🎁 soutěž s dm : Podzimní čajování 🍂 ☕ 🎁
A máme tu další soutěž, tentokrát s dalšími privátními #dm značkami dmbio a babylove 🎁 Astrologický podzim už je těsně za branami a ten pocitový začal určitě už dnes, a proto tu pro vás mám další tematickou podzimní soutěž 😍
Výherce se může těšit na čajový balíček:
☕ babylove termoska, 1 ks
☕ dmBio bio dětský čaj s příchutí ovoce, 40 g
☕ dmBio bio bylinný čaj zázvor & manuka med, 40 g
☕ dmBio bio sypaný ovocný čaj brusinka & jahoda, 125 g
☕ dmBio bio bylinný čaj máta, jablko & citronová tráva 20 ks, 40 g
☕ Mivolis čaj bylinný Vnitřní rovnováha 14x2 g, 28 g
Jak se do soutěže zapojit?
1) Dejte lajk této zprávě
2) Do komentáře pod TUTO ZPRÁVU mi odpovězte na otázku:
"Jak to máte doma s čaji? Pijí se jen, když jste nemocní, nebo jsou běžnou součástí dne? A jaké příchutě u vás doma nejvíce frčí?"
A nezapomeňte prosím - jeden soutěžící, pouze JEDEN komentář ❤
Soutěžní komentáře můžete přidávat až do posledního zářijového dne, tedy do úterý 30.9. (deadline bude již tradičně o půlnoci) a já potom co nejdříve vylosuji, kdo se bude z výhry radovat.
Výherkyni pak oznámím na svém blogu v samostatném příspěvku.
Přeji hodně štěstí 🍀
Kompletní pravidla ambasadorských soutěží na MK najdete zde:
https://www.modrykonik.cz/jine/pravidla-soutezi-organizovanych-ambasadorkou-znacky/
Nejradši pijeme černý čaj, při nemoci různě bylinkové.
U nas hermankovy s medem od podzimu do jara porad.
Nejvíc pijeme černý a zelený čaj s citronem
Já jsem čajofil, piji čaj téměř denně, nejraději mám rooibos, zelené čaje, pak černé a nakonec ovocné,vna ty dojde nyní. Manžel pije černé čaje v práci. Děti bylinkové při nemoci.
Roibos během roku, bylinkové čaje v zimě a při nemoci
Čaje pijeme nejvíce přes zimu a při nemoci
Čaj pijeme každé ráno a v zimě i několikrát přes den. Nejvíce černý s citronem, dcera pak ovocné a my bylinkové
Černým čajem u nás začíná den.
Čaje pijeme hlavně na podzim a v zimě. Roční dcerka pije dětský ovocný a bylinný čaj a rodiče mají nejraději ovocné a černé čaje s medem a citronem.
Já piju čaj minimálně, v zimě občas černý s citronem a medem nebo si suším šípky a pijeme šípkový. Syn má čaj každé ráno ke snídani a partner čaje pije celoročně, jakékoliv.
My pijem opravdu jen pri nemoci.Jsme kafari
Pijeme každý den, hlavně zelený a u dětí vede ovocný citronový.
Každý den, hlavně ovocné, v zimě tématické - vánoční, Mikulášův atd...
Pijeme čaje každý den, nejvíce u nás vede ovocný 🫖🍵
Pijeme a nejraději bylinkové
Kromě léta piju hrnek ovocného čaje každé ráno v práci... O víkendech během celého roku ke snídani černý čaj s mlékem 👏
Pijeme denně k snídani, já jelikož nekafuji,tak vlastně celý den,v létě ledový, v zimě teplý.😂
Pijeme každý den a nebráním se žádnému čaji. ❤️
Piju jen já, celý rok.
Já piji denně k snídani, bez toho nefunguji, a pak večeři za každého počasí. V zimě i přes den. Děti jen v případě nemoci. Nejraději mám pomerančový.
Pořád máme uvařený ovocný čaj a pijeme ho.
Caje u nas fici nejvice ty ovocne, pijeme denne ☺️
Denně bez ohledu na počasí připravují 1l konvici čaje, černý ovocný atd. Kromě toho pijí hodně bylinné čaje. Já v podstatě piju jen čaj, vodu moc nemusím je na mě těžká. Dost sportuji, takže si do čaje přidávám různé rozpuštěné vitamíny atd. Vodu piju jen v parnem létě anebo když mám opravdu těžký a náročný trénink nebo závod. U mě je spotřeba čaje fakt enormní😁 já to mám i jako relax té o páté😂
Tak můj chlap pije čaj šípkový jen když je nemocný, syn pije ovocný čaj každé ráno - nejraději má červené plody, a já každé ráno čaj černý.
Čaj piju jen v chladnějším počasí. Děti téměř vůbec. Já se zamilovala do příchutě zázvor, citron a med. Dcera jablko se skořicí.
Piju každý den v práci a před spaním meduňkový 😉
V létě máme rádi ledový čaj a v zimě s medem a nejraději ovocný
Pres leto ho pijeme mene casto, v chladnem pocasi naopak skoro porad. Take s nim denne začínám den v praci. Nejradsi mam zeleny a bylinny
Černý čaj piji každý den, ráno někdy zelený s citrónem
Kromě léta piji čaje celý rok, hlavně v praci… nejraději mám bylinkové 🙂
Několikrát denně - snídaně černý, pak během dne zelený, večer bylinkový. Nejoblíbenější Earl Grey.
