icon
avatar
apacheeeAMBASADORKA
30. led 2024    

Přeji krásné úterní ráno a přináším vám další #dm soutěž 🎁

Tentokrát si zasoutěžíme o balík produktů, který se vám bude hodit při péči o vaši hřívu 💃

Ve výherním balíčku najdete:
🎁 Balea Professional šampon na vlasy růst + síla, 250 ml
🎁 Balea Professional balzám na vlasy růst + síla, 200 ml
🎁 Balea Professional sérum na vlasy pro růst a sílu, 150 ml
🎁 ebelin gumičky do vlasů bez kovu, 12 ks
🎁 Balea maska na vlasy Intensiv 3v1, 300 ml
🎁 ebelin pružný kadeřnický hřeben, 1 ks
🎁 ebelin kartáč na vlasy mini se zrcátkem, 1 ks

Jak se do soutěže zapojit?
1) Dejte lajk této zprávě
2) Do komentáře pod tuto zprávu mi odpovězte na otázku:
" Jakou péči potřebují vaše vlasy pro to, aby byly krásné? "

Soutěžní komentáře můžete přidávat až do úterý 6. února (deadline bude již tradičně o půlnoci) a já potom co nejdříve vylosuji, kdo se bude z výhry radovat.

Výherkyni pak oznámím na svém blogu v samostatném příspěvku.
Tak hodně štěstí 🍀

Kompletní pravidla ambasadorských soutěží na MK najdete zde:
https://www.modrykonik.cz/jine/pravidla-soutezi-organizovanych-ambasadorkou-znacky/

avatar

Pravidelnou návštěvu kadeřnice 😉

30. led 2024
avatar

Kadeřnici a odbarvit. A samozřejmě pravidelnou kadeřnici.

30. led 2024
avatar

Kvalitní šampon a barva a nemít je celý den stažené, což teď bohužel moc nejde..

30. led 2024
avatar

Pravidelně kadeřnici á 6 týdnů. A nechodit spát s mokrou hlavou.

30. led 2024
avatar

Šampon proti lupům a vlasovou vodu s lopuchem.

30. led 2024
avatar

Balzám po umytí.

30. led 2024
avatar

Pravidelná kadeřnice,balzám nebo maska po umytí.

30. led 2024
avatar

Péči mé dcery kadeřnice a pak doma šampon, maska a olej

30. led 2024
avatar

Pravidelná kadeřnice a vyhovující šampon, balzám

30. led 2024
avatar

Masku a kvalitní kondicionér

30. led 2024
avatar

Určitě pravidelnou návštěvu kadeřnice a kondicionér.

30. led 2024
avatar

Kadeřnici a šampony pomáhající při lupence

30. led 2024
avatar

Dobrý šampon, balzám, fén a parní žehličku 🙂

30. led 2024
avatar

Masku a pravidelnou péči kadeřnice

30. led 2024
avatar

Kvůli šedinám častou návštěvu kadeřnice a jinak dobrý šampon, kondicionér a olejíček.😉

30. led 2024
avatar

Zastřihnout konečky,šampon,maska a balzám.

30. led 2024
avatar

Kadeřnici a vyhovující šampon a balzam

30. led 2024
avatar

Šampón a hřeben. Návštěvu kadeřnice z důvodu nemoci krční páteře nezvládám 😔

30. led 2024
avatar

umývám si vlasy a češu se, víc nic :D

30. led 2024
avatar

Šampon po kterém se neudrbu ( v tom je super DM), návštěva kadeřníka 1x za tři měsíce (potvory moc nerostou) a obyčejný hřeben

30. led 2024
avatar

Pravidelné stříhání, vlasová voda s lopuchem a nechodit spát s mokrou hlavou

30. led 2024
avatar

Měkkou vodu, jinak je to peklo, ať použiju cokoliv.

30. led 2024
avatar

Šampon a kondicionér s olejovou složkou

30. led 2024
avatar

Jsem ráda, že dám 2x týdně šampon a fén 🙈

30. led 2024
avatar

Pece o vlasovou pokozku, vyziva pro vlasy,občasné strihani a zadne barveni.

