Vánoce s Ambasadorkami - Mikulášská nadílka s PEPCO
Vánoce Vánoce přicházejíííí... A jak jsme vám slibovaly, tak konáme a prvních pár dní Adventu budeme odpočítavat s vámi, ať nám to všem rychleji utíká.
A čím jiným si navodit tu pravou vánoční náladu, když ne písničkami? U nás od rána do večera z repráků všeho druhu zní "Už se všichni těšíme na Jééééžiška...," anebo krásné výšky Mariah Carey a její "All I want for Christmas is yooooou..." Což je ta lepší varianta, protože, když nic nezní, zním já a to se pak hermeticky do svých domů uzavírají i vzdálenější sousedi.
Vánoční písničky k tomuhle období prostě patří a každý z nás má svoji oblíbenou. A moje otázka pro dnešní soutěž zní:

A abychom u těch písniček zůstali, PEPCO si pro vás připravilo velice speciální ceny. Na tři z vás totiž čeká unikátní výhra v podobě limitované vinylové desky, které bylo vydáno pouze 300ks a to se dnes jen tak nevidí!!! A jelikož jsou Vánoce hlavně o dětech, dětská očička rozzáří vánoční písničky z dílny Miro Jaroše.
A co BÍLÁ vinylová deska Miro Jaroš - Tešíme sa na Ježiška obsahuje?
- zpěvník s texty a notovými záznamy písniček
- čtyři vánoční pohledy
- vlastnoručné přání Miro Jaroše uvnitř obalu

A ať už jste byly hodné, nebo zlobivé, už zítra ráno třem z vás udělá generátor náhodných čísel hezčí pomikulášské ráno. Stačí jen, aby jste splnily následující body:
1. Odpovězte na soutěžní otázku pod tento článek.
2. Dejte tomuto článku like.
3. Dejte like dnešnímu Vánočnímu článku u @kikina7
4. A vše udělejte do dnešní půlnoci.
Hodně štěstí v soutězi a ten nejkrásnější advent přeje Katka a PEPCO
#vanoce_s_ambasadorkami
#pepco
Doporučujeme
Hvězda a Prosinec od Petra Bendeho 💜
Mě se nejvíc líbí a těším se na ní na Vánoce-Beránek(doufám,že se tak jmenuje)od Václava Neckáře..Znamená pro mě ,ženaděje umírá poslední..Neckář tuto vánoční písničku nazpíval po velmi vážné nemoci,kdy se učil znova i mluvit..❤
Moje srdcovka, kterou si pouštím při každém pečení cukroví je Mariah Carey - All I Want For Christmas Is You :-*
Naše teď oblíbené je od Ewy Farne-Vánoce na míru a od Václava Neckáře- Půlnoční ❤️
Mariah Carey...All iI Want For Christmas Is You 🙂 a uz zbyva malo dni...to jsou pisnicky ktere se nikdy neztrati 🙂
Momentálně se mi hrozně líbí Vánoce na míru - Ewa Farna
Já mám Vánoce spojené s Jankem Ledeckým. Toho nesmím zapomenout... A letos jsem zcela propadla Ondřejovi Rumlovi a jeho Zapomenutý příběh je skvělý... Kdybych měla mluvit za kluky, tak "Vánoce, Vánoce přicházejí, zpivejte přátelé" by mohla hrát denně aspoň 10x 😂
Ewa Farna - Vánoce na míru
Rolničky😀
Ewa Farna - Vanoce na miru 🙂 ..
