Samozřejmě dětem. I když už jsou školáci, kapsičky stále milují 😀
Synovi
Mají je rady obě moje holky,ikdyz ta mladší prohlašuje, že kapsičky jsou pro mimina,tak si ji pak stejně ráda dá 😆😋
Výhru by si užil nejen syn, ale i tatínek. Ten mu kapsičky a přesnídávky ujídal už odmalička 😁
Dcerám...
Dcerám
Mladší dceři.
Synům.
dětem🙂))
Výhru by si užila jak dcera tak syn
Synovi 😊
Největší radost by měl asi náš nejmladší, který baští kapsičky jakékoli příchuti. Vybrané příchuti by potěšily i starší dvě děti, které jsou o něco vybíravější. Pokud by v balíčku byla i kapsička "opičková" s kokosem, tak tu bych slupla já 🙂.
Rozhodně dcera 👍 a já bych taky nezhrdla 😁
Dcerám ♥
Naší cacorce 🙂
Synovi
Dcerce 🙂
Jednoznačně našemu dvouletému.
Výhru by ocenili obě děti - jak dcera ale především i syn 😁
Synovi, který zvládne i 3 na posezení 😉
Dcera
Myslím, že bychom se podělili s radostí všichni 🙂))
Největší radost by udělal dceři ☺️
největší radost by měli obě dcerky
Největší radost by měla dcera ❤️
Našemu dvouletakovi! kdyby na svět tak nespěchal, slavil by dnes 2. narozky, nejen den dětí 🤗😅
Mě a dceři nastejno....ji na jídlo, má je moc ráda a mě usnadní chystani svačin
Oběma synům 😉
Synovi.
Synovi
Dceři 🙂
Synovci
Nejmladší dceři, která je milovník těchto kapsiček 🙂
Najväčšiu radosť by mala Dianka. Ovocie miluje a kapsičky máme pri sebe keď ideme na výlet, prechádzku…kamkoľvek 😁
Mne i dceri. Obe jsme presnidavkovy ☺
puberťačce 😎
Dcerkam🙂
Elišce a Dominikovi. Protože co má jeden, musí přece mít i ten druhý 😃
Synovi a dětem z DC
Elišce a Anežce
Moji dceři 👧 a malé neteři 👶
Určitě synovi, který skoro nic jiného nejí….
našemu Jindřiškovi
Dětem
Mě a synovi,pořád je kupuju na výlety,než mít v batohu rozmatlany banán a další drobnosti na cesty máme kapsičky
Dcerkam
Naší Alence 😊
Mne,nemusela bych resit kapsicky ke svacinam 🙂
Samozřejmě dcerce, ale já bych měla taky radost, protože bych konečně něco vyhrála😆
Dětem v celé mojí rodině😉
Dceři
Udělala bych radost oběma dětem. Jakmile má kapsičku jeden, musí jí mít i druhý.
Dětem
U nas spise synovi nez dceri. Ten kapsicky miluje
Oběma dětem 🙂
Určitě mladší dceři,ale i starší 😘 která si je občas kupuje😎
Synovi🙂
Výhra by určitě potěšila syna 👍
Dceri a mozna i ja bych si dala 😉
Mým dětem
Mým dětem, hlavně synovi 🙂
Dětem, ale já leckdy take nepohrdnu😇
Moji mladší dcerce,která má obří spotřebu kapsicek,každý den jedna padne a nejvíc kupuju právě DMkove.
Mladšímu synovi ♥️
mým dětem na svačinky 🙂
Našemu skoro dvouletému syčákovi 😃
Vyhra by potesila nejmladsiho clena domacnosti, kapsicky z dm miluje 😊
Výhra by udělala radost dceři
Výhra by potěšila dceru🙂
No tak v první řadě Štěpánka no a pak mě protože já je taky ráda mlsám😅
Dětem😉
Asi naší nejmenší princezně👸. Ale bráškové by jí určitě pomohli 😉
Synovi😍
Synovi
Všem třem synům i oběma dcerám 🙂
Tak samozřejmě nejvíc synovi 😉
Výhra by potěšila všechny mé tři děti 😊
Rocni dceri 😉
Všem čtyřem dětem!
