icon
1 / 1
avatar

samotné 👍

13. pro 2023
avatar

Na palačinky nebo na lžičku

13. pro 2023
avatar

Jen tak

13. pro 2023
avatar

Mažeme na pečivo nebo palačinku

14. pro 2023
avatar

Na lžičku nebo mažeme na opečený toast v topinkovači

14. pro 2023
avatar

Na lžičku nebo na prst 😃

14. pro 2023
avatar

Jak kdy je chut...lzicka nebo namazat

14. pro 2023
avatar

Na lžičku, na lívaneček a do kaše. Nebo zakomponovat třeba do krému. Mňam!

14. pro 2023
avatar

Já jím samotné, synům mažu na oblíbený rohlík nebo palačinky

14. pro 2023
avatar

Namazane 🙂

14. pro 2023
avatar

Původně určené k namazání, ale málokdy na to stihne dojít 🙂

14. pro 2023
avatar

Jen tak na lžičku mnam

14. pro 2023
avatar

Na lžičku

14. pro 2023
avatar

Na lžičku a nebo na palačinky.

14. pro 2023
avatar

Obojí- když jdu kolem, tak na lžičku

14. pro 2023
avatar

Obojí

14. pro 2023
avatar

Oba způsoby🙂, ale spíš namazat.

14. pro 2023
avatar

Na palačinkách a waflích

14. pro 2023
avatar

Také namazané na palačinkách nebo waflích 🙂

14. pro 2023
avatar

na palačinkách nebo i na rohlíku

14. pro 2023
avatar

Jen tak ze lžičky

14. pro 2023
avatar

Lžička 🤣

14. pro 2023
avatar

Většinou se vzorně mažou 😊, ale pokud se jedná třeba o arašídový krém od Natu, tak ten bych byla schopná sežrat jen tak lžičkou úplně v pohodě 😁😁😁

14. pro 2023
avatar

Na lzičku nebo na palačinky

14. pro 2023
avatar

Na palačinkách.

14. pro 2023
avatar

Na lžičku

14. pro 2023
avatar

Já na lžičku a děti na lžičku a namazané na vaflích

14. pro 2023
avatar

Na suchar

14. pro 2023
avatar

Namazané.

14. pro 2023
avatar

Namazat.

14. pro 2023
avatar

Někdy namazat, někdy na lžičku 😀

14. pro 2023
avatar

Na cookies

14. pro 2023
avatar

Většinou mažeme na toustový chleba .

14. pro 2023
avatar

Jediné na lžičku 🙂

14. pro 2023
avatar

Na lzicku a dcera jeste na domaci wafle

14. pro 2023
avatar

Tak i tak 🙂

14. pro 2023
avatar

Na cerstvy rohlik

14. pro 2023
avatar

Na palačinky.

14. pro 2023
avatar

Na palačinky nebo lívance...

14. pro 2023
avatar

namazat na palačinky

14. pro 2023
avatar

Dcera ideálně na lžičku, jinak na palačinky či toust. Já do kaše 😁

14. pro 2023
avatar

Na.oba způsoby

14. pro 2023
avatar

@apacheee Já na lžičku, děti namazat na toust nejčastěji 🙂

14. pro 2023
avatar

Rozhodne namazat

14. pro 2023
avatar

Jen tak lžičkou 🤗

14. pro 2023
avatar

Samotné nebo na palačinky ❤️

14. pro 2023
avatar

Namazane

14. pro 2023
avatar

Na lžičku 👍🏻

14. pro 2023
avatar

Na lžičku 😄

14. pro 2023
avatar

Nejčastěji na lívancích

14. pro 2023
avatar

Na lžičku

14. pro 2023
avatar

Lžička 🙂

14. pro 2023
avatar

Na palačinky

14. pro 2023
avatar

Na lívance

14. pro 2023
avatar

Na lžíci

14. pro 2023
avatar

Na palačinky, ale kupuju velice výjimečně.
Arašídové máslo si dávají děti na pečivo.

14. pro 2023
avatar

Na lžičku

14. pro 2023
avatar

Dceři mažu na palačinky. Já se spokojím se lžičkou 🙂

14. pro 2023
avatar

Děti jen tak na lžičku, já si to ráda na něco namažu...

