icon
avatar
apacheeeAMBASADORKA
25. srp 2025    

🎁 soutěž s dm : Zpátky do školy 🎁

Šíleným tempem se nám blíží konec prázdnin a s ním i očekávaný začátek dalšího školního roku - věřím, že tato soutěž vám tak přijde rozhodně vhod. Nevím, jak u vás, ale u nás rozhodně platí, že krabiček na svačinu není nikdy dost 😂

Tentokrát budeme losovat 2 výherce, kteří se mohou těšit:

❤ Výherní balíček číslo 1:
🛒 babylove svačinový box nerezový, 1 ks (neutrální barva - pro chlapce i děvčata)
🛒 babylove bio ovocná tyčinka jablko & banán 4×25, 100 g
🛒 dmBio Müsli tyčinka oves a ořechy 3x35g, 105 g

❤ Výherní balíček číslo 2:
🛒 babylove svačinový box s přihrádkami, 1 ks (neutrální barva - pro chlapce i děvčata)
🛒 babylove bio ovocná tyčinka jablko & banán 4×25, 100 g
🛒 dmBio Müsli tyčinka oves a ořechy 3x35g, 105 g

Jak se do soutěže zapojit?
1) Dejte lajk této zprávě
2) Do komentáře pod TUTO ZPRÁVU mi odpovězte na otázku:

"Kdybyste vyhráli, koho byste krabičkou na svačinu a dobrotami potěšili?"

A nezapomeňte prosím - jeden soutěžící, pouze JEDEN komentář ❤

Soutěžní komentáře můžete přidávat až do úterý 2. září (deadline bude již tradičně o půlnoci) a já potom co nejdříve vylosuji, kdo se bude z výhry radovat.

Výherkyni pak oznámím na svém blogu v samostatném příspěvku.
Přeji hodně štěstí 🍀

Kompletní pravidla ambasadorských soutěží na MK najdete zde:

https://www.modrykonik.cz/jine/pravidla-soutezi-organizovanych-ambasadorkou-znacky/

#babylove #dmbio #dm

avatar

Samozřejmě našeho prvňáčka ♥️ ovocné tyčinky miluje od prvních zubů, a krabičku nutně potřebuje! 🤗

25. srp 2025
avatar

Dceru a syna

25. srp 2025
avatar

Prvňáčkovi našich známých 👦👍

25. srp 2025
avatar
25. srp 2025
avatar

Podělila bych všechny svoje děti.🥰

25. srp 2025
avatar

Jéé to je krásná výhra😍 Máme 3 malé děti, tak by si každý něco vybral🍀

25. srp 2025
avatar

Nejspise dcerku, jde do prvni tridy ☺️, ale určitě by se s braskou rozdelili….

25. srp 2025
avatar

Potěšila bych dceru, zpříjemnila bych jí návrat do školy po prázdninách🙂

25. srp 2025
avatar

Dceru, at se ji jde veseleji do skoly!

25. srp 2025
avatar

Jednička nastupuje v září do první třídy, takže volba by byla jasná ☺️.

25. srp 2025
avatar

Mladsi dceri

25. srp 2025
avatar

Syna, který jde do 5. třídy 🙂

25. srp 2025
avatar

Dceru a syna.

25. srp 2025
avatar

Syna ❤

25. srp 2025
avatar

Dceru🥰

25. srp 2025
avatar

Určitě bych potěšila syna 😉

25. srp 2025
avatar

Urcite jedno z deti

25. srp 2025
avatar

Našeho prvňáčka Matýska 😀

25. srp 2025
avatar

Syna

25. srp 2025
avatar

Neteřinku, která půjde do 1. třídy 🙂

25. srp 2025
avatar

Prvnacka😀 určitě by měl radost

25. srp 2025
avatar
25. srp 2025
avatar

Syny

25. srp 2025
avatar

Moje detatka,aby se tesila do skoly (ne,ted se netesi ani trosicku)

