icon
avatar
apacheeeAMBASADORKA
22. zář 2025    

🎁 soutěž s dm : Podzimní čajování 🍂 ☕ 🎁

A máme tu další soutěž, tentokrát s dalšími privátními #dm značkami dmbio a babylove 🎁 Astrologický podzim už je těsně za branami a ten pocitový začal určitě už dnes, a proto tu pro vás mám další tematickou podzimní soutěž 😍

Výherce se může těšit na čajový balíček:
☕ babylove termoska, 1 ks
☕ dmBio bio dětský čaj s příchutí ovoce, 40 g
☕ dmBio bio bylinný čaj zázvor & manuka med, 40 g
☕ dmBio bio sypaný ovocný čaj brusinka & jahoda, 125 g
☕ dmBio bio bylinný čaj máta, jablko & citronová tráva 20 ks, 40 g
☕ Mivolis čaj bylinný Vnitřní rovnováha 14x2 g, 28 g

Jak se do soutěže zapojit?
1) Dejte lajk této zprávě
2) Do komentáře pod TUTO ZPRÁVU mi odpovězte na otázku:

"Jak to máte doma s čaji? Pijí se jen, když jste nemocní, nebo jsou běžnou součástí dne? A jaké příchutě u vás doma nejvíce frčí?"

A nezapomeňte prosím - jeden soutěžící, pouze JEDEN komentář ❤

Soutěžní komentáře můžete přidávat až do posledního zářijového dne, tedy do úterý 30.9. (deadline bude již tradičně o půlnoci) a já potom co nejdříve vylosuji, kdo se bude z výhry radovat.

Výherkyni pak oznámím na svém blogu v samostatném příspěvku.
Přeji hodně štěstí 🍀

Kompletní pravidla ambasadorských soutěží na MK najdete zde:

https://www.modrykonik.cz/jine/pravidla-soutezi-organizovanych-ambasadorkou-znacky/

#dmbio #babylove

avatar

Pijeme skoro každý den, nejvíce ovocné sypané či bylinné

22. zář 2025
avatar

Nejradši pijeme černý čaj, při nemoci různě bylinkové.

22. zář 2025
avatar

U nas hermankovy s medem od podzimu do jara porad.

22. zář 2025
avatar

Nejvíc pijeme černý a zelený čaj s citronem

22. zář 2025
avatar

Já jsem čajofil, piji čaj téměř denně, nejraději mám rooibos, zelené čaje, pak černé a nakonec ovocné,vna ty dojde nyní. Manžel pije černé čaje v práci. Děti bylinkové při nemoci.

22. zář 2025
avatar

Roibos během roku, bylinkové čaje v zimě a při nemoci

22. zář 2025
avatar

Čaje pijeme nejvíce přes zimu a při nemoci

22. zář 2025
avatar

Čaj pijeme každé ráno a v zimě i několikrát přes den. Nejvíce černý s citronem, dcera pak ovocné a my bylinkové

22. zář 2025
avatar

Černým čajem u nás začíná den.

22. zář 2025
avatar

Čaje pijeme hlavně na podzim a v zimě. Roční dcerka pije dětský ovocný a bylinný čaj a rodiče mají nejraději ovocné a černé čaje s medem a citronem.

22. zář 2025
avatar

Já piju čaj minimálně, v zimě občas černý s citronem a medem nebo si suším šípky a pijeme šípkový. Syn má čaj každé ráno ke snídani a partner čaje pije celoročně, jakékoliv.

22. zář 2025
avatar

My pijem opravdu jen pri nemoci.Jsme kafari

22. zář 2025
avatar

Pijeme každý den, hlavně zelený a u dětí vede ovocný citronový.

22. zář 2025
avatar

Každý den, hlavně ovocné, v zimě tématické - vánoční, Mikulášův atd...

22. zář 2025
avatar

Pijeme čaje každý den, nejvíce u nás vede ovocný 🫖🍵

22. zář 2025
avatar

Pijeme a nejraději bylinkové

22. zář 2025
avatar

Kromě léta piju hrnek ovocného čaje každé ráno v práci... O víkendech během celého roku ke snídani černý čaj s mlékem 👏

22. zář 2025
avatar

Pijeme denně k snídani, já jelikož nekafuji,tak vlastně celý den,v létě ledový, v zimě teplý.😂

22. zář 2025
avatar

Pijeme každý den a nebráním se žádnému čaji. ❤️

22. zář 2025
avatar

Piju jen já, celý rok.

22. zář 2025
avatar

Já piji denně k snídani, bez toho nefunguji, a pak večeři za každého počasí. V zimě i přes den. Děti jen v případě nemoci. Nejraději mám pomerančový.

22. zář 2025
avatar

Pořád máme uvařený ovocný čaj a pijeme ho.

22. zář 2025
avatar

Caje u nas fici nejvice ty ovocne, pijeme denne ☺️

22. zář 2025
avatar

Denně bez ohledu na počasí připravují 1l konvici čaje, černý ovocný atd. Kromě toho pijí hodně bylinné čaje. Já v podstatě piju jen čaj, vodu moc nemusím je na mě těžká. Dost sportuji, takže si do čaje přidávám různé rozpuštěné vitamíny atd. Vodu piju jen v parnem létě anebo když mám opravdu těžký a náročný trénink nebo závod. U mě je spotřeba čaje fakt enormní😁 já to mám i jako relax té o páté😂

22. zář 2025
avatar

Tak můj chlap pije čaj šípkový jen když je nemocný, syn pije ovocný čaj každé ráno - nejraději má červené plody, a já každé ráno čaj černý.

22. zář 2025
avatar

Čaj piju jen v chladnějším počasí. Děti téměř vůbec. Já se zamilovala do příchutě zázvor, citron a med. Dcera jablko se skořicí.

22. zář 2025
avatar

Piju každý den v práci a před spaním meduňkový 😉

22. zář 2025
avatar

V létě máme rádi ledový čaj a v zimě s medem a nejraději ovocný

22. zář 2025
avatar

Pres leto ho pijeme mene casto, v chladnem pocasi naopak skoro porad. Take s nim denne začínám den v praci. Nejradsi mam zeleny a bylinny

22. zář 2025
avatar

Černý čaj piji každý den, ráno někdy zelený s citrónem

22. zář 2025
avatar

Kromě léta piji čaje celý rok, hlavně v praci… nejraději mám bylinkové 🙂

22. zář 2025
avatar

Několikrát denně - snídaně černý, pak během dne zelený, večer bylinkový. Nejoblíbenější Earl Grey.