14. pro 2023
avatar

Jak je zrovna chut 😁

14. pro 2023
avatar

Samotné 😁

14. pro 2023
avatar

Namazat

14. pro 2023
avatar

Hlavně tajně a na lžičku

14. pro 2023
avatar

Na lžičku

14. pro 2023
avatar

Na lžičku ☺️

14. pro 2023
avatar

Na palačinky, lívance a pečivo.

14. pro 2023
avatar

oba způsoby 😉

14. pro 2023
avatar

Na všechny způsoby 😁

14. pro 2023
avatar

Většinou do palačinek smíchané s tvarohem

14. pro 2023
avatar

Oboje

14. pro 2023
avatar

Oba způsoby

14. pro 2023
avatar

Na lžičku

14. pro 2023
avatar

Jen na lžičku

14. pro 2023
avatar

Oba způsoby, dle nálady 😂

14. pro 2023
avatar

Na lzicku, namazane na banánu 😍 nebo do kaše

14. pro 2023
avatar

Jak kdy... na lzicku i mazat 🙂

14. pro 2023
avatar

Jak kdy, lzicka asi vede 😁

14. pro 2023
avatar

Na palačinky...

14. pro 2023
avatar

Livance

14. pro 2023
avatar

Palačinky

14. pro 2023
avatar

Na lžičku,do jogurtu,do kaše,ale lžička stejně vede

14. pro 2023
avatar

Většinou mažeme na palačinky.

14. pro 2023
avatar

Namazané na lívance nebo palačinky.

14. pro 2023
avatar

Na lžičku

14. pro 2023
avatar

Namazané na pečivo nebo palačinky

14. pro 2023
avatar

Vsemi zpusoby

14. pro 2023
avatar

Namazane i samotne na lzicku

14. pro 2023
avatar

Většinou na něco mažeme

14. pro 2023
avatar

Namazeme je to lahoda

14. pro 2023
avatar

Jen tak,na pecivo,palacinky

14. pro 2023
avatar

Rovnou ze sklenice

14. pro 2023
avatar

U nás obojí, na lžičku i namazané.

14. pro 2023
avatar

Namazat na vánočku

14. pro 2023
avatar

na lžičku 🙂

14. pro 2023
avatar

jak jinak než samotné na lžičku. Škoda mazat...

14. pro 2023
avatar

Tuto jsme ještě neochutnali, ale vidím to jasně na lžičku. 🙂

14. pro 2023
avatar

Obe varianty, ale casto na lzicku, deti spis na lzici 🙂

14. pro 2023
avatar

Namazat na chleb s trochou masla (jasne, prasarna, vim)

14. pro 2023
avatar

Oboje 🙂

14. pro 2023
avatar

Pred detmi pouze namazane, bez deti na lzicku 😀

14. pro 2023
avatar

Palačinky, lívance nebo lžička 🤤

14. pro 2023
avatar

Zrovna vcera... nutella lzickou 😁

14. pro 2023
avatar

Samotné, na lžičku 🙂 většinou to u jedné lžičky neskončí 😀

14. pro 2023
avatar

na rohlíček

14. pro 2023
avatar

Oboje, občas na lžičku, občas namazat.

14. pro 2023
avatar

Lžičkou přímo do pusy 🙂.

14. pro 2023
avatar

Většinou samotné lzičkou, a moc dlouho nevydrží 😃

14. pro 2023
avatar

Na lžičku

14. pro 2023
avatar

namazané

14. pro 2023
avatar

na lzičku

14. pro 2023
avatar

Namazat

14. pro 2023
avatar

Namazat

14. pro 2023
avatar

Děti nutím na rohlík, já ujídám na lžičku

14. pro 2023
avatar

Namazané na pečivu

14. pro 2023
avatar

Mažeme 😎

14. pro 2023
avatar

Synovi namazať, ja lyžičkou🙈

14. pro 2023
avatar

Na všechny způsoby 🙂

14. pro 2023
avatar

Dříve na lžičku, teď na palačinky.

14. pro 2023
avatar

Jen tak na lžičku 🙂

14. pro 2023
avatar

Dětem namazat, sobě na lžičku.