25. srp 2025
avatar

Největší radost z výhry by mělo naše prostřední dítě, syn Matyáš

25. srp 2025
avatar

kamarádce tady na Koňovi

25. srp 2025
avatar

Dceři, která jde do 1.tridy 😊

25. srp 2025
avatar
25. srp 2025
avatar

Mému prvňáčkovi, který máloco má nového, většinu věcí dědí 🙈

25. srp 2025
avatar

sebe! 🙂

25. srp 2025
avatar

Dcery 🥰

25. srp 2025
avatar

Dceru

25. srp 2025
avatar
25. srp 2025
avatar

Nerezový box z dm mají 3 naše děti ze 4 a jsme spokojení. Čtvrté dítě ještě do školy nechodí, ale sváču taky občas potřebuje. Takže by byl pro něj.

25. srp 2025
avatar

Dceru by možná začalo bavit chystat si svačinu. Anebo mě 🙂

25. srp 2025
avatar

Sebe

25. srp 2025
avatar
25. srp 2025
avatar

Pro moje děti, to bude radosti

25. srp 2025
avatar
25. srp 2025
avatar

Obě dcery

25. srp 2025
avatar

Naseho prvnacka 🙂

25. srp 2025
avatar

Moje děti

25. srp 2025
avatar

Dcera jde do první třídy, tak bych udělala radost jí.

25. srp 2025
avatar

Svoje děti ❤️

25. srp 2025
avatar

Určitě mladší dceru, která jde v září do první třídy 🙂

25. srp 2025
avatar

Své děti - páťačku a čerstvého školáčka v přípravné trídě.

25. srp 2025
avatar

Potěšila bych své děti i sebe, protože neustále nějaké krabičky (anebo aspoň jejich víčka) hledáme😁

25. srp 2025
avatar

Ovocné tyčinky pro děti, müsli tyčinky pro mě. S krabičkou by byl problém, asi bych musela koupit druhou 😄

25. srp 2025
avatar

Syny a dceru.

25. srp 2025
avatar
25. srp 2025
avatar

Obě dcery 🙂

25. srp 2025
avatar

Pro syna i dceru na svačiny.

25. srp 2025
avatar

Dceru :😗

25. srp 2025
avatar

Syna🙂

25. srp 2025
avatar

Dceru🩷

25. srp 2025
avatar

Nejmladšího syna, místo do školky nastupujeme do nemocnice s nemocným očičkem

25. srp 2025
avatar

Svoje děti

25. srp 2025
avatar

Dceru

25. srp 2025
avatar

Dceru 🙂

25. srp 2025
avatar

Krabicku pro sebe nebo bych musela poridit druhou aby se skolaci nehadali. Tycinky detem

25. srp 2025
avatar

Podělili bychom se celá rodina.

25. srp 2025
avatar

Mojeho syna druháčka.

25. srp 2025
avatar

Potěšila bych dceru 🙂

25. srp 2025
avatar

Potěšila bych dceru kamarádky.

25. srp 2025
avatar

Potěšila bych mladšího syna, který se chystá do třetí třídy a určitě by se podělil i se starším pubertakem😄

25. srp 2025
avatar

Potěšila bych syna, který jde do první třídy, radost by určitě měl i nejmladší syn. ☺️

25. srp 2025
avatar

Potěšila bych nejmladší dceru, která jde v pondělí poprvé do školky 🙂

25. srp 2025
avatar

Rozhodne bych potesila dceru, ktera jde do ctvrte tridy 😊

25. srp 2025
avatar
25. srp 2025
avatar

Dceru, která jde do druhé třídy 🙂

25. srp 2025
avatar
25. srp 2025
avatar

Kluci by se o to asi pohádali, takže by měl část manžel a část já 😃

25. srp 2025
avatar

Naší nejmladší dceru a malinkou neteř.

