Zase jedna #anketa ? A tentokrát bude pěkně ožehaváááá😂
Jak se u vás doma říká těm věcem, co mají holky a kluci v kalhotách? Myslím v kontextu hovoru s dětmi - ty partnerské označení můžeme rozjet zase někdy jindy, ale to až po 22. hodině😂
Musím říct, že mě vždycky překvapí, kolik podob označení existuje a jak jsou rodiny od rodiny odlišné. Kdysi mě absolutně šokovala doktorka, když na prohlídce Elimu řekla, že mu zkontroluje čuráčka 🙈 Nejdřív jsem myslela, že se přeřekla, ale když to pak zopakovala ještě 3x, bylo jasno 😀
Pindik a pipinka...
Lulina a pulina 😁
U nás kačena nebo božena a bambulín
Pindík a pipina
Pindík, pinďulin, pinďas, u holky pipka, pipina
Jsme v týmu pipinky a pindíci, ale v manželově rodině se u holčiček říká Božena... Mi to přijde ujeté používat něčí křestní jméno 🙈
U nas pepin 🙂))))
Pinderlák
Pridavam se k vetsine - pindik/pinda a pipinka/pipka
U nás pinďa a pipina, ale jednou jsme na to téma vedli s kamarády debatu (moc střízliví jsme asi nebyli, když o tom tak přemýšlím) a jeden kamarád říkal, že u nich je to famfulínek a puculinka 😃
Pimpula/pimpulín a pipinka.
Pimpas a pipinka
Pindík a pipinka a jedna maminka na plavání říkala pinďulka🤣
Z těchto názvu mám pravidelně osypky😂😂😂....naprosto nesnáším pojmenování pipina!!! a pindour. Kacena, bozena,buchta,pipka,zvoneček. už vůbec ne!!!!!!😂😂😂
Jedine,co jsem schopna používat a akceptovat je pindík a frnďula nebo prostě přirození ....u malých dětí....díky bohu že dceři už je 11 a mluvíme normálně 😂😂😂
Nesnáším všechny tyhle nedospele názvy......a nedej bože!!!!!!!!!!aby to řekl dospělý člověk mezi dospělým lidma!!😂😂😂😂😂😂😂
(jsem postižená já vím)
Pipina a pinďour
Julča a Pepa. Když byla menší, byl problém, když jsme nějakýho Pepu potkali😂
Piňďa a kačka 😀
Pindík a pipina, děti znají a umí používat i penis a vagina - těmi jsme začínali, ale nějak se to vymklo ;-D
Pinďour/pindík a prcka🙂 U kluků je to vcelku jednoduché, on ani ten penis nezní tak hrozně, ale holka má těch částí víc a teda originál název není moc zvukomalebný, jako použít "zevní rodidla"? Nevím no. A vnitřek je sice vagína, ale tu ji nepošlu pořádně umýt, ani ji nevidím, takže to se moc v praxi používat nedá.
Pindík a pipinka.
Holky od kamarádek mají karkulku a buchtičku 🙈
Pindík a pulča 😀
Frnda a pinďour (3leta říká pinďák)
Pipina/pipča a pindík/pinďour. Při mytí ale spíš říkáme - umyj si předek/zadek. Nějak si nedovedu představit říkat třeba rok a půl starýmu dítěti - umyj si vaginu/penis 🙂
Pindík, pinďa, bambulán (výmysl starší dcery 😂) a pipina. U nás když jsme byly se ségrou malé se říkalo buchta, a to mi dodnes přijde divné když máme návštěvu a já mám řict ,,upekla jsem buchtu" 😅😅 radši říkám např.řezy
Rikame tomu jednoduse "pipka" 🙂
Piňda nebo šulín a pipina/pipka
Pipina a prstík, toho si vymyslela dcera sama 😅
@apacheee A presne proto jsem polosilena, kdyz nekdo na hristi vola na Julii Julco 😂😂🤦
Pindík a pipina
Holky mají prcku/prcinu a kluci pindíka. Pipinu znám jen ve spojení s bývalou přítelkyní našeho dobrého kamaráda, byla to fakt pipina. 😀
U nás máme taky všechny pipku 😂😂😂 a co má tatínek jsme ještě neřešili
No, tak u nás je kačena, co jsem na světě. Syn má pinďoura 😂
Konečně správné konikovske téma, můžeme se v klidu postekat kdo je nebo není pipina/pinda/dale dosad co chceš. 😁
Pipík. K otázce, co mají holky jsme se kupodivu ještě nikdy nedostali 😂
Frnda a pinďour
Pindík/pinďour a prcina, používáme i pojem přirození a penis/vulva už děti taky slyšeli.