Nejmladší dceři..to je náš jedlík ☺️
Dcerce, babylove kapsičky miluje...denně chodí a dožaduje se modré kapsičky s opičkou 😃
Synovi. Už 3.týden je na eliminační dietě kvůli abkm a moc těch ňamek na které byl zvyklý mu nezůstalo.
U nás by se o to 'popraly' všechny tři děti 🙈
Jednoznačně dceři, ta je může jíst pořád 🙂
Výhru by celou snědla dcera ❤️
U nás by výhra šla pro dětičky i ty starší je miluji..
Výhra by udělala radost v rodině všem
Dětem 👧🏼🧒🏼
Synům by udělala radost.. Kdyby mohli, myslím že by to všechno zvládli sníst na posezení. Milujou je ale jedna už je málo.
Dceri
Prostřednímu synovi ❤️
dětem
Dětem
Rozhodně mým dvěma raubířům
Dcerce a mladšímu synovi. 🙂
No mamince přeci. 🤭 Ne že bych to chtěla sníst....ale dítko na chviličku bude mít zábavu a maminka nohy hore. 😇
Našim dvou certikum
Nejvíce synovi Toníkovi.
Dcerke aj synovi 🥰
Mému dědečkovi, závislému na vysokých dávkách inzulínu🙈
Tato výhra by u nás udělala největší radost tříleté dceři, která ty kapsičky zbožňuje, a pak taky ročnímu synovi, který je má taky moc rád 🙂
Dětem😀
dcerám ke svačině do školy
Výhra by největší radost udělala samozřejmě dcerce 🙂
Určitě dětem, ale hlavně dcerce, která má hodně potravinových alergií a nebýt kapsiček, tak do ní mnohdy ani nic nedostanu.
Synům. Kapsičky jedí stále, i když jsou už větší.
Mladšímu synovi. Ten ovocné kapsičky moc rád
Dcerkám 😺😺
Dceři a synovi.
Mladší dceři, ta se na rozdíl od bráchy může po kapsičkách utlouct😊
Synovi ma je rad,ale urcite by si dala i pubertální dcera😆
Dcerce 2 roky
Výhra by udělala radost našim dětem a jelikož jsou tři tak je doma spotřeba veliká
Dcerám ☺ kdyby mohly, tak sní klidně snad i 10 najednou 🙈
Dcerám
Mně 🤣 nemusela bych řešit, jestli mám zásoby a výlety, tábor a soustředění se blíží 🤣
Dceři, ale vlastně i nám rodičům, bylo by jídlo na výlety 😇
Dětem. 🤭
Synovi. 🙂
Oběma synům, starší má 3,5 a pořád je to nejoblíbenější svačinka, mladší bude mít rok a už pomalu objevuje jejich kouzlo.😁
Nasim detem 😍
Mým dětem
Všem třem synům, bereme kapsičky často na výlety a starší kluci i do školy je svačině
Dcerkam. 🙂
Synovi. Svačinky na léto by byly vyřešené. Takže by ta radost byla velká i u mě 😁.
Dcerám 😊
Dětem 🙃
Dětem 😊
Všem mým dětem
Osmi měsíční dcerce 🩷 a pětiletý miluje ty melounové kapsičky 😀
Oběma synům i mamince 🙂
Největší radost by kapsičky udělaly mě. Mela bych vyřešené svačiny na krátké výlety 👍
Dětem 🥰
Dceři. Kapsičky kupujeme domu jako rychle svačinky pořád. ☺️
Obě děti je mají moc rádi, děti od sousedů taky 😁
Synatorovi 🙂
Největší radost by udělala mně, měla bych svačinky pěkně po ruce a děti by se nervaly o jednu přesnídávku pro nejmladší.
