avatar
apacheeeAMBASADORKA
Dnes v 10:30    

Pokud byste v těchto dnech měli slyšet o nějaké privátní #dm značce, měla by to být určitě a stoprocentně SUNDANCE 🌞

SUNDANCE
- tato privátní dm značka se zaměřuje na ochranu před sluncem a mezi produkty tak najdete:
🌞 opalovací kosmetiku pro dospělé
🌞 opalovací kosmetiku pro děti
🌞 sluneční brýle
🌞 kosmetiku určenou pro péči po opalování
🌞 samoopalovací kosmetiku

Pro více informací a prohlédnutí všech produktů značky mrkněte sem:
https://www.dm.cz/znacky/sundance

#sundance

avatar
lejkas založila diskuzi
Dnes v 20:06    

Bradavice

Krasný den, poradíte mi prosím co účinného na bradavice u dítěte, chytla je nejspíš v bazénu. Má je na chodidle a s černými tečkami. Jen ne vypalování pokud možno. Děkuji.

avatar
jana5382 založila diskuzi
Dnes v 19:04    

Manželství na hraně. Je lepší společné sezení nebo každý zvlášť?

Co je podle vas lepší, když už je manželství na hraně. Společné sezení, nebo každý zvlášť?

avatar
frantiska87 založila diskuzi
Dnes v 18:04    

Otěhotněla jste některá po doplňcích stravy Verra?

Ahoj holky, beru komplex Plodnost & Těhotenství, a to už šest měsíců a zatím se nezadařilo. Normálně na reklamy nedám, ale u Verry mě zaháčkovalo to, že o ní píše Forbes (nevím, jestli to ale dnes ješ

Holky, nechcete zítra někdo do divadla? Dlouho dopředu vyprodaná Vlaštovka s Danem Krejčíkem a Jitkou Čvančarovou. Mám 2 lístky do 4.řady a něco nám do toho přišlo 🫣

Dá se prosím dobře najíst (čti chutně, levně, s dětmi a bezlepkově) v Praze poblíž divadla Broadway?

Je tady nekdo, komu byla zjistena pri preventivce snizena funkce stitne zlazy? Jsem hodne unavena, tak by me zajimalo, jestli dostanu od dr nejake prasky a budu se citit zase na 40 a ne na 70? Na nejake blizsi vysetreni mam prijit v srpnu.

legoland německo - holky prosím nemáte typ kde se cca hodinku - dvě od legolandu ubytovat ????

Přišla mi nabídka od Komerční banky na cestovní pojištění celé rodiny plus i storno dovolené.mate někdo?jste spokojeně?diky

Ahojky, tip na ubytko pro seniory, nemate? Plna penze, klidne bez bazénu, hezke okoli bez kopců na prochazky, nebo s nejakym programem. Hradec a +- 150 km kolem. Děkuji

avatar
dianna90 založila diskuzi
Dnes v 09:04    

6. tt a srdeční akce. Kdy jste poprvé viděly na ultrazvuku?

Ahoj holky, můžu se vás zeptat, kdy jste viděly na ultrazvuku poprvé tlouct srdíčko? 🙂 Případně jaké máte zkušenosti, kdy je ještě brzy a kdy už by mělo být 100% vidět?

Ahojte, jen to zkusím. Není tady někdo, kdo by potřeboval něco z eshopu sportvision.cz? Boty, oblečení? Pracuji tam a mám zaměstnanecké slevy. Potřebovala bych udělat ještě pár objednávek, abychom dosáhli cíle a měly nějaký bonus do výplaty. Takže navrhuji, kdyby někdo něco chtěl a je to za plnou cenu, (nesmí u toho být ještě napsané nová nižší cena) tak Vám na to můžu dát slevu 30%, když mě necháte vytvořit Vám objednávku. Vzájemně bychom si vypomohly🙂. Na slevněné už moc slevu dát nemohu, jenom trochu. Když tak mi napište do sz i s odkazem, kdyby jste něco chtěly objednat. Děkuji.

♥ 😀

Ahoj všem🙂 dali byste mi prosím doporučení na kočárek sporťák, vhodný do letadla, skladný, polohovací a s nedrncajícími kolečky? Děkuji 🌸

Jsem po fixaci delohy nic mě nebolí ,nekrvácí potřebuji doma fungovat mám rok a půl staré dítě a domácnost bojím se aby mi nepraskli stehy jak jste to měli?
Děkuji za každou odpověď

avatar
olinkaola založila diskuzi
Dnes v 06:01    

Fixace dělohy a strach z prasknutí stehů. Jak jste to měly vy?

Jsem po fixaci delohy nic mě nebolí ,nekrvácí potřebuji doma fungovat mám rok a půl staré dítě a domácnost bojím se aby mi nepraskli stehy jak jste to měli? Děkuji za každou odpověď

Holky jak byste reagovaly kdyby nej kamarad vaseho syna zacal vic kamosit s nekym jinym a syn sel uplne stranou. Jeho to samozrejme mrzi i kdyz se s tim pere. Vidim ho ale i plakat. Trapi me to. Stalo se i ze chtel jit s nima ven, oni rekly, ze se mu ozvou a nic. A pak vidi na fb fotky, jak jsou spolu venku. Sondovala jsem i ve skole , je to spoluzak a bylo mi receno, ze u nas urcite chyba ani zmena nenastala, aby s nim nekdo prestal mluvit, ale je videt, ze ho to mrzi a zustal vlastne sam... i znamky jsou horsi🤷‍♀️

avatar
adr799iana založila diskuzi
Dnes ve 04:23    

Špinění po sexu v 17. tt. Počkat nebo volat Dr.?

Dobry den, jsem 17+2 tt a je to asi 36 hodin, co jsem zacala po sexu spinit. Neobjevila se zadna jasne cervena krev, jen ruzova a pak uz jen hneda a jen na papire pri utreni. Nicmene to trva i ted po

avatar
marienbm založila diskuzi
Včera v 21:19    

Depo-Provera. Otěhotněla některá i přes antikoncepci?

Ahoj, je tu některá, která otěhotněla i přes antikoncepci Depo-Provera? A pokud jste ji vysadily, za jak dlouho se vám podařilo otěhotnět? ☺️

Nejsem příznivcem předhánění se, kdo učitelce vymyslí lepší dárek, mám raději zkonzumovatelné drobnosti. Dcera má navíc samé učitele. Předloni vlastnoručně sbírané bylinky na čaj, loni višňová marmeláda, letos oříšky, dcera se vždy na výrobě taky podílí.

avatar
jojka_124 založila diskuzi
Včera v 18:23    

Partner nebere moje zdraví jako prioritu. Mám se snažit mu to vysvětlit?

Zdravím. Nadpis možná vyzní trochu hůř než by měl, ale bohužel se mi stala taková nepříjemná věc s manželem. Nedávno se mi povedlo nešikovně upadnout a pohmoždit si kotník a záda, a bohužel to zrovna

avatar
kacka1994 založila diskuzi
Včera v 18:03    

Jak na dobrou domácí limonádu?

Ahoj, prosím, jak udělat domácí limonádu jak z kavárny? 🙂 Spíš ze sirupu, je mi jasné, že je potřeba kvalitní, k tomu ovoce, led... jak ale docílit mírné perlivosti? Máte sodastream, kupujete mírně pe

avatar
esterka610
Zpráva byla změněna    Včera v 08:14    

Polsko, Gdaňsk, dá se na pláži platit kartou nebo musím mít zlotý. Myslim ty stánky se zmrzlinou a tak.

Ahojky. Hodíte mi tipy na výlety v Orlických horách. Jedem sem prvně. Budem bydlet u Rychnova n.K.
Jedem sice s dětmi ale většimi ale zdatnými turisty.
Takže vše na mě hrňte. Jak turistické okruhy, tak sólo trasy. Díky 😎

avatar
tereza2022 založila diskuzi
Včera ve 04:24    

Špinění po preventivní prohlídce. Co to může znamenat?

Dobry den, kdy se ta nidace presne odehrava? Mela jsem prvni menstruaci rok po porodu. Ted dle orientačního kalendáře , ale hormony a cyklus jsou určitě rozházené bych mela mít dva dny po ovulaci. Vče

Strana