Ne, nikdy jsem nic takového neměla
Ano, mam 2 vanocni tricka😊
Ponožky a svetr🙂
Ne, jen dcera má vánoční čepici.
Ponožky 🧦🧦🎄
Vanocni triko, ponozky 🙂 nausnice
Nemám, jediné co bych snesla by bylo pyžamo.
Máme všichni vánocní fusekle😊
Nic speciálního, spíše se všichni na večer oblečené slavnostněji.
Ponožky 👍🏼😅
Mám vánoční svetr, tričko, ponožky a pyžamo🙂
za vánoční považuju barevný kombinace, který tak nosim asi jen na vánoce🙂 a pak naušnice, ty jsou přímo vánoční🙂
vánoční pyžamo, trička, ponožky
Doma nemám nic speciálního, jen v práci těsně před svátky nosíme např. vánoční náušnice nebo přívěsky.
Tričko a ponožky
Nenajde.
Nenajde
Letos jsem si pořídila pyžamo a svetr 😀
Ne nic takového nemam
Ano, buď šaty, svetr nebo alespoň ponožky, každý rok kupuji nové tématické náušnice. Letos asi nakoupím pyžama, protože díky miminku, které bude za chvíli s námi stejně nemá cenu vymýšlet outfity na návštěvy. Pěkně pohodlně.
Nic vylozene vanocniho nemam
Děti mají pár vánočních triček,ale ani je ani mě vánoční oblečení moc nebere
Tento rok mi Ježíšek přinese vánoční ponožky
Mám několik vánočních triček a pak hromadu ponožek s vánočními motivy 😀
Jedině vánoční ponožky
Možná vánoční ponožky,jinak nic 😊
Vánoční ponožky :D máme je všichni, jinak nemáme nikdo nic 🙂
Mám vánoční pyžamo a náušnice.
Vánoční svetr
Vánoční ponožky, náušnice, sobí čelenka a svetr
Mám ponožky s vánočním motivem, ale nosím je i mimo Vánoce 😁
Vánoční tričko, ponožky, pyžamo
Máme celá rodina vanocni svetry
tričko, pyžamo
Jednoznačně ponožky 😅
Mam vánoční svetr.
Jen ponožky
Ano, kalhotky 😀
Ano, máme s mužem svetry 🌲
Jo, pyžamo!
Mám vánoční pyžamo
Ne, nenajde
Triko a ponožky mám
Nenajde
Asi nenajde, ale vždy jsem chtěla vánoční šaty
Ano, mam od lonska vanocni svetr s tucnakem a letos poprve mame cela rodina Vanocni pyzama 😊
Ano,šaty s vločkami
Nenajde😉
Já jedu v Grinchovi. Takže mám pyžamo a mikinu. V budoucnu chci ještě ponožky.
Cervene saty😉
Pyzamo a ponožky.
Mám šaty s motivem vloček, které jsem si sama šila 😊
Vánoční svetrove šaty 😆
My nemáme.
Vůbec.
Mám jeden vánoční svetr 😄🎅
Vánoční pyžamo 😃
Domácí legíny
Vánoční pyžamo, spodní prádlo, tričko a ponožky 😁
Nemám..
Nic nemám
Několik sukni s vánočním motivem
Nemám nic s vánočním motivem.
Ano , triko, svetr i ponožky 😍
Ano, chlupaté vánoční ponožky 😆
Oblečení nemám, ale mám vánoční brož.
Pyžamo😁
Ja mam jen vanocni ponozky, deti maji tricka
Děti ano, já ne 😉
Momentálně nic. 🙂
Vánoční svetr,ponožky a čepici 😇
Mám pyžamo, ponožky a náušnice.
Mám jenom vánoční ponožky, jinak nic.
Nenajde.
Nic speciálního nemáme, loni jsem nám koupila santovské čepice, dcera chtěla legrační foto u stromečku.
Nemám zatím nic
Deti maji ponozky se sobem a snehulakem
Jen vánoční čepici
Ano,mám z letošního večírku vánoční čelenku s parůžky a ozdobami 🙂
Ponožky 😂
Pyžamo a ponožky
Nemám bohužel zatím nic.
Mám vánoční pyžamo, které ale nosím více méně celoročně 😽
Ne, nemám nic vyloženě vánočního.