25. srp 2025
avatar

Mám tři kluky, o dobrůtky by se rozdělili a boxik by dostal nejmladší.

25. srp 2025
avatar

Dcera by měla radost.

25. srp 2025
avatar

Syn Vojtík by ho jiste vyuzil do skoly 🙂

25. srp 2025
avatar

Dobroty mladšího syna, boxik toho staršího

25. srp 2025
avatar

Dobroty i boxík by potěšily dcery.

25. srp 2025
avatar

Syna. Jde do 1.třídy♡

25. srp 2025
avatar

Dobroty by potěšili naše dva lumpiky a boxik by určitě potěšil našeho prvňáčka

25. srp 2025
avatar

Naseho prvnacka,co se do skoly vubec netesi🤦‍♀️😄

25. srp 2025
avatar

Dcery

25. srp 2025
avatar

Potěšila bych dceru🩷

25. srp 2025
avatar

Dceru, nastupuje do první třídy.😊

25. srp 2025
avatar

Ahojky, dala bych výhru synovi ať se rozhodne komu dárečky dá 😊 💜

25. srp 2025
avatar

Určitě dceru

25. srp 2025
avatar

Dceru, která jde do druhé třídy 😊

25. srp 2025
avatar

Krabičkou nejstaršího syna, nastupuje do 6.třídy do jiné školy, sladkosti by si museli rozdělit všichni tři kluci.

25. srp 2025
avatar

Krabička s dobrotami by potešila dcéru, ktorá pôjde do 1. triedy

25. srp 2025
avatar

Děti

25. srp 2025
avatar

Dceru ☺️

25. srp 2025
avatar

Vše bych darovala nějaké mamince v nouzi. Děti už mám velké a neocenily by tuhle výhru, ale nějaké mamince by jistě radost udělala 🙏

25. srp 2025
avatar

Dceru 😊

25. srp 2025
avatar

Dobroty pro mé dva syny, boxík pro staršího do školy

25. srp 2025
avatar

Své dva syny.

25. srp 2025
avatar

Syna ❤️

25. srp 2025
avatar

Dceru,která jde do první třídy

25. srp 2025
avatar

Potěšila bych sebe, protože svačinu si do práce beru pravidelne a taková krabička by se mi líbila 🙂 A se zbytkem bych se rozdělila doma..

25. srp 2025
avatar
25. srp 2025
avatar

Synkovi od sousedů, jde do 1. třídy.

25. srp 2025
avatar
25. srp 2025
avatar

Sebe, ale používali by děti dcera a syn.

25. srp 2025
avatar

Syna, kterého čeká 1.třída

25. srp 2025
avatar

Dceru a syna.

25. srp 2025
avatar

Ráda krabičkou plnou dobrot potěším synovce, který se těší do 3. třídy 🙂

25. srp 2025
avatar

pro syna

25. srp 2025
avatar

Určitě dceru 🙂

25. srp 2025
avatar

Dceru ❤️

25. srp 2025
avatar

dceru, protože tyhle dobroty miluje

25. srp 2025
avatar

Urcite syna.

25. srp 2025
avatar

Dcerku♥️

25. srp 2025
avatar

pro syna 🙂

25. srp 2025
avatar

Určitě bych potěšila našeho syna 🤗

25. srp 2025
avatar

Dceru, která půjde do třetí třídy 🙂

25. srp 2025
avatar

Dceru, od září jde do druhé třídy 🙂

25. srp 2025
avatar

Obě děti 😉

25. srp 2025
avatar

Potěšila bych mladšího syna.

25. srp 2025
avatar

Potěšila bych syna a jeho mámu 😁

25. srp 2025
avatar

Samozřejmě nas prvnacek by mel radost.

25. srp 2025
avatar

Určitě dceru 🍀😊

25. srp 2025
avatar

Mladšího syna - starší už své obě z DMka má - obě jsou super. 😎

25. srp 2025
avatar

Určitě dceru (jde do první 😊).

