icon
1 / 1
avatar

Peceme!!!!! Vyhrala uz nekdy jednicka???

12. pro 2023
avatar

Pečeme

12. pro 2023
avatar

Pečeme a cukroví si vyměňujeme s rodinou.

12. pro 2023
avatar

Nepeču, neřeším.

12. pro 2023
avatar

Letos nemam chut, naladu na peceni. Kvuli detem se hecnu a vykrajime spolu pernicky. Ale treba 8-9 let zpatky jsem pekla vzdy se vsema zenskyma v rodine dohromady. Sesly jsme se u babi, rozdelali dve tri lahve vina, napekli kolem 17 druhu kazdy rok a pak se podelili 🙂

12. pro 2023
avatar

Peču i kupuju 😁

12. pro 2023
avatar

Peču. Letos i s dětmi, takže pokud možno těsto bez vajec, protože uziraji😈

12. pro 2023
avatar

Pečeme

12. pro 2023
avatar

Peceme tri druhy, k tomu neco prikoupime a zbytek neresime 😃

12. pro 2023
avatar

Pečeme, dostáváme,kupujeme.... Pečeme své klasické druhy, dostávám to co peče kamarádka z mých bílků a kupuju to co upéct neumím (pracny)

12. pro 2023
avatar

Pečeme doma. Ovšem letos vůbec nestíhám, takže jsem s cukrovím zatím na nule.

12. pro 2023
avatar

Jednoznačně pečeme, protože domácí je prostě domácí 😉👍!!!

12. pro 2023
avatar

Peču ráda nejen cukroví 😊

12. pro 2023
avatar

Pečeme, ale jen přiměřeně🙂)))

12. pro 2023
avatar

Pečeme, ale jen perníčky a pak nepečené čokokoule a Rafaelo, hodně toho dostaneme, takže až dojde, dostaneme zásoby od babiček 🙂

12. pro 2023
avatar

Doma, něco sama a něco s mamkou.

12. pro 2023
avatar

Nepecu,ségra s babičkou to jistí

12. pro 2023
avatar

Pečeme 🙂

12. pro 2023
avatar

Peču snad každý rok, ale ne mnoho🙂 To hlavní obstarají děti s babičkou.

12. pro 2023
avatar

Pečeme každý rok🙂

12. pro 2023
avatar

Pecu/delam jen 2-3 druhy, zbytek dostavam od mamky.

12. pro 2023
avatar

Jedině domácí cukroví 🤗

12. pro 2023
avatar

Pečeme doma ☺️

12. pro 2023
avatar

Bez domácího cukroví by to nebyly ty správné Vánoce. Peču pro svojí rodinu a pro rodiče, dělám kolem 10 druhů cukrovi.

12. pro 2023
avatar

Pečeme i kupujeme

12. pro 2023
avatar

Pečeme

13. pro 2023
avatar

Pečeme

13. pro 2023
avatar

Pečeme s dcerou jen perníčky, jinak nám pece hlavně naše milovaná babička ❤️

13. pro 2023
avatar

pekly sme s dcerkou 😅💪 sem na sebe pysna, ze sem to nehodila z okna 😁

13. pro 2023
avatar

Peču.

13. pro 2023
avatar

Vždycky jsem na to dlabala, protože každý donese krabičku a potom toho máme až nad hlavu. Tento rok jsem už pekla několik várek Crinkles, protože ty u nás nikdo nedělá. A kváskovou vánočku.

13. pro 2023
avatar

Pečeme pár druhů cukroví (vždy vanilkové rohlíčky, linecké a perníčky).

13. pro 2023
avatar

Samozřejmě, že pečeme 🤩

13. pro 2023
avatar

Pečeme

13. pro 2023
avatar

Cukroví k Vánocům určitě patří, ale rozhodně to není priorita. Nějakou krabičku koupím, něco upeču a stres si z toho nedělám... Navíc cukroví řeším až v týdnu před Štědrým dnem. Většinou peču linecké, perníčky (obojí v bezlepkové variantě), ráda dělám strojkové (taky BL), a pak nějaké nepečené... případně kokosky ze Salka. Kupuji sněhové (když ho seženu), protože to jsem nezkoušela a sušit v troubě neumím...

13. pro 2023
avatar

Peceme, perníčky a linecké... vic toho neumím..