Čaj piju dvakrát denně, děti aspoň jednou za den 🙂 nejraději máme ovocné, mátové a černé
Čaj piji každý den, i v létě, aspoň dva dopoledne v práci, občas i večer přes spaním, dopoledne ovocný, večer bylinkový 🙂
Já jsem rozhodně tým čaj, od podzimu do jara si bez čaje fakt nedovedu představit život 🤩. Nejvíc ulítávám na černém čaji, ale nepohrdnu ani kvalitním bílým. Děti se na čaj zatím moc netváří😄.
Rano vetsinou cerny nebo zeleny, pres spanim medunka.. deti drive pri nemoci. Kdyz je chladnejsi pocasi, tak si nosi dcerka ovocny caj v termosce i do skoly..
Čaj kdykoliv, miluju čaje 😊. Nejoblíbenější asi jablko se skořicí 😊
Čaje pijeme každý den, nejčastěji ovocné a mátový.
Čaje se u nás pijí hlavně při nemoci a v zimě na zahřátí a většinou jsou to ovocné čaje.
Ano, jen když jsme nemocní
Čaje pijeme hodně, děti miluji rooibos, já piju i černý
Nejvíce pije čaj v zimě na zahřátí a u nás vedou jahodové čaje
Čaj piju především já ,celoročně, zbytek rodiny převážně v zimě
Čaje pijeme hlavně když jsme nemocní
Pořád. Ve dne v noci, v zimě v létě 😄 a všechny.
Čaj pijeme denně, nejčastěji černý
Pijeme denně. Černý, zelený, bylinkové. Bez příchutě, neslazené.
Čaj piju každý den. Nejraději mám ovocné.Kdyz je někdo nemocný,tak bylinné 😉
Pijeme černý čaj s citronem a medem každý den ke snídani 🙂 jinak v zimě i přes den, hlavně ovocný sypaný, je stále hotový v konvičce
U nás doma čaje pijeme celkem často, nejen když jsme nemocní. Spíš je to takový běžný zvyk – hlavně večer, když je chladněji, nebo místo sladkých nápojů. Nejvíc u nás frčí ovocné příchutě, třeba malina nebo šípek, a taky bylinkové – máta a heřmánek. V zimě si občas uděláme i klasický černý čaj s citronem a medem.
já čajuji denně, děti jen v zimě, manžel když je marod :D já mám ráda zelený, děti ovocný
Manžel pije černý, já bylinkový a dceři se zvedá žaludek už jenom když se vysloví slovo "čaj" (čaj nepila ani jako mimino, nesnáší ho)
Já piji čaj každý večer celý rok - černý s čerstvým zázvorem medem a citronem
U nás doma se čaj pije většinou jen v zimě na zahřátí a to ideálně ovocný. Občas samozřejmě při nemoci bylinný ale já teď momentálně piju čajík kvůli mimču ob den a to kojící.
Já piju celoročně zelený, ostatní jen při nemoci.
Doma čaje pijou jen když jsou nemocny, radi maji granulovany, já mam každy den ke snidani ovocny
Já s dcerou každý den, manžel se synem jen při nemoci.
Píšu každý den,klasiku hrnek ráno a velký "kýbl" večer....v zimě vypiju i přes den několik "kýblů" 🤣
V zimě na zahřátí, někdy při nemoci
bez čaje si neumím představit ráno, a to i v létě. Přes podzim a zimu mám ale větší spotřebu
Od podzimu do jara caje (nejradeji mam pomerancovy nebo granatovy), pri nemoci vzdy bylinkove
Pijeme celoročně, ja bylinné, deti ovocné a manžel černý. Není snad den, ze by jsem nepila. 🙈
Každodenní záležitost, frčí u nás všechny druhy a chutě.
Jsme čajoví! Černý s medem a citrónem patří k snídani vždy bez ohledu na období. Mám ráda i bylinkové, těm se nebráním.
Dcera nejraději jahodový.😍
Každý den, bylinkové
Čaje zbožňujeme, pijeme je po celý rok. Máme rádi snad všechny druhy a příchutě, a to jak sypané (ovocné, bylinkové, černé...), tak porcované.
V období podzim- jaro je čaj u nás v podstatě každý den. Děti mají rády ovocné, my s mužem spíše zelený a zázvor. 🙂
kavu nepiju, čaj několikrát denně, rano zelený, pak zazvorovy,bylinkový, ovocný, prostě celý den,caj miluju,je to relax
U nás se pije čaj celodenně😍 Celá rodina pijeme převážně bílý a zelený a to pouze sypaný aromatizovaný❤
Děti ve všední den moc ne, ráno nestíháme 😅 o víkendech jak chtějí. Zeptám se chceš nechceš a podle toho. Pijí ovocné. Když jsou nemocní, tak čaj samozřejmě dělám.
Partner pije občas jen když se moc necítí a pije černý.
