"Prázdninová dm soutěž - S vůní kokosu" 🎁
Nevím, jak u vás, ale u nás už druhý den leje jako z konve - takže si tu upršenou neděli zpříjemníme další soutěží s #dm ❤
Ve výherním balíčku najdete
🍹 dmBio bio kokosový olej, 620 ml
🍹 2x dmBio bio kokosové ořechy, kokos lupínky, 100 g
🍹 dmBio bio kokosové mléko, 400 ml
🍹 12x dmBio tyčinka s mléčnou čokoládou a keksy, 37,5 g
Jak se do soutěže zapojit?
1) Dejte lajk této zprávě
2) Do komentáře pod tuto zprávu mi odpovězte na otázku:
" Co vy a kokos - kokosové vůně, kokosové příchutě, drinky s kokosem,... - milujete, nenávidíte, nebo je pro vás kokos úplně neutrální? "
Soutěžní komentáře můžete přidávat až do pondělí 14. srpna (deadline bude již tradičně o půlnoci) a já potom co nejdříve vylosuji, kdo se bude z výhry radovat.
Výherkyni pak oznámím na svém blogu v samostatném příspěvku.
Tak hodně štěstí 🍀
Kompletní pravidla ambasadorských soutěží na MK najdete zde:
https://www.modrykonik.cz/jine/pravidla-soutezi-organizovanych-ambasadorkou-znacky/
Miluji kokos...a nej je cokoliv
Mám moc ráda kokosovou chuť i vůni.. Evokuje mi léto a dovolenou🥥
Miluju kokos vůni a všechno , ale moc nemusím kokosový olej
Od malá miluju bílého flinta, ale jinak kokos fakt nesnáším 😅
Miluju kokos....na jídlo i jako vůni.
Kokos mám fakt ráda. Z kokosové mouky občas peču, sladkosti s kokosem jsou top. A kokosová vůně mi evokuje prázdniny a nějaký opalovací krém z dětství. 🙂
Miluju kokos ve všech podobách.
Miluji kokos. Nejvíc kokosky😍.
Kokos mi připomíná léto a pohodu. Mám ho moc ráda
Miluju kokos a vše kokosové🙂
Kokos miluji. A k letu patří. ❤️
Dřív mi přišela kokosová vůně strašně sladká, takže kosmetice s kokosem jsem se vyhýbala. V posledních letech mi naopak přijde ta vůně hodně příjemná, jemná, svěží 😊
K jídlu kokos miluju 😊
Jak kdy a jak v čem. Kokos jako vůně tělové kosmetiky není nic moc pro mne, ale v jídle mi nevadí a mám ho moc ráda.
Kokos mám ráda ve všech podobách. Kokosové sladkosti doma milujeme. Poslední dobou zkouším experimentovat v kuchyni s kokosovým mlékem, vždy se zatím povedlo 🥥
Mám ráda kokosovou chuť i vůni.. připomíná mi léto a dovolenou
Miluju kokos.
Mám ráda 🥥 vůni.
Mám ráda vůni a curry s kokosovým mlékem. Olej používám na prkýnka 😁
Miluji kokos, vůni kokosu a vše co kokos obsahuje 🥥
Kokos mám moc ráda, používám kokosové mléko i olej.
Mám ráda vůni kokosu ☺️
Kokos máme doma všichni rádi, a to jak jeho vůni, tak jeho chuť 🤎😊🥥
Miluju vůní kokosu
Mám ráda kokos a jeho vůni a chuť.
Kokosovou vůni mám moc ráda 🙂
Kokos je nej.
Miluju kokos,i kdyz drinky me neoslovily s touhle prichuti
Kokos miluji jak vůni tak i v potravinách.
Kokos i jeho vůni mám ráda.
Kokos miluji 💕 A úplně nejvíc ten čerstvý s mladou bílou dužinou, kterou jsem v Thajsku vydlabávala lžičkou a "vodu" brčkem 🌴🍹
Miluju kokos ❤
Miluju kokos 🥥🥥🥥 Sprcháč, lesk na rty, Malibu, plátky sušeného kokosu, kokosové sušenky, cokoliv! Mňam 🙂
Miluju kokos ❤️🥥
Mám ráda kokos jen v určitých věcech.... Koupel, Rafaelo,piňacolada a tím končím 😂
Samotny nesnasim, ale v jidle miluju. Mliko do dynovy polivky a na oleji smazit palacinky 👍
Kokos mám ráda, evokuje mi i Vánoce, které miluju. Ráda pálím svíčky s vůní kokosu. A pochutnam si na kokosovém koláči. Na kokosovém oleji smažím palačinky, získají příjemnou vůni i chuť. Jo, kokos je fajn ☺️
Miluju kokos ❤️
Kokos naprosto zbožňuji! Jak vůně, tak chuť. Takže kokosovou kosmetiku si kupuji moc ráda a vždy doma musím mít kokosový olej ❤️🥥
Kokos je super,jak k jídlu,tak v kosmetice👍
Miluju jako jídlo i jako vuni
Miluju kokos, kdekoliv 🙂❤️
Cokoliv sladkého s kokosem 🫣🍪🍫😝
Kokos je pro mě TOPKA 🙏
Mám ráda věci na jídlo a na pití s kokosem, ale nesnesu jakoukoliv kosmetiku, která voní po kokosu. 😀
Kokos miluji, ale kokosový olej a mléko jsem ještě nikdy neměla 🙈😀
U nás je kokos oblíbený. Jak vůně tak i chuť kokosu.
