Prázdniny začínají s Viledou!

Krásný podvečer,
je před námi jedna z nejhezčích částí roku, ano, řeč je o letních prázdninách. Čeká nás čas grilování, sluníčka, koupání, dovolených, táborů, drinků, opalování....
Pojďme si před začátkem prázdnin zasoutěžit s Viledou!
O co budeme soutěžit?
Tentokrát to bude soutěž o velkou cenu - o mop Vileda Turbo

Jaká je soutěžní otázka?
Na co se v létě nejvíce těšíte? Plánujete dovolenou? Pokud ano, kde ji budete trávit?
Pro účast je potřeba splnit dvě podmínky:
- Dát lajk tomuto článku
- Odpovědět na soutěžní otázku pod tento článek
Zapojit se můžete od dnešního dne do pátku 28.6.2019 (do půlnoci). Poté Emička vylosuje výherce.
Krásný poslední předprázdninový týden přeje Iva, Emička a Vileda

Doporučujeme
protože mladší dcera má teprve 7 měsíců a nemá moc ráda cestování v autě, tak se na nějaké dlouhodobější cestování nechystáme, ale budeme si dělat jednodenní výlety po blízkém okolí 🙂
Jednu dovolenou máme právě za sebou. Jestli bude další, je ve hvězdách, momentálně jsme plni dojmu z Jizerek a já trochu nenaplnena, protože jsme s mladším museli odjet pro nemoc dřív, tak snad nám to léto vynahradí. Určitě chceme vyletit, protože to je možná poslední léto na mateřské (pokud nebude ditko c. 3). Grilování je u nás na denním pořádku skoro, ale těším se na bazénové blbnutí, na tábor a na to, že po 4 letech bych mohla konečně být na táborák (dosud jsem vždy s někým jela spát mimo, letos to chceme zkusit s oběma).
Jelikož mám 22.7. termín porodu , tak se hlavne připravujeme na příchod našeho druhého chlapečka , takže letos žádná dovolená nebude a budeme jen čekat , na příchod našeho druhého syna 😊
Na dovolenou jedeme s naším novým mazlikem obytňáčkem a znovu jako loňi procestujeme nějakou část Řecka 🙂 A letos nás čeká buď Korfu a nebo Skiathos 🙂 Není nad to stát zadními koly skoro na pláži kde nikdo není.... 🙂
Nejvíc se těším na to, že si odpočinu od chystání svačin, domácích úkolů a všeho, co se týká školy.
Na dovolenou se letos nechystáme.
Letos máme v plánu sjíždět Vltavu a pár dnů pod stanen na Lipně. 🙂
Nejvíc se těším na to jak budeme jezdit k vodě a na výlety.
Dovolenou neplánujeme, budeme si jen užívat toho, že můžeme být spolu a program přizpůsobíme počasí. A na létě je pro mě nejlepší to, že po něm přijde podzim a zase se ochladí 😂
U nás letos dovolená na maltě ☺. Budujeme a doufáme, že v půlce srpna se budeme moci stěhovat.
Dovolenou neplánujeme, ale budeme vyletovat po památkách, jezdit se koupat do naší oblíbené Lomnice nad Popelkou, navštívíme společně babičku a užijeme si den na vesnici, oslavíme narozeniny kluků a svátek dcery, možná pojedeme i na pouť...no budeme se snažit si vše pořádně užít..😊
Letos pojedeme na dovolenou ve trech a doufam ze to vsichni prezijeme 😀 pojedem do beskyd na starou chalupu, chceme se chodit koupat a planujem i vylet na slovensko
Dovolenou neplánuju. Kdyby to vyšlo, tak třeba jen u nás někde na pár dnů, ale to se uvidí. Spíš jen nějaký výlet bude. A nejvíc se těším na nové auto, které snad za pár týdnů bude.
Těšíme se na společné výlety, první dovolenou u moře v Itálii i s babičkami, grilování, užívání na novém domácím hřišti... A já i na první noc bez dětí vůbec a koncert oblíbence Eda za 3 týdny 😀
těším se na volno z práce, klidné večery na terase. Místo dovolené budou výlety a výstavba sklepa 🙂
Nejvíc se těším na narození syna, což by mělo přijít v srpnu. 😊 Dovolenou budu tedy trávit v porodnici. 😊😍
Na prázdniny se těším, plánujeme pár výletů, větší dovolenou letos bohužel ne. Chtěla bych do Zoo Praha, plzeň, za babičkou do lázní do Kladrub. Také se těším, že snad zase něco více uklidime okolo domu a bude zas další část pěkná.
Letos se po dlouhé době opět těším na dovolenou, vůbec první se synem, takže to bude jistě zážitek na celý život ❤️...
V létě se asi nejvíc těším na pojídání melounů, ty prostě miluju 🙂 Letos pojedeme s naší dvouletou dcerkou poprvé k moři, ale "jen" do Polska, tak jsem na to moc zvědavá 🙂
Tesim se az prazdniny skonci. . . 😂 Neeee ted vazne, tesim se na dovolenou s nasima, pak s klukama na hipoterapii a nakonec za nasima na chalupu. Sice me moc odpovinku diky panu Jaromirovi neceka, ale i tak to bude super vypadnuti ze vsednich dni.
