icon
1 / 1
avatar

Ano, šaty, ponožky, pyžamo, tričko.

2. pro 2024
avatar

Ano, ale jen ponožky 😊

2. pro 2024
avatar

Ano, ponožky, pyžamo a legíny.

2. pro 2024
avatar

Ano, ponožky a mikinu

2. pro 2024
avatar

Noční košile, domácí kalhoty, tričko, ponožky 🙂

2. pro 2024
avatar

Já mám ponožky,kalhotky a šaty. Nejmladší dcera má dvoje šaty,pět triček,jedny strample,dva svetry,čelenky a gumičky. No a starší 10leta už jen jedno triko a jednu mikinu. Holt puberta,je puberta,ona prostě nebude v ničem takovém teď chodit. Ale jestli bude po mě tak to jí za pár let zase přejde a bude taky zase více chtít.🙂

2. pro 2024
avatar

Nocni kosili,tricko

2. pro 2024
avatar

Já mám ponožky a kulicha a děti pyžamo.

2. pro 2024
avatar

Ano, letos budou mít premiéru domácí šaty s vánočním obrázkem.

2. pro 2024
avatar

Jen ponožky

2. pro 2024
avatar

Šaty, ponožky, čepice a měla jsem i svetr než mi ho dal partner do sušičky, teď není ani 2 letému synovi 😀

2. pro 2024
avatar

Svetr 😊

2. pro 2024
avatar

Ponožky

3. pro 2024
avatar

Ano, ponožky 😁

3. pro 2024
avatar

Mam svetr, pyzamo, ponozky

3. pro 2024
avatar

Ponožky

3. pro 2024
avatar

Mám tričko a spoďáry 😃

3. pro 2024
avatar

Kalhotky, ponožky, pyžamo

3. pro 2024
avatar

Tričko, ponožky, čepici

3. pro 2024
avatar

Triko a ponožky

3. pro 2024
avatar

Já jen náušnice 😁 ale to není šatník já vím..z oblečení nemám nic vánočního 🤔

3. pro 2024
avatar

Ano, ponožky 😂

3. pro 2024
avatar

Ano,šaty

3. pro 2024
avatar

nemám 🙂

3. pro 2024
avatar

Cela rodina mame vanocni pyzamo a ja mam jeste vanocni svetr s tucnakem 😊

3. pro 2024
avatar

Nemám

3. pro 2024
avatar

Vánoční tričko a náušnice

3. pro 2024
avatar

Tričko,svetr, šaty, pyžamo

3. pro 2024
avatar

Náušnice

3. pro 2024
avatar

Nemám, ale už dlouho si slibuji, že si něco pořídím

3. pro 2024
avatar

Letos jsem si koupila kalhotky s Grinchem 🤣🤣

3. pro 2024
avatar

Nemám

3. pro 2024
avatar

Pyzamo

3. pro 2024
avatar

Šaty

3. pro 2024
avatar

Ponožky a tričko

3. pro 2024
avatar

Ponožky 🙂

3. pro 2024
avatar

Ponožky, pyžamo.

3. pro 2024
avatar

Tričko

3. pro 2024
avatar

Šaty

3. pro 2024
avatar

Mám nějaká trička

3. pro 2024
avatar

Tričko a šaty

3. pro 2024
avatar

Ponožky a tričko

3. pro 2024
avatar

Triko a ponožky

3. pro 2024
avatar

Letos jsem zjistila ze vánoční mám pouze ponožky... Bývalo i pyžamo,ale to už je pryč

3. pro 2024
avatar

Mám ponožky

3. pro 2024
avatar

Jen jedny ponožky 🙂

3. pro 2024
avatar

Šaty, ponožky a nočnú košieľku 🎄

3. pro 2024
avatar

Mikinu

3. pro 2024
avatar

Určitě ani, jak svetry, tak ponožky a i vánoční čelenky 😄

3. pro 2024
avatar

Pyžamo

3. pro 2024
avatar
3. pro 2024
avatar

Ano, svetr a ponožky.

3. pro 2024
avatar

Nic nemám

3. pro 2024
avatar

Šaty a pyžamo

3. pro 2024
avatar

Ano, šaty a svetr.

3. pro 2024
avatar

Ne, ne

3. pro 2024
avatar

Ne, nemám

3. pro 2024
avatar

Pouze sobíkové papuče

3. pro 2024
avatar

Zatím nemám žádný vánoční kousek oblečení.