14. pro 2023
avatar

Namazat.

14. pro 2023
avatar

Jen tak na lžičku nebo natřenou na palačinku

14. pro 2023
avatar

Chtěla bych napsat, že samozřejmě na domácích lívancích, ale realita je, že samotné na prasáka lžičkou 😃

14. pro 2023
avatar

Na lžičku 😅

14. pro 2023
avatar

na pečivo, na piškoty

14. pro 2023
avatar

dětem bych pazoury urazila, ale já na tajňáka jedině na lžičku 😀

14. pro 2023
avatar

Kupuji se s tím, že budou na namazání, ale většinou skončí na lžičce 🤭🤣

14. pro 2023
avatar

Namazat

14. pro 2023
avatar

Do ovesné kaše. Ale samozřejmě na lžičku ochutnám taky 😅

14. pro 2023
avatar

Obojí ☺️ a ještě do jogurtu.

14. pro 2023
avatar

Já na lžičku , syn namazat. ♥️

14. pro 2023
avatar

Na lžičku.

14. pro 2023
avatar

Na lžíci a teď bych dala do cukroví.

14. pro 2023
avatar

Oboje 😀Někdy jen tak na lžičku a někdy na chleba nebo palačinku

14. pro 2023
avatar

Já nejradši na lžičku, ale mazemi i na chleba.

14. pro 2023
avatar

Obojí je možné, na palacinky/livance/rohlík i jen na lžičku

14. pro 2023
avatar

Manžel ne na lžičku, ale na lžíci 😁, já a děti namazat na palačinky nebo rohlík/toast.

14. pro 2023
avatar

Namazat na palačinky nebo rohlík/toast.

14. pro 2023
avatar

Na lívanečky nebo rohlík

14. pro 2023
avatar

Obvykle na lžičku

14. pro 2023
avatar

Deti namazane na palacinky

14. pro 2023
avatar

Zasadne na lzicku 😁

14. pro 2023
avatar

Tak i tak 😉

14. pro 2023
avatar

Ja namazat, manžel na lžičku :D

14. pro 2023
avatar

Na lžičku

14. pro 2023
avatar

Jedině namazat...

14. pro 2023
avatar

Namazat i na lžičku 😍

14. pro 2023
avatar

Vždycky namazané, nejlíp na teplý toust.🙂

14. pro 2023
avatar

Do cukrovi

14. pro 2023
avatar

Namazat na rohlík

14. pro 2023
avatar

Na lžičku

14. pro 2023
avatar

Lžičkou

14. pro 2023
avatar

na lžičku, na palačinky mnamózní též

14. pro 2023
avatar

Manzel na lžičku. Ja, jako spravna mama chodim a rikam "dej si k tomu aspon rohlik" 😅

14. pro 2023
avatar

Já na lžičku, syn i na rohlík a spolu s tatínkem na palačinky

14. pro 2023
avatar

Na lzicku

14. pro 2023
avatar

Takovéhle dobroty vůbec nekupujeme. Dala bych to na palačinky, vafle, lívance.

14. pro 2023
avatar

Na lžičku

14. pro 2023
avatar

Do vločkové kaše k snídani, případně lehce na vafle.

14. pro 2023
avatar

Lzicka 🤤 ale nekde jsem ted cetla tip, ze tim slepuji cukrovi, to bych mozna taky vyzkousela.

14. pro 2023
avatar

Nejčastěji s palačinkami 😍

14. pro 2023
avatar

Oba způsoby jsou správné

14. pro 2023
avatar

Určitě namazat

14. pro 2023
avatar

Do kaše, na lívance.

14. pro 2023
avatar

Na lzicku a na palačinky ke snidani

14. pro 2023
avatar

Na lžičku, max palačinky. Na pečivo je to hřích 😁

14. pro 2023
avatar

Mažeme na pečivo, palačinky.....

14. pro 2023
avatar

Namzat

14. pro 2023
avatar

Namazat na rohlík.