Moc se těším na prázdniny, protože bude mít manžel dovču a budeme celý měsíc spolu!!! Těším se na výlety po vlastech českých,na zmrzliny, melouny,koupání...
V létě se těším na koupání,melouny,večerní grilovačky a nejvíce na celý týden bez dětí 😂 Rodinou dovolenou potom strávíme týdnem na Vranovské přehradě.Letos tam jedeme už čtvrtým rokem a pořád jsme tam moc spokojeni😉
Nejvíce se těším na příští týden,to budou hody v mamčiném rodišti. Jedu tam se ségrou a dětmi na celý víkend a o prázdninách se těším na výlety s manželem a dětmi. A také nás čeká jedna svatba.
Tesim se na spolecnou dovolenou za 14 dni na Vysocine, kde s detma projdeme hlavne lesy a prirodu. A taky se tesim na to, ze se snad uklidni mamcin spatny zdravotni stav a deti si poradne uzijou babicku

K moři to asi kvůli těhotenství nestihneme, tak se koukneme třeba do Rakouska, nebo po naší vlasti. Léto budeme trávit s dětma hlavně na naší zahradě u bazénku.
Těším se na červenec,že si užijeme poslední letní měsíc jen ve třech a zároveň se moc těším na srpen,že si konec léta užijeme ještě jako kompletní rodinka ve čtyřech, doufám, že se ty tropické dny vyhnou mému termínu porodu. Jinak může být pořád slunečno, o tom to léto je. Koupacky a výlety a zmrzliny k snídani obědu i večeři😊
Těším se možná tak na grilování
😀 jinak léto ráda nemám a na dovolenou pojedu do nikam no
😀
Budeme doma, manžel má sezónu, my máme prázdniny v zimě. Těším se, že v létě budeme jezdit k rybníku, opékat a jsou to mě poslední prázdniny na RD.
Vzhledem k malým dětem tento rok strávíme nějaký čas na chatě v Jeseníkách a budeme jezdit na výlety. Víc neplánujeme
Těším se, že budeme dělat výlety a budeme hodně jezdit k mým rodičům, kde budou synovci a syn si a nimi bude hrát, má je hrozně rád ☺
Vzdycky se tesim na leto, az budeme moc sedet u grilu a cpat se dobrotama. Jelikoz tohle uz budu mit docela pupek, tak si netroufnu jet nikam na dovcu.. po výletech jezdime, vzdycky kdyz ma chlap volno, aby jsme si nejak tu dovcu vynahradili.
Těším se, že budeme trávit čas celá rodina spolu. Občas mám pocit, že se doma spíš jen potkáváme, kolik máme každý práce. Těšíme se k moři, na chalupu, na poznávání nových míst, volno a nic nedělaní. A moc si to užijeme 🙂
Nejvíc se těším až bude mít manžel volno v práci a vyrazíme na naši první společnou dovolenou se synem. Pojedeme do našich oblíbených Beskyd, užijeme si túry, procházky do lesa, koupání, sluníčko a vše co k létu patří ❤️
Letos úplně poprvé se těším, že nebudu muset dozorovat domácí úkoly. Jako maminka prvňáčka toho mám úplně po krk. Takže dva měsíce nechci písanku ani vidět 🤩
Na dovolenou letos nejedeme, takže budeme léto trávit převážně doma a na menších výletech. Nejvíc se těším na tu celkovou letní pohodičku. Nikam nebudeme spěchat, nemusíme vstávat, budeme si užívat bazén, grilovaní a přecpávat se melounem a zmrzlinou😀
Na rodičovské pro mě prázdniny trochu postrádají smysl. A vzhledem k jinému stavu a momentální zdravotní kondici žádnou extra dovolenou neplánujeme, nejsou na to síly, hlavně to nějak přežít, aby si to dítě užilo, ale ona má program hezký celý rok, ne jen o prázdninách. Takže nejvíc se asi budu těšit na dny, kdy bude mít muž dovču.
My se těšíme nejvíc na první dovolenou - chaloupka v horách, bez Wi-Fi a bez mobilního signálu. Jezdíme tam opakovaně a vždy se nádherně odpočineme🙂
Mimo téma - to foto je jen ilustrační? Ten dort nutně potřebuju 😂
Čeká nás pár dní v Beskydech a možná i pár dní v Jeseníkách. Procházky, lesy, příroda to je moje. Odpočívat doma bohužel moc neumím, většinou ten čas strávím s motykou v ruce 🤷
A co u nás ale boduje je grilování a posezení venku 🥩
Na dovolenku v Turecku
V létě se nejvic těším na zvolnění pracovniho tempa a tim padem mam vice casu na syna. Dovolenou letos planujeme cela rodina v Chorvatsku, ale mozna vic se těším na zari, kdy mamu vezmu za jeji rodinou na Slovensku odkud pochazi babicka a budeme patrat po rodinnych korenech🙂
Nejvíce se těším na dokončení rekonstrukce vysněné chaloupky a stěhování, ale mé realistické já se obává, že to už nebude léto 😂.
Cekaji me posledni prazdniny😭pak uz do duchodu bude pouze kratka dovolena🙈 letos vyrazime do nami oblibeneho velkeho mederu uz se moc tesime
Na to, že si s klukama užijeme klídek, výlety a sami sebe, bez organizování času školkou. A taky bych se měla konečně dočkat sušičky na prádlo.
