Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
terulinkaka  12. srp 2020

Kdy byla ovulace nebo je?

Test dělala ten spodní, dnes rano.
0 poděkování
denimarie  20. říj 2019

Ovulace

Jak ji správně poznat, když mám menstruaci po 25 dnech a trvá 4 dny. Např. mi menzes začala 11.10. 2019 a skončila 14.10. 2019. Jak spočítat ovulaci? Děkuji.
0 poděkování
barborelka  8. lis 2014

Po vysazení HA bez ovulace

Když jsem po 13-ti šílených letech vysadila HA, bláhově jsem si myslela, že mi tělo bude hned fungovat tak jak má. OMYL!!! Ovulace x měsíců nepřicházela, nepociťovala jsem bolesti a o plodném hlenu ani nemluvě. Za nějaký čas se ovulace uráčila přijít a s ní i ony bolesti v podbřišku. Za to, že ovulaci mám, vděčím hlavně bylinné tinktuře Jeřáb ptačí.
1 poděkování
katyxq  7. lis 2014

Ovulaci na sobě už dneska poznám

Před tím, než jsem otěhotnéla s malou, tak můj cyklus po vysazení hormonální antikoncepce (kterou už nikdy nechci brát) byl celkem divoký. Začala jsem sledovat měkkost a otevřenost čípku, jeho hlen a o něco později měřit i vaginálně bazální teplotu. Díky tomu jsem poznala svoje tělo, a teď blížící se ovulaci poznám. Čípek změkne, otevře se, objeví se řídký a nakonec hodně "bílkového" hlenu, mám velkou chuť na sex. Po ovulaci se čípek zavře, tuhne a hlen velmi zhoustne a jeho množství se zmenší, opadne i chuť na sex.
1 poděkování
maaxina  7. lis 2014

Ovulace

Já na sobě po vysazení HA spolehlivě poznala. 3 cykly byly úplně stejné. 17DC bolest břicha, vaječníků, hodně ostrá. Druhý den vše normální.
0 poděkování
ebetka  6. lis 2014

Ovulaci nepoznám

Ovulaci na svém těle vůbec nepoznám. Kolikrát tu čtu, že někoho něco bolí a že má ovulaci, ale mě nikdy nic při ovulaci nebolelo. Jediné, čeho si občas všimnu, je trošku hlen, ale také to není nic závratného. Více sexuchtivá také nejsem, pleť mám pořád stejnou a vůně mi voní pořád stejně :-)
2 poděkování