B - prezentuji svoji praci
C- vlastni fotky
Většinu fotek mám za C, ale občas nějakou uveřejním i na A a B 🙂
Pár top fotek mám po bytě, jinak na internet jich moc nedávám. Takže hlavně za C
Většinou fotky tisknu a dávám do albumu (C) a občas nějaká fotka na facebook nebo instagram, ale to opravdu jen výjimečně
Hlavně za C, jen je nedávám do alba, ale dávám je na zeď v novém domečku.
Převážně C a nějakou fotky i na B
Musím přiznat, že jsem s albem pro dcerku dost ve skluzu 😐🙈 takže v současné době nejvíce fotek uveřejňuji na sítě a, c 😖ale jejich množství je omezené..
Z Béčka nevedu ani jedno. Takže C.
Fotky z cest převážně na Instagram - B nebo na 500px (D). Do alba si fotky taky lepím - fotky z cest, rodinné fotky
(C)
na koníkovi bych se ráda chlubila kdyby to šlo chlubit se jenom pro přátele... to bohužel už je zrušené, takže teď si své povedené kousky můžu tak leda lepit do alba... ale musím se přiznat že jsem zatím žádné pěkné album nesehnala, takže to zatím jenom hromadím v krabici a album stále hledám.... Takže skoro C😀
D, dříve i C, výjimečně A, a poslední dobou občas i B 😅
Převážně C
Většinou D, občas C, B i A 😊
B a C 😊 Jinak máme fotky pověšené na zdi 🙂
Nejvic C🙂
A a B.... jsem jak tady, tak na FB i IG..
Focení mě baví 😊😊😊
C a D-začala jsem si dělat fotoknihy tě všech větších akcí (dovolená, děti...) Nejlepší je podle mě mít fotografie "v ruce"😍
B a C 😊
a ještě vlastně D, protože mám strašně ráda fotky na zdech🤩
B 🙂
C a D ... máme hodně velkých společných fotek na stěnách 🙂
A, B, C 😃📸🙈
Nejcasteji C
Hlavně C a D,máme spoustu fotek vystavených a pak je pouzivam jako dárky, nejvíce na tvorbu přání 🙂
Hlavně C..Miluji fotky a vůní alba ☹️
Hlavně C, občas B 🙂 Máme i nějaké fotoknihy, ale ty dělám když je na ně někde sleva
C a B, lepíme si taak zážitkové knížky, deníky z cest etc.
A až C. Jen to c pokulhává...
C D
Po nedavnem zneuziti fotek a kz odsud na fb, jsem vsechny fotky deti radeji smazala.
B a C
Nejlepe vsude!!My jsme focenim posedli s manzelem 🤣
C je správně 🙂
Koník, facebook a hlavně všude v celém domě máme fotografie. Ale také je risknu a ukládání do alb
A,B i D, máme fotky v rámečcích doma a k C se chystám už dlouho, vyhlížím nějaké pěkné fotoalbum 🙂
A. B, i C😉👍
A a B 😁teď fotím hodně.
C, nerada ukazuji soukromé fotky. jen těm, kterým chci ukážu album. 🙂
C převážně fotky vyvoláváme na památku 🙂
C a fotoknihy
Z každého roku dělám fotoknihu a ty srdcove fotky mame doma na zdi 😍
C a B 😉
C + D máme doma i u rodičů rámečky s fotkami mých dvou zlatíček 😍
Tak přévážně B a C občas ale i A
Hlavně teda B ale i C
Já jsem od každého něco. Fotky dávám sem, instagram miluji a alba na fotky nestíhám kupovat 😅❤️❤️ Takže za mě A, B a C
C, ale hlavně v bytě,po celé ledničce...všude, kudy po bytě chodíme jsou naše fotky ❤
B a C
Většinou C, občas B 🙂
Na FB a IG ale hlavně tisknu a lepim do alba 🙂
U nas C a ramecek
B a C 🙂
Určitě c a ještě děláme fotoplatna 😊
C a D - dělám fotoknihy
B a C 🙂
C a D
Vše výše uvedené 😁
Hlavně B a C... ale s tím tisknutím jsem hodně pozadu 🤦♀️😊
A i B i C i D 😀
B i C
C aby jsme mely vzpominky na holky a A 🙂
Jednou za čas zveřejním fotku na B a snažím se jich co nejvíce ukládat i tištěných - tedy C.
A, B, D 😀
Nejvíce C tento týden jsem si byla nechat vyvolat tooolik fotek hlavně i do rámečků...mám jich už tolik že je za chvíli nebudu mít kam dát :D
A a B a vždy jen dočasně. 🙂
Dělám z nich fotoknihy, fotokolaze a další fotodarky. Doufám, že mi pak neunikne přihlášení se, jako to tu občas nezahlednu. To by se mi liiiibilo.
Je toho více, A, B, C 😊
C,D
Tak nejak s mirou se snazim A B, ale moc me bavi C. Zrovna dneska jsem vybirala fotky do alba toho našeho drobka 🙂
Když už se chlubím s fotkami, tak na koníkovi (A), ale moje fotoalbum (C) je asi vítěz - lepím, stříhám, trhám, lemuju, fotek není nikdy dost 😉
B, C🙂
C,D
B, C
A, B, C😉
Naše fotky tisknu a nechávala dělat fotoobrazy 🙂 a ty pro ostatní na prezentaci posílám na IG a FB občas se podaří i nějakou dostat do nějakého časopisu, plakát či knížky to vždy potěší nejvíc 🙂
C ale "nezavadne" fotky klidne i na A a B.