30. led 2024
avatar

Kadeřnici a dobrý šampon, balzám, fén

30. led 2024
avatar

Olej, balzám, šetrný šampon, vitamíny.

30. led 2024
avatar

Kadeřnici, kvalitní šampon a kondicionér

30. led 2024
avatar

Pravidelne strihani konecku, cca co 4mesice, pak samozrejme sampon, kondicioner, masku na vlasy.

30. led 2024
avatar

Vlasy si myju šamponem a občas dám kondicionér. Kvůli šedinam si je barvím, ale sama doma.

30. led 2024
avatar

Šampon, barva a kadeřnice.

30. led 2024
avatar

Přijde mi, že nepomáhá nic a že už jsem toho vyzkoušela dost 😢

30. led 2024
avatar

Hlavně kadeřnici. 🙂 Mám hodně nezkrotné vlasy.

30. led 2024
avatar

Masku, balzám a žehličku, 😁

30. led 2024
avatar

Kadeřnice, maska, vlasová výživa, kvalitní šampon.

30. led 2024
avatar

kvalitní kartáč na pročesávání dlouhých vlasů, pravidelné zastřihování konečků, sem tam nějaký zábal nebo vlasovou masku

30. led 2024
avatar

Šampon

30. led 2024
avatar

Balzám

30. led 2024
avatar

Pořádný kondicionér

30. led 2024
avatar

Moc péče jim nedávám, párkrát do roku kadeřnice a když mě to chytne, koupím si balzám na vlasy

30. led 2024
avatar

Sem tam umýt, 1x za rok zastrihnout/ostrihat

30. led 2024
avatar

Kadeřnictví

30. led 2024
avatar

Šampon a balzám

30. led 2024
avatar

Pravidelná návštěva mé skvělé kadeřnice 🙂

30. led 2024
avatar

Balzam kvalitni 🙂

30. led 2024
avatar

Mytí vlasů a kadeřnice

30. led 2024
avatar

Balzám na vlasy

30. led 2024
avatar

Pořádný kondicionér, ale žádné masky používat nemusím 🙂

30. led 2024
avatar

Balzam a kadernicku...😁

30. led 2024
avatar

U mne je to šampon a balzám na vlasy. Od kadeřníka jsou vlasy úplně nejhezčí, ale to je jen párkrát do roka.

30. led 2024
avatar

Dostatečně spát, zdrave jist a doplňky stravy s kolagenem...

30. led 2024
avatar

Klasika...po mytí balzám a hlavně pořádně vyfenovat přes kulatý kartáč.

30. led 2024
avatar

Šampon, kondicionér, občas olej na konečky.. návštěva kadeřnice 2 x za rok... zatím

30. led 2024
avatar

Kvalitní šampon a balzám na vlasy a kadeřnici

30. led 2024
avatar

Dobrý střih, kvalitní šampon a občas nějaký balzám nebo masku

30. led 2024
avatar

Na to jsem bohužel ještě nepřišla 🤔

30. led 2024
avatar

Návštěva kadeřnice,maska na vlasy

30. led 2024
avatar

Možná kopřivový šampon. S vyfénováním je to lepší, ale bývám líná to udělat 🙈.

30. led 2024
avatar

Šampon proti lupům a kadernici

30. led 2024
avatar

Kvalitni kartac, sampon a kondicioner. 🙂

30. led 2024
avatar

Kvalitní šampon a balzám

30. led 2024
avatar

Vyhovující sampon, kondicioner a tužidlo

30. led 2024
avatar

Pravidelné návštěvy u kadeřnice, které jaksi stále nestíhám 🙈

30. led 2024
avatar

Kvalitní šampon a kondicioner 😄

30. led 2024
avatar

žehličku, nebo gel na přirozené kudrdliny

30. led 2024
avatar

Fénování

30. led 2024
avatar

Mytí vlasů obden šamponem + použití balzámu na vlasy a fénování.