25. srp 2025
avatar

Dcery by si to spolu rozdělily🙂

25. srp 2025
avatar

Darovala bych praneteři Elišce. Jde do první třídy 😀

25. srp 2025
avatar

Dceru🙂

25. srp 2025
avatar

Dceru

25. srp 2025
avatar

Nejmladšího synka, který závidí starším bráchům boxiky do skoly😃

25. srp 2025
avatar

Děti by se spolu rozdělily. 🙂

25. srp 2025
avatar

syna

25. srp 2025
avatar

byla by pro celou rodinu 🙂

25. srp 2025
avatar

Krabičkou děti, dobrutky bychom ochutnali všichni.

25. srp 2025
avatar

Syna, a musela bych koupit druhou, aby to druhému synovi nebylo líto 😅

25. srp 2025
avatar

Dceru, jde do první třídy.

25. srp 2025
avatar
25. srp 2025
avatar

Dceru 😊

25. srp 2025
avatar

Asi pro dceru, která jde do první třídy

25. srp 2025
avatar

Jedné nebo druhé dceři. Neb jsem vyhrožovala, že pokud nedohledají krabičky z loňska (a trošku se bojím, že i pokud dohledají, bude v nich nová forma života), budu jim svačiny balit do ubrousku a pytlíku!

25. srp 2025
avatar

Určitě bych ji dala naší dcerce, která nastupuje do první třídy ☺️ měla by radost 🙂

25. srp 2025
avatar

Vše by dostal Pozdní sběr. Věřím, že by se rozdělil 🙂.

25. srp 2025
avatar

Potěšila bych své dva báječné syny 🙂

25. srp 2025
avatar

Kluci by se o to s radostí poprali 🙂

25. srp 2025
avatar
25. srp 2025
avatar

No určitě mojí dceru 😘

25. srp 2025
avatar

Naše děti, protože dobrůtky z DM si kupujeme často a jsou naše oblíbené ☺️

25. srp 2025
avatar

Dceru 🫶

25. srp 2025
avatar

Mého čerstvého prvňáčka

25. srp 2025
avatar

Našeho Tobíka 🥰

25. srp 2025
avatar

Sebe a mého prvňáčka 🤗

25. srp 2025
avatar

Své děti

25. srp 2025
avatar

Mladší dcerku ☺️

25. srp 2025
avatar

Obě moje holky 🙂. Od září už bude i mladší školačka 🏫

25. srp 2025
avatar

Nasi prvnacku urcite. Pokud krabicka neprojde cenzurou a nezabavi ji mladsi, ktera musi mit vsechno jako velka segra 🙂

25. srp 2025
avatar

Sousedku, která pracuje v azylovém domě

25. srp 2025
avatar

Balíček bych věnovala synovci, který půjde do 3.třídy.

25. srp 2025
avatar

Synovi ☺️

25. srp 2025
avatar

Potěšila bych dcerku - prvňačku 🙂

25. srp 2025
avatar

Potěšila by syna jde do 2.třídy a tyhle dobroty ma stále rád.

25. srp 2025
avatar

Určitě by potěšila dceru i syna.

25. srp 2025
avatar

Potěšila bych dceru 😊

25. srp 2025
avatar

Dceru

25. srp 2025
avatar

Potěšila bych syna

25. srp 2025
avatar
25. srp 2025
avatar

Dcerka jde do první třídy 🙂

25. srp 2025
avatar
25. srp 2025
avatar

Pro dceru , nastupuje do první třídy

25. srp 2025
avatar

Naše děti - prvňáčka a druhačku 🙂

25. srp 2025
avatar

Syna 🙂

25. srp 2025
avatar

Dceru 😊

25. srp 2025
avatar

Potěšila bych dceru 🙂

25. srp 2025
avatar

Pro mladšího syna, krabička by mu možná pomohla k tomu aby se trochu rozjedl ..

