AngelSounds

AngelSoundsTéměř revoluční novinkou na českém trhu je přístroj zvaný AngelSounds. Jedná se o prenatální odposlech srdečních ozev, pohybů14, škytání a kopání ještě nenarozeného miminka v děloze3. Přístroj je vhodný používat cca od 12. týdne těhotenství22, ačkoliv první pohyby miminka nastávající maminka - prvorodička, může zaznamenat nejdříve cca okolo 18.19- 20. týdne těhotenství21.

Další významnou výhodou AngleSoundsu je, že nastávající mamince může poskytovat klid a ujištění, že je vše, tak, jak má být. Zvláště, pokud má za sebou nepříjemné záležitosti například v podobě potratu13. Stres, nervozita nebo špatný psychický stav budoucí maminky neprospívá ani toužebně očekávanému miminku. Proto tento přístroj jistě uvítá mnoho žen v očekávání s otevřenou náručí.

Je ovšem nutné podotknout, že tento přístroj, navzdory všem funkcím a možnostem, nemůže nahradit plnohodnotné lékařské těhotenské prohlídky.

Video: Použité přístroje a tlukot srdíčka

Na jakém principu přístroj funguje

Přístroj AngelSounds je založen na bázi Doppler technologie, která pracuje na frekvenci 3,3 Mhz. Této technologie se hojně využívá v oblastech letectví, astronomie nebo také lékařství. Za pomoci této technologie pracující na detekci rychlosti a pohybu srdečních stěn funguje také ultrasonograf - ultrazvuk.

Signály, odražené od srdeční stěny, jsou totiž odlišné od signálů, které jsou podmíněny krevním oběhem. Ačkoliv rychlost pohybu stěn srdce je daleko pomalejší, intenzita odráženého signálu je mnohokrát větší, než-li u červených krvinek, čímž je větší i amplituda (ochylka). Přístroj AngelSounds nepotřebuje pro snímání ozev ultrazvukový gel, ale pro lepší a kvalitnější přenos lze použít obyčejný dětský olejíček či vodu.

AngelSounds má následující schopnosti:

 • umožňuje naslouchat tlukotu srdíčka a pohybům ještě nenarozeného miminka,
 • díky svým rozměrům (9 x10 cm) umožňuje, aby byl byl mamince vždy po ruce,
 • přístroj je vybaven dvěma vstupy, je tudíž možné, aby miminku naslouchali zároveň dva lidé,
 • umožňuje záznam tlukotu srdíčka pohybů miminka nahrát na CD a uchovat tak do budoucnosti,
 • má pozitivní vliv na psychiku nastávající maminky,
 • včasná detekce pohybů a srdeční frekvence miminka již od 12. týdne těhotenství v domácích podmínkách,
 • po narození29 miminka je možné nahrát zvuk maminčina tlukoucího srdíčka, který lze následně pouštět novorozeňátku za účelem jeho utišení, zklidnění a kvalitnějšího spánku,
 • přístroj dokáže poskytnout na jednu 9V baterii až pět set minutových poslechů.

Typy přístrojů AngelSounds

AngelSounds

 • AngelSounds JPD-100S - fetální doppler
 • AngelSounds Mini JPD-100SM - fetální doppler
 • AngelSounds JPD-100S3 - fetální doppler s reproduktorem
 • AngelSounds JPD-100S4 - fetální doppler s reproduktorem a LCD displejem

Obsah balení

AngelSounds

 • přístroj umožňující prenatální odposlech srdečních ozev,
 • sluchátka,
 • nahrávací kabel,
 • baterie,
 • návod k použití.

Více o AngelSounds na modrykonik.cz

Použité zdroje

 1. http://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny-rodina-deti/189943/skvela-pomucka-pro-tehulky-poslouchejt...
 2. http://www.zdravie-sk.eu/angelsounds-jdp100s-p-395.html
 3. https://web.archive.org/web/20111113141946/http://www.lerato.cz/eshop-p382-domaci-ultrazvuk-angel...

Hodnocení a zkušenosti s Angelsounds

Máš zkušenost s Angelsounds?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
madzeka  4. kvě 2020

AngelSound

Ráda bych popsala zkušenosti s AngelSound, ale bohužel mám špatné zkušenosti s prodejcem PRIMA RODINA. Přišel rozbitý a když jsem ho reklamovala, tak tvrdí, že je v pořádku. Pak řeknou, že ho pošlou druhý den a nic. Když volám podruhé, že nic nepřišlo, tak řeknou, že to ještě neposlali. Ležím s rizikovým těhotenstvím a trnu strachy místo, abych si poslechla srdíčko.
terikus  6. bře 2017

Jistota

Měla jsem rizikové těhotenství, neustále mě strašili potratem, a tak jsem si pořídila Angelsounds a kdykoliv jsem měla špatný pocit, tak jsem si poslechla srdíčko pro uklidnění. Poslouchala jsem tak od 13tt. Dost mi to pomohlo se nestresovat až dokud jsem necítila pohyby, poté jsem používala jen zřídka, když jsem dlouho necítila pohyby. Pro mě to byla vážně úžasná věcička a jsem jí vděčná.
3 lidé považují za užitečné
veronika_23  5. bře 2017

Moje zkušenost s Angelsounds

Jako každá maminka jsem měla strach o své miminko a v době, kdy ještě nebyly cítit pohyby, jsem si pořídila Angelsounds. Pro mě to ovšem byla spíše stresová záležitost, když jsem "nenašla" srdíčko měla jsem stres a ten samozřejmě v těhotenství není dobrý. Takže jsem ho nakonec musela dát pryč.
keksikova1  4. bře 2017

Za mě ano.

Záchrana mých nervů v II. trimestru, bez něj bych se zbláznila. Pořizovala jsem ho až někdy v 17-18.tt a užívala cca do 25.tt podle potřeby.
henesee  13. led 2017

Jsem za něj ráda

V prvním těhotenství jsem ho neměla, teď jsem 12tt a jsem za něj ráda :) , dcerka (5,5roku) moc ráda poslouchá, ale věřím, že s prvními pohyby jen pošlu zase do světa. :)
kacenka_p  10. pro 2016

Má zkušenost😉

Rozhodně je to nejlepší vynález, který v průběhu těhotenství využijete. 😉

Při obou těhotenstvích jsem díky němu byla v klidu, protože jsem věděla, že je miminko v pořádku.

Stojí za to si Angelsounds pořídit.😉
2 lidé považují za užitečné
cikitkapb  9. zář 2016

Malý kouzelník

Nikdy bych nevěřila, že tak malý přístroj dodá toliko klidu mé dušičce v těhotenství.

Je to absolutně skvělý pomocník na zklidnění.

Ze začátku těhotenství jsem byla nervozní, jsem od 7tt na rizikovém, kvůli krvácení. AngelSounds jsem si koupila a myslela jsem si, že ho přiložím na břicho a uslyším to "stádo cválajících koní" jak všude píšou. Mno a slyšela jsem úplné prd. Což mě samozřejmě znejistilo ještě víc. Nemohla jsem srdíčko nikde najít, a tak jsem byla nervozní, ubrečená a nešťastná. Čím těhotenství postupovalo, tím snadnější bylo srdíčko dohledat. :)

Dnes začínám 28tt a zdaleka neposlouchám tak často jako na začátku. Není potřeba. Už docela dost cítím pohyby, i přes placentu na přední straně. Nechci ani domyslet, co by to bylo za pecky, kdyby ta placenta vepředu nepřekážela. :-D Občas si malého poslechnu, když se dlouho nevrtí.

