icon
avatar
apacheeeAMBASADORKA
22. únor 2023    

🍉 Soutěž o produkty dmBio 🍉

🎁 Víte vy co? Mám nachystáno, a tak vám novou soutěž spustím ještě dnes. Tentokrát si společně zasoutěžíme o balíček samých dobrot od privátní #dm značky dmBio 🎁

Ve výherním balíčku najdete:
🍉 dmBio cornflakes neslazené
🍉 dmBio bio jemné ovesné vločky
🍉 dmBio bio bylinný čaj na dobré ráno
🍉 dmBio ovesný nápoj natur
🍉 dmBio bio kaše snídaňová vláknina, mandle & lískové ořechy
🍉 dmBio žitná mouka celozrnná
🍉 dmBio bio celozrnná rýže Basmati
🍉 dmBio bio bulgur
🍉 dmBio knäckebrot žitno-špaldový
🍉 dmBio bio fusilli bezlepkové

Jak se do soutěže zapojit?
1) Dejte lajk této zprávě
2) Do komentáře pod tuto zprávu mi odpovězte na otázku:
"Co vy a zdravá strava? Hlídáte si jídelníček, nebo sníte cokoliv, co vám přijde pod ruku? Nebo se snažíte o nějaký rozumný kompromis?"

Soutěžní komentáře můžete přidávat až do středy 1. března (deadline bude již tradičně o půlnoci) a já potom co nejdříve vylosuji, kdo se bude z výhry radovat.

Výherkyni pak oznámím na svém blogu v samostatném příspěvku.
Tak hodně štěstí 🍀

avatar

Snažím se o kompromis, ale ne vždy se mi to podaří a zhřeším 😀

22. únor 2023
avatar

Nejsem striktní, co se zdravé stravy týká, ale snažím se jíst líp. Dám si ráda špaldu, stejně jako vepřo knedlo.

22. únor 2023
avatar

Snažím se o kompromis, ale s rozumem. Ne že si dám celou čokoládu, jenom proto, že jsem celý den jedla zdravě. ☺️ Nějakým způsobem dodržuju zdravou stravu, ale kojení a kolotoč kolem dvou dětí, občas sáhnu po tom sladkém, ale omezuji na minimum a spíše sahám po jogurtu s domácí marmeládou atd.

22. únor 2023
avatar

Nedá se říct, že bych se vyloženě hlídala, ale snažím se jíst zdravěji, ale občas prostě čokoládu taky zbodnu 🙂.

22. únor 2023
avatar

Snažím se příliš nesladit (všichni máme rádi sladké, tak ať je alespoň kvalitní či méně sladké). Doma vaříme tak normalně, ale když někam jdeme tak si v restauraci dáme co chceme.

22. únor 2023
avatar

Rozumný kompromis 😀

22. únor 2023
avatar

Snažím se, ne vždy to vyjde😁

22. únor 2023
avatar

Snažím se o kompromis 😉

22. únor 2023
avatar

Snazim se o kompromis..

22. únor 2023
avatar

kompromis 🙂

22. únor 2023
avatar

Nedodržuji zdravé stravování

22. únor 2023
avatar

Snažím se o kompromis, zdravější strava převažuje.

22. únor 2023
avatar

Kompromis

22. únor 2023
avatar

Nejsem striktní, ale jelikož mame velikou zahradu a hodne veci si vypestujeme, tak nas to pak nutí Tibi sníst. Takze zeleninu mame casto.

22. únor 2023
avatar

Kompromis ;)

22. únor 2023
avatar

Snažím se o kompromis..

22. únor 2023
avatar

Snažim se jíst zdrvějši verze jídel.

22. únor 2023
avatar

Dřív jsem byla přísnější... 😎

22. únor 2023
avatar

Rôzni sa to podľa chuti, nálady a času. Väčšinou sa snažíme o zdravú stravu 😊

22. únor 2023
avatar

Kompromis 😉

22. únor 2023
avatar

Snažím se 80/20

22. únor 2023
avatar

Od konce loňského roku jsem zpět ve svém režimu a jsem za to moc ráda. Snažím se držet pravidla 80:20

22. únor 2023
avatar

Snažím se o kompromis, ale jsou chvíle, kdy je čokoláda až moc žádoucí

22. únor 2023
avatar

Ujíždím na sladkém 🙈 jinak miluju ovoce a zeleninu ❤️

22. únor 2023
avatar

Stridave oblacno. Chvili jim hrozne zdrave, chvili zbodnu cokoli 🙈

22. únor 2023
avatar

Snažím se o kompromis,ale ne vždycky mi to vyjde a s ním cokoliv

22. únor 2023
avatar

Mám štěstí, že mi zdravé věci chutnají více, než nezdravé, takže jím spíše zdravě. Ale třeba nezdravou pizzu nebo smažák si dám také ráda 🙂.

22. únor 2023
avatar

Snažím se o kompromis, ale občas si dám něco nezdraveho

22. únor 2023
avatar

Moc zdrave nejim, chtela bych, ale nejak mi to nejde.

22. únor 2023
avatar

Kompromis

22. únor 2023
avatar

V těhotenství jsem díky GDM najela na celkem solidní režim plný bílkovin a k mému velkému překvapení je to druh stravování, který mi velmi vyhovuje. Takže pro mě takový kompromis a ke každému jídlu porce zeleniny.

22. únor 2023
avatar

Jím to co mi chutná, což je většinou zdravé. Hodně vařím z domácích produktů. Občas mám chuť na prasárničku a nestydím se za to 😁

22. únor 2023
avatar

Snažím se o kompromis. Někdy se to daří lépe, někdy hůř 🤭

22. únor 2023
avatar

Snažím se jíst co nejméně vysoce zpracovaných potravin, ty beru jako nezdravé

22. únor 2023
avatar

Kompromis. Třeba zelňačku většinou bez uzeného (tedy kromě uzené papriky), ale občas klobásu k večeři. Často záleží i na způsobu přípravy - jíšku/mouku na zahuštění dávám minimálně. Smažené věci máme výjimečně, \ale ráda si dám majonézu do bagety nebo salátu. Navíc leckdy je to i o množství dané potraviny.

22. únor 2023
avatar

Nejsem úplně striktní, ale snažím se. V posledních týdnech ale dost ujíždím na sladkém 😀

22. únor 2023
avatar

Většinou se snažím zdravé, ale PMS mi do toho občas dost háže vidle 😅

22. únor 2023
avatar

Jidelnicek si ted opet po porodu hlidam, ale s rozumem. Obcas zahresim, ale ten zaklad se snazim mit na jednicku 🤗

22. únor 2023
avatar

Jak kdy - dle chuti a příležitosti (čokoládou řeším celkem často 🙂 )

22. únor 2023
avatar

Snažím se o rozumný kompromis.