Moje nejoblibenejsi je pisnicka od Vaclava Neckare a to je pisnicka Pulnocni 😊😊😊❄🎄🎆🎉
Ewa Farna - Vánoce na míru a Neckář - Půlnoční
Václav Neckář - Půlnoční, Janek Ledecký - A od těch časů
Moje srdcovka je píseň Vánoční od Michala Penka. ❤
Za mě také Václav Neckář - Půlnoční, Janek Ledecký - A od těch časů a Ewa Farná - Vánoce na míru ❤️
Za me vede Janek Ledecky - A od tech casu .. Jinak jeste takova ta spravne eeemeericka Jinglebels

Vanoce na miru, a pak jeste dcera porad zpiva jednu VE VZDUCHU CUKROVI ale nevim jestli se tak jmenuje😀
Písnička od Ewy Farné Vánoce na míru 😍
Za mě, Václav Neckář -Půlnoční
Za mě taky jasně Václav Neckář - Půlnoční
Vánoce na miru a Janek 😉
Rozhodně české písničky - Štědrý večer nastal, od Lucky B. - Tichá noc 🙂
Krome tradicnich koled mam rada onu zminovanou pisen od Mariah Carrey a pisnicku z Laska nebeska ☺ .. ovsem vcera jsme byli na mikulasske besidce moji sestrenice, a kdyz tam zacali zpivat Vanocni od Johny Machette a T.Blitzen tak to jsem byla fakt na mekko ☺
Mám ráda jak zahraniční písničky, tak i české klasiky Neckář půlnoční, Farna vánoce na miru
U mě vede Last Christmas a poslední dobou ještě Ewa Farna Vánoce na Míru, na Štědrý den si ale pouštíme klasické koledy a u rodičů jsem je i hrávala na klavír 😉
Osobne miluju Pulnocni pisen od V. Neckare a pak Rolnicky. Od te doby, co mala hraje na fletnu, tak miluju vsechny ceske pisnicky, co zapiska 😍
Václav Neckář Půlnoční 😍
U mě určitě písnička od Janka Ledeckého - sliby se maj plnit o vánocích ❤️
U nas doma tet frci od mimonu, protoze mimoni u nas bezi od rana do vecera https://youtu.be/MqjmdpoUrcA
U nás celý den jede Ledecky,ale u večeře musí hrát Petr Bende a jeho Štědrovečerní, u textu: a ti co tu nejsou s námi, s námi jsou v pomlkach i teckach...vždycky brecim, ale vím,že si ji za rok pustím znovu🙂
Nejvíce se u nás hrají vánoční koledy a z písniček se mi líbí tyto 🙂
České/slovenské: V.Neckář - Půlnoční, P.Habera - Vánoční hymnus, I.Bartošová - Tři oříšky pro popelku
Zahraniční: Celine Dion - So this is Christmas, Mariah Carey - All I want for Christmas for you
Ledecký - a od těch časů ❤️ to je srdcovka. A z těch nivejsich Ewa Farna a její Vánoce na míru
my si loni pořád dokola pouštěli Ewu Farnou - Vánoce na míru a Mirai & moderátoři Snídaně s Novou - Vánoční song....teď jsme s dcerou zaslechli v televizi novou písničku (moderátoři Snídaně s Novou a Slza - Lhůta vánoční). 🙂
Já jich mám oblíbených poměrně hodně, ale njoblíbenější je asi Wham - Last Christmas 🙂
Neckář a jeho Půlnoční u nás letos vede
Ledecky a Sliby
Půlnoční od Neckáře
V předvánočním čase nesmí chybět Ewa Farna a Vánoce na míru a samozřejmě také Neckář se svou Půlnoční ❤️
klasická koleda byla cesta byla uslapana... ta nesmí nikdy chybět ❤️
Mám ráda všechny koledy, písničku mám oblíbenou Sliby se maj plnit o Vánocích od Janka Ledeckého.
Od Petra Bende Hvězda, celkově si ráda pouštím CD z jeho Vánočních koncertů. Tuhle písničku znám už z dob kdy ji hrával o Vánocích v sokolovnách po okolí, tak je to srdcovka.
https://youtu.be/aK0IMlWJtJE
Janek Ledecký - Sliby se maj plnit o Vánocích, Pár škrábnutí... A vlastně všechny vánoční písničky od něj. Je to vždy první CD, které pouštíme k pečení cukroví
Mi se moc líbí a ta nesmí chybět o vánocích hrát písnička od Luďka Minky Čas vánoční a pak vánoční písně Karla Gotta 🙂
Mě se poslední dobou líbí od Ewy Farny Vánoce na míru
Ewa Farna - Vanoce na miru🙂
Nej je pro me asi koleda Stedry vecer nastal a pak Rolnicky a Last Christmas.
My poslouchame klasicke koledy s malou pujdem spolu do betlema,narodil se krystus pan ,jezisku panacku ale taky si nekdy rada poslechnu mariah carrey all i want For chrisTmas,John lennon Happy christmas
celkově koledy a ryba rybě 🙂
Ewa farná Vánoce na míru a Václav Neckář půlnoční na ni se těším vždy nejvíc a anglicky Last Christmas - George Michael na ni vždy tančí malej , tu má velmi rád. 🙂
Miluju celé vánoční album od Moniky Absolonové, jen je moc krátké :( jinak na vánoční úklid si vždycky pustím den před štědrým dnem Rybovu mši vánoční 🙂
John Lennon - happy Xmas 😄
Gerge Michael-Last Christmas
Last Christmas 🙂
Já mám ráda klasické koledy. A od Janka Ledeckeho Ryba rybě vyprávěla... 😀
Ale jinak miluju vše, co zní vánočně😍
Na nebi svítí od Dana Bárty 😊
Wham!- last christmas, Václav Neckář- půlnoční a Nightwork- vánoční čas
Klasicke koledy a predevsim Ticha noc
Půlnoční od Václava Neckare ❤️
I pro mě je jedničkou Ledecký s A od těch časů, pak klasické koledy a ze zahranicnich Last Christmas 🙂
Z ceskych je to Vanoce na miru od Ewy Farne a ze zahranicnich Last Christmas 😉
Mám teď hodně ráda tu od ewy farne z loňska.
Johny machette vánoční
Jelen - vánoční
Nightwork má super klip :-P
A z klasiky mám ráda Vánoce vánoce přicházeji a rolničky. 🙂
Mariah Carey All I want for Christmas is you a song z Lasky nebeske 🙂 Top!
Mám ráda A od těch časů od J. Ledeckého a Vánoce na míru od E. Farné❤
Neckář - Půlnoční
Poslední roky si hrozné rada poslechnu písničku Pulnocni od Václava Neckare & UMAKART
Ewa Farna- Vanoce na miru
Mariah Carey All I want for Christmas is you
Jsou svátky - od Karla Gotta a O Vánocích - od Karla Černocha a Dády Patrasové
Let it Snow.
Václav Neckář - "Půlnoční" a Janek Ledecký - "A od těch časů" 😍
NEejoblibenejsi je pisnicka od Vaclava Neckare - Pulnocni.
Mezi mé oblíbené patří Půlnoční od Neckáře a Vánoce na míru od Ewy 😉
Miluji pisnicku vlocka od Miro Jarose ❤
Pro mě je to jednoznačně John Lennon Happy Chtistmas, neskutečně silná písnička.
A ještě Šrouby a matice od Mandrage. Sice to není úplně vánoční, ale mně připomíná první společné vánoce s manželem, první vánoce v našem bytě. Tenkrát ji hráli v rádiu snad tisíckrát za den, a od té doby ji mám spojenou s vánoci a stala se pro mě vánoční písničkou 🙂
Pulnocni od Neckare a jako mala jsem milovala od Gotta Zitra stromek zazari. Loni jsem to klukum zpivala vecer pred spanim, den pred stedrym dnem.
Já bych rád k betlému a vlastně potom jakékoliv české koledy 🙂
já miluji Vánce, vánoce přicházejí, ryba rybě, půlnoční, z českých mám rada skoro všechny 🙂
Ja mam rada all i want christmas. A celkove vanocni koledy
Pulnocni od V.Neckare
Ewa Farna Vánoce na míru
Iveta Bartošová - Tři oříšky❤
https://www.youtube.com/watch?v=FB7_c0MnbX8
Moje nejoblíbenější vánoční písnička je Půlnoční od Václava Neckáře. 🌲❄️
Jelikož jsem leta letoucí chodila do pěveckého sboru tak to ve mě zanechalo stopu a prostě mám ráda klasické koledy, nejvíc asi Tichou noc 🎄🕯️
Od loňska se mi hodně líbí písnička od Ewy Farne Vánoce na míru.
Naše klasická oblíbená písnička jsou rolničky 🙂)
Pak z jiného soudku Vánoční písnička od walda gang & eliška bučková -ježíšek Ewa Farná- Vánoce na míru ☃
Ledecky - A od těch času, Wham - Last Christmas, Neckar - Půlnoční
nemám vyloženě nej. ráda si poslechnu kteroukoli Vánoční píseň,téměř každá má v sobě určité kouzlo 🙂
Wham - Last Christmas 🙂 tou si navodim vanocni atmosferu vzdycky 🙂
Billy Mack - Christmas is all around 🙂
Last Christmas, All i want for. Christmas is you, a milujem vsetku hudbu z vianocnych reklam cocacola... 😂
Tyto poslouchám pořad dokola Top je Pulnocni 🙂Pak se mi líbí od Chinaski na reklamu na mall miliony prani ,lhůta vánoční 🙂Každá vánoční je krásná !!!
