SOUTĚŽ UKONČENA - Adventní kalendář s firmou #vileda - okénko číslo 16.
🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Dnes je v okénku hadřík ACTIFIBRE a balení houbiček PUR ACTIVE.
Hadřík je ideální pomocník pro všechny druhy materiálů - sklo, laminát, dřevo, kov, nerez.... Jedním tahem vyleštíte vše bez pomoci chemických prostředků. Stačí vám pouze voda.
Revoluční typ houbičky. Pur aktivní povrch odstraní špínu bez poškrábání. Můžete použít na sklokeramickou desku, drahé nádobí i jemné povrchy (sklo, teflon).
🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄
A jak se do soutěže zapojit?
🎄 dát lajk této zprávě
🎄 odpovědět na soutěžní otázku komentářem pod tuto zprávu - kolik dárků máte letos pro své partnery?
Soutěžíme od teď do dnešní půlnoci. Pomocí generátoru náhodných čísel vylosuji zítra jednoho výherce.
Hodně štěstí 🍀🍀🍀
Zatím 2 + 2 spolecne a jeste mám v plánu 2 dokoupit.
6 dárků.
Počítám, že jich bude tam 6
5 dárků
Zatím 2 v jednom (dva díly knížky). Víc jenom pokud mi něco "cvrnkne do nosu" a spíše blbosti, ať je co rozbalovat (teď mi došlo, že vlastně jsem kupovala nějakou kosmetiku a normálně dala do koupelny 😀 ).
Mám 4 dárky, jeden je pro nás oba - rodinny plánovací kalendář, protože ten je potřeba 😂
Asi 5 dárků.
2+2 spolecne
8+1společný
6 dárků 🙂
Asi 8 dárků + 1 společný (kniha).
5 dárků + 1společný
pod stromek 3😊
3 dárky + dva společné
No pravdu bych řekla že ani nevím 5 určitě možná i víc. Zjistím to až budu balit ☺️
3 +jeden společný 😊
5 a jeden společný
Cca 10 dárků a 3 společné
4 dárky 🙂
Vymýšlení dárků pro chlapa je pro mě vždycky velmi těžké - ale letos mi konečně dal par tipů na svá přání (většinou totiž nikdy žádná nemá) a dárků mám pro něj nakonec 8ks.
žádný jsem sama s dcerou 🙂
Asi šest.
Asi pět ☺️
6 dárků a 1spolecny😉
Zatím jeden malinký. Nebudeme si moc dávat dárky, ten největší si dáme na jaře, kupujeme nový dům, takže šetříme 🙂
Myslela jsem že zůstane u jednoho,ale naštěstí dorazil další.
Diskriminační otázka 😁😉 nic, jsem s dětmi sama..
3 🙂. A já už od něj dárek dostala 🙂
Za 3tydny mám termín porodu, tak to bude největší dárek.
Ale dostane 2. Krom toho si v pondělí jedeme vyzvednout nové auto.
Je to a ním těžké, řekne že nic nechce. Kupují mu ale i během roku
5,ale možná ještě nějakou drobnost dokoupim
2 dárky
Já asi 6 nebo 7,ale přesně to budu vědět až půjdu balit dárky a prohrabu skříň, kam jsem všechny dárky pro něj schovala😀
Zatím 6 ale na 3 ještě čekám
4 a 2 společné
Dva
Topinkovač 🙂
Možná vám to přijde málo, ale stěhujeme se a peníze už docházejí.
Letos 4
zatím jeden
Pro přítele mám prozatím tři dárky, ale ještě bych chtěla nějakou maličkost 😇
Letos 5
Oba máme jeden
dva
Zatim 1, vic asi ze zdravotnich duvodu nezvladnu...
Upřímně nevím. Nepočítala jsem to. Doufám že udělají radost
Společné 2
Zatím tři
3 dárečky 🙂
Typla bych si 5 😉
Žádný, oba dva máme před Vánocemi narozeniny, tak si kupujeme dárky k nim a k Vánocům už ne.
Jeden
7 🥰
5, z toho 3 jsou drobnosti
Jeden vetsi a dva mensi.
Mám tři dárky.
Mám pro něj 4 dárky 🤗.
4 a z toho dva mu pomuzu vypit. 😂
Mám 3 dárky.
