych ráda vyzkoušela mahagon nebo blond, možná i tmavší hnědou než mám. Výrazným změnám se nebráním 😁
Kaštanová, nyní mám aktuálně svou barvu a líbí se mi ledové espresso.
Dobrý den.
Jaká je tvoje přirozená barva vlasů? - Taková nijaká, slámová, dá se říct že světle hnědá, není moc pěkná.
Jaká je tvoje aktuální barva vlasů? - Ta přirozená, ale mám tam ještě asi 6 proužků blond melíru.
A jakou barvu vlasů bys někde chtěla vyzkoušet? - Já nemám moc odvahy na experimenty, takže možná tak tmavě hnědou 🙂
1)hnědá
2)hnědá
3)ombre
Přirozená taková středně hnědá, teď mám do zrz, experimenty s barvami jsem si už užila, teď bych chtěla zůstat u té zrz, maximálně lehce víc do červena nebo mojí přirozenou 🙂
Přirozená barva vlasů je tmavě hnědá. Momentálně mám svou přirozenou barvu, ale již se šedinami, a proto zvažuji barvu - hnědou (podobnou té přirozené).
Přirozená barva je středně hnědá, aktuálně mám tmavě hnědou a chtěla bych zkusit melír 🍀
Přirozená je špinavá blond, aktuálně mám špinavou blond,a ráda bych chtěla vyzkoušet zrzavou
Přirozená je světle hnědá, nyní mix světlé a tmavě hnědé a do budoucna bych chtěla barvu sjednotit do tmavě hnědé.
Přirozená hnědá, aktuálně hnědá s pár šedivymi vlasy 🙈 Zrovna nyní řeším dilema... hnědá, nebo něco divočejsiho.. 🤔
Přirozená barva mých vlasů je špína blond, nazvala bych to spíš zlatá blond, která se vlivem ročního období mění, v létě prosvětluje a v zimě zas stmavuje. Zhruba 6 let se už nebarvim, to jsem měla vždy světlou blond, na škole jsem do blond mixovala červenou nebo oranžovou...teď si nechám tu svoji barvu. 🤩
1) světle hnědá
2) blond melíry
3) duhu
Moje vlasy jsou divná hnědá, momentálně mi odrůstá blond melír a plánuji balayage blond 🌷
Špinavá blond, blond melír, ombre 🍀🌺
mám hnědé vlasy, aktuálně na konečkách světlý melír a v červnu mám domluveno barvení na kaštanovou, tak to už se těším 🙂
1. Tmavě hnědá, 2. světlejší hnědá s blond proužky, 3. fialovou
Přirozená je hnědá, teď mám převážně svoji barvu vlasů s pár lehce světlejšími odrosty a chtěla bych mít světle plavé 😊
1. Špinavá blond, 2. blond melír, 3. pokusy s barvami mě s pubertou opustily
Přirozená barva je hnědá, teď už nějakou dobu mám vlasy prosvětlené melírem, po porodu, při kojení dostaly pořádně zabrat, že už posledně mě kadeřnice ani melír nedodělávala... Teď uvažuji o kaštanové nebo nějaké tmavší hnědé 😉
Hnědá vždy a vždy bude 😉
Hnědá, teď tmavé hnědá, vyzkoušela bych plavou.
Přirozená je světle hnědá. Barvím se na trochu tmavší a jediné,co jsem neměla za barvu na hlavě a brala bych ji je jen modrá 😉
Má přirozená barva je černá, aktuálně také černá a chtěla bych vyzkoušet čokoládově hnědou 😊
Moje vlasy jsou přirozené černé, vlasy si nebarvim několik let a ani nehodlám. Jsem naprosto spokojena se svoji barvou😊
Přirozená je hnědá, aktuálně je to hnědá a chtěla bych černou s fialovou ofinou
Plavá, plavá s melírem, bordó.
svetlě blond, dlond, šedivá
Přirozená je hnědá,teď mám hnědou a už bych asi nic moc nezkoušela.Už jsem měla světlou,červenou,černou.... 🙂
Přirozenou mám kaštanovou (včetně šedin), současnou kaštanovou (k barvení využívám přírodní barvy jen na ty šediny), jinou už zkoušet nechci, měla jsem vlasy od zrzavé po černou
Plavá,světlá. Ted mám blond melíry. Ráda bych někdy hnědou.
Moje přírodní barva vlasů je hnědá. Stejnou mám i teď a červený melír.
