🎁 Soutěž o svíčky (nejen) na adventní svícen 🎁
Všimli jste si, že v prodejnách #dm pořídíte i nádherné svíčky? Některé druhy svíček tam seženete celoročně, ale ke konci roku se objeví i nádherné kousky vhodné pro adventní dobu. A právě o jedny takové svíčky si spolu zahrajeme v poslední listopadové soutěži 😍
Jak se do soutěže zapojit?
1) Lajkněte tuto zprávu ❤
2) Odpovězte mi na otázku: "Co vy a adventní svícen? Pořizujete jej na předvánoční čas? A vyrábíte si vlastní, nebo kupujete?"
Soutěž začíná právě teď a soutěžní komentáře můžete přidávat až do úterý 28. listopadu - zase jako vždycky do půlnoci🙂
A teď už pojďte zkusit svoje štěstí 🍀
Kompletní pravidla ambasadorských soutěží na MK najdete zde:
https://www.modrykonik.cz/jine/pravidla-soutezi-organizovanych-ambasadorkou-znacky/
My určitě 👍někdy vyrobíme,někdy koupíme,letos vyrábíme 😊
Vyrábíme🙂
Ano, maminka tvori cele rodine ☺️
Ano, máme každý rok a vyrábíme
Dřív jsme kupovali ve školce. Věnce a svícny vyráběly paní učitelky a za peníze z prodeje pak nakoupily hračky a pomůcky. Co už děti do školky nechodí, tak vyrábíme. Tedy děti vyrábějí, mě to nebaví a nejde mi to 😀
vyrabime 😊👍
Máme každoročně. Někdy koupíme, když mě nějaký zaujme třeba na trzích, ale poslední roky spíš vyrábíme s dětmi - teda zelený korpus koupím a my nazdobíme.
Dřív jsem vyráběla, ale poslední roky spíš kupuju.
My věnce každý rok s dětmi vyrábíme 😊. Jeden pro nás, jeden pro babičku dědu a jeden pro prababičku a pradědu
Máme každý rok, vyrábím, těším se na to🙂
Vyrábíme sami
Vyrábíme
No tak ty svíčky jsou teda nádherné 👍🏻. Věnec míváme každý rok, děláme si vlastní.
Vyrábíme
Mivame a máme adventní sáňky,takže měním jen svíčky.
Vyrábíme, tedy teď již 2 roky vyrábí dcerka komplet sama ... no možná již 3roky.
Vyrabime 😊
Vyrábíme věnec na dveře. Doma na svíčky máme kovový, který dozdobujeme. Já se totiž bojím požárů, takže svíčky jen na nehořlavé...
Nejsem tvořivý typ, takže (bohužel) většinou kupujeme.
Nikdy jsem neměla, ale mamka jo.
Adventní svícen nevedeme; svíčky jako součást výzdoby ano.
Vzdy jsem vyrabela s maminkou, ted vyrabim se starsi dcerou 😊
dřív jsme kupovali, poslední dobou vyrábíme 🙂
Vyrábím kazdy rok vlastní
Bez adventniho vence si to nedovedu predstavit 🎄 🎀 vetsinou nam vyrobi moje sestricka 💛
Ano, každý rok. Většinou ho vytváříme sami doma
Máme adventní věnec a kovový svícen, který je na stole každý rok, speciální přímo adventní svícen to ale není.
Ano, vyrábím vlastní nám i babičkám
Adventní svícen nevedeme. 🙂
Koupím si zelený korpus a zdobím sama. Je to jedna z mála kreativních aktivit, které za celý rok dělám, tak si to užívám.
Kupuji
Každý rok uděláme věnec na stůl a na vchodové dveře.
Každý rok vyrábíme
Vyrábím
Vyrabim 🙂
Vyrábíme si svůj vlastní 😊
Už pár let mám dřevěný zapletený věnec, kam jsem postupem let přidávala ozdoby a teď jen každý rok kupují nové svíčky.