22. zář 2025
avatar

Čaj piju dvakrát denně, děti aspoň jednou za den 🙂 nejraději máme ovocné, mátové a černé

22. zář 2025
avatar

Čaj piji každý den, i v létě, aspoň dva dopoledne v práci, občas i večer přes spaním, dopoledne ovocný, večer bylinkový 🙂

22. zář 2025
avatar

Já jsem rozhodně tým čaj, od podzimu do jara si bez čaje fakt nedovedu představit život 🤩. Nejvíc ulítávám na černém čaji, ale nepohrdnu ani kvalitním bílým. Děti se na čaj zatím moc netváří😄.

22. zář 2025
avatar

Rano vetsinou cerny nebo zeleny, pres spanim medunka.. deti drive pri nemoci. Kdyz je chladnejsi pocasi, tak si nosi dcerka ovocny caj v termosce i do skoly..

22. zář 2025
avatar

Čaj kdykoliv, miluju čaje 😊. Nejoblíbenější asi jablko se skořicí 😊

22. zář 2025
avatar

Čaje pijeme každý den, nejčastěji ovocné a mátový.

22. zář 2025
avatar

Čaje se u nás pijí hlavně při nemoci a v zimě na zahřátí a většinou jsou to ovocné čaje.

22. zář 2025
avatar

Ano, jen když jsme nemocní

22. zář 2025
avatar

Čaje pijeme hodně, děti miluji rooibos, já piju i černý

22. zář 2025
avatar

Nejvíce pije čaj v zimě na zahřátí a u nás vedou jahodové čaje

22. zář 2025
avatar

Čaj piju především já ,celoročně, zbytek rodiny převážně v zimě

22. zář 2025
avatar

Čaje pijeme hlavně když jsme nemocní

22. zář 2025
avatar

Pořád. Ve dne v noci, v zimě v létě 😄 a všechny.

22. zář 2025
avatar

Čaj pijeme denně, nejčastěji černý

22. zář 2025
avatar

Pijeme denně. Černý, zelený, bylinkové. Bez příchutě, neslazené.

22. zář 2025
avatar

Čaj piju každý den. Nejraději mám ovocné.Kdyz je někdo nemocný,tak bylinné 😉

22. zář 2025
avatar

Pijeme černý čaj s citronem a medem každý den ke snídani 🙂 jinak v zimě i přes den, hlavně ovocný sypaný, je stále hotový v konvičce

22. zář 2025
avatar

U nás doma čaje pijeme celkem často, nejen když jsme nemocní. Spíš je to takový běžný zvyk – hlavně večer, když je chladněji, nebo místo sladkých nápojů. Nejvíc u nás frčí ovocné příchutě, třeba malina nebo šípek, a taky bylinkové – máta a heřmánek. V zimě si občas uděláme i klasický černý čaj s citronem a medem.

22. zář 2025
avatar

já čajuji denně, děti jen v zimě, manžel když je marod :D já mám ráda zelený, děti ovocný

22. zář 2025
avatar

Manžel pije černý, já bylinkový a dceři se zvedá žaludek už jenom když se vysloví slovo "čaj" (čaj nepila ani jako mimino, nesnáší ho)

22. zář 2025
avatar

Já piji čaj každý večer celý rok - černý s čerstvým zázvorem medem a citronem

22. zář 2025
avatar

U nás doma se čaj pije většinou jen v zimě na zahřátí a to ideálně ovocný. Občas samozřejmě při nemoci bylinný ale já teď momentálně piju čajík kvůli mimču ob den a to kojící.

22. zář 2025
avatar

Já piju celoročně zelený, ostatní jen při nemoci.

22. zář 2025
avatar

Doma čaje pijou jen když jsou nemocny, radi maji granulovany, já mam každy den ke snidani ovocny

22. zář 2025
avatar

Já s dcerou každý den, manžel se synem jen při nemoci.

22. zář 2025
avatar

Píšu každý den,klasiku hrnek ráno a velký "kýbl" večer....v zimě vypiju i přes den několik "kýblů" 🤣

22. zář 2025
avatar

V zimě na zahřátí, někdy při nemoci

22. zář 2025
avatar

bez čaje si neumím představit ráno, a to i v létě. Přes podzim a zimu mám ale větší spotřebu

22. zář 2025
avatar

Od podzimu do jara caje (nejradeji mam pomerancovy nebo granatovy), pri nemoci vzdy bylinkove

22. zář 2025
avatar

Pijeme celoročně, ja bylinné, deti ovocné a manžel černý. Není snad den, ze by jsem nepila. 🙈

22. zář 2025
avatar

Každodenní záležitost, frčí u nás všechny druhy a chutě.

22. zář 2025
avatar

Jsme čajoví! Černý s medem a citrónem patří k snídani vždy bez ohledu na období. Mám ráda i bylinkové, těm se nebráním.
Dcera nejraději jahodový.😍

22. zář 2025
avatar

Každý den, bylinkové

22. zář 2025
avatar

Čaje zbožňujeme, pijeme je po celý rok. Máme rádi snad všechny druhy a příchutě, a to jak sypané (ovocné, bylinkové, černé...), tak porcované.

22. zář 2025
avatar

V období podzim- jaro je čaj u nás v podstatě každý den. Děti mají rády ovocné, my s mužem spíše zelený a zázvor. 🙂

22. zář 2025
avatar

kavu nepiju, čaj několikrát denně, rano zelený, pak zazvorovy,bylinkový, ovocný, prostě celý den,caj miluju,je to relax

22. zář 2025
avatar

U nás se pije čaj celodenně😍 Celá rodina pijeme převážně bílý a zelený a to pouze sypaný aromatizovaný❤

22. zář 2025
avatar

Děti ve všední den moc ne, ráno nestíháme 😅 o víkendech jak chtějí. Zeptám se chceš nechceš a podle toho. Pijí ovocné. Když jsou nemocní, tak čaj samozřejmě dělám.
Partner pije občas jen když se moc necítí a pije černý.
Já mám čaje ráda, piju je spíš podzim zima. Je mi jedno jaký. Mám ráda ovocné, bylinkové, černý i zelený. Momentálně oiju 2x denně kojící a tem prostě miluju 😍 jak jsem se na něj těšila celé těhotenství, to ani nejde říct 🙂

22. zář 2025
avatar

Dveri rano varim vetsinou obocny caj, piju rano bylinkovy caj, jinak jsem spis kavovy typ.

