Určitě bych vytiskla dcerku od narození do současnosti, pak určitě naši svatbu 😊 vzpomínky na libanky-dovolenou.. 🙏🏻😊
Mám měsíčního syna,tak bych určitě tiskla newborn a rodinné fotky🙂
Jako první bych si vytiskla fotky z naší letní svatby a pak by přišly na řadu fotky těhotenského bříška
Jeeee tak to je paráda 😍 Já bych nám určitě vytiskla fotky z dovolených, které se nám hromadí a že by jich bylo 😍
Matyho fotky,Anetčiny fotky,fotky z výletů...všechno😁
Jé, konečně bych nemusela sedět u fotek dlouhé hodiny, určitě by se mi tak nekupily. Dělám dětem i nám album na památku a už teď mi chybí fotky od Vánoc... S takovou tiskárnou bych je do těch letošních i stihla vyvolat a založit 😍
Ja bych jako prvni vytiskla fotecky kluku babicce a dedovi, at je tam muzou mit porad..a pak nase vsechny vylety a fotky, ktere vyfotil starsi syn..
Juuu, no určitě fotky z mladého hasiče, kde jenom fotíme, ale nikdo nestíhá vyvolávat, a potom samozřejmě z letní dovolené na Karlštejně a konečně bychom se dostali i k tomu vyvolání foteček našeho prvního prcka v bříšku 🙂 A jako největší pozitivum by bylo, že konečně ty prázdné rámečky co máme vystavené, by se zaplnily vzpomínkami 🙂
Našeho půlročního chlapečka, konečně bych mohla fotečky dát do rámečků a vyudobit nám to tu fotečkami. A i podarovat rodinu 😁
Jeee 🍀🍀 to bych vytiskla nejvice MALICKEHO od porodnice az do ted ❤️😍 jeste nemame zadnou vytisnenou 😄(ale albumu je dost) ...nejkrasnejsi hmatatelne vzpominky jsou fotky deti!!❤️❤️ To by bylo uzasne testovani kde bychom s Noiskem spolu vytiskly ty nejkrasnejsi mesice zivota s NIM!!💙
celou rodinu🙂)
Fotecky prcka...mam jich tolik a porad se nemuzu dokopat k tomu vybrat ty do re a nechat je vyvolat. Takhle bych mohla jednu lupnout do tisku rovnou a na nic necekat ❤
Vsechny fotky kdy jsou me deti, hlavne to mladsi potichu a hodny. Takze ty, kde spi. 😍😘
Jé, zrovna řeším jak vytisknu asi milion fotek. Začala bych fotkami syna, aby měl k prvním narozeninám (říjen) hotovo ❤️ a nasledovala by svatba. Fotky mám bohužel jen digitálně. 🙄 Pořád je "něco důležitějšího". Ono by se toho našlo víc. Myslím, že by to byl na dlouhou dobu nejvytíženější přístroj 😎
Momentky z domova a fotky z výletů. Ty mám totiž nejraději.
Ahoj já bych tiskla fotecky malého, rodinu, dost často chodím tisknout do tety kde mají ten přístroj. To by bylo super tisknout si to sama, nejradši bych tiskla všechny fotky co se povedou a obdarovala své blízké. ♥️
Vanoce, jak kluk vyrusta, nejradsi mam momentky, venkovni fotky... vyvolavam pravidelne do alba i do ramecku, babickam... tiskarna by se moc hodila ❤️👍👍👍👍
Nadhera ! To by se krásně a hlavne postupne tvotila detem alba s.foteckama☺☺☺
Jeee tak to bych tiskla snad vsechno 😀 my jsme foto maniaci 😀 ted tedy fotime hlavne nasi malou, ale jinak cela rodina, vylety, vanoce, ruzne oslavy apod. Pro me jsou fotografie krasna vzpominka a miluju, kdyz jsi na ne v dnesni dobe mohu realne sahnout 🙂
já bych vytiskla všechni fotky malé co máme za 7.5 měsíců a také fotky co máme s přítelem, prodělali jsme si ložnici tak mám celou volnou teď 😁😁
Tyjo. Kdybych mohla, tak bych si vytiskla nejlepší fotečky z první dovolené u moře s dcerou a pár dobrých kousků co jsme pořídily na různých dětských akcí. Nesmí pochopitelně aspoň na jedné fotečce chybět náš psík Montík. To by bylo zle! 😉
Už dlouho plánuji udělat fotogalerii kolem schodů u nás doma, tato tiskárna je přesně to, co by se mi hodilo. Jen tedy vybrat z toho kvanta fotek bude kumšt.
