Manžel a děti nejsou doma, já si koupím chlebíčky a vyvalím se před televizi 😀
Tenhle balíček péče už asi nutně potřebuju. Pro mě je relax a odpočinek činnost kterou mám ráda, když ji můžu nerušeně a v klidu dělat. Ať je to tvoření, vaření, procházka do přírody. Ovšem toho času o samotě nebo chvíle, kdy můžu vypnout, toho je čím dál méně a méně.
🧡💚 Top relaxace by byla dovolená s manželem, v hotelu jen pro dospělé bez dětí 😆
Je mi jedno kde a co dělat, hlavně být sama, bez dětí, manžela, ale i zvířectva, klidně jen koukat do zdi.
Vířivka, manžel, šampaňské
U moře, teplo,sluníčko a naprostý klid..
Dát si ráno v klidu sama snídani, číst si chvíli knížku, potom si zajít ke kadeřnici. Relax je pro mě víceméně čas strávený o samotě 🙂
rybaření s mým drahým v divočině... hlavně široko daleko nikde nikdo, max. podobný blázen rybář, který se nechce moc družit 😀
Vana a knížka. A úplný top by byl hodinová masáž 😁
Být sama doma a nedělat nic, maximálně si dát pleťovou masku 😀
Pobyt v lázních nebo u moře
No, bohuzel, zadny relax vlastne nemam. Uz par let se muj svet toci podle jinych. Cas na zmenu?? Asi ano, ale jak.... rýhy casu jsou dost hluboke, tezko se vybocuje.
Plaz, slunicko, dobra knizka..
Uplny relax je pro me samota a hudba do sluchatek 😍
15 minut v kuse aspon!
Čaj, kniha nebo jít ven rychlou chůzí.
Nemuset nic dělat, takže ideál být na hotelu s all in je jedno kde.
wellness pobyt, nejlépe dámská jízda😍
Pro mě je největší relaxací spánek 🙂
Miluji páteční večer, vychutnávám si ten pocit nadcházejícího víkendu, klidu a pohody ❤
Svíčka a horka vana 🙏
Pohodlné křeslo, kniha, dobrá káva a něco sladkého k tomu.
Kdyz jsem s detma,tak je ma predstava prazdny byt.Ted jsem v prazdnem byte a je to hrozny 😁😁.Takze nejvetsi relax je pro me prochazka prirodou.Sama.A jako druhy pomazleni deti 🙂
Ticho, nikdo za zadkem, pohodlnou pohovku na sezeni a nejakou mnamku k tomu.
Aktívny odpočinok osamote. Fitko, lyže, nákupný maratón…😁
Vana,hudba, horký čaj...pak masáž
Když jsem sama doma a pustím si něco v TV nebo si čtu.
Klid, knížka, sluníčko
Vířivka,bazén,sauna,vířivka,bazén,sauna 🙈
Horká vana a masáž 😊
Vana,knížka a červené víno.
Víkend ve Wellness hotelu 🌞
Výlet s dětmi, někde v lese
Cokoliv bez dětí 😀
Gauc a dobry film🙈
Dovolená s manželem v teple
Nějaká chata na horách, masáže, bazén, dobré jídlo a knížka. A sama bych tam chtěla alespoň na víkend.
Vana s pěnou
Procházka, ticho
klidná pláž, moře, sluníčko a příjemný vánek
o samotě s knihou ❤
Být sama bez dětí 😁
Pořádně se vyspat, procházka v přírodě, klid, ticho, dobrá kniha
Klid, ticho, teplá lázeň s pěnou, víno a masáž teplým olejem🙂
Klid, ticho, s manželem nebo sama, s kávou či sklenkou vína a knížka/seriál, na co je chuť. 🙂 Hlavně bez dětí. 😀
v podstatě cokoli u čeho nejsou děti
Samota a ticho ☺️
Plna horka vana, klid, hudba, sero..
Vyspat se bez nočního buzení do dne prosmátého sluncem se snídaní formou švédských stolů. V tree house v košíku nebo na hotelu nebo do postele. Užít si výlet do přírody a nemyslet na to, co budu muset dnes vařit a zařizovat. Romantická tříchodová večeře při svíčkách, horká koupel s manželem a zase spánek😁. Jéé, to jsem se zasnila😄.