Já mám čaje ráda, piju je spíš podzim zima. Je mi jedno jaký. Mám ráda ovocné, bylinkové, černý i zelený. Momentálně oiju 2x denně kojící a tem prostě miluju 😍 jak jsem se na něj těšila celé těhotenství, to ani nejde říct 🙂
Dveri rano varim vetsinou obocny caj, piju rano bylinkovy caj, jinak jsem spis kavovy typ.
Čaje u nás pijeme doma denně, ovocné vyhrávají, mě však nevadí ani bylinné
Piju je hlavně chladnu.
Čaj si dáváme denně, nejčastěji heřmánkový a ovocný
Pijeme při nachlazení
Ráno černý/zelený, během dne ovocný, večer bylinkový.
čaje pijeme každý den a všechny možné od zelených přes ovocné až po bylinkové
Čaj pijeme denně, já a manžel máme rádi černý čaj, děti ovocné.
Pijeme podzim/zima a nejraději ovocnez
Bez caje nedam ani ranu. Ale jo, kdyz jsou v lete tricitky tak vydrzim i tyden bez. Ale stoji mne to sil...😅🤣. Rano piji cerny, pres den zeleny a vecer bylinky nebo opet cerny. Manzel cajuje jen pres zimu a v chladnem obdobi (ted zacal) a pije prevazne matovy a koprivovy s necim. Deti pily ovocne caje, ale ted uz tomu pubertaci moc nedaj. Voda ci stava je jednodusi a slecna spis uz kafuje.
Pres zimu vice, ale caje jedeme celorocne.. prichute jsou ruzne, bylinkove i ovocne..
Čaj miluju.vařim si ho i v létě.nejraději zelený s mangem nebo černý s mangem😀.manžel s dcerou jen výjimečně ovocné nebo při nemoci bylinkový.
Čaje pijeme celoročně, nejraději ovocné.
Pijeme každý den a úplně nejraději bylinky čerstvě natrhané i s přidáním různého ovoce.
Vždy mám čajové období a pak zase ne. Většinou přijde v zimě. Nejraději mám zelené sypané čaje, můžu i černý s mlékem a bylinkové. A šípkový s medem!
Pijeme skoro každé ráno, vařím večer do termosky. A přes zimu, když přijdeme z venku. 🙂
Pijeme čaj každý den, nejradši máme ovocné🍀
Pijeme jen v zimě, přes léto vodu.
Pijeme skoro každý den a střídáme všechny druhy.
Čaje pijeme hodně, ale jen v podzimním a zimním období.🙂
Čapje pijeme jen v zimě,nejradši máme ovocné
Bez čaje ráno nefunguju,v létě v zimě
Přes léto čaje téměř nepijem a to ani k snídani, přes zimu si den bez čaje nedovedu představit. Doma “jedem” téměř všechny, v práci piju většinou bylinkovy, nejraději Heřmánek, Šípek a mátu.
bez čaje negfunguju - dle chuti silný černy, zelený, na noc meduˇka..
Pijeme skoro celý rok mimo léta, hlavně bylinkové a ovocné.
Bylinkovy s medem a s citronem pro nachlazeni.
Piju denně,hlavně zelený čaj
Pijeme... teď ujíždím na rýžovém
Čaje začínám pít s prvními podzimními dny, takže letos už jsem čajovou sezónu úspěšně zahájila. Nejradši mám mátový.
piji jen v práci přes zimu a miluji bezinku s citronem
Piju denně černý Earl Grey, kluci spíš v zimě a když jsou nastydlí, nějaký ovocný 🍓
Čaj piju denně. Miluju černý, bílý, zelený a rooibos. Už si moc nepochutnam na ovocných, nějak mi přestaly chutnat v těhotenství 🤷🏻♀️. Při nachlazení celá rodina pijeme bylinky 😋
Ja miluji zelený čaj a piji ho denně, manžel zase každý den pije čistý černý čaj
V práci každé ráno, dcera zatím jen o víkendu (jinak přes zimu ji vařím čaj do školy), manžel jen když je nemocný. 🤣
Jsem čajíčková 🫖, piju zelený s příchutí i bez, ovocné, bylinkové i černý, raději sypané.
Dcera dává přednost ovocným, manžel černý caj s citronem.
S nástupem tohoto počasí jsou u nás čaje častější. Přes léto je jedeme spíše v té chladné podobě, ale k snídani být musí (ne před školou, to nestíháme). Snidanovy bývá nejčastěji černý s citronem a sirupem, v práci si vařím různé.
U nás pije čaj denně a na litry 😁🙈. Manžel nejčastěji černý, já zelený, děti ovocný. Při nemoci všichni bylinkové.
Pijeme denně a nejoblíbenější jsou ovocné.
Čaje pijeme doma celoročně, hlavně bylinné 😉
Čaj miluju, piju hodně
Zelený 🫖
Miluju čaje, kdykoli od jara do zimy, nejraději bylinkové.
Od září do května frčíme na čajích. Manžel nám každé ráno vaří čaj, ať ho máme k snídani akorát. Mně bylinkový, synovi ovocný. V době nemocí pijeme i léčivé čaje.