Nahrávání jsme zkoušeli jen jednou, ale bylo to boží. Nejde teda nahrávat do notebooku, pokud tam nemáte samostatný vstup na mikrofon. Poslali jsme to budoucím babičkám a dědečkům a byli z toho naměkko. Za nich tohle nebylo! :)

Určitě si nechám AngelSounds i na druhé mimčo, které máme v plánu, a jsem si jistá, že budu stejně nervní. :-D Tomu se prostě nedá vyhnout.

Holky, jestli máte pochyby, nemějte. Kupte si ho klidně z druhý ruky. Věřte mi, že až se naučíte, kde mimčo hledat, tak Vás to na milion % uklidní, když uslyšíte srdíčko, toho malého živůtku, co ve Vás roste. :)
nordjane  2. srp 2016

Jde to i bez něj :-)

Když jsem čekala syna netušila jsem, že něco takového je. Po dvou následujících potratech jsem však byla rozhodnuta, že si ho pořídím, ať mám jistotu. :-) Nakonec jsem sbírala odvahu, zda pořídit a v případě, že srdíčko nenajdu, tak zachovat klid, či plašit, že je něco špatně. Tu odvahu jsem sbírala do 12tt, kdy nám na screeningu řekli, že miminko bude mít s největší pravděpodobností DS. Po zhodnocení jsem usoudila, že pokud miminko chce bojovat, bude bojovat a nepotřebuji se ujišťovat, zda mu srdíčko tluče, když mi to jeho zdraví nezaručí.

Angelsounds jsem nepořídila, DS je na 99,5% vyloučen a miminko bojuje stále... :-)
3 lidé považují za užitečné
juliemichal  2. srp 2016

Doporučuji :)

Angelsounds jsem si koupila na začátku 8. týdne těhotenství, poprvé jsem miminko uslyšela v na začátku 10tt. :)

Je to fakt nádherná věc, za kterou jsem moc ráda. :) U kluků jsem toto zařízení neměla, což mě docela mrzí. :) Každý den s manželem večer posloucháme srdíčko malinkého a jsem nadmíru spokojená a klidná, protože zatím necítím kopanečky, tak jsem přes den nervózní, zda je miláček v pořádku. Večer jdeme miláčka poslechnout a jsem v klidu, když slyším, jak mu krásně bije srdíčko. :)

Jsem strašně moc ráda, že tady ta věcička existuje. :)
2 lidé považují za užitečné
gastonka  9. čer 2016

Podruhé už ne.

Pořídila jsem si ho na konci 4. měsíce po dlouhém váhání. Asi 3 týdny jsem byla nadšená, dokonce jsem i tlukot nahrála do počítače a pak mě to přestalo bavit. Jednak jsem měla problém srdíčko najít a jednak mimčo před strojkem utíkalo a bylo dost náročné jej chytit a poslouchat delší dobu. Takže když už jsem zvuky slyšela já, než jsem stihla předat sluchátka manželovi, bylo to pryč :-) a já znovu hledala. To mě fakt nebavilo.

Pořídila jsem si po dvou spontánních potratech a očekávala od něj asi víc, ale pak jsem si řekla, že jestli má mimčo vydržet a je zdravé, žádný AngelSounds mu nepomůže. Buď to dopadne dobře nebo ne.
Nakonec jsem strojek využívala max 1x za 2 týdny a od 6. měsíce vůbec. Ráda jsem ho předala jiné mamince, která potřebovala podporu - jako psychická podpora skvělá, ale není to samospásné řešení. A navíc posloucháte stále ty stejné zvuky, nic nového.
racerunner  5. čer 2016

Při stresu ze strachu - ano

Taky jsem to strašně zvažovala, přeci jen - je to ultrazvuk a už se objevují práce, které poukazují na škodlivost UTZ záření na nervovou soustavu myšek. Mluvila jsem o tom s několika gynekology, protože se mezi doktory pohybuji. Všichni se shodnou, že pokud je použita sonda o co nejmenší frekvence a čas vyšetření je co nejkratší, nevadí. Dle všech zpovídaných je to o kompromisech - raději mají méně vystreslé maminky, které se naučí pracovat s Angel Sound, než ty, co pláčou a mají strach od kontroly ke kontrole. UTZ sonda, kterou používá běžně lékař má 7-15MHz, Angel sound 3.3MHz. Takže se svojí smutnou anamnézou jsem do toho taky šla. Srdíčko jsem našla ve 12tt asi po 2 min, samozřejmě první najdete svoje tepny. Každé další poslechnutí už rychleji. Poslechnu jen rychle 2-3 sekundy a pouze asi 1- 2x týdně. Je to balzám na duši - přiznám se, že jsem na tom byla tak zle, že by mi hrozila antidepresiva. Angel sound nás od nich zachránil! :)
3 lidé považují za užitečné
elekthra  6. kvě 2016

Podruhé už ne...

Když jsem čekala prvorozeného syna, jako většina maminek jsem byla ze všeho vyplašená a doufala jsem, že mi Angelsounds pomůže ke klidu. Moc tomu tak nebylo, byl (ze začátku - 12tt) problém mimčo najít a pak mi vždy někam "uteklo". A když už jsme se to jakž takž naučila, tak už jsem pohyby spolehlivě cítila, takže nebyl potřeba. :-) Teď už se tolik nenervuju a v klidu jsme si počkala na pohyby. Za mě mi Angelsounds ke klidu nepomohl. :-|
2 lidé považují za užitečné
kukujda  2. kvě 2016

Funguje dobře, ale nemusí být

Při prvním těhotenství jsem neměla, až u druhého s komplikacemi jsem chytla na chvíli paniku, koupila jsem AngelSounds, několikrát jsem si mrňouska poslechla a po 2 týdnech prodala při prvních pohybech. Přece jen je to ultrazvuk a není jistojisté, že to dětem neškodí, tak to nechci moc pokoušet.

Jinak přístroj jako takový je fajn, napoprvé jsem použila jen na vlhkou kůži (voda) a fungoval super, tak už jsem ani nepoužívala gely.
bobulinka  7. dub 2016

Jen samá pozitiva a jistoty

Při prvním bezproblémovém těhotenství jsem ani nevěděla, že něco takového je. Po dvou potratech jsem si ho objednala. Přes ebay byla cena kolem 500 a za tu cenu jsem ho pak taky za pár týdnů prodala. Takže nedoporučuji místní eshopy, jsou tam za cenu 2 násobně vyšší.

Vše bylo krásně slyšet, jak na to jsem si našla na youtube. Je to skvělá věc pro každou maminku, která si tak může sledovat srdíčko svého miminka dokud necítí pohyby.
jankavranova  21. bře 2016

AngelSounds

Pořídili jsme s manželem, protože mám VVV dělohy a když pan doktor řekl, že kritické bude období od 19. - 20. týdne, kdy děťátko začne růst, docela jsem se lekla. A tak jsme velmi uvítali tento přístroj, kterým posloucháme našeho Andílka. Slyšíme srdíčko i pohyby, je to balzám pro duši a hlavně jsem ve větším klidu ;-) .
sunnurse  6. bře 2016

Naše zkušenost

Angelsounds jsem si půjčila ve 13tt. Ačkoliv jsem silné postavy, slyšet srdíčko bylo krásně, jen jsem musela hledat "hodně dole". Ale půjčení stačilo, pořizovat mi přišlo zbytečné.
soonsoon  4. únor 2016

Uklidnění

Angelsound jsem dostala od mého manžela jako dárek. Poprvé jsme srdíčko našli ve 13tt, ale až díky videu na youtube, kde byl ukázaný rozdíl mezi tím, kdy posloucháte tepnu a srdíčkem miminka. :)

Vzhledem k nejasným účinkům na miminko jsme si stanovili, že budeme poslouchat jednou týdně vždy jen pár minutek, takže se mám vždycky na co těšit. Miminko hledá většinou manžel - já ho nikdy nemohu najít. :)
roseinka  8. led 2016

Angelsound

Je to naprosto úžasná věc. Půjčila mi ho švagrová ve 12. tt. Trvalo to, než jsem našla srdíčko, ale zadařilo se mi už v tom 12. tt. Bylo to neskutečně uklidňující. Každý večer jsem si lehla a chvíli poslouchala a šla pak v klidu spát. Když se malá začala hýbat, používala jsem ho třeba jen 1x týdně, když třeba byla spavá, abych se uklidnila, že je v pořádku.