22. zář 2025
avatar

Čaje u nás pijeme doma denně, ovocné vyhrávají, mě však nevadí ani bylinné

22. zář 2025
avatar

Piju je hlavně chladnu.

22. zář 2025
avatar

Čaj si dáváme denně, nejčastěji heřmánkový a ovocný

22. zář 2025
avatar

Pijeme při nachlazení

22. zář 2025
avatar

Ráno černý/zelený, během dne ovocný, večer bylinkový.

22. zář 2025
avatar

čaje pijeme každý den a všechny možné od zelených přes ovocné až po bylinkové

22. zář 2025
avatar

Čaj pijeme denně, já a manžel máme rádi černý čaj, děti ovocné.

22. zář 2025
avatar

Pijeme podzim/zima a nejraději ovocnez

22. zář 2025
avatar

Bez caje nedam ani ranu. Ale jo, kdyz jsou v lete tricitky tak vydrzim i tyden bez. Ale stoji mne to sil...😅🤣. Rano piji cerny, pres den zeleny a vecer bylinky nebo opet cerny. Manzel cajuje jen pres zimu a v chladnem obdobi (ted zacal) a pije prevazne matovy a koprivovy s necim. Deti pily ovocne caje, ale ted uz tomu pubertaci moc nedaj. Voda ci stava je jednodusi a slecna spis uz kafuje.

22. zář 2025
avatar

Pres zimu vice, ale caje jedeme celorocne.. prichute jsou ruzne, bylinkove i ovocne..

22. zář 2025
avatar

Čaj miluju.vařim si ho i v létě.nejraději zelený s mangem nebo černý s mangem😀.manžel s dcerou jen výjimečně ovocné nebo při nemoci bylinkový.

22. zář 2025
avatar

Čaje pijeme celoročně, nejraději ovocné.

22. zář 2025
avatar

Pijeme každý den a úplně nejraději bylinky čerstvě natrhané i s přidáním různého ovoce.

22. zář 2025
avatar

Vždy mám čajové období a pak zase ne. Většinou přijde v zimě. Nejraději mám zelené sypané čaje, můžu i černý s mlékem a bylinkové. A šípkový s medem!

22. zář 2025
avatar

Pijeme skoro každé ráno, vařím večer do termosky. A přes zimu, když přijdeme z venku. 🙂

22. zář 2025
avatar

Pijeme čaj každý den, nejradši máme ovocné🍀

22. zář 2025
avatar

Pijeme jen v zimě, přes léto vodu.

22. zář 2025
avatar

Pijeme skoro každý den a střídáme všechny druhy.

22. zář 2025
avatar

Čaje pijeme hodně, ale jen v podzimním a zimním období.🙂

22. zář 2025
avatar

Čapje pijeme jen v zimě,nejradši máme ovocné

22. zář 2025
avatar

Bez čaje ráno nefunguju,v létě v zimě

22. zář 2025
avatar

Přes léto čaje téměř nepijem a to ani k snídani, přes zimu si den bez čaje nedovedu představit. Doma “jedem” téměř všechny, v práci piju většinou bylinkovy, nejraději Heřmánek, Šípek a mátu.

22. zář 2025
avatar

bez čaje negfunguju - dle chuti silný černy, zelený, na noc meduˇka..

22. zář 2025
avatar

Pijeme skoro celý rok mimo léta, hlavně bylinkové a ovocné.

22. zář 2025
avatar

Bylinkovy s medem a s citronem pro nachlazeni.

22. zář 2025
avatar

Piju denně,hlavně zelený čaj

22. zář 2025
avatar

Pijeme... teď ujíždím na rýžovém

22. zář 2025
avatar

Čaje začínám pít s prvními podzimními dny, takže letos už jsem čajovou sezónu úspěšně zahájila. Nejradši mám mátový.

22. zář 2025
avatar

piji jen v práci přes zimu a miluji bezinku s citronem

22. zář 2025
avatar

Piju denně černý Earl Grey, kluci spíš v zimě a když jsou nastydlí, nějaký ovocný 🍓

22. zář 2025
avatar

Čaj piju denně. Miluju černý, bílý, zelený a rooibos. Už si moc nepochutnam na ovocných, nějak mi přestaly chutnat v těhotenství 🤷🏻‍♀️. Při nachlazení celá rodina pijeme bylinky 😋

22. zář 2025
avatar

Ja miluji zelený čaj a piji ho denně, manžel zase každý den pije čistý černý čaj

22. zář 2025
avatar

V práci každé ráno, dcera zatím jen o víkendu (jinak přes zimu ji vařím čaj do školy), manžel jen když je nemocný. 🤣

22. zář 2025
avatar

Jsem čajíčková 🫖, piju zelený s příchutí i bez, ovocné, bylinkové i černý, raději sypané.
Dcera dává přednost ovocným, manžel černý caj s citronem.

22. zář 2025
avatar

S nástupem tohoto počasí jsou u nás čaje častější. Přes léto je jedeme spíše v té chladné podobě, ale k snídani být musí (ne před školou, to nestíháme). Snidanovy bývá nejčastěji černý s citronem a sirupem, v práci si vařím různé.

22. zář 2025
avatar

U nás pije čaj denně a na litry 😁🙈. Manžel nejčastěji černý, já zelený, děti ovocný. Při nemoci všichni bylinkové.

22. zář 2025
avatar

Pijeme denně a nejoblíbenější jsou ovocné.

22. zář 2025
avatar

Čaje pijeme doma celoročně, hlavně bylinné 😉

22. zář 2025
avatar

Čaj miluju, piju hodně

22. zář 2025
avatar

Zelený 🫖

22. zář 2025
avatar

Miluju čaje, kdykoli od jara do zimy, nejraději bylinkové.

22. zář 2025
avatar

Od září do května frčíme na čajích. Manžel nám každé ráno vaří čaj, ať ho máme k snídani akorát. Mně bylinkový, synovi ovocný. V době nemocí pijeme i léčivé čaje.