25. srp 2025
avatar

Dcera jde do první třídy,tak je to jasné 👍

25. srp 2025
avatar

Samozřejmě syna 😊 syna není ještě školák, ale půjde teprve do skolky, ale i tak bychom využili 😊

25. srp 2025
avatar

Dceri,ktera si uz nekdy chysta svaciny sama a rada si vyhraje s několika druhy ovoce nebo suseneho ovoce, urcite by ji potesila. A dost mozna bych pak synovi musela koupit stejnou 😄

25. srp 2025
avatar

Krabičku by si vzal syn do školy, a sladkosti bych podělila mezi obě děti 🙂

25. srp 2025
avatar
25. srp 2025
avatar

pro syna školáka

25. srp 2025
avatar

ratolesti 🙂

25. srp 2025
avatar

Syna 😊

25. srp 2025
avatar

Buď jednoho ze tří školních dětí, ale možná bych si ji nechala sama 😀

25. srp 2025
avatar

Syna, který jde do první třídy 😁

25. srp 2025
avatar

Syna . 😊

25. srp 2025
avatar

Krabička by potěšila syna a její obsah budete muset uchránit před sestrami 😁

25. srp 2025
avatar

Syna na dobroty do školy 🙂

25. srp 2025
avatar

Buď syna druhaka nebo dcéru prvacku🙂 alebo mladšie tri deti ktoré ešte nechodia do skoly 😇

25. srp 2025
avatar

naseho prvnacka 😊

25. srp 2025
avatar

Asi mladšího syna, aby měl taky krabičku jako jeho bráška.

25. srp 2025
avatar

Svoji třeťačku❤️

25. srp 2025
avatar

Dcera by ocenila krabičky, mlsky i syn. 😊

25. srp 2025
avatar

Podělila bych mezi syny

25. srp 2025
avatar

Své dcery

25. srp 2025
avatar

Syna Maxíka

sticker
25. srp 2025
avatar

Dceru

25. srp 2025
avatar

Dcerku Viktorku, miluje ovocne tyčinky a když je má navíc ještě s další svačinku v boxu tak to vydrží nést i sama až na hřiště

25. srp 2025
avatar

Vše by dostala dcerka,nastupuje do 1.třídy 💗

25. srp 2025
avatar

Dceru Anežku 😘

25. srp 2025
avatar

Syna

25. srp 2025
avatar

Výhra by potěšila mého druháčka Adámka

25. srp 2025
avatar
25. srp 2025
avatar

Mladší dceru.🙂

25. srp 2025
avatar

Škatulí dceru, ta zbožňuje všeliajaký krabičky a jídlem syna. Ten zase sní na co přijde🤣

25. srp 2025
avatar

Potesim tím dceru.

25. srp 2025
avatar

Syna 🥰

25. srp 2025
avatar

Potěšila bych krabičkou na svačinu svoji malou dceru a svačinku bych dala oblíbené neteřince. 🙂

25. srp 2025
avatar

Těžká volba, zda syna nebo dceru, asi bych pak dokupovala druhý box :D

25. srp 2025
avatar

Vnucce

25. srp 2025
avatar

Své děti bych potěšila 😊

25. srp 2025
avatar

obe deti, ale zrejme vice syna, ktery by dostal krabicku. starsi uz jednu ma

25. srp 2025
avatar

Syna ❤️

25. srp 2025
avatar
25. srp 2025
avatar

Kluky oba

25. srp 2025
avatar

Dceru Elku, jde do první třídy a moc se těší 💪

25. srp 2025
avatar

Svým dětem ❤️

25. srp 2025
avatar

Výhru by dostal mladší synek, který je předškolák, a závidí staršímu bráchovi, třeťákovi, že si teď může kupovat spoustu věcí jako výbavu do školy 🙂.

25. srp 2025
avatar

Dětičky by se podelily..klasicky u toho pohádaly a pak by se nejak domluvily 😀❤️

25. srp 2025
avatar

Našeho syna, který jde do první třídy.