Miluju kokos 😊
V něčem mi chutná a v něčem moc ne.
Kokosovou vůni mám ráda, strouhaným kokosem vysypávám doma formu, když něco peču 🙂.
Miluju kokos 😁
Miluji kokos! V jídle, pití, vůni. Letos jsem si zavzpominala na opalovací oleje s vuni kokosu Citit kokos to bylo léto- voda, slunce, zmrzlina, prazdniny......
Mám ráda. Hlavně kokosové čokoládové tyčinky.
Na chuť kokos jsem přišla letos. Kolegyně v práci měla deodorant s vůní kokosu a byl úžasný. Pak jsem zkusila lupínky na chroupani do práce a na konec já co nemám ráda sladké si zamilovala Raffaello. Tak že za mě kokos ano
Pro mě je kokos takový neutrální 🙂 jím ho, chutná mi, voní mi, ale že bych vždycky preferovala, to ne
Kokos miluji,v zimě mi vůně připomíná vánoce a v létě dovolenou s drinkem v ruce. Zbožňuji vše v čem kokos je 🥥🌴🥥
neni top ale ani mi nevadi 🙂 Nejvice pouzivame mleko na vareni 🙂
Mám ráda kokos , mám i masku na vlasy .
V kosmetice nerada, v jidle je mnam.
Kokos miluju, muj muz nesnasi takze by cely balicek byl muj ❤️🥰
Ja miluji vůni, takže kosmetika super, ale chuť už míň, takže asi tak

Kokos je pro mě takový neutrální - úplně ho nevyhledávám, ale ani mi nevadí.
Kokosovou příchuť si jednou za čas dopřeju ráda. Vůni miluju. 🙂
Kokos hodně využíváme v kuchyni, ale v kosmetice ho úplně nevyhledávám 😁
kokos mám moc ráda
Kokos miluju (jediná z rodiny 😉).
Miluju kokosovou vůni i příchuť 🙂
Kokos miluju, vyhledávám vše s kokosem. 🥥💞
Miluju😍
Miluju kokos. 🏝️🥥❤️ A je jedno v jaké podobě.
Kokos je top.
Kokos mám hodně ráda, takže miluji 😊🥰
Kokosovou vůni mám moc ráda😉jídlo z kokosu také 😉v tekutém stavu už ho tolik nemusím😉
Mám ráda kokosové mléko a čerstvý kokos
Mám je ráda. I krémy s kokosovou vůní. Jen s kokosovou moukou moc kamarádka nejsem. Obcas s ní upeču když jdu za kámoškou, ale... ne.
Mám ráda kokos i kokosovou vůni
Miluju kokos, cpala bych ho asi všude 😁
Kokosove kolacky jsou mnam 😁
Milujeme kokos.jak ve sprše tak v jídle.
Zbožňuju kokos v jakékoli podobě ♥️ pamatuju ,že v Itálii ho prodávali na pláži na kousky čerstvý chlazeny🤤 dávám ho do perníku,na vánoce musí být kokosové cukroví i vosi úly😊 a kokosovou svíčku mám doma vždycky aspoň dvakrát 😁
Chuť a příchutě - pecka, kokosový olej - pecka, vůně kosmetiky dříve super, ale poslední roky už nee.
Mám ráda kokosovou vůní i chuť, jediný co mě nechutná je pinakolada
kokos mám ráda - nejvíc na bonbonech Raffaello 🙂 i kokosové sprchové gely můžu 🙂
Miluju cokoliv, co prošlo kolem kokosu 😀
Kokos mám ráda, v jídle i kosmetice.
Kokos mám ráda jak k jídlu a pití, tak v kosmetice 👍
Miluji kokos a ségra ho nenávidí 😅
Milujem kokos. Vôňu v kozmetike keď je teplo, v sladkostiach a rada s nim pečiem, hlavne na Vianoce 😍
Naprosto zbožňuju.
Miluju v jakekoliv podobe .
KOKO tyčinka 👍 vzpomínka na dětství, chutnala mi , taky Margotka 😉 nebo Artemiska 😘, ale v kosmetice ji moc nemusím. Spíš ji mám spojenou s vánočním pečením ❄
Miluju kokos... na jídlo, pití, i vůně 🙂
Mam moc rada kokos, a naprosto zboznuju kokosovou musli tycinku Twiggy.
