Rok nemame televizi a mame spousty casu😊
B a C
U nas se u televize tancuje ☺ A holky sleduji vecernicek.
Sakra, není tam náš výběr 😂 u nás jede z 80% YouTube - písničky, pohádky nebo dokumenty. Takže z výběru B a C 🙂
E) nemame televizi uz pres 5 let 🙂
Tak u nás tedy A,B i C . Neběží celý den to rozhodně ne, ale na klasické pořady vůbec nekoukáme. Využíváme naopak spíš připojení na internet písničky na youtube, hry na x-box, a s manželem večer filmy. Děti pohádky.
B) a již zmíněný youtube 👍
A, B, C, D..vsechny moznosti u nas jedou😁
B a C...hry děti na televizi nehrají..😄
C a B
B a C
B a C
B,C a jeste moznost E- poustim ji jako kulisu, protoze kdyz je doma ticho tak je to podezrele
B a C
A b c plati u nas 😊
B a C
A b c
B a C
B a C a máme tedy už dost zastaralou samsung televizi...nám to zatím nevadí, jen mladší členové naší rodiny už by uvítali nějakou tu ,chytřejší, a novější verzi 😉
B, C i D (každou chvilku jí musím utírat a stejně se na ní ten prach drží)
A b c D
A, B, C
B, C
B a C
U nas C, obcas na ni poustim klipy a pracuju 😊
Jaro,podzim ,zima B,C v lete D
A, B, C a občas i D 🙂 Většinou slouží na každovečerní sledování filmů, seriálů a pohádek🙂 hlavně teda pro nás dospělé...a jinak k ní patří xbox - spíš pro manžela, já se s tím furt učím 😃 Každopádně na xboxu kromě her hodně sledujeme redbull tv, kvůli sportovním záznamům 🙂
D už hodně hodně let.
Manžel ji má k hrám, děti k pohádkám a já jako kulisu u vaření a večer je to místo, u kterého relaxuji po celém dni 😉
B + C, ráno pravidelně Snídaně s Novou 😂, večer zprávy,sem tam pohádky a hlavně písničky 🙂)
Koukáme na filmy a kluci na pohádky, občas si na ní promítáme fotky🙂 Takže B, C je správně. A je fakt, že přestože jede, je to příšerný lapač prachu 🙂
U nas B a C 😊
B a C
B a C
Tak u nás sledujeme nejvíce pohádky, tv u nás jede celý den. A od vánoc co máme x box tak syn hraje i hry 🙂
U nás nejvíc C. Ale večer tu a tam koukáme na filmy (film jede z notasu, TV jako monitor 🙂)
B,C
U nás jede tv na sledování filmů, pohádek, občas zpráv, sportu, jde tam naladit rádio junior a když se nudím, prepnu na net a YouTube 👍😂
A B 🙂
B/C.
Na pohadky,my s manzelem na serialy a obcas mastime s manzelem u vinka i hry 🤣
Přes týden doma tv nemáme 😔, jen na chalupe a tam pak frci pohadky a i my s muzem koukame na pohadky nebo dokumenty o přírodě
A B C
C a B.
B, C, D😁
A B C ale když je venku krásně tak raději něco podnikáme, někdy ji máme pustenounjen jako kulisu..... A nejdradci pouštíme písničky a se synem tancujeme.....
U nás B a C
U nás určitě B a C...😊
Zatim B, ale az Jirik povyroste tak urcire i C
B, C a pak i jako kulisu, u nás jede televize ootavdu jako kulisa...
Filmy, zprávy, pohádky + všechny výhody chytré televize 🙂
B,C
A, B, C a přes léto občas i D 😉
U nás dopoledne D, když jsme s prckem doma samy.. A odpoledne, když přijde partner z práce, tak to funguje, jako kulisa a večer po uspání to máme B 🙂
ABC... A ne jako ten časopis, ale hrajeme na ní hry, sledujeme zprávy a filmy, pouštíme si YouTube videa, když nedávají nic kloudného, a sledujeme pohádky... Všichni😅... Jo a i to D se tam čas od času objeví... 😅
B a C 🙂
A, B, C a vlastně i D, protože chtě nechtě prach na ní sedá i když jede téměř nonstop 🙂😅😀
B a časem možná i C😉
B a C
hrají pohádky, nebo písničky. máme ji jako kulisu. přítel si občas připojí ntb s hrama, aby lépe viděl.. 🙂 takže kromě lapače všechny odpovědi. 🙂
A i B i C 🙂
U nás B a C . A ještě je mnou hodně využívána jako kulisa při práci 😉
B a D..