Sama doma. To by mi úplně stačilo 😃
Poslední dobou bych řekla, že nějaká temná ticha místnost, kde nebude chtít být vůbec nikdo další 😅😂. Za běžné situace pak někde na lehátku (je jedno, jestli na zahradě/ horách/ pláži) , kde svítí sluníčko a mohu s sebou mít dobrou knihu.
Dokonaly odpocinek a relax je pro mne byt sama nekde venku v prirode. Idealne aspon 2 dny🤩. Kdyz jsem unavena staci mi i par hodin a potrebuju k tomu aby nic nepadalo a aspon trochu teplo. Kdyz sviti slunicko, tak staci i 10st, ale kdyz mrzne a sviti tak to jde taky😊
Klid, ticho a byt sama 🙂
Welness bez dětí, výřivka, sauna, masáž…
Momentálně bych si dala dlouhou procházku. Potom teplou vanu s knížkou 🙂 děti by si určitě v tu chvíli rády užívaly u babičky 😁
Dlouhá procházka lesem, klid a ticho
Teplo, sluníčko, knížka, vypnutý telefon... 🙂
Sama doma. Kafe, knizka, ticho.
Příroda, ticho a samota 🙂.
Moře,pláž,klid,jen šumění moře a dobrý drink
Když na mě NIKDO nemluví, nepípá mi telefon, poslouchám hlasitou hudbu. A můžu u toho sedět na gauči nebo uklízet, na tom už nezáleží.
Já bych si odpočinek představovala tak, že bych víkend dělala jen to, co mě baví, co bych zrovna chtěla a na co bych měla náladu, nemyslet na žádné musím, dojít si na dobré jídlo = nevařit, dva dny prožít prostě v klidu.
pláž a moře 🙂
Moře, moře a moře...ale občas se spokojím i s vanou o samotě (bez juniora za zadkem) nebo s knížkou v posteli 🏖️
Hodinová koupel, relaxační hudba a knížka.
Jeden den s manželem na welness.
Wellness hotel s výborným jídlem.
Sama doma v naklizeném bytě
Wellness víkend s manželem…, masáže, vířivka, dobré jídlo ☺️
Moře,teplo,slunce,dobré jídlo
Klid, kniha, kafe a vana 😊
Klid, film a něco dobrého k jídlu
Procházka, masáže, vířivka, něco k jídlu a pohoda 🙂
Léto, sluníčko, bazén, knížka a prosecco🙂
Příroda, samota a knihy, hodně knih 🙂
Na dovolené.
Sama doma v uklizeném bytě.... kafíčko, knížka...
hořící svíčka nebo aromalampa poklidná hudba a čtení knihy s kávou a dortíkem
pokaždé relaxuji jinak - třeba tvořením, úklidem nebo že pečuji o sebe
Hlavně klid, ticho,může být relaxační hudba,svicka
Já bych formou relaxace si zašla na nehty kosmetiku a masáž zad, vždycky se cítím jak nový člověk 💪
Dlouhá procházka se psem na čerstvém vzduchu, dobrá večeře a pořádný spánek
Procházka do přírody nebo čas ke čtení knihy.
relax je pro me chvile bez deti a chvile, kdy se mohu venovat svym zajmum od tvoreni, pres cteni az po prochazky prirodou
Les, jezero, ticho..
klid a šumění moře, nebo ticho a les
Privátní vířivka je velký relax 🙂
spaní, čtení, káva
Wellness, masáž, víno a manžel
Gauč, deka, knížka, čaj a kočka v klíně ♥️
Procházka lesem jen s manželem.
Spánek, hromada spánku 😃
Masáž 🤤
Klid, ticho, pohoda 🙂
Relax je pro mě čtení knih
Jediný můj odpočinek je když spím 😃relaxuji aktivně na kole 🚴😍
Celý den ve vířivce🙂

Asi u moře, k životu potřebuju teplo a sluníčko ☀️
Doma, v klidu, s nohami hore, zapáleným krbem, plným bříchem, skleničkou sektu, hmmmm
Káva, knížka, procházka a masáž.