V dalším těhotenství ho mám v plánu též používat.
jiline1  30. lis 2015

Nejlepší investice v těhotenství

Jelikož jsem si prošla zamlklým těhotenstvím, tak používání Angelsoundu mi ušetřilo spoustu šedivých vlasů! Srdíčko jsem našla už v 8+0tt a od té doby na pár vteřinek poslouchala, dokud jsem necítila pravidelné pohyby miminka.

Rozhodně doporučuji!
jjjannie  25. říj 2015

Doporučuji

Po špatné zkušenosti kamarádky jsem potřebovala jistotu, že je vše v pořádku a každý večer a ráno jsem poslouchala srdíčk.

Pro mě absolutně top, díky tomu jsem těhotenství přežila tak nějak bez nervů. :D
monulli  24. říj 2015

Doporučuji

Miminko jsem poslouchala od 12tt. Ze začátku bylo těžké ho najít, ale potom to šlo raz dva. :) A je to balzám na nervy!

Chce se na to moc neupínat. Když jsem jeden večer nic nenašla, tak jsem se snažila zůstat v klidu, říkala jsem si, že miminko je někde schované, tak jsme to zkusila druhý večer a už se třeba zadařilo. :)

Od tý doby, co cítím pohyby, posloucháme s přítelem třeba jednou za měsíc, takovej malej rituálek. :) Nebo když jsem třeba 3 dny necítila ani ťuknutí, taky to uklidnilo. :)

Za mě doporučuji, klidně i z druhé ruky na funkci to nemá vliv. :)
babunka1  12. říj 2015

Pro klid duše - rozhodně doporučuji

Angelsounds jsem si původně nikdy pořídit nechtěla. A kdybych měla bezproblémové těhotenství, tak ho ani nepořídím. Ale ve 26. tt mi doktor zjistil špatné průtoky v pupečníku, a tak pro klid duše jsem si Angelsounds koupila. Každý den jsem si poslechla, že srdíčko miminku bije a byla jsem v klidu.

Takže za mě určitě dobrá věc.

Co se týká použití, tak jsem chvilku měla problém srdíčko najít, ale po chvilce hledání se zadařilo a pak jsem již věděla, kde hledat. ;-)
2 lidé považují za užitečné
oldana  12. říj 2015

Jednoznačně ANO !

Vzhledem k tomu, že jsem otěhotněla díky IVF, jsem Angelsounds vděčná za klid v mojí duši. :-) Poslouchala sem od 10+2tt a srdíčko bylo krásně slyšet. Nejlepší pomocník mezi kontrolami. Od 17tt nepoužívám, malý na mě již ťuká zevnitř sám. ;-)
1 člověk považuje za užitečné
sleepers  4. zář 2015

Pro klid

První těhotenství se bohužel nepovedlo a miminku přestalo bít v 9tt srdíčko. Teď, při druhém těhu jsem věděla, že Anglesounds chci, hlavně pro klid duše.

Posloucháme s přítelem a mimo to, že vím, že je mimčo v pořádku, tak je to super zážitek.

Za mě doporučuju! ;-)
2 lidé považují za užitečné
misovemiselka  9. srp 2015

Poslech

Poprvé jsem miminko slyšela okolo 12 tt, pozdeji se přidaly i kopance miminka. :) Nebýt angelsounds tak jsem nervozní, toto mě vždy uklidnilo, že mimčo je v pořádku. :-)
barborelka  4. srp 2015

Ze začátku stres, ale pak super ;-)

Půjčila mi ho tady kamarádky z MK po dobu těhotenství. Přišel mi poštou a kolem 10tt jsem už rejdila po břiše. Byla jsem si jistá, že je to srdíčko miminka, ale nebylo :-D :-D :-D byla to moje tepna!!!! Už jsem byla lehce zoufalá, že ho pořád nemůžu najít a pak jsem sjela hodně nízko ke stydké kosti a už to byl tak nádherný zvuk x-) x-) x-) x-) takže jsem ho našla až tak v 15tt, ale nejsem žádný hubeňour, tak to mohlo být způsobeno i tím. ;-)

Takže doporučuji, ale neztrácet hlavu, když srdíčko nemůže najít hned! ;-)
2 lidé považují za užitečné
kristinandbaby  4. srp 2015

Za mě rozhodně ano!

Angelsounds jsem si koupila zde na bazárku, z druhé ruky, ale ještě v záruce. Srdíčko jsem poprvé slyšela v 10+3tt, nicméně je nutné říci, že mám dělohu hodně vepředu a jsem hubeňour. Od té doby poslouchám každý den, většinou ráno a teď v 16tt už je krásně silné a slyším i šťouchance. Každý den mě to uklidní a vykouzlí úsměv na tváři. Doporučuji!!!
1 člověk považuje za užitečné
manteca73  8. črc 2015

Doporučuji

O angel sounds jsem se dozvěděla tady na MK. Chtěla jsem si ho koupit na bazárku, ale přítel mě předběhl a dostala jsem ho jako dárek. Poprvé jsem ho zkoušela po první genetice takže v nějakém 14tt a samože jsem srdíčko najít nemohla. Ano, přiznám se, že jsem začala trochu panikařit. Zkoušela jsem to pak za pár dní a zase nic, takže jsem začala být mírně nervózní. No ale nakonec jsem srdíčko našla a bylo neskutečně ležet doma a poslouchat ho! :-) I přítel si ten pocit moc užíval. Místo gelu jsem používala kokosový olej. ;-) Když začaly první pohyby tak už jsem srdíčko poslouchala jen občas.

Ke konci těhu jsem si chtěla ten zvuk nahrát do PC, ale bohužel jsem vůbec nepochopila jak se to provádí.

Za mě ano, doporučuji, ale pozor! - věřím, že může být i hodně stresující nenajít hned ten uklidňující zvuk srdíčka.
curdik  1. kvě 2015

Je fajn

Jsem trochu zmatená. Srdíčko se mi podařilo slyšet zhruba od 9. tt, ale ne vždy. Jednou jsem se lekla, když mi do sluchátek něco kňuklo. Pak se nám to stalo víckrát a několikrát po sobě. Tak nevím, jestli už tak vydává zvuky nebo to byla škytavka. No a hlavně zatím nemůžu přijít na to, jak si zvuky nahrát.
dendulinaaa  22. dub 2015

Pro klid v duši :-)

O miminko jsme bojovali 3 roky, stálo nás to 3 zbytečné IVF pokusy s PGD a inseminaci dárcem. Pak jsem vzdala doktory, otěhotněla přirozenou cestou, bohužel v 8.tt přišel verdikt ZT a následoval SP. Trvalo dlouhých 13 měsíců než jsem otěhotněla znovu. Na den přesně jsem v 8.tt začala špinit a málem dostala infarkt. Naštěstí se na UTZ objevilo srdíčko. :-) Žila jsem tehdy v zahraničí a na další UTZ neměla nárok do 20.tt. 8-( Tehdy mi kamarádka doporučila Angel sounds.