13. pro 2023
avatar

Pečeme každý rok, letos poprvé bezlepkové

13. pro 2023
avatar

peču každý rok

13. pro 2023
avatar

Pecu kazdy rok. Mame oblibene cukrovi a obcas zkusim neco noveho. Delime se s babickama 🙂 pak mame hooodne moc druhu 🙂

13. pro 2023
avatar

Peču doma každý rok.

13. pro 2023
avatar

Pár kousků upecu, něco málo kupuji a jinak neřeším. 😁

13. pro 2023
avatar

Pečeme s dětmi

13. pro 2023
avatar

Každý rok pečeme. Letos to s mrňousem nejspíš nedáme 🤷

13. pro 2023
avatar

Pečeme

13. pro 2023
avatar

Pečeme

13. pro 2023
avatar

Pečeme, ale jenom pár druhů.

13. pro 2023
avatar

Peceme

13. pro 2023
avatar

už několikátý rok máme objednané a když je čas a chuť pečeme s dětma 1-2 druhy

13. pro 2023
avatar

Peče moje maminka a tak dostáváme cukroví od ní.

13. pro 2023
avatar
13. pro 2023
avatar

Letos něco málo upeču, něco mám objednáno a něco dostanu od babičky a tchyně

13. pro 2023
avatar

Pečeme každý rok. Zatím pekla dcera perníčky a uděláme ještě 4 druhý. Ale teď chystám syna na soustředění.

13. pro 2023
avatar

Kupuji.

13. pro 2023
avatar

Peču jen 2 druhy, zbytek dostaneme od babiček

13. pro 2023
avatar

Pečeme, ale vzhledem k tomu, že nejdřív bylo nemocné atole, teď já, starší děti se nepřetrhnou s pomocí, je to jen tak symbolicky.

13. pro 2023
avatar

Pečeme

13. pro 2023
avatar

Jenom perníčky pečeme 🙂

13. pro 2023
avatar

Peceme 😊

13. pro 2023
avatar

Pečeme

13. pro 2023
avatar

Pečeme

13. pro 2023
avatar

Pečeme

13. pro 2023
avatar

Pár druhů upeču a zbytek si nechám upéct 😀

13. pro 2023
avatar

Peču doma, ale letos jsem se ještě nedokopala. 😂

13. pro 2023
avatar

Pečeme

13. pro 2023
avatar

Peču.

13. pro 2023
avatar

Cukroví nepeču. Jsme s mužem v procesu hubnutí a syn taky nemůže. Dělám jen vánočku.

13. pro 2023
avatar

Pečeme doma.

13. pro 2023
avatar

Pečeme 😊

13. pro 2023
avatar

Peču asi šest druhů a 2 kila cukroví dostaneme v práci 😉

13. pro 2023
avatar

Pečeme s mamkou a pak si rozdělíme napůl.

13. pro 2023
avatar

Peču doma.

13. pro 2023
avatar

Pečeme.

13. pro 2023
avatar

Peču, ale jen pár druhů

13. pro 2023
avatar

Z peceni jsme si udelaly s mamkou tradici. Jednodenni maraton peceni

13. pro 2023
avatar

Peču, ale jen něco málo. Mám asi 6 druhů, ale jen z polovičních dávek 😁

13. pro 2023
avatar

Nepecu,dostanu

13. pro 2023
avatar

Nepeču, dostávám velkou krabici z práce (Tu už jsme snědli.) a pak od mamky.

13. pro 2023
avatar

Ještě jsem nezačala péct, ale chystám se

13. pro 2023
avatar

Peču každý rok, neznám nikoho, kdo by to napekl za mne. Je to jednou do roka, tak se vždy přemluvím.

13. pro 2023
avatar

Pečeme

13. pro 2023
avatar

Pečeme a baví nás to 🙂

13. pro 2023
avatar

Pečeme, ale jen to, co stihnu

13. pro 2023
avatar

Peču tu klasiku.. vanilkové rohlíčky a linecké. Další cukroví dostáváme od babiček, takže toho máme víc než dost, ale klidně by sme vystačili s tím, co máme.

13. pro 2023
avatar

Pečeme 😊

13. pro 2023
avatar

Pečeme

13. pro 2023
avatar

Peče nám babička.

13. pro 2023
avatar

Těsně před Vánoci peču vánočky, které pak vyměňuji s ostatními za talířek cukroví.

