Na spolecne straveny cas🙂
Na zvolnění a rodinnou pohodu.
Na radost dětí.
Na rozzářené oči syna.
Na rozbalování dárků
Sobecky se tesim,az budem vsichni u pritele
Na trochu klidu a čas s dětmi ❤
Vždy se těším na ty nadšené dětské oči 😍 těším se na klid , pohodu a rodinná setkání
Že nebudu muset ráno brzo vstávat🙂
Těším se moc na kapra se salátem, je to moje oblíbená dobrota. A hned po Štědrém dnu se ještě těším na to, že se jako rodina všichni sejdeme.
Na rozbalování dárků a radost dětí
Na rozbalování dárků.
Že budeme všichni spolu a budeme mít na vše víc času
Na rozbalování dárků s dětmi. A i na nějakou pěknou pohádku.
Tak rozhodně na radost v očích dětí.. až to budou rozbalovat 🙂
Na čas strávený jen s rodinou
Setkání s rodinou, radost dětí, klid...
Na radost dětí
Oddych
Na dárky.
Momentalne se nejvic tesim, az to budu mit vse nachystane, zabalene, uvarene a stihnute 😅 ale jinak obecne, asi na to, jak se pri rozbalovani budou libit darky ode me 😍
Zastavení se a celé rodiny a užívání si volného času. A potom také na to, jak budou děti šťastné, co jim donesl Ježíšek. 🎄
Na čas s rodinou.
na společný čas s rodinou a na radost vnoučat z dárků
Až se všichni sejdeme a že nemusíme do práce.
Na vánoční posezení s celou rodinou a našim novopečeným chlapečkem 🩵💙
Zářící oči dětí, že budeme všichni spolu
Na volno a společně strávený čas.
Odpočinek, rodinu, nadšení z dárků, dobré jídlo
Na to, že budeme všichni spolu, a na pohádky 🥰
Na odpočinek, společné chvíle a radost dětí
na odpočinek, volno, pohádky, čas na rodinu
Na možnost být spolu,letošek byl plný překážek snažím si.toho,že se sejdeme doma...vcerejsi den tento pocit ještě upevnil
Na radost syna ze stromečku 🌲
Na řízky 😁
Na klid od každodenního shonu, rodinu pohromadě a radost dětí u stromečku 🙂
Na čas a klid s rodinou
Na reakci dětí 😍
Na detskou radost 😍
Jak budou děti nadšené z dárků (doufám, že budou).
Na dceru až pod stromečkem najde to co si tolik přeje 😍
Na čas s rodinou
Na čas strávený s rodinou a dobré jídlo 🎄🎅
Po rokoch budem na Vánoce doma, tak pojedeme k babičce a oslavime ich spolu. Plany boli uplne jiné, bude nám tam chybět dedecek,ktery mesic do vzadu odešel 🖤
Na pohádky a dobré jídlo
Že se sejdeme hezky v klidu všichni spolu, užijeme si dobrou večeři a dcera možná letos naposledy věří na Ježíška, tak to bude mít ještě takové to kouzlo.
Na klid a dětskou radost
Rodina, volno
Společný čas s rodinou, radost při rozbalování dárků.
Že si užijeme klid s rodinou a děti budou mít radost z dárků
Na to, že budeme jen spolu jako rodina ❤️
Na spolecne straveny cas s rodinou😌
Na spolecny odpocinek 🙂, vsichni ho potrebujeme 🙂
Čas s rodinou...
Na radost dětí z rozbalování dárečků
Na čas strávený s rodinou
Na společný čas a na synovu reakci na parní mašinku,kterou si jako jako jedinou přeje od Ježíška ♡
Na nové prožitky, jak děti rostou.
Na radost dětí
Volno se synem
Pohádky
Na radost děti z dárků
Rodinnou pohodu, rodinné procházky a radost syna i psů při rozbalování dárků ❤️
Na radost dcerky u stromečku a chvíle s rodinou
Na vsechno..
