icon
1 / 1
avatar

Moc 🥰

18. pro 2023
avatar

Ano, ale je mi vždycky líto je zapálit

18. pro 2023
avatar

Vybírám takové, aby měly co nejméně škodlivých zplodin spalování.

18. pro 2023
avatar
18. pro 2023
avatar

Moc, moc, moc 🙂))))

18. pro 2023
avatar

Ano, v zime svitim kazdy vecer

18. pro 2023
avatar

Ano ..rada si zapálim svíčku pro radost

18. pro 2023
avatar

Miluju svíčky ❤️

18. pro 2023
avatar

Ano

18. pro 2023
avatar
18. pro 2023
avatar

Ano, mám.

18. pro 2023
avatar

ano, rada je i sfoukavam a mam rada, jak to voni 😄

18. pro 2023
avatar

Ano,když jsem byla malá,tak jsem do ní ráda šťourala,aby vytekl vosk a zkoušela jsem,foukat tak,aby nezhasla

19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar

SVÍČKY naprosto miluji, jen je mi někdy doslova líto, je zapálit.

19. pro 2023
avatar

Miluju, palim je cely dny od zacatku adventu 😊

19. pro 2023
avatar

Jasne, a moc

19. pro 2023
avatar

Ano 🥰

19. pro 2023
avatar

Ano a moc 🙂

19. pro 2023
avatar

Ne 😂 Ale mam nekoho, koho bych podarovala. ❤️

19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar

Ano od mala mě fascinují, můj syn je na tom stejně, teď se mě ptal : co se stane, když dám na svíčku papír? ... Aspoň že se zeptal, mě v jeho věku trápila stejná otázka, ale nikoho se neptala... Zjistila jsem i jak hoří koberec

19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar

Ano moc. Ale máme doma 2 kočky, tak svíčka musí být jen pod dohledem 😄😄

19. pro 2023
avatar

Ano 😊

19. pro 2023
avatar

Anooo

19. pro 2023
avatar

Ano, mam rada

19. pro 2023
avatar

Ano mam rada

19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar

Miluju 🤩

19. pro 2023
avatar

Ráda pálím svíčky, hlavně v zimních měsících.

19. pro 2023
avatar

Miluji 🥰

19. pro 2023
avatar

Ano.

19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar

Ano, voňavé

19. pro 2023
avatar

Miluju svicky

19. pro 2023
avatar

Velmi😍

19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar

Ano 😍

19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar

Ano😊. Dříve jsme je jenom shromažďovala, ale nezapalovala. Teď už si ji zapálím a užívám vůni.

19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar

Ano 😊

19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar

Ano 😊

19. pro 2023
avatar

Ano 😁

19. pro 2023
avatar

Ano, jsou pro mě symbolem Vánoc

19. pro 2023
avatar

Velmi, denně máme zapálenou svíčku

19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar

Ano, především ty voňavé

19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar

V létě si na ně nevzpomenu, ale přes zimu "jedou" pořád

19. pro 2023
avatar

Ano,v ponurem počasí, balzám na duši

19. pro 2023
avatar

Ano mám.

19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar

Ano a moc

19. pro 2023
avatar

Miluju

19. pro 2023
avatar

ano, mám 🙂

19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar

mám je ráda hlavně v zimním období

19. pro 2023
avatar

Ano, moc

19. pro 2023
avatar

Miluju svíčky 🙂

19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar

Ano

19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar

Ne, ale maminku bych jimi moc potěšila

19. pro 2023
avatar

Ano 🥰

19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar

Ano 🙂

19. pro 2023
avatar

Ano, svíčky miluju hlavně v zimě

19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar

Jen o Vánocích

19. pro 2023
avatar

Miluju svíčky

19. pro 2023
avatar

pořád

19. pro 2023
avatar

Ano, ale manžel je coby bývalý profesionální hasič nesnáší 🙂

19. pro 2023
avatar

Mám ale zároveň se jich bojím tak používám jen na baterky jen jako

19. pro 2023
avatar

ano, mám ráda svíčky

19. pro 2023
avatar

Hodně moc 🙂

19. pro 2023
avatar

Mám,ale kvůli dětem je momentálně moc nezapaluji,takže zatím slouží jako dekorace

19. pro 2023
avatar

ano, a vždycky se těším až si udělám relaxační chvilku u svíčky 🙂

19. pro 2023
avatar

Ano, hlavně vonné

19. pro 2023
avatar

Ano.

