🎁 soutěž s dm : Zpátky do školy 🎁
Šíleným tempem se nám blíží konec prázdnin a s ním i očekávaný začátek dalšího školního roku - věřím, že tato soutěž vám tak přijde rozhodně vhod. Nevím, jak u vás, ale u nás rozhodně platí, že krabiček na svačinu není nikdy dost 😂
Tentokrát budeme losovat 2 výherce, kteří se mohou těšit:
❤ Výherní balíček číslo 1:
🛒 babylove svačinový box nerezový, 1 ks (neutrální barva - pro chlapce i děvčata)
🛒 babylove bio ovocná tyčinka jablko & banán 4×25, 100 g
🛒 dmBio Müsli tyčinka oves a ořechy 3x35g, 105 g
❤ Výherní balíček číslo 2:
🛒 babylove svačinový box s přihrádkami, 1 ks (neutrální barva - pro chlapce i děvčata)
🛒 babylove bio ovocná tyčinka jablko & banán 4×25, 100 g
🛒 dmBio Müsli tyčinka oves a ořechy 3x35g, 105 g
Jak se do soutěže zapojit?
1) Dejte lajk této zprávě
2) Do komentáře pod TUTO ZPRÁVU mi odpovězte na otázku:
"Kdybyste vyhráli, koho byste krabičkou na svačinu a dobrotami potěšili?"
A nezapomeňte prosím - jeden soutěžící, pouze JEDEN komentář ❤
Soutěžní komentáře můžete přidávat až do úterý 2. září (deadline bude již tradičně o půlnoci) a já potom co nejdříve vylosuji, kdo se bude z výhry radovat.
Výherkyni pak oznámím na svém blogu v samostatném příspěvku.
Přeji hodně štěstí 🍀
Kompletní pravidla ambasadorských soutěží na MK najdete zde:
https://www.modrykonik.cz/jine/pravidla-soutezi-organizovanych-ambasadorkou-znacky/
Dceru a syna
Prvňáčkovi našich známých 👦👍
syna
Podělila bych všechny svoje děti.🥰
Jéé to je krásná výhra😍 Máme 3 malé děti, tak by si každý něco vybral🍀
Nejspise dcerku, jde do prvni tridy ☺️, ale určitě by se s braskou rozdelili….
Potěšila bych dceru, zpříjemnila bych jí návrat do školy po prázdninách🙂
Dceru, at se ji jde veseleji do skoly!
Jednička nastupuje v září do první třídy, takže volba by byla jasná ☺️.
Mladsi dceri
Syna, který jde do 5. třídy 🙂
Dceru a syna.
Syna ❤
Dceru🥰
Určitě bych potěšila syna 😉
Urcite jedno z deti
Našeho prvňáčka Matýska 😀
Syna
Neteřinku, která půjde do 1. třídy 🙂
Prvnacka😀 určitě by měl radost
Syna
Syny
Moje detatka,aby se tesila do skoly (ne,ted se netesi ani trosicku)
Největší radost z výhry by mělo naše prostřední dítě, syn Matyáš
kamarádce tady na Koňovi
Dceři, která jde do 1.tridy 😊
Dceru
Mému prvňáčkovi, který máloco má nového, většinu věcí dědí 🙈
sebe! 🙂
Dcery 🥰
Dceru
Syna
Nerezový box z dm mají 3 naše děti ze 4 a jsme spokojení. Čtvrté dítě ještě do školy nechodí, ale sváču taky občas potřebuje. Takže by byl pro něj.
Dceru by možná začalo bavit chystat si svačinu. Anebo mě 🙂
Sebe
Sebe
Pro moje děti, to bude radosti
Dceru
Obě dcery
Naseho prvnacka 🙂
Moje děti
Dcera jde do první třídy, tak bych udělala radost jí.
Svoje děti ❤️
Určitě mladší dceru, která jde v září do první třídy 🙂
Své děti - páťačku a čerstvého školáčka v přípravné trídě.
Potěšila bych své děti i sebe, protože neustále nějaké krabičky (anebo aspoň jejich víčka) hledáme😁
Ovocné tyčinky pro děti, müsli tyčinky pro mě. S krabičkou by byl problém, asi bych musela koupit druhou 😄
Syny a dceru.