V zimě máme čaj rádi, hlavně ovocný. Mátový čaj na zklidnění žaludku se hodí v každém ročním období 🙂.
Od podzimu do jara pijeme s dětmi čaj denně. Já bylinkové a holky ovocné🙂
Děti denně ráno, někdy i přes den. Já většinou jen při nemoci a v zimě s rumem. 😁
V létě pijeme ovocné a v zimě hlavně černý.
Na chalupě si vaříme bylinkové.
Na zimní večery jsem si udělala zásobu pečeného čaje.
Přes léto moc ne, ale přes zimu pijeme čaj denně.
Bez čaje si neumím představit den.
U nás já i děti ke snídani
Dcera nosí každý den čaj do školy, teď si oblíbila malinový.
Čaj pijeme hlavně od podzimu do jara. Nejčastěji ovocný a bylinkový.
V zimním období pijeme čaj každý den všichni. Já piju čaj každý den celý rok. Děti cokoliv ovocného a já piju bio bílý a nebo maté s hruškou.
Čaje pijeme denně zhruba od září do dubna. Já nejraději Rooibos, děti ovocné a muž jakýkoliv, ve kterém je spousta medu 🙂)
Když začnu pít čaj-vím, že se blíží podzim, když přestanu pít čaj-vím, že se blíží jaro..mám pití čaje jako predpověď počasí 🙂
Každé ráno vařím černý nebo roibos, z ochucených pomerančový.
Pijeme denně. Heřmánkový a sypané čaje.
Ráno piju Earl Grey, manžel zelený. Syn občas ovocný večer.
Čaje miluji 😘hlavně ty bylinné "léčivé" 😘
Čajujeme doma v létě v zimě.. pořád.. Manžel, děti i já..
Caje pijeme nonstop
Pijeme je běžně a hlavně malinový, lesní směs, švestkový se skořicí, meduňkový a zelený.
Bylinkové čaje mám.jako pitný režim. Zbytek rodiny je preferuje spíš v chladnějším počasí.
Čaj piju od podzimu do jara, nejraději mám bylinné, případně bylino-ovocné a ráda je střídám. Při nachlazení jsou první volbou.
V chladnom počasí pijeme čaje veľmi radi, v případě nemoci s medom a citrónom. Najradšej máme heřmánkový, mátový, šípkový a dcéra ovocné.
Pijeme každý den, nejčastěji bylinkové, černé a zelené čaje
Miluju čaje, ráno bez černého čaje nefunguju, jsem na čaje dost vybíravá, černej tedy piju sypanej, ovocný mám ráda třeba i z dm babylove, poměr cena chuť je fakt špička
Piju je celý den, mám je jako součást pitného režimu, voda mi moc nechutná.
Kdykoliv, cokoliv, teplý, studený, slazený, neslazený 😂
Já piju čaj skoro každý den, děti už méně, ale rozhodně ne jen při nemoci. Děti mají rády klasické ovocné příchutě, já naopak ne, takže bylinky anebo zelený, z ovocných pak nejraději mango.
U nás se čajuje cely rok.Ovocné,bílé,zelené.....
čaje pijeme hodně. Frčí máta, meduňka a zázvor.
Nejraději máme bylinkové čaje a je tedy pravda, že u nás nejvíce frčí v chřipkové sezóně 🤧🍵
Ja si nedovedu predstavit zacatek dne bez cerneho caje..mam rada tu jeho vuni...celorocne kazdy den..
Piji kazdodenne cerny caj s citronem a obcas sypany mango 🙂
Pijeme všechny druhy čaje
Miluji čaj, piju denně alespoň jeden hrnek i když je venku 40 stupňů 😁 preferuji zelené a v zimním období bylinkové
Čaj piju denně. I kdyz je venku 30 stupňů, stejně si dám čaj. Ráno zelený či černý, pal už střídám
Čaj pijeme denně, delam ho detem do školy, ja ho miluji v podzimním a zimních časech
Jakmile se venku ochladí, máme konvici čaje pořád na lince. Černý, heřmánek, ovocný a medem.. Piju ho já a kluci, dcera bohužel čaje nesnáší 🤷♀️
Pijeme hlavně o víkendu, nejraději máme malinový a meduňkový.
Podzim zima pijeme téměř každý den.🙂
Čajem začínám každé ráno. Nejradši mám zelený s jasmínem.
Čaj pijeme v podstatě denně, nejčastěji z bylinek
Čaj spíš v chladnějším období, jakýkoliv.
Čaj pijeme spíše v chladnějším období a nejraději ovocné nebo roibos 😊
V chladnějším období denně, ovocné, černý i zelený
Pijeme většinou jen na podzim a v zimě. Ovocný.
Děti pijí čaj každý den, my dospělí občas. Vedou u nás ovocný.
Já mám ráda zelený někdy černý a děti milují ovocný
Pijeme čaj denně. Nejvíce ovocný.
Ja jen, kdyz umiram. Detem ale v zime varim ovocny 🙂
Ach, toto je soutěž přesně pro mě! Piju čaje totiž celoročně, i v parném létě. Zelený, rooibos, pu erh, bylinky, střídám to.
Děti a manžel ale pijí čaj jenom při nemoci nebo v chladnějším období roku.