Zatím jsou děti malinké a jsem s nimi doma takže se nás prázdniny tak nějak netýkají. Budou to dny, jako každé jiné. Těšíme se z toho, že je dlouho světlo, děti můžou být dlouho venku, grilovačky, bazén a sem tam nějaký výlet 😍
Na jedné dovolené jsme byli už začátkem června, ale ještě nás čeká v srpnu Chorvatsko. Tam se moc těšíme. Jinak se těším až budu mít dovolenou a nebudu muset chodit do práce 😀
Nejvíce se těším na čas strávený s dětmi a manželem, na krásné počasí a na to, že nebudeme muset vstávat ráno do školky 😂 Chystáme se na pár dní do Beskyd a na Slovensko, jinak budeme podnikat výlety 🙂
Těším se na hodně věcí...doufám, že bude hezké počasí a budeme se moct s dcerou koupat v bazénu...když takové vedro nebude, budeme jezdit na výlety (dětské parky, zoo, hrady), čeká nás oslava dceřiných 3.narozenin a hned poté dovolená na Lipně 🙂
Nejvíce se těším na výlety s celou rodinou a návštěvy po území ČR. 🙂
Relax, grilování a odpocinek v rámci možnosti. 👍🏼
Doufám, že stihneme pár hezkých výletů, kluci budou jezdit s kombajnem a traktorem a nás čeká poslední léto ve třech. 🙂 Na dovolenou se chystáme do Adršpachu.
Právě jsme na cestě na naší dovolenou, na kterou se moc těším. Po cestě tam zastávka v Sarvaru v lázních, po cestě zpět Maribor. A vlastně na celé prázdniny se těším, možná jsou to moje poslední prázdniny na mateřské
Za chvíli letíme do Rumunska za rodinou a babičkou, která neviděla prcka skoro 2 roky ,takže bude pohoda a já se konečně vyspiiiim🤗
My letos Zlate pisky a Malta 😀 stavime barak, takze tak 🙂 Ale milujeme vylety po CR, tak na tto si urcite nejaky cas udelame 🙂
Na dovču letos nejedeme,,ale I tak se tesim na prazdniny ,koupacka na zahradce grilovani a pohodička.
Já se nejvíc tesim na teplo,výlety a zahradu plnou dobrot..
Bude to znít jako klišé, ale. Nejvic se tesime na společné chvíl bez pracovního stresu. Dovolene máme v planu celkem dvě. Chatu v Jeseníkách s přáteli a rodinou v zahraničí.
Najviac sa v lete tesim na slnko, na dlhe letne vecery, samozrejme aj na dovolenku, ktoru budeme travit na nasom krasnom Slovensku 😍😍😍Cakam nas chata na Liptove a Tatry Tak sa uz moc tesime 💜💜💜a hlavne ziadne ranne vstavanie a ranny stres👍👍👍
Nejvíce se těším na společný čas strávený s mojí rodinou o dovolené. Pěkně v klidu,žádný budík, žádné povinnosti,jen výlety, zmrzlina a flakarna 😀
Tesime se na rodinnou dovcu na Machaci, hlavne dcerka na plaz. 😀 Jelikoz budu v lete v 3.trimestru, tak si dal netroufame. A samozrejme se tesime na vylety, do Mirakula, na hrad "at ziji duchove", na Orlik na ryby atd. 🙂 Co nejvic akci ve trech, dokud to pujde. 🙂
Nejvíce se těšíme na výlety, koupání a zmrzlinu 😀 na dovolenou se chystáme na Vranovskou přehradu 🌞
Letos budeme na dívce jen u nasich. Vanička s dědou budou hlídat a rodiče budou odpočívat 🤪 jinak se chystané až příští rok až MB a k a povyroste.
Já se nejvíc těším, až dokončíme bazén a budeme si užívat nového domku. 🏠
Nejvic se tesim, ze budeme vsichni spolu a budeme jezdit po vyletech. Mame v planu byt dva dny pod stanem, tak jsem zvedava, jak to malej zvladne🥰
Žádná rodinná dovolená nebude, protože stavíme dům a manžel je v nové práci. Ale těším se na nějaké kratší pobyty a výlety, na pravé letní počasí, vůni opalovacího krému a hooodně melounu 😇
Já se těším na dny strávené na zahradě, na cvičení v parku a večery na tenisovém kurtu 🙂 rodinná dovolená teď bohužel žádná nebude, na tu teprve šetříme 🙂 ale na zahradě, na sluníčku u bazénu, je to jako na dovolené 🙂
Já se těším, že muž bude mít volno a všichni spolu budeme trávit celé dny
Dovolenou plánujeme, strávíme ji nejspíš na Slovensku a nejvíc se těším na společně strávený čas s dětmi a manželem, koupání, cachtání ve vodě, které si letos dcerka poprvé pořádně užije, na dlouhé vońavé večery, na vysedávání na zahrádkách..léto je prostě nej🙂))
Nejvíc se těším na koupačky a že si zase prošlápneme to naše Kokořínsko 😍.
Nejvíce se těším, že si zase přečtu nějakou knížku. Během roku na to není čas. Chystáme se k Máchovu jezeru, tak už se tam vidím na pláži s knihou.