3. pro 2024
avatar

Ano tričko,svetr

3. pro 2024
avatar

Ponožky a kalhotky.

3. pro 2024
avatar

Nemám.

3. pro 2024
avatar

Nemám

3. pro 2024
avatar

Tričko

3. pro 2024
avatar

Svetr, tričko

3. pro 2024
avatar
3. pro 2024
avatar

Pyzamo

3. pro 2024
avatar

Nemám, nemusíme to.

3. pro 2024
avatar

Vánoční svetr

3. pro 2024
avatar

Nemám, momentálně by se něco našlo jen u dcery

3. pro 2024
avatar

Tričko s vánočním motivem

3. pro 2024
avatar

Pyžamo.

3. pro 2024
avatar

Pyžamo.

3. pro 2024
avatar

Nemám.

3. pro 2024
avatar

Spíše zimní, než vánoční. Pyžamo a ponožky 🙂

3. pro 2024
avatar

Zatím jen ponožky.

3. pro 2024
avatar

Vánoční svetr

3. pro 2024
avatar

Nemám nic

3. pro 2024
avatar

Ponožky

3. pro 2024
avatar

Nemam

3. pro 2024
avatar

Tričko

3. pro 2024
avatar

Svetr a ponožky

3. pro 2024
avatar

Šaty a tričko

3. pro 2024
avatar

Mám pouze vánoční ponožky.

3. pro 2024
avatar

vánoční oblečení nemáme vůbec žádné krom našeho pejska - ten má vánoční svetr 🙂

3. pro 2024
avatar

Ja mam ponozky, pyzama, nausnice, tricko, svetry a mikinu😀

3. pro 2024
avatar

Svetr.Syn je na ne ujetej,tak mame vsichni 🙂

3. pro 2024
avatar

Mám ponožky, vytahuji je na první adventní neděli a ještě máme pyžama 😊

3. pro 2024
avatar

Měla jsem jen ponožky a letos mi přibyla košile. Mamka si koupila malou, tak mi ji dala.🙂

3. pro 2024
avatar

Nemám

3. pro 2024
avatar

Zatím nemám, ale někdy bych si chtěla pořídit.

3. pro 2024
avatar
3. pro 2024
avatar

Nekolikery ponozky, dvě trička a pyzamo🤩🎄

3. pro 2024
avatar
3. pro 2024
avatar

mám vánoční svetr a tričko s grinchem

3. pro 2024
avatar

Ponožky a pyžamo. A několikery náušnice 😁

3. pro 2024
avatar

Ponožky 😉

3. pro 2024
avatar

Ponožky a pyžamo 🙂

3. pro 2024
avatar

Já jsem na vánoce fakt ulítlá 😁, takže u nás doma jedou klasika vánoční pyžama, svetry (svetrošaty), náušnice, čelenky a tak.

3. pro 2024
avatar

ano šaty 🙂

3. pro 2024
avatar

Nemám

3. pro 2024
avatar

Ponožky a tričko

3. pro 2024
avatar

Svetr a tričko

3. pro 2024
avatar

Nemám

3. pro 2024
avatar
3. pro 2024
avatar

Pyžama a ponožky

3. pro 2024
avatar

Nemám

3. pro 2024
avatar

Ponožky

3. pro 2024
avatar

Ponožky

3. pro 2024
avatar

Pyžama , ponožky

3. pro 2024
avatar

Ponožky

3. pro 2024
avatar

Pouze ponožky a pyžamo

3. pro 2024
avatar

Ano. Šaty,ponožky

3. pro 2024
avatar

Svetr, pyžamo a ponožky

3. pro 2024
avatar

Nemám

3. pro 2024
avatar

Ano, ponožky

3. pro 2024
avatar
3. pro 2024
avatar

Ano, ponožky, legíny a tričko

3. pro 2024
avatar

Ano, mikina, ponožky

3. pro 2024
avatar

Ponozky

3. pro 2024
avatar

ponožky

3. pro 2024
avatar

Ano, šaty, Pyžamo, ponožky, šaty, mikinu, svetr

3. pro 2024
avatar

Vyloženě vánoční mám pouze ponožky, ale jsou kousky (červený svetr, zelené tričko), které vytahuji pouze v období adventu.

3. pro 2024
avatar

Ano, mám pyžamo, ponožky, tepláky.

3. pro 2024
avatar

Zatím ne 🙂

3. pro 2024
avatar

ne vyloženě vánoční, jen zimní motivy.

3. pro 2024
avatar

Ano, mám ponožky a svetr.

3. pro 2024
avatar

Ano, vánoční pyžamo.

3. pro 2024
avatar

Ponožky

3. pro 2024
avatar

Ty jo, asi ne 🫣

3. pro 2024
avatar
3. pro 2024
avatar

Ano, minimálně 3 trička a ponožky 😀

3. pro 2024
avatar

Ano, pyžamo

3. pro 2024
avatar

Vyloženě vánoční asi nemám.

3. pro 2024
avatar

Trička

3. pro 2024
avatar

Domácí teplákové šaty 😁

3. pro 2024
avatar
3. pro 2024
avatar
3. pro 2024
avatar

Ponožky

3. pro 2024
avatar

Svetrové šaty.

3. pro 2024
avatar

Nemám

3. pro 2024
avatar

Vánoční čapku 🙂

3. pro 2024
avatar
3. pro 2024
avatar

Svetr. Máme všichni a jezdíme v nich s nadílkou k babičkám 🙂

3. pro 2024
avatar

Ano, ponožky a pyžamo

3. pro 2024
avatar

Šaty

3. pro 2024
avatar

Ano , ale jen a pouze ponožky 😁🧦

3. pro 2024
avatar

Ne, nemám

3. pro 2024
avatar
3. pro 2024
avatar

Nemám nic 🙈

3. pro 2024
avatar

Ponožky

3. pro 2024
avatar

Ponožky, bačkory

3. pro 2024
avatar

jenom ponožky.

3. pro 2024
avatar

Jenom ponožky

3. pro 2024
avatar

Já mám ponožky s lednim medvědem v čepici, dcera má mikinu a tričko vyloženě vánoční, plus má barevně vánoční dvě košile a jedny kalhoty. Syn má ještě od loňska bodynko a tepláky s motivem Mickey Mause vánočního. ☺️ Manžel nic, ale letos mám natolik vánoční náladu, že se to ještě může změnit. 🤭🤣

3. pro 2024
avatar

Ponožky

3. pro 2024
avatar

Ano, pyžamo 😁

3. pro 2024
avatar

svetrové šaty, ponožky, overal, pyžamo... 😅

3. pro 2024
avatar

Ano, vánoční tričko.

3. pro 2024
avatar

Mam vánoční svetr 🙂

3. pro 2024
avatar

Jediné, co mám, tak noční košili. Jinak mě to vše přijde kýčové

3. pro 2024
avatar

Ponožky a pyžamo, ale to je takové jen decentně vánoční (žádnej Santa a sobi), že ho nosím přes celou zimu, resp. od podzimu do začátku jara 🙂

3. pro 2024
avatar

Ponožky

3. pro 2024
avatar

tričko a ponožky

3. pro 2024
avatar

Svetřík, košili a letos jsem si koupila kostkované červené šaty se zlatou nitkou

3. pro 2024
avatar

Ponozky

3. pro 2024
avatar

Ponožky

3. pro 2024
avatar

Svetr

3. pro 2024
avatar
3. pro 2024
avatar
3. pro 2024
avatar

Nemám. 🙂 Ale ráda bych pořídila celé rodině pyžama a a povlečení. V příštích letech...

3. pro 2024
avatar

Mám svetr 😊

3. pro 2024
avatar

Ponožky a pyžamo s grinchem🍀

3. pro 2024
avatar

Já nic. Děti mají trička a ponožky

3. pro 2024
avatar

ano, svetr

3. pro 2024
avatar

Ponožky, svetr a dcery mají pyžama a trika

3. pro 2024
avatar

Ano, vánoční svetr a pyžamo 😁

3. pro 2024
avatar

Právě jen ponožky.🙂

3. pro 2024
avatar

Nemám vůbec nic 🙂

3. pro 2024
avatar

nemám nic

3. pro 2024
avatar

ano, celá rodina máme pyžamové sety a ponožky.

3. pro 2024
avatar

Nemam. Dcera/pubertacka ma(nebo mela) ponozky, ktere nosi uplne furt

3. pro 2024
avatar

tričko, svetr

3. pro 2024
avatar

Ne, ale chci nám pořídit stejné vánoční pyžamo. Zatím jsem nenašla l, které se mi líbí a je ve všech našich velikostech

3. pro 2024
avatar

Ano, šaty s punčocháčema 🎄

3. pro 2024
avatar

Ponožky

3. pro 2024
avatar

Nemám

3. pro 2024
avatar

Kalhotky 🤭

3. pro 2024
avatar

Mám ráda soby, takže spoustu oblečení se soby, trička, svetry, ponožky a hlavně pyžama 🙂

3. pro 2024
avatar

Ano ponožky, Vánoční svetry ❤️

3. pro 2024
avatar

Ponožky a pyžamo 🎄

3. pro 2024
avatar

Ponožky a čepičku

3. pro 2024
avatar

Zatim maji jen deti 🎄 chtela bych, ale vse co by se mi libilo byl uplne hroznej material 🙈

3. pro 2024
avatar
3. pro 2024
avatar
3. pro 2024
avatar
3. pro 2024
avatar

Ano, ponožky a tričko

3. pro 2024
avatar

Trička a ponožky

3. pro 2024
avatar

Tričko a ponožky

3. pro 2024
avatar

Sponky do vlasů

3. pro 2024
avatar

Vánoční tričko se sobem

3. pro 2024
avatar

Já ne, ale děti ano

3. pro 2024
avatar

Mám jenom ponožky

3. pro 2024
avatar

Tričko a pyžamo.

3. pro 2024
avatar

Pyžamo

3. pro 2024
avatar
3. pro 2024
avatar

Nemám

3. pro 2024
avatar

Pyžamo

3. pro 2024
avatar

Jedinný vánoční kousek mám jeden pár ponožek 😀

3. pro 2024
avatar

Ano, ponožky a noční košili. Pak zelené šaty, které samy o sobě jsou zimní, ale po doplnění o červenou brož s vločkou jsou vyloženě vánoční.

3. pro 2024
avatar

Noční košili

3. pro 2024
avatar

Nic nemám

3. pro 2024
avatar

Mám, čepici 😀

3. pro 2024
avatar

Pyžamo 😁

3. pro 2024
avatar

Ponozky

3. pro 2024
avatar

Svetr s jelenem. 😃

3. pro 2024
avatar

Ano, svetrové šaty

3. pro 2024
avatar

Nic nemám 🤷‍♂️

3. pro 2024
avatar

ponožky

3. pro 2024
avatar

Vánoční blikající svetr z Lidlu a pak šaty se jmelím - ty jsou decentní, na 24. k večeři

3. pro 2024
avatar

Nic takového nemám 🤷🏼‍♀️

3. pro 2024
avatar

Mám jen ponožky

3. pro 2024
avatar

pouze ponožky a pyžamo

3. pro 2024
avatar

Mám ponožky,svetr,mikinu 🎁

3. pro 2024
avatar

Ano, Perníčkové pyžamo a ponožky

3. pro 2024
avatar

Ponozky

3. pro 2024
avatar

Ponožky

3. pro 2024
avatar

Svetr a mikinu

3. pro 2024
avatar

Svetr, pyžamo a ponožky

3. pro 2024
avatar

Svetr

3. pro 2024
avatar

Bez vánočního svetru nemohou být Vánoce.

3. pro 2024
avatar

Mám ponožky, mikinu, triko a stříbrné náušnice ve tvaru stromečku

3. pro 2024
avatar

Nemám

3. pro 2024
avatar

Jen ponožky 😉

3. pro 2024
avatar

Já s manželem maximálně ponožky, ale děti mají pyžamka a každý tričko a mikinu 🙂

3. pro 2024
avatar

Pletené šaty

3. pro 2024
avatar

Pyžamo a šaty.

3. pro 2024
avatar

Šaty

3. pro 2024
avatar

Pyzamo

3. pro 2024
avatar

Ponozky

3. pro 2024
avatar

Ponožky, pyžamo, papuče 🙂

3. pro 2024
avatar
3. pro 2024
avatar

Nemám, ale jedny celocervene by se dali považovat 🙂

3. pro 2024
avatar

Mám jen ponožky .

3. pro 2024
avatar
3. pro 2024
avatar

Ponožky a jedno tričko

3. pro 2024
avatar

Ponozky

3. pro 2024
avatar

Jen vánoční ponožky 🎄

3. pro 2024
avatar

ponožky a pyžama 🙂

3. pro 2024
avatar

Pyžamo

3. pro 2024
avatar

Sukně, ponožky a kalhotky

3. pro 2024
avatar

Šaty a ponožky

3. pro 2024
avatar

Vyloženě vánočního nikoliv.