Poslouchala jsem cca od 10.tt a ačkoli na poprvé jsem hledala skoro hodinku, pak už to bylo v pohodě a nic mě tak neuklidnilo. :-) Bylo úžasné se o to podělit i s manželem nebo mými rodiči. Nezapomenu na výraz mého otce, když prvně slyšel srdíčko našeho malého. :-D Měla jsem v těhotenství až nezdravě moc stresu, až jsem se bála, aby to malému neublížilo a jen díky Angelsounds jsem se z toho nezbláznila.

Možná mě zpětně mrzí, že jsem nepřišla na to, jak se nahrává. Ačkoli, když jsem konečně ucítila kolem 21.tt pohyby, šel Angelsounds poněkud stranou. Ale nebála bych se říct, že mi zachránil těhotenství nebo aspoň nervy v těhotenství. :-D
1 člověk považuje za užitečné
kalkulantka  18. dub 2015

Za ty prachy určitě stojí

U prvního mimi jsem si pořídila Angelsounds a na začátku těhu jsem poslouchala pravidelně denně. Byl to náš rituál s manželem před spaním a mě to neskutečně uklidňovalo. Jako prvorodička jsem byla nervóza a když byly tak dlouhé chvíle mezi kontrolami, byla jsem ráda, že ho mám a že vím, že je mimčo v pořádku, alespoň podle srdíčka. :-)
Za ty peníze to určitě stojí.

Po prvním dítěti jsem ho prodala a trochu toho lituji. Ale teď, když čekáme druhé mimčo, jsem už daleko klidnější i bez AS. :-N

Jinak si myslím, že se dá dost levně sehnat na zahraničních serverech, co jsem teď po cenách koukala, tak kdo bude kupovat, určitě se tam mrkněte.
myskyyy  12. dub 2015

Hezké zpestření těhotenství i uklidňující přístroj

Angelsounds jsme objednali z Číny za mnohem menší cenu, než se prodává tady v ČR. Dorazil v naprostém pořádku a hned jsme večer poprvé lovili srdíčko. Po chvilce jsme jej našli a byl to krásný pocit, hlavně pro manžela - já totiž slyšela bít srdíčko při každé gynekologické prohlídce, ale on jen ve 13tt. :) Poslouchali jsme mnohokrát, dokonce jsme si nahrávku uložili do počítače a budeme mít hezkou vzpomínku.

Kolem 34.tt jsem zničehonic přestala cítit pohyby a Angelsounds byl pro mě záchrana, jinak bych začala plašit - zbytečně. :) Srdíčko krásně bilo, malý asi jen odpočíval několik dnů.

Za mě teda doporučení. :)
rami86  10. dub 2015

ANO!

Od hodně holek jsem na něj slyšela samou chválu, tak jsem se rozhodla získat víc informací. Manželovi jsem neříkala, že ho chci koupit, on na takové věci není, vymlouval by mi to :-N.

Koupila jsem si ho kolem 11tt, začala poslouchat od 12tt. Je fakt, že jsem se snažila dost dlouho, než jsem něco našla (teda spíš manžel), ale našli jsme. Je to fajn pocit, když to slyšíte. Mezi kontrolama jsou větší časové rozestupy, takže je fajn takové malé uklidnění :-).

Nekupovala jsem nový, ale odsud z bazaru, neopotřebujete ho, můžete ho klidně pak dál prodat. Takže za mě doporučuji, jak pro klid budoucí mamči, tak asi i tatínka ;-). Pro ty, co čekají první mímo a jsou ze všeho vyplašené jako já :-N.
1 člověk považuje za užitečné
p1983k  8. dub 2015

Jsem ráda, že jsem pořídila

Angelsounds jsem si koupila v 10 tt, hned jsem začala poslouchat mimčo a našla. I když uvádí až 12 tt, myslím, že je to u každé těhulky individuální. Pořídila jsem jej z toho důvodu, že jsem v létě o jedno miminko přišla právě z důvodu zastavení srdíčka. Bylo pro mě hodně stresující chodit teď v dalším těhotenství na kontroly a doufat, že se to nebude opakovat. Díky Angelsounds se vždy uklidním, že je mimčo v pořádku. Poslouchám každý den a ještě se mi nestalo, že by jsem nenašla, nej někdy to trvá trošku déle. Doporučuji hledat úplně dole na podbřišku a zajít si před posloucháním na wc, plný močový měchýř může bránit. ;-)
1 člověk považuje za užitečné
klarina_f  7. dub 2015

Nechci, děkuji.

Když jsem o AngelSounds slyšela, byla jsem nadšená a už lovila informace a obchody, kde se ten zázrak koupí. V internetové skupince byla maminka, stejně nadšená jako já, ho koupila dřív. Pak začala každý den vypisovat, jak nemůže najít srdíčko a jak je něco špatně a doslova se z toho hroutila. Ke konci dne vždy napsala, že u AngelSounds strávila 3 hodiny až nakonec srdíčko našla. Když popisovala, jaká to je nádhera slyšet ten tlukot, říkala jsem si, že ano, bylo by super si takhle večer lehnout a poslouchat prcka, ALE za ten stres mi to fakt nestálo.

AngelSounds jsem nekoupila, i když to je o člověku a povaze a možná i šikovnosti v použití. Místo toho jsem miminko hladila přes mé bříško, četla mu pohádky, povídala si s ním.

Za mě zbytečnost, která dokáže nepěkně vystrašit, ale opět - je to o člověku. :) Od nákupu určitě neodrazuji.
2 lidé považují za užitečné
mapet85  7. dub 2015

Za mě rozhodně ano

Angel Sounds jsem si pořídila na začátku těhotenství zhruba v 8. týdnu. Trošku mi vadilo, že na kontrolu k doktorovi se chodí jenom jednou měsíčně a já nemám pravidelně přehled, jestli je všechno OK. Zpočátku mi to "anděl" moc neulehčoval, protože ostatní holky slyšely ozvy srdíčka celkem brzo a já stále nic, ať jsem hledala, jak jsem hledala. Takže jsem kolikrát byla víc rozhozená z toho, že nic neslyším. Poprvé jsem mimčo trošku slyšela zhruba v 16. týdnu. Nyní se mi taky hodí - když občas necítím celý den pohyby, tak jednoduše poslechnu a jsem zase klidnější. :-)
renushkaa  31. bře 2015

Chci si koupit

Ahoj tak si čtu vaše názory a zkušenosti a už nepochybuji jestli koupit nebo ne. Před rokem jsem přišla o miminko už ve vysokém stupni těhu. Teď jsem znova těhotná a pro klid duše vím, že pomůže. Jsem silnější a mám placentu na přední straně.

Těším se až si budu užívat těhu s větším klidem. :) Renča
mirabela  19. bře 2015

Dobrý vynález pro klid rodicčů, i potěšení rodiny

AngelSounds používám i nyní, když jsem ve 23tt a malá se v bříšku hýbe. Mám placentu na přední straně a pohyby možná kvůli tomu příliš necítím. Nebo čekám klidné miminko. :-)

Když si nejsem jistá, poslechnu si srdíčko a jsem v klidu. Manžel od začátku také rád poslouchá. Srdíčko jsme poprvé našli ve 14tt a je to krásný zážitek. Díky AS si maličkou mohly poslechnout i nastávající babička a teta, které byly nadšené. Velmi doporučuji.