České koledy, Ewa Farna - Vánoce na míru a Lily Allen - somewhere plný we known 😍
Líbí se mi jich spousta, vede asi anglická koleda Ding dong marrily on high
Ryba rybě od Janka Ledeckého
Já sním o vánocích bílých od Karla Gotta..ale miluju snad úplně každou koledu a vánoční písničku na světě, na tohle mě fakt užije :D
Za mě rozhodně Ryba rybě o Janka Ledeckého...mám pro něj slabost už od malička 😍
Mariah Carey - All I want for Christmas is you a Václav Neckář - Půlnoční
Za mne Last Christmas🙂
Jeee, mám jich moc. All I want for Christmas is you, Last Christmas. Z českých Půlnoční a Sním o Vánocích bílých a srdcovka jsou koledy od Ryby, které posloucháme z vinylové desky u večeře ❤️
Zahraniční jsou taky krásné, ale české jsou mi bližší 😍 Nejoblíbenější Půlnoční od Neckáře 😉
U nás si dcera překvapivě zpívá čechomor tisíc andělů
Ewa Farná - Vánoce na míru a koledy
Z českých Lucie - Medvídek 🥰 tu písničku miluju a z cizích John Lennon - Happy Christmas ☺️
U nás letos frčí právě Miro Jaroš - Vo Vianočnej pekárni 😁 loni vedla Ewa Farna - Vánoce na míru😊
Letos si prozpěvujeme Vánoce na míru ♥
vybrat jednu neumím... aktuálně mám v playlistu 14 hodin vánočních písní a koled. Českých, slovenských i anglických 🙂 Každopádně předvánoční čas si neumím představit bez Dnů zázraků a přání od Karla Gotta
Půlnoční od V. Neckáře a pak se mi líbí Christmas is all around, z Lásky nebeské..
Stará a ohraná, ale je prostě pro mě nej a je to Mariah Carey-All I want for christmas ❤️
Sliby se maj plnit o Vánocích a půlnoční
Miluju a kazdy rok si poustim pisnicku od Janka Ledeckeho - Ryba rybe 😊
Letos jako i loňský rok je pro nás ta něj písnička Vánoce na míru od Ewy Farne ❤️
Koledy a Karel Gott-Jsou svatky
Miluju půlnoční (Václav Neckář) Last christmas (Wham) Mariah Carey(All Want for christmas)
Ewa Farná - Vánoce na míru 😍 a s dětmi si pobrukujeme české klasické koledy 🙂
Mam rada spoustu pisnicek. Z koled miluju Tichou noc. Ale z vanocnich pisnicek v poslední dobe Vanoce na miru.
Vánoce na míru od ewy a pak půlnoční
😇 Kelly Clarkson Underneath The Tree
Bílé vánoce😊uz od dětství mi ta písnička zní v usich kdyz si vzpomenu na vánoce
Rolničky rolnicky 🙂
Je jich strašně MO.. Ale top je asi od Neckáře-půlnoční
Ale taky Last christmas, White christmas, vánoce na míru,.. A další a další...
Cliff Richard "Mistletoe And Wine", Wham "Last Christmas" , Nesem vam noviny a k peceni cukrovi Lucie "Medvidek" 👍
Wham - Last Christmas
Moje ❤️ je John Lennon a Happy Christmas.. A česka jednoznačně Ledecký a jeho Vánoční..
Tichá noc...
Jedna z nejoblíbenějších je So this is christmas. Ale vánoční cd můžu skoro všechny.
Miluju Last Christmas 😍
Eva a Vánoce na míru♥
Tichá noc........... to je písnička, která se mi vybaví jako první.