Deti
Obě dcery 🙂
Pro syna i dceru na svačiny.
Dceru :😗
Syna🙂
Dceru🩷
Nejmladšího syna, místo do školky nastupujeme do nemocnice s nemocným očičkem
Svoje děti
Dceru
Dceru 🙂
Krabicku pro sebe nebo bych musela poridit druhou aby se skolaci nehadali. Tycinky detem
Podělili bychom se celá rodina.
Mojeho syna druháčka.
Potěšila bych dceru 🙂
Potěšila bych dceru kamarádky.
Potěšila bych mladšího syna, který se chystá do třetí třídy a určitě by se podělil i se starším pubertakem😄
Potěšila bych syna, který jde do první třídy, radost by určitě měl i nejmladší syn. ☺️
Potěšila bych nejmladší dceru, která jde v pondělí poprvé do školky 🙂
Rozhodne bych potesila dceru, ktera jde do ctvrte tridy 😊
Syna
Dceru, která jde do druhé třídy 🙂
Pro syna
Kluci by se o to asi pohádali, takže by měl část manžel a část já 😃
Naší nejmladší dceru a malinkou neteř.
Mám tři kluky, o dobrůtky by se rozdělili a boxik by dostal nejmladší.
Dcera by měla radost.
Syn Vojtík by ho jiste vyuzil do skoly 🙂
Dobroty mladšího syna, boxik toho staršího
Dobroty i boxík by potěšily dcery.
Syna. Jde do 1.třídy♡
Dobroty by potěšili naše dva lumpiky a boxik by určitě potěšil našeho prvňáčka
Naseho prvnacka,co se do skoly vubec netesi🤦♀️😄
Dcery
Potěšila bych dceru🩷
Dceru, nastupuje do první třídy.😊
Ahojky, dala bych výhru synovi ať se rozhodne komu dárečky dá 😊 💜
Určitě dceru
Dceru, která jde do druhé třídy 😊
Krabičkou nejstaršího syna, nastupuje do 6.třídy do jiné školy, sladkosti by si museli rozdělit všichni tři kluci.
Krabička s dobrotami by potešila dcéru, ktorá pôjde do 1. triedy
Děti
Dceru ☺️
Vše bych darovala nějaké mamince v nouzi. Děti už mám velké a neocenily by tuhle výhru, ale nějaké mamince by jistě radost udělala 🙏
Dceru 😊
Dobroty pro mé dva syny, boxík pro staršího do školy
Své dva syny.
Syna ❤️
Dceru,která jde do první třídy
Potěšila bych sebe, protože svačinu si do práce beru pravidelne a taková krabička by se mi líbila 🙂 A se zbytkem bych se rozdělila doma..
Syna.
Synkovi od sousedů, jde do 1. třídy.
Syna
Sebe, ale používali by děti dcera a syn.
Syna, kterého čeká 1.třída
Dceru a syna.
Ráda krabičkou plnou dobrot potěším synovce, který se těší do 3. třídy 🙂
pro syna
Určitě dceru 🙂
Dceru ❤️
dceru, protože tyhle dobroty miluje
Urcite syna.
Dcerku♥️
pro syna 🙂
Určitě bych potěšila našeho syna 🤗
Dceru, která půjde do třetí třídy 🙂
Dceru, od září jde do druhé třídy 🙂
Obě děti 😉
Potěšila bych mladšího syna.
Potěšila bych syna a jeho mámu 😁
Samozřejmě nas prvnacek by mel radost.
Určitě dceru 🍀😊
Mladšího syna - starší už své obě z DMka má - obě jsou super. 😎
Určitě dceru (jde do první 😊).
Dcery by si to spolu rozdělily🙂
Darovala bych praneteři Elišce. Jde do první třídy 😀
Dceru🙂
Dceru
Nejmladšího synka, který závidí starším bráchům boxiky do skoly😃
Děti by se spolu rozdělily. 🙂
syna
byla by pro celou rodinu 🙂
Krabičkou děti, dobrutky bychom ochutnali všichni.
Syna, a musela bych koupit druhou, aby to druhému synovi nebylo líto 😅
Dceru, jde do první třídy.