22. zář 2025
avatar

V zimě máme čaj rádi, hlavně ovocný. Mátový čaj na zklidnění žaludku se hodí v každém ročním období 🙂.

22. zář 2025
avatar

Od podzimu do jara pijeme s dětmi čaj denně. Já bylinkové a holky ovocné🙂

22. zář 2025
avatar

Děti denně ráno, někdy i přes den. Já většinou jen při nemoci a v zimě s rumem. 😁

22. zář 2025
avatar

V létě pijeme ovocné a v zimě hlavně černý.
Na chalupě si vaříme bylinkové.
Na zimní večery jsem si udělala zásobu pečeného čaje.

22. zář 2025
avatar

Přes léto moc ne, ale přes zimu pijeme čaj denně.

22. zář 2025
avatar

Bez čaje si neumím představit den.

22. zář 2025
avatar

U nás já i děti ke snídani

22. zář 2025
avatar

Dcera nosí každý den čaj do školy, teď si oblíbila malinový.

22. zář 2025
avatar

Čaj pijeme hlavně od podzimu do jara. Nejčastěji ovocný a bylinkový.

22. zář 2025
avatar

V zimním období pijeme čaj každý den všichni. Já piju čaj každý den celý rok. Děti cokoliv ovocného a já piju bio bílý a nebo maté s hruškou.

22. zář 2025
avatar

Čaje pijeme denně zhruba od září do dubna. Já nejraději Rooibos, děti ovocné a muž jakýkoliv, ve kterém je spousta medu 🙂)

22. zář 2025
avatar

Když začnu pít čaj-vím, že se blíží podzim, když přestanu pít čaj-vím, že se blíží jaro..mám pití čaje jako predpověď počasí 🙂

22. zář 2025
avatar

Každé ráno vařím černý nebo roibos, z ochucených pomerančový.

22. zář 2025
avatar

Pijeme denně. Heřmánkový a sypané čaje.

22. zář 2025
avatar

Ráno piju Earl Grey, manžel zelený. Syn občas ovocný večer.

22. zář 2025
avatar

Čaje miluji 😘hlavně ty bylinné "léčivé" 😘

22. zář 2025
avatar

Čajujeme doma v létě v zimě.. pořád.. Manžel, děti i já..

22. zář 2025
avatar

Caje pijeme nonstop

22. zář 2025
avatar

Pijeme je běžně a hlavně malinový, lesní směs, švestkový se skořicí, meduňkový a zelený.

22. zář 2025
avatar

Bylinkové čaje mám.jako pitný režim. Zbytek rodiny je preferuje spíš v chladnějším počasí.

22. zář 2025
avatar

Čaj piju od podzimu do jara, nejraději mám bylinné, případně bylino-ovocné a ráda je střídám. Při nachlazení jsou první volbou.

22. zář 2025
avatar

V chladnom počasí pijeme čaje veľmi radi, v případě nemoci s medom a citrónom. Najradšej máme heřmánkový, mátový, šípkový a dcéra ovocné.

22. zář 2025
avatar

Pijeme každý den, nejčastěji bylinkové, černé a zelené čaje

22. zář 2025
avatar

Miluju čaje, ráno bez černého čaje nefunguju, jsem na čaje dost vybíravá, černej tedy piju sypanej, ovocný mám ráda třeba i z dm babylove, poměr cena chuť je fakt špička

22. zář 2025
avatar

Piju je celý den, mám je jako součást pitného režimu, voda mi moc nechutná.

22. zář 2025
avatar

Kdykoliv, cokoliv, teplý, studený, slazený, neslazený 😂

22. zář 2025
avatar

Já piju čaj skoro každý den, děti už méně, ale rozhodně ne jen při nemoci. Děti mají rády klasické ovocné příchutě, já naopak ne, takže bylinky anebo zelený, z ovocných pak nejraději mango.

22. zář 2025
avatar

U nás se čajuje cely rok.Ovocné,bílé,zelené.....

22. zář 2025
avatar

čaje pijeme hodně. Frčí máta, meduňka a zázvor.

22. zář 2025
avatar

Nejraději máme bylinkové čaje a je tedy pravda, že u nás nejvíce frčí v chřipkové sezóně 🤧🍵

22. zář 2025
avatar

Ja si nedovedu predstavit zacatek dne bez cerneho caje..mam rada tu jeho vuni...celorocne kazdy den..

22. zář 2025
avatar

Piji kazdodenne cerny caj s citronem a obcas sypany mango 🙂

22. zář 2025
avatar

Pijeme všechny druhy čaje

22. zář 2025
avatar

Miluji čaj, piju denně alespoň jeden hrnek i když je venku 40 stupňů 😁 preferuji zelené a v zimním období bylinkové

22. zář 2025
avatar

Čaj piju denně. I kdyz je venku 30 stupňů, stejně si dám čaj. Ráno zelený či černý, pal už střídám

22. zář 2025
avatar

Čaj pijeme denně, delam ho detem do školy, ja ho miluji v podzimním a zimních časech

22. zář 2025
avatar

Jakmile se venku ochladí, máme konvici čaje pořád na lince. Černý, heřmánek, ovocný a medem.. Piju ho já a kluci, dcera bohužel čaje nesnáší 🤷‍♀️

22. zář 2025
avatar

Pijeme hlavně o víkendu, nejraději máme malinový a meduňkový.

22. zář 2025
avatar

Podzim zima pijeme téměř každý den.🙂

22. zář 2025
avatar

Čajem začínám každé ráno. Nejradši mám zelený s jasmínem.

22. zář 2025
avatar

Čaj pijeme v podstatě denně, nejčastěji z bylinek

22. zář 2025
avatar

Čaj spíš v chladnějším období, jakýkoliv.

22. zář 2025
avatar

Čaj pijeme spíše v chladnějším období a nejraději ovocné nebo roibos 😊

22. zář 2025
avatar

V chladnějším období denně, ovocné, černý i zelený

22. zář 2025
avatar

Pijeme většinou jen na podzim a v zimě. Ovocný.

22. zář 2025
avatar

Děti pijí čaj každý den, my dospělí občas. Vedou u nás ovocný.