Synovi i dcerám 😉
Nasim 4 detem, i ta 17leta by si s chuti dala ❤️❤️❤️💙
Mému mladšímu synovi, miluje kapsičky
Největší radost bych měla já, protože by byly na čas vyřešeny svačiny do školy i pro mrňouse na cestu 🙂
Dcérke, čerstvé ovocie skoro vôbec nechce jesť, ale kapsičku má v sebe hneď.
Radost by měla dcera i syn ❤
Dcerce, které je řádný jedlík a objevuje nový svět chutí ☺️
Našim dvěma synkům 🙂
Našim dětem 🙂
Dětem 😃
Dceri ☺️
Obe deti je maji moc radi 🙂
našemu Mariánkovi
Naší mladší dcerce, kapsičky miluje.
my si u nás dáme kapsičky rádi úplně všichni.
Mně, protože když se mi nechce krájet jablko nebo jiné ovoce,tak těm svým pubertakum přidám do svačiňaku kapsičku.A jak ji zblajznou🤣
Dětem.
Dětem i mně 🙂
Dětem 🙂
Samozřejmě dětem!
Synovi
Dceři
Chlapečkům 5 a 14 let, oba je mají moc rádi 🤍
Výhra by udělala radost dcerce Máje, protože kapsičky miluje 😍
Mamince, protože by konečně něco vyhrála a pak dětem 😁
Mým dvěma chlapečkům 🤗
Synovi 😊
Nejmladšímu synovi
Kapsičky milují obě holky...
Určitě nejmladší dceři, ale starší ségry by si daly taky 😁
Nejmladší dceři 😍
Určitě synovi. I když už je v 1. třídě, tak kapsičky občas ke svačině také bašti 😋
Dětem
Nejmladšímu synovi, kterého jsme si vcera přivezli od pestounky a rozšířil tak nasi rodinu. Neco by snědl urcite i starší syn.
Mě;) protože bych usetrila zase par korunek, které mohi použít na vybaveni novostavby
celé rodině
Mojí dcerce a kamarádům, protože o tohle by se určitě podělila 🤗
Mě a hlavně dceři 😊
Myslim, ze by deti vzali rovnou i kamaradum...neznam snad nikoho komu by takova dobrutka nechutnala 🙂
Dcerce
Mně a synovi, spravedlivě se dělíme 😊
Dcerce a synovi,. kapsičky z DM jsou nejoblíbenější ❤️
Tahle výhra by udělala radost všem našim třem dětem. Kapsičky milují a babičky je dětem rády kupují. 🙂
Dceri 2,5 roku, ktera bez kapsicky v batuzku nevyrazi z domu 😀 a hned v zavesu manzelovi, ze je nemusi kupovat 😉😊
Dceři
Dětem
Dětem
Kapsičky u nás nejvíc jí 15 letý puberťák 🙂
Dětem
Dětem
Dětem
Výhra by největší radost udělala mně. 🙂
Největší radost by udělala mně, protože bych ušetřila. Dcerkám je koupím i tak.
Oběma holkám 🙂
Vnoucatum
Mému nejmenšímu zlatíčku, kterému bude brzy rok a čtvrt 😍
Synovi, ten by vysál i 4 denně, kdyby mohl. A jahodový by nechal ségře.
Dceři a její kamarádce, se kterou se ráda dělí o svačinky
Dceři i synovi.
Dceři
Dceři
Dětem
Tak největší radost by měl náš 7mi měsíční Mireček ❤️
Na výletě všem. 🙂
Synovi 🙂
Dětem
Mně…měla bych na pár dní vyřešené svačiny do školy 🙂
Dceři ♥️
Oběma starším dětem.
Všem třem dětem😉
Samozřejmě oběma dětem 😉
Dětem 🙂
Výhru bych darovala.
Mě🙂 kapsičky kupuju dětem, zásoby dochází...
Samozrejme moji dcerce. Kapsicky jsou nase oblibene, uz jsme jich plno zbastily 🙂
Naší Nelce 💓
U nás všem dětem. Kapsicky milují.