30. led 2024
avatar

Není nad péči v kadeřnictví u mojí nejlepší kamarádky 🤗

30. led 2024
avatar

Hlavně balzám na suché vlasy

30. led 2024
avatar

Kvalitní šampon, masku a balzám
Pravidelný zastřihování konečků
Nenosit vlasy pořád v culíku

30. led 2024
avatar

Asi to trochu flakam 🙈 balea sampon i kondicioner, kadernice cca jednou za rok, obcas maska 🙈

30. led 2024
avatar

Šampón

30. led 2024
avatar

Nechodit spát s mokrou hlavou a pak kvalitní péče - kadeřnice, šampón, balzám a tonikum

30. led 2024
avatar

kvalitní šampon, k tomu kondicioner a vyživujicí maska, nechávám schnout volně, stahuji navolno skřipcem

30. led 2024
avatar

Častá návštěva kadeřnice je nutná. Používám šampon pro zvětšení objemu a vlasy si musím mýt ráno nebo dopoledne.

30. led 2024
avatar

Kromě toho, co už tu zaznělo, ještě pravidelný pitný režim..

30. led 2024
avatar

Jednou za čas kadeřnici, jinak domácí péči o barvené vlasy

30. led 2024
avatar

Všechnu péči, která je uvedena výše. Ale nejkrásnější jsou, když je kartáčuje syn (teda jen do té doby, než začne dělat copánky 😅)

30. led 2024
avatar

Častá návštěva kadeřníka - stříhání konečků a šetrné barvení. Mám krásné vlasy od přírody.❤

30. led 2024
avatar

šampon, fén 🙂

30. led 2024
avatar

Teď by nejvíc ze všeho potřebovaly kadeřnici.

30. led 2024
avatar

Hlavně pořádně uschnout před spaním

30. led 2024
avatar

Vyhovující šampón

30. led 2024
avatar

Profesionální barvu od kadeřnice 🙂

30. led 2024
avatar

šampon, balzám, kadeřnici

30. led 2024
avatar

Musím používat balzám nebo masku. Máme tvrdou vodu. Ale jinak mám nenáročné vlasy. ☺️

30. led 2024
avatar

Hennu, kokosovy olej, amla olej

30. led 2024
avatar

Hlavně každé dva měsíce upravit střih. 🙂

30. led 2024
avatar

Sampon,kondicioner a fen

30. led 2024
avatar

Mám krátké vlasy, ke kadeřnici chodím nejdéle 1x za 2 měsíce, vlasy barvím. Používám šampon na barvené vlasy a pravidelně masku.

30. led 2024
avatar

Kadeřnice, Dobrý sampon a kondicioner

30. led 2024
avatar

Šampon a kondicioner

30. led 2024
avatar

Nevynechat masku

30. led 2024
avatar

Poctive rozcesavat ( vlasy do pasu ), kondicioner.

30. led 2024
avatar

Pravidelnou péči kadeřnice a také kvalitní vlasovou kosmetiku používanou ve správných intervalech a pořadí 💇🏼‍♀️💆🏼‍♀️

30. led 2024
avatar

Kvalitní šampony,z maskama a olejem na výživu vlasů a můj pocit že se o ně szatám dobre

30. led 2024
avatar

Kvalitní šampon a kondicioner a pravidelná návštěva u kadeřnice.

30. led 2024
avatar

No poo a kokosovy olej 😊

30. led 2024
avatar

moc se mi to nedaří, snažím se o kvalitní kosmetiku na vlasy

30. led 2024
avatar

Sampon, kondiciorer, obcas olejicek nebo maska. A kortikoidova vodicka na alopecii 🫣

30. led 2024
avatar

Šampon, kondicionér, občas hennová kúra. A jednou za uherský rok kadeřnice zastřihne konce.

30. led 2024
avatar

Kvalitní šampon a kondicionér 😊

30. led 2024
avatar

Obcas olejicek nebo maska. 🙂

30. led 2024
avatar

Návštěva kadeřnice, pravidelné mytí a omezení horkých fénů a podobných

30. led 2024
avatar

šampon, kondicionér a občas maska

30. led 2024
avatar

dobrý a kvalitni sampon,kondicioner a nejaka kura a ne caste myti...