Nejvíc fotek bych vytiskla mojí malé dcery Bellinky 🙂
Určitě rodinné foto celé naší rodinky ❤😊
Já bych vytiska fotku s malou jak se my rochnila v budoucí fontáně
Rodinu, rodinu, rodinu ❤
Od doby co jsem mama,mam fotky z 95% dcery 😁 fotek mam opravdu spousty a všude,tiskarna by se hodila vic nez dost,u nas doma by byla nepostradatelnou součástí našeho denniho života,jelikoz sama z dětství nemam žádné fotky,o to vic se snažím fotit kazdou maličkost a příležitost,posledni dobou si i pohravam z myšlenkou investovat do fotoaparátu a zkusit fotit treba i cizi deti,ne jen to moje 🙂
Jé, to bych krásně vytiskla fotky naší dvouměsíční princezny a nemusela ji kvůli tomu nikam tahat 💗 hezky z pohodlí domova 😊💚
Určitě fotky dětiček, protože rostou jako z vody, a papírová fotka je ta nejhezčí forma vzpomínky. A nejspíš i fotky z dovolené, plné sluníčka, protože se nám blíží studený podzim ❤
Určitě bych tiskla snad všechny fotky co bych našla ve foťáku a že nefotíme málo. 🙂 Všechny fotky máme pečlivě založené ve fotoalbu a dost často prohlížíme. 😉
Jeee to u nas by se tisklo o sto sest. Mam hrozny skluz s vyvolavanim fotek. Vubec se k tomu nemuzu dokopat, ale mit tu moznost doma, to by byla jiná 😉 mame 2 roky od svatby a ještě z ni nemam fotky. Prvniho syna mam vytisteny jen newborn foceni, jinak nic.. Druhy tehotenstvi a newborn foceni druhyho syna taky nic.. A další hromada momentek v telefonu, foťáku... Ja bych tu tiskárnu asi zavarila 😀 ❤️
Dcerku od narození do teď
My by jsme si vytiskly fotecky nasi Elisky a cele rodiny. Manzel hrozne rad foti a ma plny telefon fotek 🙈 tutou tiskarnou by je mohl mit vsechny u sebe a jaa konecne vysneny fotecky uuplne vsude kam se podivam a to i bez plakani v kramu (malou to tam vzdy straaasne nebavi) 😂
Fotky deti,konecne. Nejsem schopna je dat vyvolat.
Fotky našeho Honzíka, který dneska slaví 1. narozeniny☺️
Nemam vyvolane fotky tak 6 let zpátky, takze urcite svatbu, deti, to jak stavime dům....
Vytiskla bych babičkám, dědečkům a prababičkám a pradědečkům fotky vnuček, počítači moc neholdují, tak by je to potěšilo 🙂
Já bych tiskla jak divá 😂 fotky milujeme a fotíme naše děti denně a několikrát do roka i profi 😊 a protože dělám dětem vzpomínkové PL album, tak opravdu tisknu snad ni stop 🤣
Tak to já bych tiskla o 106 fotky mých holčiček 🙂 Mám nehorázně plno fotek v pc už nějakých pár let a nejsem schopná nechat vyvolat,tiskárnu bohužel nemám. Rámečky na fotky mám a album taky,jen ty fotky chybí 😀
Mám 18 dni do TP, tak bych mohla tisknout fotky naší male princezny hned od narozeni. Pyšný tatinek by hned mohl ukazovat fotky ne jen na mobilu.
Tak určitě hlavně dceru.Ema má dvě babičky,které ji neskutečně milujou a tetu,která by pro ni pohla zemí kdyby musela.😄 Jenže stím taky přichází nekonečné otázky “už máš pro mě nové fotky?” “Už si to vytiskla?” To nepočítám ani prababičky a ostatní členy rodiny.Takže nová tiskárná by byla pro nás jako vysvobození a ušetřila by mě velmi častých návštěv fotocentra.Ale určitě to stojí za to,když vidím,jakou z toho mají radost.😊🤗 Já taky nejsem o moc lepší,přítel už si stěžuje,že nebudem mít za chvilku žádné místo na zdi kvůli rámečkům,ale když jsou občas ty horší dny,kdy není vše růžové tak se rozvalím na ten gauč a dívám se na ty krásné vzpomínky a dobíjím energii na další bojové dny 😄😊
já bych si vytiskla všechny fotky dcery, aby měla památku. Pak bych vytiskla fotky svých rodičů a celé rodiny. Dceři chci dlouhou dobu udělat album z fotek, ale mám jich tolik, že finančně na to zatím nezbývá..
Tisklo by se všechno 🙂 Nejvíc asi děti, 8 a 5 let, spousta příležitostí z procházek, výletů, z jezdeckých lekcí... nějaké pěkné momentky, krajinky, akce...
Určitě bych vytiskla oslavu prvních narozenin (a to teda máme fotek fůru :D ) podzimní focení z jednoho roku a zpětně ještě pár fotek z první společné dovolené, prvních Vánoc a tak 🙂 aspoň by se nám do knihy vešlo víc fotek
Určitě synka ke kterému brzy přibude sestřička a naše společné okamžiky, aby se staly nezapomenutelné 😇
Ježiš, to je jako do ruky? No to je úžasný 🙂 jelikož mi už asi před půl rokem zkolaboval PC, tak nemůžu tisknout fotky ze zrcadlovky... Leží tu holka úplně nevyužitá a fotí se jen mobilem. Takže kdyby na to šly připojit oba dva přístroje, bylo by to naprosto dokonalé 👍 pokud bych mohla testovat, tak bych vytiskla samozřejmě vše, co má resty a zpracovala bych tak vánoční kalendáře pro rodinu jako dárečky 😊
Pěkný den, ráda fotím mobilem a tohle by bylo super na ty moje vyfocené momentky, tiskla bych hlavně děti, ty se tak rychle mění. S pozdravem Aneta M.