13. pro 2023
avatar

Pečeme, dneska začínáme 😁

13. pro 2023
avatar

Mame uz napeceno,vse,co mame radi

13. pro 2023
avatar
13. pro 2023
avatar

Peču jaždý rok. Většinu mám hotovou, už mě čekají jen marokánky, miništoly a vánočka. 😊

13. pro 2023
avatar

Letos poprvé kupujeme, rekonstruujeme a nemáme ještě kuchyň

13. pro 2023
avatar

Pečeme, ale jen pár druhů 🙂

13. pro 2023
avatar

Peču. Dříve to bylo kolem 15 druhů ( od každého trocha). Letos budou asi jen perníčky.

13. pro 2023
avatar

Když byli děti malé peklo se o 106, nyní kvuli pracovnímu vytížení kupuji 😉🎄

13. pro 2023
avatar

Pečeme, ale nijak to nepřeháníme..

13. pro 2023
avatar

Pečeme... sice jen pár druhů, ale děti to moc baví, tak toho musím využít 😉😉

13. pro 2023
avatar

Peceme malo, zbytek doplni babicka 🙂

13. pro 2023
avatar

Něco pečeme, něco dostaneme

13. pro 2023
avatar

Pečeme 👍

13. pro 2023
avatar

Pečeme

13. pro 2023
avatar

Něco pečeme, něco dostaneme

13. pro 2023
avatar

Pečeme perníčky, ostatní péče babička

13. pro 2023
avatar

Pečeme perníčky, ostatní dostaneme

13. pro 2023
avatar

pečeme

13. pro 2023
avatar

Peču, něco dostaneme, domácí je domácí ale nemusí ho být moc

13. pro 2023
avatar

Něco málo pečeme

13. pro 2023
avatar

Něco málo jsme upekly, ale spíš pro atmosféru a půlku toho po Vánocích vyhodim do popelnice, protože to nikdo nejí

13. pro 2023
avatar

Peču doma 🙂

13. pro 2023
avatar

Pečeme

13. pro 2023
avatar

Testo kupuju, pak vykrajujeme a peceme. 🙂

13. pro 2023
avatar

Pečeme

13. pro 2023
avatar

Pečeme

13. pro 2023
avatar

Peču, ale jen tři druhy plus vánočku.🙂

13. pro 2023
avatar

Neco malo pecu (posledni dobou uz jen pernicky), a pak mne zasobuje mamka

13. pro 2023
avatar

Peču.

13. pro 2023
avatar

Péče mamka ❤️

13. pro 2023
avatar

Peču, ale vůbec mě to nebaví😆

13. pro 2023
avatar

Pečeme s mamkou dohromady 🤍

13. pro 2023
avatar

Pečeme s dětmi 🙂

13. pro 2023
avatar
13. pro 2023
avatar
13. pro 2023
avatar

Peču moc ráda

13. pro 2023
avatar

ale jo něco upeču něco manžel každý jeden druh

13. pro 2023
avatar

Peču jeden druh, protože dostaneme hodně od babiček

13. pro 2023
avatar

Pečeme

13. pro 2023
avatar

Pečeme.

13. pro 2023
avatar

Já "peču" pouze vosí hnízda, jinak spoléhám na tchýni 🙂.

13. pro 2023
avatar

Pecu 😊

13. pro 2023
avatar

Peču.

13. pro 2023
avatar

Dělám tři pečené druhy a jeden nepečený. Pak dostáváme krabičku na ochutnání od mamky

13. pro 2023
avatar

Vanocni cukrovi peceme s dcerkou ❤️ letos uz mame 6 druhu

13. pro 2023
avatar

Pečeme.

13. pro 2023
avatar

Pečeme a už máme hotovo🙂

13. pro 2023
avatar

Pečeme doma vždy poslední týden těsně před Štědrým dnem 🙂

13. pro 2023
avatar

Peču, ale max dva druhy, moc to nejíme s vždy ještě něco dostaneme

13. pro 2023
avatar

Už druhý rok si nechávám péct od známé

13. pro 2023
avatar

Pečeme doma 🙂

13. pro 2023
avatar

Pečeme doma s dětmi a moc nás to baví 🙂

13. pro 2023
avatar

Peču.

13. pro 2023
avatar

Pečeme tři druhy doma s dětmi....to se ale hned sní....tak pak dostáváme ještě od babiček....

13. pro 2023
avatar

Pečeme,sice mě to nebaví,ale kvůli dětí,ať mají vzpomínky a hodně mi pomáhají ☺️

13. pro 2023
avatar

pečeme, je to taková tradice, pro mě odreagování, sice méně druhů,když jsou děti,ale o to mi to je vzácnější 😎 perníčky jsem ani nestihla nazdobit, syn je zpucoval ještě před Vánoci 😀

13. pro 2023
avatar

Pečeme, ale nepřeháníme to. Většinou děláme 3-4 druhy 🙂

13. pro 2023
avatar

Pečeme, ale málo.. stejne to pak nikdo nechce jíst😁

13. pro 2023
avatar

Něco upeču, něco mamka, trochu i koupím a pak to měníme mezi sebou.

13. pro 2023
avatar

max linecké nic jiného u nás nemá úspěch...

13. pro 2023
avatar

ano, asi 5 druhu

13. pro 2023
avatar

Peču i kupuju.

13. pro 2023
avatar

Pečeme naše 2 oblíbené druhy, zbytek máme od babiček

13. pro 2023
avatar

Pecu vse sama, deti rady pomahaji

13. pro 2023
avatar

Něco pečeme se synem, něco máme od babičky

13. pro 2023
avatar

Peču, ale jen málo, to nám stačí.

13. pro 2023
avatar

Peču suché, krémové od babicky

13. pro 2023
avatar

Peču doma🙂

13. pro 2023
avatar

Něco jsem stihla upéct s tchýní doma, něco mi upeče moje maminka, já jsem v porodnici takže toho moc nestihnu.

13. pro 2023
avatar

Peču, ale někdy bych se na to nejradši vyprdla a koupila si ho 😒

13. pro 2023
avatar

Ano pečeme,jen tedy 4 druhy,ale jsou naše nejoblíbenější 😄

13. pro 2023
avatar

Pečeme 🍪😊

13. pro 2023
avatar

Pečeme jen perníčky, protože to děti baví. Jinak u nás cukroví oblibu nemá.
Dostaneme jen tak na talířek od rodičů a stejně si toho nikdo nevšímá..

13. pro 2023
avatar

Pečeme a konzumujeme průběžně.

13. pro 2023
avatar

Pečeme ☺️

13. pro 2023
avatar

Pečeme, letos máme perníčky, arašídové a matcha. Ještě by to chtělo úlky a kolečka, ale na to asi peču 😁

13. pro 2023
avatar

Pečeme😉

13. pro 2023
avatar

Peču a vždy jedno kilo objednávám 🙂

13. pro 2023
avatar

Pečeme

13. pro 2023
avatar
13. pro 2023
avatar

peču asi 10 druhů cukroví

13. pro 2023
avatar

Rozhodně pečeme, sice práce navíc, ale ta vůně bytem je nepřekonatelná. Výměna se pak dělá v rodině a druhy naskáčou.

13. pro 2023
avatar

Pečeme doma, ale jen v malém množství

13. pro 2023
avatar

Pečeme

13. pro 2023
avatar
13. pro 2023
avatar

Letos jsem upekla/uplácala 7 druhů, dříve jsem si cukroví objednávala, ale vzhledem k ceně 990 Kč/kg...

13. pro 2023
avatar

Vždycky peču

13. pro 2023
avatar

Peču, vždycky jsem pekla hodně a rozdávala rodině. Bohužel je nás čím dál míň... a tak už peču málo, doma to nikdo moc nejí a já to pak žeru, protože je mi to líto 😀

13. pro 2023
avatar

Cukroví pečeme doma.

13. pro 2023
avatar

Už od prvních Vánoc ve své domácnosti peču. I když absolutně nestíhám (jako třeba letos) tak alespoň 10 základních druhů musí být 😊

13. pro 2023
avatar

pečeme se ségrou, každá 4 druhy a pak se podělíme

13. pro 2023
avatar

Nepeču, ale dostávám od mamky a od moji super tchyně ☺

13. pro 2023
avatar

Pečeme ale letos máme zatím jen 3druhy 🙈

13. pro 2023
avatar

Pečeme ☺️

13. pro 2023
avatar

Naštěstí mi pomáhá manžel a máme to pěkně rozdělené - on dělá těsta, vykrajuje a peče a já slepuji a zdobím 😉

13. pro 2023
avatar

Pečeme

13. pro 2023
avatar

Pečeme si doma

13. pro 2023
avatar

Pečiem a objednávam 😊

13. pro 2023
avatar

I když mám po termínu porodu, tak mám napečeno, to prostě musí být, a dětičky pomáhaly. Až se vrátím s miminkem, bude co mlsat

13. pro 2023
avatar

Peču několik druhů..

13. pro 2023
avatar

Pečeme

13. pro 2023
avatar

Pečeme, snažím se s dětmi. Ale jen pár druhů a pár kousků

13. pro 2023
avatar

Peceme s dcerou rohlicky a linecke. Pernicky pece babicka a u ni to pak spolecne zdobime.

13. pro 2023
avatar

Pečeme a dnes se chystám na Tvoje medovnikové koule

13. pro 2023
avatar

Pecu ted s 6- ti letou dcerou at si vykrajuje co chce a ji to neskutecne bavi. Udelali sme cez vikend pernicky a pouzili na to susenkove razitka 😂 jeste planuji linecke a pak pro sebe bezl. pernicky a linecke. Rohlicky a grilasky dostaneme po vianociach az pojdeme na SK 🎄😇

13. pro 2023
avatar

trochu peču, nekupuju.

13. pro 2023
avatar

Letos peču jen rohlíčky a perníčky. Kvůli nemoci ani není na víc čas.

13. pro 2023
avatar

Někdy peču, někdy objednám🙂

13. pro 2023
avatar

Peču, kolem 10druhu

13. pro 2023
avatar

Pečeme, ale řekla bych čím dál méně druhů.

13. pro 2023
avatar

Nepečeme ale dostaneme 🙂

13. pro 2023
avatar

základ upeču, ale nerada, a jinak objednám v naší skvělé cukrárně

13. pro 2023
avatar

Peceme sami doma

13. pro 2023
avatar

Absolutně neřešíme.

13. pro 2023
avatar

Pečeme, ale jen své dva oblíbené druhý.

13. pro 2023
avatar

Peču moc ráda a 24 druhů nic neprodavam a jen rozdávám z radostí jako dárečky

13. pro 2023
avatar

@apacheee Peču doma .A každý rok míň .

13. pro 2023
avatar

Trochu napečeme a více dostaneme od babičky

13. pro 2023
avatar

Pečeme doma, je to naše tradice

13. pro 2023
avatar

Pečeme

13. pro 2023
avatar

Letos dělám jen linecké, perníčky a možná ještě medovníčkové kuličky. Jinak nám napeče švagrová která peče naprosto dokonalé cukroví.☺️

13. pro 2023
avatar

Každý rok pečeme cukrovi spolecne u babicky jako tradice 😊

13. pro 2023
avatar

Pečeme 😊

13. pro 2023
avatar
13. pro 2023
avatar

Pečeme, letos poprvé i trubičky

13. pro 2023
avatar

Pečeme doma kupované nám nechutná 😁

13. pro 2023
avatar

pečeme doma

13. pro 2023
avatar

Děláme maximálně perníčky, linecké aby děti mohli vykrajovat. Letos Teda nemám ještě nic.

13. pro 2023
avatar

Pečeme doma.

13. pro 2023
avatar

Peceme ☺️

13. pro 2023
avatar

Tento rok nepeču,mám objednané cukrový,kvůli tomu že se narodil syn 29.11.2023 a chci se teď co nejvíce věnovat jemu

13. pro 2023
avatar

peču já a děti

13. pro 2023
avatar

Peču

13. pro 2023
avatar

Mám objednané cukroví, ale doma pečeme perníčky ☺️

13. pro 2023
avatar

Nikdy jsem to neřešila, teď jak mám dcerku, tak pecu aspoň něco málo jen kvůli ní 🎀❤️

13. pro 2023
avatar
13. pro 2023
avatar

Pečeme, ale přiměřeně 😄

13. pro 2023
avatar

Peceme ❤️

13. pro 2023
avatar

Pečeme, ale asi jen tři druhy - perníčky, linecké a rohlíčky

13. pro 2023
avatar

Peču jen linecké🙈

13. pro 2023
avatar

Pečeme každý rok, někdy pro zpestření přikoupíme jiné druhy, ale není nad domácí.

13. pro 2023
avatar

Pečeme moc rádi, jen toho času je nějak málo.

13. pro 2023
avatar

Pečeme doma každý rok 😋

13. pro 2023
avatar

Loni jsem kvůli akutnímu nedostatku času něco málo nakoupila a ta ohoda mě ohromila - pekli jsme pak jen základní druhy, pro radost, v pohodě. Takže letos zase tak, nakoupím, conepečeme, aby bylo víc druhů, a naše oblíbené pečeme s dětmi.

13. pro 2023
avatar

cukroví pečeme domácí

13. pro 2023
avatar

Cukroví peču s dětmi. 🥠🍥

13. pro 2023
avatar

Letos poprvé nepecu a vuuubec neresim

13. pro 2023
avatar

pečeme doma

13. pro 2023
avatar

Pečeme doma

13. pro 2023
avatar

Pečeme, jen čtyři, pět druhů. Jím to pak jen já 😉

13. pro 2023
avatar
13. pro 2023
avatar

Pečeme

13. pro 2023
avatar

U nás se cukroví moc nejí ,spíš teda vůbec ,loni já.koupila aspoň kilo a půl ať je na stůl a stejně se nic nesnedlo 😮‍💨 takže letos mám upečené jen perníčky a chystám se ještě na medovnikove koule a končím.

13. pro 2023
avatar

Peču, ale letos jsem 38tt, tak jen linecký, vanilkový rohlíčky, vosáky a kokosovou roládu 😊

13. pro 2023
avatar

Peču každý rok, mě to fakt baví. Navíc peču zdravou verzi, abychom si mohli pochutnat se synkem. 😍

13. pro 2023
avatar

Peceme perníčky, zbytek mám objednano. A dnes budeme s dcerou pect linecké. Chce si pár kousků slepit krémem

13. pro 2023
avatar

Musím povinně péct

13. pro 2023
avatar

Půl napůl peču a kupuju. 😀

13. pro 2023
avatar

Dřív jsem kupovala,ted raději peču doma

13. pro 2023
avatar

Pečeme jen linecké a rohlíčky. Zbytek objednávám. Loni jsem poprvé zkoušela vosí hnízda a byla to katastrofa, protože vůbec nedrželi. Ale vypadá to, že do Vánoc budu muset být s dítětem doma, tak se možná hecnu a upečeme i něco víc.

13. pro 2023
avatar

Pečeme doma, letos jen perníčky a cukroví.

13. pro 2023
avatar

Peču, letos jen 4 druhy... Bohatě stačí...

13. pro 2023
avatar

Pečeme, zrovna včera jsme začal....dnes budeme perníčky již zdobit.

13. pro 2023
avatar

Pečeme

13. pro 2023
avatar

Pečeme. Už je skoro vše nachystané.

13. pro 2023
avatar

Pečeme

13. pro 2023
avatar

Pečeme doma..ale jen trochu

13. pro 2023
avatar

Pečeme

13. pro 2023
avatar

Doma pečené a nikdy jinak 😊

13. pro 2023
avatar

Peču doma s dětmi vždy se na to hlavně ty malý těší.

13. pro 2023
avatar

Peču doma, jen to co máme rádi, kupované nám nechutná 🤣

13. pro 2023
avatar

Pecu- nerada 🙂 a jeste si nechavam pect, protoze je nas doma hodne a vzdycky se to hned sni😃.

13. pro 2023
avatar

Vždy domácí ❤️

13. pro 2023
avatar

Pečeme, plus dostáváme, plus dostáváme kupované

13. pro 2023
avatar

Peču 4 druhy, ale to nejlepší cukroví dostávám od maminky ❤️

13. pro 2023
avatar

Pečeme trošku (třeba 2,3 druhy) kvůli dětem 🙂. Jinak každoročně dostáváme od babiček, takže máme potom hromadu

13. pro 2023
avatar

Peču doma pár druhů, co máme rádi a rohlíčky dostávám od mamky, neb ani ve svých čtyřiceti nejsem schopná je upéct 🙈

13. pro 2023
avatar
13. pro 2023
avatar

Peču doma

13. pro 2023
avatar

peču doma

13. pro 2023
avatar

Pečeme doma, ale jen pár druhů

13. pro 2023
avatar

Peču perníčky a linecké, úbytek dostávám od rodinky

13. pro 2023
avatar

Neco malo pecu doma

13. pro 2023
avatar

Pecemee

13. pro 2023
avatar

Pečeme - celá rodinka

13. pro 2023
avatar

pečeme

13. pro 2023
avatar

Peču 3 druhý s dcerou, i objednávám

13. pro 2023
avatar

Pečeme 🙂

13. pro 2023
avatar

Pečeme s dětmi, ale moc ho nejime 🤷🏻‍♀️ Děti ale miluji pečení, tak je k to nechci ochudit.

13. pro 2023
avatar

Pečeme,letos teda to bude výzva protože jsem těhotná a nonstop na WC,ale snad aspoň něco zvládnu a dokopu se 🙏

13. pro 2023
avatar

Peču doma,ale jen pár druhů,co máme rádi

13. pro 2023
avatar

Pečeme, děti se na to těší❤️

13. pro 2023
avatar

Peču jen perníčky, nic jiného muž nejí 😄

13. pro 2023
avatar

Peču i kupujeme 😊

13. pro 2023
avatar

Pečeme

13. pro 2023
avatar

Peču. Plus dostaneme od tchyně.

13. pro 2023
avatar

Peču perníčky

13. pro 2023
avatar

Pečeme

13. pro 2023
avatar

Pečeme

13. pro 2023
avatar

Cukroví nepeču,většinou dostaneme od rodičů.

13. pro 2023
avatar

Pečeme doma a tento rok už je i něco snědené

13. pro 2023
avatar

Peču doma a letos se mi bohužel moc nedaří, obecně si moc advent letos neužívám.

13. pro 2023
avatar

pekli jsme, pečeme a budeme péct 🙂

13. pro 2023
avatar

Pečeme

13. pro 2023
avatar

Letos nepeceme.

13. pro 2023
avatar

Peču těsně před Vánoci 😅

13. pro 2023
avatar

Peču, ale letos mam teda skluz 😅

13. pro 2023
avatar

Peču, ale letos po pravdě vůbec nestíhám, takže nechávám až na poslední chvíli a doufám, že vše stihnu 🙈

13. pro 2023
avatar

Pecu a celkem me to i baví, ale neprehanim to 😀

13. pro 2023
avatar

Doma s dětmi pečeme 2 druhy - perníčky a linecké. A pak mám od známé cukrářky objednané 1kg cukroví-mix. Na chuť.

13. pro 2023
avatar

Pečeme 4 druhy + uzobnutí na navštěvách

13. pro 2023
avatar

Peču domácí 🙂

13. pro 2023
avatar

Pečeme, to je u nás klasika😀

13. pro 2023
avatar

Mám už 7 druhů a jsem 40+0 těhotná ☺️🥰 a vždy domácí, nikdy kupované

13. pro 2023
avatar

Peče přítel, já hlídám miminko a občas se i prohodíme 😊

13. pro 2023
avatar

pečeme domácí cukroví - pomáhají synové 🙂

13. pro 2023
avatar

Snažím se už druhým rokem něco vytvořit, takže peču 😅

13. pro 2023
avatar

Peceme 🍬

13. pro 2023
avatar

Peceme, ale jen trosku

13. pro 2023
avatar

Pečeme, co chtějí děti, udělám těsta a zbytek je většinou na nich

13. pro 2023
avatar

Pečeme a když to sníme dřív, než mají děti přinést do školy ochutnávku, tak koupíme.

13. pro 2023
avatar

Už máme nspečeno 13 druhů cukroví👶🧒🧒

13. pro 2023
avatar

Každý rok peču 🙂 letos 9 druhů pečeného a 3 nepečené 🙂

13. pro 2023
avatar

Pecu, a letos i prvne objednala par rezu 😁

13. pro 2023
avatar

Pečeme

13. pro 2023
avatar

Peceme

13. pro 2023
avatar

Peču, letos i pro radost ostatních, takže hodně

13. pro 2023
avatar

Kupuju.

13. pro 2023
avatar

dělám vlastní pečené i nepečené cukroví

13. pro 2023
avatar

Půl na půl. Část pečeme a druhou objednáme

13. pro 2023
avatar
13. pro 2023
avatar

Pečeme ❤️

13. pro 2023
avatar

Pečeme

13. pro 2023
avatar

Pečeme 🙂

13. pro 2023
avatar

pečeme jen perníčky, ostatní mám od ségry, té to jde skvěle 🙂

13. pro 2023
avatar

pečeme

13. pro 2023
avatar

Peceme doma

13. pro 2023
avatar

pečeme doma

13. pro 2023
avatar

Pečeme s dcerou. Ale nepřeháníme. Vánoční přípravy mají bavit, ne stresovat

13. pro 2023
avatar

Pečeme doma. Pomalu a zlehka. Teprve včera jsme udělali 2 druhy a to jen upekli 😀 Ještě třeba plnit a zdobit. Další 3 druhy teprve čekají. Vše s lehkostí a pohodou.

13. pro 2023
avatar

Peču, každý rok doma

13. pro 2023
avatar

Něco pečeme něco koupime

13. pro 2023
avatar

Pečeme 🙂

13. pro 2023
avatar

Pečeme 2-4 druhy

13. pro 2023
avatar

Pečeme a hodně.

13. pro 2023
avatar

Peču spolu s dcerou

13. pro 2023
avatar

Pečeme s dcerou 🙂

13. pro 2023
avatar

Peču, ale jen 2-3 druhy.

13. pro 2023
avatar

Pečeme 😍

13. pro 2023
avatar

Pečeme, ale jen 2-3 druhy s dětma pro radost. ☺️

13. pro 2023
avatar

Pečeme doma jen vanilkové rohlíčky a letos zkusíme ještě i perníčky. Jinak zbytek dostaneme.

13. pro 2023
avatar

Pečeme hodně a rozdáváme krabičky v rodině💓

13. pro 2023
avatar

Pečeme, domácí je domácí 🙂

13. pro 2023
avatar

Pečeme i objednáváme 🙂

13. pro 2023
avatar

Peču doma, ale letos moc nezvládám.

13. pro 2023
avatar

Pečeme doma 😉

13. pro 2023
avatar

Něco peču, něco kupuji

13. pro 2023
avatar

Peču každý rok

13. pro 2023
avatar

Peču každý rok, i na objednávku známým, takže zdobení by se šiklo 😊

13. pro 2023
avatar

Pár druhů vždy upečeme s dětmi doma 😊

13. pro 2023
avatar

Pečeme. Letos trochu míň, ale pečeme

13. pro 2023
avatar

Peču každý rok, letos mám trochu skluz, ale to dám... 😃🤣

13. pro 2023
avatar

Pecu....a moji skřítci mi pomahaji....a pak se u toho hadaji....proste klasika😁

13. pro 2023
avatar

Já na to peču. 😅

13. pro 2023
avatar

Peču doma každý rok cca 5 druhů cukroví

13. pro 2023
avatar

pečeme

13. pro 2023
avatar

tak tři druhy 🙂

13. pro 2023
avatar

Nepeču, objednávám u kamarádky.

13. pro 2023
avatar

absolutně neřeším 🙂

13. pro 2023
avatar

dnes již ne raději koupím, když přijde návštěva, tak každý řekne, dej nám pokoj my jsme tak přejedení

13. pro 2023
avatar

Pečeme.

13. pro 2023
avatar

Pečeme
😊

13. pro 2023
avatar

Pečeme.

13. pro 2023
avatar

Nepecu, dostávám od kamarádky krabičku cukroví pro děti..

13. pro 2023
avatar

Perníčky jsou už snědené 😄 na další se chystám. Není čas 🙁

13. pro 2023
avatar

Peču doma 😊

13. pro 2023
avatar

Pečeme

13. pro 2023
avatar

pečeme s dcerami, moc nás to baví 🙂

13. pro 2023
avatar

Peču, ráda

13. pro 2023
avatar

Pečeme jen perníčky, jinak nám stačí to, co dostaneme od babiček 🙂

13. pro 2023
avatar

Pečeme s dcerou

13. pro 2023
avatar

Peču, bez cukroví si nedokáži představit Vánoce.

13. pro 2023
avatar

Peču a každý rok se na to moc těším

13. pro 2023
avatar

Pečeme, měníme a kombinuje s rodinou.

13. pro 2023
avatar

Pečeme s mamkou dohromady 😊

13. pro 2023
avatar
13. pro 2023
avatar

Peču si cukroví doma v malém množství plus dostávám od tchyně a moji mamky, které ho mají vždy výborné 🍡

14. pro 2023
avatar

Peče mi ex tchýně

14. pro 2023
avatar

Vzdy pecu

14. pro 2023
avatar

Pečeme doma s dětmi

14. pro 2023
avatar

peceme

14. pro 2023
avatar

Pečeme doma.

14. pro 2023
avatar

Každý rok s dětmi pečeme. Domácí cukroví je nejlepší 😉

14. pro 2023
avatar

Peču s dětma

14. pro 2023
avatar

Pečeme doma, celá rodina 🙂

14. pro 2023
avatar

Pečeme celá rodina

14. pro 2023