🌸Prvomájová blesková soutěž🌸
Krásné dobré ráno 🌸 je to tu - nastal LÁSKY ČAS 💕💋😍 první máj a vůbec celý květen je v Česku tradičně brán jako období lásky a k této příležitosti tu máme rovnou na 1.máje bleskovou soutěž s Fisher Price 💕

Soutěž je blesková a proto úplně jednoduchá, tady jsou pravidla:
1) dát like tomuto článku;
2) do komentáře napsat, co je vaše největší láska (po dětech a muži/mužích 😀 ), prostě na čem si ujíždíte, co opravdu milujete, co vám udělá největší radost... Ať už je to horká vana, krabice bonboniéry, sklenice vína, hodinka na józe, četba knihy... 🌈🍷🍫
3) soutěžíme o krásné naučné kartičky, pro nejmenší je určena hlavně kontrastní černobílá strana, pro větší i ta barevná se zvířátky a čísly, takže je jistě využijete dlouhou dobu 🦊🦓💯
Soutěž probíhá ve středu 1.května 2019 a to do půlnoci (resp. do 23:59 ). Další den náhodně vylosuji vítěze 🍀
️
Tak krásný první máj, nezapomeňte nejen napsat komentář, ale také políbit se pod rozkvetlým stromem 💋
Doporučujeme
ujíždím si na čokoládě a miluji tanec❤
Miluju klid, když jsem chvíli sama😀😀😀😀
Ja nejvíc miluju cokoladu ❤️ Ta mě vždycky uklidní a dobije mi baterky po náročném dni..
Kafe ,knížky a čokoláda
Miluju rana, kdy se muzu poklidne probouzet a nemusim nikam spechat.
Moje nejvetsi uchylka je Raffaelo. 😀 snazim se po porodu trochu zacvicit s kily takze sama si ho nekupuji. Vzdy mi ho koupi manzel dostane ode me sprda ze timto stylem nezhubnu ale potajmu ho snim a to je ,,orgasmus ,, 😀😀f

Já miluju procházky, jaro, Babí léto a podzim- hlavně podzimní zbarvené listí 💗🍃🍂🍁
Jägermeister!!Hodně!
Chvíle ticha a možnost něco vyrábět a k tomu třeba tu skleničku vína
Moje nejvetsi laska je spanek.😉uz se nemuzu dockat az me prrcek necha poradne vyspat 😃
Velkopopovický kozel 😂😂 vychlazený❤️
Já miluju kytky! Jo a svíčky, můžu je pálit od rána do večera 🙂
Ja mam rada fotografovani,dest a sushi 😂
Já miluju čokoládu a jsem schopna sníst i tu velkou tabulku na posezení🙊
Já miluji čokoládu, nepotřebuji na narozeniny nebo Vánoce dostávat drahé dárky stačí jedna dobrá čokoláda.
Háčkování a pletení, to je můj relax
Čokoláda, potom čokoláda a pak cokoliv s čokoládou 🍫 Už jsem říkala, že miluju čokoládu? 😁
Miluju horkou vanu. Jsem schopna hodinu lezet a jen koukat. 🙂 Posledni dobou casto relaxuji u siti. A pak chodim pozde spat a sotva dam rychlou sprchu 🙈😂
Kvalitni cokolada a prochazky v prirode.
Oříšky a úklid 😂
Mám ráda takové ty krásné letní bouřky a vzdousek po nich. A zbožňuju čokoládu 😀
Tvoření, aranžování, vyrábění 🥰
Dlouhou horkou sprchu a háčkování ❤️ relax a radost v jednom 🤩
Dlouhý spánek 🙂
Knížky, fotky, cestování ❤️
Spánek. Kdybych mohla, nevylezla bych z postele 😴😴😴
Nejvíce miluju jak si muži jít sama pochodit po obchodech a utrácet peníze 😂😂
Cokolada, knizky a nejvetsi laska moje dcera 💞
Miluju zmrzlinu i v zimě. Relaxuju u pečení buchet, dortu, cukroví...
Spánek 😴 a čokoláda 🍫
Miluji mimo jiné tofife. Mňan.🌞
Miluji spánek 💤 moře ⚓ a víno 🍷 🙂
Nejvíc miluju relax u čtení nebo pečení, se skleničkou vína v ruce 💕👍
Miluji dobrou čokoládu a horkou vanu
Miluju čtení detektivek, když synek usne 🤩
Výlety s rodinou, dlouhý nerušený spánek, když si můžu sama vyjet na kole do přírody.
Miluju spánek (je ho málo), čtení (není čas) a cvičení (nestíhám ho tolik, kolik bych chtěla ) 😀
Horká vana a řízení auto 😍
Miluju hudbu a svého pejska ❤️
Nejvic asi neco sladkeho na zub, coz mi ted s tehotenskou cukrovkou neskutecne moc chybi 😝🙄😅
Miluju, když prší, děti po obědě spí, já si uvařím čaj a zasednu ke knížce 🌧📓
Klid, dobrý film, sklenka vína a pizza 😇😍
Ujíždím na čokoládě, kávě a úklidu. Není nic lepšího než hodit nohy nahoru, dát si kafe, k tomu čokoládu a kochat se uklizeným domem. 😉 Partner mi nadává, že pokaždý, když přijde domů z práce je zmáchaná podlaha (jak zajímavé, když vytírám akorát v pondělí a pátek 😁😂).
Po mém muži, dětech a rodině je mojí láskou slunce 🌞 miluji teplo, sluneční paprsky, jen otevřu ráno oči a vidím modrou oblohu a hned mám super náladu. A naopak, vidím zataženo, déšť a jsem naštvaná na celý svět.
Miluju sladkosti 😍
Čokoláda a výlety 🙂
Miluju jizdu na koleeeeee 😍😍😍
Miluju kokos, v jakekoliv podobe. Malibu, toaletni papir, sprchac, jar, zmrzliny, jogurty... proste uplne vsechno fakt zeru 😍❤️
Teplou vodu, ať už je to vana nebo teplé moře. A pak taky brambůrky 🙈😂
Tak jak bylo výše uvedeno (po dceři a manželovi) si ujíždím na čokoládě (mít cukrovku tak nevím jak to dám), dobrý kafíčko a knížky....to je moje závislost. Příští týden je v Praze veletrh Svět knihy a už se chystám, že tam vyrazím s krosnou 😀
Ujizdim si na čokoládě, tulipanech a horké sprše 🙂
Moje největší láska jsou koně. Člověk si pri jízdě na nich vyčistí hlavu a úžasne se zrelaxuje. Miluju to. Navic to dela pěknou figuru 😀😉
Kafe, cokolada, siti a spanek 🙂
Klid, nákupy a čokoládu 🙂
Hafo čokolády 😊
Já ujíždím na Chai Latte do Tassima 😁👌 vřele doporučuju všem
Kafe(teď teda Caro) 😅, oplatky typu horalka, mila, fidorka.., uklizeny dům a moře 🤗😍
Vynikající víno, vaření, pečení, cestování 😍
Miluju tu chvíli kdy jsem ve sprše sama 😀 a víno!! 😀
Kdysi mojí láskou býval fotbal, který jsem hrála fakt mraky let.
Teď bych řekla, že miluju čokoládu a chvilky klidu, když obě děti spí😀😀😀
Rajčata 🍅 v jakékoliv podobě 😍
Sklenicka vina po tom, co uspim malou, to je raj :D
Sladké - čokoláda, buchty, zmrzlinka atd. ❤️🥞🍰🥧🍭🍬🍫
Bernard 11° .Parádně vychlazený a s nohami hore 😉
Salko😂
Úplně nejlepší relaxace je pro mě procházka přírodou, ideálně do kopce, na nějakou rozhlednu s krásným výhledem 😊
Miluju bile vino🍷 a kdyz mi manzel uvari dobre jidlo,nejlepe kus masa😊
Miluji nakupování, spánek a dovolenou 😍😉🛍👗👠👜💄
miluju naložit se do vany s nějakou pěknou knížkou......
Miluji se setkat se svou rodinou a přáteli. S jídla samozřejmě vše čokoládové.
Miluju když můžu být v posteli s hromadou nezdravého jídla, pitím knížkou a televizním ovladačem... NIKDO mě neruší, nic nemusím a nejlépe jsem sama v baráku!!!! 😍
Vyprané cejchy, fajn hudba v pozadí, sklenička vína a dobrá knížka. To je kombinace, kterou zbožňuju nadevše 😍
Kniha, kvalitní káva a být u toho sama🙂😍😅
Horká vana, knížka a hořká čokoláda. Nejlépe vše najednou 🙂
Horkou vanu a spanek.
Čokoládu, knížku a krásné počasí😀
Víno ( teď ne ) a dobrý film ❤️
Knihy a hlavně jídlo nejlépe řízky,burgery,žebra a hovězí guláš. 😃 A teď jako těhotná cokoliv sladkého a nejlépe ovocné pendreky.
Ruční práce a příroda ❤️
Miluji knihy a běhání. Nejlepší relax a zadarmo😊
Já miluju čtení knih a vyšívání, jenže na to při dětech není čas 😑 tak aspoň nějaký fajn film, u kterého většinou usnu a mám to potom jako telenovelu a koukám na to po částech 😄
Miluju gumovy bombony a cernej caj;)
Ano jóga,plavání a hlavně i chvilky jen tak pro sebe a relax,pěkně nožky nahoru 😁
Největší radost mám z rozbíhajícího se deště, když se zhluboka nadechnu a cítím vůní okolní zeleně...
Největší radost mi udělá chvilka jen pro sebe a když mohu vyrazit na dobré jídlo a víno s kamarádkou 🙂
Miluju výlety s rodinou... Bohužel k nim není tolik příležitostí, jak bych si přála, ale veřím, že se to zlepší😊 a taky procházky jarní a podzimní přírodou 😊
Miluju sladké všeho druhu a i když bych ho měla omezovat, nemůžu se ovladnout!😝 A hned potom je kafe, to naštěstí omezovat nemusím😀
Miluji horkou vanu s voňavou koupelovou solí, svíčky, knížka a něco dobrého na zobnutí 🤩 to je relax 🥰
Já miluju sníh ❄️❄️❄️
Mám slabost pro pistácie, čokoládu a svíčky. A miluji když mám chvilku klidu sama pro sebe, ale to už se pár let nestalo...
U me je to meloun, uz se tesim na leto 🙂 a potom jeste jadrove rohlicky, mnam 🙂
Miluju chvilky s knihou, vínem a pizzou. Těším se, ať konečně budu mít čas přečíst knihu.
Miluji broskve,zeleninove salaty a cteni knih 😊
Nejvíc miluju spánek...ale se 3 dětmi mi už delší dobu není dopravan...mám tedy i záložní lásky jako je sladke,pohyb a koukání do zeleně....toto mi vždy dobije baterky!
Miluji víno, čokoládu a být chvilku sama 😁
Půlhodinka v klidu ve vaně bez všudepřítomného MAMÍÍÍ 🙉
ujíždím na sladkém, miluju pečení a buchty, koláče a sladké moučníky jsou má láska
Klid, čokoláda, kniha a postel 😍
Spánek 😍❤️ který teď s mým 2 měsíčním synem nemám :D
Kočičky, zvířata celkově 🙂
Čokoláda a brambůrky 😀
Čokoláda...a když je čas (což teď se skoro půlročním prtětem není), tak háčkování ☺
Horkou, opravdu horkou kávu, vůni lesa a ten pocit chladu na zpocených zádech, když se vyškrabu nahoru na Lysou horu a nahoře krásně fouká a já vím, že mě čeká pivo a zelňačka ❤
Miluju kávu svíčku a dort v 6 hod ráno kdy všichni spí. ❤️
Miluji sušenky esíčka, na těch dost ujíždím a nebo čokoládová tyčinka Kaštany 😍
Mandlova cokolada 🙂
Miluji sednout si na terasu se sklenkou vina u svicky
Kafe a soutěže 🙂
Jídlo a přírodu 🙂
Miluji, když mi doma rozkvetou květiny, mojí zásluhou 🙂😀
Miluju kazde rano,kdyz deti nemusim vozit do skolky,nikam nespechame a valime se vsichni v posteli🙂🍀
Já miluju spánek a dopolední válení v posteli s manželem a dcerou, kdy se nikam nespěchá 🙂
Můj chlapeček miluje pohádky, procházky, čtení na dobrou noc, rád si hraje s dětmi. Sundavání si ponožek, a jedno přeci mají syn a otec společné miluji přece maminku 💝💝💝
Miluju vířivkou, masáže a dlouhé snídaně...
Čokoládu 🍫 a úplně nejvíce mléčné Lindor od Lindt 😍
zmrzlina 🙂 v kterém koliv ročném období....
Spánek, medovník a kupovaný šunkový chlebíčky s vajíčkem a majonézou 😂
Cololadka a spanek 🙂👍🏼
Čokoláda, příroda a ticho
Knihy 🙂
Zavrtaná v posteli s knížkou
Káva a ticho , nejlépe v jednom okamžiku 😁😍
Ráno kafe, večer víno a sex.