Co se nákupu týče, určité stačí AS z bazárku a pak ho opět poslat dál, ať dělá radost v další rodině.
1 člověk považuje za užitečné
w1era  16. bře 2015

Pro klid duše

Angelsounds jsem dostala od manžela. Po předchozím zamlklém těhotenství jsme poslouchali srdíčko miminka a moc nás to uklidňovalo. Poslouchali jsme asi ob den, asi od 12.tt do prvních kopanců.
1 člověk považuje za užitečné
rebe  15. bře 2015

Dárek pro manžela

Angelsounds byl jednou z mála zbytečností, kterou jsem pořídila, a byla to skvělá investice! Já ho nepotřebovala, mně stačily pohyby děťátka, ale byl to dárek pro manžela, který z něj byl nadšený. Díky poslouchání srdíčka se z lehce virtuálního nečeho v mém břiše stalo jeho dítě, na které se těšil stejně jako já. Rozhodně jsme neposlouchali nějak extra často, ale byly z toho krásné společné chvilky. Vidět to jeho dojetí pokaždé, když našel srdíčko, bylo nezapomenutelné.
Koupila jsem jej za pár stovek v bazárku, po porodu půjčila kamarádce, teď budeme zase poslouchat a pak ho zas pošleme o dům dál.
2 lidé považují za užitečné
tutyfruty  15. bře 2015

Znovu bych nekupovala

Když jsem se o AngelSounds dozvěděla, musela jsem ho stejně jako milion dalších "zbytečných" věcí mít. Než jsem si ho koupila, plánovala jsem si, jak ho budu používat i několikrát denně a poslouchat miminko. :-)

No, abych to zkrátila - použila jsem asi 3x, dost mě z toho šumění vždycky bolela hlava a za chviličku mimčo začalo kopat. Takže za mě nekupovat, spíš půjčit a pak zase vrátit. :-)
3 lidé považují za užitečné
kristynaak  10. bře 2015

Dnešní radost

Minulý týden jsem ho poprvé zkoušela u kamarádky, která čeká dvojčátka. Byla jsem v 10. týdnu a našla jsem skoro hned. V pátek jsem si ho objednala a dneska vyzvedla na poště. Skvělý pocit. :)

Chytla jsem v akci za 970 Kč. :)
lucylu823  10. bře 2015

Do prvnich pohybu nutnost :-)

Objednala jsem si Angelsounds v 10 tt a už v 11 tt jsem našla srdíčko! Nejen, že já jsem si jako vystresovaná prvomatka mohla kdykoliv ověřit, že je prckovi dobře, ale potěšila jsem poslechem manžela a skoro celou rodinu. :-) V 19 tt přišly první pohyby a angelsounds zmizel do šuplíku. Od té doby už ho stihla využít i moje sestra. :-)
satyendz  14. únor 2015

Doporučuji

Angelsounds mi poslala sestra. Hned jsem ho vyzkoušela a poprvé slyšela tlukot srdce svého pokladu, který jsem nosila pod srdcem. Nepopsatelný zážitek. :-) Ten den jsem dala srdíčko poslechnout i manželovi - bylo to krásné. Angelsound jsem nepoužívala nějak často, ale byly dny, kdy jsem měla pocit, že se malá nehýbe, a měla jsem strach, jestli se něco neděje. Stačila chvilka a já mohla v klidu spát s vědomím, že je vše v pořádku.
Za sebe angelsound doporučuji :-)
maminkazdenicka  14. únor 2015

Úžasný pomocník :-)

O koupi angelsounds jsem přemýšlela, hned jak jsem se o něm dozvěděla. Poté, co jsem otěhotněla, bavila jsem se s manželem a ten byl pro. Bylo krásné slyšet srdíčko, i když jsme ho občas dost hledali. :-D
Manžel ho našel vždy na první pokus, já lovila a lovila.
Je to neskutečně uklidňující, pokud nastávající maminka ještě necítí pohyby. Za mě doporučuji a příští těhu budu poslouchat zase. ;-)
veroniquecz  13. únor 2015

Ideální pomocník

AS jsem měla v plánu koupit hned od začátku těhotenství, neboť jsem měla hodně problémů a skončila na PN. Srdíčko jsme poprvé slyšeli už v 11 tt a byl to krásný pocit. Od té doby jsem pravidelně poslouchala každý týden. Teď už méně, protože malá čile kope, ale ten krásný zvuk jejího tepajícího srdíčka si čas od času nenechám ujít ani teď. Máme v plánu i nahrát a pustit babičkám. Kupovala jsem tady na bazárku, takže si myslím, že ani není nutné utrácet za nový. Za mne rozhodně doporučuji!
rosaleen  13. únor 2015

Angelsound mini

V prvním těhotenství jsem ho neměla a považovala za zbytečnost. Věřila jsem, že je vše ok a od 22tt cítila pohyby.

Teď v druhém těhotenství čekám dvojčátka a od začátku byly nějaké problémy, krvácení a špinění... a kontroly u Dr. jen občas, měla jsem nervy, že kdyby něco, nezjistí se to včas. Tak jsem se rozhodla pro angelsound. Zvolila jsem variantu mini, je skladnější i na cesty a mám ráda malá sluchátka. :-)

Načetla jsem si něco i o škodlivosti (např. přehřátí plodu). A tak jej používám jen občas a jen chvíli, ale za ten klid, že vím, že srdíčka tlučou, to určitě stojí. Jednu placentu mám vepředu, tak je jedno srdíčko slyšet hůř. Na lubrikaci používám jakýkoliv krém a je to dostatečné. V případě pochybností určitě doporučuji, ale platí - všeho s mírou. :-)
maribea  9. únor 2015

Uklidnění jako hrom

AS mám půjčený od 15tt, srdíčko jsem našla hnedka a byl to úžasný pocit. :-) Jsou krásně slyšet i pohyby. Poslouchali jsme později i s manželem a dostali přímý zásah, kopaneček přímo do snímače, až jsme oba nadskočili. :-D Po minulém týdnu, kdy bříško dost bolelo a pohyby přecijen ještě nejsou pravidelné a navíc dost jemné, je to příjemné uklidnění. Místo gelu jsem použila mastnější tělový krém.

Za mě - pokud se to moc nepřehání - ano. ;-)
klarkakrejcova  11. led 2015

Pro klid k nezaplacení

Na AngelSounds mě přivedly kamarádky, bez nich bych asi netušila, že něco takového existuje.

Jsem za něj vděčná, měla jsem problémy se špiněním, takže jsem se posloucháním uklidňovala, že je prcek v pořádku. A protože jsem bývala často sama doma, udělala jsem si z poslouchání večerní rituál a bez něj nešla spát. :-) Teď je přístroj u sestřenky, která se nemůže dočkat až miminko uslyší. x-)

Takže já určitě doporučuju. :-)
zuzamik  9. led 2015

Obrovský zážitek i uklidnění

Přístroj jsem používala krátce v počátku těhotenství - do doby, než se miminko začalo hýbat. Bylo krásné s partnerem poslouchat tlukot malého srdce a ujistit se tak, že je vše v pořádku. :)
1 člověk považuje za užitečné
ljonas  9. led 2015

Závislost jmenem angel sounds

Rozhodnutí o koupi monitoru u nás bylo dáno tím, že jsme 2x potratila a strach, zda je miminko v pořádku byl o to větší.

Udělali jsme si večerní rituál, kdy jsme cca od 12 týdne poslouchali a hledali naši bublinku a radovali se z každého dne kdy byl s námi.

