🍀Sobotní bleskovka s Fisher Price 🍀
Krásné sobotní ráno ☕🌷😍 víkend je úžasná část týdne, skoro všichni na sebe mají víc času, nemusí se tolik spěchat, nebo naopak ano, třeba na ranní vlak na výlet 😀 každopádně je víkend příležitost něco podniknout 👍A dnes k tomu můžete ještě navíc vyhrát krásnou hračku, ať je ta sobota ještě lepší 😉🌷😍

Soutěž je blesková a proto úplně jednoduchá, tady jsou pravidla:
1) dát like tomuto článku;
2) do komentáře napsat, kam byste jeli na výlet nebo dovolenou, kdybyste neřešili peníze ani délku cestování 🏞️🏜️🏖️ ať už byste jeli sami, jen s drahou polovičkou, nebo s rodinou, to je na vás 😍
3) soutěžíme o hračku Počítání se zvířátky 🐴🐷🐮🐶🦊 která má pro děti připravené písničky a jednoduché zábavné počítání zvířátek 💯
Soutěž probíhá v sobotu 25.května 2019 a to do půlnoci (resp. do 23:59). Následně náhodně vylosuji vítěze (snad v neděli, možná v pondělí) 🍀
️
Tak krásnou sobotu, nezapomeňte nejen napsat komentář, ale také něco bezvadného podniknout 😎
Doporučujeme
Jela bych k moři na pláž s bílým pískem..kamkoliv.....uaaaa, tak nic...jdu vařit...
Me by lakala Austrálie 🙂
Mým snem je se jednou podívat do Keni. Je to pro me naprosto fascinující příroda a zvířata, úplně jiný svět. Tak snad jednou 🙂
Znovu na Sardinii, uchvatila me tamni priroda. Poprve jsem tam byla s mamkou, zed bych vzala pritele a dceru 🙂
Opět a zase Senegal ❤️
Laka me uz dlouho Irsko, nebo pak Nizozemi. Urcite bych vyrazila s partnerem a malou dcerkou 🙂
Ja bych chtela do Parize na Eiffelovu vez. ❤️ muj sen uz od mala. Snad se tam nekdy podivame.
Mým snem je Californie a Kanárské ostrovy. Jelikož jsem ale skromná holka, tak mi stačí, když se ještě jednou podívám do Paříže a nejlépe se svými syny.
Já bych si ráda prošla Irsko.. 🙂 a nebo naopak Dominikánská republika, písek a drinky :D
A ja bych se jela podivat do Kapskeho mesta 😊
Řecko a zůstala bych tam aspoň půl roku,abych viděla vše,co chci a vykoupala a poležela na všech plážích
Jenom s manželem bych si přála navštívit Maledivy a užít si takovou tu brutálně luxusní dovolenou a s dětmi by mi stačila Dolní Morava a hotel Vista, taky mimo naše finanční možnosti 😀
Můj sen je Španělsko. 😍
Vyrazila bych s celou rodinou na nějakou dobu do Řecka 😎😍
Maledivy a St.Lucia 👌
já bych jela kamkoli do tepla,jen s manželem bez dětí
Odletela bych s celou rodinou na Hawai to je muj sen, ale i Maledivy jsou nadherne. 😍
Jelikož jsem za svých 25 let ještě nebyla nikdy u moře, tak bych sichtěla moc přála podívat se svou rodinkou třeba na Maltu, na Hawai nebo Maledivy 😍 ale spokojila bych se i s nějakou pěknou turistickou dovolenou u nás v Čechách či na Moravě 😇
Procestovala bych Kubu, Peru, Venezuelu, Indii ... Stačila by i Šumava 😍.
🍀
Ja bych cestovala s manzelem po Cesku, je tu tolik krasnych mist 😊
Me laka amerika 😍
Kdybych nemusela řešit peníze, tak mým snem je safary v Africe ❤️. Spousta zvířat, divoká příroda, žádná civilizace😃
Kdyby to mělo být s přítelem, vyhrálo by jeho milované Bali. Mně osobně lákají severské země (a to nesnáším zimu😀). A celá rodinka by vyrazila určitě do Liberce, to je nase srdeční záležitost❤️
NEW YORK ... můj sen 🙂 teď tam máme i dobrého známého za kterým jsme tam měli letět, který by nám poskytl azyl a dělal průvodce.Bohužel jazyková bariéra je veliká a finance na mateřské nic extra ;/ Ale třeba jednou, nezbývá než věřit a doufat, přát si
Maledivy s pritelem a synkem..na druhem miste me milovane Chicago😍
Celkově USA, a my si to s mojí dcerou jednou splnime 😍
USA a Maledivy🙂
Chicago nebo Austrálie
Já bych jela někam k moři s písečnou pláží, kde není přelidněno. A vzala bych hlavně děti, protože milují vodu i písek☺️
Jela bych na Hawai s celou rodinou. Je to muj sen od dětství 😊
Nejzajímavější místa na všech kontinentech 🌏 Ovšem nevím jak bych to udělala,páč se bojím létat😂
Bora-Bora
Dubaj 🙂
Nikde jsem nikdy nebyla, ale asi bych chtěla tak nejvíce do Severního Irska🙂
Hodně jsem v mládí cestovala. Teď je to slabší. Ráda bych zažila Singapur. ❤️
mě lákají Chorvatské národní parky 🙂
Jo, to je krásná představa neřešit peníze. V tom případě bych procestovala svět-Thajsko, Maledivy, USA, Afrika, má oblíbená Paříž. Ale určitě bych se zastavila i u nás, protože je tu mnoho krásných míst, které ještě plánujeme vidět-Lednicko Valtický areál, Adršpašské skály a jiné.
