icon
1 / 1
avatar

Děláš něco?

11. únor 2022
avatar

Najdi si to na internetu

11. únor 2022
avatar

Máš supla😂

11. únor 2022
avatar
11. únor 2022
avatar

Prosím tě, máš teď chvilku?

Mohla by ses dneska o něco zdržet? Fakt to bude jenom minutka

11. únor 2022
avatar

Ja nebyla v práci už 10 let. 😁😁😁

11. únor 2022
avatar

Ty to určitě nějak vyřešíš😅

11. únor 2022
avatar

Lucko vy si poradíte

11. únor 2022
avatar

Včera bylo pozdě.

11. únor 2022
avatar

Když chce někdo 200g salámu a já mám 210g- 220g to už je moc to nesníme....🙄🤣Nebo dejte mi 5 deka...

11. únor 2022
avatar

Ty to ještě nemáš?

11. únor 2022
avatar

Dyť to je jen pár dokladů, to máš hned.. 🤐😡

11. únor 2022
avatar

Já nenáviděla od vedoucího, Ivo, mohla by jsi se stavit ve čtyři? Je to jen na pár minut. Člověk v práci od sedmi a ještě v pět jsem tam smrdela 😁

11. únor 2022
avatar

Já si to teď nemůžu dovolit. Nemohla byste to udělat zdarma?

11. únor 2022
avatar

@mata2hari no, to jsem slyšela 152x týdně 😁

11. únor 2022
avatar

@jitulkabobulka 😲 nehrabe ti už doma?

11. únor 2022
avatar

Ty mas zitra home office? Jee to se mas, to nebudes nic delat vid? 🤦‍♀️

11. únor 2022
avatar

@misa1982 5 dkg je dobrých, no 😁 Ale třeba pro dítě na svačinu viď 🙂

11. únor 2022
avatar

Proč to ještě není hotové?

11. únor 2022
avatar

Oslovení "slečno bakalářko" . 😂🙏

11. únor 2022
avatar

Šéfovo “Jasně zvládneme však na pohodu” a my tam lítali a on vysmátej v kanclu

11. únor 2022
avatar

To do auta naložíš...to stíháš... proč máš tolik vrácených...😡

11. únor 2022
avatar

Nám v práci hrávalo rádio, rozhlas a tam písnička od Bratrů Ebenů - Já na tom makám, já na to dělám. A teď jsem alergická na: Můžete se prosím podívat na tohle....a ještě beru si volno, budeš mě muset vystřídat 🤦🥴😀

11. únor 2022
avatar

A k čemu nám to bude????

11. únor 2022
avatar

Jak to jde? dotaz několikrát denně 😀

11. únor 2022
avatar

"Dáme kól?"..
Pozor, nezameňovat s "můžeme si zavolat?", protože už to, jak to člověk načne, naznačí leccos o tom jakou úroveň ten "kól" bude mít 😀

To samé když někdo začne "Ahojda", to taky zavánělo zpravidla tím, že to bude diskuze na dlouhé vysvětlování ("Ahoj" je ale většinou v pohodě 😀)

11. únor 2022
avatar

@kexina me to toci, kdyz me oslovuji pani magistro, vzdycky mam pocit ze mluvi na nekoho jineho…

11. únor 2022
avatar

Vracím se na jaře po 4,5 letech a nejvíc se těším na větu: Ty už jdeš domů? Ty se máš.

Podotýkám, že:
1. jsem jezdila do práce na 6 a vstávala jsem 4,30. V pondělí mám dlouhý den a zbylé dny si hodiny vybírám. Tak jak pracovní smlouva umožňuje.
2. Cesta domů mi trvá přes hodinu, takže když ve 13h pípnu, 13,30 chytnu vlak, 14h jsem ve městě a 14,20 doma. 👌
3. Ode mě nikdy nikdo neslyšel věty typu, jé ty se máš, žes přišla do práce až na 8.

11. únor 2022
avatar

Neni to veta no, ale me vzdycky tocilo, kdyz jsem jako nekurak poradne nic nevedela, protoze to kuraci vsechno probirali na pulhodinovych kurpauzach 😀

11. únor 2022
avatar

@vemit 🤣🤣🤣 já jako kuřák naprosto souhlasim, že na kuřárně se dozvíš opravdu všechno 😁😁

11. únor 2022
avatar

@daisymaminka V poslední práci jsem milovala otázky "Prosím vás, je tu / kdy přijde pan ředitel?" Protože z toho obvykle vyšlo najevo, že dotyčná osoba má domluvenou schůzku řekněme na 10 hodin a milostivý dorazil v 11 s úsměvem, že "ho to vstávání takhle brzo ráno jednou zabije". 🙏

11. únor 2022
avatar

@s222a Ještě lepší - zaskakuješ v družině 😂

11. únor 2022
avatar

Mně spíš vadí takový ty motivační kecy, třeba - Společně to zvládneme 😀 . Nebo - Je potřeba fungovat jako tým a vše dělat v zájmu klienta.

11. únor 2022
avatar

@hanulka.zb Tohle nesnáším z druhé strany. Naštěstí dotyčná kolegyně už tu není. Když měla zastupovat za dovolenou, tak vždycky děsnej problém. Přitom jsme se zastupovaly vzájemně a dovolený máme všichni stejně, že...

11. únor 2022
avatar

@leniczka23 njn, ja jsem v te dobe jeste ani kafe nepila, no uplne marna jsem byla 😂

11. únor 2022
avatar

@misa1982 5 dkg salámu to jsem já 😀 šunky beru teda hodně, ale když si chci zaprasit s nějakým uherákem nebo chorizem, tak beru jen 5dkg. Bych to jinak sežrala celý a byla pak jak prasnice 😀

11. únor 2022
avatar

Rano na konci nocni služby od pacientu: tak jak jste se sestricko vyspala?

11. únor 2022
avatar

Tak tenhle týden jsem větu "podezření na šikanu" slyšela víckrát, než bych chtěla... Ale nakonec to dopadlo dobře... Cokoliv řekne ovšem naše paní zástupkyně je 🤯 ona i pozdravi a já mám osypky 🙈

11. únor 2022
avatar

Je potřeba udělat... se to udělá...nejlépe na poradě, kde je 10 lidí a zrovna člověk jménem SE ani UDĚLAT tam není 🤣

11. únor 2022
avatar

@zebruska soucítím, znám, dala jsem výpověď, už jen do konce března 😂🥳 jdu ze SŠ do MŠ! Na todle je život fakt příliš krátký 😎😜

11. únor 2022
avatar

"Já bych chtěla JENOM..." No, těch 5 lidí před vámi chce taky jenom... (doplň dle libosti) 🙄

11. únor 2022
avatar

@marketa2016 tchánovi jsem jednou řekla, že až SE to bude DĚLAT, tak ať mě zavolá, že to jsem v životě neviděla, obvykle to dělám já... Asi blbě 🤔

11. únor 2022
avatar

@emillyhk jo, to taky znam 😂. Delala jsem na kozni ambulanci: sestricko, ja chci jenom masticku 😁

11. únor 2022
avatar

@misa1982 😂 to já říkám, že když bude víc, že to rozhodně nevadí, že to sežereme.

11. únor 2022
avatar

@kafr to je velký rozdíl panečku .. já si z ní nic nedělám, naštěstí s ní jsem poměrně málo ve styku... A řešení šikany .. no toho se asi nezbavím se svou pozici (školní psycholog).

11. únor 2022
avatar

A nebo "jestli se vám to nelíbí, nikdo vás tu nedrží. Na vaše místo čeká venku dalších 10" a my se vždycky zvedli a šli se podívat z okna na ten "zástup" lidí 😅 rok 2011 Česká Pošta, sčítání lidu a nebo buzerace za neplnění produktů aliančních partnerů...

11. únor 2022
avatar

"Jak to vypadá s tím článkem / učebnicí." 😀

11. únor 2022
avatar

V bance: Máte tady záchod? 🤣

11. únor 2022
avatar

Až se budeš nudit, uděláš prosím ..... 🙄🙄🙄

11. únor 2022
avatar

To máte super, vy si v práci jen hrajete (učitelka v MŠ) 😆

11. únor 2022
avatar

Vím, že není úřední den, ale nešlo by to..? No..nešlo....

11. únor 2022
avatar

@ivakalinova já si vždy myslela,že jsem kariérista. Chtěla jsem být vedoucí odboru,atd. Ale jak se narodil Šíma,tak se vše změnilo. A pak přicházelo další a další dítě. A teď jsem doma s naší neplánovanou a přesto vymodlenou Emičkou. Moc jsem chtěla holčičku a babička mi ji poslala. Manžel říká,že jsem se narodila proto abych byla máma a manželka. 😁😁😁 Některé dny nejsou růžové,ale neměnila bych. Práce, večírky,atd. mi vůbec nechybí. Sama jsem z toho v šoku.

11. únor 2022
avatar

@zaludova já s tím problém nemám, vždy se dokážeme domluvit a prostě si tu dovolenou nějak rozložit. Ale ona ne, dopředu nic neřekne, plánu dovolené se nedrží a pak najednou oznámí beru si volno, ale nehledí na ostatní, vlastně mě, protože jsem jediná, která ji střídá.

11. únor 2022
avatar

@kami1984 AK to si dobře pamatuju. Nebo ještě. Já jenom...

11. únor 2022
avatar

Jo a ještě když řekne, že tento měsíc už nic moc nebude, tak do 3 dnů přijde tolik mailů, co mám objednat a tolik strojů je potřeba najednou fakturovat, proto jsem mu už řekla ať když má dojem, že bude méně práce, tak si to raději nechá pro sebe, že mám z toho pak nervy😅🤣

11. únor 2022
avatar

"je to rozbitý" 😂

11. únor 2022
avatar

V předchozí práci "pojďte ke mně, bude to minutka / uděláme ještě pár plateb... " Vždycky a pravidelně v 15:25, i když věděl, že v 15:30 končím.

11. únor 2022
avatar

A víš ze mě nic nevadi ?Vedeni mam skvěle téměř se nevidíme komunikace po telefonu ,naopak teď bych měla jet k tatínkovi odpojit infuzi ,ale jede kolem kolegyně tak to udělá ona ❤️Já mam naopak ted v práci mega podporu ale vadí mi jak mi všichni věří a říkali to das 😂😂ale měli pravdu dala jsem zatím vše
A překážky to jsou dokonce mam příští týden zrušenou dovcu …

11. únor 2022
avatar

@viktorieraketka
Tomu se naštěstí statečně vyhýbám, ještě mě to nepotkalo🙂

11. únor 2022
avatar

Já když chodila na brigádu na benzinu na kasu tak jsem nesnášela větu... Ne účtenku nechci, stejně mi to nikdo neproplatí...... To bych vraždila, slyšela jsrm to tak 100x denně

11. únor 2022
avatar

Potřeboval bych, abyste vyřešila tohle,netuším, co s tím, ale vy to zvládnete.... 🙂

11. únor 2022
avatar

Kdyby jste byla tak moc hodna a … 🥴

11. únor 2022
avatar

"Na cem ted pracuješ?" a "jeste ti poslu..." (nasleduje vycet asi 50 veci k zpracovani)

11. únor 2022
avatar

Muzes na chvilku? 😀

11. únor 2022
avatar

Obe ucitelky jsou nemocne, dneska tu budes sama 😭😆 😆😆

11. únor 2022
avatar

@aneta15 to já taky občas řeknu 🙊 dám si na to majzla 😀

11. únor 2022
avatar

Dojdi za paní xy, je na míse!!!

11. únor 2022
avatar

....Táááák holky, jdeme na to! To dáme!..... a ještě si u toho zatleská rukama (blicí smajl)

11. únor 2022
avatar

@jarla Jaj, to jsem jednou udělala taky 🙈😂😂 (na svoji obhajobu - já měla mega dobrý den a nějak jsem v té euforii nemohla přestat 😉)

11. únor 2022
avatar

@aneta15 tak tohle taky občas říkám, ale na naší "vesnické" pumpě, kde se s obsluhou znám 🙂 Cizímu bych to nikdy neřekla.

11. únor 2022
avatar

Já jsem naštěstí sama sobě pánem, takže nějaké hloupé řeči od nadřízeného nehrozí. Ale za to se těch perel najde od klientů... Nejčastěji: Kamarád Franta v hospodě říkal, že nemusím platit daně, protože... Jeho účetní mu to takhle dělá už kolik let. 🤯 Jeden už pár let bývalý klient to vyšperkoval, můj kamarád Michal David mi říkal.... On to taky tak dělá... Upřímně, tenkrát, když už jsem to slyšela asi po páté, jsem se neudržela a řekla, že jsem netušila, že pan David je účetní a že tedy, jestli chce takto to dělat, ať mu to dělá p. David...

11. únor 2022
avatar

Jé, Vy svítíte jak Červená Karkulka!

11. únor 2022
avatar

Ahoj,no to je super tema.
Neznasam, ked mi sef zadre ze :"Pocula si o projekte XY? A nakoniec vysvitne,ze si to mam nastudovat a ist zajtra n'a projektovy meeting.

11. únor 2022
avatar

Dobrý den, ja uz jsme slyšel/la, že objednávky přijímáte pouze emailem ale...... Z teto věty už mam normálně průjem 🤦‍♀️😂😂😂

11. únor 2022
avatar

Když zvednu pevnou linku a slyším: Dobrý den, jste v práci? 🙄🤦🏻‍♀️

11. únor 2022
avatar

Ty drobný si nechte a kupte si něco na sebe😀

12. únor 2022
avatar

@aneta15 sorry, taky občas ujede. A když začalo EET, tak jsem hlásila, že teda jo, ať má Babiš radost 🙄😆

12. únor 2022
avatar

@emillyhk to znam!! Ja se chci JENOM zeptat… a 30min v pr…

12. únor 2022
avatar

@lstoppen no, přesně... I to jméno sedí 😁

12. únor 2022
avatar

"Uděláš prosím tě navíc tohle? To je hned...? 👍" Jo a pak ještě tohle a tohle a tohle...🙄 A z "to je hned" je hodina navíc 😂

12. únor 2022
avatar

“A jaktože to píp píp dodají?”
A člověk ví, že dotyční neplatí lidem, mají na krku yx žalob, lžou klientům… a taky návdavkem dělají jiný business.
Po téhle větě pravidelně dumám, proč dotyčný od rána ještě nevytáhl hlavu ze zadele, že tuhle blbinu vůbec vypustí na veřejnosti z “úst”.

12. únor 2022
avatar

Pacient přicházející v 15:30 do zavřené ambulance a chce vyšetřit akutně. Na otázku jak dlouho má obtíže odpoví asi 2 měsíce to nesnáším.😉

15. únor 2022
avatar

“Nejde to” “nestihlo se to”

Samo se to asi 😂 vždycky jsem vyhrnula rukávy a následovně ukázala jak moc to nejde 😎

15. únor 2022
avatar

Strašně mě štvaly uštepačné poznámky typu: "Jéé, ty už jdeš domů? To se někdo má!"
Bylo by to v pohodě, kdyby mi to neříkali lidi, kteří chodili do práce na 7 a 8, já chodila na 5! 🙄😄🙈

15. únor 2022
avatar

Od pacientu - nemuzu se sem dovolat 🙈 jak kdybych si tam pilovala nudou nehty a telefony nebrala naschval 🤦🏻‍♀️

15. únor 2022
avatar

A ještě, zvednete telefon po prvním (opakuji, PRVNÍM) zazvonění a ozve se: "No konečně, už jsem myslel, že dnes nepracujete !!"🤣

15. únor 2022
avatar

"Doktorandi musi prvni prichazet a posledni odchazet" (Podotykam pri uvazku 0,8)

15. únor 2022
avatar

Poslední týden v měsíci: "Potřebujeme ještě 100.000,- nemáš tam nějakýho skladníka nebo serizovace? To dáš! Já ti věřím! A nebo elektrikář, toho chtějí všude!" Z toho bych vyletěla z kůže! Kdybych ho měla, už by někde byl ne? Je asi tahám z kapsy 🤷🤣

15. únor 2022
avatar

"Děláš teď něco důležitého?" Následuje obvykle zadání úkolu tak na půl dne s termínem vyhotovení včera bylo pozdě.
"Tohle si dobře poznamenejme a vrátíme se k tomu..." Vrátíme se k tomu za týden - moc brzo, za měsíc - už pozdě cokoliv řešit, vůbec - problém se mezitím vyřešil sám, zatímco na něj už všichni zapomněli.

15. únor 2022
avatar

"paní vychovatelko, kolik je hodin?" pravidelně asi stokrát za odpoledne a zpravidla stojí tázající se vedle hodin 🤦‍♀️ budu muset pořídit digitálky nebo mě odvezou za umlácení nebohého dítka ručičkovými hodinami 😂

15. únor 2022
avatar

Když začíná věta, mám problém s fakturou, to nesnáším. Protože, co oni si vymýšlí, většinou odmítá účtárna udělat a já jsem ta, která jim říká, že to nejde a jsem pro ně ten hromosvod. A nebo ta faktura opravit jde. V tom případě to chtějí hned a za 5 min. volají znovu, proč to není, když je to přece otázka dvou minut. No, protože na účtárně mají dalších milion faktur a vy nejste náš jediný zákazník, říkám...

15. únor 2022
avatar

Nesnášela jsem větu: "Jste volná?" Ovšem od té doby co nám zavedli samoobslužné pokladny, vede dotaz: " Můžete mi to udělat?"

16. únor 2022
avatar

Já jdu do vývrtky, když mě “někteří” pacienti oslovují “pani sestřičko”😮‍💨😮‍💨😮‍💨

16. únor 2022
avatar

Když jsem zaškolovala nové operátory a poslouchala jsem, "to nejde stíhat", "to nebylo vidět" (dívali se všude jen ne na ty díly), "to nejde" prostě ten 'TO' byl s námi dennodenně 😅 nebo ještě, jako školitelka nemusíš nic dělat ne? Školila jsem lidi, školila jsem sebe kvůli novým výrobkům a ještě jsem musela dělat tu práci kterou jsem školila a ještě plno papírování k tomu. Nohy jsem měla až za krkem 🤦🏻‍♀️

16. únor 2022
avatar

1.) a vy nejste česká spořitelna ?
2.) musím mít tu roušku, když už jsem 3x očkovaný?
3.) já jsem nikdy od pojišťovny nic nechtěl/nechtěla, a vy mi to pořád zdražujete

16. únor 2022
avatar

Kdyz mi zakaznik rekne " vy se tak hezky smejete". Co mu na to mam rict.

16. únor 2022