Na radost dětí 🙂
Reakce děti na dárky
Po včerejšku se daleko víc těším na to, že budu s rodinou...
Na spolocny cas 🎄
Na rodinnou pohodu
Na to že budeme spolu 😍
Na to očekávání a pak na tu detskou radost a na spolecne strávený čas
Na pohodu a hlavně na radost pod stromečkem
Budeme spolu, není nic víc
těším s že skončí ten předvánoční stres a bude jen ta pohoda u pohádek
Radost synka z dárků a setkání s rodinou 🙂
Na pohodu s rodinou
Na radost dcery z dárků a že si konečně odpočinu, protože mám od zítřka až do 3.1. volno 😀
Na rodinnou pohodu, rozzářené oči holek, až si budou rozbalovat dárky, a na pohádky
Budeme celá rodina spolu. Na Štědrý večer už asi naposled.
Na čas s rodinou
Na klid
Na cas s rodinou a radost deti az uvidi darky pod stromkem
Na rozbalování dárků dětí a na to až si večer sedneme k telce a podíváme se na pohádku.
Na radost deti
Těším se až rozbalime dárky od několika úžasných holek z MK, které nám chtěly udělat radost ❤️
Těším se na to, jak bude mít syn radost z dárků a vlastně i dospělí.
Na společný čas a pokud možno zdraví 🙏
Na to až zazvoní zvoneček a dětem zazáří oči při pohledu na stromeček s dárky
Až půjdu mezi svátkama do práce a nebudu se muset přetvařovat na zdvořilostních návštěvách u příbuzných 😅
Na jidlo, na spolecne zdobeni stromecku a cas pospolu
Na klid a radost dětí u stromečku 🎄
Na společně strávený čas.
Na pohodu, pohádky, nicnedělání a žádná práce!
Jsem 39tt, takže na miminko 😍
Na čas s rodinou u stromečku
Na chvíle po večeři 🙂
Že mám to štěstí být se svými detmi
Na rozzářené oči dětí, klid a pohodu
společně strávený čas s rodinou
Na kapra
Na kapra se salátem.
Na to, že budeme konečně celá rodina spolu. Manžel je buď v práci, nebo dodělává náš domeček, takže spolu netrávíme téměř žádný čas.
Na klid, pohodu, na celou naši velkou rodinu... A taky na vnoučka, budou to jeho prvni Vánoce 🎄
Až děti rozbalí dárky
Na klid
Po včerejší tragédii, se nejvíc těším na to, že budeme všichni ve zdraví spolu.
Tesim se na to, az budeme sedet u stromecku, dcerka bude rozdavat darky a budeme rozbalovat.
Radost děti z dárečků
Radost dětí
radost dětí
Na volno a radost pod stromečkem
Na chvilku klidu a radost děti 🥰
Na tu dětskou radost ❤️
Na radost dětí a jejich rozzářené oči až zjistí co dostali
Na klid
na společný oběd
na radost dětí z rozbalených dárků
Na volný čas a rodinu
Na tu radost, až děti budou rozbalovat dárky
Čas strávený s rodinou .
Na dárky, salát a pohodu
Až v 7 večer hodím kopýtka nahoru a budu koukat na Štědrovečerní pohádku.
Na to, že budeme spolu
Na čas strávený s rodinou, dárky, pohádky a pohodu
na radost deti 😍
Ze budeme vsichni zdravi... No sice az na silvestra dobereme antibiotika..ale nadeje je
Že budeme všichni spolu a radost děti
Radost děti j stromečku loni kvůli nemoci dcery jsme byli rozdělení a letos zase konečně všichni spolu
Těším se až na 27. Protože letos Vánoce budou bez dcery. Poprvé. A je mi z toho stále ouzko..musíme si ale bohužel zvyknout.
Na detskou radost, na setkani s celou rodinou a na pohodu
Na dětskou radost z dárku a klid od vstávání 😅
Radosť syna pod stromčekom.
Na radost dětí.
Radost děti nejen u stromečku a hlavně že bude babička s námi .
