4, letos už potřetí
7,5 + 3 psi 😁
5, stejně jako loni
Bude nás, jako už spoustu let, 7.
Nás bude letos 7 plus kočka 😊
U nás 4 😉
U nás 4.
Teoreticky 3. Uvidíme.
U nás letos 9 🙂
7 a kousek (miminko v břiše).
5 a 🐕
V šesti. Já, manžel, dcery a chodí k nám manželovi rodiče. Bydlíme u nich v domě.
Ja a manzel😊,ale dobrovolne😅,tesime se na klid a pohodu,je nam vzacna A dalsi dny s dcerami a jejich rodinami a to se taky tesime🤣
4 a pes
Budeme 4, potřetí 💜
Budeme 4🙂
Sejdeme se 4
ja 2v1 s partnerem 😊
My budeme 4
Tři
3 💙💚💛
Pouze 2 za to 25.😀10+4😀 těšíme se
4 😍
My čtyři 🙂
Tři
My s mužem, syn, tchýně a dvě kočky 🙂.
Letos poprvé ve třech, loni a každý sudý rok + dvě starší dcery
Budeme ctyri, rodice a 2 deti. K nasim na druhe Vanoce jedeme az na Stepana a to nas bude vic jak 10🙂🎄
Budeme ctyri dospeli, jedno ditko a 1,5 psa ( cti krizenec husky/vlcak a yorksherka )
8 lidi a 3 psi 🙂
7,bohuzel babicka nam minulou sobotu zemrela😢
6 dospělých a jedno miminko 🙂
2+2
Bude nás 6. Já, manžel, děti, moje mamka a moje babička.
4 dospělí, 1 dítě, 2 psi
4 🙂
2 dospěli a 3 děti 🌲
Budeme čtyři.
3 😉
Čtyři. Manžel, já, dcera a syn. Syn je tedy jeste miminko, ale předpokládám, že bude v postýlce vedle nás.
4.
Budeme 4, já, manžel a kluci 👨👩👦👦
Zatím 9❤️
Budeme 4 - ja, pritel a nase dve deti 🥰 Krasne Vanoce! 🎄
4 krásné Vánoce všem
4 - já, manžel a děti. Krásné vánoce!🎁😇
5... Děti, manžel, já a pes.
Bude nas 6 😊
Bude nás 6. Nás 5 a ještě děda.
Letos 5 a budu prostírat pro 6 dle tradice sudého počtu😉🎄
6 plus 🐕☺️
4+ 🐕
4 😊
Tři plus pes 🙂
Osm plus králík
4🙂
7 a mimino
4 🙂
4 + pod stolem pes
5 🙂
Čtyři dvounožci, jedna čtyřnožka
Letos mame stedrovecerni obed u nasich. Bude nas 10 🥰
Poprvé 4
4 plus mimi v bříšku
Letos poprvé budeme slavit jako rodina, takže tři a kočka, ta nesmí u stolu nikdy chybět😅
Čtyři
8 a kocour
Letos se nás sešlo 7
Bylo nás pět ♥️☘
9 😢
4 .. 😍
Vypadá to že 9
5(3 deti a 2 dospeli)
5, jako loni
Letos bude poprvé 4 🙂
Poprvé 5 🥰🤩😍 a jeden pes 😊🎄
Letos 5
letos jen 4
Letos jen my 4. Poprvé u nás nebude na Vánoce moje maminka, starší syn má covid, ona je sice očkovaná, ale i přesto jí nechceme ohrozit 😭 zároveň bude ona poprvé úplně sama
4 🙂
Budeme 4.
5 🎄🥂
Nejdřív 7 a hned po tom 13😎 šťastné a veselé Vánoce!!!
Letos 6
4,my 3 a moje maminka 😘
4 😉
Zatim 5 a pes. Snad neporodim 😃
Dneska poprvé ve třech ❤️
6 plus 🐶❤
4 včetně 😺
Nás bude letos 5 plus pes 🙂
Letos se nás sejde u stolu 9 a to i díky covidu 🤗
6 lidi + kočka,dva psi,4 křečci. 😆
Jen nas pet 🙂.