Ja i s rodinou by jsme radi jeli na Maledivy 😍
Španělsko s celou rodinou aspoň na měsíc 👍dodávkou a každý den být na jiném místě 😍
Bali a nebo Brazílie. Jednou bych se tam chtěla podívat a samozřejmě celá rodina ❤️.
Bali a nebo Maledivy 😍
Já bych jela s manželem a se synem kamkoliv, klidně i na kraj světa ❤️. Všude je krásně, když máš kolem sebe své nejbližší ❤️
Irsko 🙂
Procestovali by jsme severní evropu no a odtamtud možná ještě na Island 🙂
Amerika, Pariz, Anglie, Maledivy a Island ..!! ❤️ A jedine s celou moji rodinkou 🙂 .. Bez ni by ani ten nejmensi vylet pro me nemel smysl 😍😍😍😍😍 ..!!
Maledivy, je to i sen manžela tak věřím, že se tam jednou podíváme 😍
Disneyland 😁😁
Mongolsko a pak amazonský prales.
S celou rodinou na Bali 🌊
Na Bali, Maledivy a nebo na druhou stranu do Dánska, Irska💗😍
Někam, kde je krasne moře, Maledivy,Kanarske ostrovy nebo i Santorini 🌴
Asi nějakou exotiku jako Maledivy nebo Bali 🌼
Nový Zéland, Maledivy 🌴🌴
Procestovat Austrálii ❤️ celoživotní sen...
Nový Zéland, Kanada, Amerika
Můj největší sen je procestovat Skotsko. Odletět, zapůjčit si obytný vůz a celé to tam projet a prozkoumat ❤️. Kéž by se mi to jednou splnilo 🙏
Maledivy a Velkou čínskou zeď ❤️
Maledivy nebo Bali, Indie, Filipíny, Kanada..😍
Maledivy, Filipíny, Indonésie, Japonsko a mnoho dalších zemí 😀
Benatky
Mym snem je procestovat Australii 🙂
Procestovat celý svět, ale asi nejvíc bych chtěla na Kubu a do Dominikánské republiky .. 🙂
Na výlet bych jela kamkoliv k moři ale hlavně s celou rodinou...Taťka, máma, ségra s rodinou,já s přítelem a malou ... samozřejmě až by byla větší...a když by se neřešili peníze tak třeba nějaké Maledivy 😊...
Vyloženě jedno místo nemám, líbilo by se mi cestovat na vic mist.Rakousko,Anglie,Irsko..🙂
Kdybych neresila penize a bezpecnost, navstivila bych vsechny divy sveta, ze starovekych 7 divu sveta jedine dochovane pyramidy, z tech novejsich by me lakalo treba skalni mesto Petra v Jordansku, Tadzmahal nebo treba Istarina brana.
Asi na korsiku s celou rodinou.
My nejsme zas tak nerocni 😃 Milujeme Chorvatsko. ❤️ A to nám stačí. Ale tak jako jooooo. Maledivy. To by byla dovolená 🏖️🏝️
Ráda bych do Thajska😊
Kdyby fungoval teleport tak bych se s rodinou odporoucela na nějaký švédský ostrov a strávila tam celé léto. Miluju knihy Astrid Lindgrenove tak mě to láká 🙂
To by bylo těžký rozhodování, protože chci navštívit Sri Lanku, Irsko, Maledivy, Ameriku.. 😃 takze my bychom byli asi cely rok pryc 🤩
Madeira,Filipìny
Já teda nesnasim cestování, vůbec nejsem cestovatelský typ... v letadle vydrzim max. Ty 2 hodinky a mám dost 😀. Takže, kdyby byl teleport, nejraději bych se podívala na ostrov Bora Bora 🌴🌞
Nejraději bych jela s celou rodinou na Maledivy nebo Nový Zéland 🙂
Jela bych alespoň na měsíc s celou rodinou do Villa Nova v Uhřínově, je to ráj na zemi❤️.
Sama - Kanada a Aljaška.
