Kosticku po kosticce a najednou je prázdný obal 🙊
Po kousičkách ..... pěkně kousek po kousku až zmizí celá :D
Po páscích 🙂
Po kostickach
Po páscích😍
Po kostičkách
Na posezení
Po kouscich a cumlat, nekousat 🙂
Po kostičkach a cucat 😊
Na posezení a kousat! 😁
Ulamuju pásek po pásku, až ji sežeru úplně celou 🙈.
Já jim po prouzcich 😁
Po páskách na posezení 🙈
Po kostičkách, vychutnávám a tuhle bych si móc ráda vychutnala 🤗
Minimálně půlku na posezení, jinak to není ono 😋
jsem totalni cokomil, takze ji snim vzdycky celou 😀🍫
Po kostickach
Po kostickach
Po kostičkách cucám až najednou není. 😅
Po kostičkách ji sním půlku někdy i víc 😀
Po kostičkách
Po kostickach
Po proužcích
Po kostickach a pak zmizi treba pulka, ani nevim jak
No ..jak kdy 😋někdy po kousičkách a nechám pěkně rozpustit ,jindy pomalu nezůstane ani papír 😱😂
Vetsinou ten radek snim🙂ovsem manzel sni celou tabulku🙏😀
Po kostičkách.. ale vůbec se to nevylučuje s tím, že ji jsem schopná sníst po kostičkách na posezení 😂
Většinou po kostičce, ale když mam jó blbej den tak prostě padne celá. Já za to nemůžu, alkohol nepiju tak alepoň ta čokoláda na nervy 🤪
Celou na posezení.
Po páscích a celou většinou
Začínám po kostičce, zvolna přejdu k proužkům a než se naděju tak je celá pryč 😀
Celou jí sním po kostičkách 😂
Kostičku po kostičce 😀
Celou nestihnu, to by si děti všimly.
po kostičkách nebo pásky, celou v kuse jsem naposledy snědla jako malá :D
Jím po páskach....
celou
Po kostičkach celou 🤣
Každou kostičky nechat volně rozpustit v ústech, v případě potřeby opakovat 😁
Po kostickach jednohubky
Po čtverečkách...na posezení
Po stvereckach, max 2 řádky aby mi vydržela 😂
Snažím se po čtverečcích ale jakmile je to studentská pečeť tak to je po páscích, vlastně skoro po dvou páscích. 😃😃
Byvaly doby, a není to tak dávno, kdy jsem čokoládu všechna na posezení. Dneska jsem uz uvedomelejsi a dám si max dva čtverečky 😁
Po proužcích.... 🙂
Po řadách ☺
Jak kdy...někdy i celou na posezení, jindy mi stačí třeba kostička
Po kostickach, ale většinou nezůstane u jedné.
Celou. Klidně tu velkou. 😉
Po kostickach.
Prave jsem snedla celou 300g Milku
Jím ji po kostičkách, ale často zvládnu celou. Nikdy neukusuju z celé čokolády, ale beru ji opravdu po kostičkách 😄
Celou vlastně celá rodina jíme čokoládu celou.
Vždycky po kostičkách . Ale když jsou nervy tak celou
Po kostickach a zvládnu ji snist celou 🤦🏼♀️
Po kostičkách. Celou najednou jsem nesnědla, ani nepamatuju.
Celou 🤦😁
Po kostičkách - pomalu, ale jistě 🤭
Celou snad nikdy, vždycky kousek
Celou po proužcích 🙈
Po kostičkách 😍
I po 2 páskách nebo ulomim dílek že 4 čtverečků. Častokrát sním čokoládu celou😋
Po páscích.
Chci ji sníst celou, ale manžel je vždycky rychlejší 😀
Celou po kostičkach naráz
Po kostickach
Po kostičkách, ale často padne celá🙂
V plánu je vždycky pásek až dva…ale najednou není ani kostičky…takže na posezení🙈
Zalezi na situaci,na chut po kouskach a na nervy celou😆🤣
Po proužcích
Po kostickach
Celou ,🤣
Celou na posezení
Řádek po řádku, někdy i do půlky během chvilky 😳
Po řadách.
Po kostičkach ☺️
Ulamuji po kouskách po řadách dokud ji nesezeru 😁
Vždy padne celá.
Po kostickach ale celou 🤣
Tak jak ulomim, po kusech, po kouskach, nehlede na pasky a ctverecky🙂
Vzdy celou a většinou ne jen jednu tabulku. Jsem na čokoládě závislá.
Po řadách 😁
Po kostičkách.
Po kostičkách, ale bohužel jsem schopná chodit i co hodinu. 🤣
Jasně, že po kousíčkách, ovšem to, že na ni chodím dokud ji celou nesním je věc druhá.
Po kousickach
Vždy jen kousek.
Snažím se po kostičkách,ale většinou skončím u celé
Po kostickach na posezení
Po páscích, většinou tak půlku najednou a zbytek jindy.
Po kostickach🙂
Celou nedám, mám na to klid, takže bez dcery v práci po prouzcich.
Asi jak kdy. Někdy po kostickach, někdy po páscích 😉
Na čokoládu chodím průběžně celý de po malých kousičkách
Po řadách
Po kostickach, dokud se to nezvrtne a nesezeru ji celou... 🤦♀️
Po kostičkách
Minimálně tři řádky, míň to nejde...🤣
Postupně po kostickach ji sním celou 😂
Po půlkách čokolády 🙂
Po řádcích 🙂
Po pascich
Denně kostička musí být
celou 😀
Spis po dvou kostickach🤭
Celou na hned
Po kostičkách
Po kostičkách, vydrží mi dlouho 🙂
Po řádcích
Většinou sním po řádcích celou.
Po kostičkách
Vzdy ulomím proužek a nalamu na kostičky. Sním treba dva, tři proužky najednou. Celou cokosku naráz jsem nesnedla ani nepamatuju
Celou, na posezení 🙂
Po páscích ,🙂
Většinou po řadách, tak 1-2 max
Po kostičkách❤️
Já si ulomim dílek a nechám rozpustit v puse. Manžel sežere celou
Po kostičkách
Jim ji po kostičkách, ale většinou tak půlku sním 😃
Po kostičkách, stačí mi na chuť 1-2 dílky
Celou 😁
Po kostičkách.
Po kostickach na posezení
Většinou celou
Celou fakt ne, ale radek dam 😉
po kouscích
Kostičky
Každý den kostičku po obědě
Celú určite nie,ale kocka je vždy málo 😊
Na posezeni
Po několika kostičkách 😊
Dle situace;)
po kousíčkách, ale kousek ke kousku a za chvíli zmizí celá 🙂
Vždy jeden řádek
Po kostickach
Po jednotlivých kostickach
Po kostičkách na posezení celou 🙂
po kostičkách - vždy jeden proužek
Po kostičkách
Po kostickach celou😂
Snazim se po kostickach, většinou padne celá 🙂
Po kousickach, kostičkach dokud ji nesežeru celou 😅
V plánu je vždy jen pár kostičkách, ale realita je jiná 🙃
Dle rozpoložení...Někdy chodím a chodím,až ji sežeru a jindy mi vydrží i dva týdny
Po kostickach
Kousek po kousku až je za chvíli celá pryč.
Vždy po jedné řádce.. Sice si pro tu řadu jdu několikrát, ale mám s toho lepší pocit 🤣
Po pascich, takže většinou tři kostičky najednou.
Po řadách ( proužcích), ale buď rovnou celou nebo během téhož dne 😎😊
Po řadách a následně po kostičkách
Záleží na velikosti čokolády 😁 ale většinou po proužcích. Co mě nejvíc naštvalo,je nesmyslné dělení studentské pečeti.
Po kostickach (davam si ji do ovesne kase, samotnou ji nejim)
Většinou po kostičkách, ale pak zjistím, že jsem ji jím celou🙂
Po kouskách 🙂
Po kostickach.
Jak kdy a jak kterou. Ale většinou po kostičkách
Studentskou pečeť celou na posezení, ostatní po kostičkách
Celou, ale nejsem na to sama.
Celou, aby zbytecne neosychala 😂
Jak kdy🤣 podle situace...
Celou 🤣
Po kouskach 😉
Jako dítě,zásadně celou 🤣 kdybych si někde kousek nechala, za pět minut už tam není 😁😁
Řádky 😆
Kousek po kousíčky si ji vychutnám
čokoládu moc nejím, raději mám sušenky, ale když už si dám, tak tak si dám čtvereček, který pomalu cumlám a vychutnávám si ho
Bohužel u jedné kostičky většinou nezůstane.
po kouskách
Po kostičkách
Po kostičkách a třeba i rok 😂
Po kostickach, i kdyz kdybych mohla, snedla bych ji celou naraz :D
Kousek po kostickach
Jak kdy,záleží na chuti a náladě 😉😁
Kostičky, pak se najednou vypaří a není 🤷♀️🤔
ulamujeme si kostičky, trojúhelníčky, tvary co se zrovinka odlomí a mlsáme 🙂
Po řádcích
Občas zvládnu jen kousek a občas je to celá najednou.
Člověk si řekne ,jen kousek a za pár minut kouká že je celá pryč. Nu což,de se pro další.
Po kostičkách
Snažím se držet disciplínu a jim po kostickach,ale občas jdu holt pro kosticku 3x za sebou 😬 navíc moje slaná hořká má celych 8 kostiček na 100g 😆
Po kostickach.
Kousek ( po kostičkách ) , jelikož jsem zvyklý čokoládu vychutnávat.
Jak kdy, ale většinou na posezení.
Jak kdy..nekdy stačí kousek jindy je celá čokoláda malo😀
Většinou sním alespoň jednu řadu. 🙂
Po páscích (a už se těším až si dám, teď mám tehu cukrovku😁)
Po řadách
Čokoládu nejim nechutná mě, ale o tuhle by se postarali ostatni členové rodiny😂
Po kostickach
Byla doba kdy jsem po řadách postupně snědla celou čokoládu..teď už si dám jen jeden maximálně 2 čtverečky..
Kostka s kávou
Po kostičkach
Drive klido celou, ted ji ofiko nesmim tak sem tam kosticku, vyjimecne
Čokoládu nejím. 😃
Po kouscích
Po kousíčkách ale skoro pořád.
Po kostickach...a s dětmi dostane každý pásek 💪
Já si ulamuju vždy rovnou 2 kostičky, protože kdybych si vzala 1 tak vím, že bych šla za chvíli znovu 😅
naštěstí po kostičkách :D
Jsem schopna snist na posezeni, ale krotim se a jim po ctvereckach. Kdyz mam krizi, tak po ctvereckach snim celou cokoladu za dva dny.
pěkně po kostičkách a najednou za půl hodiny zjistím, že už není 😀
Napřed si vezmu jen kostičku nebo dvě 😂😂 nakonec to skončí vždy stejně a po pár minutách není po čokoládě ani drobek
Bohuzel celou, nemam vuli...
Po kostičkách
po kostičkách
Taky celou 😄
Pásek 😊
Po kostičkách
Jak kdy, ale u jedné kostičky nikdy nezůstane 😀
Většinou celou :D
Po páscích
Jak kdy, ale po proužcích
Snažím se po kouskách, ale nevyjde to občas úplně podle představ a sním ji celou 🍫
No přece celou 😅 ještě by se zkazila 😂
Po proužcích 🙂
Po radach. Coz z tech moznosti je bliz spis kostickam. Ale je to proste rada, no...
Na tajnacku po kouskach aby mě syn neviděl 😁 mu nedělá čokoláda a kakao moc dobře na bříško tak abych ho neprovokovala 🙂 miluji čokoládu ke kaficku 😊
Ulomím pásek, ostatní zabalím. Vychutnám si to no a za chvíli další pásek a další a další až na konec zůstane jen obal. Takže ve výsledku celou.😀
Celou a pak se cítím provinile
Většinou po proužcích.