Budeme 3
U vecere jame jen my 3 a kocka. V nedeli nas bude na obed 10. Stedry den mame jen jako nase rodina
Je nás 5
Asi 4.
Letos nás bude hodně, celkem 7 😁
4 dospělí a 2 děti
9 plus dva psi a dva králíci tedy dohromady 13.
Budeme 4
6 🙂
My 4 a moji rodiče, takže 6
2 dospělí a 2 děti, takže 4.
7+psi.
5
3 ☺️ poté se přidá můj děda a rodiče 😬
5 a 🐕😁
Bude nás 6.
4 a 🐰
U večeře 5 😊
U vecere 4
Letos budeme poprvé na Vánoce 3 plus nás kocour😊
3 sedící a jeden ležící prcek
Letos 8 🙂
Letos nás bude 5. Veselé Vánoce 😊
6 minulý rok to bylo 8 :(
3 + jeden v břiše a 2 kočky. A po večeři se sejde širší rodina, to nás bude 10.
5 ❤️ a jeden 🐰
Čtyři.
10 ❤️
Bude nás šest
Bude nás 7.
Budeme 4 a pes a dvě kočky 🌲
10 plus pes a kocka
Budeme 4: já, manžel, syn a dcera. A vlastně ještě miminko, které se u mě dopéká 😀
4,já,manžel a 2 deti
Sejdeme se čtyři.
5, - 3 děti a my 😊
4 a pejsek
4- ja, manzel a deti
Sejde se nás 6 dospělých a 2 děti
5 - ja, manzel, dcera, moje mamka a moje babička
6 u stolu, 2 po stolem ( kocouři)
4 👨👩👧👦
Sejdeme se ctyri 🎄
Letos 9 🎄
3 + 1 schovaná v bříšku
10 🙈
Sejdeme se 4
7 🙂
6- po šesti letech strávíme dnešní večer i s mým bratrem ☺️
Bude nás 5.
4 - já, manžel a dcery
budeme tři - já, manžel a syn
Bude nás 5
Bude nás šest 🎄
Budeme 4
Bohužel 4
4 plus mimco co mám v břiše 😅
5 a kočka
2 dospělí, 2 děti a 1 kocour 😁🎄✨
4 - 2 dospěli a 2 děti 😊😊
tři, já, manžel a syn
4 - Já, manžel a synové.❤️ Krásné Vánoce všem!
3 plus jedno nemluvně
Bude nás 6
Všichni
4 🎄
6
3 + kocour 🙂
Večeříme v kruhu nejužší rodiny, takže jen nás pět - manžel, já a tři děti. Po rozbalení dárků se stavují prarodiče a další jdeme navštívit druhého dne na oběd.
Letos poprve 3 😍❤️
Letos nás bude 11 ❤️
5, my s mužem a naše děti. A zítra pofičíme za zbytkem rodinky!
3+1/2
4 🤗🎄🎁
Letos 6
Je nás 5🌞
5 🙂
Už čtvrtým rokem je náš stabilně 6 😍🙏
Jsme 2
Každý rok je nás 7…
Budeme 4
4 a dvě kočky 🙂
5 a kocour.
Měli jsme být 4 a pes ale nakonec budeme 2 a pes.
Sedm, jako každý rok
My tři a babičky, správná pětka 🙂
já a šest dětí
my tři a 🐶
Letos 4
5 🙂
Letos nás bude 5, pro nejmladšího syna to budou jeho první Vánoce. 🙂
Vanoce budeme strávit v 5 lidech ja, manžel, dcera, tchyně a švagr + čtyrnohé zvirectvo kočka a kralik 🤣 naštěstí ze aspoň pes bude venku
4
Sejde se nas 5 🙂
5 dospělých a 2 děti 🙂
Čtyři.
My 4 a 🐶
Tri lide a dva psi😄
5 lidi 👍
4 kousky tak akorat ke stolu 🎄🤗
7 😄
Letos nás bude 5
Budeme 4 s pátým na cestě 🥰
U večeře budeme čtyři a jeden pes pod stolem.
My tři a babička.
4 - manžel, 2 děti a já.
Čtyři😊
7..
3 🤗
11 🙂
Budeme 4
Letos nás bude 6 🙂
Šest 🙂
Včera jsme měli slavnostní večeři spolu s rodiči, to nás bylo 7, dnes budeme v 5 lidech
Letos jsme sami, takže 4.. Jindy většinou 6 (buď mé rodiče, nebo tchyně se švagrovou)
3 🙂
Čtyři s pátým na cestě. 🙂
3 a půl (ta půlka snad v bříšku vydrží ještě do nového roku )🙂
Máme večeře dvě, včera už jedna proběhla (10 dospělých a 4 děti) a dnes na druhé bude dospělých 5 a 1 dítě
4 🙂
4 - já, manžel, dcerka a syn ❤
Ctyri
My 3 a pod stolem kocour
Nás bude u stolu 11 ❤️
6 ja, muž, nase dvě děti a moji rodiče
Budeme čtyři. Ja, manzel a deti 🙂
U nás je vždy veselo - já s rodinou (4), brácha s rodinou (4), maminka a babička, takže 10 kousků.
4 (já, přítel a naše 2 děti)
pouze nase rodina 6 clenu 🙂
Nakonec se sejdeme ve čtyřech 🎄🎁
3, já, manžel a syn 🙂
3 a po večeři jedeme k našim, kde bude dalších 7 lidí 🙂
čtyři
Čtyři
My 4 a 4 🐈 😀
2 a kocour 🙂
Je nás 5+pes Maxik a králíček Rexik🐕🐇
pět
Jen dva
👦🏻👧🏻🧔🏻👩🏻 = 4
5, 2 dospělí a 3 děti
My 4 🙂
2 já a syn, dcera už bydlí s přítelem, ale jinak se tady celý den dveře netrhly😂
4 osoby
jenom 2
U štědrovečerní 5, 26 budeme mít repete a to nás bude 10 + pes
U stolu nás bylo osm.
Já, manžel a naše děti. Tedy zatím 7osob + jedno schované pod srdcem ❤
4,5 (půl je myšlené malým psíkem) 🙂
My čtyři ❤
Čtyři. Máma, táta a dvě dcerky. 🍽🎉🎀
Letos už jsme 4 ❤
Letos poprvé ve 4😍
5 i s našim právě narozeným drobečkem🙂
3, já, syn a můj taťka ♥️
4 u stolu + 5 přes vzdálené připojení 🙂
6, já s manželem a naše čtyři děti
3 a jeden na cestě
Tři.
Ahoj, bohužel jsme byli pouze 4 (já, manžel a 2 malé slečny). Chytli jsme covid, tak máme Vánoce trošku jiné, ale ne špatné. Když je člověk v izolaci, přemýšlí jak některé věci udělat jinak a lépe, protože to ani jinak nejde. Dana
3 + 1 plysova opice (bez legrace, musela mit cestne misto, svuj talir, svuj salat, svou rybu🙈)
byli jsme jen v úzkém kruhu, takže 4.
Bylo nás tři já manžel a náš syn ❤️
bylo nas 5, ja manzel a tri deti, mel s nami byt muj tatka (mamka byla v praci atk aby nebyl sam) po veceri vzdy jezdi tchanovci....nic z toho nemohlo byt od stredy mam pozititvni antigeny a v pondeli me ceka PCR nechteli jsme riskovat
4 - já, přítel a naše dvě děti... 🙂
Letos 😁 😁
Už druhým rokem 5
Byli jsme dva a malá se potom přidala ❤️
🍀
🍀
🍀
🍀
🍀
🍀
🍀
🍀

Sejdeme se 4 členové naší rodiny. Hezké Vánoce všem!