22. únor 2023
avatar

Snažím se o kompromis 🙂

22. únor 2023
avatar

Jsou věci, kterým se vyhýbám a nemusela bych, a zase jsou věci, kterým bych se vyhnout měla a nevyhýbám... možná proto vypadám jak vorvaň 😄 jenom pevnou vůli by to chtělo, chjo 😏

22. únor 2023
avatar

Kompromis 😊

22. únor 2023
avatar

Jím normalne, nic extra zdraveho. Ale jím malé porce. Sladke obcas.

22. únor 2023
avatar

Snažím se jíst tento rok lépe než loni, ale je to fuška - takže těžký kompromis

22. únor 2023
avatar

Snažím se o kompromis, přemýšlím co jíme, ale někdy je to náročné 😁

22. únor 2023
avatar

Jídelníček řeším zdravým rozumem, takže kompromis. Snažím se zařazovat zdravější potraviny a nehroutím se z toho, když si občas dám nějakou "prasečinku" 😊

22. únor 2023
avatar

Dám si vše ale neprejidam se. Sladké jim málo, mam radši slané.😀

22. únor 2023
avatar

Jídelníček neřeším, sním na co přijdu. 😁💪🏼

22. únor 2023
avatar

Přiznám se, že se zdravou stravou bojuju. Není to o tom, že bych jí až tak nechtěla jist. Spíš neumíme doma zdravě vařit a jedeme hodně klasiku. Ale snažím se najít nějaký kompromis a jíst aspoň ovoce, zeleninu, ale chtělo by to doma více luštěnin a bílkovin přidat.

22. únor 2023
avatar

Snažíme se o kompromis, děti miluji jak ovoce zeleniny, tak i sladkosti🙂

22. únor 2023
avatar

Snazim se, ale dam i něco nezdravého🤷

22. únor 2023
avatar

V poslední době se snažím jíst zdravěji a hlavně kvalitněji 😊

22. únor 2023
avatar

Kompromis 😜

22. únor 2023
avatar

Snažím se o kompromis

22. únor 2023
avatar

Loni jsem držela dietu při těhotenské cukrovce, rodit jsem šla se stejnou váhou, jako při otěhotnění. Pak šla ještě nějaká kila dolů. No a od porodu žeru jak prokopnutá 🤦‍♀️. Jako kdyby tělo chtělo vše dohnat. Takže potřebuji zase nastartovat a tím balíčkem by to šlo 😁.

22. únor 2023
avatar

Snazim se o kompromis,ale spis snim co mi prijde pod ruku😇

22. únor 2023
avatar

Přiznám se, že zdrava strava mě nějak míjí, ale štve mě to čím dál víc.

22. únor 2023
avatar

Vyloženě nezdravé věci (smažené, hodně tučné...) jíme zřídkakdy. Snažím se každý den zařazovat ovoce i zeleninu dětem. Jinak jíme tak nějak klasicky česky, snažím se ale vždy o odlehčenou variantu typu jogurt místo majonézy do salátu, hodně zeleniny místo zahušťování moukou apod.

22. únor 2023
avatar

Snažím se o kompromis, ale přiznávám, že ne vždycky to jde. 😂 Ale pravidelně tedy dodržuju že denně si dám MINIMÁLNĚ 1ks ovoce a 1ks zeleniny, někdy i víc 😊

22. únor 2023
avatar

Snažím se hlídat,ale pak jsou dny,kdy se spustim 😁 ale každý den musím mít alespoň 1radku čokolády.

22. únor 2023
avatar

Snažím se o zdravou stravu, ale moje slabá stránka jsou sladkosti a tam mám určitě na čem zapracovat

22. únor 2023
avatar

Snažím se stravovat zdravě a vyváženě, ale miluju buchty, tak to prostě neodolám.

22. únor 2023
avatar

Kompromis je správně,ale ne vždy i ten vyjde. Mívám období,kdy opravdu sežeru vše,co potkám 😂😔

22. únor 2023
avatar

Bohužel skoro vždy sežeru co se dá🙈

22. únor 2023
avatar

Kompromis

22. únor 2023
avatar

Snažím se jíst zdravé jídlo

22. únor 2023
avatar

Občas si něco zdravého dám

22. únor 2023
avatar

Vegetariáni, ale ne vždy jíme zdravě. Určitě je velký prostor pro zlepšení, ale úplná katastrofa to taky není. 🙂

22. únor 2023
avatar

Pritel je kuchar a veliky gurman zaroven, takze o obcasne nezdrave jidla neni nouze, ale zaroven mame radi pohanky, bulgur, cizrnu atd, a ja jsem milovnik zeleniny, takze se snazime o kompromis.

22. únor 2023
avatar

Kompromis s rozumem 🙂

22. únor 2023
avatar

Ráda objevuji nové produkty a jídla, aby nebyl jídelníček všední

22. únor 2023
avatar

Snažím sa o kompromis ale vsetko s rozumem🙈

22. únor 2023
avatar

snazim se uz nakupovat s rozumem

22. únor 2023
avatar

Snažím se dělat kompromisy.

22. únor 2023
avatar

Nehlídám, ale ráda bych začala

22. únor 2023
avatar

Kompromis.

22. únor 2023
avatar

Kompromis. Jíme, co nám chutná, něco z toho je považováno za zdravé, něco spíše za nezdravé. Vyložené prasárny se snažíme hodně omezovat, mně v tomto dost pomohlo, když jsem víc než půl roku držela dost přísnou žlučníkovou dietu, stihla jsem řadě věcí odvyknout.

22. únor 2023
avatar

Snažím se o kompromis

22. únor 2023
avatar

Snažím se o kompromis 😁

22. únor 2023
avatar

Snažíme se o zdravou variantu.

22. únor 2023
avatar

Snažím se o kompromis ne vždy to vyjde 😉

22. únor 2023
avatar

Snazim se o kompromis

22. únor 2023
avatar

My se snažíme doma o zdravější stravu, ale občas zhřešíme a jdeme na něco nezdravého.

22. únor 2023
avatar

Dbám na zdravou stravu, jím málo masa, hodne zeleniny, ovoce, miluju ovesne kase a pomazanky

22. únor 2023
avatar

Poslední dobou je můj jídelníček hrůza, budu se muset vrátit do normálu - tzn. kompromis nebo spíše zdravější strava.