19. pro 2023
avatar

ano!!!!! všechny značky a všechny vůně!!!!

19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar

Mám. Ale moc často nepoužívám, slouží spíše jako dekorace

19. pro 2023
avatar

Ano, mam 😊

19. pro 2023
avatar

Anooo 😃

19. pro 2023
avatar

Ano. 🕯️

19. pro 2023
avatar

Ano, ale zapaluju jen na podzim a v zimě.🙂

19. pro 2023
avatar

Ano, miluji.

19. pro 2023
avatar

Ano 🙂

19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar

Mám, moc, bohužel manžel je zase nesnáší, kór ty vonné (že ho z toho bolí hlava a je smrad a kdesi cosi), takže doma vždy bojujeme- já zapaluji, on sfoukává....vzpomínám s nostalgií na rodičák, kdy jsem celý advent během dne pálila 😇

19. pro 2023
avatar

Mám moc🤗

19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar

MIluju svicky... ale manzel moc ne 😀

19. pro 2023
avatar

Ano,moc.😊

19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar

Ano, ale hlavně nenavoněné

19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar

Ano🙂😇

19. pro 2023
avatar

Ano. Od zimy do jara palime svíčky často. ☺️

19. pro 2023
avatar

Áno, cez Vianoce.

19. pro 2023
avatar

Ne, ale na hřbitově zapalujeme pravidelně

19. pro 2023
avatar

Miluju je ❤️❤️ doma mi stále nějaká hoří 🙈

19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar

Ano mooooc

19. pro 2023
avatar

Ano, hlavne ty co krasne provoni pokoj 🙂

19. pro 2023
avatar

Ano, mám je moc ráda

19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar

miluji svíčky❤

19. pro 2023
avatar

Ano, velmi ❤️

19. pro 2023
avatar

Ano hodně 🙂

19. pro 2023
avatar

Jen ty hezke na pohled

19. pro 2023
avatar

Ano moc

19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar

Ano mám

19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar

Ano, moc 🙂

19. pro 2023
avatar

Mám je ráda

19. pro 2023
avatar

Veľmi 🥰

19. pro 2023
avatar

Ano ano mám

19. pro 2023
avatar

Miluju svíčky

19. pro 2023
avatar

Ano ☺️

19. pro 2023
avatar

Ano, mám.

19. pro 2023
avatar

Ano moc

19. pro 2023
avatar

miluju svíčky 🙂

19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar

Pouze o vánocích

19. pro 2023
avatar

Ano ❤️

19. pro 2023
avatar

Ano,ale jen v zimě

19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar

Miluju svíčky 🎍

19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar

Ano, mám 😊

19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar

Ano,většinou zapálím,napustím vanu a to je relax k nezaplacení❤

19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar

Ano, moc. Palime každý den.

19. pro 2023
avatar

Ano ♥️

19. pro 2023
avatar

Moc ráda.

19. pro 2023
avatar

Ano miluju❤️

19. pro 2023
avatar

No jeje 😁

19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar

ano, moc

19. pro 2023
avatar

Ano, svitim pořád.

19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar

Miluju je 🤩!!

19. pro 2023
avatar

Ano, moc 😊

19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar

Ano, jsou boží 🙂

19. pro 2023
avatar

Mám moc

19. pro 2023
avatar

ano, ráda je dávám i dostávám 🙂

19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar

Ano, mám. Ty vonné používám i jen tak do šatníku 🙂

19. pro 2023
avatar

ano hodně 🙂

19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar

Používám a hlavně v zimě používám, v létě na terase proti komárům.

19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar

Ano, přes podzim a zimu palim denne😊

19. pro 2023
avatar

Mám ale u těch moc voňavých je mi je líto zapalovat

19. pro 2023
avatar

Ano ! U nás hoří celoročně, mám ohromnou spotřebu 😊

19. pro 2023
avatar

Ano 😊

19. pro 2023
avatar

Odnepaměti pálím hodně svíček. Sice teď hlavně v zimě, ale miluju tu atmosféru večer. Syn spí a já zapálím několik svíček než přijde manžel domů. Vždy mu to vykouzlí úsměv na tváři.

19. pro 2023
avatar

Anonymní zapalujeme každý den☺️

19. pro 2023
avatar

Ano 🙂

19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar

Svíčky nemám ráda, svíčky přímo miluju 😍

19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar

miluji svíčky, zapaluji po celý rok

19. pro 2023
avatar

ano, pálím celý rok, občas je to u nás jako na hřbitově o dušičkách

19. pro 2023
avatar

Mám, teď zrovna ty s vánoční vůní.

19. pro 2023
avatar

Maximalne

19. pro 2023
avatar

Ano a moc 😊

19. pro 2023
avatar

pálím celoročně 😍

19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar

Svíčky a difuzer je moje ❤️

19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar

Ano, mám ráda svíčky hlavně ty voňavé

19. pro 2023
avatar

Milujeme svíčky. Nikdy mě to moc jich neříkalo ,ale teď poslední dobou pořád kupují svíčky, miluji tu vůni, když provoní celý byt ❤️

19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar

Ano i si doma vyrabime

19. pro 2023
avatar

Zbožňuji svíčky 🤗 Jakékoliv 😊

19. pro 2023
avatar

Ano

19. pro 2023
avatar

Ano, velice 😊

19. pro 2023
avatar

Ano mam..

19. pro 2023
avatar

Ano, moc

19. pro 2023
avatar

ano,miluju je

19. pro 2023
avatar

Ano moc!

19. pro 2023
avatar

Ano, moc

19. pro 2023
avatar

Miluju, manžel naštěstí taky 😍

19. pro 2023
avatar

Moc ❤️

19. pro 2023
avatar

Ano, ale jen na podzim a v zime🙂

19. pro 2023
avatar

Ano, mám… Jak doma, tak i v létě večer venku na terase při posezení…

19. pro 2023
avatar

miluju 🙂

19. pro 2023
avatar

Svicky miluju. Palim kazdy den. 🙂

19. pro 2023
avatar

Ano 🙂

19. pro 2023
avatar

Miluju je. 🙂

19. pro 2023
avatar

Svíček není nikdy dost 😁

19. pro 2023
avatar

Ano, miluju svíčky 😍

19. pro 2023
avatar

@apacheee Ano ,miluju svíčky 😍 . Zhruba od září pálím téměř v jednom kuse. Ráda se dívám do ohně ,evokuje mi to světlo a teplo ,které mi v zimním období moc chybí .Proto nemám ráda "zimní" čas .Potřebuju dlouhé , světlé dny , nabíjí mně to energií .V zimě jsem "depresivní" ,bez nálady, energie. Stejně tak miluju koukat do ohně v létě při opékání buřtů 😘

19. pro 2023
avatar

Ano 👍

19. pro 2023
avatar

Svíčky mam moc rada. Mam rada tento cas, kdyz zapalim svíčky, do toho pustim svetylka, stromecek

19. pro 2023
avatar

Ano, hlavně teď o Vánocích

19. pro 2023
avatar

Jen o Vánocích

19. pro 2023
avatar

rozhodně

19. pro 2023
avatar

Ano, moc ráda si je navečer zapaluji.

19. pro 2023
avatar

Máme doma mnoho svíček, objednávám i od různých "malých podnikatelek" 😁

19. pro 2023
avatar

Ano, mám ráda svíčky 😊

19. pro 2023
avatar

Ano, hlavně když je zima.

19. pro 2023
avatar

Ano 🙂

19. pro 2023
avatar

Ano, převážně teda v zimě. Svíčky, aromalampičky 😍

19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar

Ano, velmi ráda.

19. pro 2023
avatar

ano, to mám...

19. pro 2023
avatar

Ano, od podzimu do jara pálím skoro denně

19. pro 2023
avatar

Miluju svíčky

19. pro 2023
avatar

Ano, velmi!

19. pro 2023
avatar

ano, uklidňují mě

19. pro 2023
avatar

Moc a na vánoce zapalujeme každý den.

19. pro 2023
avatar

Ano, miluju svíčky 🙂

19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar

Svíčky miluji 😍

19. pro 2023
avatar

Ano vůni svíček miluji provoní celí byt

19. pro 2023
avatar

Ano 🙂

19. pro 2023
avatar

Ano mám 🙂

19. pro 2023
avatar

V období Vánoc ano, jinak přes rok to moc nevyhledávám.

19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar

Miluju moc, palim každý den.

19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar

Ano máme moc.

19. pro 2023
avatar

Svíčky miluji jakoukoliv, nejlepší dáreček

19. pro 2023
avatar

Ano, v zimním období kdy je sychravo a chladno nám vždy nějaká doma hoří.

19. pro 2023
avatar

ano, v době, kdy jsou krátké dny dodává světlo místo sluníčka

19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar

ano, miluji je

19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar

Ano, v zimě je pálíme každý večer …

19. pro 2023
avatar

Ano, ale pálím je výjimečně.

19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar

Ano 🙂

19. pro 2023
avatar

Ano, mám ráda, ale zároveň je mi jasné, že to, co vypouštějí do ovzduší, zrovna moc zdraví prospěšné nebude.

19. pro 2023
avatar

Miluju je 🙂

19. pro 2023
avatar

Ano 🙂

19. pro 2023
avatar

Miluji je,ty nejkrásnější mám jen vystavené 😀

19. pro 2023
avatar

Ano. Svíčky, vosky, aromaoleje.

19. pro 2023
avatar

Ano 😁

19. pro 2023
avatar

Ano, máme jich plno a je škoda je zapalovat 😁

19. pro 2023
avatar

ano 🙂

19. pro 2023
avatar

Ano, moc. Každý večer některou z mých mnoha svíček zapálím. Hoří mi vždy ale jen jedna.

19. pro 2023
avatar

Ano,mám jich nakoupeno snad 20 ,bohužel letos nevyužiju snad ani jedinou 😪 jsem těhotná, všechny jsou parfemované a já teď nesnesu žádné vůně ani pachy....ale nevadí, zůstanou na příští rok 😊

19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar

Ano . Vzdycky je mi líto je zapálit 😄

19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar

ano 👍

19. pro 2023
avatar

ano 🙂

19. pro 2023
avatar

Ano, a pokud provoní vzduch, tím líp. 😊

19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar

Ja ne. Ale svagrova je miluje. 🤷‍♀️

19. pro 2023
avatar

Celkem ano, hlavně na Vánoce, ale dala bych ji mamce, to je svickovy zavislak 🙂

19. pro 2023
avatar

Moc,moc,moc 😄

19. pro 2023
avatar

ano a moc - svíčky pálíme skoro celou zimu a hlavně o svátcích

19. pro 2023
avatar

Ano 🙂

19. pro 2023
avatar

Mam, ale vylozene na nich neujizdim 🙂

19. pro 2023
avatar

Ano a super jsou ty s dřevěným knotem

19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar

Ano moc !!!

19. pro 2023
avatar

Ano, i můj manžel
😊

19. pro 2023
avatar

Mám, hlavně v zimě

19. pro 2023
avatar

Svíčky miluju hlavně v zimě

19. pro 2023
avatar

Ano❤️

19. pro 2023
avatar

Ano, v létě proti komárům a v zimě pro atmosféru

19. pro 2023
avatar

Ano a od jisté doby mám zapálenou každý den 💙

19. pro 2023
avatar

Ano, hlavně v zimě.

19. pro 2023
avatar

Svíčky, solné lampy, aroma oleje.... mám je rada

19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar

Mám ráda svíčky a můj syn je má rád ještě více.