Kokos mám ráda, nechutná mi jen, když je ním vysypaná forma na buchtu 😊
Miluji kokos a cokoliv z něj
kokos můžu, kokosové sušenky, smažený banán v kokosovém těstíčku je mňamka
Kokos miluju ,jsem schopna ho dát skoro do všeho
Kokos je můj oblíbenec.
Miluju kokos a vše kokosové😍
Kokos je mým oblíbencem jak v jídle, tak v kosmetice 👍
Kokos mam rada. Je to pro me takova neutrální chut i vůně.
Kokosovou vůni mám moc ráda 👍
Ano, kokos můžu. Miluju Rafaelo. 😅🤦 A obecně vůně v kosmetice mi evokuje léto.
Miluji, vůni i chuť
Miluji kombinaci kokosu a hořké čokolády
Mám ráda vůní i chuť kokosu 😉
za mě nejlepší tyčonka Baunty👍
Vůni kokosu mám spojenou s létem, v tento čas vyhledavam napr kokosový šampon, sprchový gel…i kokos mám rada nejvíce rafaello 😄
Miluji kokos, kokosovou vůni 🙂
Mám ráda kokosovou vůni, kokos jako takový moc nemusím.
Miluji, v jakékoliv podobě🙂
Kokos 🥥 mám ráda, k jídlu i jako vůni 😍
Mám ráda kokos i jeho vůni 😉
Nejim, ale vuni mam rada
Kokos v jídle mám moc ráda, ale v drogerii ho nemusím.
Mám ráda chuť i vůni, miluji kokosové dezerty i kosmetiku s vůní kokosu, svíčky, atd.
Já miluji vůní kokosu v kosmetice a co se týče jídla používám kokosový olej a s dcerou milujeme kokosové tyčinky beauty.
Mňam kokosové cokoliv 🤣
K jídlu miluju, na tělo nesnáším 😄😄
Kokos miluju, jak na jídlo,tak i v kosmetice.
Kokosovou vůni mám ráda, ale je moc sladká, tak radši v kombinaci třeba s citrusy. Na jídlo mám taky ráda, např. kokosové tyčinky.
Miluji...
Naprosto miluji 😍
Kokos absolutně zbožňuji 🙈. Na kokosovém oleji vařím už skoro 6 let. Vždycky jsem milovala sladkosti jako jsou Bounty, Rafaelo apod. Taky ovesné kaše s kokosem. Veškerá kosmetika s kokosem. Například na vlasy 👌🤎🥥
Miluju kokos kdykoli a v jakekoli forme. Ta jeho specificka vune my vzdy pripomene nejake zazitky
Úplně zbožňuju kokos 🥰 je to taková malá závislost 🥰
Miluju vše s kokosem, jak jídlo, drinky, tak i vůně
V jídle ho ráda mám, v kosmetice ne
Kokos mám ráda na jídlo, ale třeba kokosový šampon mi nevoní.
V jidle kokos miluju, tycinky, napoje, kulicky. V kosmetice ne.
Mám kokos ráda😉
Kokos miluju!! Kokosové lupínky jsou mňam!😊
Kokos s dcerou milujeme obě.Ale třeba manžel ho úplně nesnáší,hlavně tedy v šamponu nebo sprcháči.
Miluju kokos všude ❤️
Chut kokosu miluju, s vuni je to horsi
Miluju kokos, téměř ve všech podobách, výrobcích... jediný čemu jsem nepřišla na chuť je kokosové mléko.
Kokos mám ráda při pečení, voní mi ale nemusím ho mít úplně na sobě v podobě vůní, tělových mlék, apod. ale třeba kokosový olej používám při masírování.
Kokosové chipsy jsou nej!
milovala sem kokos, miluju kokos a budu milovat kokos. proste kokos 🥥 forever 😄❤️
Miluju kokos, když si vybírám nějakou drogerii, téměř vždy beru kokos nebo vanilku. A zrovna před týdnem jsem objevila poměrně luxusní kokosovou zmrzku na rohlíku 😍
Kokos je ♥️
Miluji kokos
Kokos 😍
Kokos mám moc ráda. Dokonce tak, že jsem jednou upekla skvělý kokosový dort synovi (takovou chuť jsem na něj měla), který kokos nesnáší 😅
Mám kokos ráda i vůni😄
Miluju kokos ,na chuť i na vůni,Margot 🥰😍🤩
Mám ráda kokosový olej z DM a děti ho obzvlášť milují
Já kokos miluji ve všech podobách a využití. Překvapivě můj muž ho nesnáší
Hmm, 🥥🌴 mám ráda. Třeba taková kokosová čokoláda, jo to můžu. A nebo mi voní i kokosový šampon na vlasy. A možná bych po dlouhé době ochutnala i Malibu, kokosové pití 🍹🍸
Miluju kokos ve všech možných variantách ☺️
Mám ráda kokosové tyčinky a kokosový olej a mléko.