22. únor 2023
avatar

Já se snažím jíst celkem vše, ale zdravou stravu občas prokládám čokoládkama 🙂

22. únor 2023
avatar

Snažím se o kompromis, ale sladké je mor 😆

22. únor 2023
avatar

Snaha je o kompromis, jak u nás rodičů, tak i u děti. Občas je tam i něco nezdravého, striktní nejsme.

22. únor 2023
avatar

Jak kdy.Ale když mám hlad,tak nesmím na nákup.

22. únor 2023
avatar

Spis mensi kompromis😀davam si pozor, abych mela spis bilkovinu, abych nemela hned zase hlad

22. únor 2023
avatar

Snažím se o rozumný kompromis. U dětí na zdravou stravu dbáme více.

22. únor 2023
avatar

Kompromis 🤣

22. únor 2023
avatar

Momentálně žiju zdravě, protože hubnu 😁

22. únor 2023
avatar

Snažím se o kompromis i kvůli dětem 😊

22. únor 2023
avatar

Kompromis, pres den zdrave a vecer bramburky a vino 😀

22. únor 2023
avatar

Nacházím a učím se novou cestu zdravější, ale zajeté zvyky jsou zajeté zvyky. Beru to tak, že cokoliv zdravějšího je plus a beru to jako hru a ne povinnost. A pak mám období na prase, a pak na ok.

22. únor 2023
avatar

Kompromis, tělo si řekne...

22. únor 2023
avatar

bohužel mou slabou stránkou jsou sladkosti, ale ráda bych začala se zdravější stravou 🙂

22. únor 2023
avatar

Kompromis. Dneska jsem k veceri sezrala pařížský salát s houskou a zapila to čajem Očista tela😅

22. únor 2023
avatar

Kompromis

22. únor 2023
avatar

já jsem napůl. prvně se hlídám a pak zaprasím 😀

22. únor 2023
avatar

Já s prominutím sežeru, na co přijdu. Nevybírám si, jídelníček si nehlídám, miluji sladkosti.

22. únor 2023
avatar

Já až na občasnou výjimku snídám každý den to stejné – ovesné vločky s rostlinným mlékem, proteinem a ovocem/medem/kokosem/skořicí apod.

22. únor 2023
avatar

snažím se hlídat

22. únor 2023
avatar

Kompromis

22. únor 2023
avatar

Snažím se o kompromis, ale úplně sw mi nedaří. 🙂

22. únor 2023
avatar

Mám moc ráda zdravá jídla, ale někdy ráda zhřeším.

22. únor 2023
avatar

Aktuálně se snažím o kompromis, ale ne vždy se mi to daří 🙈😉

23. únor 2023
avatar

Snažím se jist v rovnovaze

23. únor 2023
avatar

Jak kdy 😅

23. únor 2023
avatar

Kompromis

23. únor 2023
avatar

Snažila jsem se jíst lépe,teď je to spíš podle ceny a akcí v letáku 😭

23. únor 2023
avatar

Snažíme se kvuli detem jist zdraveji, sladke ale miluji 😉

23. únor 2023
avatar

Kompromis,ale vzhledem k tomu,že mám fyzicky náročnou práci,tak si nedělám až takové vrásky,když vyloženě zhřešim😁

23. únor 2023
avatar

Tot otazka, pojem zdrava strava je pro kazdeho neco jineho 🙂 pro me je to pit vodu, nejist prehnane sladke nebo jine zmakotiny 🙂 ale treba kacenu se zelim a knedlikem si dam rada. Takze bych rekla, ze prevazne se aspon snazim jist zdrave (podle sebe) a obcas si dam nejakou prasarnicku

23. únor 2023
avatar

Snažíme se jíst zdravě

23. únor 2023
avatar

Ráda bych se snažila jíst zdravě...ale řekněte to mojí puse. 😂

23. únor 2023
avatar

Snažím se o kompromis.

23. únor 2023
avatar

Kompromis

23. únor 2023
avatar

Snažím se jíst všeho "s mírou" 😉

23. únor 2023
avatar

Od nového roku se snažím držet a do stravy jsem přidala hotová jídla, co jsou jen na igrani taky z řady dmBio 😉

23. únor 2023
avatar

Snažím se o kompromis

23. únor 2023
avatar

Snažím se o kompromis. Ale nějak to není vidět 😞

23. únor 2023
avatar

Zdravější potraviny mi chutnají více než jiné 🙂 Hlavně už jen pro ten pocit, že mi dobře funguje trávení a nemám nafouklé břicho, mi stojí za to jíst zdravě. A DMko je na tohle prostě skvělé, protože se tam dá koupit i to, co nemají v běžném obchodě 🙂

23. únor 2023
avatar

Snažím se o kompromis🙂

23. únor 2023
avatar

Snažím se o kompromis

23. únor 2023
avatar

Snažím se o kompromis

23. únor 2023
avatar

Snim cokoli, co mi chutna, ale chutna mi jist celkem zdrave. Myslim. Obcas urcite😅

23. únor 2023
avatar

Všeho s mírou a zapojit selský rozum... Takže kompromis.

23. únor 2023
avatar

Snažím se rozumně 😉

23. únor 2023
avatar

Tak občas do jídelníčku zařadím něco zdravého.

23. únor 2023
avatar

snaha by byla , ale ty ceny 🙂 takže občas se zadaří

23. únor 2023
avatar

Snažím se o kompromis, ale moc se mi to asi nedaří...

23. únor 2023
avatar

Snažím se, ale občas zhresim.

23. únor 2023
avatar

snazim se zdrave, snazim, snazim 😅 obcas porusim a zase se snazim 😄

23. únor 2023
avatar

Snaha je jist zdrave, ale 😉 na druhou stranu nic se nema prehanet, takze kdyz je tam nejaka kaloricka bomba, nevycitam si to... Ja mam tedy vyhodu v tom, ze cim jsem starsi, tim mene me chutnaji sladke veci...

23. únor 2023
avatar

Co mám dítě, snažím se jíst zdravější jídla než dříve 🙂

23. únor 2023
avatar

Též se snažím o kompromis, ale taky se stává, že hřeším 😈

23. únor 2023
avatar

Víc než rok pouze zdravě, hodně si hlídám co jím.

23. únor 2023
avatar

Já bohužel neodolam sladkemu, ale zároveň miluju zeleninu, takže bych, řekla, takový zlatý střed 🙂

23. únor 2023
avatar

monetálně jím co mi někdo dá do ruky nebo co se dá koupit v běhu :D

23. únor 2023
avatar

Snažím se o kompromis, ale kafe s něčím sladkým musím mít 😉

23. únor 2023
avatar

Snažím se jíst vyváženou stravu. Také vařím zdravější jídla ale tak aby to děti jedli 😀

23. únor 2023
avatar

U syna dodržují pravidelnou a vyváženou stravu. Na sebe nemám tolik času ,často jím za pochodu nezdravé jídla.

23. únor 2023
avatar

Snažíme se o kompromis. U dětí občas zhresime MD nebo KFC, my, si rádi zajdeme na dobré jídlo a občas se mi nechce vymýšlet extra zdravé obědy. Na druhou stranu děti basti hodně ovoce i zeleniny a mají dostatek pohybu.

23. únor 2023
avatar

Snažím se o nějaký rozumný kompromis, u dětí mnohem více, než u mě.
Ale protože už na sebe moc času nemám, většinou jím "za pochodu, co mi přijde pod ruku".

23. únor 2023
avatar

Snažím se tak napul, občas si dám i něco nezdraveho

23. únor 2023
avatar

Vůbec 🙈 neřeším, jim všechno, hlavně ty nezdravě věci 🙈🙈

23. únor 2023
avatar

Snažím se o kompromis....tak nějak vyvážený.

23. únor 2023
avatar

Já se řídím heslem: co mi chutná, to mi neškodí. Ale taky všeho s mírou.

23. únor 2023
avatar

Snazim se o nejaky kompromis.

23. únor 2023
avatar

Žiju zdravě- do hospody chodím pěšky 😅 Neřeším, hřeším a mám kliku na dobrý geny.

23. únor 2023
avatar

Jím co mi chutná a všeho s mírou...

23. únor 2023
avatar

Kdybych byla sama jedu zdravé na 100% ale manžel a děti to nedávají tak je to tak 50 na 50.

23. únor 2023
avatar

Bohužel mám ráda sladké, takže moc zdravě nejím.

23. únor 2023
avatar

Zařazovat zdravější formu potravin se snažím. Manzel i děti jsou tomu také nakloněni.Jen někdy kvůli ceně či dostupnosti volim klasiku.

23. únor 2023
avatar

Nejím zdravě, ale měla bych začít, protože moje zdravotní problémy se zvětšují

23. únor 2023
avatar

Snažím se o kompromis,ale ne vždy to vyjde😒snažím se i své dcery vést trochu ke zdravější stravě😉

23. únor 2023
avatar

Snažím se o kompromis. Potřebuju velký příjem energie, takže se nevyhýbám třeba cukrům, ale složení studuju z hlediska zbytečných přidaných látek, zahušťovadel, barviv, rychlosolí, konzervačních látek atd.

23. únor 2023
avatar

Někdy kontroluji, někdy prasim

23. únor 2023
avatar

Tak 50/50, snaha by byla, ale ta vůle 😁

23. únor 2023
avatar

Snažím se o kompromis.

23. únor 2023
avatar

Dřív jsem snědla cokoliv kdykoliv 🤣 ale teď jak máme dceru se všechno změnilo, snažíme se jíst pravidelně a zdravěji. Nebo spíš hlavně já a malá 😀 přítel je spíš na takový ty pizzy a hamburgery, ale zase sní vše, co navarim, takže dobrý 😀

23. únor 2023
avatar

Snažím se o kompromis.

23. únor 2023
avatar

Snažím se o kompromis, hodně jsem omezila sladké. Ale občas ujedu na uzeninách apod.

23. únor 2023
avatar

Spíše zdravá strava, ale občas ujedu na něčem méně zdravém 😁

23. únor 2023
avatar

Snaha by byla, ale nikdy to nevydrží dlouho, takže aspoň ten kompromis 😁

23. únor 2023
avatar

@apacheee Dříve jsem jedla na co jsem přišla. Nyní se snažím se víc hlídat a zařazovat víc zdravějších věcí ,hezky krůček po krůčku. Jde to pomalu ,ale snaha se cení, ne?😉

23. únor 2023
avatar

Snazim se o kompromis.spis ve stylu neprejidat se a jist ovoce zeleninu. Jeden den si dam klidne svickovou a dalsi den dusenou brokolici

23. únor 2023
avatar

Snažím se o kompromis, ale občas je to se třemi nejedlíky boj.

23. únor 2023
avatar

Tak nějak rozumně, od každého trošku 😉

23. únor 2023
avatar

Snažím se jíst podle zdravého selského rozumu 🙂.

23. únor 2023
avatar

Ja si musim velmi peclive hlidat, co snim, protoze moje zazivani mi chybu umi velmi neprijemne oplatit.

23. únor 2023
avatar

Snažíme se o zdravější kompromis

23. únor 2023
avatar

Snažím se o zdravou stravu a vychází mi kompromis 😁

23. únor 2023
avatar

Všeho s mírou, nepřehánět tak ani tak.

23. únor 2023
avatar

Snažím se zdravě, ale když se nepovede, tak se z toho nehroutim.

23. únor 2023
avatar

Snažím se o kompromis.

23. únor 2023
avatar

Snažím se stravovat zdravě, ale občas si dám i něco ne úplně zdravého 😁

23. únor 2023
avatar

Snazim se o kompromis 😃

23. únor 2023
avatar

Co je zdravá strava? Nejdřív je zdravé to,pak zas ono. Řídím se svým tělem, svou hlavou. Neříkám že kompromis, jim to co mám ráda,co mi chutná. Ale premyslim u toho.

23. únor 2023
avatar

Jím to, co mi dělá dobře 🙂 snažím se o pestré stravování, ve kterém ani smažený sýr není hříchem 🙂 jsem zstáncem "všeho s mírou" a jdu zlatou střední cestou. Jím vše, ale přiměřeně 🙂

23. únor 2023
avatar

Uz pres rok se stravujeme podle ajurvedy🙂 Hlidam si zdravou stravu, hlavne i detem🙂

23. únor 2023
avatar

Snažíme se jíst zdravě, ale neznamená to pro mě nutně bio.

23. únor 2023
avatar

Jím tak půl napůl, ale hodně mi v tom zdravém stravování pomáhá právě DMka 💚 s DMBio, protože má skvělé produkty, které podávám i naší malé ☺️

23. únor 2023
avatar

Snazim se jist zdravěji, ale ne vždy se mi to podaří, ale posledni dobou jime doma více zeleniny a i kupujeme a zkousime nove druhy potravin.

23. únor 2023
avatar

Ano od nového roku jsme s manželem začali jíst zdravě a je to znát když se člověk trochu hlida

23. únor 2023
avatar

kompromis, ale někdy si to pak vyčítám

23. únor 2023
avatar

Snažím se o kompromis. Nějaké zhřešení si nevyčítám. Jsou jídla, kterých se nevzdám a zdravá alternativa není to pravé. Ale spousta zdravých jídel mi chutná, tak to není těžké.

23. únor 2023
avatar

Jídelníček si snažím hlídat, ale někdy mám opravdu "prasící" dny 😀 Zdravá strava je důležitá a měla by se více propagovat. U mě je to zatím takový kompromis mezi zdravým a nezdravým 🍏🍕

23. únor 2023
avatar

Snažím se o kompromis, hlavní jídla si hlidam a přemýšlím nad tím, co a z čeho vařím, ale pak dojde energie a sprásknu půlku čokolády na posezení, abych se nakopla :D

23. únor 2023
avatar

Rozumny kompromis

23. únor 2023
avatar

Kompromis

23. únor 2023
avatar

Nejsem stravou posedla, ale rekla bych, ze spise zdrava strava. 🙂 Basmati z dm jsem zrovna chtela objednavat pro sebe a pro babicku, tak treba se postesti tady 🤞

23. únor 2023
avatar

Snažím se o kompromis, jime hodně ovoce a zeleniny, ale taky máme rádi sladké. Co se u nas vůbec neji jsou brambůrky a tady pochutiny a sladké pití, pouze voda

23. únor 2023
avatar

vždy je to kompromis, něco zdravějšího a pak si i zamlsat

23. únor 2023
avatar

Jedu na kompromis

23. únor 2023
avatar

kompromis 🙂

23. únor 2023
avatar

Snažím se teď poměrem 80/20. Někdy prasím🙂

23. únor 2023
avatar

Jím zdravě, nemám ráda smažené, ale sladkost si dopřeji.

23. únor 2023
avatar

Mám to "ode zdi ke zdi" - vždycky nějakou dobu zapojuju hlavu a o jídle přemýšlím a jím celkem ok. A pak přijde období, že jím samý prasárny...většinou je to ve chvíli, kdy je toho hodně hodně moc v práci ☹

23. únor 2023
avatar

Vůbec se nehlídám a jelikož kojím,tak doplňuji energii sladkostmi.

23. únor 2023
avatar

Od ledna se snažím jíst lepe, nejím sladkosti, jen občas domácí buchty

23. únor 2023
avatar

Vždycky se chvilku snažím,ale pak jím zase dost nezdravě.

23. únor 2023
avatar

Snažím se jíst zdravě. Učím to i děti. Ale občas zhřeším.

23. únor 2023
avatar

Snažím se o kompromis,ale když přijde MS,tak sežeru všechno co vidím 🙈

23. únor 2023
avatar

Snazime se o kompromis, hlavne deti vest ke zdravejsimu stylu, nez jsem mela jako ja mala doma🤷‍♀️😔

23. únor 2023
avatar

Nedodrzuju zdravý životní styl, ale třeba někdy začnu 🙂

23. únor 2023
avatar

Snažím se o kompromis a ráda objevuji nové a zdravé potraviny.

23. únor 2023
avatar

Jíme vyloženě zdravě😊

23. únor 2023
avatar

snažím se o zlatý střed. 🙂

23. únor 2023
avatar

Asi taková zlatá střední cesta , když mám chuť na něco dobrého tak zrovna v DM se dá koupit moooc dobrý zdravé 😍 dobroty

23. únor 2023
avatar

Snažím se spíš o kompromis hlavně kvůli dětem. ☺️ Sama to moc neumím. 🙈

23. únor 2023
avatar

Jím zdravě asi od 15 let. Baví mě to 🙂

23. únor 2023
avatar

Zrovna jsem ve fázi hubnutí po porodu,takže dodržují zdravý jídelníček, ale občas zhresim 🙂

23. únor 2023
avatar

Já jím naprosto vše a hlavně takové kombinace, které nikdo nechápe🙈

23. únor 2023
avatar

Snažím se o kompromis

23. únor 2023
avatar

Snažím se i vzhledem k mým dvou malým ratolestem, ale to víte, ze obcas zhresim 😍😅

23. únor 2023
avatar

Snažíme se jíst zdravěji, ale když je chuť na smažák s hranolkami a tatarkou, tak si ho dáme 😉 a k tomu aspoň velký zeleninový salátek 😁.

23. únor 2023
avatar

Snažíme se o kompromis, ale teď jsme na dovolené, takže kompromis jde stranou.

23. únor 2023
avatar

Ja jsem ted ve fázi objevování zdravejsiho stravování. Doposud jsem to příliš neřešila, ale nyní začínám více používat nové suroviny a postupně na zdravější stravu přecházíme.

23. únor 2023
avatar

Asi takový zdravý kompromis, klobáskama se necpu, ale proč si nedát třeba ke kafíčku čokoládu nebo miňonky? 😇

23. únor 2023
avatar

Kupuju kvalitní potraviny, jíme vše a ráda zkouším novinky.

23. únor 2023
avatar

Snažím se o kompromis 😉

23. únor 2023
avatar

Mám ráda všechno, takže mezi to patří zdravá strava ale i prasárny 🤷🏼‍♀️

23. únor 2023
avatar

Právě jsem si přivezla ze Slovenska klobásky a vínko. 😇 Bohužel mi ta nezdravá strava chutná lépe. Ovoce mám ráda a ještě víc mi chutná, když mi ho někdo připraví 🍉🍏

23. únor 2023
avatar

Momentalne mam tehotenskou cukrovku,takze si hlidam,co jim,nevazim to,nemerim...ale jim zdrave... jinak bych si doprala neco vic,neco dobreho a podobne,ale ted si davam pozor co jim

23. únor 2023
avatar

Sním cokoliv, bio, nebio, zdravé i nezdravé ❤

23. únor 2023
avatar

Kompromis

23. únor 2023
avatar

Ano, stravu řeším dost, ovlivňuje naše zdraví a psychiku, naštěstí mi zdravá strava i chutná. Ale taky ráda někdy zahreším, nejsem asketa

23. únor 2023
avatar

Čím jsem starší, tím se snažím jíst zdravěji, ale ne vždycky to vyjde, hlavně večer 😁

23. únor 2023
avatar

Já jsem taková směs ciziny a hranolek. Někdy se snažím a jindy jsem vše, co se nemá

23. únor 2023
avatar

Snažím se o kompromis, ale často hřeším a ne vždy to vyjde

23. únor 2023
avatar

Vsetko s mierou 😁

23. únor 2023
avatar

Jím všechno

23. únor 2023
avatar

Snažím se o kompromis, ale bohužel hřeším víc, než bych chtěla 🙈

23. únor 2023
avatar

Někdy se snažím, někdy méně😏

23. únor 2023
avatar

Sním vsechno

23. únor 2023
avatar

Snažím se o kompromis, někdy se mi to nedaří. Když mám nervy z holek, tak pak sednu sním na co přijdu 🤦‍♀️🙂

23. únor 2023
avatar

Myslím, že u nás je takový kompromis. Doma jíme tak nějak všechno, ale třeba taková ta těžší a nezdravá jídla jen výjimečně.

23. únor 2023
avatar

Jídlo je můj koníček, a protože mi záleží na tom, co svému tělu dám, tak ano snažím se si stravu hlídat, ale neznamená to, že si sem tam nedám něco méně výživného 😁

23. únor 2023
avatar

Snazim se jist zdrave.. 🙂

23. únor 2023
avatar

Tak já sním já co přijdu 😄 ale samozřejmě, že do jídelníčku snažím přidávám i zdravé jídlo 🙂

23. únor 2023
avatar

Ráda jím, ale řeším aspoň složení. Mám ráda zdravá jídla, ale občas si dám i něco z mekáče.

23. únor 2023
avatar

Jidelnicek si hlidan skrze cukrovku, ale obcas trochu zhresim.... A tedy i kvuli financim je to obcas cim dal tezsi ...

23. únor 2023
avatar

Rozumný kompromis - nic se nemá přehánět 🙂

23. únor 2023
avatar

Od te doby co je jeden z nas bezlepkač jime zdraveji, protoze psenicny skrob se cpe tam kde ani byt nemusi.

23. únor 2023
avatar

minimálně jednou týdně děláme rybu a hlavně hodně zeleniny. Jinak se stravujeme celkem bez omezení

23. únor 2023
avatar

Snazim se jist "zdrave" ve smyslu hlidat si prijem vsech makrozivin...a pak to prijde...a mam prasici vikend kdy mi je uplne jedno co a kolik toho jim. 😶 Takze proste kompromis nooooo 😁🤭🤣🤣🤣🤣

23. únor 2023
avatar

snažíme se celkově o kompromis, jsou věci, které opravdu kupujeme kvalitní - zelenina, ovoce, maso a občas samozřejmě i hřešíme a nebo koupíme klasiku. Hodně ale hlídám co koupím našemu ročnímu synovi, tam se snažíme o lepší kvalitu

23. únor 2023
avatar

Dobrý den, sebekriticky se musím přiznat, že u sebe zdravou stravu moc neřeším. Asi mám to štěstí, že jsem zdravá a můžu sníst cokoliv a nepřibírám. Pamatuju si, když jsem ještě studovala, že jsem dojela v neděli večer na kolej vlakem a ve 21h jsem si ohřála z domova kachnu se zelím a nadlábla jsem... Teď už teda kolem ty třicítky mám metabolismus pomalejší, ale pořád to celkem jde. Takže zdravou stravu řeším jen u dcery. Jinak držím bodovou dietu - zbodnu, na co mám chuť 😀

23. únor 2023
avatar

Ráda bych, zdravé vyvážené, ale občas mi to nevyjde.

23. únor 2023
avatar

V těhotenství jsem měla gdm, nějaké stravovací zvyklosti mi z toho zůstaly dosud (rok po porodu), něco se mi udržet nepodařilo. My jsme teda extra nezdravě nejedli nikdy. Snažíme se teda jíst zdravě a vyváženě, ale občas sníme na co přijdeme. Ale já teda nemám problém s váhou, spíš bych přibrat potřebovala 🤷

23. únor 2023
avatar

Snažím se o rozumný kompromis,ale někdy ujedu a dopřeji si něco " zakázaného ".

23. únor 2023
avatar

snažím se, ale málokdy to vyjde 🙂

23. únor 2023
avatar

Snažím se o kompromis, ale nynější těhotenské chutě mi dávají zabrat 😁

23. únor 2023
avatar

Moc bych se chtěla stravovat zdravěji, ale aktuálně s dvěma malými prcky jsem ráda, že se vůbec najím. Snad až budou kapku větší 🙏

23. únor 2023
avatar

Jím co mi příjde pod ruku. Sladké zbožňuji a nezdravý MC/Burger miluju. 🤭

23. únor 2023
avatar

Stravujeme sa tak nejak normálne, žiadny extrém.... Občas zaradím niečo zdravšie, ale manžel to trochu sabotuje. Pri pečení veľmi rada používam zdravšie alternatívy.

23. únor 2023
avatar

Snazim se zdravejsi,ale nekdy prijde chut a snim,na co mam chut

23. únor 2023
avatar

Snažím se a zapisuju do kalorickych tabulek. Jsou dny kdy je to dobrý a pak přijde špatný den a sním i něco navíc. Celkově se snažím o vyvážený jídelníček

23. únor 2023
avatar

Snažim se jíst zdravěji, ale někdy to prostě nejde (stres, málo času, cyklus)

23. únor 2023
avatar

Snažím se jíst vyváženě.

23. únor 2023
avatar

Snazim se jist predevsim kvalitni potraviny, a samozrejme i zdraveji, ale bohuzel nezridka hresim cokoladou apod 😀

23. únor 2023
avatar

Poslední dobou se mi zdravé stravování moc nedaří, respektive to vždycky pokazím tím, že si otevřu čokoládu, nebo brambůrky 🙈

23. únor 2023
avatar

Hlidam si pres den a vecer pak spraskam vsechno 🤣

23. únor 2023
avatar

Upřímně jak kdy, já si ráda hlídám co jím, ale když mám chuť, tak sním tabulku čokolády na posezení a neřeším 😉

23. únor 2023
avatar

Snazim se jist zdrave, ale nic si nezakazuji a kdyz je chut, dam si obcas i to nezdrave.

23. únor 2023
avatar

Zdravou stravu mám zažitou od dětství, ale je to vlastně takové to rozumné 80:20.

23. únor 2023
avatar

Moc striktní nejsem. Hřeším často.

23. únor 2023
avatar

Dam si na co mam chut.Mam dobry metabolismus,tak si to muzu dovolit

23. únor 2023
avatar

Sním na co mám chuť.

23. únor 2023
avatar

Jím vyváženě a snad zdravě, ale občas mám cheat day a udržuji to tak v rovnováze.

23. únor 2023
avatar

Za poslední rok jsem jídelníček výrazně upravila a troufám, si říct, že jím docela zdravě a zmizelá kila a lepší pocit tomu odpovídá, ale občas si tak smlsnu. 😋

23. únor 2023
avatar

Nehlidám, ale ráda bych na tom chtěla zapracovat

23. únor 2023
avatar

Chci ale moc mi to nejde většinou o víkendu je po snaze a od pondeli od znova 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

23. únor 2023
avatar

Kompromis, jim zdravě s rozumem a bez omezování.

23. únor 2023
avatar

Musím dělat kompromisy protože ne vždy mi to doma projde ale osobně se snažím jist zdravěji

23. únor 2023
avatar

Jak kdy.

23. únor 2023
avatar

Sežeru všechno :D

23. únor 2023
avatar

Snažím se jíst zdravě, hlavně základní potraviny, žádné polotovary, upřímně třeba levná čokoláda atd. mi ani nechutná. Někdy prelitnu složení a čím delší, tím většinou horší. Ale jakože třeba teď jsem dostala k svátku nutelu, no asi ji sním, zejo, přece ji nevyhodim :D

23. únor 2023
avatar

Snažím se,ale většinou sním vše 😁

24. únor 2023
avatar

My se snazime jist ovoce a zeleninu, kamufluji je detem kam se da. Cast vypestujeme, cast koupime. Nekupujeme polotovary, hodne doma varime a tvorime. Ale take hresime. Milujeme zmrzlinu. A taky tyčinky. Mnam.

24. únor 2023
avatar

snažím se měnit jídelníček,abych jedla zdravěji,bohužel mám problémy zdravotní a nesnesu moc zeleninu

24. únor 2023
avatar

Snažím se, ale ne vždy to vychází 😀🙈

24. únor 2023
avatar

Doma hodně vařím ze zeleniny a ovoce co vypěstuji,ale také musím nakupovat,vařím vše a to jak zdravě,tak i nezdravě,možná až děti odrostou budu se moct zdravou stravou více zaobírat,zatím jsem ráda,že je stíhám všechn nakrmit😉

24. únor 2023
avatar

Snažím se o kompromis, co mám děti takyíme určitě zdravěji protože jsem se začala s prvními příkrmy o jídlo více zajímat. Ale samozřejmě občas zhřeším

24. únor 2023
avatar

U nás rozumný kompromis.

24. únor 2023
avatar

Dřív jsem se hodně hlídala a teď se snažím aspoň o kompromis

24. únor 2023
avatar

Já se snažím dodržovat pravidlo 80:20 😀 👍 ale můj největší hřích je sladký 😅

24. únor 2023
avatar

Snazim se o kompromis, nemuzu si odpustit sladky a vyvazuju to zeleninou a ovocem. Stejne jako u holek 🙂

24. únor 2023
avatar

Snažím se o kompromis, ale stále to má velké rezervy🙂

24. únor 2023
avatar

Jelikož mám malé děti🧑🧑👶tal se snažím kvuli ním jíst zdtavě a vést je k tomu zaké,obfas zhřešit není ale ba škodu.

24. únor 2023
avatar

Rozumné množství od všeho. 🙂

24. únor 2023
avatar

snažím se stravovat zdravě, ale někdy přijde slabá chvilka a jdu do nějaké prasárny 🙂

24. únor 2023
avatar

Dříve jsem vůbec neřešila, ale po seznámení s manželem jsme začala víc přemýšlet nad tím, co jím, i kvůli zdravotním obtížím, které se mi tím povedlo vyřešit. Děti se snažíme vést ke zdravému stravování i kvůli potravinovým alergiím, ale nejsme dogmatici, takže spíše jdeme cestou kompromisu.

24. únor 2023
avatar

Snažíme se doma o kompromis, ale vyloženě jen zdravá jídla nekupujeme. Klidně si uděláme marinovaná vepřová žebirka nebo hranolky, i když v horkovzdusne fritéze 😊

24. únor 2023
avatar

Snažím se jíst zdravě, ale někdy si tělo rekne i o něco extra nezdravého 😁

24. únor 2023
avatar

Snažím se jíst zdravě, ale neznamená to pro mě vyloženě BIO, snažíme se doma o celkově udržitelnej kompromis ruku v ruce s aktivním životem 🙂

24. únor 2023
avatar

Snažím se o kompromis, i když doma máme nejradši poctivou českou klasiku. To nebudu lhát. Ale snažím se to střídat - občas udělat k večeři jen zeleninový salát, zařazovat celkově do jídelníčku více zeleniny. Dělám třeba i různé zeleninové pomazánky. Nic nesmažím na pánvi, ale dělám nasucho nebo jen s kapkou oleje v troubě.

24. únor 2023
avatar

Snažím se ve stravě stále zdokonalovat a učit, ale casto si v obchodě v sekci zdravé výživy prijdu ztracena. Chce to stále studovat novinky a neusnout na vavrinech 😀

24. únor 2023
avatar

Snažíme se jíst zdravěji, hlavně hodně ovoce a zeleniny. A když se děti nedívají, tak občas zhřešíme.😃

24. únor 2023
avatar

Snažím se jíst zdravě, ale cukrárně občas neodolám 🙂

24. únor 2023
avatar

Snažím se o kompromis, ale vyloženě zdravá strava to vždy není.

24. únor 2023
avatar

Snažíme se o kompromis, spíš než omezení něčeho dbáme na kvalitu potravin/ surovin

24. únor 2023
avatar

jídelníček se snažíme hlídat, jíme hodně ovoce a zeleniny a omezily jsme masné výrobky. Snažíme se kupovat kvalitní potraviny. Ale jsou chvíle, kdy prostě "prasíme"

24. únor 2023
avatar

Hodně zeleniny a ovoce a omezené množství cukru, pestrá strava.

24. únor 2023
avatar

Snažím se jíst zdravě, ale někdy jsou dny,kdy sním co mi přijde pod ruku

24. únor 2023
avatar

kompromis.

24. únor 2023
avatar

Snažím se jist zdravá jídla,ale občas zhřeším

24. únor 2023
avatar

Před několika lety se mi podařilo za třičtvrtě roku dát dolů 20 kg tím, že jsem si upravila jídelníček a začala se hýbat. Jídelníček se snažím dodržovat dodnes. Mám štěstí, že nemusím moc sladké, ale za to ujíždím na slaném, takže na oříškách nebo brambůrkách zhřeším 🙂

24. únor 2023
avatar

Snažím se jíst zdravé potraviny, ale ujíždím na hořké čokoládě 🍫😊

24. únor 2023
avatar

Snažím se jíst a vařit zdravě a kvalitně. Samozřejmě nějaké prohřešky také se najdou 😅 jen mam co dělat odučit manžela ke všem jídlům dávat si jen brambory nebo knedlík 🤦‍♀️

24. únor 2023
avatar

Snažím se o kompromis ale když je chuť silnější nic nenadělám 🤣

24. únor 2023
avatar

Snažím se jíst zdravě, ale někdy mě popadne chuť a ne vždy ji ovládnu :D

24. únor 2023
avatar

Ve vlnách - snažím se jíst zdravě, zkoušet nové produkty, nová jídla... a pak zase přijde období, kdy sežeru, na co přijdu 😀

24. únor 2023
avatar

Já se snažím jít zlatou střední cestou, takže zdravé proložím i nezdravým, jinak to nejde 😀

25. únor 2023
avatar

nedělám si násilí, ale snažím se

25. únor 2023
avatar

Zlata stredni cesta. Obcas se "zaprasit" proste musi 😁

25. únor 2023
avatar

Mám velkou závislost na sladkém, ale jím i mnoho zeleniny a ovoce. Prostě miluju všechno jídlo..😂

25. únor 2023
avatar

Jím cokoliv

26. únor 2023
avatar

Občas si dopřeji něco nezdravého

27. únor 2023
avatar

Jídelníček si hlídám

27. únor 2023
avatar

Brezen mám suchej,takže najíždím i trochu na dietu.

1. bře 2023
avatar

Kompromis

1. bře 2023
avatar

Snažím se, abychom jedli zdravě, ale nic se nemá přehánět. Takže si občas dáme i něco nezdravého.

1. bře 2023
avatar

Jíme zdravě, hodně bílkovin, ovoce, zeleniny, minimum smažení, ale když je někdy chuť i na "nezdravé" nemáme s tím problém

1. bře 2023
avatar

kompromis

1. bře 2023
avatar

Snažíme se jíst zdravě, ale občas se to vymkne kontrole 🙃

1. bře 2023
avatar

Snažíme se jíst zdravě

1. bře 2023
avatar

Co jsou děti, tak se snažíme jíst zdravěji

1. bře 2023
avatar

Snažím se vařit a připravovat jídla zdravě, bohužel u mě vedou pochutiny, takže si dám zdravej oběd a pak to zajím sušenkou nebo čoko tyčkou.🙈

1. bře 2023
avatar

Vařím zdravě, aspon si to myslím... ale mám ráda takový ty prasárničky k vínku, k pohodě u telky a ták nooo 😀

1. bře 2023
avatar

Ja na to dost kaslu.Ale kdyz pecu doma,tak pouzivam jen spaldovou mouku a vetsinou trtinovy cukr.Ale chipsy si neodpustim.Zatim teda 🙂

1. bře 2023
avatar

Jime zdraveji, ale i si doprejeme nejakou mlsnotu. Proste nejim jen salat a pecu jen doma, tam si micham mouky a davam o pulku mene cukru. Nicmene moje slabost je cokolada 😋

1. bře 2023
avatar

Teď se víc hlídám, spíš už i jídel přemýšlím jinak. Co bude pro mě tělo lepší zdravější a že to co jsem jedla dřív mu škodilo a nic nedodalo. Měním svůj životní styl jinak a zdravěji mi to vyhovuje. 😊

1. bře 2023
avatar

Jíme zdravě, ale nehrotíme výjimečné vybočení 😉

1. bře 2023
avatar

Nedávno jsem najela na kalorické tabulky. Takže jim zdravěji, víc o jídle přemýšlím a jelikož se mi nechce vařit pro každého člena domácnosti zvlášť, jedeme v tom všichni 🙂)

1. bře 2023
avatar

Nemám striktně rozdělené co můžu jíst a co ne, ale snažím se jíst malé porce. Preferuji hodně ovoce, zeleniny, méně pečiva a smaženého jídla....😊

1. bře 2023
avatar

Tak napul.. klidne si dam knedlo zelo, ale i neco zdravyho.. snazim se hodne ovozel, omezila jsem nektere nezdrave veci...ale nic striktne, dle chuti a nalady..

1. bře 2023
avatar

U nás zlatá střední cesta. Nic se nemá přehánět

1. bře 2023
avatar

Jasno, polojasno, místy zataženo 🙂

1. bře 2023
avatar

Snazim se, hlavne kvuli zdravotnimu stavu

1. bře 2023
avatar

Kvůli dětem zařazuji zdravou stravu

1. bře 2023
avatar

Snažím se to vyvažovat v poměru 80:20… ne vždy se povede 🙈

1. bře 2023
avatar

Ráda jím zdravě, vcelku se hlídám. Ale taky ráda zhřeším, myslím,že žijem jen jednou a nic se nemá přehánět...🙈😁 Takže jím, na co je chuť a ideálně ve zdravější formě...

1. bře 2023
avatar

Snažím se jíst zdravě, ale občas to ujede 😀

1. bře 2023
avatar

Zlatá stredná cesta

1. bře 2023
avatar

Zdrave nejim skoro vubec, ale vzdy mam obdobi, kdy se snazim, ale vydrzi mi to vzdy jen par dni 😔😀

1. bře 2023
avatar

Snažím se jist zdravě, ale kazí mi to manžel, který kupuje nezdravé potraviny a já pak neodolám a sním to 🙈

1. bře 2023
avatar

Snažíme se o kompromis

1. bře 2023
avatar

Všeho s mírou a rozumně😉

1. bře 2023
avatar

Spíš kompromis 😉

1. bře 2023
avatar

Taky se snažím o kompromis 🙂

1. bře 2023
avatar

Ja miluju zeleninu, cerealie a jina zdrava jidla, ale bohuzel i sladkosti 🙈❤

1. bře 2023
avatar

Snažím se, ale né vždy se daří 🙈

1. bře 2023
avatar

U nás doma vládne takové to kompromisní stravování.

1. bře 2023
avatar

Jím všechno, ale spíš nezdravě, bez sladkostí to neumím...

1. bře 2023
avatar

Snažím se o kompromis, ale ně vždy se daří

1. bře 2023
avatar

Snazim se alespon o kompromis. Ne vzdy to vyjde, ale precejen je to posledni dobou alespon o neco lepsi.

1. bře 2023
avatar

Jím vše, ale snažím se to zlepšit 😁🤣.

1. bře 2023