Pijeme běžně, nejraději ovocné - broskev, lesní směs
Denně asi ne, já celkem častěji, ale zbytek rodiny v chladnějším počasí a při nemoci všichni 100%. Nejvíce ovocné a pak vede heřmánkový.
U nás se čaj pije denně,já po litrech zelený občas s nějakou příchutí a manžel s dcerou každý večer černý s medem
Čaje máme doma rádi. Určitě čaj pijeme více při chladnem počasí a nemoci. Upřednostnujeme ovocný čaj,ale mě nevadí ani bylinkovy
Během celého roku, nejvíce ovocný
Čaje pijeme každý den, nejvíce mátový.
občas si dělám ke snídani a pokud je chladno, tak i během dne. Ráda mám bylinkové, zázvorové a klidně i černý s citronem a trochou sirupu nebo s mlékem a cukrem.
Pijeme po celý rok, hlavne bylinkové, děti ovocné.
Čaje pijeme celoročně, nejvíc ovocné a černé a mlékem.
Já piju čaje každý den, u nás v rodině úplně nejvíc...dávám si čaj, ať je zima nebo léto. Nemám problém dát si horký čaj i v tropickém počasí 😁🫖
Každý den a nejvíce ovocné.
Čaje pijeme každý den, po celý rok, ke snídani a k večeři. Já mám nejraději zelený s mátou, děti milují ovocné a bylinkové, manžel dává přednost černému.
Bez šálku zeleného čaje si neumím představit den🙂
Teď podzim, zima pijeme často, já Sonnentor zázvor s kurkumou a syn ovocné nebo Na kutě s medem 😉
Hlavně děti pijí čaj denně, favorit je ovocný čaj, v podstatě jakýkoliv. Pokud někomu z nás není úplně top, pijeme taky černý čaj.
Čaj pijeme každý den. Nejraději si dopřávám bylinkové
V sezóně denně. Černý, mátový a bylinkový.
Čaj piju jen v zimě,ovocný a medem.
Čaje pijeme denně k snídani. Přes den pak hlavně já. Zelený, černý, rooibos. Manžel a děti ovocné.
Čaj pijeme spíš na zahřátí. V létě, ale víc. A to vychlazený. Pijeme pytlikovi, nejraději máme bez s citronem.
Čaj piju denně - zelený, bylinkový nebo ovocný
Čaje pijeme každý den - ovocné, bylinkové obojí bez cukru, teplé i studené.
Čaj pijeme každý den - ráno bylinkové a zelené a během dne ovocné
Čaj pijeme každý den ,dáme si ho podle chuti a nálady ovocný - černý a při nemoci nebo detoxu bylinkový.
Čaj pijeme podle nálady samozřejmě víc když je zima nebo jsme nemocní.Hlavně je to takové příjemný rituál, když je brzy tma a chladno se navečer zastavit a pít čajík samozřejmě pokud to situace dovolí.
Čaje pijeme každý den hlavně zelený a bylinkové .
Pijeme čaje hlavně v zimě a při nemocech nebo jak je chuť. Máme rádi ovocné.
Každé ráno piji roibos😀
Přes zimu pijeme čaje skoro denně. Nejraději máme ovocné.
Čaj pijeme pouze v zimním období a při nemoci.
Čaje piji hlavně já celoročně. Děti jen občas k snídani. Pak to u nás začíná podzimem a nebo nemocemi...
čaje piju celoročně, ale hlavní sezona začíná podzimem 🙂
My patříme do skupiny spíš čaj než kafe 😄 manžel miluje ovocné, já černý a děti zatím oboje.... Dokonce si vozíme čaje pravidelně z dovolených,ale pak těžce sháním kdo mi jebzas dodá 🤭🫣
Ovocné čaje (Jahoda s Vanilkou ) je pro mě top ale taky malina ,jablko se skořicí atd.. do toho na kostičky nakrájený citron a lžička cukru piji každý den i několikrát . Bez čaje rano nemůžu fungovat . A ted jak čekám miminko tak mi snad prijde , že uz si na to Nas chlapeček zvykl a vzdy v pul 8 rano začne kopat jak kdyby chtěl abych si udělala čajík protože si ho vždy delam až děti odejdou do školy takze tak ♥️♥️♥️
Každý den si dávám na snídani černý čaj. Když jsme nemocní, tak si dáváme během dne ovocný čaj.
Minimálně jednou denně u nas čaj pijeme. Nejčastěji ovocné. Při nemocech a chladných dnech je to častěji.
krásná soutěž 🙂
Čaj denne připravuji již večer do konvice -partner bez něj neodejde do práce, a já si jej ráno dávám k snídani, neumím si bez toho představit v den. V létě piji čaje za studena. Děti jsou také "čajový" 🙂
U nás pijeme čaj hlavně já s mužem, černý nebo ovocné, od podzimu do jara každý večer😊
U nás pijí čaje děti - podzim - zima, během jara již méně - ovocné
Čaje pijeme hlavně v zimě, ale někdy děti chtějí čaj i v létě🙂 Jsme čajová celá rodina. Já mám nejradši bylinkové, děti ovocné, manžel zelený nebo černý, uživíme tak všechny čaje ☺️
Čaje milujeme❤️. Bratr provozoval i čajovnu. Takže ano, pijeme každý den, včetně léta.