No jeje. Miluju kokosové vůně. Mám je moc ráda. Je to dle mě příjemná nevtíravá svěží vůně. A muž už má kokos se mnou, co se týče třeba vlasů, taky hodně spojený. Dm já na kokosovou kosmetiku úplně super. A co se týče chutí, tak si ho dám taky moc ráda.
Kokos miluju, chipsy, mléko, tyčinky.
Miluji kokos, mléko, vůní, kosmetiku. Evokuje chutné jídlo dezerty i koktejly,
Kokos miluji.. v zákusku, jako vuni třeba sprcháče,kokosový olej ❤️
Kokos 👍
Když vybírám z více variant a je možnost kokosu, vždycky ho vyberu 😇
Miluji kokos, od čokoládových tyčinek s kokosem až po kokosový šampon...
Kokos miluju, ale vyloženě kokosovou vůni mám spojenou s WC- naši kupovali jako vůni za záchod 🤣jinak kokosový drinky, sladkosti .. miluju 🤩🤩
Miluji vůni kokosu, takže kokosový olej používáme i s dětmi pořád hlavně jako kosmetiku. Jinak kokosové tyčinky jsou taky mé oblíbené.
Kokos mám ráda a hlavně sprchové gely 🥥
Chuť mám ráda, vůni ne
Kokos miluju, a to jak vůni tak i chuť
Miluju kokosový olej, vůni, chuť, plátky, mléko atd. Jediné co mi nechutná, je kokosová voda a čerstvý kokos.
Kokosové výrobky mám velmi ráda, ať už příchuť kokosu třeba v čokoládových tyčinkách, tak i kosmetiku s výtažky z kokosu, jako např. šampony. Kokosový olej dlouhá léta používám na pleť, lze jej užít i jako zábaly na vlasy, vlastně je jeho využití univerzální, lze jej používat i na vaření. Kokos je pro mě ořech číslo jedna 😉
Kokos miluju 🙂 zmrzlinu, mléko, buchtu nejvíc
Kokos je něco, k čemu musí člověk dozrát. Jako malá jsem ho nesnášela, nechutnal mi. Dnes bych ho jedla na kila. Jak čerstvý (mléko a dužina z ořechu), tak strouhaný. A takový sprchový gek s vůní kokosu, to je moje.
Miluju kokos, vůni, příchuť...
Miluji kokos
Miluju 🥥❤️
Zrovna dnes jsem měla dopoledne kokosové mléko a večer kokosovou pěnu do koupele. Kokos je skvělí🥥🩷
Mám ráda hlavně v buchtách
Mám ráda kokos.🙂 Hlavně tedy vůni.
Mám ráda vůní kokosu, ale kokos mi nechutná 😉
Miluji vůni i chuť... nejlepší je čerstvý mňam....
Mám ráda vůní kokosu.
miluji kombinaci kokos čokoláda, ráda vařím z kokosového oleje, mám ráda kosmetiku s vůní kokosu..takže za mě kokos o.k. 😀
Miluji kokos ve všech jeho podobách 🥥👍
Kokos miluju, doslova! Miluju ten hnedy, co má uvnitř trochu mléka a hodně tvrdého kokosů, co pak suprově krupe. Mám ráda i ten zeleny, který je plný kokosového mléka a na bocích má jen trošičku takového měkkého kokosu. Podařilo se nám ho trhat z palmy v Kostarice i Mexiku. Co se týká kokosu je ale nejlepší destinace Srí Lanka, dají se koupit všude ale hlavně z něho i vaří a to je strašně moc dobre. A koupili jsme si kokosový olej, který voní jako kokos a když nem osmahnu nudličky, tak to je jiný level vaření. Mňam!
Kokos mám moc ráda. 😉
Mám ráda kokos i jeho vůni
👍☺️
Hlavně na vánoce mám ráda čerstvý kokos 🙂
Miluju kokos🥰
za mně kokos voní nádherně..ale nejlepší je kokosovy olej..miluji, když mne s ním manžel masíruje a nebo ho dám na pánvičku pod palačinky ❤️❤️
Kokos mám ráda, používám olej, mléko i strouhaný a vůni kokosu taky můžu 😍
Kokos miluji, ale co nedokážu už nikdy pozřít s kokosem je Malibu, blbá zkušenost..🤭🙈
Miluju vůni kokosu. Ale k jídlu jenom občas.