Z kapsiček by měla radost naše Dominička 😊
Mým třem synům ❤️ kapsičky milují stále, ikdyž pomalu odrůstají ☺️
Nejvetsi radost by mela moje penezenka 😆😆😆 ba ne, samozrejme oba moji kluci, protoze ovocne kapsicky maji stale radi a pro nas je rychla svacinka na vylety 😉
Synům 👌
Radost by měla neteř Nikolka
Synům, oba ovocné kapsičky milují.
Všem, kapsičky jsou nesmrtelné, potěší v každém věku 🙂
Synum 😊
Největší radost by výhra udělala mně 😂 a snad by to jedl můj syn nejedlík.
Oběma dětem
Synovi. Miluje kapsičky z DMka. Nejraději by se cpal jednou za druhou 😂
Synovci....
Oběma princeznám. Dianka i Sofinka kapsičky milují
Radovala by se moje 15m dcerka.Na cesty jsou super a chutnají jí.
Adámkovi a Mirečkovi ❤
synům a dcerám
Synovi a dceři, oba je milují 🙂
Výhra by potěšila naší Emičku, která tyto kapsičky miluje a patří mezi její nejoblíbenější dobroty, které s sebou bereme všude.
Mojí malinké holčičce 👶
Určitě naši čtyřletou dcerku.
Dceři.
Kapsičky by potěšili naše děti, Terezku a Karlika. Kapsičky z DM miluji, jakmile jedeme na výlet, musí být kapsicky v batohu.
Dětem
Urcite mne, protoze bych diky výhře dost ušetřila 😄😄 pak by kapsicky udělaly radost detem..
Synovi
Musela bych to spravedlivé rozdělit mezi dcery 🙈
staršímu synovi (mladší je ještě malinký)😇
Dětem
dceři i když bych si taky dala🤣
Všem našim dětem, ale nejvíc asi 16 měsíční dceři, kapsicky jsou její oblíbená mňamka 🙂
synovi
Největší radost by měl nejmladší syn 😀
dceři 😊
soutěž
dceři
Největší radost by výhra udělala mně, ale synové by se s chutí a radostí o ní podělili 🍉🍏🍓🍐🍒🫐🥭🍌
Dceři a synovi
syn by měl největší radost
Dceři, miluje je
Obe me děti miluji dm kapsicky a za chvilku se přidá i třetí🙂
Zatím by měl radost můj starší syn, má je moc rád a teď jak jsme pořád venku má velkou spotřebu 😂 až se přidá i ten mladší, to bude teprve hukot 😁
Dceři a synům
Našim klukům samozřejmě. 😍
Dcerkam 😍😍😍
Zatím synovcům. Náš prcek se ještě dopíká v bříšku
Nevím, jestli více mně, nebo našim dvěma dcerám ☺️
Ve své podstatě by udělala radost mě, že jsem vyhrála, ale kapsičky by dostala malinká dcera, které by udělalo mlsání taky radost 🙂
Dceri a synovi ☺️
Mým dvou roštakum 🥳
Mě 🤣 miluju jak můžu dětem udělat radost. Ale samozřejmě děti by byly nadšené! Dcerka a syn 😍
Otesánkovi 😀
Mým dvěma synům
Dětem ;)
Jednoznacne moji dcerce, ktera je vzdycky stestim bez sebe, kdyz ovocnou tasticku vidi 😍🥰
U nás bych největší radost měla já, že jsem něco vyhrála... děti kapsičky budou mít tak jako tak 😉
Mým třem dětem. 🙃
Radost by udelala jak synovi, tak i me. Tajne mu na ne totiz chodim 😊
synům a neteři
Mám je ráda já i děti, ale dala bych je kamarádce, která leží dlouhodobě v nemocnici po těžkém úrazu.