Nic takového nemám, děti mají vánoční čepice.
Nemám zatím nic
mám mraky vánočních ponožek, jsem ujetá na obrázkové 😉😀
Mám teplé sobíkové papuče 😉
Nic nemam. Deti ano
děti mají vánoční svetry, my s manželem zatím jen ponožky
Já mám 3 trička Adventního běhání
Máme Santa čepici, kterou jsem kdysi v mrazivém počasí, jako je dneska, našla ve sněhu. Ač slavíme příchod Ježíška, čepice u nás zakotvila a je stále jako doma 😁.
doma máme vánoční ponožky, santovskou čepici a muži pak i vánoční svetry
Doma jsme mívali vánoční pyžamo jako malý teď kupují synovi také vánoční pyzamko
Já nic.
Ano flitrové šaty letos, každý rok nějaké šaty.
Vanocni pyzamo a ponožky 🙂
Vánoční šaty, vánoční triko
Mám své oblíbené tričko se sněhulákem 🙂
Mám pár vánočních triček,ale jinak právé vlněné ponožky,v téhle zimě,bomba.
Nemám a ani neplánují. Kdysi jsem měla vánoční náušnice.
Ne, nic takového jsem nikdy neměla
Ano mám vánoční svetr.
Mám pár triček
Mam vanocni svetr, ale nejak zvlast ho nenosim, protoze mi nesedi a je mi lito kupovat neco specialniho jen na tak kratke obdobi ;)
Jo, vánoční ponožky
Nemám nic.
Ponožky
Nemám nic.
Mám vánoční pyžamo😁
Kupuju si na Vánoce univerzální oblečení, které unosím i přes rok, např. červené tričko nebo bílou košily. Ale mám už roky vánoční brož.🙂
Vánoční svetr
Nie,nič.
zatím nic 🙂
Ano, pyžamo.
Mám zimní ponožky
Ponožky a ke stromečku šaty s jmelím 😅 a loni jsem teda zakoupila v Lidlu odporné kýčovité svetry co blikají a hrají a děti to milujou 😁
Mám vánoční červený svetr.
Úplně vánoční kousek nemám. Jen vždy oblečeni v barvách vánoc - červená, zelená.
Mám vanoční kalhotky😉
tomuhle jsem zatím nepodlehla
Vánoční svetry a šaty
Mám už pár let vánoční šaty...kýč jak bič..ale dětem se líbí 🤣
Vanocni ponožky, děti mají pyžama
Zatím nic nemám, pouze dcerce kupuju vánoční bodyčka a šatičky, letos jsem si ale poprvé objednala vánoční tričko.
Já pouze právě ty ponožky 😃
Já nic, ale děti mají ponožky.
Každý rok se na něco chystám, zatím nic nemám 🙂. Už si na to přijdu stará 🙂.
Ahojky, každý máme něco🌞 já šaty 👗, malá dcerka též a přítel košili, a kšandy 😍❤️
Mám tričko a ponožky s pernickama
Nic tam není a bohužel nic tam už nevleze😆
Vanocni pyzamo, trička a ponozky😁
Nenajde
Urcite najde mame vsichni stejny vanocni svetr😁
Kalhotky a ponožky, dal jsem se ještě nedopracovala 🙃
Ano. Pyžamo. Mám s dcerkou stejné 🙂
Vánoční ponožky 😊
Ano, mám vánoční svetr
My dospělí nic, dcery mají vánoční šaty.
tý jo, asi nic, měla jsem pyžamo, to mi zabavila dcera, mám ponožky, ale nosím je celoročně 🙂
Ano, mám vánoční tepláky i triko, kluci mají také vánoční kousky, a všichniame i vánoční ozdobné čelenky
Vyloženě vánoční oblečení nemám žádné.
Nenajde
speciální vánoční mám pouze ponožky :D
Max. deka
Nic takového nemám
Nemam a ani deti.
Nenajde, jen děti mívají vánoční trička.
Ponožky,spousta ponožek 🤣a pyžamo.
Nic vánočního nemam.
Ano, vánoční svetr
Nemam žádný
POnožky s perníčkama🙂
Mám jen jedno vánoční triko. Se sobem 🙂
Já ne,ale děti mají čepice a holky náušnice.
Bohužel pro mě se nic nehodí, ale dcera má svetry, ponožky, čepici 🙂
nemám
Nenajde
Jen ke Štědrovečerní večeři sváteční oblečení.
Máme vánoční ponožky
nenajde, tohle by byl první 🙂
Vanocni svetr
Máme vanicni6 ponožky a trička
Pyžamo
Ne, na tohle nejsem
Ano, miluju vánoční čas, celá rodina mame vánoční oblečení :D ponožky, svetry, dcera saticky, kluci pyzama, papuče :D manželovi sem koupila i kravatu se snehulakama :D
Jenom náušnice 😉
Ne, zatím nic nemáme.
Ani ne, vyloženě vánoční motivy ne.
Ano, šaty, svetr a ponožky ☺️
ponožky a svetr
Ne, zatím nic nemáme.
Jo, mám jedny vánoční ponožky. 😀
Vánoční šaty ke štědrovečerní tabuli 🤗
ponozky
Nic takové nemám.
Mám ponožky, tričko i svetr☺️
Speciálně vánoční oblečení nemám, maximálně ponožky 🙃
Já nemám, ale syn má spoustu věcí. Akorát teda jako rodina máme vánoční čapku, kterou si nasadí ten, kdo u stromečku rozdává dárky...
ponožky
Ponozky
Ne vůbec
Teplé ponožky s protiskluzem
Mám svetr se sobem, kterému svítí červeně nos 😁
U nás doma se ujíždí na vánočních pyžamech 😁. Každý rok kupujeme jedna 😅
Já sama mám jen ponožky a pak takové vánoční pyžamo ze setu,který partner koupil loni celé rodině. Pro děti toho mám však v zásobě více 🙂
Mám "vánoční" ponožky a i pyžamo z Lidlu a nosím ho v klidu i mimpo Vánoce 🙂 Není to nic křiklavě červenýho se Santou a sobama, spíš zimní se stromečkama a jmelím
Vánoční pyžama 😀
Vánoce miluju, takže vánoční kousky ve skříni nesmí chybět. Všichni mají svetry, syn vánoční košile i pyžamo, muž ponožky a já navíc šaty 🎄🎅
No mám jedině tak ponožky se santou a jedny se sobama 😅 a jinak jsem si letos koupila sukni s vločkama 🙂
Pyžamo a ponožky
Vánoční legíny
Přímo vánoční kousek ne ale sváteční šaty ano. Mám jedny které si ráda obléknu k svátečnímu stolu.
ne, nic takového nemám
Objednala jsem si šaty a syn má bílou košili s vánočními motivy 🙂
Vánoční tričko, před lety mi jej dovezla sestra z Ameriky 😀
Svetr a ponožky 😊
Ponožky, tričko a svetr
Už nemám. Teda vlastně rukavice. Ale ty jsem koupila vcera z nouzovky, protože jsem svoje někde vytrousila 🤣
akorat pro deti svetry a sobi paruzky 😄
Mám jen gumičku do vlasů s vánočním motivem a vlastně čelenku se Santovskou čepicí, to nosím v práci na pokladně poslední týden před vánoci. Ponožky by se hodily 😉
Máme doplňky do vlasů a dcera saticky. Letos jsem nás chtela sladit, zaplatila šaty mě a dceři a paní byla podvodnice a okradla kromě mě i spoustu lidi, což jsem zjistila moc pozde. Takže zase nic sladeneho mít nebudeme 🥹🙄
Ne, nic takového nikdo u nás doma nemá. Ale od loňska mají děti vánoční povlečení, tak aspoň něco🙂
Vyloženě nic vánočního nemáme jen se hezky oblečem 😁
Cervene saty ktere nosim na stedry den
Já asi nic speciálního nemám, ale děti mají kulichy s parůžkama a svetry s vánočními motivy.
Vánoční trička, a všichni máme vánoční pyžamo 😉
Jsou to vánoční bačkory
Speciální vánoční oblečení nemám.
Nic vánočního nemám
Děti mají, ale my s mužem se pouze oblékneme slavnostně
Mám vánoční tričko, pyžamo a ponožky 🎅
My s manželem nic vánočního neoblékáme, dcera nějaký ten vánoční kousek vždy zařadí 🙂.
Já dostala od partnera vloni před vánoci červené šaty a partner si vždy oblékne košili a společenské kalhoty.
Děti ano, u mě ne
nemám nic speciálního
Jeden vanocni svetr na ceste. Koupeny pod natlakem manzela 😂
Ponožky
Všichni máme vánoční ponožky a kluci mají vánoční pyžamo.
Ponožky a pyžamo
Přímo vánoční oblečení nemám, jen syn má vždycky nějaké tričko s vánočním motivem 🎄
Vánoční triko
Ano, ponožky a šaty
moc to nevedu, ale jedny šaty s vločkama mám. Čeho mám ale několik, to jsou různé náušnice se zimními/Vánočními motivy.
Koupila jsem si cca před týdnem krásný šaty. červený...jinak v zimě mám 90% šatníku v černé barvě, zbytek šedá, tmavě zelená apod. takže za mne fakt dost velká změna a úlet. A už jsem zvědavá, co tomu řeknou doma, zatím je nikdo neviděl 😀
Svetr.
Vánoční svetr.
Nemám, děti mají pyžama
Nemám nic takového. Děti mají svetry
Dostala jsem kdysi vánoční ponožky, tak jedině ty....
Jedině ponožky 🙂.
vánoční ponožky
Mám jen ponožky se stromečky. A ještě na svetr mám takovou brož v podobě sněhuláka. Ale nic víc.
Já ne, na tématické oblečení máme děti 😀
Jednoznačně ponožky
Vyloženě vánoční mám pouze kalhotky a ponožky. 🤭
Já a manžel ne, ale děti ano. Mají vánoční trika, svetry, pyžama, ponožky i spoďárky a slipy 😂 ale asi nejvyšší čas to změnit a taky si s manželem něco pořídit 🤔
Mám více trik z Primarku, abych mohla v předvánočním týdnu dělat ve škole parádu 😉
Miluji Vánoce,světýlka,doplňky tak určitě se najde, mám jedny vánoční šaty,tričko,troje ponožky,dvoje kalhotky,čepici,rukavice,sal a jeden svetr ve vánočním. Děti mají starší kalhotky,ponožky,legíny,šaty,bodicka,trička,čelenku,čepice,sal a rukavice,vše ve vánočním. Jsem do Vánoc blázen.
Přítel má ve vánočním jen trenky,sál a rukavice
Tricko s Grinchem 😁
Jasně! Mám vánoční pyžamo, ponožky a dvě trička!
U mě ne, vánoční oblečení kupuji pouze dětem 🙂
Ne, nic s vánoční tématikou nemám....možná bych si měla pořídit aspoň ten svetr 😅
Nemám nic s vánoční tématikou
Jen vánoční pyžamo 🙂
Vanocni ponozky 😉
Nemám vlastně vůbec nic 😀
Mam vánoční červený svetr☺️
Vyloženě vánoční ne, to nosí jen dcerka
Vánoční dlouhý svetr.
Mám pouze ozdoby do vlasů
Vánoční šaty, ponožky, trička a náušnice
Když o tom tak přemýšlím, mám asi jen ponožky, na typicky vánoční oblečení si nepotrpím.
Mám vánoční teplounké šaty
Ano mám, pořídila jsem si červenou zavinovací sukni 🙂 Ani vlastně nevím, proč jí v létě nenosím.
Jenom ponožky 😄
Já ne, ale dcerce jsem koupila vanocni šaty
Ano, svetr
V mém šatníku najdete vánoční košili. Má výrazné vánoční vzory a barvy, a nosím ji na firemní vánoční večírky.
Většinou si během roku koupím šaty a už vím ,že si je obléknu i na Štědrý den .Letos tomu nebude jinak 😍💃
Svetr, ponožky a pyžamo
Nic
Blikající svetr se stromečkem z Lidlu je asi top 😂 určitě i nějaké ponožky a tričko.
U nás frčí vánoční svetry, ponožky a ćčepice 😀♥️❄️
svetr
Pyžamo
Máme svetry a pyžama 🙂 Děti i nějaké to tričko..
Ne,kupuju pouze dětem
ano mám červený vánoční svetr se sobama 😁 děti mají take vánoční motivy na svetrech🙂
Já mám teploučké vánoční pyžamo
Speciální vánoční oblečení nemám,tak třeba mi Ježíšek nějaké nadelí 😊
Já nemám nic. Syn má vánoční tričko
Ponožky a pyžamo
Jee, my tím žijeme. Trička, mikiny, svetry, ponožky, leginy, šaty - prostě to miluju a oblekam do toho i holčičky ❤️
Vánoční ponožky
Tričko a ponožky
Nic vánočního nemám
nic vánočního doma ani já ani děti nemáme
Mám jen jedno tricko
Ponožky
Nemám nic.
Já ani manžel ne, malá se má narodit 1.1., tak třeba dostane něco od Ježíška 😊
Mám červené šaty které považuji za sváteční 😆
Ale letos dostanu vánoční pyžamo 😄
Mám vánoční tričko
Na Štědrý den se k večeři krásně oblékneme. Letos máme sladěno do červena
Mám vánoční ponožky, kalhotky, šaty, svetry, halenky, náušnice, gumičky, řetízek, prstýnky, čepici, pantofle, punčochy a ano opravdu miluju Vánoce 🫣 😆
Nemám nic.
Vánoční pyžamo
Svetr ;)
Vánoční legíny a ponožky jsou u mě klasika, ale loni jsem si koupila dokonalý rudý top, ve kterém jsem nejen krásná maminka ale sex kost! 😁
Oblečení žádné vánoční nemám, jen povlečení.
Mám červeno zeleno bílé legíny s vánočním motivem, chystám si je obléci na Štědrý večer.
Vánoční oblečení nevedu...
U mě v šatníku ne,ale u dětí by se něco s vánočním motivem našlo.
U me v satniku jen ty ponozky,ale deti tricka ponozky
U nás všichni jen ponožky… včetně mě😉
Spis jen ponozky, v me velikosti vanocni obleceni moc nebyva.
Specialne vanocniho nic nemam, snad jen ponozky, ale mam vyhlidle jedny saty a rada bych si je koupila, pokud vyjdou finance
ne, nemám nic speciálního.
vánoční pyžamo
Nemam..
Nikdy jsem nic takového neměla
Mám vánoční ponožky.
Mám vánoční trička a ponožky
Nic takového nemám.
Nemáme nic speciálního
mám vánoční ponožky
Já speciální oblečení nemám žádné, jen si beru slavnostní šaty
Mam vanocni ponozky😁
Zatím ještě nic vánočního nemám. 🤔 Asi nejvyšší čas to napravit.
Jen vánoční ponožky 🙂
Mám tři vánoční svetry, které miluji a kdyby mi nebylo trapné je nosit kromě prosince a ledna tak bych je tahala na sebe furt 😂. Jsou krásně teplé a s pěkně praštěnými vánočními obrázky 🦌⛄❄️
Nic vánočního bohužel nemám 😉
Mám vánoční trička
Pyžamo 😊
Ne nemam nic.
Ponožky ❤️
Nemam nic
Tričko, ponožky, legíny na doma
Zatím nemám nic 🙂
Nic speciálního nemam
Mám ponožky, kalhoty a letos si ušiji šaty nebo triko.
Nemám nic vánočně speciálního. Jen se slavnostněji obleknu.
Mám vánoční ponožky ❤️
Vanocni svetr 😍
Jedu jen ve vánočních ponozkach, občas vánoční pyzamko 🎄🍀❤️
Do loňska jsem neměla nic, teď mám firemní vánoční ponožky, které nosím celoročně 🙂
Vánoční tričko a ponožky 🎄
Máme celá rodina vánoční svetry. Já se sněhulákem… nos trčí a vždycky si ho omočím v polévce. 🤪
vánoční legíny a vánoční pyžamo 🙂
Dostala jsem Vánoční ponožky, ale nosila jsem je nejen o Vánocích. Pak mám i Vánoční svetr, ale v nesprávné velikosti... takže bych ho asi měla někde udat :D
ano, mám vánoční ponožky a taky triko a to samé celá rodina
Určitě nenajde, nemám speciální vánoční ohoz.
Letos jsem si pořídila vánoční kalhotky 🙂
Od manžela pravidelně dostávám vánoční ponožky.
ponožky
Máme Vánoční pyžamo 🫣 děti trička, ponožky a trenky. Zrovna potřebovali doplnit 🤭
červené dlouhé šaty se sněhulákem nosím od 1.12.
nemám nic 🙂
Vánočně nic laděného nemám.
vánoční ponožky
Ano, pravidelně. Hlavně ponožky svetr a šaty 😍😍
mám dlouhé úpletové šaty volné a příjemné
Nemám vůbec nic takového 🙂
Pyzamo a ponožky🙂
mám vánoční svestr, tričko i ponožky 🙂
Já i dcera máme vánoční ponožky, trička, svetrna šaty 🌲❄️
Ano, tmavé kalhoty a halenka
Jasně mám vánoční svetrové šaty 😊
Mám tričko se sobem
Já a manžel maximálně ponožky, ale děti mají pyžama i trička..
Pyžamo a ponožky já a dcera má i šaty,tričko a čelenky 😁
Vanocni svetr...vsichni z rodiny mame
vánoční ponožky
Vianočný sveter, ponožky, nausnice a doplnky do vlasov 😊
Vánoční svetr, triko a ponožky ☺️
Jen ponožky
Nemám nic
Nemám, děti mají aspoň ty ponožky. 😁
Ponožky jsou už klasika 🙂 letos jsem si koupila vánoční tepláky 😄
Určitě. Mám vánoční ponožky,pyžamo,černé třpytivé šaty a tričko s motivem křídel 😁
Vyloženě vánočního nemáme nic jen se oblecem slavnostně ke stromečku
Vánoční ponožky
Nenajde. Ale uz asi 5.rok oblekam ke stromecku stejne saty. Uz je z toho moje tradice 🙂 a kdyz je pak nosim behem roku, tak si vzdycky vzpomenu na tu krasnou atmosferu 🙂
Nemám nic
Vyloženě vánočního nic na sebe nemám.
Zrovna hledám, co bych kde objednala
Jen ponožky 🤭
Pyžamo
Oblečení žádné nemám, ale náušnice ve tvaru lineckého srdíčka nesmí chybět
Pyžamo a mikinu
Pyžamo
Ponožky, papuče a náušnice ve tvaru dárečku 🙂
Svetr a tričko
Vánoční ponožky. A letos možná vánoční šaty, podobné jako budou mít dcery.
Pouze vánoční čepice a trička pro syna 😊
Mám jedny vánoční šaty 😊
Ne
Jen vánoční ponožky,čepice a sponky do vlasů 😔😄
Mám jen vánoční ponožky 🙂
Pyžamo a ponožky.
Oblečení s vánočním motivem má jenom dcera
Ponožky a svetr … příští rok už snad i šaty 😊
Pyžamo, šaty, tričko, ponožky 🙂
Já mám Vánoční svetr a manžel kravatu a dcera šaty se sobíkem
Mám speciální vánoční šaty, které oblékám na vánoční večeři. Jsou elegantní, ale zároveň plné vánočního kouzla.
Ponozky a detem tricka
Mikina se psy a bambulkami místo nosu 😂 a sobi svetr
Jen ponozky 😊
Šaty
Já osobně nemám, ale dvojčata mají holčička šatičky a malý červenou košili a rifličky.
Msm vánoční svetr
Jedine co mame vanocniho jsou, vanocni pyzama pro me, pro dceru a manzela 🙂
Nenajde, jen 1 ponožky mám. 😉
U mě asi nic moc, ale synovi jsem několik "vánočních" (či spíše zimních - jako obrázky) pořídila, líbily se mi a přišlo mi to fajn.
Já ponožky a kalhotky, syn trenky, ponožky, triko, mikina a svetr
Máme všichni vánoční trička a ponožky
Ponozky a svetr
Nemam 😀 jen děti
Ano mám doma ponožky a pyžama 🎄
Soutez je UKONČENA
Flanelové povlečení s Vánočním motivem ❤️ čas zachumlat se do tepla 🤩❄️
Já ne..ale děti někdy ano
U nás ani stejné vánicni trička ať kadíme👶🧒🧒👱♀️
se synem jsme si pořídili stejná vánoční trička s vánočním perníčkem
Ano a spoustu. Od pyžama, přes "norský svetr" až po kalhotky 🙂 Samozřejmě ke stromečku šaty.
Já mám jen vánoční ponožky 😄

Letos mi manžel sám od sebe koupil vánoční šaty. Jinak jsem měla jen vánoční ponožky 🙂