Ráno máme ve zvyku černý, v poledne ovocný(třeba pomeranč, švestka), večer pak rooibos s vanilkou. Když jsme nemocní, tak máme rádi třeba zázvor, rakytník, černý bez.
Ahooj, my pijeme cajiky každý deny nejvíc teda před spaním, lépe se spí. A milujeme různé jak ovocné tak i bylinné ☺️
Bez ranního zeleného nebo ovocného čaje by nebyl den 😊
Čaje milujeme a ve velkém. Děti od malička pily bylinné čaje. Chodily do lesní školky, takže tam termoska s čajem byla nutnost a tento zvyk přetrval i když už jsou skoro puberťáci. Termosku s bylinkovým čajem mají u sebe vždy. A já také. Dát vařit vodu na čaj je to první co ráno po příchodu do kuchyně udělám a často to poslední než jdu spát, abych si ještě před spaním vychutnala šálek horkého uklidňujícího nápoje. Nejvíce tedy milujeme bylinné směsi.
Pres leto caje nevyhledavam ale v techto chladnych a mrazivych dnech pijeme se synem cajik od rana do vecera , nejradsi mame ovocny 🌸🥰
Přes léto čaje téměř nepijeme,ale teď už zase začínáme čajíčkovat.. nejraději mám klasický černý, děti pak ovocný 😊
Čaj piju každý den, dopoledne černý, odpoledne spíš bylinkový.
U nás se pije čaj každý den, malá má 1 lahev na vodu a 1 na čaj. Každý den má na výběr obě varianty. V zimě děláme do termosky a v létě ledový do lahvičky. Od těhotenství miluju bylinkové a malá měla hodně fenyklovy, bylinkove na noc a teď začínáme s ovocnýma 👍❤️
Čaje pijeme hlavně na podzim a v zimě,nejraději máme černý s mlékem nebo ovocné,bylinné mám nejraději já.
Pijeme čaj téměř denně, na podzim a v zimě více. Já s mužem rádi bylinkové čaje, kluci ovocný čaj.
Čaj pijem skoro každý den či je leto alebo zima v lete studeny a v zime teply najradsej ovocme,bylinkove alebo kedze mam male dieta tak čaj ma dojčeni
Syn ovocne caje miluje, takze se vari hlavne pres vikend, kdy je doma. Zbytek rodiny pije caje spis v zime nebo pri nemoci 🙂
Čaje milujeme. Já mám ráda černý (ten děti nepijí), děti hlavně ovocný a mají moc rády bylinkové. Každý rok sbírám šípky, bez, lípu, pěstupu medunku, mátu,.... nejvíc se těším teď na podzim, kdy začne být brzy tma a my budeme sedávat u filmů, světýlka a čajíky. 🙂
Čaje pijeme nekolikrat do tydne. Mám ráda bylinkové s medem a nebo teď na podzim černý s medem a mlékem 🙂
Každé ráno černý s citronem a medem, a přes den různé sypané i v sáčcích, různé příchutě a ráda zkouším nové 🤗
Čaj je u nás doma tak trochu rodinný rituál – ráno začínáme konvicí černého čaje s citronem, odpoledne si děti dávají ovocný (nejvíc frčí malina a šípek) a večer zakončujeme bylinkovým – mátu nebo meduňku, rooibos. Bez čaje si neumíme představit den, je to pro nás malý hrnek pohody i lék na všechny chmury 🍵🍋🍓🌿
Každý den ráno piju Earl Grey, pak mám ráda zelené čaje i bylinné heřmánkový, mateřídouškový.
Pijí se u nás spíš v zimních měsících, při nemocích, nebo k buchtě. A nejvíc ovocné, nebo zelené s nějakým ovocem
Čaje pijeme po celý rok. V zimě na zahřátí a v létě ledový. Já nejraději zelený čaj a děti ovocný s medem a citrónem.
Pijeme za každého počasí celá rodina, hlavně ovocný a černý 😁
Pijeme čaj za každého počasí,já hlavně v práci... ovocný a zelený
Pijeme stále , za každého počasí 🙂
čaj piji od listopadu do března, ovocné i bylinkové, občas sladím medem. mám ráda klidné snídaně o víkendu, kdy si dám čerstvý krajíc chleba, máslo, med a čaj.
Pijí čaj hlavně na podzim a v zimě, a to docela často. Musím ho mít v tom největším hrnku co doma máme 😊 Nejlepší je zimní pohodička s čajem a pěkným filmem nebo knihou 😊
Piju vždy převážně čaj 😊 miluji bylinkové, hlavně heřmanek, levanduli, medunku, ale stridam i s ovocnymi 🍵
Kazdy den, aj v praci 😁
Každý den, ráno bez čaje si neumím představit ani v létě. Podle nálady někdy bylinkový, někdy obecný a nebo černý s mlékem.