Nejvíce by to potěšilo našeho syna ale i tatínek by si dal s chutí 😁
Dcerce ♥️
Nejvíc nejmladsimu synovi, ale občas si dá i prostřední a dokonce i ten nejstarsi🙂
dcerce Zoe 🙂
Detem 🙂
Oběma dětem
Mým synům ❤️❤️
Všem mým třem dětem 😉
Dali bychom je neterince Vali ❤️
Mým dvou destičkami,Hanicce a Jirickovi
Dceram ❤️
Obe dcery by mely radost
Výhra by udělala radost oběma mým mlsounům i mně. Doplnit rychle energii, na to je kapsička nejlepší 😋
Dají si určitě rády všechny tři děti🙂
Radost by měl náš Kubík, Amálka i Terezka
Největší radost by měla nejmladší dcerka, nicméně všechny tři děti by výhru uvítaly.
Mně 😁Synovi by bylo jedno, že je vyhrál. Svoje má jisté tak jako tak :D
Určitě by udělala radost mému synovi a mojí malé neteři, která je miluje 🙂
Výhru bych dala dceři, má je moc ráda.
Memu synovi. Má je moc rád 😍
Výhra by potěšila oba synky. Rádi si občas dají 😀
Výhra by potěšila obě dcerky - jak tu roční, tak i tu šestiletou 🤩😁
Radost by měly naše dvě holčičky, které kapsičky milují 😍
Nevím, které z dětí by bylo více nadšené, ale kapsičky miluje syn i dcera. A navíc je to super na naše společné výlety 😉
Kapsičky by udělaly radost našim dvěma holčičkám 😊😊
Mně, protože by byly zdarma 😄 A následně samozřejmě dětem.
Samozřejmě dcerám
Pracuji ve školce, tak dětem v mojí třídě 💖
Mojim dětem a mně taky 🙂
Synovi, kterej v jiný podobě ovoce nechce 🤦🏻♀️🤷🏻♀️😅 je mu 2,5 roku
Dětem
Všem mým dětem
No tak radost bych měla největší asi já, že bych vyhrála něco pro svoji holčičku 😀🥰 ale malinká by měla taky velikou radost 🍀
Největší radost z výhry by měl syn Vojtíšek
V prvé řadě já a nakonec nejmladší dcera, které by výhra patřila. 🙂
Mé malé neteřince.
Největší radost by měla dceruška a samozřejmě já, protože bych pro ni měla něco dobrého 😊
Největší radost by měly děti - dcera i syn. Ale já bych taky trochu ujedla. 😉
Mladší dceři 🙂
dětem, u nás jedou kapsičky v každém věku 🙂
Největší radost by výhra udělala dětem. Kapsička u nás nesmí chybět v žádném batůžku na výlet nebo jako "pojistka" v aktovce/batůžku do školy/školky.
Radost by měly obě moje děti. Největší ale asi syn. Má je rád od miminka
Synovi, protože kapsičky má rád ke svačinkám na kroužky i do školy.
Radost by měla samozřejmě dcerka, která je basti, ale určitě i tatínek, který ji je rád berte jako rychlou svačinku na koupak a výlety 😁
Mně, stejně je kupujeme, tak bych jednou ušetřila 😄
Obě moje děti kapsičky milují 😃
Naše dcerky
Syn i dcera by byli nadšení, kapsičky by nejradši jedli pořád 🙈
Radost by měli dcerky a určitě by se podělili i s nejmladším členem z rodiny od sestřenky ❤️🍀😊
Mám doma dvě cácorky které mají rády kapsičky. I když té větší je 6 let stále nosíme kapsičky sebou na výlety. Teď chodíme každý víkend. 😊🤗
Tobiášek a Ella milují je oba
naše Eliška, která je zbožňuje
Nasemu Rafaelkovi, moc jidlu neda, ale kapsicky ma rad.
Naším dětem 🙂
Moji starsi dceri,protoze je ma moc rada a schovala bych urcite i pro mladsi dcerku,aby si pak mohly holky dat spolu 🥰
Největší radost bych měla já, že to nemusím platit😃
Následně děti, které ač jsou už odrostlejší, pořád kapsičky miluji.
