Na palačinky nebo na lžičku
Jen tak
Mažeme na pečivo nebo palačinku
Na lžičku nebo mažeme na opečený toast v topinkovači
Na lžičku nebo na prst 😃
Jak kdy je chut...lzicka nebo namazat
Na lžičku, na lívaneček a do kaše. Nebo zakomponovat třeba do krému. Mňam!
Já jím samotné, synům mažu na oblíbený rohlík nebo palačinky
Namazane 🙂
Původně určené k namazání, ale málokdy na to stihne dojít 🙂
Jen tak na lžičku mnam
Na lžičku
Na lžičku a nebo na palačinky.
Obojí- když jdu kolem, tak na lžičku
Obojí
Oba způsoby🙂, ale spíš namazat.
Na palačinkách a waflích
Také namazané na palačinkách nebo waflích 🙂
na palačinkách nebo i na rohlíku
Jen tak ze lžičky
Lžička 🤣
Většinou se vzorně mažou 😊, ale pokud se jedná třeba o arašídový krém od Natu, tak ten bych byla schopná sežrat jen tak lžičkou úplně v pohodě 😁😁😁
Na lzičku nebo na palačinky
Na palačinkách.
Na lžičku
Já na lžičku a děti na lžičku a namazané na vaflích
Na suchar
Namazané.
Namazat.
Někdy namazat, někdy na lžičku 😀
Na cookies
Většinou mažeme na toustový chleba .
Jediné na lžičku 🙂
Na lzicku a dcera jeste na domaci wafle
Tak i tak 🙂
Na cerstvy rohlik
Na palačinky.
Na palačinky nebo lívance...
namazat na palačinky
Dcera ideálně na lžičku, jinak na palačinky či toust. Já do kaše 😁
Na.oba způsoby
Rozhodne namazat
Jen tak lžičkou 🤗
Samotné nebo na palačinky ❤️
Namazane
Na lžičku 👍🏻
Na lžičku 😄
Nejčastěji na lívancích
Na lžičku
Lžička 🙂
Na palačinky
Na lívance
Na lžíci
Na palačinky, ale kupuju velice výjimečně.
Arašídové máslo si dávají děti na pečivo.
Na lžičku
Dceři mažu na palačinky. Já se spokojím se lžičkou 🙂
Děti jen tak na lžičku, já si to ráda na něco namažu...
Jak je zrovna chut 😁
Samotné 😁
Namazat
Hlavně tajně a na lžičku
Na lžičku
Na lžičku ☺️
Na palačinky, lívance a pečivo.
oba způsoby 😉
Na všechny způsoby 😁
Většinou do palačinek smíchané s tvarohem
Oboje
Oba způsoby
Na lžičku
Jen na lžičku
Oba způsoby, dle nálady 😂
Na lzicku, namazane na banánu 😍 nebo do kaše
Jak kdy... na lzicku i mazat 🙂
Jak kdy, lzicka asi vede 😁
Na palačinky...
Livance
Palačinky
Na lžičku,do jogurtu,do kaše,ale lžička stejně vede
Většinou mažeme na palačinky.
Namazané na lívance nebo palačinky.
Na lžičku
Namazané na pečivo nebo palačinky
Vsemi zpusoby
Namazane i samotne na lzicku
Většinou na něco mažeme
Namazeme je to lahoda
Jen tak,na pecivo,palacinky
Rovnou ze sklenice
U nás obojí, na lžičku i namazané.
Namazat na vánočku
na lžičku 🙂
jak jinak než samotné na lžičku. Škoda mazat...
Tuto jsme ještě neochutnali, ale vidím to jasně na lžičku. 🙂
Obe varianty, ale casto na lzicku, deti spis na lzici 🙂
Namazat na chleb s trochou masla (jasne, prasarna, vim)
Oboje 🙂
Pred detmi pouze namazane, bez deti na lzicku 😀
Palačinky, lívance nebo lžička 🤤
Zrovna vcera... nutella lzickou 😁
Samotné, na lžičku 🙂 většinou to u jedné lžičky neskončí 😀
na rohlíček
Oboje, občas na lžičku, občas namazat.
Lžičkou přímo do pusy 🙂.
Většinou samotné lzičkou, a moc dlouho nevydrží 😃
Na lžičku
namazané
na lzičku
Namazat
Namazat
Děti nutím na rohlík, já ujídám na lžičku
Namazané na pečivu
Mažeme 😎
Synovi namazať, ja lyžičkou🙈
Na všechny způsoby 🙂
Dříve na lžičku, teď na palačinky.
Jen tak na lžičku 🙂
Dětem namazat, sobě na lžičku.
Namazat.
Jen tak na lžičku nebo natřenou na palačinku
Chtěla bych napsat, že samozřejmě na domácích lívancích, ale realita je, že samotné na prasáka lžičkou 😃
Na lžičku 😅
na pečivo, na piškoty
dětem bych pazoury urazila, ale já na tajňáka jedině na lžičku 😀
Kupuji se s tím, že budou na namazání, ale většinou skončí na lžičce 🤭🤣
Namazat
Do ovesné kaše. Ale samozřejmě na lžičku ochutnám taky 😅
Obojí ☺️ a ještě do jogurtu.
Já na lžičku , syn namazat. ♥️
Na lžičku.
Na lžíci a teď bych dala do cukroví.
Oboje 😀Někdy jen tak na lžičku a někdy na chleba nebo palačinku
Já nejradši na lžičku, ale mazemi i na chleba.
Obojí je možné, na palacinky/livance/rohlík i jen na lžičku
Manžel ne na lžičku, ale na lžíci 😁, já a děti namazat na palačinky nebo rohlík/toast.
Namazat na palačinky nebo rohlík/toast.
Na lívanečky nebo rohlík
Obvykle na lžičku
Deti namazane na palacinky
Zasadne na lzicku 😁
Tak i tak 😉
Ja namazat, manžel na lžičku :D
Na lžičku
Jedině namazat...
Namazat i na lžičku 😍
Vždycky namazané, nejlíp na teplý toust.🙂
Do cukrovi
Namazat na rohlík
Na lžičku
Lžičkou
na lžičku, na palačinky mnamózní též
Manzel na lžičku. Ja, jako spravna mama chodim a rikam "dej si k tomu aspon rohlik" 😅
Já na lžičku, syn i na rohlík a spolu s tatínkem na palačinky
Na lzicku
Takovéhle dobroty vůbec nekupujeme. Dala bych to na palačinky, vafle, lívance.
Na lžičku
Do vločkové kaše k snídani, případně lehce na vafle.
Lzicka 🤤 ale nekde jsem ted cetla tip, ze tim slepuji cukrovi, to bych mozna taky vyzkousela.
Nejčastěji s palačinkami 😍
Oba způsoby jsou správné
Určitě namazat
Do kaše, na lívance.
Na lzicku a na palačinky ke snidani
Na lžičku, max palačinky. Na pečivo je to hřích 😁
Mažeme na pečivo, palačinky.....
Namzat
Namazat na rohlík.
Mazeme i mlsame ze lžičky
Namazat 🙂
Kupujeme něco podobného minimálně, ale když už, tak na lžičku nebo příp. na lívance/palačinky
Já na lžičku, manžel a syn namazat na cokoliv ☺️
Namazané
Namazat, přítel by jedl lžičkou, děti rovnou prstem :D
Nikdy jsme neměli, rádi ochutnáme 🫢
Oba způsoby
Na palačinky
Tak i tak
Lžičkou nebo když zbude, tak na palačinky
U nás nejčastěji "na tajňáka". Takže jakkoliv, hlavně neviditelně 😄
Jen tak na lžičku
Vybagrovat. Najednou 😁
Namáhané na palačinky.
Mažeme i jíme jen tak samotné.
Dcery mažou především na palačinky, občas na pečivo. Jenom z toho důvodu, že jsme jim zatajili, že se může na tajňáka na lžičku, jak to občas dělám já 😀
Namazat
my nijak, dětem to nechutná.
Na lžičku 🙈🙈
Jen tak na lžičku ☺️
Na lžičku
Podle nálady😁
Namazané na rohlíku.
Na lžičku
Obojí
Namazat ☺️
Já na lžičku, syn maže na veku, rohlík, vafle, palačinky....
na palačinky, na vafle, namazané na rohlíku a klidně i zabořit lžičku, prostě obě varianty
Na lžičku, nebo namazaná palačinka se šlehačkou
Můžeme na pečivo, palačinky, vafle
Namazat, ale kdyz mazu, ujidam jen tak 🙂
Na lžičku nebo palacinku
Len tak na lyžičku 😊
Ani ne tak na lžičku, jako spíš rovnou na lžíci.
Oba způsoby 😅
Na lžičku, ale i namazat na čerstvý rohlík nebo na vánočku 🤤
Na palačinky a pak na lžičku 🤤🙌
Na pečivo.🙂
namazat, třeba na grahamový plátky, rýžový chlebíčky atp🙂
Samotné
Na lžičku, na sušenky
Lzickou ;)
Na všechny způsoby. Syn jedině namazat na pečivo, já zase na lžičku.
Lžičkou nebo na palačinky
obě možnosti jsou správné
jedině na lžičku - lžíci😂
Oboje, ale já radši na lžičku 😉
Na lžičku
Na palačinky ❤️
Synovi mažu na palačinky nebo rohlík a sama mlsám lžičkou 😍
Samotné lopatou😃
na palačinku
lžička
Na lžičku,na toust, na palačinky 🙂
jen tak na lžičku 😉
Jen lzici.
U této pomazánky oceňuji, že je bezlepková (máme doma celiaka). No a chutná na lžičku, ale i jako netradiční sladká pomazánka třeba na jednohubky.
Já většinou takové pomazánky používám do dortu.
Takove dobroty mlsame vetsinou samotne.
Samotné jen tak na lžičku nebo na lívance či palačinky 🤤
Jen tak na lžičku
Na palačinky
samotné
Já jen tak na lžičku, dcerky na palačinkách, vaflích apod. Arašídové máslo jim mažu na jablka
Jen tak samotné
Nekdy na neco namazat, ale vetsinou samotne ujidat😃.
nejčastěji mažeme na opečené toasty🙂
Namazat
Namazat na palačinky, rohlík 🥐 či chlebíček 🍞. A když je opravdu jen tak chuť tak na lžičce je taky moc dobrá.
Samotné,na palačinky...
Oboji😁 Na něco namazat ( rohlík, toust, palačinka...) nebo taky potají lžičkou jen tak😉
Lžička vítězí
Namazat
Na lyžičku
Lzickaaaa
Na lžičku 🤩
Na lžičku 😋
Namazat, ale když je sakra chuť tak jen na lžičku 😁
Lžičkou
Na lžičku
Většinou mlsáme jen tak lžičkou.
Na křupavém toastu 😉
Děti namazané na pečivu. Já na lžičku 😀
Mnaminka na lžičku, jinak namazané na palačinky, vánočku
Na palačinky a lívance
Na lžičku 😊
Jak kdy 😁 všechny varianty
Z pravidla jenom lžičkou :D
I na lžičku a na mazání🙂
Většinou na lžičku
Jak kdy je chuť 😉
Obojí, na lžičku jako mls, namazat jako snídani
já to nejím, ale dcera má ráda na toastu
Na lzicku, na nuz casto uz ani nedojde 🙂
Na lžičku, palacinky, lívance, buchtu, toust😁
nejlépe chutnají samotné na lžičce,pak na pečivo,palačinky,livanečky
Na palacinky, vafle ,ale aj na lyžičku
Na pečivo, občas jen tak na lžičku nebo na lívanečky
Na lžičku, popř na vafle či lívance
Chutná jakkoliv 🙂
Samotné i namazat prostě se to vždy sní moc rychle 🤣
Na lžičku jen já a natajno 😀 jinak mažeme 😉
Na lžičku 🙂
Na palačinky, nebo vafle
Oboje
na oba způsoby.
nejprve nabádám jen k namazání, ale sama lžičce neodolám a tak nakonec všichni mlsají na lžičce
Manzel vyhradne na lzicku, holky na palacinkach nebo rohliku, ja bud na rohliku nebo na lzicku. Ale to jen, kdyz jsem hodne na nervy. To pak padne pulka sklenice...