Den bez caje si neumim predstavit, rano nejcasteji piju zeleny nebo cerny, pres den ovocny, bily ci cerveny a vecer nejcasteji rooibos. Kdyz jsem nemocna saham po bylinkach, manzel naopak caje nepije temer vubec a deti jak kdy
U nás se čaje pijí hlavně v zimě, na zahřátí, a nejvíc jedou u dětí ovocné a heřmánek a já mám ráda mix bylinek.
Čaje pijeme každý den. Ovocné, zelené, černý i bylinkové.
Pijeme každý den ceylonský a domácí bylinky při nemoci.
Ahoj 👋, tak tak my doma milujeme hlavně bylinné čaje , hlavně při podzimním počasí kdy je venku chmurno a rozpálí se krbová kamna zapálí se svíčka a odpočívá se u televize … 🍵🫖 muj nejoblíbenějším čajem je Heřmánkový 🥰🙏🏻🍵 jinak si ho dáváme i průběžně celý rok 😇
černý s medem a citronem a dcera všechny druhy ovocných
Nejčastěji pijeme černý s citronem a ovocné.
U nás každý deň frči čaj nezáleží či je jar -leto-jeseň -zima
Nakoľko sme tak naučený . Deti majú radi opačne čaje aaa vypijú aj bylinkové domáce čaje napríklad sipkovy alebo čučoriedkovy alebo medovkovy alebo repikovy ale pijú aj kupované . U nás máme najradšej cucoriedkovy caj alebo sipkovy alebo jablko a škorica s medom a citrónom 🙈🍀❤️
U nás se čaje pijí denně po celý rok. Litry a litry čaje😃. Každý má své oblíbené (manžel černý a zelený, já a syn bylinkové či ovocné).
U nás pijí čaj návštěvy a my především pri nemoci
Každý den černý čaj s citrónem
Čaj piju každé ráno v práci a pak večer u knížky.
Každý den ráno čaj na únavu a večer na spánek a nervy
Čaje jsou můj pitný režim. Právě uvažuji co piju jiného než čaj 😊 již takřka bez vijimky připravuji sypané. Černé zelené bylinkové, ovocné výjimečně a jen bez ibisku
Pijeme běžně podzim/ zima, nejvíc u nás frčí zázvor a pak bylinkový průduškový
Caj doma pijeme kazdy den, ja cerny s citronem a nekdy prostridam s ovocnym či zazvorovym. Deti spis ovocny a prostridaji s cernym a zazvorovym.
Vetsinou je pijeme jen nemocni nebo treba s návštěvou misto kávy, nejraději mame různé bylinkové čaje 🙂
V létě pijeme čaj jen občas. V zimě denně. Nejraději máme bylinkové čaje. V práci si občas udělám i zelený nebo černý čaj.
U nás je čaj každý den. Manžel a syn mají rádi černý čaj, já miluju heřmánkový čaj s medem, bylinkové čaje ale i ovocné.
U nás doma se čaje pijí úplně stejně jako voda – jen s větším stylem a vůní. 🍵 Nepotřebujeme být nemocní, abychom sáhli po hrnku, spíš potřebujeme jen volnou chvilku. Nejvíc u nás frčí ovocné směsi, protože děti hledají v každém hrníčku ‚tajný kompot‘, a já s partnerem zase nedáme dopustit na zelený čaj s jasmínem – ten nás spolehlivě přenese z obýváku až někam do zenové zahrady. Takže čaj je u nás vlastně malý rodinný rituál, který chutná pokaždé trochu jinak
Čaj máme velmi rádi. Pijeme ho v zimě, i v létě. Nejraději ovocné, bylinkové ale i zelený, rooibos, nebo černý.
Pijeme čaje od podzimu do jara, přes léto verze ledový čaj. Vede u nás ovocný a jámám rada Roibos s karamelem
Miluji čaje, piju je každý den v práci, převážně zelené s příchutí, nebo černé s citronem. Ráda zkouším i nové příchutě. Doma si zase ráda dávám bylinné. Syn a manžel si dávají čaj, jen když jsou nemocní, nebo v zimě na zahřátí 😊
Pijeme často a každý má své favority. Manžel černý a rooibos, děti ovocné s medem a já bylinkové a švestkový 🫖
Pijeme skoro každý den, my černý a děti jahodový
Čaje piji po celý rok. Ve větší intenzitě tedy na podzim a v zimě, kdy si udělám takový malý čajový rituál se sypaným čajem a v klidu a pohodě si čaj vypiju.
Mám ráda bylinkové, zelené, bílé ale i ovocné čaje.
U nás doma má čaj svoje pevné místo – není to jen „lék na rýmu“, ale spíš takový každodenní rituál. Ráno k probuzení vede černý nebo zelený, odpoledne často sáhneme po ovocném nebo bylinkovém, a večer to jistí heřmánek, máta nebo rooibos. Každý má trochu jiné preference – někdo nedá dopustit na klasiku s citronem, jiný zase rád experimentuje s exotickými směsmi typu mango–zázvor nebo jasmín. Vlastně se u nás čaj pije skoro jako voda – podle nálady a ročního období.
Pijeme čaje téměř furt, na podzim a zimu obzvlášť 😁 milujeme ovocné čaje
Čaje pijeme každý den, nejraději máme pečené čaje.