Pindík a pipinka 🙂
Prcka a šulínek 😁
Pinďa a julča (btw mam neter Julii, tak od toho ustupujeme, ale nejak nam to nejede :D)
Bimbasek a pipinka, ale třeba tchýně říká prcka
Snad nikoho nepohorším, když přidám hlášku naší tříleté. Manžel vyšel z koupelny, kolem pasu ručník, jenže se mu nějak uvolnil a lehce spadl. Malá zvědavka byla u toho samozřejmě a hlásí: "Jé, táto, co to tam máš to druhý? Ty máš dva pindi?" Chudák nevěděl, co jí má říct.
Když jsem se já dosmála, tak jsem jí vysvětlila, že varlata. Protože jestli jsem na něco alergická zase já, tak je to označení "koule, kuličky" a podobné 😃
Julina a pindik
Říkáme pinďa, pinďour, šulin. Holku nemáme, ale říkáme pipka, pipina.
Když jsem byla malá říkala mamka i babička kačena nebo julča. Sestřenice je Julie a když jsme jí řekli Julčo, tak byla pěkně naštvaná, nedivím se jí.
Prcka/prcina, šuli/šulďas/fimfulin😁 starší říká bambulín .
@madbetka Neco podobneho se kdysi stalo u nas doma, kdyz mi byly tak tri. No a ja to pry komentovala takto: Ju, tati, ty mas velkej pindas. Tati, ty mas pindas jako zvire" 😂😂😂🤦 Tata se pry smichem zakuckal a mama si to zapsala do notysku nasich detskych hlasek, takze to neni zapomenuto. Ja si na to nevzpominam 😂
Penis a pipka😃
U nás se říká pindík a frnda, při mytí pak předek/ zadek.
Pinďa a pipina. Když jsem byla malá, tak tomu říkala babička Julča. Pod pojmem frnda si představím vulgární nadavku pro ženskou, co mě štve. A prcina ve mě evokuje slušně řečeno sex 😁
@apacheee přesně vím,která dr. to byla. Když zastupovala tu naši, taky říkala čuráček. Myslím, že má nějaký komplex 😉
@velkabublina tak cura s nim cura. A je maly? Je! Takže prostě curacek nooo😂
@velkabublina a netušíš, jak říká u holčiček? Se budu muset snad někoho zeptat😂
@sudylichozrout No, my máme podobných hlášek víc, ale ty jsou už nezveřejnitelné 😃😃😃 By na nás někdo poslal sociálku 🙈
@krtcice 😃 Mně ani ten pytlík nějak nejde přes pusu 🤷🏽♀️😃
Pipina a pindik. Kamaradka pouziva “sulin” a to me prijde divny 😂
Pinďous a prcka 😀 A ta mého dětství se používalo camprdlík 😀😀😀
pindík a pindinka 🙂
Koukám, že nikdo nepoužívá lulínek, lulda 😄
No asi se budete smát,ale malej jednou slyšel jak tomu kdosi řekl vercajk a od té doby je to šulda,nebo vercajk. A holky mají pipinku 🙂
Normálně penis, vulva.
Kacenka nebo pipinka. To druhe se zatim nezminovalo, ale brzo to prijde🤣 tak nevim🤭
U nás říkáme šulda a holčičí verzi jsme ještě neřešili, z těch co znám z dětství se mi nelíbí vůbec nic...