Je to pocit jistoty - i když umí i pěkně vyděsit, když hledáte hledáte a ono nic, nic se nemá přehánět. Za mne doporučuji.
miriamkad  8. led 2015

Neměla, ale bude

Já ho ve svém těhu neměla, vlastně jsem ani netušila, že to existuje. Až ke konci mi ho ukázala kamarádka a do dalšího těhotenství vím, že jej chci na 100% hned od začátku. Vždyť je to přeci nádherné slyšet toho malého prďolku a jeho srdíčko. :)
lucinka58  2. led 2015

Pro klid duše a duševní pohodu

Angelsounds jsem si zakoupila z důvodu svého duševního klidu, že je miminko v pořádku. V minulém těhotenství bohužel miminku přestalo bít srdíčko. V tomto těhotenství se také vyskytly komplikace se špiněním v 10. týdnu, takže jsem se rozhodla si Angelsounds zakoupit, abych byla klidnější mezi jednotlivými kontrolami. :-) Musím říct, že je krásné slyšet srdíčko miminka a vědět, že je v pořádku.
1 člověk považuje za užitečné
lucijete  5. pro 2014

V klidu

V začátcích těhotenství jsem si poležela v nemocnici, pak, když se zdálo být vše v pořádku, jsem začala špinit a opět pohotovost, kde mě uklidnili, že je vše v pořádku. V té době jsem měla už Angelsounds u rodičů, kam jsem si ho nechala poslat. Po návratu z pohotovosti jsem manžela hned poslala pro něj a od té doby ob den poslouchala.

Sice byla sranda ze začátku srdíčko najít - poslouchala jsem svoji tepnu v třísle :-D :-D, ale pak jsem srdíčko opravu našla. Poslouchala jsem do cca 25 týdne, kdy miminko mělo slabší chvilky v kopání. Přiznám se, že i občas dnes, když mimčo lenoší a nedává o sobě vědět, tak ještě Anglesounds vytáhnu a ujistím se, že je vše OK. Takže za mě určitě ano.
sisikmama  12. lis 2014

AngelSounds

Zakoupila jsem AngelSounds na bazárku, a to proto, že jsem o dvě miminka přišla a byla jsem už vystresovaná, aby tohle těhu dopadlo dobře. Jsem baculatá a nějaké pohyby brzo u mě nehrozí cítit. Začala jsem jej používat ve 14 tt a krásně slyšela srdíčko, což mě pokaždé uklidnilo a mohla jsem si těhotenství užívat. Ke konci těhotenství to bylo parádní, dostávala jsem kopanečky, slyšela jsem, jak škytá. Pro mě i přítele krásný zážitek. Možná to moc prožívám, ale děkuji Bohu že nám Honzíka nechal!

Partner poslouchával taky a měl slzy v očích, že je maličké v pořádku. Nahrála jsem si srdíčko i do PC na památku. :-) Za ten pocit klidu a možnosti slyšet svoje dítko to stálo a opravdu doporučuji těm maminkám, co mají o dítko strach.

Jen doporučuji používat hodně gelu a v klidu a pomalu hledat tikot srdíčka. Jak je už miminko větší, najdete jej hned.
Přeji hodně pěkných chvil s AngelSounds a klidné těhotenství. :-)
4 lidé považují za užitečné
pajinka85  11. lis 2014

Uklidnění :)

Když jsem zjistila, že čekám druhé miminko, chtěla jsem mít všechno, co se dá. :) AngelSounds patřil k tomu. Koupila jsem si ho celkem brzy, ale srdíčko jsme slyšeli asi od 13 tt a poslouchala jsem každý večer. Uklidňovalo mě, že je všechno v pořádku. Půjčuji ho teď kamarádkám a všechny jsou nadšené.
U prvního syna jsem ho neměla, a taky jsem to přežila. Ale když tu ta možnost je... ;-)
Takže já doporučuji.
1 člověk považuje za užitečné
styna87  8. lis 2014

AngelSounds

Hned jak jsem se dozvěděla od mého gynekologa, že jsem těhotná, a potvrdil mi zdravé těhotenství (tedy že miminko je tam, kde má být, a tluče mu srdíčko), začala jsem přemýšlet nad tím, že bychom mohli pořídit AngelSounds. Zároveň jsem ale taky přemýšlela nad tím, jak to oznámit manželovi, aby si nemyslel, že jsem blázen a že jsou to vyhozené peníze. Je totiž lékař. :-)

AngelSounds jsme objednali kolem 12 tt a já se na něj neuvěřitelně těšila. Ten den, kdy balíček dorazil, jsem byla celá natěšená na večer, až lehnu do postele a srdíčko si poslechnu. Zároveň jsem ale byla sama doma, manžel měl noční službu a byl v nemocnici. Ale nedalo mi to a večer jsem přístroj zapojila dle návodu, namatlala břicho přiloženým gelem a hledala srdíčko. Věděla jsem, že to musí znít jako stádo koní. Ale bohužel jsem stále nacházela jen můj tep. Ať už to bylo v tříslech nebo na břiše. Začala mě chytat panika, že se miminku něco stalo, a já samozřejmě nemohla ani pořádně usnout. Ráno když manžel přišel z práce, jsem mu říkala, že jsem srdíčko nenašla. Vzal to do svých rukou. A našel. Ale trvalo to dobrých 10 minut.

AngelSounds jsme nepoužívali každý den. Ze začátku, když bylo miminko malé a opravdu bylo těžké srdíčko najít, jsme jej vytáhli cca 1x týdně. Protože to hledání mě opravdu stresovalo. Když už to trvalo dlouho, viděla jsem nejhorší scénáře.

Nyní jsem ve 29 tt a AngelSounds jsme od doby, kdy kopance a pohyby naší princezny cítíme, nevytáhli.
paja214  7. lis 2014

Malý pomocník

Než jsem otěhotněla, divila jsem se kamarádkám, že tak prožívají jednotlivé kontroly v těhotenství a pořád odpočítávají čas do další prohlídky, a to klidně už další den po právě prodělané kontrole. A pak to přišlo, dvě čárky na mém testu a téměř hned obrovský strach o ten malý život, co ve mě roste. Najednou jsem i já odpočítávala dny do další kontroly, strach podpořilo i krvácení v 7 tt a následný přísný klidový režim. Tehdy jsem v nějaké diskuzi narazila na AngelSound.

Dlouho jsem bojovala s tím, zda koupit, nekoupit, ublíží, neublíží to miminku. Nakonec jsem v 16 tt neodolala a koupila ho. Pomohl mi neuvěřitelně, neposlouchala jsem srdíčko svého syna dlouhé minuty - jen jsem vždy, když mě přepadl strach, rychle zkontrolovala, že opravdu bije.

S prvními výraznějšími pohyby jsem AngelSound uklidila, s tím, že už ho nepotřebuji a že se bude hodit v příštím těhotenství. Naivní představa, úplně nejvíce za celé těhotenství jsem AngelSound použila v posledních třech týdnech těhotenství. Malý měl už málo místa, sbíral sílu na porod a skoro se nehýbal. Tehdy jsem byla opravdu vděčná, že AngelSound mám.

Osobně můžu AngelSound doporučit, nikdy se mi nestalo, že bych srdíčko nenašla (někdy to chce trochu déle hledat), a po celé těhotenství mě možnost kontroly srdíčka uklidňovala.
misuulee  7. lis 2014

U nás neprošel...

Když jsem se o tomhle vynálezu zmínila doma, hned mi bylo řečeno NE!, zbytečnost. Zbytečně budeš na nervy, když srdíčko nenajdeš a neuslyšíš. Chvíly jsem zkoušela ukecávat, ale manžel nepovolil. Mrzelo mě to jen chvilku. Jak se začal mimis ozývat, jsem v klidu :-)

Takže za mne: dá se to zvládnout i bez toho :-)
karol89  7. lis 2014

Nejlepší věc pro těhotné!

Začala jsem s ním někdy od 11.týdne, nejdřít trvalo než jsem srdíčko objevila, ale i to pátrání a soustředění bylo zábavné :-D

Je to nejen výborná věc pro klid duše, ale také pro společné chvíle, kdy jsme s přítelem poslouchali každý den před spaním a dokonce máme srdíčko i nahrané v počítači. V pokročilém těhotenství jsem ho půjčila kamarádce, aby měla taky takové zážitky a nemusela hned kupovat nový pro sebe. Poslouchala jsem i škytavku a kopance.