Tiskla bych fotky holcicek, delam jim albumy ale ted uz jsem asi rok ve skluzu tak bych to aspon dohnala
Mam milion nevyvolanych fotek dcery. Ted cekame dalsi takze bude opet plno fotek a rozhodla sem se ze jim oboum udelam alba a pravidelně budu doplnovat
Tak od te doby,co mame doma nasi malou princeznu,tak fotime hlavne ji 😅 zrovna vybirame fotky,ktere potřebujeme vytisknout,at je muzeme dat do ramecku a povesit na zed 🙂 a ze tech fotek je 😍😅 u nas by se tiskarna nejakou dobu asi nezastavila 😅
Fotky do alba malého, fotky z výletu.....
Nejprve bych si vytiskla do rámečků fotky, které vznikly na focení k 1. narozeninám naší Natálky, pak bych doplnila fotky do památeční knihy, kterou Natálce tvořím od narození a pak bych určitě udělala radost babičkám a prababičkám a vytisknula bych jim fotky z rodinného focení a výletů 🙂
Fotky malému do alba a samozřejmě fotky pro babičky, ať se můžou chlubit vnoučkem ❤️
Ta vypadá úžasně. Asi bych tiskla úplně všechno, fotím pořád, fotek je nepřeberně.. Od narození syna je na 99% fotek on a na většině ostatních zvířata 🙂
Určitě fotky dcerky.
Tak konečně bych hlavně nějakou fotku vytiskla😅 Mám tisíce fotek a dokopat se k vyvolání je nadlidský úkon. Ale jako první by šla ven asi fotka z dovolené na naší "cestovatelskou zeď"
Vytiskla bych si fotky dcerky a v listopadu i dalšího přírůstku a dala to jako dárek na Vánoce babičkám. Na lednici mám vystavené fotografie dcerky co jsem si zvládla kdy vyvolat,ale je to zdlouhavé a s tímto produktem by už nic nebyl problém a fotky úplne všude.
Určitě fotky naší rodiny. Syna Jonáše a přítele Lukáše a naše společné a samozřejmě i fotky našich nejmilejších protože se na nemnesmi zapomínat 🙂
Rostoucí fotky syna, nyní má 6 měsíců a mám tisíce fotek. Určitě bych si dotiskla i své těhu fotky. Bylo by to super!
Já bych tiskla fotky za dva a kousek roků zpět po aktuální ALE PRVNI BY BYLI SVATEBNÍ FOTKY Z LISTOPADU milujeme fotky, ale ten čas na to se dostat od nás z vesnice do města a vše vyřídit nějak nemůžeme najít nebo když najdeme zapomenu disk s fotkami 🤦
Tiskla bych fotky dcery a spolecne chvile s rodinou,ktere jsou zachycene na fotce ❤️
Jee tak to by byla paráda. 😍 Moc ráda fotím a ještě radši si fotky prohlížím, jsem asi staromódní, ale mám radši fotky v albu nebo kolem sebe v rámečcích. Má to své kouzlo listovat ve fotoalbu než prohlížet fotky v PC nebo na mobilu.A vytiskla bych si určitě nějaké vzpomínky na těhotensví, potom důležité okamžiky za první rok života toho našeho drobečka..První foto z porodnice, první koupaní, když se poprvé posadil, první krůček atd.😊 Vše zdokumentováno 😂 A také něco málo z oslavy narozenin a z dovolené 😁No bylo by toho moooc 😊
😍😍😍 Tiskla bych to, na co casto pak pri velkych objednavkach zapominam - momentky vsedniho dne, ktere jsou kolikrat uplne nejkouzelnejsi, ale protoze uz prece je fotek vybranych dost, vynechame je a plno jich zapadne. Byl by to uzasny pomocnik pro tvorbu rodinneho scrapbooku. 🙂 A taky by tuhle tiskarnu ocenili pribuzni - prubezne by dostavali fotky nasi male, na ktere kolikrat dost dlouho cekaji. Takze prosim prosim, tady jsem 🙂 #test_canon2
No tak to je perfektni vecicka!!! Ja bych vytiskla vse co mam vyfocene 👍😂 proste vse!! Miluju fotky a vystavovat si je vsude mozne doma 💗
No já bych vytiskla fotky ze svatby ,a fotky dětí 😉 a poslala je prababičce.. což stejně budu muset udělat 😂😂😂 jsem ostuda 😊
Děti a zase děti. Fotky z výletů a dovolené, ale tam jsou opět hlavně děti 😂
Tiskla bych vše a hned. Odešel mi notebook a v něm všechny naše fotografie tak je to poučení, že je mám hned nechávat tisknout.
Mám přes 300fotek k vytištění. Fotka se musí držet v ruce. Nejvíce fotek mám dětí a rodiny, občas nějaký výlet a přírodu.