B a C
B a C 🙂
B + C
B+C
B+C 🙂
B a D.🙂
A + C 😂 malej kouká na pohádky a my v noci s mužem hrajeme hry :D 🙈
B a C
Televizi nevede 🙂
Neco by se v ní hodilo, ale jinak tam nic není..
Tak u nas A hraje pritel
B a C u nas jede neustale mame 3 televize😁 jednu v kuchyni v obyvaku a ložnici
A, B, C, D 🤷🏻♀️
🍀🍀🍀
Pokud musim vybrat jednu odpověď, tak B, ale jinak se využívá i pro A a C
Deti maji povolenou tv jen rano a vecer na cisteni zubu. Ve vyjimecnych pripadech, kdyz potrebuji synovi osetrit rany, pak mu k tomu pustim pohadku. A pri inhalaci, kdyz jsou nemocne. Jinak ja ji mam pustenou vecer jako kulisu, u ktere spim.
b)
B) hlavně večer když malý usne..🙂
A, B, C
B a C
U nas B a C
Hlavně C
ABCD :D
Filmy 😉
U nás taky ABCD.
A B C D
Nejvíce B a C ale D je top i když o to nestojím 😂
U nás nejvíce C, pak Aa v poslední řadě B
B a taky jako zvukovou kulisu 😀
b, c, d 🙂
B , C
my televizi nemáme 🙂
B i C
B C a D, záleží na ročním období.. momentálně je to lapač prachu 🙂
Tak u nás je to to hlavně B, C. Občas A (hrajeme přes Steam) a bohužel i D, prach je prostě všude....
B,C ale většinou je to jen kulisa.
Mame starsi tv a na pohadky male ditko, takze za B 🙂
A+B+C ...... televizi využíváme hojně... ráno pohádka než se jde do školky... pak přes den pouštím písničky a odpoledne a večer film, pohádky a nebo manžel hraje playstation....
U nás B a když jsou kluci nemocný tak CCCCCCC
Manžel B a já D 😃
B a C a ještě bych přidala hlavně dokumentární programy😊ty bodují u nás všech.
C, pohádky před YouTube
B) c)
B a C🙂
A taky na hudbu z internetu ❤️
Vetsinou B a C. Pres den ani ne, spis vecer, kdy se vsichni sejdeme doma.
B a C 🙂
B a C...ale jedou i pisnicky s Očka😉❤❤❤
A B C,a pohádky a písničky z youtube.Pokud jsme doma jede pořád.
Děkujeme za všechny odpovědi a posíláme srdíčka 😉❤️❤️❤️
@agneska7, @ajronka, @ajuse21, @alesiaps, @anet83, @annaa78, @babbota, @babe_lka, @bettynka26, @bibi88, @billythekid, @brasilka, @bria12, @cajkma, @dashyyy, @delariva, @denadena16, @denny27, @desdemona003, @dzogobela, @eliskabrezinova, @emmacho, @eshly28, @etmargareth, @evajanouskova, @gabkekoczi, @hanacvej, @hanica83, @hanulka190, @hanve, @hudala, @ivuk, @jajinka83, @jitka_cv, @jonyss, @kafr, @kami1984, @kata46, @keerka, @kirunka, @kjajule, @kkrubova, @klarade, @klarikikikiki, @konik28, @krtcice, @lenatko91, @leniczka23, @lenjii, @lenkawhitee, @lenullka87, @lidasedlakova, @linethe, @lstoppen, @lucie2202, @luckamb, @lussinda83, @m.e.l, @macicek29, @madlis, @makynaeliska, @mama_vlcice, @marcetta_k, @mari03, @marttan, @matty001, @meffy, @michaelllas, @mirenka_rajchmanka, @mirtha, @mishka87, @miskadis, @modelis, @mom_and_lili, @mumaddy, @myspule1, @natysnovec, @niki92, @nikola38, @nokarkulka, @nynus, @olcaa, @olga_, @olus6, @pacient, @pajuska_hajkova, @pavcatko, @pavla_d, @pavlinatomsova, @pe_tu_ss_ka, @pepsicola, @petarozarka, @petronelka20, @petrusew, @princeznaj, @purelove, @renunka01, @romanazi, @roni010, @roofie, @roxolanka, @saji, @sebestka, @sister05, @skenti, @sluneccnicee, @strawberr, @tadeasek2016, @triskova_v, @tulikiss, @vanea, @verolipri, @verrys, @versatilka, @verunka045, @verusak87, @vevusenka, @viiny, @vrrr1, @wikuse, @zd57, @zusama, @zuzkaa1

C a D