Vyrábíme si doma 😊
Vyrabime a vzdy se svickami z DM 😍
Vyrábím vlastní a svíčky kupuji, letos už ty "déemkové" mám, ale kdybych je vyhrála, udělala bych si ještě druhý věnec do práce 🙂.
Obvykle kupuji
Dřív jsem kupovala věnce, poslední cca 3 roky vyrábíme s dcerou.
X let jsme svicen neresili, posledni 3 roky vyrabime. 🙂
Kupuji
Kupuji každý rok na vánočních trzích.
dělám každý rok vlastni
Koupím jen svíčky, jinak si tvoříme sami
Mám koupený, každý rok měním svíčky
Pro mě adventní svícen neodmyslitelně patří k Vánocům 😍 Každý rok ho doma vyrábíme s dětmi.
Každý rok vyrábíme
Vyrábíme klasiku
Každý rok jsme vyráběli,predloni jsem dostala od dětí dřevený vlastní výroby,tak jsem začala dávat ten
Každý rok vyrábíme s dětmi doma 😉
Každý rok vyrábíme.
Někdy vyrábíme někdy kupujeme
Každý rok vyrábíme ☺️
Ano, kazdy rok vyrabime
Vyrábíme s dětmi
vyrábíme
Vyrábíme s dětmi 😊
Kupuju
Svicky palim ve výšce nedostupné pro extra zvídavé batole, takže věnec letos nemáme vůbec.
Teď máme už asi třetí rok koupený, jen měním svíčky, předtím jsme měli taky asi 3 roky vlastnoručně vyrobený. Kdybysme ho ale neměli, asi by se nic nestalo, protože mi stejně "jen překáží" na stole 😅
Ano, vyrábíme ❤️
Mam keramicky 🙂
peču perníkový 🙂
Vždy jsem kupovala ale již několik let si vyrábím vlastní...
Tyhle svíčky jsem viděla včera u známých a zamilovala jsem se ❤️
Adventní svícen kupuji 🙂
Vyrábíme vždy svůj. Svíčky bereme z DM😁
Ano, vyrábíme
Mam koupeny a menim na nem jen svicky😁
Mame koupeny, ale kazdy rok trosicku obmenujeme detaily.
Máme vyráběný i kupovaný, který ještě dozdobujeme
Vyrábíme... a takové svíčky by se nám hodily..😁🥰
Ano,někdy kupuji,někdy tvořím sama
Ano, vyrábím vlastní.
Ano.. Vyrábíme vlastní.
Vyrábíme vlastní každý rok jinak barevný
děláme každý rok s dětmi
Vyrábíme vlastní 😍
Nemame ho vubec, tuto tradici nedrzime.
Máme každý rok 😊 a každý rok vlastní výroby
Každý rok vyrábíme doma i pro babičky 🤗
Vyrábíme s dětmi...
Mám každý rok stejný, nezapaluje,jen jako dekorace 😁jak jsou děti, tak svíčky nepoužívám radeji
Vetsinou jsme kupovali na vanocnim jarmarku vyrobky vlastnich deti😂. Loni vyrobil syn doma kozeny a ten budem mit i letos.
Dřív jsem každý rok dělala nový na koupený věnec z jehličí. Teď mám most, ozdobený schovaný už pár let a dávám jen nové svíčky. No, mozna by už chtěl odměnit 🙂
Ano, vyrábíme každý rok 🙂
Vyrábíme
ano, věnec máme každý rok a vyrábíme si ho sami 🙂
Každý rok si kupuji.
Ano, každý rok vyrábíme vlastní.