Zrovna ve čtvrtek jsem koupila těch 9 rámečků slepených dohomady, tak bych si konečně vytiskla fotky syna a nás (klidně přikoupím další rámečky 😀 )
Já bych si vytiskla fotky s mojí malou princeznou ❤️
Vytiskla bych fotky malé. Jednak pro nás, do alba a také plánuju udělat fotoalba k Vánocům pro babičky a prababičky 🙂
Fotky našich dětiček 😍 největší radost by to udělalo našim babičkám 👌
Vytiskla bych si co nejvíce fotografií s dětmi, abychom si byteček zutulnili. A blizi se Vánoce, takže by určitě nějaká fotečka letěla i pod stromeček prarodičům ;)
Určitě bych si tiskla fotky dětí a pak si je pověsila v rámečcích na zeď, abych je měla na očích. Rostou strašně rychle a já si ráda ve volných chvílích prohlížím fotky, jací to byli drobečkové maličcí
Ja bych vytiskla vsichni fotky co mam 📷💻
Vytiskla bych si vsechny nase krasne vzpominky zachycene na fotografii 😍 Rodinu,pratele a spoustu jinych, ale uz ted vim, ze nejvic fotek by bylo urcite toho naseho maleho broucka 😍
Focení je s manželem náš velký koníček, on jako fotograf, já hlavně z pozice modelky, i když s foťákem umím taky, takže fotek k tisku jsou mraky 🙂 A taky jsme se teď přestěhovali na baráček a v ložnici jsou zatím úplně holé stěny, chce to něčím vyzdobit 🙂
Tak tohle by se mi vážně hodilo 🙂 Ráda si vystavuji fotky v rámečcích na zdi a k tomu máme doma několik alb, které by se hodilo doplnit (svatební, památkové a taky památková knížka pro dcerku). A to nemluvím o tom, že máme doma 5ti měsíční šidlo, které pořád fotíme, protože babičky žijí daleko a tak jim často vyvolané fotky zasíláme poštou (moje mamka nemá ani chytrý telefon ani net, tak jedině tohle je možnost, jak ji ukázat, jak její zatím jediná vnučka roste) 🙂
Fotime malou kazdy mesic od narozeni,tesim se,ze z toho budou pekne kolaze,snad nam to vydrzi 🙂
Tak tu potrebuju 😍 už snad půl roku máma vybraných xy fotek, které chci vytisknout a pověsit do rámečku. Zel jsem lina jak 🐷 dojít je nechat vytisknout.
Nehledě na to, neustále řešit, kam, kde budou tisknout kvalitně, neutratim cely rodicak, mají pěkné barvy a hlavně nebudou orezavat fotky, když budou v nestardantnim rozměru.
Takhle tiskárna by vyřešila vše. A jako bonus, by mi ladila k zrdcadlovce 😍👌
To by bylo něco pro me. Mam malou dcerku a jejich fotek mame tolik, ze by byla maximalne vyuzita. 🙂
Je, tak tohle mi doma chybí😉 uz me nebaví neustále dotazy, kdy nám zase vytisknes vnukovu fotku. Tímhle bych každému zavřela ústa. Miluju focení a tohle je boží😉
Určitě moje dcerky 😍. Jsem fotící maniak, všechno dokumentuju 🙂). Dál potom ostatní členy rodiny a fotky s krajinou.
Tak to je paráda...určitě focení dětí,nejlépe venku...počasí se umoudri a v listí se fotí báječně;)
Jeeeee🤩 tak to bych si vytiskla fotecky svojich holcicek ❤️😍
podzimní krásy🙂
Tak prozatím bych vytiskla ještě čerstvé fotky z těhu focení a za měsíc pak fotky naší holčičky, na kterou se už moc těšíme ❤
Ahoj. Tak samozrejme nasi pronceznu, aby mela krasne pamatky z detstvi, z doby, kdy poznava svet, uci se milovat prirodu, zviratka, zivot.. Jeji prvni vytvory, radost kterou ma ze vseho noveho 🙂
Všechny důležité i ty méně důležité momenty v našich životech a konečně bych založila rodinnou kroniku, stylem scrapbook 😍 ať tu po mně něco zůstane a můžou u toho vzpomínat další generace ❤
Zrovna se nám Canonka rozbila😢 tiskla bych zrovna jak diva, příští týden tehu, pak newborn a taky momentky od naší holčičky 🙂
Jeee, tak to by se mi moc líbilo 😊. Tiskla bych fotky dětí, momentky, zachycení kouzla okamžiku ❤️. Pak určitě rodinné fotky z vyletů a tak. Je hrozně fajn si to všechno pak prohlížet 😊
Já bych určitě vytiskla fotky z letošní dovolené a také fotečky z oslavy narozenin mojí malé rostandy
Páááni, tak toto testování by bylo pro mě splněným snem. 😍 Fotím stále a pořád. Miluji fotky, zachytí krásné momenty i vzpomínky, které chceme uchovat. Pro své děti vyrábím alba Project life. Nejvíce mi to vázne právě na vyvolávání fotek. Album se tvoří po týdnech. Každý týden jedna dvojstrana fotek se zápisky zážitků. Teď si musím fotky tisknout na černobílé tiskárně a jednou za čas nechat vyvolat větší množství ve fotosběrně. Je to zbytečný krok navíc a trochu mi to protivý tuto krásnou práci na vzpomínkách 🙂
A samozřejmě,... fotečky dětí rozesílám po rodině s vlastnoručně tvořenými přáníčky (za pomoci dcery). Dávám i jako vánoční dárky. Mít možnost tisknout si tyto fotky doma by byla k nezaplacení.