Jooo a pripomnelo mi to babicku kdyz jsem byla mala, rikala scandulka 🤣 jako chcandulka 🙈
U nas deti rikaj pindour a pipina...ja rikam fimfulin a pindulinda😀😀pipino,nebo pipi totiz bezne oslovuji nasi slecnu😀😀😀ale neni to mysleno zle,ale proste uz to mame za ty leta zajety,ze je to proste pipi a pipina😀😀😀
U nás pipka, pipinka a camprlík...
Pindík a šulinka.
Syn mi tu natřásá pinďoura, camprlína a kulky, dcera si chodí umývat pipinu nebo pipinózu smraďózu 😁
Budím svým smíchem děti, děkuju,děvčata 🤣 my říkáme šulda, pinďa a prcina, pipinka (děti mám 4 a 2 roky). Kdysi jsem toto téma řešila s dětmi ve školce, krom výše zmíněného mě hodně zaujal u jednoho chlapečka název "budulínek" 😀
Pindík a čárka (pomatuji si, že paní učitelka ve školce, která nám to vysvětlovala, to pojmenovávala cíkálek a cíkalinka, to si pomatuji do dnes)
Pindík a příkop. To druhé se ujalo po jedné podobné diskuze s mužem - když už se jmenuje Mariana, mohli bychom tomu říkat (Marianský) příkop.
pimbulka a pimbulín
Pamatuji si, když byl syn mé kamarádky malý, našel na záchodě dámské vložky a ptal se, co je to. Dozvěděl se, že jsou to polštářky na Blaženku.
Pindik,pinďa a holky maji pipinu,frndu,fifinu😂
Lulik a Lulinka 😁
@angell83 vercajk je asi nejlepší pojmenování 😉
My říkáme pindík a pipina, ale ta pipina se mi nelibi, jelikoz mame holky,budu muset časem vymyslet neco, co mi pujde vic pres pusu. Takže děkuji za inspiraci tady 😀. Kdyz se trileta myje, rikam umyj si podvozek a ja osobně si taky myju podvozek 🙂
@apacheee netuším, ale určitě to bude taky zajímavé.
U nás teda pindík/piňda a pipinka/pipka 😅. Dvouletá dcera ale o sobě říká, že má pipi a když vidí ve školce kluky na záchodě, tak říká, že mají bobo 😆
Tvl, to je příspěvek večera 😂😂😂
My jdeme s davem, takže pinďa/pindík a pipka. Ty pojmenování jménem jsou fakt otřesný, Pepík 🤦♀️ Božena 🤦♀️
No a já si ze svého dětství pamatuju, že u nás doma to byl pinďa a čůrátko 🙈 Nikdy jsem neslyšela, že by tomu někdo tak říkal 😁
Největší problém mám ale s pětiletou. Ona nezná prakticky žádná sprostá slova. Vrchol je pro ni debil a ty vole a ví, že se to neříká. No a minule rozverně lehtala roční ségru, která se při přebalování počůrala a ona jí povídá "ty jsi nás malej čůrák, takže čůráček" 🙈 manžel přilít, co jí to učím a já byla tak zkoprnělá, že jsem neřekla ani slovo 🙈 bohužel ji hry se slovy baví moc, takže tyhle její novotvary jsou na běžném denním pořádku 😁
Prozatím Giganťák :D 🤦 však mu buduju sebevědomí, ne? 😅 😅
U nás se říká pipinka a pindík
Dcera mi onehdy tvrdila, že po každém použití záchodu si musí utírat zadek 😲 Říkala ji to Terezka ve školce.