Budou to poslední prázdniny než mi skončí rodicak, tak si přeju, aby jsme si je hezky užili a prožili.
U nás jsou v plánu výlety po ČR, práce na zahradě a v září Morava 😊 snad to ten náš uplakanek zvládne, ještě nespal mimo domov.
hlavně se těším na teplo, sluníčko, vodu a nějaký ten výlet
Čeká nás prodluožený víkend v Praze, dovolená v Babiččině údolí a hlavně - chvíle strávené společně 🙂 Letos si to užije snad o něco víc jak loni, to jsem byla v posledním měsíci těhotenství a byla jsem ráda, že jsem 🙂 A taky oslava narozenin - obou holek a mých 🙂
Nás čeká letos dovolená v Čechách a Slovensku....a už se opravdu moc těším!
Čeká nás několik menších dovolených v České republice a já se moc těším, jak budeme spolu s dětmi objevovat svět.
Naposledy v květnu jsme byli u rybníka a já jsem si připadala jako Na samotě u lesa "Děti, toto jsou pulci. Pulci jsou miminka od žabky"😂
Nejvíc se těším, že nebudu muset budit děti o půl šesté ráno.
Dovolenou plánujeme na Dolní Moravě a u moře.
Prvni na co se o prázdninách tesim jsou prvni narozeniny dcerky. Dal nas ceka tyden u rybnika s tchanovcema a spousta grilovani 🙂
Dovolenou plánujeme, vracíme se na Slovenský Čertov, jinak výlety, chatička a pokud možno klid, pohoda a odpočinek od školních povinností.
Těším se až si tatínka užijeme plnými doušky na dovolené, byť nebude u moře😉 Navíc se během prázdnin konečně nastěhujeme do našeho domečku 🏡
Na bazén,na dovolenou nejedem,tak na tu se těšit nemůžu,ale i tak si to
*užijeme😃
Já se nejvíc těším na první prázdninový víkend, který budeme trávit s přáteli a dětmi na chatě. Bude nás tam víc než 30 dospělých a dětí, takže se máme na co těšit 😁❤️
Poslední prazdniny doma...takže si je chci uzit 🙂 Dovolena nebude, ale po prazdninach bysme meli mit hotove nové patro v dome, takze se tesim 😍
V létě jezdíme na delší dobu do česka za rodinou. Dovolené máme většinou v průběhu roku.
Pojedeme na vodu, sjíždět Ohři, už se na to moc těším a když už budeme tak blízko, tak samozřejmě návštěva Karlových Varů😉😉
Plánů je hodně, vždy nějaký záložní, ale snad letos vyjde ten hlavní, a to dovolená u moře, vím že si moc neodpočinu, když pojedu sama s tou svou čečetkou, ale snad to nějak zvládneme🙂
Na léto se těším hlavně z důvodu, že manžel je více doma i když letos bude pryč cca 5 týdnů (žne). Ale i tak jedeme na dovolenou na chatu do Beskyd naše rodina a jeho teta s manželem a dětima Bude nás cca 11 a těším se jak si to syn užije apod .. 🙂 potom budeme trošku cestovat u babiček a dědečků .. 🙂 určitě padne ještě nějaký výlet .. 🙂
Těším se na řádění s dětmi na zahradě, na velkou dovolenou se letos nechystame, spíš menší výlety. Možná děti pojedou k babičce na Moravu 😊
Máme rocni dceru a nic velkého naplánujeme. spíš jednodenní výletů po jižní moravě🙂
Nejvíce se právě těším na dovolenou v Chorvatsku a Rakousku
Já se těším na takovou tu letní pohodičku, bazén, výlety, dovolená letos v ČR. Hodně zmrzliny, ovoce a vůbec ty chvíle strávené spolu 🙂 .
Nejvíc se tesim az se nam v pulce leta narodi druhy syn ❤️... A vzhledem k tomu, ze nas ceka stavba domecku, tak dovolena bude letos na "malte" 😁
Léto je mé nejoblíbenější roční období, jsem teplomil. Takže v létě se těším na teplo, koupačky, zmrzlinu, vychlazený meloun...a letos nás čeká letní dovolená v Rakousku, poprvé ve 3❤
Těším se, až bude mít přítel dovolenou a budeme spolu trávit čas, ať už někde na výletě nebo doma 🙂 A samozřejmě na koupání, zmrzlinu a rodinu 🙂
Vždycky jsem plánovala, ale letos ne. letos to bude tak jak se nám bude chtit. A když se nám nebude chtít, nepojedeme nikam a budeme se povalovat doma na zahradě 😉
Ac nemam rada leto (hlavne kvuli teplu a slunicku) tesim se hlavne ba klid, jako spravna ucitelka, na to ze bude cas na knizky a to i ty vzdelavaci, na vylety a uzivani si s Kacenkou, na to jak ji zase budu pect dort... Na dovolenou nejedem, planujeme zase trochu dodelavek na domecku, tak na dovcu nejsou penize, Kata si uzije tabor a gymnasticke soistredeni
Těším se na koupání, výlety a nejvíc na čas trávený s celou rodinou 🙂
Dnes jsme přijeli z porodnice s naším třídenním chlapečkem, takže tohle léto a prázdniny pro nás budou ve znamení sžívání, klidu a pohody a doufam, že si to užijeme co nejvíc hladce a moc se tesim na to, jak budeme fungovat jako čtyřčlenná rodina 😊
Teším se na volnější režim a Šumavu.