Lákají mě Maledivy nebo plavba lodí po celém světě. A samozřejmě se svojí rodinou
Určitě bychom jeli na Maledivy
Vzala bych manzela do Norska, je to jeho sen
Přítel by si přál jet do Španělska, já do Řecka , tak bysme vzali našeho prcka a vyrazily 🙂
Jela bych s rodinou třeba do Řecka, kde se nám moc líbilo, ale cena dovolené včetně 5 letenek je proste neúnosná🙄
Do Skotska, muj sen. A pan Norsko, Švédsko a v neposlední řadě Aljaška.
Francouzská Polynésie...
Jela bych společně s manželem a synem navštívit Maledivy😇
Kamkoliv k moři.... Ale kdybych nemusela řešit rodinu, ráda bych něco náročnějšího, jako Island. A hodně mě láká sever- Norsko, Švédsko ❤️
Ja bych jela s manzelem nekam do hor... Bud Alpy nebo severske zeme 🙂
Sardínie 😍
Jela bych na Kapverdy 😇
Jela bych s celou moji rodinkou a kamarády na Slovensko do Štúrova, tam se mi líbilo nejvíce 😊 exotika není nic pro mě 😉
Já bych zkusila Austrálií. 😉
Já bych se chtěla podívat do Austrálie 😍 od té doby, co jsem jako nactileta sledovala McLeodovy dcery je to můj sen 😉
Já bych jela do Irska...❤️
Já bych chtěla zažít Island. A manželovi splnit Japonsko 🙂
Asi bych chtěla podniknout cestu kolem světa. Miluju jak pláže, tak přírodu, hory, památky. Zbožňuju poznávání spíš než lenošení.
půjčili bychom s manželem karavan a projeli s dětmi Ameriku, tak snad jednou... 🙂
Maledivy ♥️
Na Maledivy s manželem a všemi dětmi ♥️
Maledivy a Bora bora, to je můj sen 🙂 samozřejmě s rodinou 🙂
Já bych ráda jela s rodinou do Skotska a Irska. A velký sen je Nový Zeland 😊 kvůli nádherné přírodě
Kolem světa! Na Zemi je tolik míst, která bych chtěla vidět, že nejde vybrat jedno! ❤️ A jela bych s rodinou a přáteli 😉
Pokud bych resila jen kam, pak by to bylo na rok kolem sveta😍 na ceste by nesmly chybet Himalaje, Bali, Thajsko, Havaj, Peru, Mexiko, mno je toho faakt hodně😀
Jela bych s rodinou kamkoliv, třeba poznat celou naši krásnou ČR.
Vždycky mělá lákalo Irsko a jeho pobřeží no a pak bych neodolala ani Hawai😊
Bali 😊
Maledivy
Osobně bychto viděla na nějaký eurotrip... Před časem jsme vlakem projeli celou Itálii a byla super dovolená, takže kamkoli s batohem, malou a nosítkem 😆
Já bych chtěla jet do USA a sobecky pouze s manželem 😂.
Na Kubu, to je můj sen 😊
Chtela bych se podivat na Seyschely, snad se mi to jednou splni 🙏🙂 s manzelem a pak i s detickama 😉
Tak my bychom jeli na Kubu, nas sen
S manželem bez dětí na Havaj 🍸🏝😉
Madedivy 🏖️🏖️🏖️☀️☀️☀️
Jela bych tam, kde mi bude dobře.. Za sebe teplo a moře, ale důležité je pro mě s kým.. Na dovolené nejvíc oceňuju milou společnost. Prostě kombinace všech pocitů, které mě dělají šťastnou 💕 A kdyby opravdu neexistovaly žádné mantinely pro přání.. Chtěla bych pár dnů strávit s těmi, které už v tomhle životě nemůžu obejmout 💚
Na Kubu. Je tam nádherně 🔅🔅🔅
Cesta kolem světa. Ale můj největší sen Maledivy. 😊
Do Dubaje 😊
Kamkoliv..a hlavně s chůvou! 😃
Projet si Španělsko s Portugalskem a to s chlapem, s rodinou bych se jela válet někam k moři.
Kamkoliv s mojí rodinou hlavně kde bude klid a my budeme chvíli sami v dnešní uspěchané době
Já bych jela do New Yorku, je to můj sen už hodně dlouho. A pokud výlet, tak s rodinou určitě někam do přírody, děti to milují.
Jednou bych se s manzelem chtela podivat na Bali😍
Nějakou exotiku a pěkně se tam povalet Maledivy, Kuba... 😝
Na Markézy 🙂 Čím dál tím je to lepší! 🙂 Nebo na Cookovy ostrovy.