Vana, hodně pěny, sklenka vína a kniha ❤️ a abych byla doma sama a neměla tam průchodak 😤🤣
Ticho, bez lidí, bez dětí... procházka v lese, vana, klidně budu sedět jen na balkoně v paneláku a dívat se na mraky... ale sama! 😉
S rodinou na dovolené
Čaj a knížka❤️
Vana s pěnou
Pro me tak, kdyz deti uz spi a pustime si s manzelem hezky film, dame sklenicku vinka, svicky nesmi chybet 😉
Ticho, klid, koupel 🙂
Svíčka, horká vana s pěnou,poslouchat audioknihu Malý princ a další Relax mám,když děti spí čtení knihy svíčku,čaj nebo horká čokoláda
Šumění moře (no dobře, jakékoliv vody), nohy nahoře, teplo, něco dobrého k pití, něco dobrého k jídlu a krom té vody - tichoooo 😀
Masáž, sklenka dobrého nápoje, něco chutného k jídlu a oblíbená hudba 🙂
Masáže.
Wellnes
Víkend bez dětí v nějakém wellness hotelu s plnou penzí.😍
Cokoliv, když všichni vysmahnou 😅
Pro mě je nejlepší Horká vana s pěnou, dobrá večeře a večerní klid u tv 😁 nejlepší je to bez dětí jen s chlapem 😂😂
Pro mě by byl největší relax chvíli sama, kdekoliv, užívala bych si TICHO 😀
Největší relax je snídaně v hotelu
I když děti miluju, tak pro dokonalý odpočinek bych je zrovna u sebe mít nemusela. 😊 Asi by se mi líbilo dlouho spát, dostat výborné jídlo pod nos, procházka o samotě, nákup pro sebe osamotě, dobrá večeře a ještě masáž. Takový snění… 🤣
Relax je pro mě poradne horka vana a hudba k tomu.
Vířivka při svíčkách, pak odpočinek v tepidáriu a na závěr šálek dobré kávy nebo sklenka vína 🙂
Čtení dobré knížky o samotě, procházka v lese na houbách, kvalitní masáž
Procházka lesem nebo plná vana horké vody a já si v ní čtu
Asi sama ve vířivce s výhledem na zasněžené Alpy
Sama nevím, hlídání nemáme, takže asi procházka s dětmi... 😁
Vana, knížka...
Ticho a výhled do zeleně, hodně hodně zeleně 🙂
Sama bez deti a manzela a poradny wellnes 🙂
Moct chvíli o samotě vypnout, nemyslet na to, co musim udělat, co se nepovedlo... ve vaně, v přírodě, u knížky...
Pro mě je relax,chvíle pro sebe bez asistence děti nebo manžela. Ať už doma u telky ,kosmetické chvilky v koupelně či hodina ve fitka. Balíček by mne moc potěšil.
Prázdná pláž, moře, slunce, teplo.
Vana plná horké vody, voňavé pěny a k tomu knížka 😍
Slunce, samota bez lidí, víno, něco dobrého na zub a nicnedělání. 🙂
Les. To je relax. A knížka. Ideálně v prázdném domě s plným hrnkem kávy 🙂
Procházka do lesa bez dětí...
Les,ticho
Hlavně chvíli ticho, kniha, káva nebo čaj.
Klid, pohoda, procházka v přírodě....a nebo návštěva wellness s manželem
Vana s knihou a sklenkou vína bez vyrušení mého malého nezbedy
Vana, svíčky, vůně, hudba. Já jen ležím se zavřenýma očima a užívám si to.
Kniha-vana-klid nebo kniha-káva-klid 😁
Sedačka, nohy nahoru, knížka v ruce…
Bezdětné welnes
Chvíli nad ničím nepremyslet, prostě vypnout, což bohužel neumím
Horká vana, sklenička vína a TICHO...