Těším se, že nebudeme chodit do školky, potom sprintovat na kroužky, ale užijeme si pohodu v pomalém letní tempu na chalupě🙂
My se těšíme na zmrzlinu, koupaliště, výlety, ovoce a zeleninu z vlastni zahradky. Z dovolené jsme se prave vrátili, byli jsme u moře v Turecku- malá si to skvěle užila. Jeste se těšíme na výlet ke kamarádům a s tím spojíme návštěvu Mirakula 🙂
My jsme meli naplanovadou dovolenou v Brne a okoli. Byly jsme tam i loni na svatebni ceste a bylo to moooc super 😍 jen manzel mel v sobotu nehodu na motorce a tak leto travime doma a budem radi kdyz se aspon parkrat s malou kouknem k vode🙏
My letos na dovolenku nejedeme, syn má teprve půl roku, a tak budu plánovat až na další rok (na plánování se také těším).
Každopádně se úplně nejvíce těším na společné výlety a hlavně na čas strávený s rodinou❤️❤️ Jak píšete v článku.. grilovačky, koupačky... Starší dcera (3r) má velmi ráda dětská hřiště a zmrzlinu, takže naše prázdniny jsou jasné! 😊
Těším se na dovolenou, po třech letech jsme se rozhodli jet opět k moři, taky se těším, že si oddechneme od každodenního kolotoče typu školka - škola - úkoly 🙂
Dovolenou sice tento rok neplánujeme, ale těším se, až uvidím konečně tento rok oba moje kluky řadit spolu na koupališti a taky se těším na společné vylety
Letos žádné velké plány nemáme, dcera má 7 měsíců, takže spíš doma. Taky musíme dodělat dvorek.....chtělo by to bazének
Já si chci hlavně trochu užívat. dovolenou plánuji na konec prázdnin. jinak v plánu jsou výlety, grilování, koupaliště........... plus máme malou zahradu, takže tam je také fajn trávit čas.
Pro mě jsou prázdniny letos jako každý jiný měsíc. Přítel má žně, takže pro mě to znamená práci s vařením pro brigádníky a spolu se vlastně skoro neuvidíme 🙂 Proto si spíše užijeme září, kdy bychom měli jet na dovolenou na Slovensko 🙂
Letos jen výlety a týden u našich má chalupě
My už odškrtáváme dny do dovolené a letos máme naplánované Vranovsko. Už se moc těšíme na grilování, koupačky, výlety a spoustu krásných zážitků.
Těším se, že s námi bude manžel doma a konečně zahybeme s prací na zahradě a když bude slušné počasí, tak vyrazíme na nějaké výlety.
Letos ještě s malou zůstaneme u nás, čeká nás (jako vždy) dovolená na Šumavě a pak nějaké ty výlety.
Nejvíce se těším na letní rána na chalupě, kdy si sedneme se snídaní ven a pozorujeme srnky, zajíce a bažanty. Dovolenou u moře plánujeme až v září, abychom si léto prodloužili a především si užili co nejvíce to naše české léto plné zmrzliny, koupání v řece a výletů do hor.
Nejvíc se těším na naší první rodinnou dovolenou, která nás čeká a to v Beskydech na konci srpna. Tak doufám, že nám vyjde a vyjde i počasí. 🙏🌈😇
V sobotu jsme se vrátili z dovolené v Itálii, bylo to krásné, ale tím pádem už máme letos dovolenou za sebou. Děti ale čekají dlouhé školkové prázdniny, takže je určitě ještě proložíme nějakými výlety.
Letos budeme trávit necelý týden s naší partou na chatě v Jeseníkách,jelikož jsem v 6. měsíci těhotenství tak to bude naše poslední dovolená jen ve dvouch 😀😉💕
Letošní léto budeme trávit doma, můj zdravotní stav mi nedovolí nikam jet. Těším se na čas strávený s Anetkou u rodičů, kde bude mít bazén a trampolínu.
Asi to bude znít směšně,ale těším se na prázdniny,konečně už nebudu taxikařit,budem chodit pozdě spát,ráno si můžeme pospat a na dovolenou si zaletíme do Turecka,opět do naší oblíbené destinace
Naší holčičce je rok, takže se těším na to veškeré objevování světa, které nám teď nastává, budeme sbiraz borůvky, jahůdkya a houby, jezdit na koupaliště apod. A v září, pokud to vyjde, pojedeme k moři, nejspíše do Turecka.
Vzhledem k tomu, že 1.7 nastupuji po RD do nového zaměstnání, těším se na každý letní den, který strávím s rodinou. Bohužel žádná dovolená se konat nebude ☹ O to víc si budeme užívat volné víkendy, odpočívat na zahradě, jezdit na kolo, možná i nějaký ten výlet, jestli budu použitelná 😁
Pohoda na zahradě a pikniky 😉. 🌞🥗🍉🍏
Vzhledem k tp v půlce července letos z prázdninové dovolené nic nebude. Ale že se máme na co těšit, je celkem jasné 🙂
Těšíme se na naši úžasnou zahradu kde už nějaký ten rok stavíme vlastními silami dům. V létě je tam nádherně ticho příroda kolem nás. A pak jako každý rok se staneme chůvami naším čtyřnohým chlupatcum. Sestra jede na týden na dovolenou a půjčuje nám na týden svoji chalupu v horách a tam se teda těšíme moc. To bude úplně mimo dosah manželova telefonu takže jen my čtyři. Jupiiii
Těším se, až pojedeme na dovolenou do Jížních Čech kemp u pískovny,a jak si tam dcerka zablbne
Každý rok jezdíme Chorvatska. Letos budeme doma, protože máme malou a ještě si s ní netroufneme jezdit dálky. Bohužel nemáme domeček, takže balkónové koupání v bazénku to jistí. Ale určitě pojedeme na nějaký výlet a ten musíme ještě vymyslet.