22. zář 2025
avatar

Já mám ráda zelený někdy černý a děti milují ovocný

22. zář 2025
avatar

Pijeme čaj denně. Nejvíce ovocný.

22. zář 2025
avatar

Ja jen, kdyz umiram. Detem ale v zime varim ovocny 🙂

22. zář 2025
avatar

Ach, toto je soutěž přesně pro mě! Piju čaje totiž celoročně, i v parném létě. Zelený, rooibos, pu erh, bylinky, střídám to.
Děti a manžel ale pijí čaj jenom při nemoci nebo v chladnějším období roku.

22. zář 2025
avatar

Pijeme běžně, nejraději ovocné - broskev, lesní směs

22. zář 2025
avatar

Denně asi ne, já celkem častěji, ale zbytek rodiny v chladnějším počasí a při nemoci všichni 100%. Nejvíce ovocné a pak vede heřmánkový.

22. zář 2025
avatar

U nás se čaj pije denně,já po litrech zelený občas s nějakou příchutí a manžel s dcerou každý večer černý s medem

22. zář 2025
avatar

Čaje máme doma rádi. Určitě čaj pijeme více při chladnem počasí a nemoci. Upřednostnujeme ovocný čaj,ale mě nevadí ani bylinkovy

22. zář 2025
avatar

Během celého roku, nejvíce ovocný

22. zář 2025
avatar

Čaje pijeme každý den, nejvíce mátový.

22. zář 2025
avatar

občas si dělám ke snídani a pokud je chladno, tak i během dne. Ráda mám bylinkové, zázvorové a klidně i černý s citronem a trochou sirupu nebo s mlékem a cukrem.

22. zář 2025
avatar

Pijeme po celý rok, hlavne bylinkové, děti ovocné.

22. zář 2025
avatar

Čaje pijeme celoročně, nejvíc ovocné a černé a mlékem.

22. zář 2025
avatar

Já piju čaje každý den, u nás v rodině úplně nejvíc...dávám si čaj, ať je zima nebo léto. Nemám problém dát si horký čaj i v tropickém počasí 😁🫖

22. zář 2025
avatar

Každý den a nejvíce ovocné.

22. zář 2025
avatar

Čaje pijeme každý den, po celý rok, ke snídani a k večeři. Já mám nejraději zelený s mátou, děti milují ovocné a bylinkové, manžel dává přednost černému.

22. zář 2025
avatar

Bez šálku zeleného čaje si neumím představit den🙂

22. zář 2025
avatar

Teď podzim, zima pijeme často, já Sonnentor zázvor s kurkumou a syn ovocné nebo Na kutě s medem 😉

22. zář 2025
avatar

Hlavně děti pijí čaj denně, favorit je ovocný čaj, v podstatě jakýkoliv. Pokud někomu z nás není úplně top, pijeme taky černý čaj.

22. zář 2025
avatar

Čaj pijeme každý den. Nejraději si dopřávám bylinkové

22. zář 2025
avatar

V sezóně denně. Černý, mátový a bylinkový.

22. zář 2025
avatar

Čaj piju jen v zimě,ovocný a medem.

22. zář 2025
avatar

Čaje pijeme denně k snídani. Přes den pak hlavně já. Zelený, černý, rooibos. Manžel a děti ovocné.

22. zář 2025
avatar

Čaj pijeme spíš na zahřátí. V létě, ale víc. A to vychlazený. Pijeme pytlikovi, nejraději máme bez s citronem.

22. zář 2025
avatar

Čaj piju denně - zelený, bylinkový nebo ovocný

22. zář 2025
avatar

Čaje pijeme každý den - ovocné, bylinkové obojí bez cukru, teplé i studené.

22. zář 2025
avatar

Čaj pijeme každý den - ráno bylinkové a zelené a během dne ovocné

23. zář 2025
avatar

Čaj pijeme každý den ,dáme si ho podle chuti a nálady ovocný - černý a při nemoci nebo detoxu bylinkový.

23. zář 2025
avatar

Čaj pijeme podle nálady samozřejmě víc když je zima nebo jsme nemocní.Hlavně je to takové příjemný rituál, když je brzy tma a chladno se navečer zastavit a pít čajík samozřejmě pokud to situace dovolí.

23. zář 2025
avatar

Čaje pijeme každý den hlavně zelený a bylinkové .

23. zář 2025
avatar

Pijeme čaje hlavně v zimě a při nemocech nebo jak je chuť. Máme rádi ovocné.

23. zář 2025
avatar

Každé ráno piji roibos😀

23. zář 2025
avatar

Přes zimu pijeme čaje skoro denně. Nejraději máme ovocné.

23. zář 2025
avatar

Čaj pijeme pouze v zimním období a při nemoci.

23. zář 2025
avatar

Čaje piji hlavně já celoročně. Děti jen občas k snídani. Pak to u nás začíná podzimem a nebo nemocemi...

23. zář 2025
avatar

čaje piju celoročně, ale hlavní sezona začíná podzimem 🙂

23. zář 2025
avatar

My patříme do skupiny spíš čaj než kafe 😄 manžel miluje ovocné, já černý a děti zatím oboje.... Dokonce si vozíme čaje pravidelně z dovolených,ale pak těžce sháním kdo mi jebzas dodá 🤭🫣

23. zář 2025
avatar

Ovocné čaje (Jahoda s Vanilkou ) je pro mě top ale taky malina ,jablko se skořicí atd.. do toho na kostičky nakrájený citron a lžička cukru piji každý den i několikrát . Bez čaje rano nemůžu fungovat . A ted jak čekám miminko tak mi snad prijde , že uz si na to Nas chlapeček zvykl a vzdy v pul 8 rano začne kopat jak kdyby chtěl abych si udělala čajík protože si ho vždy delam až děti odejdou do školy takze tak ♥️♥️♥️

23. zář 2025
avatar

Každý den si dávám na snídani černý čaj. Když jsme nemocní, tak si dáváme během dne ovocný čaj.

23. zář 2025
avatar

Minimálně jednou denně u nas čaj pijeme. Nejčastěji ovocné. Při nemocech a chladných dnech je to častěji.