Všechny tři děti by měli radost . I když dva jsou už odrostlejší, tak ovocné kapsičky mají rády všichni 😊
Dcerka 😂🤩
Kapsičky by udělaly velkou radost synovi 🤗. A určitě by si jich pár vzala i dcera do školy na odpolední sváču 😀
Mladšímu synovi. Ma velkou spotřebu těchto kapsiček😁❤️
Dceři a i mně, že to nemusím kupovat 😁
Dcerce
Dceři i synovi, oba je mají moc rádi 😊
Synovi 🙂
Mamince - ušetřila bych, vyhrála bych a pak bychom si s dcerou daly. Ona by taky občas dostala pribaleno do batůžku, já bych to mlíčkem přeposlala mladšímu Vojtíškovi. Ke kojení jsou kapsičky super věc 🙂 A nejlepší je vždycky dát si s dcerou obě zároveň a udělat si z toho společenskou událost 🙂
Dcerce.
Simonkovi a timejce
Určitě by výhra potěšila dceru.
Synovi
Dětem i mně.
me, ze je nemusim kupovat, ale snedla by je starsi dcera 😀
dcerku Štěpánku
Kapsičky mame rádi všichni - já i děti
Kapsičky by nejvíce uvítala dcera, miluje nezvyklé příchutě které DM nabízí 🥰
Našim dětem
Určitě dětem.
Nasim.klukum
Radost by měl syn
Radost bych měla já z výhry a dcerky z mlsek 🥰
Radost by měla dcera
Z výhry by měla radost moje dcera, která je má moc ráda 🍀♥️
Na výhře si pochutnaji děti
Vsem, co znam 🤩
Dala bych je dětem jako svačinku 😉
Myslim, ze bych se podelila s detmi 😁
Dcerce, bereme je na výlety
Mně, protože bych je nemusela osobně kupovat 😁
Všem, kapsičky u nás jí i dospělí😃🍀
Dceři a synovi 😊
Synkovi
Největší radost bych z výhry měla já, protože bych ušetřila čas z přípravy svačinu a měla bych víc prostoru na děti
Výhra by udělala radost naším dvou detem. Soničce (necelé 3( a Štěpánkovi(1,5)
Tak u nás by to jednoznačně udělalo největší radost chlapovi, protože kdyby jich bylo 25, tak to by měl povolení taky nějakou sníst 😀. Ale syn by byl asi v těsném závěsu za ním. No a v neposlední řadě i já, protože bych je nemusela kupovat 🙂.
Mně, protože si je občas beru do práce, prostřednímu synovi, protože si je bere na tréninky, a v neposlední řadě mým žáčkům, kterým občas poskytnu kapsičku první záchrany v případě, že doma zapomenou svačinu. 🙂
Určitě moji dceři Anetce
Největší radost by měla dcerka, která kapsičky miluje od malinka. Teď je sice v první třídě, ale kapsičky nosíme všude sebou, na výlety, do lesa na houby a i na procházku. No a nějaké by si mohl už i dát syn, kterému bude 7 měsíců a přesnídávky už taky ochutnává.
Prďolovi, který začíná s příkrmy i jeho 3leté ségře, která přesnídávky zbožňuje doteď.
Dětem, dceři i synovi…v tomto teplem období jim z kapsicek delavam zmrzlinu do tvoritek 😊
Největší radost by měli děti, ale chutnají i nám dospělým 😀
Výhru bych dala své dceři, kapsičky miluje.
Našim dětem
Obě naše děti je milují 💞😍❤️ dceři je 6 let a synovi bude příští týden 14 měsíců
Upřímně? Mně, protože bych nemusela chystat svačiny a zrovna dnes jsem navařila, napekla pro 11 dětí na narozeninovou oslavu. 🥰
Výhra by udělala radost dětem. Je to super rychlá svačina do školy a ranní snídaně pro naši školkovou. Nic jiného ráno nestíhá.😆
Dceři
Synovi🙂
Dceři a synovi dcera miluje kapsičky dm a můj syn je začíná poznávat a také miluje
Mým třem miláčkům. Kapsičky milují všichni 😊




Výhru bych s radostí dala mojí dcerce, která dm kapsičky baští skoro každý den.