Jééé, tak to je teda bomba! Tiskla bych úplně všechno 😀 hlavně teda fotky naší malé, to dá rozum. I když teda popravdě od té doby, co se narodila, stejně ani jiné fotky v mobilu nemám 😉
Tiskla bych jako divá a všechno! Hlavně děti, fotky z výletů, léta, dovolené. Doma máme fotky všude možně, teď máme ložnici po rekonstrukci, tak potřebuji zaplnit zdi 😁 taky jsem založila ,,kroniku", kam píšu zážitky z výletu, kdy a kde jsme byli, lepim tam vizitky z navštívených míst a samozřejmě fotky, fotky, fotky. Takže tiskárna by se nám opravdu hodila. Shodnou okolností nám naše vypověděla službu!
Jelikoz jsem zastáncem stare dobre fotografie na papire ulozene pekne v albu a jelikoz mam zrovna v pc fotek peknou kopu a jelikoz mi moje dlouholeta pritelkyne tiskarna vypověděla sluzbu bylo by testovani maleho zazraku zazrakem velkym. 😍
Jeee ❤️❤️ Ja bych tiskla vsechno, je to uzasna vecicka, protoze fotka je hned s vami a muzete ji nekomu darovat. Co si budem povidat, kazdy odklada vyvolavani fotek na pozdeji. Dovytiskla bych si vsechny momentky a udelala dalsi z xxx alb, co uz mam ❤️❤️
Tiskla bych fotky dětiček a celé rodiny,aby jednou měly děti na co vzpomínat.❤❤❤❤
Dělám fotoalbum našeho prcka od narození a všechny jeho milníky. Tahle tiskárna by se mi hodila. Mám celkem dost fotek které čekají na tisk
Já bych si vytiskla fotky z našich letošních výletů a konečně udělala koláž na zeď.
jé já už čtyři roky netiskla a děti rostou rychlostí blesku, doháněla bych resty 😇 a že těch fotek v pc čeká 😍
Bych tiskla pravidelně babičkam a dedečkum, aby viděli, jak ten prcek roste.
S touto tiskárnou bych vytiskla momentky naší dcery, se kterou letos prvně poletime na dovolenou letadle.Zde nás čeká plno zážitků, které budeme prožívat poprvé ve třech, tak aby vzpomínky nezůstaly jen na paměťové kartě .
Uz ctvrtym rokem vytvarim rodinna alba formou scrapbooku a project life a aby to bylo co mozna aktualni, snazim se fotky vyvolavat prubezne. Takovato domaci tiskarna je splneny sen❤️
Určitě naši malou princeznu. Manžel hrozně rád fotí, než se malá narodila pořídil si novou zrcadlovku. 🙂 A zrovna potřebujeme vytisknout fotky do nových rámečků do haly. 😀
Rozhodně bych vytiskla fotky našich dvou zlatíček, abych měla konečně impuls vrhnout se na jejich fotoalba. Ale taky, abych mohla jejich fotky rozdat babičkám a dědečkům, který jich nikdy nemají dost.
Tiskarna je vec, co mi chybi doma cely zivot. Nejvice bych ji vyuzila na fotky navodu na hackovani a pleteni, na obrazky a kvizy pro holky, na celkove me tvoreni. Fotky si vyvolavam do alba, ale z tohoto bych k memu tvoreni byla nadsena.
Dceru 😍 to je taková naše malá modelka 😁❤️
Ja bych si vytiskla jak tehotenske foceni, tak svatebni fotky a hlavne miminko se svou sestrickou! Kazdy den je dar a fotim kazdy den. Rozhodne by mi to usetrilo spoustu casu sezenim u pocitace a posilanim fotek do nejakeho specializovane kramu a pak to jit heste vyzvednout... 🙂
Konečně bych měla na čem tisknout fotečky pro babičky a prababičky a vzhledem k tomu, že čekáme druhé miminko, tak by se to určitě hodilo ❤❤❤❤
Momenty našich dětí. Vše se hromadí v počítači a není čas u toho sedět a třídit. Tohle by bylo hned.
Vytiskla bych zivotni pribehy svych deti ❤️❤️
Konečně bych začala dceři plnit její dokumentovala knížku, která už rok leží ladem 🙈😂😇
Já bych tiskla babičkám na požádání fotky vnoučat 😍
Pravidelně vyvolávám fotky, protože na DVD jsou k ničemu. Vyrábím pak "scrapbookové koláže". Vytiskla bych nejen všechny krásné chvíle s rodinou, ale i různé barevné podklady a nápisy. Není nic hezčího, než si moct na vzpomínku i sáhnout 😉
Jejda to by byl splněny sen 😔 tiskla bych všechny fotecky me dcery se kterou už jsme dlouhou dobu oddělený ona v cr já v uk...
No a konečně bych si udělala svatební album 🙈 prosím at se štěstí usměje na nás 🙏
tak toto by bylo řešení mojí neskutečné lenosti 😀 mladší dceři jsou 2! roky a já nemám doma vytištěné žádné fotky ☹ Je to ostuda hrozná, ale pokud bych testovala, určitě to s nadšením napravím 🙂 Zároveň si uvědomuji, že ani fotky, kde jsou obě naše děti společně, nám doma nikde nevisí ani nestojí v rámečku....prostě tohle by byla bomba 💣😀
Teda 😍 To bych využila na 100% Miluji focení a miluji fotky, takže bych tiskla úplně všechno 😍😁
taky bych tiskla uplně všechno sme fotomaniacká rodina. Já, brácha... fotky a vpomínky to je moje 🙂
Nejprve bych vytisknula společnou fotku celé rodiny a poté fotky dcerky, fotky z výletů.