Jednou bych chtěla vyzkoušet blond a růžový melír 😄
tmavě hnědá, zrzavý přeliv, momentálně jsem u barvy kterou jsem vždy chtěla zkusit
Od narození mám stále jen tu zrzavou 🤣 ale začínají mi v ní probleskovat bílé nitky 😄
Jsem přirozená světla hnědovlasá ale chodím na melír blond. Chtěla bych zkusit zrzavé vlasy
Přirozená barva je spinava blond. Mám to obarvené na blond a vyzkoušet už asi žádnou 😂 uz mám za sebou rudé červenou a pak zrzavou a do tmavá fialové tal už stačí 😂
Hnědá, teď barva hnědá podobná mé přirozené a láká mě zrzavá.
Hnědá, hnědá a líbí se mi baylage
světle hnědá, blond , čokoládově hnědá🙂
Své vlasy mám tmavě hnědé,momentálně mám blond melír. Chtěla bych zkusit zrzavou 😍
Moje vlasy byly tmavě hnědé po tátovi, teď už jsou prošedivělé. Asi od 25 se barvím, nejdříve decentně tmavě fialová, pak tmavě červená a teď v lednu jsem se vrátila k tmavě hnědé, abych měla barvu co nejvíce se podobající mé původní barvě. A vyzkoušet nic nového nechci.
Přirozená světle hnědá, momentálně nechávám odrůst černou po 5 letech barvení. Chtěla bych zkusit nějakou hnědou
Prirozena spinava blond, aktualni spinava blond se svetlym melirem, do budoucna bych chtela vice zesvetlit.
Přirozená hnědá, teď světlé meliry kvůli šedinám. Vyzkoušet bych chtěla měděnou barvu.
Prirozena je tmave hneda, ted mam hnedou s balayage. Nekdy bych chtela zkusit odstín do cervena, pripadne fialova.
Přirozená tmavší blond a kromě vymyvatelných sprejů jsem se nikdy nebarvila. Pokud bych začala moc brzy šedivět, půjdu si do svého odstínu, možná trochu světlejší blond 🙂
Přirozená hnědá, ted mam hennu zrzavou a chtěla bych zkusit červenou
Přirozená barva je světle hnědá,teď mám blond meliry. Vyzkoušet asi nic nového nechci,takhle mi to vyhovuje.
Přirozená je takové světle hnědá. Prosvětlené ji blond melirem a rada bych zkusila zrzavou. 😉
Hnědá, hnědá, žádná. 😏
Přirozená světle hnědá, mám nabarveno trochu do měděna i kvůli začínajícím šedinám a do budoucna budu šťastná za každou chvíli o samotě u kadeřnice, takže snad dojde i na nějaký zajímavý melír třeba 😄
Moje přirozená barva je taková špinavá blond. Momentálně mám po 6 letech nebarvení tmavě hnědou. A nemám žádnou, kterou bych chtěla vyzkoušet.
Moje přirozená i aktuální je středně hnědá. Můj sen je tmavě růžová.
prirozena je hneda, a v ni obcas melir momentalne
1. Světle hnědá
2. Tmavě hnědo červená
3. Blonďatý melír
Přirozená spinava blond, po porodu ztmavly na hnědou, chtěla bych blond.
Přirozená je hnědá, Barvím se na černo a vyskouset bych chtěla červenou
Mam tmave hnědé vlasy, obcas mi rikaji, ze ksem černovláska. Vlasy si nebarvim, mam svou barvu fakt ráda a jinou bych nechtěla.
Přirozená je tmavě hnědá, mám melír a chtěla bych růžovou
Přirozenou mám spinovou blond, jsem blond a blond zůstanu navždy. 😀
Světle hnědá, tmavě hnědá, chtěla bych ještě tmavší.
Přirozená je, jak řekla kamarádka, jako poch... počůraná sláma 🤭 mám melíry a jsem spokojená 🙂
Přirozeně i aktuálně mam tmavě hnědé vlasy, ale už mam připravenou měděně červenou hennu a doufám, že bude aspoň trochu vidět😅
Přirozená je kaštanová hnědá, nyní již hustě šedivá 🤣
Aktuální Mahagonově červená asi nejblíže odstínu.
Vyzkoušet bych chtěla cokoli s odstíny do šeda, ale nemám moc odvahu 🤣
černá, nyní šedivá a tak bude
Mám tmavě hnědé, nebarvím se a chtěla bych zkusit šedivou 😀 ikdyž, jestli to bude takhle pokračovat, tak se mi o přirozené šediny postará můj syn 😅
Přirozeně jsem odstín počůrané slámy, nově s příměsí šedin.
Aktuálně mi odrůstá blond
Vyzkoušet už asi nic. V mládí jsem vyzkoušela snad všechno, co tehdy šlo a nejradši a nejlíp se cítím v zrzavé, ke které se zase vrátím.
Hneda, hneda a nemenila bych. 😁
Špinavé blond ,aktuálně melír, nechat si svou barvu 😀
Přirozená je hnědá, teď mám melír světlý a nechtěla bych už vyzkoušet nic😀
Přirozená barva mých vlasů je kaštanově hnědá, aktuální je mírně světlejší (cappuccino), a vyzkoušet jsem vždycky chtěla černou a modrou.
Hneda, blond, ruzovou..
Prirozena barva je spinava blond,momentalne mam hnedou a jinou asi vyzkouset nechci...citim se v teto barve dobre
Přirozená barva je tmavá blond, barva světlejší blond, chtěla bych zkusit platinovou blond 😉
Přirozená barva je tmavě hnědá, aktuálně světle hnědá a chtěla bych rubínovou 🙊🙈
Kaštanová, vyhovuje mi, nepotřebuju nic nového zkoušet.
Špinavá Blond, blond a pouze blond😏
Přirozená tmavě hnědá, aktuálně stejná jako přirozená :D a novou jedině nějakou černou
Prirozena sv.hneda nevyrazna a ted uz s plno sedinama 😫...mam teplou tm.hnedou (chodim pravidelne na preliv) a zkusit nevim..mela jsem blond, zrzavou, skoro cernou...uz nemam nejak potrebu 😂
Přirozená špinavý blond, aktuální špinavý blond, zkusit bych chtěl barvu do medova
Přirozená černá, aktuálně černošedá, zkoušet nic jiného neplánuji.
Původně jsem tmavě blond, momentálně mám světlý melír a až seberu odvahu chci být zrzka.
Spinava blond * svetly blond melir * zrzava
Tmavě hnědá-tmavě hnědá a asi i zůstanu navěky u tmavě hnědé🤣
1. Špinavá blond
2. Melírovaná blond
3. Chtěla bych vyzkoušet rezavou
1. Světle hnědá, světle hnědá a asi už experimentovat nebudu 😃
Přirozená tmavě hnědá, aktuálně čokoládově hnědá, chtěla bych vyzkoušet světle hnědou s melírem
Tmavě hnědá, současná též tmavě hnědá, ale barvená (má origo mi přijde taková zaprášená nebo jak to říct 😂) a časem ji asi začnu nějak hnědě zesvětlovat, ptz děsně šednu 🤔ale určitě ne melír
Přirozené svetle hnědé
Teď mi odrustá červená
Až začnu šedivět dám asi hnědou
Přirozená hnědá. Teď blond melír a ráda bych někdy vyzkoušela ruzovofialovou 🤣
hnědá, mám hnědou a chtěla bych vyzkoušet nějaký melír
Prizenou barvu mám hnědou. A Od té doby co mám děti si vlasy nebarvim, takže mam teď svoji barvu. Co bych chtěla vyzkoušet? Asi by se mi líbila třeba do fialová nebo červená, buď ombré nebo melír.
Je přirozená šedivá? Tak jo. Původní hnědá. Nyní hnědá s šedivou. A teď hrozně váhám, zda si šediny trvale přiznat, nebo ne....
Odpoved na vsechny otazky zni svetle hneda. Myslim, ze svou kreativitu uz jsem uspokojila za skolnich let, kdy jsem mela fialovou, cervenou. cernou...
Hnědá, hnědá, nevím 🙂
Špinavá blond, nyní mám blond melír. Chtěla bych vyzkoušet fialový nebo růžový melír
Mám špinavou blond, měla jsem špinavou blond a měnit nechci 🙂
Mám světle hnědé vlasy, nosím blond melír a do budoucna už asi nechci zkusit nic nového, protože už jsem si vše vyzkoušela v mládí 😀
Přirozená je tmavě hnědá, aktuální taktéž a ráda bych někdy zkusila zase mahagon 🙂

Přirozená barva je hnědá, mám to prosvětlené blond a chtěla bych do budoucna zkusit ledově hnědou.😊