My se nejvíc těšíme na naší první velkou dovolenou do Itálie, kluci už se nemůžou dočkat až uvidí moře😊
Letos vyrazime na Vranov. Tesim se na vylety, grilovani a hlavne relax a nicnedelani.😊
Jelikož se na žádnou velkou dovolenou nechystáme, úplně nejvíc se těším na koncert Eda Sheerana. 🎵🎶
Jelikož po prázdninách se mi narodí druhé dítě těším se na to že si se synem užijeme posledních pár chvil zatím bez mimi. Budeme asi nejvíce doma případě nějaký výlet
Planujeme dovolenou z jezera. Nejvic se tesim na konec léta. Narodi se nam druhe miminko.
Plánujeme dovolenou v ČR a to Lednice a Roznov pod Radhoštěm, potom nějaký prodloužená víkend s partoupřátel🙂
Letos letíme k moři do Egypta ale nejvíce se těším na ☀️a grilování s rodinou 🥰
Letos na dovolenou nejedeme, budeme podnikat výlety a scházet se s rodinou u grilování 😀
Letos jsme místo na dovolenou jeli do porodnice 🙂 narodil se nam před pár dny třetí syn..budeme celá rodina trávit léto společně výlety, procházkami, grilováním..miluji, když můžeme být všichni spolu ♥️🥰🌞
Letošní léto bude sakra náročné a bude ve znamení práce, ale i přesto se moc těším, neboť si budujeme naše rodinné místečko 🙂 když zbude nějaký ten den volna, určitě vyrazíme na hory, třeba na naši oblíbenou Lysou horu 🙂
Letos se taky nikam nachystáme, ale za rok si to vynahradíme 😉
Letos nás čeká na pár dní Chorvatsko, pak už prazdniny na maltě. Chceme se do konce prazdnin stěhovat do nového, tak si máknem. Vileda bude v zápřahu, ať už výhra, nebo z obchodu 😉
Momentálně se nejvíce těším na naše další miminko, které se má narodit v půlce července😉 No a kdyby přišlo dřív tak bych se v tom vedru vůbec nezlobila 😀
Nejvic se tesim na vylety s detma, jsou jeste male takze zadnou dovolenou zatim neplanuji😊
Bude to naše poslední společné léto, v tom smyslu, že pak já půjdu do prace a dcerka do školky, další prázdniny nejspíš budeme lepit hlídáním jak to jen půjde. Takže tyto prázdniny si hodláme užít! Na dovolenou jedeme už za 12dni a jedeme na Lipno. Nemáme rádi dlouhé cestování a navíc máme radši aktivní dovolenou než válení se na pláži, tak myslím, že Lipno bude pro nás ideální ☺️
Minuly tyden jsme uz byli na dovolene na Krete,ktera byla moc krasna a jinak se tesime na vylety hlavne do ruznych zoo,koupani a grilovacky 🙂
Po 12 letech jedeme k moři, poprvé poletíme. Těším se na relax a odvedení myšlenek od nelehkého životního období...Děti budou určitě nadšené.
No co se v létě nejvíc těším a z čeho mám zároveň veliký strach je naše svatba, která proběhne v srpnu, doufám, že se vše vydaří a Honzík bude alespoň přiměřeně hodné čertisko a nechá nás s taťkou v klidu si říct ano 🙂
Nejvíce den těším až se nám během července narodí první dcera. 🙂 Manžel má naplánovanou dvoutýdenní dovolenou, k tomu si vezme týden otcovské, takže budeme spolu všichni tři (i se psy nás pět 😂) prožívat krásné prázdninové chvilky.
Letos jsme meli naplanovane s detmi more. Poctive jsme setrili cely minuly rok. Ale clovek mini, zivot meni, po narocnem minulem podzimu a zime, kdy nam bohuzel umreli Ti nejblizsi si letosni prazdniny uzijeme doma, presto si myslim, ze si je doopravdy uzijeme 🙂
V cervenci nas ceka rekonstrukce domecku, ja s detmi se nastehuju k rodicum. Srpen uz si uzijeme vsichni spolu. Mame naplanovany vylety po nasi milovane Sumave
Já se těším na dovolenou v Bulharsku kde si pořádně odpočinu.
Letos budeme trávit dovolenou na Moravě. Takže hlavně památky s klukama koupaliště a bazény. A večery s mužem u vínka. Bože jak já se těším 🙏😉
Těším se na pořádnou koupačku a relax se synem v bazénu. Dovcu už máme za sebou 🙂 byli jsme na Šumavě
A ja se nejvic tesim na tri tydny na me,tolik milované ,Šumavě💗💗💗💗
Prazdniny jako takove se nas zatim jeste naposled netykaji, ale tesim se na teplo, na dalsi prace na zahrade, ze uz nam zas poprostly stromy a budeme mit vetsi kus stinu, na bazenek, houpacku, sluneni na balkone, kaficka venku a to, ze budeme vsichni spolu ❤
My letos budeme trávit léto spíše v obchoďácích. Je třeba vybrat komplet celé vybavení do nového domečku, takže se máme na co těšit 🙂) Jinak veškeré volné chvíle trávíme na zahradě. Mini dovolenou jsme si vybrali již v březnu, kdy jsme jeli na Moravu......na další teď není prostor ani čas :(
Těšíme se hlavně na srpen, kdy máme naplánované 2 dovolené po čr a pak možná v září moře 😍. Jinak prázdninové víkendy patří výletům 🙂
Nejvíce se těším na koupání, nějaký prodloužený víkend. Každý rok jezdíme v létě na MMF už 11 let a také jsou to poslední prázdniny Mikulaska ofiko jako predskolkacka, takže poslední 3 týdny si uzijeme společného volna a doufám, ze se nám ještě podaří vyrazit někam k moři. 🙂
těším se na výlety s manželem a dětmi, tento víkend vyrážíme na jižní Moravu, v červenci pojedeme za kamarádkou na Senec a v září možná nějaký last minute. Jinak budeme pořád grilovat :D, chodit na koupáky atd🙂
Nejvíc se těším na dovolenou s mužem bez dětí.
O prazdninach se nejvic tesim na spolecne chvile s rodinou.Mame resty u babicek a dedecku,tak to musime dohnat.Jinak se chystame do Polska,pod stan a kdyz bude stesti stihnem i nakou lastminute😀.
Čekáme v létě přírůstek, takže si letos prázdniny užijeme doma a na jednodenních výletech, grilovat máme taktéž v plánu. A já si hlavně užívám, že nemusíme ráno vstávat a vypravovat děti do školy a školky (o:
Nejvic se těším na to ze budu mit volno a nebudu muset ráno vstavat,dokud me deti nevzbudi 😉
Těším se na cele léto -miluji to období !
V práci prázdninový provoz 🙂Dovoleny ,výlety ,koupání
Ale nejvíce se těším na srpen ,kdy se bude predelavat obývací pokoj 😍
A v nejbližší době se těším na dovcu bez holčiček jes mužem ❤️
Moc se tesim na vyletovani, valeni se u bazenu, na navstevy stanku s tocenou zmrzlinou, cteni si knizky na terasce s necim studenym v ruce 🙂 Dovolenou planujeme, ale jeste nevime kam. Urcite letos ale pouze v CR.
Já se radši netěším, protože když se těším, vždycky to nevyjde. Teď si hlavně, přeju aby jsme byli zdraví, hlavně náš 5 měsíční syn a čtyřletá a mohli odjet na dovolenou, ale i kdyby jsme neodjeli, hlavně ať nás ty bacily už opustí.
Letos si budeme užívat takové ty poslední bezstarostné prázdniny, jelikož po prázdninách jdou děti do školky. Každopádně se chystáme do kempu pod stan (kemp Moře u rybníka Řeka), kam jedeme letos druhým rokem a je zde pěkně vyžití pro děti, koupání a super výlety po okolí. Pak se ještě chystáme na Blue style prima fest a v neposlední řadě nás čekají jednodenní výlety jako do Zoo a tak podobně🙂
Letní prázdniny jsme ze zdravotních důvodů zahájili včera. Prázdniny strávíme u prarodičů na domečku. Těším se na úrodu ze zahrady: jahody, maliny, ostružiny, rybíz, angrest. Pohled na ty dvě moje malé, nahé kosačky, co lítají od jednoho keříku ke druhému a zobou je prostě boží, bazén, voda a nic nám nechybí. Dovolenou jako takovou ozelime, neboť manžel nastoupil do nové práce.
V létě se nejvíc těším na... no přece na léto 🌞🍹❤️🍉 miluju léto, slunce, teplo, čím tepleji, tím lépe. Čerstvé ovoce, celé dny venku, dlouho světlo, jo léto já můžu 👍 na dovolenou budem letos v ČR, ale na podzim je v plánu Anglie.
na léto se těšíme samozřejmě celá rodina - výlety, zmrzlinka, koupání, ovoce ze zahrádky. Plánujeme první dovolenou ve čtyřech umoře, tak nám držte pěsti, ať vše klapne.
Těším se na volno, grilování, koupání. Že konečně bude mít na sebe čas, jako rodina. Plánujeme stanování a výlety po naší krásné ČR.
Tesim se na relaxaci.peci o zahradu a sebe. Dostavujeme domecek.tak se chystam na generalni uklid celeho bytu. Urcite se tez tesim do lesa na houby.boruvky a na koupaliste..
Letos jsme dali dost peněz za červnovou svatbu a řekli jsme si že letos pojedeme jen tady po ČR a z peněz z darů pojedeme příští rok k moři. Ale ani to asi neklapne neb nám dalo sbohem auto a na nové padli veškeré peníze, které jsme měli. Příští týden jedeme na prodloužený víkend, jak říká starší dcera na svatební cestu 🙂 pod Praděd. Až budeme mít v srpnu dovolenou tak to budou asi jen výlety. Máme v plánu ZOO Jihlava, Kočičí hrádek, hřebčín v Kladrubech a na seznamu je spoustu dalších míst. Netěším se jen na výlety, ale na grilovačky s kamarády, oslavu 6 narozenin starší dcery a manžela. A na to, že holky už nebudou chodit do školky a bude trošku volněji.
Já jsem na dovolene už pátým rokem a neskutečně si to užívám! 😎😍 léto je pro nás sluníčko, bazén, opékání,....těším se na každé nové ráno!!😍
Plánujeme společný týden se sestrou na vysočině.
Nejvíc se těším na společné zážitky a čas strávený spolu jako celá rodina. Na dovolenou pojedeme někam do hor ale ještě vůbec netušíme kam 🤣
V létě jsem se vzdycky tesila na klidek a pohodu. Ted s prichodem malych deti si uz neuziju dlouho nic... Jedeme 3 rodiny s detmi na tyden na jizni moravu. A jinak se bude makat na baraku....
Tak u nas se nejvic tesim na to ze muzeme byt cely den na zahrade napustit detem bazen a relaxovat na slunicku a pak taky vylety v krasnem pocasi
V létě se těším na klidnější pracovní období, na úklid skříní, již tradičně první červencový týden vlezu na půdu a proberu oblečení na podzim, ze skříní vyřadím malé oblečení, vše klukům vyperu, vyžehlím a naskládám.
Letos se taky moc těším na setkání s architektem a naplánováním dětského pokojíčku.
Již tradičně se těším na naši letní dovolenou, tentokrát v Alpách, na výlety, letní kina, stanování a koupací fontány, je toho hodně, tak uvidíme co zvládneme. 🙂
My pojedeme s dětmi poprve k moři-na začátek zkusíme Chorvatsko, pak bychom rádi na prodloužený víkend do Maďarska a jinak výlety tady po ČR. Hlavně se těším na volný čas strávený s dětmi a rodinou🙂
Těším se na společné chvíle s manželem a synem. Naplánováno máme především stavební léto, ale snad kratičká dovolená v Itálii se vejde také.
Já se nejvíc těším, až bude mít manžel dovolenou a pojedeme s dětma společně na dovolenou do Chorvatska.
Když jsem chodila do práce tak jsem se nejvíc těšila na to, že si budu moct dovolit do práce nechodit a na chvíli vypnout a nemuset nic řešit, teď co jsem na rodičáku, tak se těším, že vypadnu ze stereotypu a v obou případech se těším (jsem se těšila) na čas strávený s rodinou. Letos pojedeme na první dovolenou ve třech a pojedeme někde tady po Čechách, ale kam konkrétně to zatím nevím, budeme to asi řešit až na poslední chvíli.
Letošní dovolenou travime v chorvatsku a Slovinsku. S našimi třemi dětmi 🙂 dovolené jsou náročné ale je to čas který můžeme věnovat pouze nasim dětem a sami sobě 🙂
Letosni leto pojedem na dovolenoi tady v cesku, do toho nejake vylety a hlavne pohoda u bazenu doma. Grilovani s rodinou a kamarady. To bude fajn. 🙂
Já se moc těším na zážitky, které nás s našima holkama při vyletech čekají 🤩 pak samozřejmě na rodinnou pohodu na zahradě u bazénu 💕
Nejvíc se těším na poslední týdny na rodičovské dovolené a na svatbu mé sestry v červenci :ú
Mě těší pobyt s dětma na zahradě 🙂 a taky když děti usnou po obědě a mně se podaří si vypít venku v klidu kávičku - to miluju 🙂))) Na dovču letos asi nepojedeme, možná v září někam na hory na 2dny 🙂
Tak tesila jsem se na dovolenou u more. Ta nam dnes konci a ja se nemuzu dockat az budu doma.😅 Se dvema detma to dovolena fakt nebyla. Jinak nas cekaji bazeny, koupani, grilovacky.. Takova letni klasika
Letos planujeme prvni rodinnou dovolenou s detmi. S Amalkou,ktera je napojena na domaci umelou plicni ventilaci, to asi nebude uplne jednoduche,ale uz jsem potrebovala,abychom i kvuli klukum nekam vyjeli. Jedeme sice jen na zkusebni tri dny a jen na jizni Moravu, abychom pri pripadne komplikaci mohli byt brzo doma, ale i tak se (s velkymi obavami) moc tesim 🤗 a doufam,ze to zvladneme a priste vyrazime na delsi dobu a i nekam trosku dal...
Letos čekají syna poslední prázdniny před nástupem do školy, takže nehrozí, ze bychom vyjeli za hranice všedních dní začátkem září, jak jsme zvyklí. Ale nevadí, i dva měsíce stačí 🙂 a pořád ještě nevíme kdy a kam 😁 ale těšíme se moc!
Dovolená nás letos mine, ale u vody si jako na dovolené připadat budeme. Těším se na to dlouhé večery, ať už u grilu nebo jen tak venku.😊



Nejvíc se těším na výlety a zážitky a vzhledem k ke dvěma malým dětem máme v plánu dovolenou v ČR v oblasti Jeseníků a taky chatu u přátel 🙂