Najdi si to na internetu
Máš supla😂
Hned!
Prosím tě, máš teď chvilku?
Mohla by ses dneska o něco zdržet? Fakt to bude jenom minutka
Ja nebyla v práci už 10 let. 😁😁😁
Ty to určitě nějak vyřešíš😅
Lucko vy si poradíte
Včera bylo pozdě.
Když chce někdo 200g salámu a já mám 210g- 220g to už je moc to nesníme....🙄🤣Nebo dejte mi 5 deka...
Ty to ještě nemáš?
Dyť to je jen pár dokladů, to máš hned.. 🤐😡
Já nenáviděla od vedoucího, Ivo, mohla by jsi se stavit ve čtyři? Je to jen na pár minut. Člověk v práci od sedmi a ještě v pět jsem tam smrdela 😁
Já si to teď nemůžu dovolit. Nemohla byste to udělat zdarma?
@mata2hari no, to jsem slyšela 152x týdně 😁
@jitulkabobulka 😲 nehrabe ti už doma?
Ty mas zitra home office? Jee to se mas, to nebudes nic delat vid? 🤦♀️
@misa1982 5 dkg je dobrých, no 😁 Ale třeba pro dítě na svačinu viď 🙂
Proč to ještě není hotové?
Oslovení "slečno bakalářko" . 😂🙏
Šéfovo “Jasně zvládneme však na pohodu” a my tam lítali a on vysmátej v kanclu
To do auta naložíš...to stíháš... proč máš tolik vrácených...😡
Nám v práci hrávalo rádio, rozhlas a tam písnička od Bratrů Ebenů - Já na tom makám, já na to dělám. A teď jsem alergická na: Můžete se prosím podívat na tohle....a ještě beru si volno, budeš mě muset vystřídat 🤦🥴😀
A k čemu nám to bude????
Jak to jde? dotaz několikrát denně 😀
"Dáme kól?"..
Pozor, nezameňovat s "můžeme si zavolat?", protože už to, jak to člověk načne, naznačí leccos o tom jakou úroveň ten "kól" bude mít 😀
To samé když někdo začne "Ahojda", to taky zavánělo zpravidla tím, že to bude diskuze na dlouhé vysvětlování ("Ahoj" je ale většinou v pohodě 😀)
Vracím se na jaře po 4,5 letech a nejvíc se těším na větu: Ty už jdeš domů? Ty se máš.
Podotýkám, že:
1. jsem jezdila do práce na 6 a vstávala jsem 4,30. V pondělí mám dlouhý den a zbylé dny si hodiny vybírám. Tak jak pracovní smlouva umožňuje.
2. Cesta domů mi trvá přes hodinu, takže když ve 13h pípnu, 13,30 chytnu vlak, 14h jsem ve městě a 14,20 doma. 👌
3. Ode mě nikdy nikdo neslyšel věty typu, jé ty se máš, žes přišla do práce až na 8.
Neni to veta no, ale me vzdycky tocilo, kdyz jsem jako nekurak poradne nic nevedela, protoze to kuraci vsechno probirali na pulhodinovych kurpauzach 😀
@vemit 🤣🤣🤣 já jako kuřák naprosto souhlasim, že na kuřárně se dozvíš opravdu všechno 😁😁
@daisymaminka V poslední práci jsem milovala otázky "Prosím vás, je tu / kdy přijde pan ředitel?" Protože z toho obvykle vyšlo najevo, že dotyčná osoba má domluvenou schůzku řekněme na 10 hodin a milostivý dorazil v 11 s úsměvem, že "ho to vstávání takhle brzo ráno jednou zabije". 🙏
@s222a Ještě lepší - zaskakuješ v družině 😂
Mně spíš vadí takový ty motivační kecy, třeba - Společně to zvládneme 😀 . Nebo - Je potřeba fungovat jako tým a vše dělat v zájmu klienta.
@hanulka.zb Tohle nesnáším z druhé strany. Naštěstí dotyčná kolegyně už tu není. Když měla zastupovat za dovolenou, tak vždycky děsnej problém. Přitom jsme se zastupovaly vzájemně a dovolený máme všichni stejně, že...
@leniczka23 njn, ja jsem v te dobe jeste ani kafe nepila, no uplne marna jsem byla 😂
Rano na konci nocni služby od pacientu: tak jak jste se sestricko vyspala?
Tak tenhle týden jsem větu "podezření na šikanu" slyšela víckrát, než bych chtěla... Ale nakonec to dopadlo dobře... Cokoliv řekne ovšem naše paní zástupkyně je 🤯 ona i pozdravi a já mám osypky 🙈
Je potřeba udělat... se to udělá...nejlépe na poradě, kde je 10 lidí a zrovna člověk jménem SE ani UDĚLAT tam není 🤣
"Já bych chtěla JENOM..." No, těch 5 lidí před vámi chce taky jenom... (doplň dle libosti) 🙄
@marketa2016 tchánovi jsem jednou řekla, že až SE to bude DĚLAT, tak ať mě zavolá, že to jsem v životě neviděla, obvykle to dělám já... Asi blbě 🤔
A nebo "jestli se vám to nelíbí, nikdo vás tu nedrží. Na vaše místo čeká venku dalších 10" a my se vždycky zvedli a šli se podívat z okna na ten "zástup" lidí 😅 rok 2011 Česká Pošta, sčítání lidu a nebo buzerace za neplnění produktů aliančních partnerů...
"Jak to vypadá s tím článkem / učebnicí." 😀
V bance: Máte tady záchod? 🤣
Až se budeš nudit, uděláš prosím ..... 🙄🙄🙄
To máte super, vy si v práci jen hrajete (učitelka v MŠ) 😆
Vím, že není úřední den, ale nešlo by to..? No..nešlo....
@ivakalinova já si vždy myslela,že jsem kariérista. Chtěla jsem být vedoucí odboru,atd. Ale jak se narodil Šíma,tak se vše změnilo. A pak přicházelo další a další dítě. A teď jsem doma s naší neplánovanou a přesto vymodlenou Emičkou. Moc jsem chtěla holčičku a babička mi ji poslala. Manžel říká,že jsem se narodila proto abych byla máma a manželka. 😁😁😁 Některé dny nejsou růžové,ale neměnila bych. Práce, večírky,atd. mi vůbec nechybí. Sama jsem z toho v šoku.
@zaludova já s tím problém nemám, vždy se dokážeme domluvit a prostě si tu dovolenou nějak rozložit. Ale ona ne, dopředu nic neřekne, plánu dovolené se nedrží a pak najednou oznámí beru si volno, ale nehledí na ostatní, vlastně mě, protože jsem jediná, která ji střídá.
@kami1984 AK to si dobře pamatuju. Nebo ještě. Já jenom...
Jo a ještě když řekne, že tento měsíc už nic moc nebude, tak do 3 dnů přijde tolik mailů, co mám objednat a tolik strojů je potřeba najednou fakturovat, proto jsem mu už řekla ať když má dojem, že bude méně práce, tak si to raději nechá pro sebe, že mám z toho pak nervy😅🤣
"je to rozbitý" 😂
V předchozí práci "pojďte ke mně, bude to minutka / uděláme ještě pár plateb... " Vždycky a pravidelně v 15:25, i když věděl, že v 15:30 končím.
A víš ze mě nic nevadi ?Vedeni mam skvěle téměř se nevidíme komunikace po telefonu ,naopak teď bych měla jet k tatínkovi odpojit infuzi ,ale jede kolem kolegyně tak to udělá ona ❤️Já mam naopak ted v práci mega podporu ale vadí mi jak mi všichni věří a říkali to das 😂😂ale měli pravdu dala jsem zatím vše
A překážky to jsou dokonce mam příští týden zrušenou dovcu …
@viktorieraketka
Tomu se naštěstí statečně vyhýbám, ještě mě to nepotkalo🙂
Já když chodila na brigádu na benzinu na kasu tak jsem nesnášela větu... Ne účtenku nechci, stejně mi to nikdo neproplatí...... To bych vraždila, slyšela jsrm to tak 100x denně
Potřeboval bych, abyste vyřešila tohle,netuším, co s tím, ale vy to zvládnete.... 🙂
Kdyby jste byla tak moc hodna a … 🥴
"Na cem ted pracuješ?" a "jeste ti poslu..." (nasleduje vycet asi 50 veci k zpracovani)
Muzes na chvilku? 😀
Obe ucitelky jsou nemocne, dneska tu budes sama 😭😆 😆😆
@aneta15 to já taky občas řeknu 🙊 dám si na to majzla 😀
Dojdi za paní xy, je na míse!!!
....Táááák holky, jdeme na to! To dáme!..... a ještě si u toho zatleská rukama (blicí smajl)
Já jsem naštěstí sama sobě pánem, takže nějaké hloupé řeči od nadřízeného nehrozí. Ale za to se těch perel najde od klientů... Nejčastěji: Kamarád Franta v hospodě říkal, že nemusím platit daně, protože... Jeho účetní mu to takhle dělá už kolik let. 🤯 Jeden už pár let bývalý klient to vyšperkoval, můj kamarád Michal David mi říkal.... On to taky tak dělá... Upřímně, tenkrát, když už jsem to slyšela asi po páté, jsem se neudržela a řekla, že jsem netušila, že pan David je účetní a že tedy, jestli chce takto to dělat, ať mu to dělá p. David...
Jé, Vy svítíte jak Červená Karkulka!
Ahoj,no to je super tema.
Neznasam, ked mi sef zadre ze :"Pocula si o projekte XY? A nakoniec vysvitne,ze si to mam nastudovat a ist zajtra n'a projektovy meeting.
Dobrý den, ja uz jsme slyšel/la, že objednávky přijímáte pouze emailem ale...... Z teto věty už mam normálně průjem 🤦♀️😂😂😂
Když zvednu pevnou linku a slyším: Dobrý den, jste v práci? 🙄🤦🏻♀️
Ty drobný si nechte a kupte si něco na sebe😀
@aneta15 sorry, taky občas ujede. A když začalo EET, tak jsem hlásila, že teda jo, ať má Babiš radost 🙄😆
@lstoppen no, přesně... I to jméno sedí 😁
"Uděláš prosím tě navíc tohle? To je hned...? 👍" Jo a pak ještě tohle a tohle a tohle...🙄 A z "to je hned" je hodina navíc 😂
“A jaktože to píp píp dodají?”
A člověk ví, že dotyční neplatí lidem, mají na krku yx žalob, lžou klientům… a taky návdavkem dělají jiný business.
Po téhle větě pravidelně dumám, proč dotyčný od rána ještě nevytáhl hlavu ze zadele, že tuhle blbinu vůbec vypustí na veřejnosti z “úst”.
Pacient přicházející v 15:30 do zavřené ambulance a chce vyšetřit akutně. Na otázku jak dlouho má obtíže odpoví asi 2 měsíce to nesnáším.😉
“Nejde to” “nestihlo se to”
Samo se to asi 😂 vždycky jsem vyhrnula rukávy a následovně ukázala jak moc to nejde 😎
Strašně mě štvaly uštepačné poznámky typu: "Jéé, ty už jdeš domů? To se někdo má!"
Bylo by to v pohodě, kdyby mi to neříkali lidi, kteří chodili do práce na 7 a 8, já chodila na 5! 🙄😄🙈
Od pacientu - nemuzu se sem dovolat 🙈 jak kdybych si tam pilovala nudou nehty a telefony nebrala naschval 🤦🏻♀️
A ještě, zvednete telefon po prvním (opakuji, PRVNÍM) zazvonění a ozve se: "No konečně, už jsem myslel, že dnes nepracujete !!"🤣
"Doktorandi musi prvni prichazet a posledni odchazet" (Podotykam pri uvazku 0,8)
Poslední týden v měsíci: "Potřebujeme ještě 100.000,- nemáš tam nějakýho skladníka nebo serizovace? To dáš! Já ti věřím! A nebo elektrikář, toho chtějí všude!" Z toho bych vyletěla z kůže! Kdybych ho měla, už by někde byl ne? Je asi tahám z kapsy 🤷🤣
"Děláš teď něco důležitého?" Následuje obvykle zadání úkolu tak na půl dne s termínem vyhotovení včera bylo pozdě.
"Tohle si dobře poznamenejme a vrátíme se k tomu..." Vrátíme se k tomu za týden - moc brzo, za měsíc - už pozdě cokoliv řešit, vůbec - problém se mezitím vyřešil sám, zatímco na něj už všichni zapomněli.
"paní vychovatelko, kolik je hodin?" pravidelně asi stokrát za odpoledne a zpravidla stojí tázající se vedle hodin 🤦♀️ budu muset pořídit digitálky nebo mě odvezou za umlácení nebohého dítka ručičkovými hodinami 😂
Když začíná věta, mám problém s fakturou, to nesnáším. Protože, co oni si vymýšlí, většinou odmítá účtárna udělat a já jsem ta, která jim říká, že to nejde a jsem pro ně ten hromosvod. A nebo ta faktura opravit jde. V tom případě to chtějí hned a za 5 min. volají znovu, proč to není, když je to přece otázka dvou minut. No, protože na účtárně mají dalších milion faktur a vy nejste náš jediný zákazník, říkám...
Nesnášela jsem větu: "Jste volná?" Ovšem od té doby co nám zavedli samoobslužné pokladny, vede dotaz: " Můžete mi to udělat?"
Já jdu do vývrtky, když mě “někteří” pacienti oslovují “pani sestřičko”😮💨😮💨😮💨
Když jsem zaškolovala nové operátory a poslouchala jsem, "to nejde stíhat", "to nebylo vidět" (dívali se všude jen ne na ty díly), "to nejde" prostě ten 'TO' byl s námi dennodenně 😅 nebo ještě, jako školitelka nemusíš nic dělat ne? Školila jsem lidi, školila jsem sebe kvůli novým výrobkům a ještě jsem musela dělat tu práci kterou jsem školila a ještě plno papírování k tomu. Nohy jsem měla až za krkem 🤦🏻♀️
1.) a vy nejste česká spořitelna ?
2.) musím mít tu roušku, když už jsem 3x očkovaný?
3.) já jsem nikdy od pojišťovny nic nechtěl/nechtěla, a vy mi to pořád zdražujete
Kdyz mi zakaznik rekne " vy se tak hezky smejete". Co mu na to mam rict.

Děláš něco?