Ovoce a olivy.visne v čokoládě
Opravdu miluju ty vzácné okamžiky, kdy si můžu v klidu vychutnat kávu a přečíst pár stránek v knížce ☕📓
Nejvíc miluji teplou vanu s pěnou a 2 hodiny klidu.
Cyklistika 🚲 Mám druhé těhotenství rizikové, všechny sportovní aktivity jdou mimo mě a tiše závidím manželovi, který sportuje skoro každý den. Strašně mi to chybí a těším se, až po dlouhých měsících zase šlápnu do pedálů❤️.
jídlo 🙂
Miluji náš kavovar Delonghi a to kafe, co mi každé ráno dělá 😍 bez ranní
vzpruhy by mi už asi ani muž, ani dcera tak k sežrání nepřišli 😅❤️😍
Cokoladu 😉
Lindt kulicky a teple kafe 😊
Miluji jaro ❤️
Ráda šiju, takže si ujizdim na nakupování a hromadění látek 😁
hudbu a kafe 🙂
Miluju svoji práci😂
Miluji čokoládu a za poslední měsíce jsem se zamilovala do běhání😍
Miluji ledovou kávu 😜
Miluji chilli, vlastně asi cokoliv pálivého 🔥
Já ujíždí na hermelínu a ovoce a zeleninu taky můžu na kila.. Jo a kafe, bez toho nemůžu být 😉
ráda čtu,takže dobrá kniha je pro mně jasná volba👍
Já mám ráda dlouhé procházky s kočárkem i bez něj a všechno čokoládové mě dokáže hodit do pohody.
Hovězí steak 😎
Romantická knížka s dobrou kávou 😊
Horká vana 🛀 s knížkou 📖 a vínem 🍷 je TOP! Občas knížku vyměním za sluchátka 🎧
Dobré jídlo, hlavně maso..😍😍😍
Miluju pizzu, čokoládu a tatarak. A jinak horkou vanu, kytičky a procházky s kočárkem s mojí princeznou 😍❤️
Mám ráda, když večer uspávám naše miminko, všude klid a můžu si tak po celém dni odpočinout s nechat jen tak plynout myšlenky...
Relax při sekání zahrady, kafe a kniha 🙂
miluju bambory na loupacku a syrovy dip k nim 🙂
Svého psa, koně a osla 🙂
Miluji pizzu 🙂
Peprmintová čokoláda😍
Miluju procházky při kterých si s mužem vykládáme a posezení s přáteli. No a relax? Rozhodně sport a sex 😉
Miluji hudbu a procházky vonícím lesem.
Chvíli klid, čtení,káva, kamarádi, pohyb, procházky, seriály, filmy, hudbu, dobre jídlo😊
já moc neholduji alkoholu, ale teda tohle je výjimka potvrzující pravidlo na které fakt ujíždím 😀
Čokoláda, čokoláda, čokoláda. Být chvilku sama se skleničkou Pálavy... 🙂
Hory a sníh 😍❄⛄
Miluju miminkovskou vuni nasich deti, dlouhy kvalitni spanek, valeni se v posteli,sladkosti a moře, slunce, pisek <3
Kafe, teplý a v klidu. Tak na tom ujizdim 😂😂💪
Vůni rána, déšť, rostliny 🙂
Vůni vypraneho prádla vytazeneho z pračky
❤ sweet chilli sauce kamkoliv, vana a Porto tekoucí z kohoutku 🍷.
🍀🍀🍀
Pokec s kamaradkou u vina 🙂
Jídlo jídlo jídlo... hlavně sladký :D a dneska jsme se u jídla zrelaxovali s manželem (opožděný vánoční večírek z jeho práce) - celodenní plavba lodí po Vltavě na Slapy... Hory jídla, pití, mňam ...
kafe a dort
miluju plněné bramborové knedlíky. Zajímavé, že mě jako první napadlo jídlo. 😀 Ale jinak pak čtení knih, soutěžení, hudbu, přírodu a sport. 🙂
Miluju je nadevše 💙💚 moje dvě ušaté němé tváře i když dokupy s naším malým drakem to dává všechno jiný mnohem chaotičtější rozměr...ale když už pak večer maly Matěj usne a muž je třeba zrovna na noční nedovedu si přestavit že by semnou u telky na gauči nebyli oni dva 🐕🐕
plavání🙂
Víno,procházky do prírody,knihu,pistácie 🙂




Miluji čokoládu a jako největší relax mám šití. ❤️