Milé maminky, vítáme vás u nového testování! Tentokrát pro vás máme kosmetické produkty Mustela, které jsou speciálně vyvinuty pro novorozence a děti. Pokud je pro vás výběr kvalitní přírodní kosmetiky vašeho miminka prioritou, toto testování vám přijde vhod. Dětská kosmetika Mustela totiž obsahuje výtažky z avokáda: látka Avocado Perseose posiluje kožní bariéru vašeho miminka a chrání tak jeho pokožku před vnějšími vlivy.


Co testujeme


Připraveny na testování jsou produkty Mustela z řady pro normální pokožku miminka. Vyzkoušíte kosmetiku na čištění, koupání a následnou péči. I když se vám možná pokožka vašeho miminka zdá na první pohled krásná a dokonalá, je velmi jemná a žádá si hydrataci a dlouhotrvající ochranu.


Jemný čistící tělový a vlasový gel: Tímto gelem můžete umývat vlásky i pokožku vašeho miminka každý den. Nemusíte se bát podráždění očí vašich nejmenších. Gel dětskou pokožku čistí a zároveň chrání, zabraňuje jejímu vysušování a díky vitamínu B5 zklidňuje.


Image title


Masážní olej: Při péči o celé tělo vašeho děťátka sáhněte po masážním přípravku s avokádovým olejem. Masážní olej dětskou pokožku hydratuje a zanechá na ní příjemný ochranný film.


Image title


Hydra Bébé, hydratační tělové mléko: Lehké tělové mléko se snadno roztírá a díky svému složení hydratuje pokožku hned po prvním použití. Obsahuje kromě výtažku z avokáda také vitamín E, glycerin na bázi rostlin a slunečnicový olej.


Image title


Krém proti opruzeninám při přebalování: Jestliže vaše miminko trpí na opruzeniny a podrážděnou pokožku v okolí plenek, tento krém přináší úlevu již po první aplikaci. Látka Oxeoline Alcacea okamžitě zmírňuje zánět, destilát slunečnicového oleje posiluje oslabenou pokožku, oxid zinečnatý působí protizánětlivě a Avocado Perseose chrání pokožku miminka před podrážděním při každodenním přebalování.


Image title


Koho hledáme


Hledáme 10 maminek s dětmi od 0 do 3 let. Testovaná řada kosmetiky Mustela je určena pro normální pokožku, proto by vaše děťátko nemělo mít suchou nebo citlivou pokožku se sklony k začervenání či atopii. Kosmetika je totiž parfemovaná.


Jak se zapojit


Hodil by se vám a vašemu miminku balíček kosmetiky Mustela na vyzkoušení? Zapojte se do našeho nového testování a odpovězte na otázku, jaký přípravek z dětské kosmetiky kromě krému na opruzeniny nesmí chybět ve vaší výbavičce?


Čas na napsání komentáře máte do 12.05.2019. Poté vybereme maminky, které oslovíme interní poštou.


Krásný den,


Konik_testuje


#test_mustela