25. srp 2025
avatar

Moje děti.

25. srp 2025
avatar

Děti, nějak by se podělily🙂

25. srp 2025
avatar

Moji dceru ❤️

25. srp 2025
avatar

Syna, krabiček a hlavně dobrůtek nemá nikdy dost.

25. srp 2025
avatar

Budoucí čtvrťačku

25. srp 2025
avatar

Krabičku by dostal mladší syn jako dárek pro zpříjemnění nástupu do školky...

25. srp 2025
avatar

Já bych Dobroty rozdělila Karolince a Kristynce a krabičku by dostala starší do školy.

25. srp 2025
avatar

Obdarovala bych naší malou cácorku

25. srp 2025
avatar

Dala bych to svým dětem

26. srp 2025
avatar

Podělili bychom se celá rodina, všichni nosíme svačiny do práce.

26. srp 2025
avatar

Se dvema skolakama a jednim skolkacem jeste pochybi 🤣🤣🤣🤣

26. srp 2025
avatar

Samozřejmě mým dětem

26. srp 2025
avatar

Potěšila bych svého syna Arturka 😊

26. srp 2025
avatar
26. srp 2025
avatar

Syna, který jde do první třídy 🙂

26. srp 2025
avatar

Svoje dvě děti. 😉

26. srp 2025
avatar

Mého synka Mirečka ♥

26. srp 2025
avatar

Dceru, která nastupuje do první třídy 🍀

26. srp 2025
avatar

syna i sebe 😉

26. srp 2025
avatar

moje 2 dcerky

26. srp 2025
avatar

Svoji dceru.

26. srp 2025
avatar

Pro dceru 💓

26. srp 2025
avatar

Krabičkou spíš mladšího syna, o dobroty by se podělili oba

26. srp 2025
avatar

Dceru ❤️

26. srp 2025
avatar

Rozdělila bych mým dvoum dceram

26. srp 2025
avatar

Mého nejmladšího 🙂

26. srp 2025
avatar

no své syny 😍

26. srp 2025
avatar

Dceru 🙂

26. srp 2025
avatar

Mam dve cacorky ktere by se o jeden box urcite pohadali. Ta mladsi by pak odesla s placem, starsi by za ni doslo ze teda si nekdy krabicku pujcit muze kdyz pojedou se skolkou na vylet a bylo by zase vyreseno ;)

26. srp 2025
avatar

Samozřejmě by výhra potěšila moji dcerku ❤️

26. srp 2025
avatar

Určitě dcerku, té by se krabička moc líbila 😊

26. srp 2025
avatar

Darovala bych ji dceři, která věří, že v každé krabičce na svačinu se může schovávat malý kousek kouzla.

26. srp 2025
avatar

Naše holky jdou do nové školy ať se těší na svačinky

26. srp 2025
avatar

Dceru,která jde do první tridy

26. srp 2025
avatar

Obdarovala bych syna.

26. srp 2025
avatar

Jedno z dětí

26. srp 2025
avatar

Dceru 😊

26. srp 2025
avatar

Jak to znám u nás, tak jakmile bych to otevřela, už by mi bylo vysvětleno, že to není moje, ale syna, protože ... jsou na tom obrázky a je to přece pro něj 🙂.

26. srp 2025
avatar

Krabička by se moc líbila synovi, který by ji dostal 😍 miluje motivy se zvířátky

26. srp 2025
avatar

Krabičku bych dala synovi🙂

26. srp 2025
avatar

Dceru, jde do 1.tridy🙂

26. srp 2025
avatar

Dobrotama bych podelila deti a krabicku bych si nechala ja.

26. srp 2025
avatar

Syna , jde do 1. třídy

26. srp 2025
avatar

Potěšila.bych dobrotami naše tři děti a krabičku bych nechala dceři do první třídy 🥰

26. srp 2025
avatar

Svoje děti.