14. pro 2023
avatar

Mazeme i mlsame ze lžičky

14. pro 2023
avatar

Namazat 🙂

14. pro 2023
avatar

Kupujeme něco podobného minimálně, ale když už, tak na lžičku nebo příp. na lívance/palačinky

14. pro 2023
avatar

Já na lžičku, manžel a syn namazat na cokoliv ☺️

14. pro 2023
avatar

Namazané

14. pro 2023
avatar

Namazat, přítel by jedl lžičkou, děti rovnou prstem :D

14. pro 2023
avatar

Nikdy jsme neměli, rádi ochutnáme 🫢

14. pro 2023
avatar

Oba způsoby

14. pro 2023
avatar

Na palačinky

14. pro 2023
avatar

Tak i tak

14. pro 2023
avatar

Lžičkou nebo když zbude, tak na palačinky

14. pro 2023
avatar

U nás nejčastěji "na tajňáka". Takže jakkoliv, hlavně neviditelně 😄

14. pro 2023
avatar

Jen tak na lžičku

14. pro 2023
avatar

Vybagrovat. Najednou 😁

14. pro 2023
avatar

Namáhané na palačinky.

14. pro 2023
avatar

Mažeme i jíme jen tak samotné.

14. pro 2023
avatar

Dcery mažou především na palačinky, občas na pečivo. Jenom z toho důvodu, že jsme jim zatajili, že se může na tajňáka na lžičku, jak to občas dělám já 😀

14. pro 2023
avatar

Namazat

14. pro 2023
avatar

my nijak, dětem to nechutná.

14. pro 2023
avatar

Na lžičku 🙈🙈

14. pro 2023
avatar

Jen tak na lžičku ☺️

14. pro 2023
avatar

Na lžičku

14. pro 2023
avatar

Podle nálady😁

14. pro 2023
avatar

Namazané na rohlíku.

14. pro 2023
avatar

Na lžičku

14. pro 2023
avatar

Obojí

14. pro 2023
avatar

Namazat ☺️

14. pro 2023
avatar

Já na lžičku, syn maže na veku, rohlík, vafle, palačinky....

14. pro 2023
avatar

na palačinky, na vafle, namazané na rohlíku a klidně i zabořit lžičku, prostě obě varianty

14. pro 2023
avatar

Na lžičku, nebo namazaná palačinka se šlehačkou

14. pro 2023
avatar

Můžeme na pečivo, palačinky, vafle

14. pro 2023
avatar

Namazat, ale kdyz mazu, ujidam jen tak 🙂

14. pro 2023
avatar

Na lžičku nebo palacinku

14. pro 2023
avatar

Len tak na lyžičku 😊

14. pro 2023
avatar

Ani ne tak na lžičku, jako spíš rovnou na lžíci.

14. pro 2023
avatar

Oba způsoby 😅

14. pro 2023
avatar

Na lžičku, ale i namazat na čerstvý rohlík nebo na vánočku 🤤

14. pro 2023
avatar

Na palačinky a pak na lžičku 🤤🙌

14. pro 2023
avatar

Na pečivo.🙂

14. pro 2023
avatar

namazat, třeba na grahamový plátky, rýžový chlebíčky atp🙂

14. pro 2023
avatar

Samotné

14. pro 2023
avatar

Na lžičku, na sušenky

14. pro 2023
avatar

Lzickou ;)

14. pro 2023
avatar

Na všechny způsoby. Syn jedině namazat na pečivo, já zase na lžičku.

14. pro 2023
avatar

Lžičkou nebo na palačinky

14. pro 2023
avatar

obě možnosti jsou správné

14. pro 2023
avatar

jedině na lžičku - lžíci😂

14. pro 2023
avatar

Oboje, ale já radši na lžičku 😉

14. pro 2023
avatar

Na lžičku

14. pro 2023
avatar

Na palačinky ❤️

14. pro 2023
avatar

Synovi mažu na palačinky nebo rohlík a sama mlsám lžičkou 😍

14. pro 2023
avatar

Samotné lopatou😃

14. pro 2023
avatar

na palačinku

14. pro 2023
avatar

lžička

14. pro 2023
avatar

Na lžičku,na toust, na palačinky 🙂

14. pro 2023
avatar

jen tak na lžičku 😉

14. pro 2023
avatar

Jen lzici.

14. pro 2023
avatar

U této pomazánky oceňuji, že je bezlepková (máme doma celiaka). No a chutná na lžičku, ale i jako netradiční sladká pomazánka třeba na jednohubky.