23. zář 2025
avatar

krásná soutěž 🙂
Čaj denne připravuji již večer do konvice -partner bez něj neodejde do práce, a já si jej ráno dávám k snídani, neumím si bez toho představit v den. V létě piji čaje za studena. Děti jsou také "čajový" 🙂

23. zář 2025
avatar

U nás pijeme čaj hlavně já s mužem, černý nebo ovocné, od podzimu do jara každý večer😊

23. zář 2025
avatar

U nás pijí čaje děti - podzim - zima, během jara již méně - ovocné

23. zář 2025
avatar

Čaje pijeme hlavně v zimě, ale někdy děti chtějí čaj i v létě🙂 Jsme čajová celá rodina. Já mám nejradši bylinkové, děti ovocné, manžel zelený nebo černý, uživíme tak všechny čaje ☺️

23. zář 2025
avatar

Čaje milujeme❤️. Bratr provozoval i čajovnu. Takže ano, pijeme každý den, včetně léta.
Ráno máme ve zvyku černý, v poledne ovocný(třeba pomeranč, švestka), večer pak rooibos s vanilkou. Když jsme nemocní, tak máme rádi třeba zázvor, rakytník, černý bez.

23. zář 2025
avatar

Ahooj, my pijeme cajiky každý deny nejvíc teda před spaním, lépe se spí. A milujeme různé jak ovocné tak i bylinné ☺️

23. zář 2025
avatar

Bez ranního zeleného nebo ovocného čaje by nebyl den 😊

23. zář 2025
avatar

Čaje milujeme a ve velkém. Děti od malička pily bylinné čaje. Chodily do lesní školky, takže tam termoska s čajem byla nutnost a tento zvyk přetrval i když už jsou skoro puberťáci. Termosku s bylinkovým čajem mají u sebe vždy. A já také. Dát vařit vodu na čaj je to první co ráno po příchodu do kuchyně udělám a často to poslední než jdu spát, abych si ještě před spaním vychutnala šálek horkého uklidňujícího nápoje. Nejvíce tedy milujeme bylinné směsi.

23. zář 2025
avatar

Pres leto caje nevyhledavam ale v techto chladnych a mrazivych dnech pijeme se synem cajik od rana do vecera , nejradsi mame ovocny 🌸🥰

23. zář 2025
avatar

Přes léto čaje téměř nepijeme,ale teď už zase začínáme čajíčkovat.. nejraději mám klasický černý, děti pak ovocný 😊

23. zář 2025
avatar

Čaj piju každý den, dopoledne černý, odpoledne spíš bylinkový.

23. zář 2025
avatar

U nás se pije čaj každý den, malá má 1 lahev na vodu a 1 na čaj. Každý den má na výběr obě varianty. V zimě děláme do termosky a v létě ledový do lahvičky. Od těhotenství miluju bylinkové a malá měla hodně fenyklovy, bylinkove na noc a teď začínáme s ovocnýma 👍❤️

23. zář 2025
avatar

Čaje pijeme hlavně na podzim a v zimě,nejraději máme černý s mlékem nebo ovocné,bylinné mám nejraději já.

23. zář 2025
avatar

Pijeme čaj téměř denně, na podzim a v zimě více. Já s mužem rádi bylinkové čaje, kluci ovocný čaj.

23. zář 2025
avatar

Čaj pijem skoro každý den či je leto alebo zima v lete studeny a v zime teply najradsej ovocme,bylinkove alebo kedze mam male dieta tak čaj ma dojčeni

23. zář 2025
avatar

Syn ovocne caje miluje, takze se vari hlavne pres vikend, kdy je doma. Zbytek rodiny pije caje spis v zime nebo pri nemoci 🙂

23. zář 2025
avatar

Čaje milujeme. Já mám ráda černý (ten děti nepijí), děti hlavně ovocný a mají moc rády bylinkové. Každý rok sbírám šípky, bez, lípu, pěstupu medunku, mátu,.... nejvíc se těším teď na podzim, kdy začne být brzy tma a my budeme sedávat u filmů, světýlka a čajíky. 🙂

23. zář 2025
avatar

Čaje pijeme nekolikrat do tydne. Mám ráda bylinkové s medem a nebo teď na podzim černý s medem a mlékem 🙂

23. zář 2025
avatar

Každé ráno černý s citronem a medem, a přes den různé sypané i v sáčcích, různé příchutě a ráda zkouším nové 🤗

23. zář 2025
avatar

Čaj je u nás doma tak trochu rodinný rituál – ráno začínáme konvicí černého čaje s citronem, odpoledne si děti dávají ovocný (nejvíc frčí malina a šípek) a večer zakončujeme bylinkovým – mátu nebo meduňku, rooibos. Bez čaje si neumíme představit den, je to pro nás malý hrnek pohody i lék na všechny chmury 🍵🍋🍓🌿

23. zář 2025
avatar

Každý den ráno piju Earl Grey, pak mám ráda zelené čaje i bylinné heřmánkový, mateřídouškový.

23. zář 2025
avatar

Pijí se u nás spíš v zimních měsících, při nemocích, nebo k buchtě. A nejvíc ovocné, nebo zelené s nějakým ovocem

23. zář 2025
avatar

Čaje pijeme po celý rok. V zimě na zahřátí a v létě ledový. Já nejraději zelený čaj a děti ovocný s medem a citrónem.

23. zář 2025
avatar

Pijeme za každého počasí celá rodina, hlavně ovocný a černý 😁

23. zář 2025
avatar

Pijeme čaj za každého počasí,já hlavně v práci... ovocný a zelený

23. zář 2025
avatar

Pijeme stále , za každého počasí 🙂

23. zář 2025
avatar

čaj piji od listopadu do března, ovocné i bylinkové, občas sladím medem. mám ráda klidné snídaně o víkendu, kdy si dám čerstvý krajíc chleba, máslo, med a čaj.

23. zář 2025
avatar

Pijí čaj hlavně na podzim a v zimě, a to docela často. Musím ho mít v tom největším hrnku co doma máme 😊 Nejlepší je zimní pohodička s čajem a pěkným filmem nebo knihou 😊

23. zář 2025
avatar

Piju vždy převážně čaj 😊 miluji bylinkové, hlavně heřmanek, levanduli, medunku, ale stridam i s ovocnymi 🍵

23. zář 2025
avatar

Kazdy den, aj v praci 😁

23. zář 2025
avatar

Každý den, ráno bez čaje si neumím představit ani v létě. Podle nálady někdy bylinkový, někdy obecný a nebo černý s mlékem.