Ano, vyrábím si🙃
Věnec máme každý rok, vyrábím pro sebe i další členy rodiny , je to krásná předvánoční tradice 🙂
Ano vyrábíme
Dříve jsem kupovala, ale letos již druhým rokem pořádám "adventní věncování" - sejdeme se s kamarádkou a mojí tetou, tvoříme věnce a posloucháme vánoční písničky. Už se těším 🙂
Kupuji, podporujeme tim miste uciliste
Vyrábíme vlastní
Vyrábíme si doma
Mám koupený základ a ten si sama zdobím ☺️
Dělám doma se starší dcerou. Je z toho vždy nadšená 😊
Vyrábíme doma nebo dcera ve škole
Každý rok ho vyrábím, ale poslední roky nějak odešla kreativita, tak říkám že ho dělají děti, pak aspoň nikdo nekritizuje.
Vyrábím
Vždy na začátku adventu musí u nas doma být 🙂 doteď jsem ho dělala sama,letos do toho zapojim i dceru 😊
Většinou vyrábíme
Máme už s dcerou rituál, že jdeme do místního květinářství, kde prodávají ozdůbky na kusy i korpusy a pak doma vyrábíme
ano, vyrábím 🙂
Mám koupený, každý rok dokupuji jen svíčky 😇
Každý rok vyrábíme🙂
Adventní věnec mám kupovaný
máme adventní věnec. už několik let stejný. je umělý a pořád krásný. jen každý rok koupím novou barvu svíček.
Každý rok vyrábím a už se na to moc těším. U nás je každoročně dřevěná kulatina, svíčky, jehličí, přírodniny a dřevěné ozdoby.
Letos mám právě tyto z DM v červené barvě. Jsou nádherné 😍. Kdyby se na mě usmálo štěstí, tak bych s dcerou vyrobila i jeden svícen pro babičku.
Ano, vyrábím 😊
Mám kovový svicen ,na advent vytáhnu porovná dekorací v něm a je hotovo
Měla jsem adventní věnec, na něm jsme zapalování svíčky. Svícen jsem nikdy neměla, ale přemýšlela jsem nad jeho pořízením jako dekoraci
Ano, dřív kupovaný, letos vyrábíme
Vyrábím vlastní ....
Vyrábím
Vyrábíme si 😊
Letos starší chlapeček vyrobil v keramice, takže mi chybí jen ty svíčky 🙂
Vyrábím
Mame a vyrabim sama
Mivame adventni venec, meli jsme zatim jen kupovany, ale letos bych ho rada vyrobila.
Vyrábíme
Máme každý rok a vyrábíme.
Máme. Někdy vyrobeny, někdy koupený 🕯
Nemivame, ale každý rok se chystám...
Ano, adventní svícen máme každý rok. Vyrábíme si vlastní.
U nás adventní svícen vyrábí dcera.
Nas adventní věnec vyrábí dcerka.
Vyrábíme 🙂
Každý rok jsem vyráběla a letos jsem v DM koupila svícen ve tvaru komety na 4 čajové svíčky. Podložím ho asi po stranách jedlovými větvičkami. A v DM mě letos okouzlily adventní domečkové svíčky.
Mám jeden a do něj kupuju svíčky
Pokud nekoupím příští týden na školním jarmarku, tak budu muset něco vyrobit.
Věnec určitě ano, dělám vlastní. Poslední tři roky máme věnec ze školy, tvorime při adventních dílnách.
Ano máme,vyrábím
Děláme každý rok ,letos bude dělat syn
Ano, dělám nám i rodičům...poslední dva roky tedy jen spíš bez zelené, protože máme kočky. Ale letos máme mega novinku...moje druhacka dělala v keramice a je tak nádherný, že koupíme jen svíčky a máme hotovo. Jsem na ni neskutečně pysna❤️
Vyrábíme vlastni
Máme každý rok, vyrábím vlastní
Mam kovovy do ktereho jen dam svicky.