Já mám ráda kokos ve všem - v jídle, pití i kosmetice 🙂
Kokosovou vuni miluju, ale s chuti kokosu je to horsi
Kokosové dobrůtky máme rádi všichni🙂 a kokosovým olejem se i mažeme,teď přes léto je to to nejlepší na opálenou pokožku👍
S kokosem jsme v pohodě.Dám si ho ráda.
Mam rada kokosovou vuni i prichut,pro zmrzku nejsem lina dojet 🙂
Kokos má ráda, ale jen decentně, ve všem zase nemusím 🙂
Mám kokos ráda - hlavně olej, ale dám si s chutí kokos i k jídlu 👍
Kokosova vune je naprosto bozi, ale musim se priznat, ze treba kokosovy olej vyuzivam minimalne. Trochu mu vadi, kdyz mi kokosem voni cele hlavni jidlo 😃
Kokos zbožňuji, ať už kosmetiku s vůní kokosu, nebo kokosové dobroty na mlsání. 🥰
Mám moc ráda vůni i chuť kokosu.
kokosové příchutě miluju
Kokos mam celkove moc rada a cokoliv z kokosu mi voni a je mi prijemne. A to se tyce i kokosu v jidle. 🥥
Kokos je pro mě spíše neutrální, ale například kokosový olej používám hodně do peceni.
Anooo, kokos miluji v potravinách i v kosmetice 😍
Mám ráda vůni kokosu ☺️
Kokos - jako jidlo nebo napoj ano. Svicky, kosmetika - tam mi vadi.
Kokos mám moc ráda, hned si vzpomenu na dovolenou v Malajsii a kokosový ořech, který jsme si dávali na pláži, nebo výborné kokosové drinky🙂
Miluji vůni kokosu 🥥❤️
Jídlo s kokosem mám ráda. Jeho vůni taky.
Mám ráda kokos v jídle , v napojech i jako vůni
Mám ráda kokost, kupuji si s ním produkty,ale ne vždy mám na něj náladu 🙂
Miluji kokos - hlavně batátovou polévku s kokosovým mlékem 👍
mám moc ráda..vůni i chuť🙂
Kokos miluji jak vůní tak jeho chuť. Miluji ho jak k pití tak k jídlu a v kosmetice. Samozřejmostí jsou i svíčky s vůní kokosu.
Miluji jeho vůni a chuť.Manžel se naučil mi kupovat kosmetiku s vůní kokosu a letos v létě jsme vypili tolik pinacolady,jak nikdy dřív.Naučila jsem se jí míchat i doma a děláme si po večer koktejly.A miluju Bounty tyčinky.
Já kokos úplně miluji ve všem. Takže kupuji krémy s kokosem, mýdla s kokosem šampony s kokosem..a pořád mám málo a pořád se mně to neomrzelo. 🙂
Já miluji kokosovou vůni a sušený kokos , pinacoladu, kokosový olej♥️♥️♥️♥️♥️ jen ten opravdový kokospvý ořech jsem zatím neměla štěstí ochutnat v dobré kvalitě
Kokos a já nejsme úplně blízcí, ale třeba Vánoce se bez něj neobejdou... Je to v podstatě taková stará teta, kterou si zveme na svátky 😀 😀 😀 (ovšem kokosový olej a moje vlasy a zuby si rozumí víc než dobře)...
Já kokos miluji.. Kdykoliv a cokoliv.. Od jídla, pití, kosmetiky po aviváž :D Kokos můžu kdekoliv a jakkoliv.
Já kokos přímo zbožňuji. Veškerou kosmetiku mám kokosovou a i jist bych ho mohla neustále.
miluji kokos, je skvělý
jedna z nejlepších chutí❤
Kokos a kokosový olej mám veľmi rada a aj kozmetiku s jeho vôňou.
Kokos zbožňuju v jídle i kosmetice, je to jedna z mých nejoblíbenějších vůní a chutí 🙂
Kokos mám ráda. kupuji si sprcháč s vůní kokosu, mám ráda kokosovou zmrzlinu, sušený kokos. Pokud bych narazila i na voňavku s kokosem, tak si ji hned koupím🙂
Kokos miluji.
Já osobně kokos strašně miluji. Nejvíc kokosové dorty.
Ale mám doma i kokosové tělové mléko, masku na vlasy a sprej na vlasy. Miluji vůní kokosu ❤️
Kokos miluju ve všech podobách ♥️
Kokos mám ráda, kupují kokosové sprcháče, používám kokosový olej v koupelně i do vaření, kokosové plátky miluju😊
Kokos můžu mít na sobě i v sobě 😊🤩
Miluju kokos, jak kokosové buchty, tak sprchové gely tak piňa coladu 😸
Miluju kokos a kokosový krém
mám ráda kokosky a drinky s příchutí kokosu
Milujeme kokos, kokosový olej s dcerou používáme jako zábal na vlasy, já aj na opalování :D.. také používáme aj na vaření/pečení, sušený nebo celý kokos jen tak na zobání.. a kokosové mléko by SME pili na litre 🙂
MILUJU!!! ♥️♥️♥️
Používám při vaření i pečení, jako kosmetiku moc nemusím.