mlsáme na lžičku a na palačinky se šlehačkou
Jen tak. Samotné
Na lžičku
Děti na opečený toast, muž na lžičku
Téměř vždy to sníme na lžičku jen tak na posezení 😁😁
Tak i tak😊
Na lžičku i namazat
Jen tak a dost často nevím kdy přestat 😆
Namazat 🙂
Většinou jen tak lžičkou
Zásadně na lžičku 😂😂😂
Namazat
Na lžičku 😜
Dcerka baští samotné, já mažu 😊
Na lžičku 😜
U nás mažeme na pečivo
Raději namazat
Děti namazat. Já na lžičku 🫣😅
Na lžičku i namazat
obojí, spíš teda lžičkou, ale občas i namazat
Mažeme palačinky, lívanečky a občas i na lžičku
Jen tak na lžičku 😂😋
Namazane na opeceny toast.
mažeme na rohlík, lívance,palačinku 🙂
Na lžičku nebo do jogurtu 😋
U nás je to mlska jen tak na lžičku.
Na lžičku
Různými způsoby. 😉
Lžičkou🤣
Určitě jen na lžičku
buď jen tak samotné nebo s palačinkou či vaflí
Lžičkou
Když mě nikdo nevidí, na lžičku, jinak samozřejmě mažeme 😊😉
namazané, teď jsem promazávala i cukroví
Na lžičku
Na palačinky
Na lžičku
Namazané na palačinky
Obojí 😊
Jakkoliv
Lžičkou
S bláhovou představou, že budeme mazat, nakonec lžičkujeme ostošest 🙂
Jen tak na lžičku
Lzickou 😁
Na lžičku 🙂
Jen tak. Mnam.
Na lžičku i na palačinky 🙂
Většinou samotné, mňam
Namazat na palačinky, wafle nebo lívance.
Samotne lzickou
Na lžičku. 😉
Jen tak na lžičku, aby vynikla ta báječná chuť.
Manazat a lžička jako dezert na závěr
Rozhodne samotne 😛
Prstíkem do pusy, mňam....
Oboje
ještě neměli, ale myslím, že by to hned zmizelo samotné 🙂
na palačinky jsou výborné, ale většinou zmizí dřív
namazat s pečivem
Tuto jsme ještě neměli, ale určitě by to chutnalo jen tak na lžičku a nebo si dávám do musli 😁
Na pečivo nebo palačinku
Do ovesné kaše
namazané na pečivo nebo palačinky
Na lžičku i namazat.
Na lívance
Jen tak na lžičku
Na lžičku 😁
Namazat na vafle nebo palacinku.
jne tak na lžičku
Jen tak samotné 😍
U nás obojí, pokud bych měla co nejčastěji, tak spíš na něco namazat.
Samotné...
Jen tak samotné
Samotné, na lžičku 😊
Namazat, ale téměř to nekupujeme
U nás obojí 😉
Na vafle,palačinky nebo jen tak na lžičku
Lžičku na tajňačku 😁
Obojí, pomazat i na lžičku 😁
Na lzicku🙈🍀
Jediné na lžičku
Jen na lžičce
Na lžičku, na palačinky nebo na piškoty ❤️
Oba způsoby 🙂
Na lžičku, výjimečně namazat.
samotné
Jen tak na lžičku
Jen tak lzickou 🙂
Nejcastej na palačinky či lívance, mazeme
Nejraději jen tak na lžičku 🙂
Na palačinky
Na palačinky nebo lžičkou
U nás samotné bez ničeho😀
jen tak samotné
Na palačinku, pečivo i na lžičku…
Na lžičku 😋
Tak i tak
Na palačinky, vánočku nebo jen tak
Na lžičku
😊
Na pečivo, palačinky ,vánočku
Děti jedine na palačinky
Na pečivo nebo na palačinku.
Na lžičku, na palačinky.
Obojí 😀
Obojí..dětem říkám ať to neujídají jen tak..ale jsou jako já 🙂
Naucila jsem deti , aby ji mazaly na krupavy toast a je to za nas TOP
Na pečivo, palačinku i na lžičku.
Namazat i na lžičku
Na palačinky nebo vafle a na lžičku
na pečivo, palačinky i samotné
Namazati i na lžičku
Já chodím na lžičku 😁, holkám to dávám na bezlepkový piškot. Tato pomazánka je bezlepková, což je super 👍
U dobrého filmu polévkovou lžíci 🙈
Namazat na toastovy chleb nebo pernik
na lžičku
Podle chuti 😅
Jak kdo má chuť
Na lžičku
na tajno lžičkou
Na lžičku 😄🥰

samotné 👍