14. pro 2023
avatar

Já většinou takové pomazánky používám do dortu.

14. pro 2023
avatar

Takove dobroty mlsame vetsinou samotne.

14. pro 2023
avatar

Samotné jen tak na lžičku nebo na lívance či palačinky 🤤

14. pro 2023
avatar

Jen tak na lžičku

14. pro 2023
avatar

Na palačinky

14. pro 2023
avatar

samotné

14. pro 2023
avatar

Já jen tak na lžičku, dcerky na palačinkách, vaflích apod. Arašídové máslo jim mažu na jablka

14. pro 2023
avatar

Jen tak samotné

14. pro 2023
avatar

Nekdy na neco namazat, ale vetsinou samotne ujidat😃.

14. pro 2023
avatar

nejčastěji mažeme na opečené toasty🙂

14. pro 2023
avatar

Namazat

14. pro 2023
avatar

Namazat na palačinky, rohlík 🥐 či chlebíček 🍞. A když je opravdu jen tak chuť tak na lžičce je taky moc dobrá.

14. pro 2023
avatar

Samotné,na palačinky...

14. pro 2023
avatar

Oboji😁 Na něco namazat ( rohlík, toust, palačinka...) nebo taky potají lžičkou jen tak😉

14. pro 2023
avatar

Lžička vítězí

14. pro 2023
avatar

Namazat

14. pro 2023
avatar

Na lyžičku

14. pro 2023
avatar

Lzickaaaa

14. pro 2023
avatar

Na lžičku 🤩

14. pro 2023
avatar

Na lžičku 😋

14. pro 2023
avatar

Namazat, ale když je sakra chuť tak jen na lžičku 😁

14. pro 2023
avatar

Lžičkou

14. pro 2023
avatar

Na lžičku

14. pro 2023
avatar

Většinou mlsáme jen tak lžičkou.

14. pro 2023
avatar

Na křupavém toastu 😉

14. pro 2023
avatar

Děti namazané na pečivu. Já na lžičku 😀

14. pro 2023
avatar

Mnaminka na lžičku, jinak namazané na palačinky, vánočku

14. pro 2023
avatar

Na palačinky a lívance

14. pro 2023
avatar

Na lžičku 😊

14. pro 2023
avatar

Jak kdy 😁 všechny varianty

14. pro 2023
avatar

Z pravidla jenom lžičkou :D

14. pro 2023
avatar

I na lžičku a na mazání🙂

14. pro 2023
avatar

Většinou na lžičku

14. pro 2023
avatar

Jak kdy je chuť 😉

14. pro 2023
avatar

Obojí, na lžičku jako mls, namazat jako snídani

14. pro 2023
avatar

já to nejím, ale dcera má ráda na toastu

14. pro 2023
avatar

Na lzicku, na nuz casto uz ani nedojde 🙂

14. pro 2023
avatar

Na lžičku, palacinky, lívance, buchtu, toust😁

14. pro 2023
avatar

nejlépe chutnají samotné na lžičce,pak na pečivo,palačinky,livanečky

14. pro 2023
avatar

Na palacinky, vafle ,ale aj na lyžičku

14. pro 2023
avatar

Na pečivo, občas jen tak na lžičku nebo na lívanečky

14. pro 2023
avatar

Na lžičku, popř na vafle či lívance

14. pro 2023
avatar

Chutná jakkoliv 🙂

14. pro 2023
avatar

Samotné i namazat prostě se to vždy sní moc rychle 🤣

14. pro 2023
avatar

Na lžičku jen já a natajno 😀 jinak mažeme 😉

14. pro 2023
avatar

Na lžičku 🙂

14. pro 2023
avatar

Na palačinky, nebo vafle

14. pro 2023
avatar
14. pro 2023
avatar

na oba způsoby.

14. pro 2023
avatar

nejprve nabádám jen k namazání, ale sama lžičce neodolám a tak nakonec všichni mlsají na lžičce

14. pro 2023
avatar

Manzel vyhradne na lzicku, holky na palacinkach nebo rohliku, ja bud na rohliku nebo na lzicku. Ale to jen, kdyz jsem hodne na nervy. To pak padne pulka sklenice...

14. pro 2023
avatar

mlsáme na lžičku a na palačinky se šlehačkou

14. pro 2023
avatar

Jen tak. Samotné

14. pro 2023
avatar

Na lžičku

14. pro 2023
avatar

Děti na opečený toast, muž na lžičku

14. pro 2023
avatar

Téměř vždy to sníme na lžičku jen tak na posezení 😁😁

14. pro 2023
avatar

Tak i tak😊

14. pro 2023
avatar

Na lžičku i namazat

14. pro 2023
avatar

Jen tak a dost často nevím kdy přestat 😆

14. pro 2023
avatar

Namazat 🙂

14. pro 2023
avatar

Většinou jen tak lžičkou

14. pro 2023
avatar

Zásadně na lžičku 😂😂😂

14. pro 2023
avatar

Namazat

14. pro 2023
avatar

Na lžičku 😜

14. pro 2023
avatar

Dcerka baští samotné, já mažu 😊

14. pro 2023
avatar

Na lžičku 😜

14. pro 2023
avatar

U nás mažeme na pečivo

14. pro 2023
avatar

Raději namazat

14. pro 2023
avatar

Děti namazat. Já na lžičku 🫣😅

14. pro 2023
avatar

Na lžičku i namazat

14. pro 2023
avatar

obojí, spíš teda lžičkou, ale občas i namazat

14. pro 2023
avatar

Mažeme palačinky, lívanečky a občas i na lžičku

14. pro 2023
avatar

Jen tak na lžičku 😂😋

14. pro 2023
avatar

Namazane na opeceny toast.

14. pro 2023
avatar

mažeme na rohlík, lívance,palačinku 🙂

14. pro 2023
avatar

Na lžičku nebo do jogurtu 😋

14. pro 2023
avatar

U nás je to mlska jen tak na lžičku.

14. pro 2023
avatar

Na lžičku

14. pro 2023
avatar

Různými způsoby. 😉

14. pro 2023
avatar

Lžičkou🤣

14. pro 2023
avatar

Určitě jen na lžičku

14. pro 2023
avatar

buď jen tak samotné nebo s palačinkou či vaflí

14. pro 2023
avatar

Lžičkou

14. pro 2023
avatar

Když mě nikdo nevidí, na lžičku, jinak samozřejmě mažeme 😊😉

14. pro 2023
avatar

namazané, teď jsem promazávala i cukroví

14. pro 2023
avatar

Na lžičku

14. pro 2023
avatar

Na palačinky

14. pro 2023
avatar

Na lžičku

14. pro 2023
avatar

Namazané na palačinky

14. pro 2023
avatar

Obojí 😊

14. pro 2023
avatar

Jakkoliv

14. pro 2023
avatar

Lžičkou

14. pro 2023
avatar

S bláhovou představou, že budeme mazat, nakonec lžičkujeme ostošest 🙂

14. pro 2023
avatar

Jen tak na lžičku

14. pro 2023
avatar

Lzickou 😁

14. pro 2023
avatar

Na lžičku 🙂

14. pro 2023
avatar

Jen tak. Mnam.

14. pro 2023
avatar

Na lžičku i na palačinky 🙂

14. pro 2023
avatar

Většinou samotné, mňam

14. pro 2023
avatar

Namazat na palačinky, wafle nebo lívance.

14. pro 2023
avatar

Samotne lzickou

14. pro 2023
avatar

Na lžičku. 😉

14. pro 2023
avatar

Jen tak na lžičku, aby vynikla ta báječná chuť.

14. pro 2023
avatar

Manazat a lžička jako dezert na závěr

14. pro 2023
avatar

Rozhodne samotne 😛

14. pro 2023
avatar

Prstíkem do pusy, mňam....

14. pro 2023
avatar
14. pro 2023
avatar

ještě neměli, ale myslím, že by to hned zmizelo samotné 🙂

14. pro 2023
avatar

na palačinky jsou výborné, ale většinou zmizí dřív

14. pro 2023
avatar

namazat s pečivem

14. pro 2023
avatar

Tuto jsme ještě neměli, ale určitě by to chutnalo jen tak na lžičku a nebo si dávám do musli 😁

14. pro 2023
avatar

@alcadc na palacinkach nebo na livancich

14. pro 2023
avatar

Na pečivo nebo palačinku

14. pro 2023
avatar

Do ovesné kaše

14. pro 2023
avatar

namazané na pečivo nebo palačinky

14. pro 2023
avatar

Na lžičku i namazat.