Určitě fotky dcery, je totiž strašně krásná 😍😘😇
Určitě bych tiskla sourozeneckou lásku. Od té doby co máme druhé dítko, tak nestíhám vyvolávat fotky.
Miluju vytištěné fotky. Mám nalepovací alba, kde mám plno společných fotek od začátku našeho vztahu s manželem. I naše zdi doma zdobí nejeden rámeček. Ma to mnohem větší kouzlo, koukat na hmotné fotky než na ty v pc či mobilu. S touto tiskárnou bych si vytiskla všechny fotecky našeho dvouměsíčního Dominička, který samozřejmě bude mít svoje vlastní album i misto na zdi ❤
Vytiskla bych si každičký moment svého života a mých blízkých....proč? Protože vytištěná fotografie v ruce je mnohem víc než stovky fotek v mobilu. 😉😍 Za pár měsíců z nás bude rodina a myslím, že fotek nebude nikdy dost....hlavně těch vytištěných a nalepených v albu 🙂
Tak to je peckoidní tiskárná, úplně boží 😍 Samozřejmě bych vytiskla naše dvě lásky❤❤ Mám připravenou složku s fotkami k vytištění a jsou to fotky z našich cest, těhotenské focení, našich kloučků, jak rostou, vánoční focení, babiček a děděčků.... Souhlasím, že prohlížení alb s fotkami je mnohem lepší, než na ně koukat v počítači. A tisknout to s tímhle je sen😍
Vytiskla bych si fotky jako vzpomínky na období, kdy jsem byla nejšťastnější, fotky mých blízkých a mého malého syna. Přeci jen tištěné obrázky v rámečcích jsou mnohem více než v pamětích elektroniky.🙂
Tiskla bych vše, hlavně fotky svých dvou dětí. Každý den máme nové a nové fotky a moje paměť v PC, mobilu a externím disku je už plná. Mám nakoupené spousty fotoalbumů, ale vybrat ty nejlepší fotky je dost velký problém (všechny jsou nejlepší), tím padem bych se nedoplatila v normálním fotolabu. 😅 A na domácí tisk zas nemáme dobrou tiskárnu a fotky z ní vypadají příšerně. 😂
Prozatím bych vytiskla foto ze zarijoveho rodinneho focení a hned potom vybrane vzpominky na cely rok s nasim nejmensim🙂 Doma mame jen jeden velky rodinny obraz, tak bych mohla pridat dalsi momentky z naseho zivota😉
Vytiskla bych si vsechny ty fotky,ktere mam v mobilu a zabiraji mi celou jeho pamet😁
Tak určitě bych vytiskla ještě zbytek fotek z léta které jsme ještě nestihli ale hlavně bych si vytiskla fotky s bříškem a tu naši malou princeznu která se co nevidět narodí 🙂
Já bych si vytiskla snad každičký okamžik s mými dětmi. Každý den s nimi by byl tak na 1000 fotografií a aspoň bych si mohla uchovat každou vzpomínku. Čas letí šíleným tempem a miluji si sednout a hezky zazvpomínat nad fotkami a vrátit si všechno hezké co jsme prožili. Kapesní tiskárna je naprosto úžasný pomocník, nesmírně ráda budu testovat.
Tohle, abych se příště vykašlala na opravu starého domu. Už mám pocit, že bagr je součástí naší zahrada, teda spíše toho co z ní zbylo. Soudruzi někde udělali chybu, zapomněli v jedné části na základy, tak pod domem máme řeku, alespoň v létě nemusíme nikam k vodě 😀 Dnešní noc byla výživná, měli jsme strach, že nám barák spadne na hlavu. Ven z domu skáčeme přes vodní příkop
Prostě všechno 🙂. Všechny krásné okamžiky s dětmi a rodinou, které se dají fotoaparátem zachytit 🙂. Rodina a láska jsou všechno 😍 a super že přes fotky si můžeme připomenout ty chvíle, které s dětmi tak rychle utíkají ☹
Tak to musí být úžasná věc. Jelikož s 2 dětma mám čím dál míň čas na počítač, ale fotil čím dál víc. Hlavně můj super foťák má v sobě wifi a veškeré momentky si hned můžu poslat do telefonu a počítači se vyhnul. Pokud teda nechci nějakou extra upravit. Takže tohle je naprosto ideální věcička. Navíc jsem milovnice fotek a mám jich všude zásobu a plno vystavených a navíc zasobuju i babičky, které jsou pak z těchto darecku nejvíc nadšene. A určitě bych nejvíc tiskla momentky, protože ty jsou u dětí nejlepší🙂
Rozhodně rodinu, je nás strašně moc ❤ Já tři děti, ségra dvě děti ❤
Konečně bych si vytiskla fotky dcer. Starší nemám vytištěné fotky od jejích dvou let (bude jí šest) a mladší nemám ještě ani jednu (je jí rok a čtvrt). Konečně by byla celá rodina zásobovaná fotkama našich dračic 😊
Ty jooo, tak to bych tiskla jako drak 😀 Fotky syna, našich pejsků, fotky z výletů, z oslav, fotky kamarádů atd. Pokukuji po ní už dlouho, ale zatím nebyly zbytečné peníze 🙂