23. zář 2025
avatar

Den bez caje si neumim predstavit, rano nejcasteji piju zeleny nebo cerny, pres den ovocny, bily ci cerveny a vecer nejcasteji rooibos. Kdyz jsem nemocna saham po bylinkach, manzel naopak caje nepije temer vubec a deti jak kdy

23. zář 2025
avatar

U nás se čaje pijí hlavně v zimě, na zahřátí, a nejvíc jedou u dětí ovocné a heřmánek a já mám ráda mix bylinek.

23. zář 2025
avatar

Čaje pijeme každý den. Ovocné, zelené, černý i bylinkové.

23. zář 2025
avatar

Pijeme každý den ceylonský a domácí bylinky při nemoci.

23. zář 2025
avatar

Ahoj 👋, tak tak my doma milujeme hlavně bylinné čaje , hlavně při podzimním počasí kdy je venku chmurno a rozpálí se krbová kamna zapálí se svíčka a odpočívá se u televize … 🍵🫖 muj nejoblíbenějším čajem je Heřmánkový 🥰🙏🏻🍵 jinak si ho dáváme i průběžně celý rok 😇

23. zář 2025
avatar

černý s medem a citronem a dcera všechny druhy ovocných

23. zář 2025
avatar

Nejčastěji pijeme černý s citronem a ovocné.

23. zář 2025
avatar

U nás každý deň frči čaj nezáleží či je jar -leto-jeseň -zima
Nakoľko sme tak naučený . Deti majú radi opačne čaje aaa vypijú aj bylinkové domáce čaje napríklad sipkovy alebo čučoriedkovy alebo medovkovy alebo repikovy ale pijú aj kupované . U nás máme najradšej cucoriedkovy caj alebo sipkovy alebo jablko a škorica s medom a citrónom 🙈🍀❤️

23. zář 2025
avatar

U nás se čaje pijí denně po celý rok. Litry a litry čaje😃. Každý má své oblíbené (manžel černý a zelený, já a syn bylinkové či ovocné).

23. zář 2025
avatar

U nás pijí čaj návštěvy a my především pri nemoci

23. zář 2025
avatar

Každý den černý čaj s citrónem

23. zář 2025
avatar

Čaj piju každé ráno v práci a pak večer u knížky.

23. zář 2025
avatar

Každý den ráno čaj na únavu a večer na spánek a nervy

23. zář 2025
avatar

Čaje jsou můj pitný režim. Právě uvažuji co piju jiného než čaj 😊 již takřka bez vijimky připravuji sypané. Černé zelené bylinkové, ovocné výjimečně a jen bez ibisku

23. zář 2025
avatar

Pijeme běžně podzim/ zima, nejvíc u nás frčí zázvor a pak bylinkový průduškový

24. zář 2025
avatar

Caj doma pijeme kazdy den, ja cerny s citronem a nekdy prostridam s ovocnym či zazvorovym. Deti spis ovocny a prostridaji s cernym a zazvorovym.

24. zář 2025
avatar

Vetsinou je pijeme jen nemocni nebo treba s návštěvou misto kávy, nejraději mame různé bylinkové čaje 🙂

24. zář 2025
avatar

V létě pijeme čaj jen občas. V zimě denně. Nejraději máme bylinkové čaje. V práci si občas udělám i zelený nebo černý čaj.

24. zář 2025
avatar

U nás je čaj každý den. Manžel a syn mají rádi černý čaj, já miluju heřmánkový čaj s medem, bylinkové čaje ale i ovocné.

24. zář 2025
avatar

U nás doma se čaje pijí úplně stejně jako voda – jen s větším stylem a vůní. 🍵 Nepotřebujeme být nemocní, abychom sáhli po hrnku, spíš potřebujeme jen volnou chvilku. Nejvíc u nás frčí ovocné směsi, protože děti hledají v každém hrníčku ‚tajný kompot‘, a já s partnerem zase nedáme dopustit na zelený čaj s jasmínem – ten nás spolehlivě přenese z obýváku až někam do zenové zahrady. Takže čaj je u nás vlastně malý rodinný rituál, který chutná pokaždé trochu jinak

24. zář 2025
avatar

Čaj máme velmi rádi. Pijeme ho v zimě, i v létě. Nejraději ovocné, bylinkové ale i zelený, rooibos, nebo černý.

24. zář 2025
avatar

Pijeme čaje od podzimu do jara, přes léto verze ledový čaj. Vede u nás ovocný a jámám rada Roibos s karamelem

24. zář 2025
avatar

Miluji čaje, piju je každý den v práci, převážně zelené s příchutí, nebo černé s citronem. Ráda zkouším i nové příchutě. Doma si zase ráda dávám bylinné. Syn a manžel si dávají čaj, jen když jsou nemocní, nebo v zimě na zahřátí 😊

24. zář 2025
avatar

Pijeme často a každý má své favority. Manžel černý a rooibos, děti ovocné s medem a já bylinkové a švestkový 🫖

24. zář 2025
avatar

Pijeme skoro každý den, my černý a děti jahodový

24. zář 2025
avatar

Čaje piji po celý rok. Ve větší intenzitě tedy na podzim a v zimě, kdy si udělám takový malý čajový rituál se sypaným čajem a v klidu a pohodě si čaj vypiju.
Mám ráda bylinkové, zelené, bílé ale i ovocné čaje.

25. zář 2025
avatar

U nás doma má čaj svoje pevné místo – není to jen „lék na rýmu“, ale spíš takový každodenní rituál. Ráno k probuzení vede černý nebo zelený, odpoledne často sáhneme po ovocném nebo bylinkovém, a večer to jistí heřmánek, máta nebo rooibos. Každý má trochu jiné preference – někdo nedá dopustit na klasiku s citronem, jiný zase rád experimentuje s exotickými směsmi typu mango–zázvor nebo jasmín. Vlastně se u nás čaj pije skoro jako voda – podle nálady a ročního období.

25. zář 2025
avatar

Pijeme čaje téměř furt, na podzim a zimu obzvlášť 😁 milujeme ovocné čaje

25. zář 2025
avatar

Čaje pijeme každý den, nejraději máme pečené čaje.