Klid, horká vana nebo vířivka
hlavně ticho a dobrá horká káva
Wellness s masážemi, bez dětí 😅😅
Horká vana a dobrá kniha
Pěkný film a háčkování
Dobít si baterky a to dovolena u moře nebo nekde bez dítěte
Sama s knihou
Masaz,pekny film,prochazka v lese.
Nic nemuset, masáž, film, ticho a klid 🙂.
Být sama doma, vana, příjemná hudba, kniha...
Manžel vytáhne děti pryč a já bych byla naložená ve vaně. S bublinkama. Nebo té bylinkové. Ještě by to chtělo větší vanu než co máme, ale úplné sci-fi z toho dělat nemusím.
Případně, až budou děti větší - děti u babičky a já s mužem naložená v soukromé vířivce na chatce u wellness hotelu (jo, mám v hlavě konkrétní).
hudba - kafe -postel 😇
Ležím na lehátku s koktejlem v ruce a dívám se na moře
Za mě zaprvé procházka a čerstvý vzduch..
A když už třeba na víkend tak nějaký wellness pobyt s možností procházky do přírody 🍀
Dlouhá procházka
Nějaký odpočinek na chatě s rodinou, ráno vyjít dát si kafíčko, klid a sluníčko.
Menší relax - knížka a vana.
Moře, pláž a hlavně teplo...
Relax pro mě je když se můžeme podívat na film s mým mužem který jsme si sami vybrali 🙂, jít do kina nebo si dát horkou vanu a číst knížku. Ideální Relax by potom byl aspoň dvou týdenní s mořem či vodou, bazény, prirodou a autem kde budeme moct jezdit na výlety a poznávat okolí
Pláž a kniha to by bylo fajn …
Večer, děti spí, já si připravím sklenku něčeho dobrého a pustím se do další knížky 😁☺️. To je pro mě chvíle relaxu.
Víkend bez dětí, dobré jídlo, pití a hraní her.
U moře bez deti
Spánek, masáž, procházka přírodou.
Bez dětí, ležet 😄
Aby po mně nikdo nic nechtěl- kdokoliv cokoliv 😀
Dlouhý spánek, četba knihy a následně procházka lesem - to vše úplně sama samotinká 🙂
Pre mna je relax ked nemam u sebe 2 deti coz je bohuzel par hodin rocne 😕
knížka
Víkend pryč, bez mobilu, práce..vířivka, jídlo, šampaňské, příroda.
Masáž, aspoň hodinový šimrání, šampaňské, jahody, nemuset vařit, horká vana nebo vířivka ze které jde sledovat film a nikým nerušený sex 😎🙏
Přes den les😉 A večerní relax 🍾🤭
Relaxační pobyt,s masáží, whirpoolem,ačkoliv své děti miluju ,tak hlavně bez dětí ,dobrá večeře a nerušený spánek 👍
Kdekoliv a s kýmkoliv, bez dětí 😅
Horká vana a naprosté ticho
vana, knížka, káva
V přírodě, na louce s příjemným hrejivym počasím
Víkend bez dětí, ideálně někde na horách
Úplně sama samotinká celý víkend a nic nedělat
Sama aspoň dvě hodinky doma v uklízenému bytě, kdyby nebudu dělat ale vůbec nic 😁 a nebo být v Krumlově, ale klidně a rodinou ☺️
ideálně jen sama nebo s partnerem ve wellness v přírodě.
Nebo aspon moci spát spát a ráno nevstávat..
Ideální být chvíli sama doma bez dětí a nic nedělat.
Pro mě je momentálně největší relax vana,kdy nikdo nic nechce, mám tam sklenku vína, knížku a je jedno kdy vylezu 💕
Procházka o samotě se psem, její energie a radost jsou nakažlivé
Vana, ticho a masáž 😊.
Teď víkend na horách - běžky, sauna. 🥰
Horka vana, pena balea, knizka a klid ☺️
Procházka po lese
S manželem ve vířivce ❤️
Vana, svíčky, knížka, víno a manžel masírující mi nohy 🥰
sluníčko, oblíbená hudba, chlazený nápoj a hlavně jinak klid...
Vana, knížka a víno. 😊
Vana, pěna,klid.
Nejsky pekny wellness s masazi😀
Horká vana, relaxační hudba, šampaňské.
Svižná procházka v přírodě, to je pro mě nejlepší relax. A odpočinek je nejlepší na pláži.
asi někde na chatě v horách
Me staci chvilka relaxu,kdyz budu sama doma a udelam si masku a odpocinek u svicky
Gauč, hudba, víno a kniha
Mě by úplně stačilo zbavit se dětí a dát si horkou vanu plnou pěny a ticho 😊
momentálně je pro mě největší relax, když si můžu v klidu vypít a vychutnat teplou dobrou kávu 🙂.
Dlouhý výlet po horách s manželem♡
Vana s horkou vodou, u toho sýry s hrozny
Chata v lese, krb, já unavená z procházky lesem, sedím v měkkém županu po koupeli s levandulovou vůní a v ruce dobré bílé víno, přichází manžel s dobrotkami k vínku.....
Sama doma a něj romantický film.
Uzivat si klidecek sama bez dětí ve vani,plno pěny,hořká voda
Dokonalý relax by byl probudit se v hotelu s partnerem, jít si zaplavat, pak jít na úžasnou snídani, kávičku, povídat si spolu, vychutnat společný čas... procházka lesem, pak sauna, masáž a večeře při svíčkách zakončena nocí plnou lásky🤭❤️
Moje křeslo, čaj a kniha HP a relikvie smrti.
Sama doma, čaj, telka, nebo vana s pěnou
Aspoň na víkend do hotelu, kde mi uvaří a uklidí. Ideálně bez dětí.
Na jaráky jsem byla v termálech ve Slovinsku, to byl relax. Nebo u moře na pláži s dobrým drinkem...., hned bych ✈
vana s penou, manzel s detma venku :D
Postel,knížka,vana s pěnou 💕
chvíle bez jakýchkoli povinností
Hlavne sama, ticho a klid 😅
Deti s manželem někde pryč já v pyžamu cely den u televize , jídlo do postele a nic nemusel
Byt s manželem sama chvilku bez deti, vyrazit někam na wellness, dat si dobre jídlo a pití, valet se, odpocivat a relaxovat a nic nedělat 😁
Sama doma, film, chipsy a pak spánek.
Co mám děti, tak mi stačí i jen chvíli sednou v klidu a tichu a jen tak vypnout. Ale opravdu paráda by byl víkend jen sami dva v manželem. Někde pryč.
Bud uplne sama (vana), pripadne s manzelem nebo s kamaradkou- at uz les, more,kino nebo wellness. Heslo: bez deti
Dělat cokoliv, co nemusím, ale zrovna chci 😊
Momentálně každá volná chvilka když miminko spí a druhé je ve školce..a doma uvařeno a uklizeno. Nebo krásné počasí a pohádka s kočárkem (ale to chodím kolem 7-8 km, takže to odpočinek moc není).
nějaké poznávání památek, dobrá večeře a příjemné ubytování ♥️
Nejlepší relaxaci je pro mě sauna. Alespoň 3-4 h v různých saunách a total relax v nějaké tiché odpočívárne🙂
Wellness někde v lázních.
Vana, klid a pohoda. Nejleší relaxace pro mně.
Příroda, pohoda, wellness k tomu 🙂
Spát, spát a spát.
Pro me je relax chvíle klidu, kdy nic nemusim😁 ideálně být sama doma, jít si lehnout do vany s pěnou a pak zabalená na gauč ke kávě a knize
Vana, ticho, masáž od manžela 🥰
Ticho, spánek.
Když jsou dvojcata kluci u babičky, tatínek hlídá nejmladší žabku a já si můžu dopřát v klidu vanu, sluchátka na uších s oblíbenou hudbou a pak se jít prospat sama do našeho "odpočinkového" pokojíčku 🙏😁
No se 6ti dětmi bez manžela relax teda neznám. Ale asi bych brala jednu noc bez toho se v noci probouzet a ráno snídani do postele a pustit si pěknou komedii a jeden den fakt nic nedělat 🙂
Káva, zákusek a otevřu si obrovské album, lepím tam fotky (momentálně ultrazvuku), píšu k tomu své poznámky a poznatky, maluju tam obrázky a nechávám se unášet představivostí… úplně to zbožňuju❤️
Relax by pro mě byl třeba jen v podobě několika hodin, které bych měla sama pro sebe, nikdo by po mně neustále něco nechtěl, mohla bych si udělat koupel, horkou kávu a mohla bych se pustit do čtení knížky, nebo časopisu 😊
Napuštěná vana a nohy nahoře 🤗
Kdyz dokonaly, tak alespon tyden bez deti a prace, vcetne te domaci. Jen si cist, prochazet se, zajit treba do virivky a na veceri, kouknout na film a nic nemuset 🙂
Wellness
Moře a kniha
Teplá vana, masáž a knížka s čajem a sušenkami.
Celou noc se neprobudit a vylezt z postele nejdriv v 10
Sama doma cely vikend😀
Wellness víkend s masážemi 😀
Koupel ve vaně a pěkná knížka 😀
Moře, pláž, sluníčko, teplo...sama, bez dětí.
Relax pro mě znamená ticho. Ideálně v kombinaci s vířivkou nebo horkou vanou
Dokonalý odpočinek si představuji ve vaně a s chvilkou ticha.
Dokonalý odpočinek je pro mě chvíle bez dětí, dobré jídlo, víno a pořádná masáž ❤️
Ideálně wellness, masáže, péče se vším co k tomu patří. A v reálu jsem ráda, že můžu mít den bez dítěte a nemusím nic
Nejlépe si odpočinu při aktivní činnosti jako je procházka lesem, po horách, kdy mozek. může vypnout od pracovních povinností a celé tělo se zrelaxuje, nabije novou energií na následující dny. Když odpočíváme takto aktivně s rodinou, vzniká mezi námi silnější pouto, máme společné zážitky a pak krásné vzpomínky.
Relax - doma, u dobré knížky a čaje
Relax - venku, hrabání v záhoncích, už se nemůžu dočkat jara 🙂
Relax=sedim na sadě u nás na chalupě na Šumavě a koukam na stromy a hrad ve Velharticích ❤️😊
Procházka se psem v lese.
Manžel vezme všechny tři děti pryč, ani na zahradě nejsou, protože to by pořád něco chtěly a klasika, ideálně od maminky. 🙏🏼🤭😂 A já se pěkně naložím do horké vany s pěnou. 🛀🏼 Po dobré hodince co vylezu, tak si pustím nějakou komedii k tomu si dám Radlera grep a rozmarýn. Pak už může zbytek rodiny dorazit a dáme si něco dobrého na grilu. 🙃
Wellness pobyt s partnerem bez dětí 🙂
Wellness víkend, to se podaří tak jednou dvakrát za rok. potom koupel a pak si u hrnku čaje v zimě a v létě chlazené pití čtení v klidu - někdy si vezmu časopis, jindy knížku.
piknik na louce u lesa s pěknou knížkou nebo klubíčkem a háčkem
Na pláži u more s knihou.
Momentálně je vrchol pulhodinova cesta metrem do prace😂
Relax - jednou za dva roky mívám štěstí, že si zajedu na wellness víkend, ale zatím jsem byla jen 3x a pak to bylo ze zdravotních důvodů trošku na dýl a na pojišťovnu. Ale lázně, pokud je v nich fajn, tak je to super relax, protože se tam můžu prospat a mám čas na sebe a svoje myšlenky.
Jinak doma je to ideálně, že tady nikdo není, beru knížku a čtu. To je můj únik a relax.
A pak je relax jakákoliv akce, kdy z domu vypadnu a zažiju něco fajn, třeba koncert, knižní akce a festivaly.
Nejlíp si odpočinu sama doma v uklizeném bytě při svíčce u cvičení jogy
Nejraději ralaxuji sama doma ve vaně se zapálenými svíčkami a vnímám ten klid🙂
Masáž a chvilka pro sebe
Nejlépe si odpočinu a zrelaxuju v přírodě, ať už při práci na zahradě nebo v lese nebo na horách
Ideální relax má pro mě více věcí. Napíšu jen pár příkladů... Návštěva kadeřnice, když je něžná je to slast a když je upovídaná tak ještě super pokec.
Horká vana s hustou voňavou pěnou a knížkou bez vyrušování dětí.
Návštěva divadla, tady pro mě začíná relax už když se líčím a upravuji si vlasy. V divadle ze mě všechno spadne, užívám si krásné prostředí, milé lidi, úžasnou atmosféru a většinou dech beroucí představení.
A v neposlední řadě je pro mě relax procházka po krásné kolonádě v Poděbradech, nejkrásnější je na jaře když kvetou tulipány.
Slunce, lehátko a moře 😊🌞
nejlépe s rodinou
vana, pár svíček, kniha a něco dobrého k pití 🙂
asi u moře, bez dětí🙂))
Welness, masáže, dobré jídlo a pití a čas s manželem
Já mám rád relax pohybem, takže nějaký výšlap do hor.
Na lehátku u moře s knížkou v ruce, drinkem a dobrým jídlem, ideálně aspoň chvilku bez dětí 😊
Horká vana a kniha, v létě lehátko, moře a kniha 😉
Nejlepší relax je pro mě sama doma, zapálit si svíčku, uvařit si kafe, k tomu něco dobrého na zub ☺️ a udělat si pohodlí v křesle s knížkou v ruce.... A nezlobila bych se ani za nějaký wellness pobyt s bazénem a vířivkou společně s mým přítelem 😁
Relax je pro mě alespoň 6 hodinový spánek, alespoň chvilička, kdy po mně nikdo nic nežádá a já ji mám pro sebe - pro hezkou knížku, dobrý film, voňavou vanu, pleťovou masku, kávičku a malou sladkost
Sama v lese.
Dovolená u moře, s hlídáním dětí. 😉
Vykopnout děti i manžela k babičce, napustit si vanu a užívat si to tichooo 🙂
Doma sama večer klid, vana, televize, spánek
V létě u moře, na pláži, s knížkou..v zimě doma u kamen s hrkem dobrého čaje, svíčkami a pěkným filmem či knížkou.
horká vana a klid
dokonalý odpočinek si představuji se svým mužem, synem a zachvilku narozenou dcerou kdekoliv kde budeme jenom spolu.
Sama někde na procházce v přírodě
Moře, slunce, drink a kniha 😉
Horká vana, nikdo mě neruší, hudba
Pláž, moře a sluníčko.
Víkend bez dětí, vířivka, šampaňské, pohodička 🤩
Drink,koupel, vířivka a sama u televize
Horká koupel, ticho, klid😌
Jakkoliv čas strávený jen pro sebe.
Koupel ve vaně plné pěny, odpočinek v křesle s knížkou, procházka v lese, masáž zad, spánek....
Čas jen pro sebe, vana, knížka, procházka.... Případně welness.
Vana, víno, film, sex. Nevychází bohužel ani jedno, ale snění taky není špatný. 😉
procházka čteni hry na pc cestovani.
Bez dětí a manžela 😂😂😂😂 třeba víno, dobré jídlo, vířivka
Relax s manžílkem na víkendovém romantickém pobytu na zámku.
Prochazka v přírodě,sluníčko
Lezet na plazi a poslouchat sumeni more
Tak ja budu neskromna, dokonaly relax je nejdriv poradny trenink v bazenu, pak prochazka v lese a pak telo zrelaxovat v poradnem wellness, sauna, virivka, kneipp, masaz, no z toho si oreci nejde vybrat jen neco : D
Pro mě je relax, když si mohu lehnout do vany plné pěny se svíčkou, sklenicí vína a dobrou knihou. Nebo když si s přítelem zajdeme na masáž, nebo do vířivky. 🙂
Tichý večer s oblíbenou knihou, kde mohu na chvíli uniknout do světa příběhu a zapomenout na všechny starosti.
horká vana, knížka a nebo procházka v přírodě
Dítě na hlídání a rodiče někde na noc v hotelu s wellness a dobrým jídlem 🍱 🥂
Slunce, plaz a more 😊
Dokonalý odpočinek pro mě zahrnuje relaxační večer s horkou koupelí, svíčkami a meditační hudbou. Je to pro mě cesta k fyzickému i duševnímu uvolnění.
Pro me je odpocinek kdyz holky usnou, ja hodim nohy nahoru, vezmu hacek do ruky a tvorim ;)
Relax je pro mě když si mohu jít zacvičit, pak na masáž a pak uvolňující koupel se solí nebo éterickým olejem 😊
Začala jsem teď cvičit, sama doma a přináší mi to neskutečný pocit pohody, relax a krásné si vyčistím hlavu.
Sama doma, vana, víno a pěkná knížka..
Taková klidná projížďka lesem na koni, to je balzám na duši.😊
S kamarádkou kdekoli, děti s muži jinde a s jistotou, že se zase brzy připojí 😀 😀 😀
Doma. V klidu a dočasně bez deti
sport a sauna
Procházka za pěkného počasí
Bez deti, bez manzela, bez stresu, bez povinnosti a pak je uplne jedno kde by to bylo 😂 plaz a teplo by byly fajn, nevadilo by mi ale ani byt v klidu sama doma 🙂
Ráno snídaně v klidu ( nejlíp hotelová ), jít si zaplavat, do sauny, procházka a večer večeře a divadlo.
Ráno se probudit sama, a moci se ještě nějakou dobu válet v posteli
Pro mě je relax dobrá kniha a hrnek horké kávy…
Hlavně někde sama😄
Relax si užívám ve vaně s pěnou, svíčkami,skleničkou vínka a relaxační hudbou a nejlépe když není nikdo doma a nebo všeci spí. Po náročném dní se pěkně zrelaxuji..😉
Postel, kniha, bramburky..
Pro mě je relax když jsem doma úplně sama a užívám čas jen pro sebe, vana, odpočinek, nic nedělat.
Masáž, knížka..
Čas strávený s mým mužem, kdy den plyne a my nemáme povinnosti......a může to být u moře, na horách anebo nejčastěji dlouhá procházka po parku s přestávkou na kafíčko či švestkové pivo.....
S nekym koho miluju a kdo miluje me,co uz bychom delali je jedni. Ale kdyby tam byla sauna a jidelko,super.
Někde v přirodě, na horách, s minimem lidí, krásným počasím.. i když stačilo by i s knihou o samotě 😁
Relax pro mě znamená , jít do restaurace na nějaké dobré jídlo ,
Kdekoliv, kde na mě nikdo nebude mluvit.
Voňavá vana bez dětí za dveřmi nebo procházka v horách, ideálně s výhledy na masiv 🙂
Knížka, káva nebo čaj a aspoň dvě hodinky klid.
Pro mě relax znamená být aspoň víkend bez dětí a bonus by byl v cizím prostředí, kde by jsem se nemusela o nic starat 😏🥂
Sama s knihou nebo u dobreho filmu, kdy budu mit navareno a uklizeno a nebudu tak muset na to myslet. ☺️
Kniha, káva a klid.
Sauna, vířivka, masáž a nějaké dobré jídlo
U knížky
já a knížka 🙂
Relax je pro mě být sama, ať už doma, venku, na nákupech. Takže pokud mám příležitost být sama je to velký relax.
Klid, ticho, knížka a čokoláda
Plná vana horké vody, kniha, víno, oříšky a nikdo doma 🤗🙏
Ticho, sluníčko a čokoláda.
Já sama jen se psem na Šumavě.
Hlavně ticho, (ne dětský řev a youtubko v pozadí), kafe a jen sedět a čumět doblba, nebo někam vyjet jen s manželem, sauna, klid, popř. dobré jídlo. Ale i s dětma výlet na nějaké hezké místo, někam do přírody, když je hezky a teplo 🙂
Ticho, klid, příroda -hory, krásné počasí.

Relax je pro mě forma chvíli klidu o samotě..např.vana,svíčky, hodně pěny a poslední dobou beru i relax uvařit si čaj a vzít knížku..jednou bych chtěla zažít relax i třeba někde na welness..