Na čas s rodinou a radost děti u stromečku.
Na rodinou pohodu a dcery radost z dárků
na zářící oči dětí, až ráno uvidí poprvé stromeček 🙂
Na vánoční pohodu a návštěvy.
Klid, pohodu, pohadky
Že budeme spolu
Na volno a pohádky
Že se možná trochu víc vyspím 🙏🙏
Na rozzarene oci děti. Jinak samozřejmě i pohadky. A naopak na návštěvy vůbec, mám ráda svůj klid..
Já se těším až bude po štědrém dni, bude klid, čas na pohádky a na procházky
Jak se budou děti radovat 🙂
Na spolecne straveny cas a radost v ocich nasi nejmladsi…
Až bude po nich
az se rozsviti stromecek a skoro 2lete dcerce vypadnou oci z důlků😲
Čas s rodinou a volno.
Radost syna u stromečku
Na rozbalování dárků u dětí
Na volno a klid
Na pohodu a klid s rodinou.
Jak se cela rodina sejde u stromečku
Na pohádky a vánoční pohodu.
Na manžela, který s námi bude trávit čas doma a nebude v práci. 😉
Na klid a pohodu s rodinou. Snad se to vydaří.
Že budeme spolu celá široká rodina
Na společně strávené volno s rodinou a dětskou radost pod stromečkem.
Na odpočinek a čas s rodinou.
Na Štědrý den jdeme se synem do zoo a konecne budeme mit pohodu 🙂
Ze nebudem muset do prace, budem spolu, holkam budou zarit ocicka u stromecku a samo i na darky co mi manzel zas vymyslel ;)
Společně strávený čas s nejbližší i vzdálenější rodinou, na radost dětí u stromečku
Na čas s rodinou.
na čas strávený s rodinou
Na klid a pohádky...
Na pohádky, odpočinek a rozbalování dárečků 🙂
Na společný čas u stromečku 😊
Na čas strávený s rodinou
Na rozzářené oči malých i velkých, že se všichni sejdeme .
Na deti a ty jejich kukadla 😊
Na pohádky a že budeme všichni spolu ❤️
Na pohodu s dětmi.
Na dětskou radost
Na rozzarena očka dcer 😍
Na pohádky🙂
Na pohodu a klid s rodinou.
Ze se uvidime s celou rodinou.
Těším se na to, že u nás budou babička a dědeček, ale hlavně na to těšení dětí 😀
Na vánoční pohodu s mojí rodinou a jak se dětem rozzáří očička u dárků
Jak budu koukat s mládeží na pohádky.
Na radost a překvapení našich dětí ❤️🎄
Na to, až bude syn jásat u stromečku, že tolik dárečků. Balila jsem skoro vše jednotlivě, aby toho bylo opravdu hodně.
Na naše první Vánoce v pěti 😊
Na trochu radosti.
Na pohodu a klid
Ležím se silnou virózou. Těším se, že budu 24. fit, abych nezkazila Štědrý den.
Na radost dětí
Na čas strávený s rodinou
Na rozbalování dárků s dětmi
Kdyz budeme vsichni spolu jakl rodina❤️
Na to, že letos už si syn Vánoce užije a díky němu snad i my... ❤️
Až si sednu k televizi a užiju společný čas u pohádky.
Na pár dní volna a nicnedělání.
Letos se zatím netěším asi na nic, ale moc si přeji, aby si mi uzdravili rodiče 🙏
Odpočinek, čas s rodinou a radost dětí z dárků
Setkání s rodinou, rozzářené oči děti a spousty cukroví a pohádek společně
Na pohodu u stromečku
Odpočinek a čas s rodinou
Že mě nebude v pondělí a úterý vyhánět budík na autobus, na čas s dětma
Na radost syna
Těším se na radost dětí 🤍
Na klid s rodinou, na to jak budu vídět radost obdarovaných 🙂
RAdost dětí ❤
Na radost dětí a pohádky 🙂
Na tu chvilku pohody, dopoledni navstevu
Těším se na to nepopsatelné kouzlo, na ten okamžik při štědrovečerní večeři, to ticho než zazvoní zvonecek a ten okamžik těsně po příchodu ke stromečku 🎄
Na klid a setkávání s rodinou.