Tak jsem k mému překvapení zjistila, že není "prcka" jako "prcka" - u nás zadek, u nich přirození a nedorozumění bylo na světě 😀
@malenka3 My jsme jí vysvětlili (nebo se aspoň snažili), že někteří lidé to slovo používají jako moc ošklivé, tak že ho nebudeme říkat, i když ona to ošklivě nemyslela. A že kdyby to někde říkala, tak by lidi asi spíš nepochopili, že ona to myslí jinak. No ale co já vím, co kde řekne příště 😃🙈
Pinďulák nebo pinďa... ( holky moc neřešíme, kluci se ptali možná jednou, takže klasika pipinka).... Ještě občas Pisunčik ... ( to je z ruštiny).
U nás je taky klasika pindik/pipina. Ale jako malé máma používala výraz kuřátko 🤨
Pinďour a pipina.
u nás pipinka a pindík a nemám ráda, když někdo říká pinďour nebo pipina, pro mě už je oboje skoro sprostý slovo 😅
My pinda a pipinka Ale babička nám říkala na pipinu "dva kmíny "🙂
Jednou jsem na plavání slyšela vyraz Pipík. 😄 Fakt nevím co budu používat. Zatím říkám Penis. 😄😄 Ale asi je to příliš tvrdý.
U nás pinďa/pindík a křapulka/frnďule 😂
Doma šulinek, před ostatnima pinďa 😀 holky pipka, pipina,prcina-to jsme zatim neresili.
Pipinka a bimbas 🤔 můj drahý - já rozhodně žádného pindíka nemám 😠
😁
Já byla kdysi se starším na tříleté prohlídce u MUDr, před námi jiný, stejně starý klučina, se svým silně žoviálním tatínkem a ten tomu synovi říká: “tak pojd ukázat paní doktorce to svoje kladivo” 😅 v tu chvilku jsem v čekárně odpadla smíchy 😅
Pindik a u holky šuška. Ale to je ze slovenštiny, mam to navykle z detstvi.
My mame buchtinu, a kluci pinďu. Babicka obcas rekne buchticka, a kdyz jsme byli mali my tak to byla bunina
Mumyna a Sulinek nebo pindour
Pipka a Pipík 😀
Super tema.
Pindour/pindik /pipinka. Kamaradka synum rika "fimfulin", a to se mi hrozne libi 🙂 Ruzne komedialni prihody taky mame, ale konkretne si nevzpomenu.

Tak nas maly (2,5let) se naucil od muze rikat vocas 🤦🏼
Aneb kdyz mu nesel zandat do nocniku, tak mu muz rekl,at si zadna vocas a bylo...
Kdyz se mi obe deti koupou spolu, tak nerikam zvlast pipunu a pindika, ale umejte si pipndika 🤣
U nás teda famfulín/famfula, holčičí jsme zatím neřešili, ale vidím to na famfulínu 😂.
Moje máma říkávala čůrina, to nesnáším. Když se mi narodila dcera, věděla jsem, že to používat fakt nechci a ani ne pipina. V podobné diskuzi tady na MK (7 let zpátky) se mi zalíbilo pojmenování šušulka. A naučila se to i babička. Kluci mají u nás pindíka.
Aby nebyla někdy zaskočena, tak je informována, jak tomu říká někdo jiný, jak se tomu říká správně i jak tomu můžou třeba říkat chlapy v hospodě nebo na stavbě.
Teda ta čeština je ale bohatej jazyk😁 Se budu muset zeptat chlapa jestli ve fránině existuje taky něco jinýho než zizi a zézette, ale myslím že frantíci jsou v tomhle zoufale netvořivý☺️
Buchta a pinda 😁🤷🏻♀️
Pindík a Pipinka nebo jak říkala moje mamka Hambulka 🤷♀️
Kluci říkají Junior. 😃
Šulínek a pipina.
@kafr to je jmeno my tchyne.. BOZENA🙂
Já např nikdy neslyšela výraz buchtička a když jsem v 19 v čínské restauraci řekla že si dám jejich čínskou buchtičku nechápala jsem co vyvolalo rozruch😅🤣
Moje babička říkala čí
Bimbas a pipinka 😅 blbe to bylo v tom ze pro syna jsou pipinky ptacci 😃😃😃 tak kdyz sw dcera narodila proste jsme nevedeli jak tomu rikat, ale tak nejak to nehrotime no.