Řekla bych tak nějak neutrální 🙂
Já mám kokos moc ráda - v moučnících, v kosmetice, kokosový olej, kokosové mléko,...
Kokos mám moc ráda. 🥥Často používám kokosové mléko na kokosové tyčinky na svačinu také můžu.Kokosovou vůní používáme do auta. 😄 Piña coladu prostě miluju ❤️🥥🥥
Miluji kokos jak ve sladkostech tak i v kosmetice
Kokos mám ráda, vůni v kosmetice i kokosový ořech, mléko
Já kokos miluji v jakékoliv formě 😁
miluju kokos ve vsem 🙂
Kokos je pro me top. Kdyby mi to nebylo blbe, klidne bych si ho nastrouhala na spagety misto syra 😁😇
U mě je to podle toho, kde se kokos nachází - olej, mléko, kokos samotný - super, ale čokoláda nebo zmrzlina mi nechutnají ...
Kokos doma milujeme snad všichni a ve všech jeho formách. V DM drogerii pravidelně kupuji jejich kokosové tyčinky v hořké čokoládě 😍 ale doma používám i kokosové mléko (na vaření) nebo kokosový olej (na pečení) a samozřejmě klasický strouhaný kokos na vše možné od kaší, bábovek až po indické polévky 😄
V kosmetice ho mám ráda vždy přes letní měsíce v těch zimních už ho pak nevyhledávám 😊
Kokos miluju a to jak v kuchyni, tak v kosmetice.
Kokos miluji. Sladkosti, zmrzlinu, cokoliv. Mám ráda i vůni kokosu 🙂
Vůně a drinky ano, ale jinak kokos nevyhledávám
Kokos mám ráda.
Kokos a já? Všeho s mírou... Jsou jídla, kde si to bez kokosu neumím představit a jídla, ve kterých ho mít nemusím. Podobně je to i s kosmetikou. Jsou produkty, kde mi stačí, že je "pouze" kokosový olej (zejména v masážních olejích to oceňuji), ale nutně to neznamená, že i můj parfém musí vonět po kokosu (doufám, že nebudu rovnou vyřazena ze soutěže za upřímnost).
Kokos mám ráda jak v čem, miluju kokosový olej🙂
Nejlepší je kokosový tělový olej, připadám si pak jak v ráji 🏝 a pak také kokosové tyčinky, mňam 😁
Kokos je pro me asi neutralni, nijak ho nevyhledavam, ale zaroven nektera oblibena jidla s kokosem mam, treba cokoladovou tycinku 😋 a vune je mi vetsinou taky prijemna
Kokos mám ráda, nejvíc asi kokosky na Vánoce.
Pro mě kokos neutrální. Alkohol třeba nemusím, ale ám ráda sprchový gel , dobrotu, buchtu atd
Kokos mám docela ráda, ale nemusím kosmetiku s vůní kokosu.
Kokos miluju♥️ Naposledy jsem měla dokonce kokosovou zmrzlinu 😄 Jinak mám ráda jak kosmetiku s touto vůní tak jídla, ve kterých kokos je.
Kokosové chutě ano, kokosové vůně ne 😉
Kokos miluju ❤️ v jakýkoliv formě 😃
Neutrální, někde ho máme rádí ,někde mi jeho chuť vadí,ale vůně je skvělá.
Kokos miluji! Kokosové mléko s borůvkami, kokos sušený, kokosový sprchový gel ☺️. Super.
Kokosové mléko a olej doma požívám, strouhaný mi nechutná, takže v třeba cukroví nee. Vůni různých voňavkách taky nemusím.
Mám rád kokosovou příchuť
Kokos v jakékoliv podobě miluji😉
Milují kokosovou vůní
Kokos mám ráda v jakékoliv podobě.
Miluju kokos! Jeho vůni, chuť a bílou barvu 💕
Když mám na výběr, upřednostňuji příchuť s kokosem 💗
Já jsem milovnice kokosu, to můžu.
Mám ho ráda snad ve všech podobách, chuť i vůni 🙂
Mám veľmi rada kozmetiku s vôňou kokosu 🥥 a kokosové tyčinky v čokoláde. Z kokosoveho oleja jednoznačne MCT 👍
Mám ho ráda🙂
kokos miluju♥
K jídlu ano, vůni v kosmetice ne.
Drinky s kokosem nemusím. Naopak kokosové mléko jsem se naučila přidávat do jídla celkem nedávno a to mi hodně chutna. Vůni kokosu mám ráda jak v jídle, tak v kosmetice.