26. srp 2025
avatar

Dcerky 😊

26. srp 2025
avatar

Svoje děti

26. srp 2025
avatar

Určitě nejmenšího syna Sebastiánka ♥️♥️jde do 4 třídy a tyhle boxíky na jídlo má rád. Líbí se mu jak je to rozdělené . Svačinu do školy si rád připravuje sám . Da si tam buď sušenku nebo bombonky, do dalšího fochu zeleninu nebo ovoce a do dalšího normalne buď rohlík , chlebik nebo croissant na co ma chuť zrovna. ♥️♥️♥️♥️jinak dobroty bych rozdělila ♥️

26. srp 2025
avatar

Potěšila bych svou dceru. Zrovna tento boxik si vyhledla. Tak zkusím stesti a třeba to vyjde.

26. srp 2025
avatar

Určitě bych potěšila svého syna kterého by to opravdu potěšilo ♥️. Na výletové svačinky jak dělané

26. srp 2025
avatar

Potěšila bych moje školou povinné děti. Letos už budou tři. Oni totiž neřeší moje/tvoje krabička, ale různě si je půjčují, nebo vezmou kterou potřebují atd. Takže i o výherní krabičku by se podělily. No a o tyčinky samozřejmě taky.

26. srp 2025
avatar

Potěšila bych syna, který jde to 1. třídy

26. srp 2025
avatar

Dcerku, půjde už do 3. třídy. Je to neskutečné, jak rychle ten čas letí. 🙈

26. srp 2025
avatar
26. srp 2025
avatar

dceru

26. srp 2025
avatar

Dceru Anetku, která jde do první třídy ❤️

26. srp 2025
avatar

Určitě dceru

26. srp 2025
avatar

Dceru 🙂

26. srp 2025
avatar

Krabičku by dostal syn na svačiny do první třídy a s dobrotami by se rozdělil s mladším bráškou 😉.

26. srp 2025
avatar

Manželovi, děti krabičky mají. Byl by nadšen, pořád nějakou hledá 😂

26. srp 2025
avatar

Obě dcery, možná bych musela dokoupit druhou krabičku😃

27. srp 2025
avatar

Svého syna bych obdarovala

27. srp 2025
avatar

Děti krabičky mají, takže by vyhrál manžel 🤗♥️

27. srp 2025
avatar

Dceru, která půjde do 1. třídy

27. srp 2025
avatar

Dceru

27. srp 2025
avatar

Pro syna

27. srp 2025
avatar

O výhru by se podělili synové 🙂

27. srp 2025
avatar

Urcite pro dceru, ktera jde do prvni tridy.

27. srp 2025
avatar

Musela bych podělit děti na střídačku 🙂

27. srp 2025
avatar

Dceru a syna

27. srp 2025
avatar

Syna,který jde do 2.tridy.

27. srp 2025
avatar

Dceru, jde do 3.tridy a určitě by ji nová potěšila 😊

27. srp 2025
avatar

Pro našeho chlapečka v péči,který jde letos do první třídy 💝

27. srp 2025
avatar

Dceři, pokud by se tedy nedohadoval o této výhře její bratr. To bych si snad výhru nechala sama.

27. srp 2025
avatar

Spíš bych obdarovala dceru, jde do 3. třídy. Syn bude předškolák.

27. srp 2025
avatar

Dceru do 1 třídy

27. srp 2025
avatar

Svoje holky

27. srp 2025
avatar

Samozřejmě naše děti ❤️

27. srp 2025
avatar

mladči dětatka naše🙂

28. srp 2025
avatar

Určitě obě děti a boxik by byl dohromady na střídačku🙂

29. srp 2025
avatar

Dostal by jí syn

29. srp 2025
avatar

Všechny tři děti bych podělila.