C.🙂
B a C 🙂
A a C 😊
B ale jen na instagramu a C na zdech naseho domova
Foto výtvory dle mě povedené dávám na Instagram takže za B a za C rodinné fotky 🙂
B, C prohlížení fotografií v albu je mnohem lepší než koukat do počítače.
A, B, C i D 😀 vše je správně 🙂
Co se narodila dcerka (leden 2016) tak jsem začala dělat pravidelně i velká alba (obsahově 400 fotek), kdy jedno album = jeden rok, za chvíli je nebudeme mít kam dávat 😀 ale je fakt, že v nich pravidelně listujeme a jsou to fakt příjemné chvilky koukat do papírového alba a ne jen do PC galerie. Na instagramu/FB je jen zlomeček toho, co nafotím.
Máme několik fotoobrazů a nespočet fotek v rámečcích v celé domácnosti. I obdarovávám blízké povedenou fotkou v pěkném rámečku (to pak sleduji tu upřímnou radost, která je k nezaplacení).
C☺️
C♥️
Hlavně C, fotim často a ráda, fotkama zasobuju i celou rodinu.
A, B a D - na fotoalbum už nezbývá kapacita ,-)
Než to stáhnu, upravím, pošlu k vyhotovení... takže zůstává většinou u toho zálohování a sociálních sítí.
A,C
A B C ❤️
Tvoření alb je pro mě teď super relax a hlavně vzpomínání jak byl Maxik malé miminko a jak roste, vzdy ukapne slza 🤩 musím se do toho zase pustit 🤩
C a vyjimecne B
Snazim se jednou za rok nechat vyvolat vsechny fotky a zkompletovat do alba, at si muzem pripomenout co jsme prozili.
C, ale teď jsme začali fotit mobilem, že prý manželův 15 let starý Olympus už je horší ... No chci vyvolat fotky a zlatý starý foťák, mobilní fotky nic moc 😢 Takže potřebuji nový foťák, ať máme krásné vzpomínky i fotky
U nás je to většinou za B) protože fotím našeho synka i svou rodinu a přátele a příbuzný máme i na Slovensku, takže fotky spolu sdílíme 😀 jinak mě focení moc baví, a fotím si rada i své výtvory napr. dorty atd a jinak synka, protože je to úžasný fotomodel 😂 každá jeho fotka má něco do sebe a je vidět, jak on sám si to focení užívá 😁 a jinak máme i kladicke fotoalbum, kam dáváme fotky především od profesionální fotografky, protože nám vždy dělá fotky větších rozměrů. Letos nás navíc čeká spousta svateb, takže by se tenhle fotacek určitě hodil 😉 a vyzkoušeli bychom ho moc radi
Kdyz se mi povede moc pekna fotka, tak ji davam na instagram a nebo tiskneme a davame do alba.. 🙂
A, B i C 🙂 Fotky i focení miluju a začíná se v tom zhlížet už i náš 3letý syn 🙂
Foceni miluju, nechávám vyvolat na formát 30x45 pro výstavu, fotoalba tvořím ve vel. 30x30 a instagram využívám pro prezentaci umelecke fotografie, technika jde v před a baví mě zkoušet nové věci🙂
Děkujeme všem za odpovědi a posíláme srdíčka 🙂 ❤️ @agneslili, @ajlliinka, @akrrash, @alex933, @angelyn, @ann_87, @annacee, @areh, @babe_lka, @baskervile, @batorijka, @beruska125, @bettynka26, @brasilka, @brunetka11, @cajkma, @chocomorocco, @dashyyy, @dekubo, @deniskaka, @denny27, @dzogobela, @emilka51, @emmacho, @etmargareth, @hance89, @hanica83, @hannahskywalker, @hansed, @hawah, @horseska19, @ivetaa94, @janalov, @janebee, @jess, @kaculekov, @keicy, @klarade, @klarkamatej, @kodyna, @kolani21, @konidana, @kristynkal, @krtcice, @lenice31, @lenjii, @lenullka87, @linusha, @little_things, @lucie_kozak, @luciska82, @lucka_28, @luckamb, @maarkeetkaaa, @madlis, @majvik, @makynaeliska, @mari03, @mari90, @marketa612, @martullinda93, @matty001, @maxulinka, @meffy, @michaela_pol, @michaelllas, @mioday, @mirtha, @misast, @misicka1988, @mladamamina98, @mmarce, @mom_and_lili, @monny3, @mumaddy, @mysce, @natysnovec, @niki92, @nisulka, @novgan, @olga_, @olus6, @pavlinatomsova, @pavulka, @pepsicola, @petronelka20, @petrusew, @phn, @red_cabbage, @renunka01, @romancam, @romaz, @schmudlina, @simdan, @smajlinka22, @sobinka90, @soniica, @stepankadejmkova, @symcca, @terejan, @tereza30, @terka555, @tratatundra, @treasurka, @verolipri, @versatilka, @veru93, @verusak87, @vevusenka, @wikuse, @zanri, @zdendula86, @zebruska, @zuuzav, @zuzkarej

C