Jinak muj deda rika diňďour 😃
Super diskuze, taky přidám trošku od nás. Máme kluky a oba mají švrnďu 🙂 Ale zato u příbuzných mají všichni pipinku, i tatínek, ale ten ji má velkou 😀
Pindík/cvrček a pipinka
@kacenka1111 no vidíš... Leda, že by tchýně, byla zároveň kosočtverec, v tom případě bych to asi používala 😂
@kafr vsak ona je😁
U nás pindik a pipina. Syn si to přejmenoval na bibika😂
Pindík, camprlík, lulan. Prcka, mařena,
Používáme pipina/pinďa. Ale moje máti se snad vyžívá ve vymýšlení co nejstupidnějších názvů (julča, pampeliška, buchta). U čeho mám ale chuť si vrazit šroubovák do uší je, když použije šulina/šulin. To mi zvedá tep jenom to píšu. 😠
U nás to je pindík , pinďa, pinďula, pinďidlo 😁😂
U nás klasicky pipinka/ pinďa, někdy buchtina a když jsem já byla malá, tak u nás se používalo kačenka.
A na představení Caveman říkal bobřík a obřík😂.
My používáme označení pinďa/pipi, ale když jsem byla malá, naši používali šulínek a prcka. I ten šulda je dost hroznej, ale zvlášť nesnáším slovo prcka a ještě víc prcina. A když tohle slovo někdo používá pro zadek, tak mě z toho úplně berou mory. Jednou jsem byla na cvičení, kde po nás lektorka celou dobu chtěla, abychom myslely na zpevněné pozadí, takže v přibližně desetivterinovych intervalech vykřikovala: "A prcina! A prcina!" Už mě tam nikdy nikdo neviděl 🙂
pindík, pinďour 😉
U nás pinďa/pinďulín/pinďula. Jednou, to mu bylo něco málo přes 2 roky, jsem mu řekla, ať si umyje famfulína a on začal skoro až plakat "To není famfuín, to je pinďua" 😃 A od té doby ho tím občas pozlobíme, ale už si docela zvykl i na to 😁
@95newmommy2020 příliš tvrdý penis???to jde?😂😂😂
@escapelle je pravda ze lepší než mekky 😄
Pindík, cvrndolín, pipina, frnda...kkluci už ale používají i výraz penis a vagína...
Pipka a pindik s pytlikem
Jeste pincek me napadl.
Doma říkáme prcka a pindik, u nás se říkalo kačka /pindik a dostala mě kolegyně, když její známá prý říká zuzka 😀 dost jsme se tím bavily, při představě že říká" jdu si umýt zuzku 😀"
Pinďulína a pindík.
Za našeho mládí se říkalo buchta a já se pak styděla o buchtách (pečivu) mluvit. Takže jsem vymyslela výraz, co není s ničím spojený. Pipi je zas náš papoušek.
Pinďa (pindík) a pipina
My říkáme doma lulík, lulin nebo lulinek 🤣 a pipka, pipina, pipinka, pipiša, pipiška🤣
Náš sedmiletý s oblibou říkává, že u babičky slyšel, že holky mají kačenu, tím pádem on musí mít kačera🤣🤣
A je akorát po 22.h, i když to sprosté není 😁kdysi v pubertě jsem četla knížku kde si holka s klukem pojmenovali to svoje a vím, že jsem se nějak inspirovala😁😁tudíž manžel měl několik let Ralfa🤦♀️🤣🤣🤣a mě zase on vymyslel Šmudlinku😅 naštěstí jsme od toho časem upustili 😁
Natálka ještě nezapomela názvy se školky a to šulda ,fraja 😀 ,prcka 😀 ....ale ona osobně i my doma jedeme na pinďa,pinďik,max pinďour 🙂 ,pipinka a pipina 😉

Pindík a pipinka