Syna
Dceru 😊
Asi pro dceru, která jde do první třídy
Jedné nebo druhé dceři. Neb jsem vyhrožovala, že pokud nedohledají krabičky z loňska (a trošku se bojím, že i pokud dohledají, bude v nich nová forma života), budu jim svačiny balit do ubrousku a pytlíku!
Určitě bych ji dala naší dcerce, která nastupuje do první třídy ☺️ měla by radost 🙂
Vše by dostal Pozdní sběr. Věřím, že by se rozdělil 🙂.
Potěšila bych své dva báječné syny 🙂
Kluci by se o to s radostí poprali 🙂
Dcera
No určitě mojí dceru 😘
Naše děti, protože dobrůtky z DM si kupujeme často a jsou naše oblíbené ☺️
Dceru 🫶
Mého čerstvého prvňáčka
Našeho Tobíka 🥰
Sebe a mého prvňáčka 🤗
Své děti
Mladší dcerku ☺️
Obě moje holky 🙂. Od září už bude i mladší školačka 🏫
Nasi prvnacku urcite. Pokud krabicka neprojde cenzurou a nezabavi ji mladsi, ktera musi mit vsechno jako velka segra 🙂
Sousedku, která pracuje v azylovém domě
Balíček bych věnovala synovci, který půjde do 3.třídy.
Synovi ☺️
Potěšila bych dcerku - prvňačku 🙂
Potěšila by syna jde do 2.třídy a tyhle dobroty ma stále rád.
Určitě by potěšila dceru i syna.
Potěšila bych dceru 😊
Dceru
Potěšila bych syna
Děti
Dcerka jde do první třídy 🙂
Syna
Pro dceru , nastupuje do první třídy
Naše děti - prvňáčka a druhačku 🙂
Syna 🙂
Dceru 😊
Potěšila bych dceru 🙂
Pro mladšího syna, krabička by mu možná pomohla k tomu aby se trochu rozjedl ..
Dcera jde do první třídy,tak je to jasné 👍
Samozřejmě syna 😊 syna není ještě školák, ale půjde teprve do skolky, ale i tak bychom využili 😊
Dceri,ktera si uz nekdy chysta svaciny sama a rada si vyhraje s několika druhy ovoce nebo suseneho ovoce, urcite by ji potesila. A dost mozna bych pak synovi musela koupit stejnou 😄
Krabičku by si vzal syn do školy, a sladkosti bych podělila mezi obě děti 🙂
Syna
pro syna školáka
ratolesti 🙂
Syna 😊
Buď jednoho ze tří školních dětí, ale možná bych si ji nechala sama 😀
Syna, který jde do první třídy 😁
Syna . 😊
Krabička by potěšila syna a její obsah budete muset uchránit před sestrami 😁
Syna na dobroty do školy 🙂
Buď syna druhaka nebo dcéru prvacku🙂 alebo mladšie tri deti ktoré ešte nechodia do skoly 😇
naseho prvnacka 😊
Asi mladšího syna, aby měl taky krabičku jako jeho bráška.
Svoji třeťačku❤️
Dcera by ocenila krabičky, mlsky i syn. 😊
Podělila bych mezi syny
Své dcery
Syna Maxíka

Dceru
Dcerku Viktorku, miluje ovocne tyčinky a když je má navíc ještě s další svačinku v boxu tak to vydrží nést i sama až na hřiště
Vše by dostala dcerka,nastupuje do 1.třídy 💗
Dceru Anežku 😘
Syna
Výhra by potěšila mého druháčka Adámka
Dceru
Mladší dceru.🙂
Škatulí dceru, ta zbožňuje všeliajaký krabičky a jídlem syna. Ten zase sní na co přijde🤣
Potesim tím dceru.
Syna 🥰
Potěšila bych krabičkou na svačinu svoji malou dceru a svačinku bych dala oblíbené neteřince. 🙂
Těžká volba, zda syna nebo dceru, asi bych pak dokupovala druhý box :D
Vnucce
Své děti bych potěšila 😊
obe deti, ale zrejme vice syna, ktery by dostal krabicku. starsi uz jednu ma
Syna ❤️
Dceru
Kluky oba
Dceru Elku, jde do první třídy a moc se těší 💪
Svým dětem ❤️
Výhru by dostal mladší synek, který je předškolák, a závidí staršímu bráchovi, třeťákovi, že si teď může kupovat spoustu věcí jako výbavu do školy 🙂.