Na pohodu, klid, rozzářené oči dětí u stromečku, na pohádky
Na společne snidane s rodinou. Na ty nemame přes rok čas
Na první Vánoční rozbalování me holčičky Kristýnky. Dárečky má ráda,narodila se 28.12.
Na klid a pohodu❤️
Těším se na to, že po dvou letech strávíme Vánoce u nás doma
Na zázrak, v který věřím, že se stane a dětem se uleví a Vánoce prožijí bez bolesti a horeček.
Na klid a že nebudeme nikam spěchat.
Na vánoční atmosféru
Letos se nějak netěším, celé svátky jsem v práci.
Na druhé Vianoce, len deti a ja s manželom. Pohoda a tradície len podľa nás 🥰🎄
Na radost detí
Na klid a cas s rodinou...
Možná trochu odpočinu:(
Na setkávání
Na dětskou radost♥️
Ze bude rodina pohromade.. u nas tedy az 26.
Na radost deti u rozbalovani darku
Na pohádky a taky na to, až budou děti rozbalovat dárky, ale to, že se všichni sejdeme zdraví, je stejně nejvíc.
Na rodinu, dárky a pohádky
Na rozbalování dárků
Odpočinek, klid,společný čas, pohádky
Jak to bude prozivat syn 🙂
Asi nejvíc se těším na reakce děti, až si budou rozbalovat dárky 🙂.
čas s rodinou
Na klid rodinu a deti...
Radost deti 😊
Na společný čas
Na radost děti z dárků, pohodu a setkávání s přáteli a rodinou
Na příchod ke stromečku
Na synovy rozzářená očička, až bude rozbalovat dárky 🎁
Jakou budou mít děti radost
Na tu radost z dárků
Na rozzářené dětské oči u stromečku a na setkání s rodinou
Až budeme všichni spolu v klidu u stromečku 🙏
Na klid, pohodu, rodinné návštěvy, až si děti rozbalí dárky, až spolu budem koukat celý den na pohádky.
fajn chvíle s rodinou🙂 na radost dětí.
Na nicnedelani, klid, povalovani u pohadek, domaci pohodu.
Že budeme spolu, na radost všech, hlavně dětí
Na rozzářená očka dětí u stromečku🎄
Ze si snad odpocinu
Až se konečně vyhrabeme z nemocí
Na mé dítko u stromečku a čas s rodinou
Na dětskou radost a čas strávený s rodinou
Na chvíle klidu při sledování pohádek, u toho cukroví, kafe a zapálené svíčky.
Na klid, odpočinek a den strávený u pohádek...a pak na návštěvu u mé části rodiny, kam máme jen 28.12., strávíme tam Silvestra a budeme se vracet až na Nový rok, protože kvůli nemocem (na jejich straně) jsme se bohužel spolu neviděli už celé dva měsíce!
Na setkání s celou velkou rodinou a na radost děti z dárků 🤩
Na děti, až se budou radovat z dárků.
Jak se budou dětem libit dárky od Ježíška
Na jídlo, dárečky a rodinnou pohodu u pohádek
odpočinek
Na dcerunku až si rozbalí všechny dárečky, na ty její rozzareny ocicka ❤️
Malá má vždy ze všeho hroznou radost(2roky takže nefalšovaná), kterou dává opravdu hodně najevo. Na to se těším nejvíc ❤️🎄
Na odpočinek
na radost dětí a setkání s rodinou
Až si rozbalim robotický vysavač
Pohodu, radost, společná setkání.