3 ponožky, trenky a kosmetika
2+1 společný
Myslím tak 5,ale jsou to většinou jen drobnosti.
Cca 6
4 🙂
1, domluvili jsme se jen na drobnostech.
My si dáváme 1 společný.
Teď jeden, musím ještě něco sehnat, jeden už dostal v předstihu:D
Letos 3, ale ten hlavní byl dost drahý, takže to snad vykompenzuje to množství 😂. A má pak hned za chvíli narozeniny, takže zbytek nápadů padne na ně.
Letos jen 3, ale kupujeme si společně pár drahých věcí...
Ani jeden- dáváme si společné dárky🙂
1 😊
2 a společně nové auto
Jeden jako každý rok, dáváme raději dětem než sobě 🙂
3 dárky přímo pro něj a 1 společný.
6 + společné 🙂
1 tajný, plus 2 si koupil sám.
Zatím jeden dražší a ještě se chystám na nákupy
Dva, a dva společné jeden v brisku a další nova pánev
zatím 3
3 + dva o kterých už ví
Ještě nemám zabaleno, takže nevím, ale bude se to blížit k 10. Všechno to jsou komiksy a většina jde do série, takže jich mám třeba i víc dílů.
Kolem deseti, jedem velký a k tomu drobnosti.
4 darky pro manzela a on ma 4 pro me
2 plus jeden společný
Máme jeden velký společný
3 + největší dáreček jsem já.
Asi 10 🙂 ale jsou to převázně měkké dárky 🙂
5, z toho 3 jsou knihy
vůbec netuším, já už je mám zabalené, ale tipuju kolem 15, spousta je ale kosmetika
Dva + jeden společný.
Dva (Jeden velky darek + jeden mekous) 😂
Letos 6 dárečků
Sest🙂
5 🙂
2 darky
4
4 darky
žádný, čekáme miminko, tak jsme se rozhodli šetřit
Asi 6
4 - jeden velký a tři menší 😊
4 🙂
Mám 2 o kterých vím že se budou 100% líbit protože je chtěl, ale nedokopal si je koupit sám a pak ještě dalších 5 nebo 6
Jeden velký plus tři menší
Tři, ale stačil by nám každému i jeden, jde jen o to, že člověk na toho druhého nezapomene 🙂
asi 8
5 😊
2 malé a jen kvůli dětem,aby tam řidiče také něco měli. Před měsícem jsme se nastěhovali do domečku,po hodně dlouhé rekonstrukci,takže to byl něj dárek pro nás
3
No letos se Ježíšek rozšoupnul, asi byl náš tatínek hodný...8 dárečků.
Manžel dostane 6 dárků 😍
3
Asi 17 😁😀 letos byl mooc hodny
Tatínek chlapečka od nás odešel, tak vlastně žádný....ale kdyby aspoň na Štědrý den za námi přišel na návštěvu, věřím, že nejkrásnějším dárkem by pro něj byl jeho syn💚
2. Letos budeme na Vánoce poprvé v našem né úplně dokončeném domečku, spoustu praktických dárků si nadělíme společně i mimo Vánoce.
12 ❤️
8 urcite
3, ale jsou to i tak spíš drobnosti🙂
1 🙂
1 hlavní a potom nějaké drobnosti 😉
5 dárků ale jeden je hlavní 😉
4 darecky😉
3...a snad dorazí do Vánoc ještě jeden 😉
3 😊
0, byl jeden velký výdaj, děti musí stačit 😀
Jen jeden
Zatim 4, patemu se nechce na svet 🙈🤰
3 🙂
6 mensich na stejne tema v jednom baliku
asi 5, ale jeden si už vzal☹
7 🙂
jeden velký 🙂
Dva 😊
0 žádného nemám 🙂
My jsme si už letos nadělili velký dárek- nový domeček, takže letos jen dárky pro holky 😉
My jsme si spolu koupili k Vánocům myčku a pak nějaké drobnosti jenom.
3 (drobnosti)
+ 1 měl být společný pro nás čtyři (pobyt na horách, který se však s ohledem na uzavřená ubytování nebude konat).
Asi tři, ale on má hned v lednu i narozeniny, takže si musím něco nechat do zásoby, už tak je těžké mu něco vymyslet.
Asi 7 nebo 8
6, jeden velký a zbytek drobnosti
Zatím 4.
Nemam jeste vse koupene, ale bude mit celkem asi 5.
5 dárků
8 dárků
0 ... nedáváme si dárky
6 a 1 společný
5 dárků
Mám 5 dárků
Letos jen dva, ale o to lepší...
Letos 3 dárky
Jen dva 🍾📚
Asi 5 🤣
Mám 4 🙂
5 kousku🎄✨
Měla bych více dárků kdyby zrovna neměl pár dní po vánocích svátek, nemusela kupovat dárky i za rodinu pro něj. Takto budu ráda za 3-4 přímo ode mě
3 dárky
Letos jen 1 protože si může koupit cokoliv sám 🙈
Letos sem se nějak rozsoupla, ale to je tím, že jsem kupovala už snad od února. A hlavně tím, že si občas koupi nějakou věc do dílny z lidlu. Takhle se při prohlížení 3x zmínil a teď v listopadu jsem koukala, kde se to tam vzalo 😁😁 celkem pro něho mám 8 dárků
Asi 3
3 a 1 spolecny
Pro manžela mám cca 5 dárků 🙂.
jeden hlavní a pak už pár drobností .
Pět
2 vetsi a asi 4 maličkosti
7 a ještě mám jeden v záloze, ale 7 nejspíš stačí, aby toho neměl víc, jak děti 😁
Zatím 2
1 protoze si davame darky cely rok
Zatim jen 2 ale musim jeste dokoupit pac hned 25ma narozeniny 🙂
Dostane 4 darčeky. Každý rok sa dohodneme na počte a pribliznom limite.
Asi 7, uvidíme až budu balit 😁
Jeden ještě dokoupim a bude jich sedm.
3 👏🏻
11 ,ale z toho 3 "hlavní"
1 hlavní a 3 malý blbůstky
Zatím 1
Asi 3
jen pro něj 2, ale pak mám přichystané deskovky, hromadný dárek
5 a jeden vlastnoručně vyrobený 🙂
Celkem 3 . Jeden hlavní ten si vybral sám a dva vedlejší jako překvápko.
letos 3 🎁
2 a dnes jsem přikoupila ještě dvoje termo ponožky, měkký dárek nesmí chybět 😃
3 drobnosti + 1 společný hlavní dárek
4 dárky. Jeden co si přál a zbytek potřebné nebo co používá 🎄🎁
3 a 2 jsou někde na cestě 🚚🛸
2☺️
My spis kupujem více dětem, my si koupíme přes rok co potřebujeme ☺️
Pro manžela mám asi 4 dárky
0 😂
Manžel má zabaleno 5 balíčku
2 😁
Jeden menší dárek, víc si nedáváme a kupujeme dětem 🙂
3 🎁🙂
2 a jeden jsme si pořídili společný.
10😁
já dva, ale celkem je to 15 lidí
Dva a možná ještě bude třetí.
13
3 + 2 máme společné
dárečky mám 3 a nějaké společné 🙂
4
Já mám jeden hlavní a pak dost drobných menších dárečků, tipují kolem 10
5 + 2 společný
16🙈😊
Zatim 5 a jeden je jeste na ceste, tak snad dorazi🙂
5😉
jeden
6, letos jsem to přehnala 😂.
0, nedáváme si, ale k svátku na něj čeká antikulolep😁
Letos 3 druhy darku, ale 8 kusu 🙂
2 a 2 společne
Celkově tři dárky 🙂
4 darky 🙂
Zhruba 6,jsou to samé kravinky 🤦♂️😃
5 🙂
Myslím,že 6, ale jak je už mám i zabalené,tak teď si úplně nejsem jistá 😂😂😂
3 🙂
3 🎁
zatím jen 2, ale s partnerem naše dárky moc neřešíme a raději uděláme radost ostatním
Mám 2,ale jinak jsme kupovali vybavení do domu, takže měl celoroční dárky
7 určitě ;)
Letos mám 3🙂
2 maličkosti a 1 dražší 🙂
Zatím 1 koupený. A druhý dárek jsem mu porodila v únoru 😂
Máme novou pračku to je nutný dárek a potom nějakou kosmetiku. Ten nejkrásnější dáreček je náš malý 8 měsíční syn.
Řekla bych tak pět.
Žádný, partnera nemám.
4 dárky
KONEC!
denně doklidit to co již dávno bylo hotové, dozdobit cukroví




5