Dětičky by se podelily..klasicky u toho pohádaly a pak by se nejak domluvily 😀❤️
Našeho syna, který jde do první třídy.
Moje děti.
Děti, nějak by se podělily🙂
Moji dceru ❤️
Syna, krabiček a hlavně dobrůtek nemá nikdy dost.
Budoucí čtvrťačku
Krabičku by dostal mladší syn jako dárek pro zpříjemnění nástupu do školky...
Já bych Dobroty rozdělila Karolince a Kristynce a krabičku by dostala starší do školy.
Obdarovala bych naší malou cácorku
Dala bych to svým dětem
Podělili bychom se celá rodina, všichni nosíme svačiny do práce.
Se dvema skolakama a jednim skolkacem jeste pochybi 🤣🤣🤣🤣
Samozřejmě mým dětem
Potěšila bych svého syna Arturka 😊
Syna
Syna, který jde do první třídy 🙂
Svoje dvě děti. 😉
Mého synka Mirečka ♥
Dceru, která nastupuje do první třídy 🍀
syna i sebe 😉
moje 2 dcerky
Svoji dceru.
Pro dceru 💓
Krabičkou spíš mladšího syna, o dobroty by se podělili oba
Dceru ❤️
Rozdělila bych mým dvoum dceram
Mého nejmladšího 🙂
no své syny 😍
Dceru 🙂
Mam dve cacorky ktere by se o jeden box urcite pohadali. Ta mladsi by pak odesla s placem, starsi by za ni doslo ze teda si nekdy krabicku pujcit muze kdyz pojedou se skolkou na vylet a bylo by zase vyreseno ;)
Samozřejmě by výhra potěšila moji dcerku ❤️
Určitě dcerku, té by se krabička moc líbila 😊
Darovala bych ji dceři, která věří, že v každé krabičce na svačinu se může schovávat malý kousek kouzla.
Naše holky jdou do nové školy ať se těší na svačinky
Dceru,která jde do první tridy
Obdarovala bych syna.
Jedno z dětí
Dceru 😊
Jak to znám u nás, tak jakmile bych to otevřela, už by mi bylo vysvětleno, že to není moje, ale syna, protože ... jsou na tom obrázky a je to přece pro něj 🙂.
Krabička by se moc líbila synovi, který by ji dostal 😍 miluje motivy se zvířátky
Krabičku bych dala synovi🙂
Dceru, jde do 1.tridy🙂
Dobrotama bych podelila deti a krabicku bych si nechala ja.
Syna , jde do 1. třídy
Potěšila.bych dobrotami naše tři děti a krabičku bych nechala dceři do první třídy 🥰
Svoje děti.
Dcerky 😊
Svoje děti
Určitě nejmenšího syna Sebastiánka ♥️♥️jde do 4 třídy a tyhle boxíky na jídlo má rád. Líbí se mu jak je to rozdělené . Svačinu do školy si rád připravuje sám . Da si tam buď sušenku nebo bombonky, do dalšího fochu zeleninu nebo ovoce a do dalšího normalne buď rohlík , chlebik nebo croissant na co ma chuť zrovna. ♥️♥️♥️♥️jinak dobroty bych rozdělila ♥️
Potěšila bych svou dceru. Zrovna tento boxik si vyhledla. Tak zkusím stesti a třeba to vyjde.
Určitě bych potěšila svého syna kterého by to opravdu potěšilo ♥️. Na výletové svačinky jak dělané
Potěšila bych moje školou povinné děti. Letos už budou tři. Oni totiž neřeší moje/tvoje krabička, ale různě si je půjčují, nebo vezmou kterou potřebují atd. Takže i o výherní krabičku by se podělily. No a o tyčinky samozřejmě taky.
Potěšila bych syna, který jde to 1. třídy
Dcerku, půjde už do 3. třídy. Je to neskutečné, jak rychle ten čas letí. 🙈
Syna
dceru
Dceru Anetku, která jde do první třídy ❤️
Určitě dceru
Dceru 🙂
Krabičku by dostal syn na svačiny do první třídy a s dobrotami by se rozdělil s mladším bráškou 😉.
Manželovi, děti krabičky mají. Byl by nadšen, pořád nějakou hledá 😂
Obě dcery, možná bych musela dokoupit druhou krabičku😃
Svého syna bych obdarovala
Děti krabičky mají, takže by vyhrál manžel 🤗♥️
Dceru, která půjde do 1. třídy
Dceru
Pro syna
O výhru by se podělili synové 🙂
Urcite pro dceru, ktera jde do prvni tridy.
Musela bych podělit děti na střídačku 🙂
Dceru a syna
Syna,který jde do 2.tridy.
Dceru, jde do 3.tridy a určitě by ji nová potěšila 😊
Pro našeho chlapečka v péči,který jde letos do první třídy 💝
Dceři, pokud by se tedy nedohadoval o této výhře její bratr. To bych si snad výhru nechala sama.
Spíš bych obdarovala dceru, jde do 3. třídy. Syn bude předškolák.
Dceru do 1 třídy
Svoje holky
Samozřejmě naše děti ❤️
mladči dětatka naše🙂
Určitě obě děti a boxik by byl dohromady na střídačku🙂
Dostal by jí syn
Všechny tři děti bych podělila.
Deti
Podělila bych všechny děti
Obdarovala bych dceru😻
Krabičku by dostal náš prvňáček a dobroty bych rozdělila mezi oba syny.
POtěšila bych dcerku a ona by se určitě podělila o dobroty s bráchou.
Darovala bych samozřejmě našemu prvňáčkovi 😊
Balíček by byl pro našeho syna, který právě nastoupil do 1.třídy 😊
Výhra by byla krásným překvapením pro dceru v druhé třídě, ale i pro naši mladší předškolačku 🙂
Balíček bych rozdělila mezi dcerku a syna 🍀💞
Rozdelila bych děti.
Určitě dcerku, udělalo by ji to velkou radost 🥰
Zcela jistě by to dostal Vašík. Brácha mu odjel na intr, tak by zahnal smutek.
Určitě pro dcery 😉
Rozdělila bych dětem a asi bych si taky něco uzobla 🙂
Dceru
Syna🙂
Dceru 🙂
Samozřejmě mé dva milované syny😍
dceru, puberťačku bláznivou 😀
Syna💖
Cerstvou druhacku 🤩
Syna 😊
Našeho školáka🙂
Samozřejmě svého prvňáčka 😁
Pro dcerku, nastoupila do nové školy
Potěšila by mé dcery 😉❤️
Děti
Byla by pro syna 🙂
Oba syny. Mladší by bral krabičku, starší tyčinky 🙂
Dcery a syna 😊
Mělo by to být pro děti ,ale největší radost z krabičky bych měla já . A co se týče tyčinek - ty také nejsou jen pro děti 🙂
Určitě největší radost by měl syn, který šel do první třídy a zatím je nadšený úplně ze všeho 🙂
Moje dvě dětičky, školkáčky, bez svačiny nevyrážíme ven, mají hlad vždy a všude🙂
Potěšila bych dceru Verunku. Je to školačka.
Určitě svoji malou princeznu 🥰
Dceru a syna
Naše školáky
Svoje dvě děti 🙂
Syna
Určitě dcerku 🍀
Určitě dceru (4 třída) miluje jídlo a hlavně svačiny 😁❤️
Dceru, nastoupila do 2. třídy, ale i syna, na výlety není krabiček a tyčinek nikdy dost.
Výhra by potěšila moji dceru.
Mám 5 dětí,ale 2 jsou ještě malé miminka.Ostatni 3 by se určitě rozdělili 😍🤩
Výhru bych určitě předala synovi který je teď ve 3. třídě
Dceru
Dceru☺️ Zrovna dneska jsem na tu krabičku koukala a říkala si, jestli jí mám koupit...

Samozřejmě našeho prvňáčka ♥️ ovocné tyčinky miluje od prvních zubů, a krabičku nutně potřebuje! 🤗