Mě se nejvíc líbí od Neckáře Půlnoční a Vánoce na míru od Farné. A ještě z reklamy na pivo Plzeň "dnes zázrak má se stát, co víc si můžeš přát" https://m.youtube.com/watch?v=5wB5t83oApc ale neobjevila jsem celý klip 😎
Za mě nejvíc od Johna Lennona -Happy Xmas (War Is Over) a Billy Mack - Christmas is all around
Nejvíc se mi líbí Celine Dion-So this is Christmas a pak Wham-Last Christmas 🙂
Janek Ldecký -sliby se maji plnit o Vánocích
České koledy- takže Vánoce, vánoce
Nightwork vanocni cas
Neckář- Půlnoční
Z cizích asi Wham Last Christmas
Václav Koubek - Vánoce. Už je to dlouho, co to doma můj taťka poprvé pustil a od té doby nesmí chybět 😉
Václav Neckář Půlnoční .
Wham last christmas
Také Neckar a jeho Půlnoční🙂
Ewa farna-Vánoce na míru a Wham-Last christmas
Klasicke ceske koledy, posledni dobou Neckar a jeho Pulnocni a pisnicka z Lasky nebeske 😀
U nas frci cd s koledama zpivaji deti z folklornich souboru s cimbalovou muzikou,kde ja jako mala zpivala...
To je těžké. Asi od Ledeckého sliby se maj plnit o Vánocích
Půjdem spolu do betléma 🎄
Vanoce na miru🙂
Ewa Farna - Vánoce na míru. 😊
Janek Ledecký- Sliby se maj splnit o Vánocích
Jednoznačně John Lennon - Merry Xmas (War Is Over).
Jsem na klasiku- takže Tichá noc 😍
Miluju všechny koledy a vánoční songy 😍 a každý rok si pouštím Českou mši vánoční J.J. Ryba 🥰
Syn má rad Ewu Farnou a Vánoce na míru, já mam rada vánoční album tusim od Mariah Carey 😉
U nás právě frčí Ewa Farna - Vánoce na míru. Ona u nás vlastně frčí celoročně, máme ji v autě na flashce 😊
Půlnoční od Neckáře😍
Půlnoční, Vánoce míru, Vánoce, Vánoce přicházejí, Ticha noc (tu zpívám.holkam jako ukolébavku celoročně) 😂
Sliby se maj plnit o Vánocích od Ledeckého 🙂 Z lidových pak Z jedné strany chvojka 🙂
Mám ráda vánoční písně od folklórního souboru Železiar Košice, zpívají východoslovenské lidové písně, které kdysi zpívala i moje babička, se kterou mám Vánoce spojené... Asi moje nejoblíbenější "V Viflejemi novina" je to rusínská koleda, při jejím poslechu nasávám atmosféru starých časů mých předků... 🙂
U nas klasicke vanocni koledy a jednoznacne Ticha noc🙂
All I want for Christmas is you od Mariah Carey ale mám ráda i české koledy Štědrý večer nastal, tichá noc a další
Frank Sinatra všechny vánoční, ten je prostě nej ❤️
Čtvrtým rokem poslouchám irské vánoční rádio Christmas fm 🙂 letos je živé vysílání od 28.11. a nejraději mám písničku Holly jolly christmas 🙂 no a z českých Půlnoční od Neckáře 🙂
Wham! - Last Christmas🙂
Hezké jsou všechny vánoční koledy ☺ nejraději mám Půlnoční od Václava Neckáře 😍
Libi se mi jich docela hodne,protoze u me navodi tu spravnou atmosferu ☺ Ale uplne nejradsi ze vsech mam Pulnocni od Vaclava Neckare 😍
Půlnocí od Neckáře. A taky americké klasické od Whitney, Wham! , Maryah
Vanoce na miru od Farne a koledy od Lucie Bile-normalne ji ani neposlouchame,ale koledy nazpivala tak krasne, hraji nam temer od rana do vecera 🙂
Last Christmas a
Že by byla nějaká nejoblíbenější se zrovna říct nedá, ale půlnoční se mi libí moc, je taková pohodová 🙂
Teď zrovna aktuálně Chinaski a Katka Knechtové - U jednoho stolu, kdo nezná, tak to je ta z reklamy na mall.
Půlnoční Od Neckáře
Já letos objevila Vánoce od Václava Koubka a pořád si ji zpívám. Nemá chybu.
Křídla z mýdla a Půlnoční
All iI Want For Christmas Is You
Z českých klasik mám ráda vsechny




Moje nej je od Wham!- Last Christmas a dcery miluji od Ely Farné Vánoce na míru ❤️