Všechno s kokosem miluju,teda k jídlu nebo k pití,jen ve sprchovem gelu se mu vyhýbáme,je to na mě moc intenzivní. Ale jinak takové Malibu,mňamka
Kokosovou vůni mám hodně ráda. Sprchové gely a tělové krémy...ta vůně je prostě úžasná. Naučila jsem se používat i kokosový olej a rozdíl v chuti jídla jde opravdu znát.
Kokos MILUJU! Miluju ho jako zmrzlinu, dezert, “buchty”, čokošky, lesky na rty, sprcháče, koktejly - alko i nealko, mleko, i tak “na křupačku”…MŇAM, MŇAM, MŇAM ❤️❤️❤️🥥🥥🥥
Zrovna dnes jsem si davala Rafaelo... 😍
Mám ráda kokosové sladkosti.
Mám ráda kokos, i mi voní.
Miluju kokos ❤️❤️
Kokos miluju a dokonce i tak, že jsem objevila kokosovou aviváž, kterou jsem již dlouho za nic jiného nevyměnila. 🙂
Co já kokos? Ten miluji. Miluji ho více než ořechy. Ale bohužel v rodině moc oblíbený co se týká jídla není. Já pokud si mohu vybrat, tak šáhnu po kokosovém pití, jídle, dobrotě. Drinky s kokosem na dovolené a občas i doma vyhledvám. Pila jsem na dovolené i "kokosovou šťávu" a jedla kokos utržený přímo z palmy...to je úplně něco jiného... Kokos miluji po celý rok, nemám ho spojený jen s Vánocemi.
Dobrý den. Kokos mám moc ráda. Nejen v kosmetice... Připomíná mi léto. Poslední dobou jsem si oblíbila kávové kapsle obohacené o příchuť kokosu do jednoho nejmenovaného kávovaru. Kokos v jakékoliv formě je prostě boží za všech okolností. 😙
Kokos mám moc ráda. Jak k jídlu tak i vůně. Ráda volím i různé kokosové tyčinky a když peču např.babovku formu vysypavam právě kokosem .
Jako dítě jsem kokos neměla ráda, laskonky, Bounty, vánoční cukroví,.... Ale co mám děti miluji kokos, kokos na vysypání bábovkové formy, kokosové pusinky, miminko natřené kokosovým olejem 😍, kokosové mýdlo. I děti mají rádi kokos.
Kokos v jídle mám moc ráda, vůní snesu, ale v drinku vůbec 🤣
Kokos můžu kdykoliv v čemkoliv 🥥🙃
Jezis jestli mam nekdy neco vyhrat tak je to tohle. Protoze kokos je laska a zavislost a vsechno dohromady. Takze zivote alespon jednou kdyz ne ty sportky 😃🙏
Kokosové vůně a nápoje miluju , rafaelo miluju ale buchtu s kokosem ne 😂
Jsem ve skupině miluju jak chut, tak vůně
Kokos je jedna z mých nejoblíbenějších vůni. 🥰🥥 miluju Margotku, Bounty a dřív Koko 🥥🥥🥥
My doma milujeme kokos i manžel, ten musí mit i sprchový gel pouze s vůni kokosu. 😀
Miluju kokosobou vůni, po kokosovém tělovém mléku jsem se málem sežrala :D
Kokos mám moc ráda 😊
Mám ráda kokosovou zmrzku🙂.
Kokos mám ráda a vůbec mi nevadí 😊
Mám ráda kokosovou vůni
Kokos miluji ve všech podobách 🙂
Mám kokos rada, vune je příjemná a i chuťově po něm často sahnu, hlavně ve formě prichute nějaké sladkosti 🙂
Kokos mám ráda především na buchtách. Například na perníku. 😋
Kokos miluji a kokosovou vůni ještě více! ❤
Naše rodina i děti 👱♀️👦👦👶mujeme kokosové mléko,i z kokosobéhobořechi kokos čerstvej je chuťově užasnej,a vůně kokosu 🥥je lehká a pro mě svěží jak ve sprchových gelech tak i ve svíčkách❤
Kokos miluji, hlavně teda Raffaello 💜 a vůně kokosu super 🥰
Mám ráda čerstvý kokos, ale sušený nesnáším...jakmile je tím posypaná buchta nebo to je uvnitř, díky ne-e. Ale kokosové drinky můžu 😃 A vůně v pohodě, hlavně přes léto, připomíná mi to dovolenou.
Kokos miluju 😍 ta vůně a chuť 🤤👌😃
Kokos je úžasný. Jak vůně tak chut i využití. Kokosový olej má u nás velkou spotřebu. Jak při přípravě jídla tak jako kosmetika.
Kokos miluji, čerstvý i sušený. Ale jako osvěžovač vzduchu např. do auta nesnáším.
Kokos mám ráda, v kosmetika hlavně v tělovém mléce a taky v pečení a sladkostech např. Raffaelo 😀
Kokos mám ráda, jak k pečení, vaření, tak v kosmetice
Já kokos miluji, jak v pečení, tak i v kosmetice😍 a raffaelo kuličky na Vánoce 😻😻 to já můžu 😁
Kokosovou vůni mam moc rada 😊 pořad používám nějaké sprchace s vůni kokosu😊
Miluju kokos vůní i chutí ❤️🥥
Miluji vůni kokosu v jakékoliv podobě.
Přírodní vůni a chuť miluju, umělé (svíčky, aromata) ne.
Kokos mám moc ráda a to v podobě peelingu nebo sprchového gelu na tělo a nebo mám ráda kokosové tyčinky, kuličky.
Kokosovou vůní naprosto miluji. Evokuje ve mně léto. 🌞 Co se týká samotného kokosu, používala bych ho častěji, ale manžel ho moc nemusí.
Mňam, kokos miluju, palačinky na kokosovem oleji, kokosový sprchac nebo na Vánoce kokosové kuličky 😍
Kokos miluju, syrovy, suseny i olej. Kokosove prichute ok. Narozdil od melounovych prichuti, ktete fakt nemuzu prestoze melouny mam rada vsechny
Kokos je pro mne neutrální, někdy vůbec nemám chuť a někdy chuť mám. Ale vůně moc ne-e.
Kokos mám ráda ve všech podobách🙂
Kokos je má nejoblíbenejší vůně. Používám kokosové mléko do indických jídel, čerstvý kokos je úplně nej a miluji kokosové přípravky na vlasy 🙂
Kokos a kokosovou vůni miluji, na vaření, pečení...
Doslova miluju všechno co chutná po kokosu a vůni mám ráda 😊
Obecně nemám moc ráda sladké vůně, ale k létu kokos patří..🙂 Často peču kokosovou bábovku a Raffaelo je taky super.😉
Kosmetiku s vuni kokosu moc nemusim, prijde mi preslazena, ale dobroty s prichuti kokosu mam ráda 🙂
Kokos mam rada k jidlu, ale co se vune tyka, tu nevyhledavam
Miluji vůní kokosu, jak u kosmetiky, tak v jídle.
Kokosovou vůni nesnáším, ale kokos mi chutná, mám ho ráda
Kokosová vůně není moje top. Ovšem co se dá sníst to je jiná 😂
Miluji cokoliv z kokosu😍a nejlepe s alkoholem 😊
Když jde o kokos, tak jsem úplně neutrální. Nemám s tím žádný problém, ale taky to není něco, co bych si aktivně vybíral.
Mnamka 😁
Kokos je fajn🙂
Kokos miluji
Mám ráda bounty tyčinku a domácí rafaelo řezy. Kokos je moc dobrý.
Koko je z kokosu, dáme si do nosu.... kokos miluju nejen k jídlu , ale i v séru na vlasy
Kokos je můj miláček 🙂
syn kokos miluje, kokosové mléko používáme na vaření často 🙂
Kokos miluji na všechny způsoby 😍
Kokos je❤👍
Kokos miluju 😍 pouzivam na plet, na smazeni, a cerstvy na piti
Kokos mám ráda ve všech podobách!!!!!!
Kokos moc miluji ,jak v jídle ,tak i v kosmetice.
kokos máme rádi v jakékoli podobě i jako vůni v kosmetice
Kokos mám ráda - v kuchyni i v kosmetice, mám ho ráda od mala.
Kokos mám ráda, ale jen v mírné míře. Příliš intenzivní kokosová vůně mi připadá příliš umělá.
Kokos mi voní i chutí
Nevyhledávám, ale nevadí mi
Kokos je super pro všechny smysly.
Miluju kokos, kokosovou vuni
mám ráda chut kokosu a kokosové laskonky
Kokos mam moc rada
Kokos jako takový jíst moc nemusím, ale jako vůni, nebo v kosmetice, miluji, nádherně voní 🤗
Kokosovou chuť mám moc ráda, třeba v nějakých koktejlech, mňam! Ale vůni moc ne, je na mne těžká.
miluji kokos 🙂
Bez kokosového oleje se u nás neobejdeme 🙂 a sprcháče s kokosovou vůní mám moc ráda 🙂
Kokos mám ráda,...ale vůni. nevyhledávám..
Mám ráda kokosovou vůni i chuť. Ještě jsem nevyzkoušela kokosový olej.
Já kokos miluju
Vune kokosu je pro me symbol leta ☀️🥥
Tak jsem tady asi jedina, ktera kokos nevyhledava. Ale zrovna minuly tyden jsem si poprve koupila kokosove mleko páč je bezlaktozove a dam mu sanci😁


Kokos je fajn ☺️ delame kokosovy mugcake, pouzivame.do cukrovi a platky jsou fajn na chroupani ☺️ a olej ma hodne vyuziti, takze super ☺️