Pokud jdeme vylozene k vode, nebo vim ze budem na slunku, tak se snazim pouzivat ☺️
Ano, používáme celá rodina
Děti vždy, já na obličej vždy, pokud nemám plavky, tak kromě u vody moc ne...
Ano pouziva cela rodina
Ano, všichni
U sebe na obličej pravidelně- musím kvůli akne a když jdu na dyl zadá a hrudnik… jinak ne.. dcera je nejbelejsi bílá, takže tu je potřeba mazat už od chvíle kdy vyleze první slunce.. protože jde se skolkou na procházku a v mikine a vrátí se me spalena 😂co couhalo ven
ano
Ano, ale ne vždy
U deti pouzivam neustale,ja jen obcas 😊
Ano
Ano
Používám podle toho, jak moc budeme trávit času na přímém slunci.
Ano,všichni používáme.
Ano, podle toho, jak moc na slinicku jsme.
Ano, používáme všichni.
Ano, u dcer používám pravidelně od prvního ostřejšího jarního sluníčka až do podzimu.
U sebe to poměrně flákám 🫣😀
Ano, hlavně já musím používat vysoký faktor, protože jinak jsem hned spálená.
U male dbam na pouzivani opalovaciho spreje, ale u sebe na to zapominam.
U syna uz skoro nepouzivam, vzdycky jde do hneda. Mazu ho jen poprve na koupalisti, kdyz jeste nema opalena zada. Dceri je rok, takze tu ano. Ja se vetsinou spalim driv, nez se stinnu namazat a chlap je na tom podobne jako syn. 😁
ano, mažeme se i v Čechách
Ano, používáme opalovací prostředky
U dcery ano, u sebe občas
Ano, používám u sebe, ale hlavně děti, a to i v Čechách
Ano, pro děti i pro sebe
Ano, mažu sebe i děti i tady v ČR 😉
Ano, používáme celá rodina i tady v ČR 🙂
U sebe ne, děti občas.
Ano, pouzivame cela rodina i u nas
Objevila jsem ji teprve loni,ale jsem za ni hrozne rada. Mazeme v CR i v zahranici. Nenaskoci nam slunecni alergie a nevypadame jako rudokozci. Za sebe uz ji budu rozhodne doporucovat. Vyhovuje nam jak ta oranzova rada tak i sensitiv🙂
Ano, mažeme se všude na světě 🙂
Ano, všude.
Ano, celá rodina.
Ano, ale jen když jdeme k vodě nebo na delší dobu ven. Na běžnou procházku nebo hřiště co je ve stínu ne.
Ano.
Ano,používáme celá rodina.
Ano, pokud budeme delší dobu na slunci.
jak kdy. U vody většinou ano
Ano, manžel je hodně světlý fototypy,já naopak tmavnu i ve stínu..dcera tak napůl
Ano u vody 👏🏼
Jak kdy.
U dcery ano, u sebe jak kdy, pokud vím ze jdeme k vodě nebo někam kde budeme cely den na slunci tak použijí i na sebe
Ano,používáme...
Ano
Ano, pro vsechny pri delsim pobytu na slunicku
Ano
Ano, 50 to jistí
Ano
Ano 🙂
Ne
Ano - na zahradě, kluci na rybách, na výletech...
Ano, ale hlavně u dětí
Ano, mažu sebe i děti
Ano, mažeme se i v Česku.
Ano, u nás i v zahraničí
Musím říct, že sebe mažu sporadicky. Ale syna mažu každý den ☀️
Ano, používáme. Hlavně tedy dcerku natíráme, i když jdeme jen na zahradu 😊🌞
Ano, používám...ikdyž od rodiny slýchávám, že jsem díky tomu nezodpovědná 🙈😂
Ano, používáme
Ano
Ano, sebe a děti mažu. Manžel se u nás maže jen občas.
Ano všichni
Sebe šidím, dceru mažu 👍
Ano
Ano krom manžela ten to úplně nesnáší to mazání
Ano
Záleží na počasí a programu dne. Pokud víme, že budeme většinu dne na slunci, tak ano.
Ano vzdy
Ano
U sebe to dost flákám, ale děti jo a výhra by se mi i celkem hodila, protože letos jedeme na dovolenou s neteřinkou
U sebe to flákám, ale u dětí vždy 🙂
Ano.
Ano🙂
Ano, používáme všichni.
Na děti vždy u sebe to flákám.
Vyjimecne
Někdy
Jak kdy, někdy zapomenu 🫣
Snažím se nezapomínat a mazat.
U dětí víc než u sebe
Ano, bez toho v létě nevylezeme ven. jsme všichni typy, které se i přes neustálé mazání, stejně opálíme/spálíme do červena ☹
Jen, když je opravdu pařák
U dítěte ano, máme jeden neustále v kočárku a u sebe pouze když už je opravdové horko 🫣
Ano, v létě pořád
Ano, celoročně když svítí, doma 30, (na obličej 50), u moře a na horách 50
Téměř porad.
Téměř pořád 😉
Ano, protože i v Čechách se lze nepěkně spálit sluníčkem
Pro sebe téměř vůbec, ale pro děti ano 🙂
Ano, ale jen na děti.
ano, na všechny
U deti ano
Děti se snažím vždy namazat hlavně obličej, ramínka, záda, bříško. U sebe už jsem si zvykla aspoň na ten obličej a ruce. Manžel odmítá jakékoliv krémy, ale děti se mažou i sami a docela rádi.
Vždycky, když jsme na sluníčku, u bazénu nebo u vody v přírodě, vždycky se mažeme celá rodina
Používáme vždy u vody nebo když jdeme na sluníčko
Většinou jsou namazané děti a já ne. 🙈
Ano a hlavně mazu děti.
Ano,ale málo
Ano, snadno se spálíme, takže je to nutné.
Děti s manželem vždy, já občas
Ano 🙂.
Ano🙂
Ano
Ano.
Ano
Děti ano, já jen u vody.
Ano používáme, syna mažu každý den teď v létě SPF50 ☀️
Mažeme se jen v případě, že jdeme k vodě
Ano používáme celá rodina
Ano
Používáme všichni.
Ano
Ano u deti urcite
Ano
Určitě ano, pokud trávíme čas na sluníčku, tak téměř vždy.
Ano, používáme celá rodina.
Doma ne, ale u moře je to nutnost.
Ano, používáme celá rodina
Ano ano, používáme všichni.
Ano, já denně SPF50 na obličej a pak 30 sobě i dětem při pobytu u vody. Sem tam při delší expozici mažu dcerku i jen tak, když jde ven, sama se snažím slunci i vyhýbat když to jde.
Ano, používáme.
Ano, používám
Snažím se, ale ne vždy, když je potřeba mám ochranný krém u sebe.
Pro mladší dcerku ano,pro starší moc ne a pro sebe taky moc nee,jen když vím,že celý den budem někde na slunicku
Ano používám, když jsme celý den na zahradě u bazénu
Ano používáme celá rodina.
Ano, neni nic horsiho, nez se spalit.
Ano dceru mažu. Sebe ne jdu rovnou do hněda 😁
Dcerku mažu, sebe "zapomínám".
Dcerám balím kamkoli jdou, u sebe to flakam
Ano, ale většinou zapomínám. 🤭
Ano, děti tím mažu
Samozřejmě ano.
Ano, všichni.
Ano používáme, nejraději tedy opalováky z DM. Natírám náchylná místa.
celá rodina používáme opalovací krémy, mléka s faktorem i v ČR nevidím na tom rozdíl, vždyť si chráníme pokožku, na ní po nějaké době můžeme vidět že jsme se k ní nechovali jak měli a to už od dětství - kůže si pamatuje vše proto je potřeba se o ní starat. KRÁSNÝ SLUNÍČKOVÝ DEN
Běžně ano, samozřejmě nejvic, když jdeme cíleně k vodě.
ano, celá rodina
Ano používáme, cela rodina
Ano, všichni
Ano, používáme všichni.. děti 50, my 30 😊
U sebe ne, jen u dětí - 30.
Používáme celá rodina. Jak svítí více sluníčko.
Ano všichni.
Ano, používáme všichni
ano, nerozlišuji moře nebo sluníčko u nás
Pouzivame vsichni pri pobytu venku. V zime i na snehu kdyz sviti slunicko
Ano, tady v Čechách třeba jen 20, ale vždycky..
Ano používáme vsetci
Ano, používáme my dospělí i děti
Ano, celá rodina
Pro děti ano, pro sebe moc ne, protože se držím ve stínu. Pokud ale jdu někam, kde se slunci nemůžu schovat, mažu i sebe.
Ano, vsichni. Deti 20, ja 6-12
U sebe ne, u dětí ano.
Ano, mažeme se celá rodina 👨👩👧👦
Ano, děti mažu poctivě. Dospělí jak kdy, ale první sluníčko musím, jinak se spálím.
když jsme dýl venku a svítí, tak ano
Já ne, u holek jen, když je v plánu delší pobyt na přímém slunci
Ano, jak začne svítit letní sluníčko, tak cca od toho května, června, jak je třeba mažu děti i sebe. Já jsem hodně nachylná na spálení. Děti se zdá, že snad ne, ale nepodceňuji to.
Děti mažu, ale na sebe zapomínám.
Ano, děti bych nenamazane nepustila ani do školky
Mazu děti vždy než jdeme ven a sobě max ruce někdy nohy
Děti určitě, já když už to musí být
Ano, dceru mažu v tomhle počasí každý den, já a chlap jak si vzpomenem
Ano, hlavně tedy u dětí
Ano,u syna i u mě,nodne času trávíme na zahradě. Jsem hnedovlasa,nemám problem se opalit dohneda, používáme max. 20.
Ano, používáme celá rodina u malého ale nejvíc.
Ano, hlavne tedy deti. Jsme denne v bazenu, ochrana musi byt😎
Ano, používáme.
Ja si ruce mazu i na vycházky s kočárkem (blondýna). Staršího syna (10r) jsem mazala, kdyz byl maly. Nyni v ČR uz ne - nespali se a furt nosí triko. U more ho mazu pečlivě.
Pouzivame opalovaci kremy, s dcerou jsme fototypy 2., zrzky, ale trochu se vzdy opalime, takze na vychazky si mazeme tvar a ruce, a pri vode cele telo 🙂
Ano, to je jedna z pozitivních věcí, co mi mateřství přineslo. Automaticky mažu syny i sebe padesátkou, než jdeme ven.😅
Ano,u vsech
Ano, používáme krémy i v Čechách
Ano, celá rodina, jinak by to zle dopadlo.
U dcerky ano, trávíme hodně času venku hlavně na zahradě. U mě už to pokulhává jestli si vzpomenu 😂
Ano, ale ne vždy
Pouzivam urcite jak u nas tak i jinde. Pro deti mam detsky 30+ a 50 a pro nas 30
Ano, pouzivam ja i deti pokazde, kdyz chodime ven. Hlavne ve dnech kdy je slunicko je to nutnost!!
ano, i v Čechách
Ano, děti hlavně
Ano
Jak kdy, ale spis ano
Ano…I v Čechách se mažeme celá rodina…
Ano, děti většinou, sebe bych měla mazat, ale moc poctivá nejsem
Občas, hlavně když plánujeme být celý den venku na sluníčku.
Ano pro všechny
Ano, samozřejmě
Ano, máme zahradu a bazén, takže když svítí sluníčko , mažeme se radši opalovacím krémem my dospělí i děti
Ano, prostě celá rodina 😉🍀👍🏻
Ano, celá rodina i tady v ČR
Ano, používáme celá rodina i v ČR
U dcery ano, u sebe jen občas.
Ano
Ano sebe i děti chráním i v ČR krémy určené na léto
Ano, cela rodina pouzivame
Ano. Puberťačka má teď citlivější pleť.
Ano, používám ☀️💕
Ano , používáme (a teď jsme měli Sundance MED Ultra Sensitiv dětský sprej na opalování OF50+ u moře a byla jsem s tím moc spokojená! Za celou dobu jsem neřešila jedinou spáleninu).
Ano, vždy když jdeme ven a je slunko či má být slunko. U vody je to samozřejmost. A také ho vždy beru s sebou, protože má jen omezenou časovou účinnost.
Ano
Obcas 😊
Ano používáme
Ano, používáme všichni
Ano, docela pravidelne. U dětí více, celoplosne, u sebe na místech, kde mi rychle seda sluníčko. 🙂
Ano , ano používáme všichni především nejvíce hlavně děti ❤️🥰🌸
Ano, používáme všichni.
ano, používám já a děti, manžel se mazat nechce ☹
Ano, celá rodina
Používáme, ale pouze děti.
Mazu děti,ja jsem do večera v práci,tak jen obličej kvalitním SPF 😉
Ano, děti vždy, já jen občas, muž jen u moře
Občas ano, ale většinou to je až se spálím. Když víme, že jsme celý den venku na sluníčku u vody nebo na horách, tak ano.
Ano. Před pár lety se mi objevila alergie na slunce, takže mažu sebe dítě už od prvního jarního sluníčka 😀☀️
Děti ano, já občas
Deti ano, ja jen u vody.
Zdravíčko, určitě používáme všichni
Pro malou vždycky když jdeme ven, a víme že je venku slunný den tak radši vždy namažu malou aby ji slunko neuškodilo 🙂
Já s přítelem se mazem jen když jdeme třeba k vodě 🙂❤️🍀
Určitě ano, dětem kupujeme 50 i tady v ČR
Ano, všichni jsme světlí modroocí blonďáci, takže používáme ochranu 50 🙂
Ano, než se vydáme ven, tak namažu syna i mě padesátkou 🙂
Ano, vsude kam vyrazime, doma, za hranicemi...
Samozřejmě, že používáme. Všichni.
Ano používáme. Za hranice nejezdíme máme rádi českou přírodu a i u nás v Čechách je potřeba se chránit před paprsky. ☀️☀️
Ano, všichni, dle počasí, ale obličej od jara, jinak jsme s dcerkou hned do ruda. Jinak dm tyčinka na rty je top, používám už delší dobu 👍
Používáme všichni vždy, vždy když jdeme na slunko.
ano
Ano, používáme na sluníčku všude
Áno pri tomto slnku treba
Ano
Ano používáme celá rodina.
U nas teda hlavne deti 🙏❤️
Ano, hlavně u syna a osvědčila se mi zrovna ta DM, protože po ostatních měl vyrážku.
Ano, hlavně u syna.
Ano používáme i na Moravě,jen jsem měla dilema co použít pro mou půlroční holčičku ale nakonec se našlo i pro ni. Jsme hodně citlivý všichni na sluníčko.
Ano používáme všichni 🙂
Ano
ano
Ano,dítě i sebe
U sebe moc ne, jinak ano
Ano, sebe musím mazat i když jdu jen kousek na nákup, spálím se do 5 minut. Děti mažu taky i třeba jen na hřiště, aspoň obličej a ramena vždy.
Určitě. U sebe sice ne tak důsledně, ale snažím se.
Ano
Jen když jdeme k vodě 🙂
Ano , ale záleží na počasí 🤗
Používám, ale i deti poctiveji. Pokud jdu na pole nebo na koupaliště, tak se namazu. Deti mastim i kdyz vim, ze budeme dele venku.
Ano používáme
Ano, používám denně, bez ohledu na roční období
Ano používáme, jak děti tak i my rodiče
Ano pro děti i pro nás.
Ano používám, máme velmi světlou, citlivou pleť a hned se spálíme 🙂
Ano používáme, hlavně to hodně používáme pro syna v létě 🙂
Nejvíce používáme opalovací krémy na dovolené u moře, v naší zemi jen když opravdu moc svítí
Ano používáme všichni.
Ano používáme, celá rodina.
Ano používáme 😉
jasne, kdyz jsme planovane na slunci, tak vsichni a vsude. akorat tedy ne celorocne, coz je asi spatne. minimalne na jare a ze zacatku podzimu by to jeste chtelo.
Ano ale spíš u dcery a v létě i u nás dospělých
Vzhledem k tomu, ze jsme vsechny tri svetle typy, tak ano
Ano, používáme
Ano, používáme.
Používáme. Děti mažeme vyšším faktorem než nás dospělé.
Ano
Ano
Používáme především u syna, my s partnerem spíš výjimečně.
Ano
Ano.
Ano všichni
Já a děti se mažeme.
Ano.
Ano, používáme🙂
Ano, stále. Syn je rezounek, takže musíme pořád.
Ano, vzdy a vsude.
ano používáme
Používám pouze pro deti.
Ano, celá rodina
Pouzivam pri delsich vyletech a na koupaliste, pres bezne dny ne.
Při běžném denním pohybu ne, při pobytu na zahradě, výletech a u vody vždy. U sebe jsem lajdak a jen výjimečně.
Ano, používáme celá rodina. 🌞
Ano, syna vždy a sebe mažu jen při delším pobytu na sluníčku obličej a ramena.
Ano, používám já i dcera 🙂
Ano, všichni používáme.
Děti pořád, nas podle intenzity sluníčka.
Ano, používáme.
ano, každý den i na zahradě 🙂
Ano, pořad použiváme 😉
Ano
Ano, používáme 🙂
Ano, všichni
Ano,u dítěte
Ano, používáme všichni
Ano, všichni používáme
Ano, používáme celá rodina.
U sebe nepoužívám, ale u dětí anooo
Ano, u dětí na tuty, u sebe občas flákám.
ano pouzivame i v CR
ano, snažím se
Ano,deti mažu pravidelně k vodě,a nás s manželem hlavně když jedeme na kolo.
Ano, kdykoliv a kamkoliv když svítí 🌞
Ano,jsme světlé typy a opalovací kosmetiku i s vysokým faktorem používíme i v Čechách.
Ano, používáme vždy venku ,když svítí sluníčko
Zatím jsem neměla možnost vyzkoušet, dovolená nás teprve čeká
Ano, používáme
Ano používáme
Ano, chráníme se všichni. Děti i já. Jen manžel se odmítá mazat
Jasne, jsme denne venku a kdyz vime, ze budeme na primem slunicku, tak se namazeme 🌞
Ano, používáme
u bazénu i když jdeme na túry a procházky
Ano používáme kdykoliv když jdeme ven. Hlavně pro dceru té stačí 5 min chůze na sluníčku a je to 😄 Takže tu mažu i když jdeme do mesta.
Ano, denně kdekoliv.
Každý den ráno si nanáším faktor 50 spolu s denním krémem na obličej, v létě v zimě. Devítiletou dceru mažu kdykoliv, když jdeme k vodě, jedeme na kola nebo výlety, někdy používáme na tělo 50, někdy 30. Manžel má nejraději oleje, většinou používá 20.
ano, když je potřeba
Ano, kdyz vím, že budeme trávit delší dobu na Slunci.
ano, a s velkým faktorem - u dětí 50 u sebe 30. Na obličej si sama dávám 50 : )
Ano, máme světlou pleť a hrozí, že se spálíme. Hlavně u vody.
Ano, používáme.
Ano, používáme 50 faktor 😊
Ano, u sebe i u dětí
ne zatím
ano
Ano, u sebe i u dětí

ano, jak pro děti, tak pro nás