Vánoční atmosféra, radost dětí z dárků, setkání s rodinou
Na bramborový salát
Odpočinek, zpomalení, čas s rodinou.
na pohádky
Na ty rozzářená očka,až najdou dárečky
Odpočinek
Až si dcera rozbalí dárečky 🥰
Na dětskou radost ❤️
že se potkáme celá rodina
Napsala bych ze na pohádky s celou rodinou, ale jelikož jsem si po dvou dnech v práci přinesla covid a opět marodim, tak mě to letos nějak míjí. Pustíme pohádky jen s manželem a dcerou a budem jen vegetit a bastit dobroty 🙃
Na společně strávený čas, radost dětí z dárků a na jídlo ☺️
Na Lego, kt. jsem koupila synovi (=sobě). Konečně si plním sny 🙂
Na setkání s rodinou.
Nejvíce se těším na tři dny volna 🙂 a synovu radost z dárků u stromečku 🎄🎁
Na volno a celou rodinu
Na salát a rizek :D
Jak se bude prcek tvářit na stromek a na rodinu 26
Že se spolu všichni sejdeme a budeme pospolu 🤗
Že snad letos budeme u stromečku všichni, bez nemoci, bez hospitalizace a bez jakéhokoliv omezení.... Snad to po třech letech zas konečně vyjde
Na tu radost pod stromečkem a návštěvy rodiny
Na děti u stromku, stejně jako několik let zpátky.Kvůli ním to všechno dělám a kvůli nim se z toho nezblázním😁
Tu radost deti u stromecku,a relax a chvilky s rodinou
Ja budu letos pres vanoce spise v praci nez doma, ale radost deti z darku je proste nej asi vsude 🙂
Na radost naší malé dcerky u stromečku 😊
Až bude po večeři a budeme si rozbalovat dárečky a bude ta pravá pohodička 🤩🤩🤩
Až bude po nich
na radost v očích dětí až budou rozbalovat dárky, na to, že budeme spolu 🙂
Na rozbalování dárků dětí
Na radost dětí u rozbalování dárků ❤️
Na radost dětí. ❤️
Na čas strávený s rodinou :-*
Na radost dětí z dárků a to že sejdeme.
Na čas strávený s rodinou
Detska radost, cas s rodinou
Jelikož jsem se vrátila před týdnem se synem z porodnice tak se těším na čas s rodinou a na radost z dárečků u staršího syna..
Na radost dcery z dárků a na odpočinek.
Na radost dětí 😊
na rybí polévku, kapra a salát a na radost z dárků, snad aspoň nějaké potěší, děti už mám dospělé, klid u televize a teplý voňavý čaj
Na společně strávený čas s rodinkou a nejbližšími přáteli u televize, pohádek, dobrého jídla a pití.
na společně strávený čas
Na kapustnicu
Na rodinnou pohodu a klid
Na svátky samotné, na radost dětí a společně strávený čas
Na společně strávený čas s rodinou.
Na radost své dcery ❤️
Na stromeček a tu radost dětí
Na to až se s rodinou všichni sejdeme pohromadě ☺️❤️
Na spolu a bez práce.
Až skončí..
Na setkání celé rodiny. Někteří přijedou až z Kanady
Na radost a blízkost ❤️
Na radost detí ♥️
Na rodinu ♥️
Po letech nebudu na Štědrý den v práci. Takže na pohodu s rodinkou. Pohádky, lenošení, těšení na Ježíška 🤩
že se všichni ve zdraví sejdeme, doufám...
Že si snad konečně odpočinu.
Na děti, jakou budou mít radost z dárků
Na volno, pohádky, dobré jídlo, procházky, návštěvy a překvapení pod stromečkem
Na dětskou radost z celých Vánoc.
Na pohádky a na to jak se děti budou téšit na dárky👶🧒🧒🎁🎄
Že budeme spolu. V klidu, mít čas, nemuset.....
Na odpočinek, společné chvíle u stromečku a čas v posteli s čajem, abych zahnala nemoci
na odpočinek a společně strávené chvíle s rodinou ❤
Ze budeme spolu opravdu cele svatky a bez navstev,deti maji nestovice 😀
na děti u stromečku 🙂
Na klid, cukroví, výlety a pohádky
Až se k sobě budeme všichni tulit u vánočních pohádek.