Nádhera a nezapomenutelná zkušenost :-D 8-)
1 člověk považuje za užitečné
pampeliska1  6. lis 2014

Angelsounds

Angelsouns jsem si pořídila během těhotenství s první dcerou. Kupovala jsem ho na bazaru za poloviční cenu.

Miminko jsem poslouchala cca od 15.týdne těhotenství, ale spíše jenom vyjímečně, když jsem měla "blbý pocit". Nikdy jsem neposlouchala déle jak 2min v kuse, přece jen je to ultrazvuk, i když "jemnější", ale myslím si, že to pro dítě není nic příjemného, když maminka poslouchá často a delší dobu. Miminko jsem slyšela hodně dole blízko stydké spony, stačila pouze obyčejná voda, speciální gel jsem nikdy nepoužila.

V druhém těhotenství jsem Angelsounds vyzkoušela někdy kolem 13.tt, miminko jsem našla téměř hned. Stejně jako v prvním případě jsem miminko poslouchala opravdu jen vyjímečně. Když jsem začala cítit pohyby, nevyužila jsem jej už téměř vůbec.
apacheee  5. lis 2014

Angelsounds

Když jsem zjistila, že jsem těhotná, byla jsem rozhodnutá, že nebudu utrácet za zbytečnosti :)

Můj doktor byl však takový, že to na mě působilo, že všechno odflákne. Všechny nastávající maminky básnily, jak u doktora slyšely srdíčko jejich miminka a ten můj doktor se nikdy k ničemu takovému neměl (nakonec poslouchal srdíčko za celé těhotenství jednou jedinkrát, a to ve 38. tt). Začalo mi to být líto, a tak jsem se rozhodla pro koupi Angelsoundu a ani trošku jsem nelitovala.

Najít srdíčko pro mě nebyl nejmenší problém - znělo opravdu jako stádo koní. Ze začátku jsem přístroj používala častěji, uklidňovalo mě, že je prcek v pořádku. Tím jak postupem času sílily pohyby, používala jsem ho už čím dál méně.

Trošku jsem se bála, abych prckovi neublížila častým UTZ, tak jsem si dala závazek, že budu poslouchat jen cca 1x týdně. Vždy mě to krásně uklidnilo a s manželem jsme měli nádherný zážitek.

Přístroj určitě doporučuju a u dalšího miminka pořídím zase:)
1 člověk považuje za užitečné
rory_g  3. lis 2014

Doporučuju

Otěhotněla jsem téměř zázrakem (kdo chce, příbeh mám ve fotoblogu) a po kdysi prodělaném zamlklém těhotenství jsem si Angela pořídila asi v 9. týdnu, hned jsem hledala...a našla! Až skoro u stydké kosti, ale bylo tam, byla jsem klidnější, že se nebude opakovat neštěstí. Když byl malý už větší a některý den línější, vytáhla jsem Angela a poslechla si, že je prcek v pořádku :-)

Jednoznačně doporučuju, pro uklidnění maminky a potěchu tatínka :-D
kopeckovi  3. lis 2014

Doporučuji

Byla to dobrá koupě. Srdíčko jsem slyšela od 12.tt a ze začátku poslouchala celá rodina. Bylo skvělé slyšet i první pohyby miminka. Velmi mě to uklidňovalo, že je vše v pořádku a to i ke konci těhotenství, když se miminko třeba méně hýbalo.
terunka88  3. lis 2014

Spokojenost

S Angelsounds jsem byla v 1. těhotenství moc spokojená a určitě ho budu příště používat zase. Ocenila jsem, že jsem slyšela srdíčko, kdykoliv se mi chtělo a mohla se tak ujistit, že je vše v pořádku. A to hlavně ze začátku, když jsem ještě necítila pohyby. Používala jsem ho asi od 14. týdne, ze začátku bylo docela těžké srdíčko najít, ale časem to člověk vychytá :-)

Důležité je na břicho pod Angelsounds použít něco mastného - olej, krém, atd. Tlukot srdíčka jsem si i nahrála, takže to je pěkná vzpomínka.
qintus  3. lis 2014

Nejlepší kup!!!

Ze začátku jsem zvažovala, jestli si Angelsounds máme pořídit, ale vzhledem k tomu, že mám víceméně bezproblémové těhotenství, (což mě daleko víc stresuje, protože se jakoby nic neděje), tak to byla nejlepší volba.

Srdíčko jsem začala poslouchat ve 20+3tt a nádhera, bije jako zvon a mě to velice uklidňuje, protože vím, že je vše jak má!

Nepoužívám ani speciální gely na břicho. Mažu krémem proti striím či normálním tělovým mlékem, čímž zabraňuju vzniku strií a tak spojím příjemné s užitečným.

Každému můžu jen doporučit!
reenik  3. lis 2014

Nejlepší koupě!

Angelsounds vřele doporučuji.

Já sama slyším srdíčko už od 8+4!!!! A strašně mě to uklidňovalo, než jsem začala cítit pohyby. Řekla bych, že to byla nejlepší věc, kterou jsem si během těhotenství pořídila, protože jsem měla neustále strach, aby bylo vše v pořádku. Stačilo vždy pár minutek večer a mohla jsem klidně usnout. Navíc jsou potom krásně slyšet i kopance, takže je to nádherný zážitek a oba s manželem jsme se na těch pár minut s miminkem pravidelně těšili :-)
1 člověk považuje za užitečné
benderka  3. lis 2014

Nutnost!

Pořídila jsem si Angelsounds téměř ihned potom, co jsem zjistila, že jsem těhotná :) Nejlevněji se dá pořídit asi na ebayi (ebay.com). Je to skvělá věc pro uklidnění nastávající maminky. Sama jsem zkoušela od 10tt a poprvé jsem slyšela tlukot srdíčka ve 12tt. Od té doby jsem poslouchala každý večer a získala tak uklidnění, že je vše tak, jak má být :) Někdy jsem poslouchala i víckrát za den, protože je to opravdu krásný zážitek.

Takže za mě 100% pořídit, je to povinná výbava :-D
soukromi  16. čer 2014

Mohu jen doporučit :-)

Začátky mého těhotenství provázely samé komplikace v podobě hematomů a následného krvácení, které vedlo až hospitalizaci. Ve 12.týdnu mě propustili domů s tím, že kontrola za 4 týdny, v případě krvácení ihned. No byla jsem opravdu nervózní. Naštěstí jsem si koupila Angelsounds a miminko jsem si díky němu mohla pravidelně kontrolovat :-) Nyní jsme na konci 24.týdne a Angelsounds je i nadále věrným pomocníkem, např. když je mimi málo aktivní, tak mě vždy uklidní poslech srdíčka ;-) Navíc se díky němu mohou zapojit i tatínek a sourozenci, je to nádherné a opravdu doporučuji :-)
1 člověk považuje za užitečné
alokin66  15. čer 2014

Za mě super!

Přístroj doporučuji, je to super věc.

Koupili jsme si ho asi ve 13.týdnu, srdíčko jsme vždy hned našli. :-) Používala jsem ho každý den, ale vždy jen strašnou chvilku - asi 2 minuty. Moc mě uklidnilo, že jsem srdíčko slyšela. Od té doby, co jsem začala cítit pohyby, už jsem ho nepoužívala.
1 člověk považuje za užitečné
veverice27  12. čer 2014

Nepopsatelný zážitek a pro tatínka ;)

Ahoj holky, i já jsem si pořídali tuto věcičku. Při prvním použití jsem byla velice zklamaná, nikde jsem nic nenašla, jen svůj (pomalý) tep. Po 15 minutách jsem to tedy vzdala. Večer - najedená, uvolněná a odhodlaná, jsem do toho šla znova a úplně dole v podbříšku tak tlouklo srdíčko jako zvon - bylo to nádherné, slyšet ho poprvé. Hlavně pro tatínka, protože ti jsou v tomhle trochu odstrčení.