Už několik let mam proutěný podstavec a každoročně na něm měním barvu svíček a dekorace.. Líbil by se mi klasicky z chvíli, ale máme doma teplo, tak by brzy opadal..
kupuji na školních trzích 🙂
Každý rok kupuju, letos jsem poprvé vyráběla 🙂
Nikdy jsme neměli, ale kvůli dětem o tom uvažuji. Spíš si vyrobíme, kupované mi připadají předražené.
Vyrabime s dětmi a babickou
Vyrábíme si s dětmi vlastní
Věnec na stůl jsem vyráběla pár let zpátky, je čistě ze šišek, takže ten jen opráším. Zato každý rok vyrábíme věnec na zavěšení na venkovní branku 🎄
Dostávám od ségry vlastnoručně tvořený 🙂
Vyrábíme si vlastní
Vyrábíme s dcerou
Obvykle na střídačku - jeden rok podpoříme prodejce na trhách a jeden rok si vyrobíme společně doma ☺️
Máme koupený.
Vyrábíme si vlastní
Adventní věnec máme každý rok. Někdy vyrábíme a někdy koupíme, když se nám líbí.😉
Máme základ , který si každý rok jen nazdobíme.
Mám vyrobeny od maminky.
Každý rok si tvoříme vlastní 😇🎄
Vyrábíme
Nejradši si vyrábím☺️ Tenhle rok budu vyrábět v práci s našimi klienty (pečovatelská služba)❤️
Každy rok si tvorime a tím zahájíme teseni se na Vánoce, svíčky v dm jsem uz koupila🙂
Ano, kazdorocne s detmi vyrabime
Každoročně vyrábíme s dětmi
Vyrábíme
My si děláme doma vlastní...
Mám vyrobený.
Vyrábím pro mamku - perníčkový nebo ze studeného porcelánu.
Máme keramický, co vyrobil syn. A pak druhý odsud z aukce.
Ano, každoročně vyrábím. Povětšinou klasiku z chvojí, jednou jsem dělala, a asi z časových důvodů budu dělat i letos, jen ozdobu na dřevěný kulac
Každoročně si jej vyrábím sama.
Každý rok jsem vyráběla já. Letos budou vyrábět dcery v kroužku, kam chodí.
Mám na dřevěném podkladě a jen měním každý rok svíčky
Vyrábíme doma, akorát měníme svíčky. 🕯
Koupila jsem a budu používat už třetí rok
Vyrábíme každý rok svůj 🥰 děti pomáhají
Obvykle vyrábím, letos asi budu svítit jen svíčkami..nemám to kam dát, aby mi do toho dvouleťačka nelezla a nemám ani moc inspirace.
Mame každý rok a většinou si ho vyrábíme.
Vyrábím sama, i když poslední roky moc nestíhám, tak je čím dál jednodušší 😊
Máme už osmým rokem svícen který jsem koupila v lednu ve výprodeji asi za 50kc. A je stále supr.😁
Vyrábím podle momentální nálady a trendu.
ano máme každý rok, někdy kulatý, někdy hranatý, podle nálady, ale na stole být musí, každý týden v neděli pálíme svíčku
Ano, vyrábíme svůj
Ano a vyrábím ho sama.
Každoročně s dětmi vyrábíme a snažíme se, aby měly svíčky každý rok jinou barvu, takže už nám jich moc nezbývá 😁 letos poprvé budou svíčky hnědé (se zlatým zdobením). Nejdřív se mi to nezdálo, ale vypadají moc hezky...🕯️
Mám od mamky už několikátým rokem. Stále je hezký a měním jen svíčky.
Každý rok vytváříme vlastní 😊
Kupuji, jsem totálně levá 🤣
Vzdy tvorime doma s dcerkou, ted uz ji vetsinou udelam jen vetvovy zaklad a zbytek dela sama
Většinou adventní svícen vůbec nemáme, ale s těmito krásnými svíčkami bych se i možná nechala překecat 😃🙂
Máme dřevěný podstavec a zdobíme jsi ho podle seba 😄
Mám kovový stříbrný, který každý rok jinak nazdobím a dodám svičky, aby vypadal pokaždé jinak 😊
Tvořím si pro nás s láskou a krásným vánočním pocitem🥰.
Kupujeme
Letos jsem poprvé koupila ptz takový bych sama nevyrobila 😀
Vánoční výzdobu si tvořím sama. Ať věnce háčkované ozdoby na stromeček
Kupujeme
Vyrábím si sama 😊
Každý rok si vyrábím sama😊
Kupujeme na vánočním jarmarku naší základky, a podporujeme tak děti 🙂
Ano, každý rok si vyrábím sama 👍
Mam vlastni, ale stale ten, stejny 😁
Každý rok jinak, letos stejný umělý z loňska, jen malinko jinak nazdobený 🙂
Vyrabime kazdy rok, patri to k nasim tradicim 🙂
Vyrábím si každý rok vlastní 🎄
Letos mám adventní svícen poprvé. A je tedy koupený, ale penízky šly na dobrou věc. Je z jarmarku naší školky, děti za to budou mít různé akce. ❤️
Vyrabim kazdy rok vlastni.Ale zatim letos svicky nemam,jelikoz se do obchodu kvuli zdravotnimu stavu nedostanu.Ale jinak me tvoreni vence ci svicnu moc bavi,vzdy ho ladim do barev co budou i na stromecku.Letos je to staroruzova,stribrna a zlata🫶🏼.⭐️
Mám věnec od kamarádky, zahradnice.Na stůl si vždy něco udělám sama.
Každý rok děláme jiný, asi jsme nikdy neměli kupovaný.
Letos jsme si vyrobili z vizovického těsta, jinak jsme měli víceméně kupované, ale děti výroba moc bavila, tak uvidíme jak to bude příští rok.
Vyrábím sama, jen jednou jsem kupovala ☺️
Zatím jsem nikdy nevyráběla a ani nepořizovala
Vyrábíme🙂
Mám keramický, co si každoročně dozdobím. Tyhle svíčky by mému svícnu moc slušely.
Vyrábíme 😊
Kazdy rok si delam sama.
Tvoříme, respektive dotvářím
Každý rok máme z dětma tradici že 🧒🧒👶že si vyrobýme jak adventni vénec na,stůl tak na dveře,zatím máme jen ba dveře z oříšků ještě ten na stůl
Ano,každý rok si vyrábím😊
Máme vždy doma vyrobený.
Vždy vyrábíme s dětma. Miluji vánoční atmosféru... už teď nám všude blikají světýlka.
Vyrábím adventní věnec každoročně a letos ho budu dělat s dceruškou 👩🏻👧🏻
🕯🕯🕯🕯
Každý rok mi a vlastně všem vyrábí babička, je moc šikovná a udržuje ji to aktivní. Jako malá, jsem ji vždy pomáhala a od příštího roku se přidáme s dcerou❤️
Vyrábím adventní věnec každý rok, je to pro nás takový ten začátek vánočního chystání a zdobení domu
Každý rok vyrabim venec, je to taková pomyslný startovní čára, ze brzy budou Vánoce.
Vyrábíme si vlastní.
Adventni svicen je neodmyslitelnou soucasti Vanoc. S dcerou si svicen vyrabime samy 😍
Kupujeme 😉
Tvořím sama .
Mam to půl napůl.rada vyrábím,ale když nestíhám, vytáhnu kulatý z proutí.
Adventní věnec (tác) si kupují. Moc se mi líbí tvorba ostatních, ale sama to tak nikdy neudělám. Zbytek dekorace (větve do vázy a truhlíky) si dělám sama 😊
Máme proutěný základ a dozdobujeme každý rok podle nálady 🙂
Tvorim sama, zalezi, kolik na nej je casu. Nekdy z chvoji, kdysi po porodu jen 4 svicky svazane masli a take to stacilo 🤭
Tvořím sama 🙂
Každý rok vyrábím nový 🤍
Každý rok vyrábíme, už od dob studií, kdy jsme na brigádě organizované školou vyráběli adventní věnce, tenkrát se vozili do Německa, u nás to nikdo neznal. Vyrábíme s klukama, tradiční i netradiční.