Na synovu radost
Na to, že se letos sejde celá rodina
Na radost dětí a celkovou atmosféru Vánoc
na celou rodinu a přátele
Až budou děti u stromku.
Že budeme všichni na chvíli spolu doma ☺️😁🥰🎄
Nejkrásnější je radost syna a fenky ze stromečku a dárků 🤗
na společně strávený čas, dětskou radost
Nejvíc se těším na společně strávené chvíle s rodinou 💞 🌲
Na čas strávený s rodinou.
až budou kluci rozbalovat dárky 🙂
Na tu radost dětí u vánočního stromečku.
A možná ještě malinko víc na kapra. Toho sice můžeme mít i jindy, ale nikdy není takový jako o Vánocích. 🙂
Kez bychom se u nas doma sesli vsichni ve zdravi, nic jineho si v 70 letech nepreji🙏🙏🙏🙏🙏🙏
Tak jako vždy na klid, pohodu a čas strávený jen s těmi nejmilovanějšími.
Na klid a pohodu v kruhu rodinném a na rozzářená očka našich kluků ♥️
na to, jak se budou dceři líbit dárky
Já se těším úplně na všechno, ale nejvíc asi na to, že budu mít tolik dní volno 😁
Na radost našich cácorek při rozbalování dárků a spoustu pohádek.
Na rodinnou pohodu
Na radost našich dětí z dárků a na náš společný čas
radost dětí z dárků a pohádky 🌲⛄
Od té doby, co mám dceru, tak se těším, až si rozbalí dárky.
odpočinek, návštěvy
Na pohodu, klid a pohádky…
na klid 25.12.
Na rozzarena očka mého syna
Na vánoční atmosféru, že budeme všichni spolu a na to, jak bude dcera rozbalovat dárky, které ji snad potěší 🙂
na klid a pohádky
Na to jak se děti budou tvářit u rozbalování dárečků
Dnes mé teseni začalo u společného zdobení stromku, zítra se tesim na setkání s celou rodinou a pak už se jen těšit na klid, pohodu, dobre jídlo a radost dětí 🤗
jídlo a radost děti
Na radost dětí to je moje všechno. A pak na pohádky 🙂
Na rozzářená očka dětí 🤍
Na krásný den, procházku pro Betlémské světlo, radost a rozzářená očička naší malé dcerky 🥰
Na vnukovu radost z dárků od Ježíška a na vánoční setkání s blízkými.
Na to až skončí.
na bramborový salát 😉
Až děti přestanou být nervózní, že my všechno stihneme a už budeme jen objíždět rodinu a užívat si společně strávený cas
Na chvíle klidu a odpočinku.
Na rodinnou pohodu u dobrot,pohádek a společně stráveném času
Pohodu, klid, že se všichni sejdeme a budeme spolu
Na klid, pohodu a rodinu
Na celý Štědrý den
na to napětí než skončí večeře, ten fofr při rozbalování a ta radost v očíčkách
Cely štědry den 👍🏼
Na společné dny s celou rodinou 🥰
Na radost děti🥰
Na společnéy čas s rodinou
Na radost z dárků a že budeme všichni spolu.
na rodinu
Na roziarene ocicka
Těším se na radost dětí ze stromečku, z dárků, na společně strávený čas u pohádek a u štědrovečerního stolu 🎄🎁
Všem přeji krásné a pohodové vánoční svátky 🥂
Na tu radost u rozbalování dárků detma a na klid u pohádek s rodinou
Na radost Kaji a jiskry v jeho očích
Jak si bude dcera rozvalovat dárky, které si přála 🤩
Těším se na to, že nepůjdu dva dny do práce.
Az budou deti rozbalovat darky
Na to, že si letos poprvé už bude dcera uvědomovat a užívat vánoční dění a my spolu s ní. 😊
na tu atmosferu a radost deti z darku!
Na rodinnou pohodu a na pohádky ☺️
Na radost dítěte z dárků 🙂
Ze nas bude u stromečku o jednoho vice .
Na radost dětí a rodinu pohromadě ❤
Na radost nasich kluku. ❤️
Na radost dětí
Na čas s rodinou
Na to, jak budou děti šťastné při rozbalování dárků.
Na rozzářené očka děti, u stromečku 🙂
Až deti uvidí dárky pod stromkem
Na pohodu s rodinou
Na čas strávený s rodinou a zpívání koled se synem (3 roky) 😊
Že budeme všichni spolu, na pohádky , na jídlo.
Na klid a pohodu v kruhu rodinném 🤗
Budeme spolu celá velká rodina
Že budu se svým synem a manželem v klidu doma spolu. 🍀 Jsou pro me to nejdůležitější 🎄 Bez nich by ani žádné svatky nebyly.
Bude to klišé, ale že budeme s manželem a dětmi spolu...a na tu jejich radost, že se jim splnila přání z dopisu
Na rodinnou pohodu
Na radost a spokojenost našich dětí pod stomečkem❤
Na poprvé strávené Vánoce ve třech 🥰
Na tu vánoční pohodu, atmosféru a rozbalování darecku.
Jak bude reagovat náš 1,5 letý syn, který už všechno hrozně vnímá 🙂.
Na sníh
Na pohádky a radost dětí.
Na cele vanoce - letos poprve v novem domecku a take poprve s pejskem. Proste vse letos nove 🙂
Že budem doma s rodinou a užijeme si chvile spolu 💛
Na setkání s rodinou a klid u pohadek
Na společný klid.
Na radost pod stromkem a společně.sledovani pohádek.
Na společně strávené chvíle.
Na to že budeme všichni spolu ....
Na to az si odpocinu od prace
Na setkání s rodinou
Na večeři a rodinnou pohodu
Na radost dětí z dárečků ❤️
Až budou děti rozbalovat dárky 😊
Na to, až nás zítra pustí z porodnice a svůj dáreček si domů donesu
Letos se nejvíce těším na ten okamžik, když se rodina sejde u vánočního stolu. Atmosféra plná lásky, smíchu a dobrého jídla je pro mě nejlepším vánočním dárkem.
Na klid a pohodu u krbu a pohádek
Až bude dcerka rozbalovat dárky.
Budou to naše první rodinné Vánoce jen s manželem a dcerkou❤
Na radost dětí.
Na překvapení od manžela. 😊
Na to, že po 9ti letech soužití mne a mého partnera k nám přijede má sestra s rodinou. Poprvé, seznámí se a já věřím že vše bude v pořádku ❤
Na rozbalování dárků a radost z nich, volno strávené s rodinou
Na radost v dětských očích při rozbalování darku
Na volný čas a pohodu 😊
Na to az skonci 😁
Na volno 🙂
na dceru u stromečku
Na dceřinu radost 💞
Já se těším do termálních lázní, že si tam odpočinu.
Snih 😁
Radost dětí z dárků od Ježíška
❤️
Na klid, pohodu a žádný shon.
Na rozzářené oči našich dětí při rozbalování dárečků ❤️
Na rozzařené oči našeho malého syna Waldíka a na tu barevnou tiskárnu, kterou si přeji už X let a možná jí konečně dostanu pod stromeček a budu tisknout a tvořit se synem z papíru atd.🎄🎁❤️😉
Na klid a pohádky
Na tu pohodu, pohádky a radost dětí 🙂
Na pohádky.
na pohádky a na selvester🙂
Na klid, pohodu a pohádky s dětmi
Na radost dětí
Na společné hraní s dětmi
Na pohádky
Na rozzářené oči dětí
Pro mě byly letošní Vánoce zvláštní, protože jsem se těšila na reakce svých nejbližších na dárky, které jsem pro ně pečlivě vybírala. Nakonec jsem od všech viděla skutečný vděčný úsměv.


Jak budou dětem zářit oči u rozbalování dárků a jakou z nich budou mít radost.