Jsem nyní 10+5tt a srdíčko mi trhalo sluchátka ;) Vřele doporučuji. Kontroly po cca 3 týdnech jsou dlouhé a tento přístroj odhalí, že po tu dobu to <3 stále tluče!
Neváhejte!
Veveřice
3 lidé považují za užitečné
davidjitka  27. bře 2014

Doporučuji

První použití nebylo nic moc, druhý den jsem slyšela tlukot a říkala jsem si supeeer, už slyším srdíčko a pak jsem si to spočítala a zjistila, že poslouchám sama sebe. Až za tři dny urputného hledání jsem konečně slyšela to správné srdíčko. Pulzy byly okolo 150 za minutu :-). Byla jsem štěstím bez sebe.

Je to skvělá věc a jsem mnohem klidnější, když si můžu to naše miminko kdykoliv poslechnout :-). Poslouchám asi od 16. tt. Zkoušeli jsme s manželem i nahrávat, musí se k tomu stáhnout nějaký program na nahrávání. A Angelsounds nemít puštěný na maximum, pak to hrozně chrčí. Ale zkoušeli jsme jen jednou, takže bude potřeba to trochu vychytat.
2 lidé považují za užitečné
mayarengie  31. led 2014

Za mě ano...rozhodně

Já i manžel jsme si čekání na naše první miminko užívali opravdu plnými doušky, proto když jsem se dozvěděla, že existuje přístroj pro poslech srdíčka, neváhali jsme ani chvilku.

Začali jsme poslouchat ve čtvrtém měsíci a i když hledaní bylo zpočátku hodné složité a byla to doslova mravenčí práce, za tu radost, to opravdu stálo.Místo gelu, který byl v balení, jsem používala obyčejný krém nebo olivový olej a bylo vše krásně slyšet. Srdíčko jsme poslouchali pravidelně téměř až do porodu i přes to, že miminko kopalo pravidelně a citelně, bylo to pro mě uklidňující slyšet to "stádo klusajících koníků" :-)

Záznam z angelsound jsme si i nahráli do počítače a máme tak krásnou památku :-)
5 lidí považuje za užitečné
josefina79  28. led 2014

Srdíčko od 12.tt

Koupila jsem si Angelsounds cca kolem 12.tt a hned jsem našla srdíčko. Používala jsem ho tak každý druhý, třetí den, do té doby, než mimi začlo kopat. Moc mne to uklidňovalo.

Na začátku jsem prožila pár perných chvil než jsem srdíčko identifikovala - doporučuju si na youtube najít, jak to má znít. Pak už to poznáte a i víte, kde hledat.

Opravdu to nejvíc připomíná dusot stáda koní :-)
1 člověk považuje za užitečné
verciiik  27. led 2014

Dobré, ale nakrátko.

Koupili jsme ho z ebay levněji, než se prodává v Čechách. Ale využili jsme ho jen na chvíli, protože pak už začalo mimčo kopat a nebylo třeba ho kontrolovat. Ale nahrávání bylo fajn, mohli jsme pak poslat záznam zvuku babičkám a ty byly nadšené :-)
1 člověk považuje za užitečné
jaka17  27. led 2014

Zatím nevím...

Angelsounds jsem koupila z druhé ruky zde v bazárku, ale ještě v záruce. Po zamlklém těhotenství a krvácení na začátku tohoto těhotenství jsem se těšila, že mne bude poslech srdíčka uklidňovat. Od 10.tt jsem se snažila srdíčko najít, ale bez úspěchu ;-( Teprve při NT screeningu ve 13.tt mi pan doktor řekl, že mám placentu na přední stěně a dělohu zjizvenou po předešlých císařských řezech a laparoskopii, tím pádem poměrně špatně viděl i on na velkém UTZ. Srdíčko neslyším ani teď, v 15.tt, ale už se tolik nenervuju.

Takže milé maminky, každá z nás je jiná a já doufám, že se poslechu ještě dočkám.
2 lidé považují za užitečné
janice_opice  27. led 2014

Za mě :-)

Já jsem moc spokojená, měli jsme za miminkem moc dlouhou cestu, a tak nejistotu mezi utz u lékařem vždy Angelsounds výborně zaplašil.

Poslouchám srdíčko od 13.tt a je fakt, že ze začátku dalo práci ho najít a odlišit od svého - což jde, protože srdíčko miminka je mnohem a mnohem rychlejší. Mám tedy jiný typ než je tady na obrázku, s digitálním displejem, který ukazuje tepovou frekvenci srdíčka. Možná pro někoho je to zbytečnost, ale já ho velmi kvituju a zbavuje mě pocitu nejistoty. A je super nahrát si na památku srdíčko miminka do PC. Je to velmi jednoduché :-)
3 lidé považují za užitečné
klami  27. led 2014

Doporučuji

Za mě veliký pomocník. Jelikož mám za sebou tři potraty, díky Angelsounds jsem se kdykoli mohla přesvědčit, že miminku tluče srdíčko a je v pořádku. Jedno období jsem ho poslouchala denně. Ušetřilo mi to spoustu nervování. I teď, v posledních dnech těhotenství, ho používám, když se mi zdá, že se prcek dlouho nehýbe. První ozvy se mi podařilo najít už někdy kolem 10.týdne. S gelem je to opravdu lepší, lépe se nese zvuk a neruší ho tření plochy o kůži.
4 lidé považují za užitečné
lauranavratilova  27. led 2014

Má zkušenost

Použìvala jsem od 13.týdne. Vše jsem perfektně slyšela, musela jsem mít na bříšku silnějšì vrstvu gelu. Používala jsem ho tedy hlavně v začátcìch, kdy ještě nejsou citit pohyby. Uklidňoval mě, když jsem se z nějakého důvodu bála o mimi. Když jsem náhodou spadla, tahala něco těžkého. Od 25.týdne už skoro vůbec nepoužívám, protože mimiska cítím. A když ne, vytáhnu odposlech.

Myslím, že pro histerky jako já, které mají nějaké zdravotní komplikace, u kterých hrozí, že o mikiska může přijít, je to určitě parádní věc, praktická, můžete ji tahat všude. Miminko mám i nahrané jako vzpominku. Nahrané mám i své srdíčko, protože by to miminko mělo uklidňovat :)
2 lidé považují za užitečné
denulins  26. led 2014

Moje zkušenosti :)

Ze začátku jsem na Angelsounds nadávala, jelikož jsem abstolutně vůbec nemohla najít srdíčko :-| Našla jsem ho až kolem 20.týdne a to jen slabě, ale našla :-) Nejvíc jsem ho poslouchala až kolem 30. týdne, kdy mě malý neustále kopal, tak byla sranda na vlastní uši slyšet kopance :-) Doporučuju si dát na břicho hodně gelu, jinak je to docela nepříjemné šustění, když tam nemáte dostatek zvlhčení, kolikrát mě z toho bolely uši, jak to šustělo, ale kdo to má, tak ví :-)

Co se týká nahrávání, tak jsem to nezkoušela, s tím nemůžu poradit. Ale můžu teda říct, že nějak moc často jsem to nevyužívala. Kdyby to měl někdo tady z okolí z kamarádů, tak by mě to stačilo si to jen půjčit, poslechnout a vrátit :-) Nic nového v něm neuslyšíte, jsou to pořád stejné zvuky.
3 lidé považují za užitečné