Určitě rodinné fotky 😊
každopádně fotky dcery a brzy i společné s druhátkem
Tak to já bych tiskla všechny fotky z telefonu, protože tam mam ještě fotky z dcerina porodu. 🙂 jsem naprosto neschopná si je nechat vytisknout v nějakém obchodě. 🙂
Zrovna mám v plánu malého, který bude mít rok. 🙂 Jen čekáme ještě na narozeninovou oslavu. Fotky od narozeni do současnosti. 👍🏼
Aby jednou měl památku na to, jak nádherne miminko to bylo. ♥️ A doposud je. 🙂
Plus fotky z porodu bych vytiskla a vystavila rovnou na oslavě. 🤗
Já jako nadšenec scrapbooku, Project life alb a jiného tvoření, bych tiskárnu využila asi na 1000 %, protože u nás si tiskárna nemá šanci odpočinout. Fotíme několikrát denně a z té hromady fotek vytvářím synovi album po týdnech - vždy s příběhem, co jsme podnikali, abychom měli na co vzpomínat. Takže mám na fotky a jejich kvalitu celkem velké nároky 🙂 Byla bych zvědavá, zda by obstála 🙂 Fotek i alb máme spoustu a jelikož se brzy rozrosteme, bude hůř a už přemýšlím, kde to všechno budu skladovat 🙂 Určitě bych nejdříve vytiskla fotky z našeho super léta (prvního na domečku) a pak udělala nějakou krásnou stránku do nového alba z ultrazvuku a těhotenství s naší holčičkou, kterou čekáme začátkem února. <3
Tiskla bych fotky celé naši rodiny...vytvářím dětem knihu vzpomínek a dostanou jí k 15. narozeninám....včetně fotografií, vzpomínkových komentářů a rad do života :-*
taky jsem nadšenec scrapbooku, ale dlouho jsem se k albům nedostala. Chybí mi spousta fotek našeho malého. Fotím často a ráda, fotek se v počítači kupí a už je nejvyšší čas na nové stránky v albu 🙂 tohle testování by byl splněný sen 🙂)
Vytiskla bych kazdy den foto s malym a udelala tak krasnou casovou osu😍
Vytiskla bych fotky z našich výletů a malého fotky no bylo by toho hodně moc pac tiskárnu nemáme
Tak to by byla parada! Dělám si už nějaky ten rok Project life album. A tak každý tyden dělám koláže z fotek a vyvolávám o stošest!
Wow urcite fotky deti, kterych mam plnou pametovku 😅
Asi bych vytiskla uplne vsechno at uz od svatby po narozeni kazdeho z deti az doted,strasne rada fotim jen uz to vyvolani fotek je teosku horsi a budu muset to dodelat a ze jich bude co vyvolavat,
Manžel je fotograf, takže máme hromadu kvalitních fotek, které jsem se stále nedokopala odnést k tisku 🙈
Takže rozhodně tyto fotky. No a po více, než roce od svatby jsme pořídili svatební album, tak by to chtělo zase pokročit a třeba do něj i vytisknout fotky 😅
Tiskla bych nejvic nase rodinne fotky, fotky deti🙂 ruzne zivotni okamziky,pokroky..je radost je sledovat a mit moznost uchovat si vzpominku i jinak nez v srdicku a je fajn🙂
Tiskla bych hlavně fotografie z výletů a pokroky naše prcka 🙂
Vytiskla bych si úplně všechno, momentky dcer s manželem. Venku, výlety u babičky... To by se mi moc líbilo, ráda bych testovala 🙂 Jsem blázen do fotek, mám je úplně všude.
Tiskárna vypadá moc hezky! 😍 Tiskla bych s ní všechny naše letní dobrodružství! 😉 Fotky miluji. Jsou to úžasné vzpomínky, které máme uchováné, nejen v srdci ale i na papíře! ❤️
Vytiskl bych fotecky deti,fotim je kazdy mesic,jak se meni a rostou🙂starsi uz ma 4 roky,to uz je poradnych par fotecek promeny🙂
Jeeeee, tech by bylo, mam ulozene a cekaji na vytisknuti, mam tehu, ultrazvuky, newborn, kazdou prvni dovolenou syna, kazdy vylet, kazdou oslavu, prvni vychazku v kocarku s tatou i mamou, s tetou s dvojcatky, s babickou, s dalsi tetou, nooo je toho hrozne moc 🙂
Určitě od všeho něco. Miluji vzpomínky ve formě fotek. Už jako malá holčička jsem ráda listovala foto alby a napjatě poslouchala příběhy, které se vàzaly ke vzniku dané fotografie. V lednu se nám narodí druhá dcerka a tak bude zase fotecek o něco více. 😕
S touto tiskárnou bych tiskla fotky ze svatby které mi leží pořád v PC, poté bych sní tiskla fotky které budeme vytvářet na památku u našeho prvního Ivf které nás brzy čeká. A pokud se podaří tak i jistě těhotenské foto. Ale určitě nejraději bych vytiskla foto s mým manželem protože teď bude pro něj velmi náročné období zkrz pravděpodobně rakoviny prostaty.