Čaje piju přes zimu, jak začne být sychravo, tak svíčka, zachumlat se s bucláčkem (pěkně do obou rukou) s nějakým zahřívacím čajíčkem třeba zázvor, skořice apod.
U nás čajová sezóna začíná podzimem, sypané bylinkové pro mě, pro děti ovocné - nejmladší má nejraději ovocné s kousky malin a borůvek. Černý čaj s citronem mám ráda k snídani.
Jakmile se venku začne po létě ochlazovat začínám čajovou sezónu 🍵🫚🫖
Já miluju bylinkové čaje, děti zase ovocné.
Čaje piji celoročně, teplé i studené. Nejraději mám zelený a bílý.
Čaj pijeme po celý rok, nejčastěji ovocné a zelené. Když jsme nemocní, tak černý s citronem a medem 🤩
Čaj piju každé ráno k snídani, hlavně ovocný a zelený a od dětství miluju černý čaj s mlékem a medem 😉
Mata a medunka..hlavne v zime
Ted jedu opunciovy zeleny,to je proste vonava klasika.Jednou za cas cerny a v zime chaj čaj 😁 (ja bez mleka deti deti s)
Pijeme ovocné čaje po celý rok. Příchutě střídáme.
Pijeme často.☕
Od podzimu do jara 🌸
Pijeme málo, spíš při nachlazení. Nejraději bylinkove
Děti čaje sabotují celoročně, já je miluji celoročně. Vždy ráno si udělám velkou konev a tu popíjím celé dopoledne, oblíbila jsem si bylinkové. A muž je zvyklý čaj snídat, pro změnu ovocné.
Každý den, i v létě. Nejčastěji zelený a ovocný
Pijeme temer kazdy den. Deti chteji ovocny, ja s manzelem spise bylinkove se zahradky
Ja piji každé rano cerny čaj, syn občas k snídani ovocný. Ale pro dceru a manžela je to nutné zlo, dcera bere čaj jako trest a manzel po něm sáhne, az kdyz je mu opravdu hodne špatně. Ja si v zimě občas dam i treba balzám na nervy (název čaje), chuťově je moc dobry, ale na moje nervy bohuzel nepůsobí 🤣
Čaj se u nás pije denně. Miluju černý sladký s citronem.
Jakmile přijde podzim, čaje piju denně. Děti jak kdy. Já je miluji. Vypiju černý, zelený, ovocný...cokoliv. 🙂
Caje pijeme kazdy den, velky hrnek caje s medem a citronem opravdu zboznuju. Muj oblibeny je zeleny s jasminem, u manzela a syna vedou ovocne, u syna pak jeste bylinne.
Jen v zime,ovocný s medem,nejradši švestka,zahradní směs.
Ráno ovocný čaj k snídani
Pijeme čaj každý den. Můj nejoblíbenější je Rooibos s kapkou medu.
Ovocne kazdy den 😉
Čaje pijeme každý den, nejčastěji rooibos nebo bylinné čaje
Čaj pijeme od podzimu do jara, s pribyvajícim teplem snizujeme konzumaci. Letos v létě jsme zkoušeli cold brow - studený caj, ale není to ono. Já nejradši zeleny, zbytek rodiny ovocny.
Čaje pijeme denně - já pro kojící matky, náš malý ovocné pro děti (nejčastěji jahudku nebo svestku). S prichazejicim podzimem si ráda udělám jakýkoliv čaj, co doma máme, zato ale poradny "hrnec", na zahřátí. Muž pije nejčastěji černý čaj.
Ovocné , hlavne v zime...
U nás každý den. V lete-zime.
Denne 1-2 dvoulitrove konvicky. Vetsinou ovocny +cerny+citron.
Pijeme je každý den
Skoro každý den ☺️
Piju každý den, většinou Earl grey 🙂
Piju denně, začínám čajem den.. a asi jsem nenarazila na čaj, který by mi nechutnal 🙂
Den začínám kávou a čajem a končím čajem. Jsem čajomil obecný. Pijeme v období podzim až jaro prakticky denně.
Každé ráno piju černý čaj. A večer bylinkový z dm 🙂
Prakticky denně bylinkové čaje a Earl grey s mlékem. 🍀
Čaj potřebují každé ráno, ať je léto, nebo zima, dávám si nejčastěji zelený čaj.
Zelený čaj piju celoročně ráno, doma společně pijeme bylinkové a ovocné čaje především v zimě.
Jak kdy, mám období kdy si denně dělám černý s mlékem, pak zas období teekane citrusového se stevií. V kavárně si vždy dávám černý čaj s medem a cheesecake.
Kdyz jsem bydlela u rodicu, vzdycky jsme meli udelany v konvici cerny caj s citronem. Ted si caj delam dpis vyjimecne, ani nevim proc 🤷🏻♀️ deti je nemusi, ale chlap je pije velmi casto.
Nejvíc pijeme od podzimu do jara. Nejraději s medem a citronem. ...ja mam jeste ráda anglicky čaj s mlekem
Pijeme denně, začínám ráno, pak často v práci a někdy ještě doma večer. Střídám je, ale nejraději asi bylinné a nějaké s kořením.

Pijeme skoro každý den, nejvíce ovocné sypané či bylinné