3. pro 2024
avatar

Svetr, ponozky

3. pro 2024
avatar

Ano: kalhotky, svetr

3. pro 2024
avatar

Ano svetr, košili,ponozky

3. pro 2024
avatar

Mám červený svetr s vánočními motivy – na něm je sněhulák, stromeček a pár zasněžených domečků. Je to takový pohodlný a veselý kousek, který nosím hlavně během vánočních svátků.

3. pro 2024
avatar

Pyžamo.

3. pro 2024
avatar

Ano,triko s rolničkami.

3. pro 2024
avatar
3. pro 2024
avatar

Mám, tričko.

3. pro 2024
avatar

Ponožky a rukavice

3. pro 2024
avatar

Mám košili, dcera šaty , manžel tričko

3. pro 2024
avatar

Ponožky 🎄 🧦

3. pro 2024
avatar

Pyžamo

3. pro 2024
avatar

Ponožky a šaty 😊

3. pro 2024
avatar

Už jen ponožky

3. pro 2024
avatar

Nemám

3. pro 2024
avatar

Nemám

3. pro 2024
avatar

Vánoční pyžamo, které je pro mě naprosto nezbytné. Je celé v červené barvě, se zlatými detaily a motivem vánočních stromečků. V něm se cítím naprosto vánočně a připravená na všechny sváteční chvíle.

3. pro 2024
avatar

Mám doma svetr se sobem ale nesluší mi 😀

3. pro 2024
avatar

Sukni s vločkami.. takže spíš zimní 🙂

3. pro 2024
avatar

Ano, pyžamo, triko, spodní prádlo, mikinu a ponožky.

3. pro 2024
avatar

Nesmi chybet ponozky 🧦 ale mam i leginy a saty

3. pro 2024
avatar

Nic vyloženě vánočního nemám

3. pro 2024
avatar

Ano mám vánoční svetr a dřív jsem měla i tlusté ponožky 🙂

3. pro 2024
avatar

Ne.ám vubec nic z vánočním motivem

3. pro 2024
avatar

Jeden rok jsme si s dcerami vyráběly vánoční trička, tak mám triko potisklé vločkami, a pak mám háčkované vločky jako náušnice a letos mi dcera na Fimo kroužku vyrobila sněhulákové.

3. pro 2024
avatar

nemám

3. pro 2024
avatar

Vánoční svetr, nosíme ho jen na Štědrý den odpoledne a k příbuzným 26.12. 🙂

3. pro 2024
avatar

Ano, mám kýčovity červený svetr se sněhulákem a mám ho moc ráda.

3. pro 2024
avatar

Ponožky☃️

3. pro 2024
avatar

Pyžamo a trička

3. pro 2024
avatar

Vyloženě vánočního na oblečení nemám nic.

3. pro 2024
avatar

Miklnu grincha 🤣

3. pro 2024
avatar

Šaty, ponožky vánoční a triko. Dcera má šaty a kalhotky. 🙂

3. pro 2024
avatar
3. pro 2024
avatar

Pyžamo

3. pro 2024
avatar

Ano, máme celá rodina vánoční svetry

3. pro 2024
avatar

Vánoční ponožky

3. pro 2024
avatar
3. pro 2024
avatar

Nemám nic

3. pro 2024
avatar

Tričko

3. pro 2024
avatar

Ponožky

3. pro 2024
avatar

Pyžamo 😁

3. pro 2024
avatar

Počítá se povlečení? Jinak nemám

3. pro 2024
avatar

Ano, vánoční noční košili, vánoční ponožky a vánoční čepici 🤭

3. pro 2024
avatar

Ano, mám teplý vánoční pyžamový overal a ponožky s beránkem 🙂

3. pro 2024
avatar

Ano, vanocniho Harryho Pottera 😊

3. pro 2024
avatar

Jen náušnice, ale chci si pořídit šaty 😉

3. pro 2024
avatar

Ponožky,třpytivé šaty,noční košili, víc náušnic 😁

3. pro 2024
avatar

Ano, několikatery ponožky

3. pro 2024
avatar

Ano, ponožky a svetr se sobem 😉

3. pro 2024
avatar

Pyžamo. Jen ty ponožky mi chybí.

3. pro 2024
avatar

Ano, ponožky

3. pro 2024
avatar

Ano, ponozky a saty

3. pro 2024
avatar

Ponozky a pak (sice to není obleceni) vanocni povleceni

3. pro 2024
avatar

Ano. Ponožky, šaty, legíny

3. pro 2024
avatar

Ano, kopec vánočních ponožek 😍

3. pro 2024
avatar

Ponožky🙂

3. pro 2024
avatar

Pyzamo a saty

3. pro 2024
avatar

Ano, mám. Ponožky

3. pro 2024
avatar

tričko a ponožky

3. pro 2024
avatar

Ponožky a vánoční svetr s Mickey mousem. 😁

3. pro 2024
avatar

Ponozky

3. pro 2024
avatar

Nemám 😉

3. pro 2024
avatar

3 svetry, ponožky a pyžamo

3. pro 2024
avatar

Jenom jedny ponozky

3. pro 2024
avatar

Mám svetr a ponožky

3. pro 2024
avatar

Ano, trika, leginy, svetry,… 🤭

3. pro 2024
avatar

Ne😀 jakože fakt vůbec nic😅

3. pro 2024
avatar

ano mám vánoční šaty

3. pro 2024
avatar

Nemám

3. pro 2024
avatar

Pyžamo

3. pro 2024
avatar

Nemám

3. pro 2024
avatar
3. pro 2024
avatar

Ano ponožky 😅

3. pro 2024
avatar

Nemám.

3. pro 2024
avatar
3. pro 2024
avatar

Ponožky

3. pro 2024
avatar

Hodneee, ponožky, šaty, svetr, overalek na spaní a moc doplňku 🙂

3. pro 2024
avatar

Ano,vanocni saty a pyzamo

3. pro 2024
avatar

Ponožky

3. pro 2024
avatar

Jasně, šaty. A na letošek pro všechny trička Naše první Vánoce.

3. pro 2024
avatar

Nevedu nic vánočního 🙈

3. pro 2024
avatar

Ano šaty , pyžamo, tričko,svetr

3. pro 2024
avatar
3. pro 2024
avatar

Ponožky,overal,svetr 🤣 pyžamo

3. pro 2024
avatar

vánoční pyžamo a legíny

3. pro 2024
avatar

Ano triko a ponozky 🙂

3. pro 2024
avatar

Pouze ponožky

3. pro 2024
avatar

svetr, ponožky

3. pro 2024
avatar

jen barvama - červenozelená kombinace a tak🙂

3. pro 2024
avatar

ponožky

3. pro 2024
avatar

Ano. Papuče, ponožky, svetr

3. pro 2024
avatar

Vánoční ponožky

3. pro 2024
avatar

Svetr s obřím sobem

3. pro 2024
avatar

Ano mám vánoční svetr se sobem a rudě červené šaty s perličkami ❤️

3. pro 2024
avatar

Zatím žádný vánoční kousek v šatníku nemám 😊

3. pro 2024
avatar

Jen vánoční čepici.

3. pro 2024
avatar

Nemám

3. pro 2024
avatar
3. pro 2024
avatar

Šaty a ponožky, ty nesmí chybět.

3. pro 2024
avatar

Ano, mám pyžamo, tričko a samozřejmě ponožky 🙂

3. pro 2024
avatar

Ano, od ponožek, triček, až po svetry 😊

3. pro 2024
avatar

Ponožky a pyžamo

3. pro 2024
avatar

Šaty a ponožky

3. pro 2024
avatar
3. pro 2024
avatar

Ano, pyžamo.

3. pro 2024
avatar

Mám objednané šaty, jinak zatím jen santovskou čepici

3. pro 2024
avatar

Pyžamo a ponožky

3. pro 2024
avatar

Nemám

3. pro 2024
avatar

Svetr, tričko, šaty a ponožky 🌲

4. pro 2024
avatar

Jen náušnice

4. pro 2024
avatar

Nemám.

4. pro 2024
avatar

Ano, tričko , legíny, ponožky, pyžamo 😂

4. pro 2024
avatar

Mám košili.

4. pro 2024
avatar

Ponožky.

4. pro 2024
avatar
4. pro 2024
avatar
4. pro 2024
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

Soutěž je UKONČENA

4. pro 2024
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Autor komentář smazal
avatar
Komentář byl odstraněný