icon
1 / 1
avatar

Ano, kazdy rok tvorime s dcerou 😉

23. lis 2023
avatar

My určitě 👍někdy vyrobíme,někdy koupíme,letos vyrábíme 😊

23. lis 2023
avatar

Vyrábíme🙂

23. lis 2023
avatar

Ano, maminka tvori cele rodine ☺️

23. lis 2023
avatar

Ano, máme každý rok a vyrábíme

23. lis 2023
avatar

Dřív jsme kupovali ve školce. Věnce a svícny vyráběly paní učitelky a za peníze z prodeje pak nakoupily hračky a pomůcky. Co už děti do školky nechodí, tak vyrábíme. Tedy děti vyrábějí, mě to nebaví a nejde mi to 😀

23. lis 2023
avatar

vyrabime 😊👍

23. lis 2023
avatar

Máme každoročně. Někdy koupíme, když mě nějaký zaujme třeba na trzích, ale poslední roky spíš vyrábíme s dětmi - teda zelený korpus koupím a my nazdobíme.

23. lis 2023
avatar

Dřív jsem vyráběla, ale poslední roky spíš kupuju.

23. lis 2023
avatar

My věnce každý rok s dětmi vyrábíme 😊. Jeden pro nás, jeden pro babičku dědu a jeden pro prababičku a pradědu

23. lis 2023
avatar

Máme každý rok, vyrábím, těším se na to🙂

23. lis 2023
avatar

Vyrábíme sami

23. lis 2023
avatar

Vyrábíme

23. lis 2023
avatar

No tak ty svíčky jsou teda nádherné 👍🏻. Věnec míváme každý rok, děláme si vlastní.

23. lis 2023
avatar

Vyrábíme

23. lis 2023
avatar

Mivame a máme adventní sáňky,takže měním jen svíčky.

23. lis 2023
avatar

Vyrábíme, tedy teď již 2 roky vyrábí dcerka komplet sama ... no možná již 3roky.

23. lis 2023
avatar

Vyrabime 😊

23. lis 2023
avatar

Vyrábíme věnec na dveře. Doma na svíčky máme kovový, který dozdobujeme. Já se totiž bojím požárů, takže svíčky jen na nehořlavé...

23. lis 2023
avatar

Nejsem tvořivý typ, takže (bohužel) většinou kupujeme.

23. lis 2023
avatar

Nikdy jsem neměla, ale mamka jo.

23. lis 2023
avatar

@apacheee Ano, adventní svícen máme a tvoříme si ho doma .Aspoň tím ladíme vánoční náladu 🙂

23. lis 2023
avatar

Adventní svícen nevedeme; svíčky jako součást výzdoby ano.

23. lis 2023
avatar

Vzdy jsem vyrabela s maminkou, ted vyrabim se starsi dcerou 😊

23. lis 2023
avatar

dřív jsme kupovali, poslední dobou vyrábíme 🙂

23. lis 2023
avatar

Vyrábím kazdy rok vlastní

23. lis 2023
avatar

Bez adventniho vence si to nedovedu predstavit 🎄 🎀 vetsinou nam vyrobi moje sestricka 💛

23. lis 2023
avatar

Ano, každý rok. Většinou ho vytváříme sami doma

23. lis 2023
avatar

Máme adventní věnec a kovový svícen, který je na stole každý rok, speciální přímo adventní svícen to ale není.

23. lis 2023
avatar

Ano, vyrábím vlastní nám i babičkám

23. lis 2023
avatar

Adventní svícen nevedeme. 🙂

23. lis 2023
avatar

Koupím si zelený korpus a zdobím sama. Je to jedna z mála kreativních aktivit, které za celý rok dělám, tak si to užívám.

23. lis 2023
avatar

Kupuji

23. lis 2023
avatar

Každý rok uděláme věnec na stůl a na vchodové dveře.

23. lis 2023
avatar

Každý rok vyrábíme

23. lis 2023
avatar

Vyrábím

23. lis 2023
avatar

Vyrabim 🙂

23. lis 2023
avatar

Vyrábíme si svůj vlastní 😊

23. lis 2023
avatar

Už pár let mám dřevěný zapletený věnec, kam jsem postupem let přidávala ozdoby a teď jen každý rok kupují nové svíčky.

23. lis 2023
avatar

Vyrábíme si doma 😊

23. lis 2023
avatar

Vyrabime a vzdy se svickami z DM 😍

23. lis 2023
avatar

Vyrábím vlastní a svíčky kupuji, letos už ty "déemkové" mám, ale kdybych je vyhrála, udělala bych si ještě druhý věnec do práce 🙂.

23. lis 2023
avatar

Obvykle kupuji

23. lis 2023
avatar

Dřív jsem kupovala věnce, poslední cca 3 roky vyrábíme s dcerou.

23. lis 2023
avatar

X let jsme svicen neresili, posledni 3 roky vyrabime. 🙂

23. lis 2023
avatar

Kupuji

23. lis 2023
avatar

Kupuji každý rok na vánočních trzích.

23. lis 2023
avatar

dělám každý rok vlastni

23. lis 2023
avatar

Koupím jen svíčky, jinak si tvoříme sami

23. lis 2023
avatar

Mám koupený, každý rok měním svíčky

23. lis 2023
avatar

Pro mě adventní svícen neodmyslitelně patří k Vánocům 😍 Každý rok ho doma vyrábíme s dětmi.

23. lis 2023
avatar

Každý rok vyrábíme

23. lis 2023
avatar

Vyrábíme klasiku

23. lis 2023
avatar

Každý rok jsme vyráběli,predloni jsem dostala od dětí dřevený vlastní výroby,tak jsem začala dávat ten

23. lis 2023
avatar

Každý rok vyrábíme s dětmi doma 😉

23. lis 2023
avatar

Každý rok vyrábíme.

23. lis 2023
avatar

Někdy vyrábíme někdy kupujeme

23. lis 2023
avatar

Každý rok vyrábíme ☺️

23. lis 2023
avatar

Ano, kazdy rok vyrabime

23. lis 2023
avatar

Vyrábíme s dětmi

23. lis 2023
avatar

vyrábíme

23. lis 2023
avatar

Vyrábíme s dětmi 😊

23. lis 2023
avatar
23. lis 2023
avatar

Svicky palim ve výšce nedostupné pro extra zvídavé batole, takže věnec letos nemáme vůbec.

23. lis 2023
avatar

Teď máme už asi třetí rok koupený, jen měním svíčky, předtím jsme měli taky asi 3 roky vlastnoručně vyrobený. Kdybysme ho ale neměli, asi by se nic nestalo, protože mi stejně "jen překáží" na stole 😅

23. lis 2023
avatar

Ano, vyrábíme ❤️

23. lis 2023
avatar

Mam keramicky 🙂

23. lis 2023
avatar

peču perníkový 🙂

23. lis 2023
avatar

Vždy jsem kupovala ale již několik let si vyrábím vlastní...
Tyhle svíčky jsem viděla včera u známých a zamilovala jsem se ❤️

23. lis 2023
avatar

Adventní svícen kupuji 🙂

23. lis 2023
avatar

Vyrábíme vždy svůj. Svíčky bereme z DM😁

23. lis 2023
avatar

Ano, vyrábíme

23. lis 2023
avatar

Mam koupeny a menim na nem jen svicky😁

23. lis 2023
avatar

Mame koupeny, ale kazdy rok trosicku obmenujeme detaily.

23. lis 2023
avatar

Máme vyráběný i kupovaný, který ještě dozdobujeme

23. lis 2023
avatar

Vyrábíme... a takové svíčky by se nám hodily..😁🥰

23. lis 2023
avatar

Ano,někdy kupuji,někdy tvořím sama

23. lis 2023
avatar

Ano, vyrábím vlastní.

23. lis 2023
avatar

Ano.. Vyrábíme vlastní.

23. lis 2023
avatar

Vyrábíme vlastní každý rok jinak barevný

23. lis 2023
avatar

děláme každý rok s dětmi

23. lis 2023
avatar

Vyrábíme vlastní 😍

23. lis 2023
avatar

Nemame ho vubec, tuto tradici nedrzime.

23. lis 2023
avatar

Máme každý rok 😊 a každý rok vlastní výroby

23. lis 2023
avatar

Každý rok vyrábíme doma i pro babičky 🤗

23. lis 2023
avatar

Vyrábíme s dětmi...

23. lis 2023
avatar

Mám každý rok stejný, nezapaluje,jen jako dekorace 😁jak jsou děti, tak svíčky nepoužívám radeji

23. lis 2023
avatar

Vetsinou jsme kupovali na vanocnim jarmarku vyrobky vlastnich deti😂. Loni vyrobil syn doma kozeny a ten budem mit i letos.

23. lis 2023
avatar

Dřív jsem každý rok dělala nový na koupený věnec z jehličí. Teď mám most, ozdobený schovaný už pár let a dávám jen nové svíčky. No, mozna by už chtěl odměnit 🙂

23. lis 2023
avatar

Ano, vyrábíme každý rok 🙂

23. lis 2023
avatar

Vyrábíme

23. lis 2023
avatar

ano, věnec máme každý rok a vyrábíme si ho sami 🙂

23. lis 2023
avatar

Každý rok si kupuji.

23. lis 2023
avatar

Ano, každý rok vyrábíme vlastní.

23. lis 2023
avatar

Ano, vyrábím si🙃

23. lis 2023
avatar

Věnec máme každý rok, vyrábím pro sebe i další členy rodiny , je to krásná předvánoční tradice 🙂

23. lis 2023
avatar

Ano vyrábíme

23. lis 2023
avatar

Dříve jsem kupovala, ale letos již druhým rokem pořádám "adventní věncování" - sejdeme se s kamarádkou a mojí tetou, tvoříme věnce a posloucháme vánoční písničky. Už se těším 🙂

23. lis 2023
avatar

Kupuji, podporujeme tim miste uciliste

23. lis 2023
avatar

Vyrábíme vlastní

23. lis 2023
avatar

Vyrábíme si doma

23. lis 2023
avatar

Mám koupený základ a ten si sama zdobím ☺️

23. lis 2023
avatar

Dělám doma se starší dcerou. Je z toho vždy nadšená 😊

23. lis 2023
avatar

Vyrábíme doma nebo dcera ve škole

23. lis 2023
avatar

Každý rok ho vyrábím, ale poslední roky nějak odešla kreativita, tak říkám že ho dělají děti, pak aspoň nikdo nekritizuje.

23. lis 2023
avatar

Vyrábím

23. lis 2023
avatar

Vždy na začátku adventu musí u nas doma být 🙂 doteď jsem ho dělala sama,letos do toho zapojim i dceru 😊

23. lis 2023
avatar

Většinou vyrábíme

23. lis 2023
avatar

Máme už s dcerou rituál, že jdeme do místního květinářství, kde prodávají ozdůbky na kusy i korpusy a pak doma vyrábíme

23. lis 2023
avatar

ano, vyrábím 🙂

23. lis 2023
avatar

Mám koupený, každý rok dokupuji jen svíčky 😇

23. lis 2023
avatar

Každý rok vyrábíme🙂

23. lis 2023
avatar

Adventní věnec mám kupovaný

23. lis 2023
avatar

máme adventní věnec. už několik let stejný. je umělý a pořád krásný. jen každý rok koupím novou barvu svíček.

23. lis 2023
avatar

Každý rok vyrábím a už se na to moc těším. U nás je každoročně dřevěná kulatina, svíčky, jehličí, přírodniny a dřevěné ozdoby.
Letos mám právě tyto z DM v červené barvě. Jsou nádherné 😍. Kdyby se na mě usmálo štěstí, tak bych s dcerou vyrobila i jeden svícen pro babičku.

23. lis 2023
avatar

Ano, vyrábím 😊

23. lis 2023
avatar

Mám kovový svicen ,na advent vytáhnu porovná dekorací v něm a je hotovo

23. lis 2023
avatar

Měla jsem adventní věnec, na něm jsme zapalování svíčky. Svícen jsem nikdy neměla, ale přemýšlela jsem nad jeho pořízením jako dekoraci

23. lis 2023
avatar

Ano, dřív kupovaný, letos vyrábíme

23. lis 2023
avatar

Vyrábím vlastní ....

23. lis 2023
avatar

Vyrábím

23. lis 2023
avatar

Vyrábíme si 😊

23. lis 2023
avatar

Letos starší chlapeček vyrobil v keramice, takže mi chybí jen ty svíčky 🙂

23. lis 2023
avatar

Vyrábím

23. lis 2023
avatar

Mame a vyrabim sama

23. lis 2023
avatar

Mivame adventni venec, meli jsme zatim jen kupovany, ale letos bych ho rada vyrobila.

23. lis 2023
avatar

Vyrábíme

23. lis 2023
avatar

Máme každý rok a vyrábíme.

23. lis 2023
avatar

Máme. Někdy vyrobeny, někdy koupený 🕯

23. lis 2023
avatar

Nemivame, ale každý rok se chystám...

23. lis 2023
avatar

Ano, adventní svícen máme každý rok. Vyrábíme si vlastní.

23. lis 2023
avatar

U nás adventní svícen vyrábí dcera.

23. lis 2023
avatar

Nas adventní věnec vyrábí dcerka.

23. lis 2023
avatar

Vyrábíme 🙂

23. lis 2023
avatar

Každý rok jsem vyráběla a letos jsem v DM koupila svícen ve tvaru komety na 4 čajové svíčky. Podložím ho asi po stranách jedlovými větvičkami. A v DM mě letos okouzlily adventní domečkové svíčky.

23. lis 2023
avatar

Mám jeden a do něj kupuju svíčky

23. lis 2023
avatar

Pokud nekoupím příští týden na školním jarmarku, tak budu muset něco vyrobit.

23. lis 2023
avatar

Věnec určitě ano, dělám vlastní. Poslední tři roky máme věnec ze školy, tvorime při adventních dílnách.

23. lis 2023
avatar

Ano máme,vyrábím

23. lis 2023
avatar

Děláme každý rok ,letos bude dělat syn

23. lis 2023
avatar

Ano, dělám nám i rodičům...poslední dva roky tedy jen spíš bez zelené, protože máme kočky. Ale letos máme mega novinku...moje druhacka dělala v keramice a je tak nádherný, že koupíme jen svíčky a máme hotovo. Jsem na ni neskutečně pysna❤️

23. lis 2023
avatar

Vyrábíme vlastni

23. lis 2023
avatar

Máme každý rok, vyrábím vlastní

23. lis 2023
avatar

Mam kovovy do ktereho jen dam svicky.

23. lis 2023
avatar

Už několik let mam proutěný podstavec a každoročně na něm měním barvu svíček a dekorace.. Líbil by se mi klasicky z chvíli, ale máme doma teplo, tak by brzy opadal..

23. lis 2023
avatar

kupuji na školních trzích 🙂

23. lis 2023
avatar

Každý rok kupuju, letos jsem poprvé vyráběla 🙂

23. lis 2023
avatar

Nikdy jsme neměli, ale kvůli dětem o tom uvažuji. Spíš si vyrobíme, kupované mi připadají předražené.

23. lis 2023
avatar

Vyrabime s dětmi a babickou

23. lis 2023
avatar

Vyrábíme si s dětmi vlastní

23. lis 2023
avatar

Věnec na stůl jsem vyráběla pár let zpátky, je čistě ze šišek, takže ten jen opráším. Zato každý rok vyrábíme věnec na zavěšení na venkovní branku 🎄

23. lis 2023
avatar

Dostávám od ségry vlastnoručně tvořený 🙂

23. lis 2023
avatar

Vyrábíme si vlastní

23. lis 2023
avatar

Vyrábíme s dcerou

23. lis 2023
avatar

Obvykle na střídačku - jeden rok podpoříme prodejce na trhách a jeden rok si vyrobíme společně doma ☺️

23. lis 2023
avatar

Máme koupený.

23. lis 2023
avatar

Vyrábíme si vlastní

23. lis 2023
avatar

Adventní věnec máme každý rok. Někdy vyrábíme a někdy koupíme, když se nám líbí.😉

23. lis 2023
avatar

Máme základ , který si každý rok jen nazdobíme.

23. lis 2023
avatar

Mám vyrobeny od maminky.

23. lis 2023
avatar

Každý rok si tvoříme vlastní 😇🎄

23. lis 2023
avatar

Vyrábíme

23. lis 2023
avatar

Nejradši si vyrábím☺️ Tenhle rok budu vyrábět v práci s našimi klienty (pečovatelská služba)❤️

23. lis 2023
avatar

Každy rok si tvorime a tím zahájíme teseni se na Vánoce, svíčky v dm jsem uz koupila🙂

23. lis 2023
avatar

Ano, kazdorocne s detmi vyrabime

24. lis 2023
avatar

Každoročně vyrábíme s dětmi

24. lis 2023
avatar

Vyrábíme

24. lis 2023
avatar

My si děláme doma vlastní...

24. lis 2023
avatar

Mám vyrobený.

24. lis 2023
avatar

Vyrábím pro mamku - perníčkový nebo ze studeného porcelánu.

24. lis 2023
avatar

Máme keramický, co vyrobil syn. A pak druhý odsud z aukce.

24. lis 2023
avatar

Ano, každoročně vyrábím. Povětšinou klasiku z chvojí, jednou jsem dělala, a asi z časových důvodů budu dělat i letos, jen ozdobu na dřevěný kulac

24. lis 2023
avatar

Každoročně si jej vyrábím sama.

24. lis 2023
avatar

Každý rok jsem vyráběla já. Letos budou vyrábět dcery v kroužku, kam chodí.

24. lis 2023
avatar

Mám na dřevěném podkladě a jen měním každý rok svíčky

24. lis 2023
avatar

Vyrábíme doma, akorát měníme svíčky. 🕯

24. lis 2023
avatar

Koupila jsem a budu používat už třetí rok

24. lis 2023
avatar

Vyrábíme každý rok svůj 🥰 děti pomáhají

24. lis 2023
avatar

Obvykle vyrábím, letos asi budu svítit jen svíčkami..nemám to kam dát, aby mi do toho dvouleťačka nelezla a nemám ani moc inspirace.

25. lis 2023
avatar

Mame každý rok a většinou si ho vyrábíme.

25. lis 2023
avatar

Vyrábím sama, i když poslední roky moc nestíhám, tak je čím dál jednodušší 😊

25. lis 2023
avatar

Máme už osmým rokem svícen který jsem koupila v lednu ve výprodeji asi za 50kc. A je stále supr.😁

26. lis 2023
avatar

Vyrábím podle momentální nálady a trendu.

26. lis 2023
avatar

ano máme každý rok, někdy kulatý, někdy hranatý, podle nálady, ale na stole být musí, každý týden v neděli pálíme svíčku

27. lis 2023
avatar

Ano, vyrábíme svůj

27. lis 2023
avatar

Ano a vyrábím ho sama.

27. lis 2023
avatar

Každoročně s dětmi vyrábíme a snažíme se, aby měly svíčky každý rok jinou barvu, takže už nám jich moc nezbývá 😁 letos poprvé budou svíčky hnědé (se zlatým zdobením). Nejdřív se mi to nezdálo, ale vypadají moc hezky...🕯️

27. lis 2023
avatar

Mám od mamky už několikátým rokem. Stále je hezký a měním jen svíčky.

27. lis 2023
avatar

Každý rok vytváříme vlastní 😊

27. lis 2023
avatar

Kupuji, jsem totálně levá 🤣

27. lis 2023
avatar

Vzdy tvorime doma s dcerkou, ted uz ji vetsinou udelam jen vetvovy zaklad a zbytek dela sama

27. lis 2023
avatar

Většinou adventní svícen vůbec nemáme, ale s těmito krásnými svíčkami bych se i možná nechala překecat 😃🙂

27. lis 2023
avatar

Máme dřevěný podstavec a zdobíme jsi ho podle seba 😄

27. lis 2023
avatar

Mám kovový stříbrný, který každý rok jinak nazdobím a dodám svičky, aby vypadal pokaždé jinak 😊

27. lis 2023
avatar

Tvořím si pro nás s láskou a krásným vánočním pocitem🥰.

27. lis 2023
avatar

Kupujeme

27. lis 2023
avatar

Letos jsem poprvé koupila ptz takový bych sama nevyrobila 😀

27. lis 2023
avatar

Vánoční výzdobu si tvořím sama. Ať věnce háčkované ozdoby na stromeček

27. lis 2023
avatar

Kupujeme

27. lis 2023
avatar

Vyrábím si sama 😊

27. lis 2023
avatar

Každý rok si vyrábím sama😊

27. lis 2023
avatar

Kupujeme na vánočním jarmarku naší základky, a podporujeme tak děti 🙂

27. lis 2023
avatar

Ano, každý rok si vyrábím sama 👍

27. lis 2023
avatar

Mam vlastni, ale stale ten, stejny 😁

27. lis 2023
avatar

Každý rok jinak, letos stejný umělý z loňska, jen malinko jinak nazdobený 🙂

27. lis 2023
avatar

Vyrabime kazdy rok, patri to k nasim tradicim 🙂

27. lis 2023
avatar

Vyrábím si každý rok vlastní 🎄

27. lis 2023
avatar

Letos mám adventní svícen poprvé. A je tedy koupený, ale penízky šly na dobrou věc. Je z jarmarku naší školky, děti za to budou mít různé akce. ❤️

27. lis 2023
avatar

Vyrabim kazdy rok vlastni.Ale zatim letos svicky nemam,jelikoz se do obchodu kvuli zdravotnimu stavu nedostanu.Ale jinak me tvoreni vence ci svicnu moc bavi,vzdy ho ladim do barev co budou i na stromecku.Letos je to staroruzova,stribrna a zlata🫶🏼.⭐️

27. lis 2023
avatar

Mám věnec od kamarádky, zahradnice.Na stůl si vždy něco udělám sama.

27. lis 2023
avatar

Každý rok děláme jiný, asi jsme nikdy neměli kupovaný.

27. lis 2023
avatar

Letos jsme si vyrobili z vizovického těsta, jinak jsme měli víceméně kupované, ale děti výroba moc bavila, tak uvidíme jak to bude příští rok.

27. lis 2023
avatar

Vyrábím sama, jen jednou jsem kupovala ☺️

27. lis 2023
avatar
Autor komentář smazal
avatar

Zatím jsem nikdy nevyráběla a ani nepořizovala

27. lis 2023
avatar

Vyrábíme🙂

27. lis 2023
avatar

Mám keramický, co si každoročně dozdobím. Tyhle svíčky by mému svícnu moc slušely.

27. lis 2023
avatar

Vyrábíme 😊

27. lis 2023
avatar

Kazdy rok si delam sama.

27. lis 2023
avatar

Tvoříme, respektive dotvářím

27. lis 2023
avatar

Každý rok máme z dětma tradici že 🧒🧒👶že si vyrobýme jak adventni vénec na,stůl tak na dveře,zatím máme jen ba dveře z oříšků ještě ten na stůl

27. lis 2023
avatar

Ano,každý rok si vyrábím😊

27. lis 2023
avatar

Máme vždy doma vyrobený.

27. lis 2023
avatar

Vždy vyrábíme s dětma. Miluji vánoční atmosféru... už teď nám všude blikají světýlka.

27. lis 2023
avatar

Vyrábím adventní věnec každoročně a letos ho budu dělat s dceruškou 👩🏻👧🏻
🕯🕯🕯🕯

27. lis 2023
avatar

Každý rok mi a vlastně všem vyrábí babička, je moc šikovná a udržuje ji to aktivní. Jako malá, jsem ji vždy pomáhala a od příštího roku se přidáme s dcerou❤️

27. lis 2023
avatar

Vyrábím adventní věnec každý rok, je to pro nás takový ten začátek vánočního chystání a zdobení domu

27. lis 2023
avatar

Každý rok vyrabim venec, je to taková pomyslný startovní čára, ze brzy budou Vánoce.

27. lis 2023
avatar

Vyrábíme si vlastní.

28. lis 2023
avatar

Adventni svicen je neodmyslitelnou soucasti Vanoc. S dcerou si svicen vyrabime samy 😍

28. lis 2023
avatar

Kupujeme 😉

28. lis 2023
avatar

Tvořím sama .

28. lis 2023
avatar

Mam to půl napůl.rada vyrábím,ale když nestíhám, vytáhnu kulatý z proutí.

28. lis 2023
avatar

Adventní věnec (tác) si kupují. Moc se mi líbí tvorba ostatních, ale sama to tak nikdy neudělám. Zbytek dekorace (větve do vázy a truhlíky) si dělám sama 😊

28. lis 2023
avatar

Máme proutěný základ a dozdobujeme každý rok podle nálady 🙂

28. lis 2023
avatar

Tvorim sama, zalezi, kolik na nej je casu. Nekdy z chvoji, kdysi po porodu jen 4 svicky svazane masli a take to stacilo 🤭

28. lis 2023
avatar

Tvořím sama 🙂

28. lis 2023
avatar

Každý rok vyrábím nový 🤍

28. lis 2023
avatar

Každý rok vyrábíme, už od dob studií, kdy jsme na brigádě organizované školou vyráběli adventní věnce, tenkrát se vozili do Německa, u nás to nikdo neznal. Vyrábíme s klukama, tradiční i netradiční.

28. lis 2023
avatar

Adventní věnec máme letitý, každý rok doplňuji jen nové svíčky, případně dozdobím.

28. lis 2023
avatar

Každý rok vyrábame vlastný, z čerstvých “ingrediencií” 😁

28. lis 2023
avatar

Mám koupený.

28. lis 2023
avatar

Ano, každý rok tvoříme s dětma. ❤️

28. lis 2023
avatar

Každý rok si nechávám dělat od moji kamarádky 😊

28. lis 2023
avatar

Máme koupený.

28. lis 2023
avatar

mám stejný,jen měním dekorace

28. lis 2023
avatar

My si vyrábíme doma svůj adventní věnec, pokaždé jiný,vždy jemný, přírodní, žádné moderní výstřelky 😉

28. lis 2023
avatar

Vyrábíme sami

28. lis 2023
avatar

Dřív jsem kupovala, poslední roky vyrábíme. 🙂

28. lis 2023
avatar

Vyrábíme ale fakt jednoduchý pro takový ty lenochy jako sem já 🤣

28. lis 2023
avatar

Vyrábíme

28. lis 2023
avatar

Vyrábíme

28. lis 2023
avatar

Každý rok vyrábíme adventní věnec s dětmi. A od té doby, co chodí do školky a do školy, přináší i krásné svícny ze školy a školky.

28. lis 2023
avatar

Nevyrábím, používám ten, který syn vyrobil v 1. třídě, je mému srdci nejbližší

28. lis 2023
avatar

Vyrábíme, někdy ve školce,někdy doma ☺️

28. lis 2023
avatar

Máme pěkný keramicky ozdobený, tak jen nové svíčky

28. lis 2023
avatar

Mám už pár let keramického kapříka vyrobeného s dcerou, svíčky kupuji každoročně nové 😉. Až bude chuť, bude změna.

28. lis 2023
avatar

Ano, vyrabim, kdyz stiham, letos bych mohla.

28. lis 2023
avatar

Ano, každý rok musí být. Ať už koupený nebo letos vlastnoručně dělaný 😊💫

28. lis 2023
avatar

Vetsinou vyrabim,ake letos chci nejaky koupit

28. lis 2023
avatar

Ano každý rok tvořím spolu s dětmi a už se těšíme na ten letošní 😉

28. lis 2023
avatar

Dělám si sama

28. lis 2023
avatar

Tvorim s dcerou 🙂

28. lis 2023
avatar

mám keramický základ a dozdobuji

28. lis 2023
avatar

Máme kovový a každý rok měníme svíčky. Moc mě vždy štvalo že do Vánoc jehličí opadalo jak to máme v teple

28. lis 2023
avatar

Vyrábíme si

28. lis 2023
avatar

Ano,každý rok si s dcerou vyrabime svícen samy.Vzdy se na to moc těšíme

28. lis 2023
avatar

Ano a vyrábíme si

28. lis 2023
avatar

Vyrábíme si vlastní

28. lis 2023
avatar

Ano, vyrábíme.

28. lis 2023
avatar

Jsem na tyhle věci střevo, mam už asi 5 let stejný od kamarádky, jen nové svíčky koupím. Příští rok už musím změnu 😁

28. lis 2023
avatar

Ano, vyrábíme si svůj vlastní.

28. lis 2023
avatar

My doma taky vyrábíme svůj, podle ozdob, nálady, děti.... a obvykle jich mívám vic🙂 jeden v obýváku který aktivně používáme a svíčky zapalujeme, Druhý v kuchyni a občas i na chodbě🙂

28. lis 2023
avatar

Každý rok se snažím vyrobit.

28. lis 2023
avatar

Vyrabime s dcerkami, letos uz mame hotovo 🙂

28. lis 2023
avatar

koupím korpus a dozdobuje dcera podle sebe

28. lis 2023
avatar

Vyrabime s detma, korpus recyklujeme.

28. lis 2023
avatar

Někdy kupujeme a někdy vyrábíme.

28. lis 2023
avatar

Každý rok se snažím vytvořit jiný a nikdy nesmí chybět 😊

28. lis 2023
avatar

většinou byl takový šrumec, že se ta absence adventního věnce ztratila 🙂,ale letos mám asi podruhé v dospelém životě předpřipravený vlastní 😎

28. lis 2023
avatar

Vyrábíme vlastní

28. lis 2023
avatar

S dcerkou vždy nějaký vyrobíme

29. lis 2023
avatar

Za mě kupovaný nemá smysl. Což tedy vedlo k tomu, že věnec i svíčky jsem měla jen jednou, jindy buď věnec, nebo svíčky, nebo nic. Letos bych zase chtěla alespoň ty svíčky - cypřiš na věnec mi zplesnivěl, špatně jsem ho uložila 🙄 tak třeba mi spraví náladu, že vy hraju svíčky 😆😊

29. lis 2023