29. srp 2025
avatar
29. srp 2025
avatar

Podělila bych všechny děti

30. srp 2025
avatar

Obdarovala bych dceru😻

31. srp 2025
avatar

Krabičku by dostal náš prvňáček a dobroty bych rozdělila mezi oba syny.

31. srp 2025
avatar

POtěšila bych dcerku a ona by se určitě podělila o dobroty s bráchou.

2. zář 2025
avatar

Darovala bych samozřejmě našemu prvňáčkovi 😊

2. zář 2025
avatar

Balíček by byl pro našeho syna, který právě nastoupil do 1.třídy 😊

2. zář 2025
avatar

Výhra by byla krásným překvapením pro dceru v druhé třídě, ale i pro naši mladší předškolačku 🙂

2. zář 2025
avatar

Balíček bych rozdělila mezi dcerku a syna 🍀💞

2. zář 2025
avatar

Rozdelila bych děti.

2. zář 2025
avatar

Určitě dcerku, udělalo by ji to velkou radost 🥰

2. zář 2025
avatar

Zcela jistě by to dostal Vašík. Brácha mu odjel na intr, tak by zahnal smutek.

2. zář 2025
avatar

Určitě pro dcery 😉

2. zář 2025
avatar

Rozdělila bych dětem a asi bych si taky něco uzobla 🙂

2. zář 2025
avatar

Dceru

2. zář 2025
avatar

Syna🙂

2. zář 2025
avatar

Dceru 🙂

2. zář 2025
avatar

Samozřejmě mé dva milované syny😍

2. zář 2025
avatar

dceru, puberťačku bláznivou 😀

2. zář 2025
avatar

Syna💖

2. zář 2025
avatar

Cerstvou druhacku 🤩

2. zář 2025
avatar

Syna 😊

2. zář 2025
avatar

Našeho školáka🙂

2. zář 2025
avatar

Samozřejmě svého prvňáčka 😁

2. zář 2025
avatar

Pro dcerku, nastoupila do nové školy

2. zář 2025
avatar

Potěšila by mé dcery 😉❤️

2. zář 2025
avatar
2. zář 2025
avatar

Byla by pro syna 🙂

2. zář 2025
avatar

Oba syny. Mladší by bral krabičku, starší tyčinky 🙂

2. zář 2025
avatar

Dcery a syna 😊

2. zář 2025
avatar

Mělo by to být pro děti ,ale největší radost z krabičky bych měla já . A co se týče tyčinek - ty také nejsou jen pro děti 🙂

2. zář 2025
avatar

Určitě největší radost by měl syn, který šel do první třídy a zatím je nadšený úplně ze všeho 🙂

2. zář 2025
avatar

Moje dvě dětičky, školkáčky, bez svačiny nevyrážíme ven, mají hlad vždy a všude🙂

2. zář 2025
avatar

Potěšila bych dceru Verunku. Je to školačka.

2. zář 2025
avatar

Určitě svoji malou princeznu 🥰

2. zář 2025
avatar

Dceru a syna

2. zář 2025
avatar

Naše školáky

2. zář 2025
avatar

Svoje dvě děti 🙂

2. zář 2025
avatar
2. zář 2025
avatar

Určitě dcerku 🍀

2. zář 2025
avatar

Určitě dceru (4 třída) miluje jídlo a hlavně svačiny 😁❤️

2. zář 2025
avatar

Dceru, nastoupila do 2. třídy, ale i syna, na výlety není krabiček a tyčinek nikdy dost.

2. zář 2025
avatar

Výhra by potěšila moji dceru.

2. zář 2025
avatar

Mám 5 dětí,ale 2 jsou ještě malé miminka.Ostatni 3 by se určitě rozdělili 😍🤩

2. zář 2025
avatar

Výhru bych určitě předala synovi který je teď ve 3. třídě

2. zář 2025
avatar
2. zář 2025
avatar

Dceru☺️ Zrovna dneska jsem na tu krabičku koukala a říkala si, jestli jí mám koupit...

2. zář 2025
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný