Slíbila jsem trochu té úředničiny, co se týká letošního vánočního pohlednicového kolotoče. Takže se nás zapojilo 104, oficiálně mezi námi putuje 492 pohledů, ale vím, že se některé z vás i domlouvaly mimo, takže má vysněná 500 určitě bude pokořená🙂) Což si myslím, že je krása!!! Ještě jednou moc děkuji za Vaši trpělivost s adresami, za zapojení se a za udržení kouzla napětí a papírové korespondence. Jen pro zajímavost, loni nás bylo cca 90 při cca 900 zobrazení, letos nás je 104 při 250 zobrazení, takže to je pecka!
Přeji všem krásné Vánoce, hlavně zdraví, pohodu, lásku a do nového roku jen to nejlepší. Nezapomeňte dát fotky pod #vanocni_pohlednicovy_kolotoc 🙂
@evaviki, @terry1512, @andelkaprdelka, @dzejnin, @sunflower_ps, @cermij, @a_vav, @molly2014, @kataamisa, @mimi1004, @julca89, @sweet81, @koada, @englishbride, @kami1984, @eloise02, @m.e.l, @vjerunaa, @lucisuska, @apacheee, @dumbicek27, @sulcovajana, @jitka333, @kakulenka1, @nadulka87, @pipetulaa, @pajinka85, @alkena, @bllanka, @karol89, @pesilka, @lucysek, @renyb, @luca.s, @lenickakl, @romancam, @ka_tu_ska, @monnane, @lucik126, @marlysa100, @luchub, @vendik84, @verida, @rosie18, @terejan, @veruka, @ppavlusa, @bajushh, @sleepers, @natilla, @roko666, @ilonne, @dik_dik, @marketkag, @kubicek11, @nurbanu, @sistersss, @wedinka, @veru921, @kridav, @brsh, @gajuska86, @kwetulinka, @babunka1, @katiex, @verka_horak, @beruska1974, @kajovaevicka, @lulufafo13, @craki, @mosquito, @hindin, @pestas, @raper, @petulkakosticka, @ajronka, @broucinekzka, @bublask, @alliene, @cuprumka, @kri, @jaka17, @eileenk, @snehurka845, @michaela___, @happyhearts, @lenkauml, @zoel, @sklepka, @romana1510, @belladona1, @gebymaruska, @ee.liska, @dandellaii, @hanny21, @chocomorocco, @vegal, @olii30, @pernicek1
Kami, strašně moc děkuji za Tvoji práci! Která rozhodne není samozrejma. Krásné Vánoce ❤️❤️
Kami, je to super a ty jsi uzasna jak skvele to vzdy zorganiujes🙂
My dekujeme hlavne tobe 😘 bez tebe by to nebyl9 😉 krasne vanoce i tobe a cele tve rodine. A koukej trosku odpocivat 😛🎄🎁🍹⛄❄🍀💋
Díky, díky, díky. .💙💚💛💜
Kami taky děkujeme,vždy potěší když člověk ve schránce něco najde. Je to super že něco takového tady funguje. Přejeme tobě a tvé rodince krásné a pohodové Vánoce a šťastný vstup do Nového roku. 🎄
Ted me napadlo, ze bych Ti rada poslala taky nejaky pohled jako diky, ze jsi to zorganizovala. Mohla bys mi poslat adresu?
Kami, moc děkuji za organizaci. 🙂
❤😘
@kami1984 Také bych Ti chtěla moc poděkovat, hlavně za tu organizaci, se kterou si musela mít spoustu práce. Jsi skvělá, že si to pro nás dělala <3. Moc ráda sem se zapojila, a snad mé pohledy udělají, někomu velkou radost a moc ho potěší, stejně jako mě moc potěšily ty co mi dorazily, a přišly zrovna, když mi bylo smutno. Takže moc a moc díky 🙂
Moc děkuji za úžasnou organizaci a jsem ráda,že jsem se mohla zapojit.🙂
Moje putovaly do schránky 19.12., tak už by snad měly mít majitelky 🙂
Tak to vypadá, ze pošta nedorucila ani jedno přání. Docela me to mrzí, vyráběly jsme ho s Anezkou ☹


@gradan myslím, že to letos dopadlo moc krásně🙂