Mě třeba láká Slovensko, nikdy jsem tam nebyla. Ale, kdybych nemusela nic řešit, tak by se mi líbilo podívat se do vesmíru 😀 Ale mám obavu, že i kdyby se taková šance objevila, tak nikam neletim, protože jsem posera 😅
Mym a shodou okolností i manželovým snem je Norsko.... ❤️ Pokud něco skromnějšího tak oblast Lago Di Garda v Itálii 😍😍 a snad si obojí jednou splníme 🙂
Procestovala bych celou naši republiku, hlavně hory. Kempovali bychom nebo spali pod širákem a prostě bychom si užili že jsme spolu. Máme krásnou přírodu v ČR a je škoda cestovat do ciziny, když pořádně neznáme naši zemi 🙂
Santorini a celkově Řecko
Na Maledivy s mamkou a do USA s malou a manželem 😀
Vzala bych své holčičky poprvé k moři 🙂
Novy Zeland a Bali 🙂
Já bych jela s rodinou na Bora Bora, Maledivy nebo do Vietnamu.
Já bych se chtěla podívat na Havaj ☺
Nový Zéland,Maledivy a Kanada 🙂
Mým snem je Island, Finsko a Kanárské ostrovy
Afrika, Jamajaka, Čína, no vlastně nějaká důkladná cesta kolem světa, žádná bleskovka. ✈
Jela bych k mori, kamkoliv, s celou rodinou. Jelikoz jsem ve 39. tydnu,tak se vydam jen do porodnice maximalne🤷♀️
Ráda bych se podívala do Norska, příroda tam musí být krásná 🙂
Cesta kolem světa 😉
Kolem sveta a zda neco vypichnout, no as zapadni USA
Na Maledivy, to je můj sen..
Můj sen je havaj a Maledivy 😍
Ráda bych se podívala na Filipíny, láká mě zdejší příroda.
Já bych vyrazila na Bali, prý je to ráj na zemi.
Novy Zeland❤
Jeeee těch je. Ale nejvíc mě láká Island, Skandinávie ale ani nějaké exotice bych neřekla ne :D
Maledivy 😍 ale spokojila bych se i se Slovinskem 😍 a samozřejmě s mou rodinou
Nemuset řešit peníze asi bych chtěla do Ameriky, Anglie, Norsko, Francie-jeste jednou Pariz nebo jizni část. Skotsko,nebo Slovenské Tatry a v neposlední řadě je u nás spoustu krásných míst, kde jsme jeste nebyli. Vzala bych manžela a naše holčičky, prostě ukazat jim svět😉
Jela bych s rodinkou projet USA, zacala bych na Floride, pak se presunula na zapadni pobrezi a ukoncila to na Havaji 😀
Můj sen je pořádně procestovat Irsko, Skotsko a Wales. Tak snad si ho splním až děti trošku povyrostou 🙂
Jela bych se potápět na Velký korálový útes. To je můj sen.
Az deti povyrostou, tak bych rada s nimi a manzelem do Austrálie , Kanady, Skotska, na Maltu.... je toho moc🙂
Peru, Maledivy, Dominikánská republika, Nový Zéland.... Jak to tak čtu, nejsem úplně skromná 😂
Maledivy, Kanáry nebo zas naopak do zimy, to láká dost manžela - Finsko, Švédsko apod.
Hrozne me laka Australie a Novy Zeland 🙂
Maledivy nebo Bali 🙂
Můj sen Maledivy, Seychely a Dubaj. Tak snad se mi zadari aspoň ta Dubaj 😂😂🙈😂
Dubaj je muj sen😇
Už spoustu let chci jet do Norska, užívat přírodu, podnikat výšlapy....aktivne odpočívat. A na druhou stranu bych jela se aktivně válet i někam na Maledivy, Zanzibar, apod. Jen drink do ruky a lazo plazo. 🙏
Na Bali... Snad si to splníme, až prcek povyroste. 😊
Jela bych do Švýcarska a na Maledivy😉
Asi to bude vypadat divně,ale naše rodina je spokojená u nás v čr,je tady tolik krásných míst,které postupně navštěvujeme,český ráj 🙂,u nás na moravě...a nebo na Slovensko...moře nás neláká....jedině s rodinou.....a jen s mužem bych volila nějaký romantický místo v Čr bez lidí,jen sami dva,bez signálu,bez Tv... s velkou postelí 😅
Ráda bych se s mojí rodinou podívala na Maledivy nebo do Dominikánské republiky. Užít si krásnou přírodu a relax. Tak třeba se nám to někdy splní...
Sri Lanka🙂
Muj sen je procestovat cely svet, s rodinou. Ale momentalne by mi uplne stacil mesic v Recku 🙂
Jela bych....kamkoliv. Bylo by mi jedno jestli v ČR nebo do ciziny. Prostě pryč. A na tak dlouho? Jak nás to proste bude bavit. A do kufru bych si pribalila manžela a své dvě děti.

Já bych se chtěla podívat na Maledivy 😍