19. pro 2023
avatar

ano, hlavně teď v zimě

19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar

Svíčky jsou krásné, mám různé svícny s různými svíčkami, některé jsou vonné.

19. pro 2023
avatar

Ano, moc.

19. pro 2023
avatar

Ano mám

19. pro 2023
avatar

ano, miluji.

19. pro 2023
avatar

Kupuji si je jen na ozdobu ale nepalim je

19. pro 2023
avatar

Ano, mám 🙂

19. pro 2023
avatar

Miluju svicky, hlavne na podzim a v zime🙂.

19. pro 2023
avatar

Miluju svíčky 🥰🕯❤️

19. pro 2023
avatar

ano, bez svíček není zima

19. pro 2023
avatar

Ano! 😍😍😍😍

19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar

Bez svíček by to nešlo 😁

19. pro 2023
avatar

Svíčky miluju 🥰

19. pro 2023
avatar
Autor komentář smazal
avatar

Ano, moc

19. pro 2023
avatar

svíčky zbožňuju ❤️

19. pro 2023
avatar

Ano, zútulní a provoní byt, hřejí i na pohled 😁

19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar

Nejsem úplně fanoušek svíček, ale miluju tu vůni, když se svíčka sfoukne 🥰

19. pro 2023
avatar

miluji svíčky

19. pro 2023
avatar

Miluju svicky🥰

19. pro 2023
avatar

Svíčky mám ráda v zimě

19. pro 2023
avatar

Svicky miluju

19. pro 2023
avatar

Ano, používáme denně

19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar

Miluju svíčky ❤️

19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar

Miluju svíčky 🕯️🤩😍

19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar

Ano

19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar

Miluji je , bohužel je nemůžeme moci pálit takže je mám na ozdobu nebo je daruji s láskou ❤️

19. pro 2023
avatar

Jasně...

19. pro 2023
avatar

Ano, moc. Ale jen ty voňavé, takové ty kýčovité "jen" na ozdobu nemusím.

19. pro 2023
avatar

Ano velmi

19. pro 2023
avatar

Ano, moc 🥰

19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar

Palim celorocne 😍

19. pro 2023
avatar

Mám moc ráda svíčky

19. pro 2023
avatar

Ano, ty vonné i dekorativní

19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar

Ano, velmi

19. pro 2023
avatar

Svíčky miluju. Nezapaluji je jen o Vánocích, ale vlastně celou zimu, kdy je už brzy tma.

19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar

Jasně

19. pro 2023
avatar

Svíčky moc nemusím

19. pro 2023
avatar

Ano mám 😊

19. pro 2023
avatar

Ano a i je ráda daruji

19. pro 2023
avatar

Ano, svíčky mám moc ráda. Teď v zimě u nás každý večer nějaká hoří

19. pro 2023
avatar

Miluju je, ale ty ve tvaru např. koně, anděla, nebo i detailního stromku nějak nemůžu zapálit😅

19. pro 2023
avatar
19. pro 2023
avatar

ano, miluji svíčky, každý den zapaluji

19. pro 2023
avatar

Ano🙂

19. pro 2023
avatar

Ano mám moc ráda svíčky

19. pro 2023
avatar

Ano🙂

19. pro 2023
avatar

Ano mám ráda svíčky 🤗

19. pro 2023
avatar

Extrémně 🙃

19. pro 2023
avatar

Ano, mám je ráda, o čemž svědčí moje obří zásoba všech možných barev, tvarů, velikostí...🙈

20. pro 2023
avatar

Ano miluji svíčky, každý den mám nějakou zapálenou 🌲

20. pro 2023
avatar

Svíčky mám ráda... Cely advent máme nějakou zapálenou.

20. pro 2023
avatar

Ano 🙂

20. pro 2023
avatar

Miluji svíčky 🤗

20. pro 2023
avatar

Svíčky naprosto miluji - uvolní mi náladu a dodávají mi úžasný klid, proto je s radostí dostávám ale i obdarovávám jiné.❤

20. pro 2023
avatar

ano moc rada

20. pro 2023
avatar

Ano. U nás je milují hlavně děti 😍

20. pro 2023