26. zář 2025
avatar

Čaje piju přes zimu, jak začne být sychravo, tak svíčka, zachumlat se s bucláčkem (pěkně do obou rukou) s nějakým zahřívacím čajíčkem třeba zázvor, skořice apod.

27. zář 2025
avatar

U nás čajová sezóna začíná podzimem, sypané bylinkové pro mě, pro děti ovocné - nejmladší má nejraději ovocné s kousky malin a borůvek. Černý čaj s citronem mám ráda k snídani.

28. zář 2025
avatar

Jakmile se venku začne po létě ochlazovat začínám čajovou sezónu 🍵🫚🫖
Já miluju bylinkové čaje, děti zase ovocné.

29. zář 2025
avatar

Čaje piji celoročně, teplé i studené. Nejraději mám zelený a bílý.

30. zář 2025
avatar

Čaj pijeme po celý rok, nejčastěji ovocné a zelené. Když jsme nemocní, tak černý s citronem a medem 🤩

30. zář 2025
avatar

Čaj piju každé ráno k snídani, hlavně ovocný a zelený a od dětství miluju černý čaj s mlékem a medem 😉

30. zář 2025
avatar

Mata a medunka..hlavne v zime

30. zář 2025
avatar

Ted jedu opunciovy zeleny,to je proste vonava klasika.Jednou za cas cerny a v zime chaj čaj 😁 (ja bez mleka deti deti s)

30. zář 2025
avatar

Pijeme ovocné čaje po celý rok. Příchutě střídáme.

30. zář 2025
avatar

Pijeme často.☕

30. zář 2025
avatar

Od podzimu do jara 🌸

30. zář 2025
avatar

Pijeme málo, spíš při nachlazení. Nejraději bylinkove

30. zář 2025
avatar

Děti čaje sabotují celoročně, já je miluji celoročně. Vždy ráno si udělám velkou konev a tu popíjím celé dopoledne, oblíbila jsem si bylinkové. A muž je zvyklý čaj snídat, pro změnu ovocné.

30. zář 2025
avatar

Každý den, i v létě. Nejčastěji zelený a ovocný

30. zář 2025
avatar

Pijeme temer kazdy den. Deti chteji ovocny, ja s manzelem spise bylinkove se zahradky

30. zář 2025
avatar

Ja piji každé rano cerny čaj, syn občas k snídani ovocný. Ale pro dceru a manžela je to nutné zlo, dcera bere čaj jako trest a manzel po něm sáhne, az kdyz je mu opravdu hodne špatně. Ja si v zimě občas dam i treba balzám na nervy (název čaje), chuťově je moc dobry, ale na moje nervy bohuzel nepůsobí 🤣

30. zář 2025
avatar

Čaj se u nás pije denně. Miluju černý sladký s citronem.

30. zář 2025
avatar

Jakmile přijde podzim, čaje piju denně. Děti jak kdy. Já je miluji. Vypiju černý, zelený, ovocný...cokoliv. 🙂

30. zář 2025
avatar

Caje pijeme kazdy den, velky hrnek caje s medem a citronem opravdu zboznuju. Muj oblibeny je zeleny s jasminem, u manzela a syna vedou ovocne, u syna pak jeste bylinne.

30. zář 2025
avatar

Jen v zime,ovocný s medem,nejradši švestka,zahradní směs.

30. zář 2025
avatar

Ráno ovocný čaj k snídani

30. zář 2025
avatar

Pijeme čaj každý den. Můj nejoblíbenější je Rooibos s kapkou medu.

30. zář 2025
avatar

Ovocne kazdy den 😉

30. zář 2025
avatar

Čaje pijeme každý den, nejčastěji rooibos nebo bylinné čaje

30. zář 2025
avatar

Čaj pijeme od podzimu do jara, s pribyvajícim teplem snizujeme konzumaci. Letos v létě jsme zkoušeli cold brow - studený caj, ale není to ono. Já nejradši zeleny, zbytek rodiny ovocny.

30. zář 2025
avatar

Čaje pijeme denně - já pro kojící matky, náš malý ovocné pro děti (nejčastěji jahudku nebo svestku). S prichazejicim podzimem si ráda udělám jakýkoliv čaj, co doma máme, zato ale poradny "hrnec", na zahřátí. Muž pije nejčastěji černý čaj.

30. zář 2025
avatar

Ovocné , hlavne v zime...

30. zář 2025
avatar

U nás každý den. V lete-zime.
Denne 1-2 dvoulitrove konvicky. Vetsinou ovocny +cerny+citron.

30. zář 2025
avatar

Pijeme je každý den

30. zář 2025
avatar

Skoro každý den ☺️

30. zář 2025
avatar

Piju každý den, většinou Earl grey 🙂

30. zář 2025
avatar

Piju denně, začínám čajem den.. a asi jsem nenarazila na čaj, který by mi nechutnal 🙂

30. zář 2025
avatar

Den začínám kávou a čajem a končím čajem. Jsem čajomil obecný. Pijeme v období podzim až jaro prakticky denně.

30. zář 2025
avatar

Každé ráno piju černý čaj. A večer bylinkový z dm 🙂

30. zář 2025
avatar

Prakticky denně bylinkové čaje a Earl grey s mlékem. 🍀

30. zář 2025
avatar

Čaj potřebují každé ráno, ať je léto, nebo zima, dávám si nejčastěji zelený čaj.

30. zář 2025
avatar

Zelený čaj piju celoročně ráno, doma společně pijeme bylinkové a ovocné čaje především v zimě.

30. zář 2025
avatar

Jak kdy, mám období kdy si denně dělám černý s mlékem, pak zas období teekane citrusového se stevií. V kavárně si vždy dávám černý čaj s medem a cheesecake.

30. zář 2025
avatar

Kdyz jsem bydlela u rodicu, vzdycky jsme meli udelany v konvici cerny caj s citronem. Ted si caj delam dpis vyjimecne, ani nevim proc 🤷🏻‍♀️ deti je nemusi, ale chlap je pije velmi casto.

30. zář 2025
avatar

Nejvíc pijeme od podzimu do jara. Nejraději s medem a citronem. ...ja mam jeste ráda anglicky čaj s mlekem

30. zář 2025
avatar

Pijeme denně, začínám ráno, pak často v práci a někdy ještě doma večer. Střídám je, ale nejraději asi bylinné a nějaké s kořením.

30. zář 2025
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný