icon
avatar
kami1984
Zpráva byla změněna    17. pro 2016    

Slíbila jsem trochu té úředničiny, co se týká letošního vánočního pohlednicového kolotoče. Takže se nás zapojilo 104, oficiálně mezi námi putuje 492 pohledů, ale vím, že se některé z vás i domlouvaly mimo, takže má vysněná 500 určitě bude pokořená🙂) Což si myslím, že je krása!!! Ještě jednou moc děkuji za Vaši trpělivost s adresami, za zapojení se a za udržení kouzla napětí a papírové korespondence. Jen pro zajímavost, loni nás bylo cca 90 při cca 900 zobrazení, letos nás je 104 při 250 zobrazení, takže to je pecka!
Přeji všem krásné Vánoce, hlavně zdraví, pohodu, lásku a do nového roku jen to nejlepší. Nezapomeňte dát fotky pod #vanocni_pohlednicovy_kolotoc 🙂
@evaviki, @terry1512, @andelkaprdelka, @dzejnin, @sunflower_ps, @cermij, @a_vav, @molly2014, @kataamisa, @mimi1004, @julca89, @sweet81, @koada, @englishbride, @kami1984, @eloise02, @m.e.l, @vjerunaa, @lucisuska, @apacheee, @dumbicek27, @sulcovajana, @jitka333, @kakulenka1, @nadulka87, @pipetulaa, @pajinka85, @alkena, @bllanka, @karol89, @pesilka, @lucysek, @renyb, @luca.s, @lenickakl, @romancam, @ka_tu_ska, @monnane, @lucik126, @marlysa100, @luchub, @vendik84, @verida, @rosie18, @terejan, @veruka, @ppavlusa, @bajushh, @sleepers, @natilla, @roko666, @ilonne, @dik_dik, @marketkag, @kubicek11, @nurbanu, @sistersss, @wedinka, @veru921, @kridav, @brsh, @gajuska86, @kwetulinka, @babunka1, @katiex, @verka_horak, @beruska1974, @kajovaevicka, @lulufafo13, @craki, @mosquito, @hindin, @pestas, @raper, @petulkakosticka, @ajronka, @broucinekzka, @bublask, @alliene, @cuprumka, @kri, @jaka17, @eileenk, @snehurka845, @michaela___, @happyhearts, @lenkauml, @zoel, @sklepka, @romana1510, @belladona1, @gebymaruska, @ee.liska, @dandellaii, @hanny21, @chocomorocco, @vegal, @olii30, @pernicek1

avatar

@gradan myslím, že to letos dopadlo moc krásně🙂

17. pro 2016
avatar

Kami, strašně moc děkuji za Tvoji práci! Která rozhodne není samozrejma. Krásné Vánoce ❤️❤️

17. pro 2016
avatar
17. pro 2016
avatar

@pipetulaa Peti, děkuji. Tobě a tvé rodině taky krásné Vánoce.

17. pro 2016
avatar

Kami, je to super a ty jsi uzasna jak skvele to vzdy zorganiujes🙂

17. pro 2016
avatar

My dekujeme hlavne tobe 😘 bez tebe by to nebyl9 😉 krasne vanoce i tobe a cele tve rodine. A koukej trosku odpocivat 😛🎄🎁🍹⛄❄🍀💋

17. pro 2016
avatar

@kami1984 dekujeme za skvely napad 🙂 stastne a vesele tobe a tve rodine a vsem kobylkam 😊

sticker
17. pro 2016
avatar

Díky, díky, díky. .💙💚💛💜

17. pro 2016
avatar

Ja taky dekuju za krasny napad a za moznost se kolotoce zucastnit...
@kami1984 Jsi vazne uzasna 😍

17. pro 2016
avatar

Kami taky děkujeme,vždy potěší když člověk ve schránce něco najde. Je to super že něco takového tady funguje. Přejeme tobě a tvé rodince krásné a pohodové Vánoce a šťastný vstup do Nového roku. 🎄

17. pro 2016
avatar

Ted me napadlo, ze bych Ti rada poslala taky nejaky pohled jako diky, ze jsi to zorganizovala. Mohla bys mi poslat adresu?

17. pro 2016
avatar

Kami, moc děkuji za organizaci. 🙂

17. pro 2016
avatar

❤😘

17. pro 2016
avatar

@terejan klidně pošlu, ale nemusí to být🙂

17. pro 2016
avatar

@kami1984 Budu opravdu rada

17. pro 2016
avatar

@kami1984 nezveřejnila bys adresu tady??myslím, že je nás víc, co by rdy poděkoval pohledem..😆

18. pro 2016
avatar

@jaka17 to snad ani raději neeee🙂)

18. pro 2016
avatar

@kami1984 my děkujem za zprostředkování 😁 taky přeji krásné vánoce všem ☺

18. pro 2016
avatar

@kami1984 jasne chápu. .mate malou schránku, viď. .💜

18. pro 2016
avatar

@jaka17 to ani ne🙂 Ale jsou věci,co se veřejně nepíšou;))

18. pro 2016
avatar

@kami1984 Také bych Ti chtěla moc poděkovat, hlavně za tu organizaci, se kterou si musela mít spoustu práce. Jsi skvělá, že si to pro nás dělala <3. Moc ráda sem se zapojila, a snad mé pohledy udělají, někomu velkou radost a moc ho potěší, stejně jako mě moc potěšily ty co mi dorazily, a přišly zrovna, když mi bylo smutno. Takže moc a moc díky 🙂

18. pro 2016
avatar

Moc děkuji za úžasnou organizaci a jsem ráda,že jsem se mohla zapojit.🙂

19. pro 2016
avatar

@kridav děkuji za moc milá slova🙂 Právě ono to je o tom potěšit v moment, kdy to člověk ani nečeká🙂

19. pro 2016
avatar

Moje putovaly do schránky 19.12., tak už by snad měly mít majitelky 🙂

22. pro 2016
avatar

Tak to vypadá, ze pošta nedorucila ani jedno přání. Docela me to mrzí, vyráběly jsme ho s Anezkou ☹

23. pro 2016
avatar

@ilonne neboj,urcite dorazi;)

23. pro 2016
avatar

@ilonne už ses objevila na fotkách?

29. pro 2016
avatar

@kami1984 Neobjevila ☹. Koukám několikrát denně. Priste raději pošlu 2 a doporučeně. Za ty prachy by Česká pošta měla fungovat jinak....

29. pro 2016
avatar

@ilonne zkusím najít v papírech, komu jsi posílala a optám se, zda došly🙂

29. pro 2016
avatar

@kami1984 Děkuji 🙂

29. pro 2016