14. pro 2023
avatar

Na lívance

14. pro 2023
avatar

Jen tak na lžičku

14. pro 2023
avatar

Na lžičku 😁

14. pro 2023
avatar

Namazat na vafle nebo palacinku.

14. pro 2023
avatar

jne tak na lžičku

14. pro 2023
avatar

Jen tak samotné 😍

14. pro 2023
avatar

U nás obojí, pokud bych měla co nejčastěji, tak spíš na něco namazat.

14. pro 2023
avatar

Samotné...

14. pro 2023
avatar

Jen tak samotné

14. pro 2023
avatar

Samotné, na lžičku 😊

14. pro 2023
avatar

Namazat, ale téměř to nekupujeme

14. pro 2023
avatar

U nás obojí 😉

14. pro 2023
avatar

Na vafle,palačinky nebo jen tak na lžičku

14. pro 2023
avatar

Lžičku na tajňačku 😁

14. pro 2023
avatar

Obojí, pomazat i na lžičku 😁

14. pro 2023
avatar

Na lzicku🙈🍀

14. pro 2023
avatar

Jediné na lžičku

14. pro 2023
avatar

Jen na lžičce

14. pro 2023
avatar

Na lžičku, na palačinky nebo na piškoty ❤️

14. pro 2023
avatar

Oba způsoby 🙂

14. pro 2023
avatar

Na lžičku, výjimečně namazat.

14. pro 2023
avatar

samotné

14. pro 2023
avatar

Jen tak na lžičku

14. pro 2023
avatar

Jen tak lzickou 🙂

14. pro 2023
avatar

Nejcastej na palačinky či lívance, mazeme

14. pro 2023
avatar

Nejraději jen tak na lžičku 🙂

14. pro 2023
avatar

Na palačinky

14. pro 2023
avatar

Na palačinky nebo lžičkou

14. pro 2023
avatar

U nás samotné bez ničeho😀

14. pro 2023
avatar

jen tak samotné

14. pro 2023
avatar

Na palačinku, pečivo i na lžičku…

14. pro 2023
avatar

Na lžičku 😋

14. pro 2023
avatar

Tak i tak

14. pro 2023
avatar

Na palačinky, vánočku nebo jen tak

14. pro 2023
avatar

Na lžičku
😊

14. pro 2023
avatar

Na pečivo, palačinky ,vánočku

14. pro 2023
avatar

Děti jedine na palačinky

14. pro 2023
avatar

Na pečivo nebo na palačinku.

14. pro 2023
avatar

Na lžičku, na palačinky.

14. pro 2023
avatar

Obojí 😀

15. pro 2023
avatar

Obojí..dětem říkám ať to neujídají jen tak..ale jsou jako já 🙂

15. pro 2023
avatar

Naucila jsem deti , aby ji mazaly na krupavy toast a je to za nas TOP

15. pro 2023
avatar

Na pečivo, palačinku i na lžičku.

15. pro 2023
avatar

Namazat i na lžičku

15. pro 2023
avatar

Na palačinky nebo vafle a na lžičku

15. pro 2023
avatar

na pečivo, palačinky i samotné

15. pro 2023
avatar

Namazati i na lžičku

15. pro 2023
avatar

Já chodím na lžičku 😁, holkám to dávám na bezlepkový piškot. Tato pomazánka je bezlepková, což je super 👍

15. pro 2023
avatar

U dobrého filmu polévkovou lžíci 🙈

15. pro 2023
avatar

Namazat na toastovy chleb nebo pernik

15. pro 2023
avatar

na lžičku

15. pro 2023
avatar

Podle chuti 😅

15. pro 2023
avatar

Jak kdo má chuť

15. pro 2023
avatar

Na lžičku

15. pro 2023
avatar

na tajno lžičkou

15. pro 2023
avatar

Na lžičku 😄🥰

15. pro 2023