Adventní věnec máme letitý, každý rok doplňuji jen nové svíčky, případně dozdobím.
Každý rok vyrábame vlastný, z čerstvých “ingrediencií” 😁
Mám koupený.
Ano, každý rok tvoříme s dětma. ❤️
Každý rok si nechávám dělat od moji kamarádky 😊
Máme koupený.
mám stejný,jen měním dekorace
My si vyrábíme doma svůj adventní věnec, pokaždé jiný,vždy jemný, přírodní, žádné moderní výstřelky 😉
Vyrábíme sami
Dřív jsem kupovala, poslední roky vyrábíme. 🙂
Vyrábíme ale fakt jednoduchý pro takový ty lenochy jako sem já 🤣
Vyrábíme
Vyrábíme
Každý rok vyrábíme adventní věnec s dětmi. A od té doby, co chodí do školky a do školy, přináší i krásné svícny ze školy a školky.
Nevyrábím, používám ten, který syn vyrobil v 1. třídě, je mému srdci nejbližší
Vyrábíme, někdy ve školce,někdy doma ☺️
Máme pěkný keramicky ozdobený, tak jen nové svíčky
Mám už pár let keramického kapříka vyrobeného s dcerou, svíčky kupuji každoročně nové 😉. Až bude chuť, bude změna.
Ano, vyrabim, kdyz stiham, letos bych mohla.
Ano, každý rok musí být. Ať už koupený nebo letos vlastnoručně dělaný 😊💫
Vetsinou vyrabim,ake letos chci nejaky koupit
Ano každý rok tvořím spolu s dětmi a už se těšíme na ten letošní 😉
Dělám si sama
Tvorim s dcerou 🙂
mám keramický základ a dozdobuji
Máme kovový a každý rok měníme svíčky. Moc mě vždy štvalo že do Vánoc jehličí opadalo jak to máme v teple
Vyrábíme si
Ano,každý rok si s dcerou vyrabime svícen samy.Vzdy se na to moc těšíme
Ano a vyrábíme si
Vyrábíme si vlastní
Ano, vyrábíme.
Jsem na tyhle věci střevo, mam už asi 5 let stejný od kamarádky, jen nové svíčky koupím. Příští rok už musím změnu 😁
Ano, vyrábíme si svůj vlastní.
My doma taky vyrábíme svůj, podle ozdob, nálady, děti.... a obvykle jich mívám vic🙂 jeden v obýváku který aktivně používáme a svíčky zapalujeme, Druhý v kuchyni a občas i na chodbě🙂
Každý rok se snažím vyrobit.
Vyrabime s dcerkami, letos uz mame hotovo 🙂
koupím korpus a dozdobuje dcera podle sebe
Vyrabime s detma, korpus recyklujeme.
Někdy kupujeme a někdy vyrábíme.
Každý rok se snažím vytvořit jiný a nikdy nesmí chybět 😊
většinou byl takový šrumec, že se ta absence adventního věnce ztratila 🙂,ale letos mám asi podruhé v dospelém životě předpřipravený vlastní 😎
Vyrábíme vlastní
S dcerkou vždy nějaký vyrobíme
Za mě kupovaný nemá smysl. Což tedy vedlo k tomu, že věnec i svíčky jsem měla jen jednou, jindy buď věnec, nebo svíčky, nebo nic. Letos bych zase chtěla alespoň ty svíčky - cypřiš na věnec mi zplesnivěl, špatně jsem ho uložila 🙄 tak třeba mi spraví náladu, že vy hraju svíčky 😆😊





Ano, kazdy rok tvorime s dcerou 😉