Zrovna resim, kde necham vytisknout fotky ze svatby a fotky maleho, ktere se mi za cely rok nastradaly. Takze ja bych si vytiskla toto 🙂
S touto tiskarnou bych vytiskla fotky pro nasi milovanou dcerku (2 a ctvrt) , zalaminovala bych je a byla by to pro ni na dlouhou dobu ta nejuzasnejsi hracka (a dalo by se rici i jedna z nejobycejnejsich),protoze miluje prohlizeni sebe samou (samozrejme i s nami rodici,babickami,kamaradkami,zviratky apod;) ) na fotkach. Za mesic ma svatek,tak by to byl pro ni dokonaly darecek - krabicka s fotkami vytistenymi pekne v teplicku domova.
Tiskla bych nám i všem příbuzným a známým fotky z výletů, akcí...
Vytiskla bych příbuzným fotky ze svatby (na tento úkol zapomínám již 3 měsíc)
fotek není nikdy dost a vyvolané fotky jsou nejkrásnější, tiskla bych všechny kde je naše malá, kde jsme my, prostě naše vzpomínky na léto, a jiné super dny...
Už dlouho se dokopávám vytisknout dětem fotky do alb. Chtěla bych, aby až vyrostou a vyletí z hnízda, aby si odnesly své vlastní album s fotkami z dětství do nového domova. A pak chci mít jedno společné, které zůstane mně a manželovi a které si budeme v důchodu prohlížet s vnoučátky a smát se, jací byli jejich rodiče roztomilí. 🙂 Instagram je fajn, ale kdo ví, co bude za 10, 20, 50 let, prostě papír je papír!
To je parádní stroječek! 🙂
Vytiskla bych fotky do fotokalendářů z Lidlu k Vánocům. 🙂 Jinak bych si určitě vytiskla nějaké momentky, které zatím nemám vytisklé, fotky ze svatby, postupující stavby, těhotenství, ďáblíka a vše co prožíváme a stíháme zachytit digitálně.
Určitě fotky své dcery. Dělám ji album, aby měla krásnou vzpomínku na dětství a vzhledem k tomu, že fotím velmi často, často taky lítám s fotkama k fotografofi nebo do kiosku kde si fotmy vytisknu hned. Tahle domácí tiakárna by mi usnadnila práci a byla by využita 100% témř denně 😂😊
Rodinné fotky do knihy života naší 8 měsíční princezny.
Letos toho máme k tisku požehnaně fotky ze svatby, těhu focení, newborn a hlavně každodenní pokroky našeho dvouměsíčního zlatíčka 😊
Určitě bych tiskla fotky děti, společné rodinné, z dovolených... Mám ráda fotky blízkých kolem sebe, tak by to s tiskárnou bylo super!
Vytiskla bych fotky naší rodiny a příbuzných, aby je měla naše malá dcerka stále na očích, když už od nich bydlíme daleko.
Po narozeni dcerky jsem dostala za porod fotak. Je to nejaky profi. Vsechny funkce jsem jeste nemela moznost vyzkouset- cas-, ale vytiskla bych si urcite vsechny 😉 Rada delam kalendare pro rodinu vetsinou na vanoce a pak obdarovavam 😉
Vytiska bych si hlavně fotografie dětí, mála teď oslavila rok, tak by určitě materiálu bylo dost. A navíc bych fotografie využila jako dárek k prababiččiným 80tinám.
Tak to já bych si vytiskla všechny letošní úspěchy svých dětí a zážitky s nimi!!!!, 🤗🤗🤗🤗 Radi vyletujeme, děti závodí za hasiče a chodíme si fotky tisknout do drogerii. Teď bych to měla hned a z pohodlí domu
Já bych tiskla fotky naší skoro 2 měsíční berušky 🐞 a tvořila vzpomínkové album na její nejdůležitější kroky zivotem 🙂
Já bych tiskla určitě naší cácorku, fotek máme plno a stále nechávám nějaké vytisknout ať už do alba, babičkám nebo jako obnovu do rámečků v obýváku 😀. Tiskárna by mi vše moc usnadnila 😍
Určitě bych si vytiskla fotografie svých cácorek a i z těhu focení. Tiskárnu by jistě ocenila i má a přítelova starší dcera. Moc rády se fotí.
Vytiskla bych si fotky nasich deti, pak nasi rodinky, fotky z výletu a tak pomalu vsechno.co.se kdy udalo. Tiskarnu doma nemame a na pripravu fotek k vyvolani se.nejak.nemuzu dopracovat 😉
Vytiskla bych si fotky ze svatby a z dovolené, pak určitě spoustu dalších foteček, o kterých ještě nemám ani zdání
Ja bych hlavne tiskla fotky kde je naše vysnena dcera.Je to by bylo fotek.Libyla by se mi ta černá
Fotky syna pro babicku. Nedavno jsem babicce (86) prinesla nekolik fotek syna a ona se dojetim rozplakala, ze tak pekny darek jeste nedostala. Nedavno se mi sverila, ze je ma u postele a kdyz v noci nemuze spat, tak se na ne diva a ze ji to naplnuje radosti a klidem.
Kdybych mela takovouhle tiskarnu, tak bych ji mohla tu kolekci stale rozsirovat a aspon ji trochu ulehcit tuhle tezkou dobu (deda umrel nedavno po vleklem alzheimerovi).










Jeziiis tak s touhle tiskarnou ja bych tiskla uplne vsechno 😍 jsem magor na fotky a nejlepr bych mela vsechny vystavene 😍 miluju vzpominky a blizke lidi na ocich ❤️