30. led 2024
avatar

Pouze šampon

30. led 2024
avatar

Kadeřnice

30. led 2024
avatar

Jen sampon a sem tam kondicionér

30. led 2024
avatar

Kadeřnici ale od léta bojují s podáním vlasů tak nějaká kvalitní péče

30. led 2024
avatar

Maska,návštěva kadeřnice.

30. led 2024
avatar

šapmon, balzám, maska 🙂

30. led 2024
avatar

Kvalitní šampon, návštěvy kadeřnice.

30. led 2024
avatar

Nejvíce potřebuju masku

30. led 2024
avatar

Ty jo, no ja tomu moc nedám... Takže o krásných kvalitních vlasech u mě moc řeč být nemůže 😁

30. led 2024
avatar

Nebarvím, nechávám přirozené, občas zastrihnout konecky

30. led 2024
avatar

Kvalitní barva, šampon a také vitamínové doplňky

30. led 2024
avatar

Kvalitní barva na vlasy, maska

30. led 2024
avatar

Barva a kondicionér

30. led 2024
avatar

Kvalitní šampon, kondicionér a fenovat po umytí - snažím se to vždy dodrzet, ale ne vždy se podaří 🙈

30. led 2024
avatar

Barva, šampon, fén

30. led 2024
avatar

Pouze šampon a vyfoukat...

30. led 2024
avatar

Kvalitní šampon a kondicionér a vyfoukat fénem. Kadeřnici flákám 🙈

30. led 2024
avatar

Hennu,s tou jsou o level vys,nez bez ni.Jinak staci sampon a olejicek

30. led 2024
avatar

Kadeřnice, šampon a kondicioner 😃😍

30. led 2024
avatar

Vlasy umyvam kazdy den, 2x tydne davam balzam 🙂

30. led 2024
avatar

Melír od šikovné kadeřnice

30. led 2024
avatar

Bohužel časté mytí, protože tmi hodně mastí...

30. led 2024
avatar

Přírodní šampon a kondicionér + masku, vše bez chemie. 1-2x týdně arganový a avokádový olej. Vlasy nezatěžuji fénem ani lakem.

30. led 2024
avatar

Kvalitní šampon a kondicioner,po kterém se mi tolik nemastí vlasy a nesvědí mě pokožka hlavy

30. led 2024
avatar

Šampon, kondicionér, občas masku a pravidelné návštěvy kadeřnictví.

30. led 2024
avatar

Šampon, kondicionér nebo maska, vlasový olej (mám suché vlasy). Barva pouze profi u kadeřnice. Pravidelné zastřihávání konečků.

30. led 2024
avatar

kvalitní šampon a častější mytí, jednou za čas kadeřnice

30. led 2024
avatar

Šampon

30. led 2024
avatar

Chodím pravidelně ke kadeřnici. Používám Balea šampón a masku na suché vlasy a kadeřnice mi vychvalila jak mám hezké vlasy.

30. led 2024
avatar

Návštěva kadeřnice, balzám na vlasy

30. led 2024
avatar

Pravidelnou 🙂

30. led 2024
avatar

Trošku balzámu🙂

30. led 2024
avatar

Chodím pravidelně ke kadeřnici a doma používám šampon a kondicionér, občas masku na vlasy a do konečků vítám vlasový olejicek🙂

30. led 2024
avatar

Hlavně hodně hydratovat a pravidelně stříhat konečky plus vitamíny na vlasy 😊

30. led 2024
avatar

hydrataci

30. led 2024
avatar

Dobrou výživu a hydrataci..... 👍🏻 ....teď chci vyzkoušet masku na vlasy od Balei .. tak jsem zvědavá 😁

30. led 2024
avatar

Kvalitni kosmetika a nestahovat vlasy do culiku

30. led 2024
avatar

Ani nevím, co potřebují, já si je umyju akorát šamponem a víc neřeším.

30. led 2024
avatar

Přírodní materiály oblečení, jinak mi strašně elektrizují.

30. led 2024
avatar

Kvalitní šampon a poté nějaký balzám, sérum na uklidnění vln ☺️😁

30. led 2024
avatar

Potřebuji péči o roztrepene konečky

30. led 2024
avatar
30. led 2024
avatar

Pravidelná maska a zastřižení konečků.

30. led 2024
avatar

Moje vlasy jsou paradoxně nejlepší, když s nima nedělám velké pokusy :D takže mýt jednou za týden, používám prave značku balea, jednou za čas maska, žádný fen a zehleni.

30. led 2024
avatar

Šampon, kondicionér a na závěr něco, co se nesmývá, nejlíp proti krepatění.

30. led 2024
avatar

Jemny samponik na citlivu pokozku a sem tam regeneracnu kuru 😁

30. led 2024
avatar

Udržuji vlasy pravidelně u kadeřnice cca každých 5týdnů, mezitím doma klasika šampon, nesmím zapomenut na kondicioner a občas masku 🙂

30. led 2024
avatar

Kvalitní maska, šampon a pravidelné návštěvy kadeřnice. Hlavně nic nedělat sama.

30. led 2024
avatar

Kadeřníka a šampon a serum 😉

30. led 2024
avatar

Kvalitní masku

30. led 2024
avatar

Barvu aby nebyly bledé a se světýlky.

30. led 2024
avatar

Šampon a maska...

30. led 2024
avatar

Pravidelné mytí, a ne pořád stažené v culíku, jako já,🙄

30. led 2024
avatar

Kvalitní šampon.

30. led 2024
avatar

Protože myji vlasy každý den, potřebuji hodně vyživovat - kondicionér, maska, olejíček, vitamíny....

30. led 2024
avatar

Šampon, maska a teď mi kadeřnice doporučila stříkat vodu z kořenů lopuchu a jsem mile překvapena 👌😉

30. led 2024
avatar

Barvu na vlasy a šampon

30. led 2024
avatar

Pravidelna navsteva kadernictvi. Pece foma pokulhava,sampon+kondicioner

30. led 2024
avatar

Popravdě žádnou sem barbar jak na vlasy tak i na pleť a myslím že dobrý i tak 😁

30. led 2024
avatar

Dobrý šampon,kondicionér a sérum🙂

30. led 2024
avatar

Krásný nebudou nikdy, takže občas umejt a napařit na hlavu kulicha 😀

30. led 2024
avatar

Šampon a kadeřnici

30. led 2024
avatar

Šampon, kondicionér a masku

30. led 2024
avatar

Kvalitného profesionála ktorý doporučí produkty na mieru. Nechodiť spať s mokrými vlasmi, tepelnú ochranu a výživu aj z vnútra 😊

30. led 2024
avatar

Pravidelne ke kadernici

30. led 2024
avatar

Časté stříhání , nezehleni a olej

30. led 2024
avatar

Šampón, balzám nebo olejíček, hřeben, pravidelné zastřihnutí.

30. led 2024
avatar

Bez masky a rano balzamu na rozcesani se neobejdu, ale jinak nic zvlastniho. Nejlepsi kura pro moje vlasy bylo tehotenstvi 😃

30. led 2024
avatar

kadeřnice a kondicionér 👍

30. led 2024
avatar

melír, maska na vlasy a kondicionér

30. led 2024
avatar

Šampon, občas kondicionér na suché blond vlasy po melíru. A jednou za 2 měsíce kadeřnici.

30. led 2024
avatar

Kvalitní sampon a kondicioner

30. led 2024
avatar

2x týdne umýt samponem a 1x týdne maska

30. led 2024
avatar

Šampon a kvalitní kondicionér

30. led 2024
avatar

mám pocit, že nepomůže už nic... 🙂

30. led 2024
avatar

ebelin pružný kadeřnický hřeben 🙂

30. led 2024
avatar

Návštěvy kadeřnice, šampon a balzám

30. led 2024
avatar

Zlatý olej😊

30. led 2024
avatar

Kadeřnice, balzám, žehlička

30. led 2024
avatar

Moje vlasy potřebují především pravidelnou péči, což se (skoro) třemi dětmi úplně nejde podle mých představ 🙈

30. led 2024
avatar

Snažím se pravidelně navštěvovat kadeřnici, ta se o ně stará nejlíp. 😁 S mou péči už je to horší.

30. led 2024
avatar

Po každé mytí si dávám masku do vlasů a pravidelně zastřihuji.

30. led 2024
avatar

Teď s nimi bojuji, tak hledám...

30. led 2024
avatar

Kadeřnici, kvalitní šampon pro správný typ vlasů, maska a po každém umytí kondicionér. Plus samozřejmě vyfoukat aspoň u kořínků, po umytí.

30. led 2024
avatar

Masku na vlasy.

30. led 2024
avatar

Šampon, kondicionér, masku a vitamíny 👍

30. led 2024
avatar

Olej na vlasy,kadeřnice dobrá,maska a kvalitní šampon.

30. led 2024
avatar

Zakrýt šediny, takže melír u kadeřnice. Pak už mi stačí jen umýt a vyfoukat.

30. led 2024
avatar

Kadernice, kvalitni sampon, maska, kolagen

30. led 2024
avatar

Kadeřnice každé tři měsíce, doma Keratin, olejíčky, emulze,… ráda se o svoje vlasy starám 🤗

30. led 2024
avatar

Kadeřnictví, kvalitní šampon a olej

30. led 2024
avatar

Šampon a kadeřnici

30. led 2024
avatar

Zatím jsem na to nepřišla😅. Zkoušim vyživující šampony, masky, kondicionéry, sem tam zastřihnout, ale stále jsou roztřepené a ježaté🤦‍♀️

30. led 2024
avatar

Kvalitní výživu, více pobytu venku a občas kadeřnici

30. led 2024
avatar

kvalitnější šampon; kadeřnice, na kterou není tolik času a fénovat,nenechat jen tak uschnout

30. led 2024
avatar

Něco na suché a rozlitane vlasy, plus třepící. 🤷‍♀️

30. led 2024
avatar

kadeřnici a solidní šampon

30. led 2024
avatar

kadeřnici, kvalitní vlasovou kosmetiku na barvené vlasy

31. led 2024
avatar

Kadeřnice, prozatím mi nic jiného nepomáhá

31. led 2024
avatar

Samoon na suche vlasy

31. led 2024
avatar

Balzám po umytí.

31. led 2024
avatar

Kadeřnici, balzám, šampon, vlasovou kůru

31. led 2024
avatar

občas umýt a učesat 🙂

31. led 2024
avatar

Barva, kvalitní šampon, kondicionér a občas maska. Plus pravidelné stříhání u kadeřnice

31. led 2024
avatar

Pouzivam sampon a balzam na rozcesavani. Mam kudrnate vlasy. Jednou za dva až tři měsíce jdu ke kadeřnici ✂ pro doplneni melíru

31. led 2024
avatar

Péči mé dcery,šampon, maska.

31. led 2024
avatar

Barvu, šampon proti lupům, kondicioner, pravidelně masku a zastřižení konečků

31. led 2024
avatar

Návštěvu kadeřnice a kvalitní vlasovou kosmetiku

31. led 2024
avatar

Kvalitní přípravky, barvu

31. led 2024
avatar

Potřebují kvaLITNÍšampon a kvalitní barvu na vlasy

31. led 2024
avatar

Kvalitní šampon i kondicionér, šetrné žehlení a pravidelné zastřihávání konečků.

31. led 2024
avatar

Kvalitní barva, šampon a kadeřnice 😀

31. led 2024
avatar

Pravidelnou peci ...vcetne aspon 1x tydne masku a serum nebo keratin vickrat to nejak nestiham ale vlasy by si to zaslouzily i casteji...

31. led 2024
avatar

Můj ozkoušený šampon a kondicionér, jednou za čas zastřihnutí konečků a nikdy nečesat mokré 👍

31. led 2024
avatar

správně zvolenou kosmetiku k mým vlasům a péče u odborníka😇

31. led 2024
avatar

Moje vlasy stačí umýt šamponem a jednou za čas kadeřnice, která si mimochodem 'stěžuje' že mám až moc zdravý vlasy, že takový už vidí málokdy 😁

31. led 2024
avatar

Návštěva kadeřnice, správná strava a kvalitní vlasová kosmetika. Ale asi nejvíc záleží na stravě, protože když chybí nějaký vitamín nebo prvek, tak nepomůže ani svěcená voda. 🤔🤣

31. led 2024
avatar

Mám super šampon a balzám, nejít spát s mokrou hlavou.

31. led 2024
avatar

Mám melírované vlasy takže určitě kvalitní šampon,kondicionér a olejíček do konečků

31. led 2024
avatar

Moje vlasy potřebují rozhodně nůžky a strojek. 😂😂😂 vyzkoušela jsem všechno možné, ale genetiku neošálím, vlasy proto pořád v drdolu. Takže se chystám na razantní zkrácení. 😁👍

31. led 2024
avatar

šampon a kondicioner

31. led 2024
avatar

Kadeřnice, vlasová voda kopřivová, břízová......

31. led 2024
avatar

Potřebují pravidelnou masku. Když šampon, tak i kondicionér. Nechat vlasům volnost( nedávat každý den do culíku)

31. led 2024
avatar

Teď po porodu a při kojení potřebují cokoliv 🙈🙈🙈😁😁😁

31. led 2024
avatar

Moje vlasy potřebují určitě péči a tím myslím šampon, maska to je základ. Potom určitě olejíček do konečků vlasů . A jednou za čas si dopřát návštěvu u kadeřnice 😍

31. led 2024
avatar

Každodenní mytí

31. led 2024
avatar

To bych taky ráda věděla, co přesně potřebují. Zatím to pravé stále hledám.

31. led 2024
avatar

Pravidelné návštěvy kadeřnice,maska a olejníček na suché vlasy

31. led 2024
avatar

Kvalitní šampon a kondicioner pro vlnité, barvené vlasy. A také pravidelnou péči kadeřnice.

31. led 2024
avatar

Pravidelnou péči kadeřnice a profesionální přípravky na vlasy ...

31. led 2024
avatar

Kvalitní šampon a kulmofén

31. led 2024
avatar

Kvalitní péči - tj. kvalitní kadeřnice, kvalitní přípravky a pak budou i kvalitní vlasy...

31. led 2024
avatar

Neusínat s mokrou hlavou a pravidelně barvit.

31. led 2024
avatar

jednou za 6-7 týdnů oživit barvu

31. led 2024
avatar

Nejlepší vlasy jsem měla v těhotenství 😁

31. led 2024
avatar

Návštěva nějakého kvalitního vlasového salónu🙂

31. led 2024
avatar

Kvalitní šampon, nemít je celý den v culiku a nechodit spát s mokrou hlavou.

31. led 2024
avatar

kvalitní vlasové přípravky a pravidelnou návštěvu kadeřnice, snažím se toho držet

31. led 2024
avatar

stříhání, mytí, nepoužívám nic jiného než šampon

31. led 2024
avatar

Šetrná péče , pravidelné mytí, stříhání

31. led 2024
avatar

Barvu, kondicionér, balzám

31. led 2024
avatar

Co nejméně chemické přípravky.

31. led 2024
avatar

Každý den mytí kvalitním šamponem,balzám bezoplachový a olejíček na suché konečky.

31. led 2024
avatar

Pravidelně aplikovat masku na vlasy

31. led 2024
avatar

Kofeinovy šampon a arganový olej 😊

31. led 2024
avatar

3 x ročně návštěva kadeřnice+ kvalitní šampon a balzám

31. led 2024
avatar

No to se snažím zjistit, protože poslední dobou krásné nejsou :/ Takže zkouším a zkouším.

31. led 2024
avatar

Já má vlnité vlasy, takže suché. Umyvam až když to nevydržím a jemným šamponem, obcat tuhým. Vždy dávám kondicionér, občas masku a po umytí nechávám jen s hnout žádný fén a pod. Používám i olej na vlasy a bezoplachove kondicionery

31. led 2024
avatar

Kvalitní šampon a pravidelně aplikovat masku na vlasy

31. led 2024
avatar

Nebarvit si vlasy, kvalitní šampon a těhotenství.

31. led 2024
avatar

Mé vlasy aktuálně potřebuji nabarvit, umýt dobrým samponem a dat masku

31. led 2024
avatar

Kvalitní šampon a kondicionér, občas i masku na vlasy.

1. únor 2024
avatar

Šampon, kondicionér a masku

1. únor 2024
avatar

Kvalitní šampon, dobry hřeben, pravidelná návštěva kadeřnictví.

1. únor 2024
avatar

Za mě hlavně maska na vlasy a pak dobrý kondicioner 🍀☺️

1. únor 2024
avatar

Šampón, občas učesat a semtam kadeřnici

1. únor 2024
avatar

kvalitní kosmetiku a zásah kadeřnice

1. únor 2024
avatar

Tak na to jsem jeste neprisla 🙈

1. únor 2024
avatar

Kvalitní šampon a kondicioner + pravidelná návštěva kadeřnice.

1. únor 2024
avatar

Barvu, šampon a kondicionér.

2. únor 2024
avatar

pravidelnou a kvalitní výrobky, chce to i přípravky měnit

3. únor 2024
avatar

Zaručený recept zatím nemám, snažím se používat kvalitní kosmetiku, dávat kondicionér, občas masku nebo olejíček.

5. únor 2024
avatar

Šampon, kondicionér

6. únor 2024
avatar

Pravidelně kadeřnici a každý den kartáč a fén

6. únor 2024
avatar

Šampon a kondicioner.

6. únor 2024
avatar

Šampon a kondicionér nebo maska

6. únor 2024
avatar

Hlavně vlasová kosmetika která vyhovuje mému typu vlasů.

6. únor 2024
avatar

šampon, kondicioner

6. únor 2024
avatar

Bohužel žehličku, správnou kosmetiku stále hledám..

6. únor 2024
avatar

dobrý šampon, nejlepší kadeřnice, 2x ročně melír, stříhání na krátko, žádný fén, žádná žehlička, žádná kulma.

6. únor 2024
avatar

Kadeřnice, šampon + kondicioner - stále hledám ten pravý + maska jednou za čas 🙂

6. únor 2024
avatar

Šampon a kondicionér, občas zastřihnout.

6. únor 2024
avatar

chodím 1x ročně na airtouche, takže moje vlasy potřebují hooooooodně hydratace a proteinů 🙂
šampon + kondicioner vždy..mezi to 1x týdně maska..jinak hydratační séra, termální ochrana a olejíček

6. únor 2024
avatar

Mám pocit,že ať dělám cokoli,krásné nejsou

6. únor 2024
avatar

Pravidelné mytí, maska

6. únor 2024
avatar

Umyti a balzam

6. únor 2024
avatar

Pravidelně každých 6 tydnu chodím ke kadeřnici a používám masky na vlasy

6. únor 2024
avatar

Pravidelnou kadernici

6. únor 2024
avatar

Šampon , kondicionér, masku , rozcesavac , gel pro tepelnou úpravu, žehličku , pak sprej na vůni .

6. únor 2024
avatar

Mám melír hodně let, takže pravidelná péče.2x šampón+ šampón na stažení,maska,sprej na rozčesávání nebo olej,vyfoukat.Péče trvá dlouho a ne vždy na to mám bohužel čas,vlasy si myju ob den,tak to někdy trochu flákám.

6. únor 2024
avatar

Kondicioner a vyfénovat po umytí, dřív jsem chodila spát s mokrou hlavou, dnes to sama nechápu, jak jsem to mohla v noci vydržet.

6. únor 2024
avatar

vitamíny na vypadávání

6. únor 2024