Vždycky naposezení 🤭😁 někdy kousu jako chleba 🤣,jindy po řádcích
Po kostičkách
dle momentálního rozpoložení.... někdy celou, jindy vydrží dlouho a kostičky ubývají pomalu
Po kostičkách jí sežeru aspoň půlku 😀
Po kouskach
po kostičkách, celou jí nesním, raději mám jiné sladkosti 😄
Po kostickach, postupně.
Po kostičkách
Po kostickach
Kdyz jsem byla mala jedine po kostickach a cucat... Soutezili jsme vzdy, komu nejdele vydrzi, moje mama vzdy rika, ze coko se ma vychutnavat a ne jist jak chleba. Ted uz asi 10 let coko vubec nejim, protoze mi nechutna🤣
začnu po kostičkách a za chvilku je sežraná celá 😀
Snim celou najednou po kostickach 🙂
Po kostičkách, většinou ji nesním celou najednou, ale nenápadně třeba během dvou hodin 😂
Ke kafíčku jeden pásek.
Ale když jsem zjistila že se syn zbavil ABKM tak jsem si koupila milku a sežrala ji najednou 😂😂😂
Po kostičkách
Po kousickach, někdy vydrží 2, někdy i 3 dny
Už 2m hubnu,tak bych dala max 2kostičky.dříve tak půlku.manžel vždy celou😂
Většinou sním celou na posezení😅
Mám období, kdy si dám čokoládu po kostičkách a někdy ji sním opravdu celou. Ale pokud si koupím opravdu kvalitní 90% čokoládu, tak si ji dávám po kostičkách jen tak na chuť nebo si ji vyjímečně rozpustím do kakaa se smetanou 😀
Jak kdy, někdy po kostičkach a někdy padne celá
Celou a večer😉
Koaticku za kostickou😂
Kostičky 🙂
Rozdelam čokoládu a po kostickach ji celá rodina sporadame během 5 minut 😂
Po proužcích, ale jsem schopná dát i celou na posezení 😁
Sním ji většinou celou, lámu ji po proužkách 🍫
Po kostičkách.
Po řadách a většinou ji celou sním.
Po kostickach
rozhodně celou 😀
Nejraději po řádcích
Jako dítě vždy celou na posezení, teď si vezmu občas kousek
Jak kdy. Někdy na 3x jindy najendou🐖
Po platkach
celou
Čokoládu nevyhledávám, pokud mám chuť tak maximálně jeden nebo dva čtverečky.
Po řádcích 🍫
Po řádcích 🙂
Po kostickach ji sním celou.
Po kostičkach, několikrát schovam do skříně a za chvíli opět pro ni jdu. Někdy padne i celá
Na posezení
Na posezení, ale s přítelem napůl 🙈
Po kostičkách a pak ji před sebou schovávám 😀
Vždy se snažím maximálně po řádcích, ale hooodne taky záleží i na momentální situaci😋🙊
Nejím 🙈 ale je to super dárek 🙂
Zacinam jednou kostickou a ze dost... No, do pul hodky je pryc...
otvírám ji s tím, že si vezmu jen kousek, ale ve skutečnosti ji většinou sním celou 😀
Po kousičkach ji sním maximálně půlku
Snažím se po kostičkách, ale leckdy se rychle dopracuji k půlce 🙂
Po kostičkách
Po kostickach
Po Kostičkách, ale když mi chutná sním jí na posezení ☺😉
po kostičkách
Po páscích a do půlky 🙂
S muzem celou na posezeni 🙂
po kouskách 😀
Celou na posezení🙂
V plánu je jedna kostička a zmizí celá tabulka 🙃
Kostička po kostičce, ale i tak zmizí celá 😂
Celou... Obcas jen pulku 😀
Celou 😂
Celou, nechápu ty obaly, kterými jde čokoláda uzavřít na později. Naprosto zbytečné 😂
jsem schopná ji sníst na posezení 😀
Podle nálady, někdy stačí dvě kostičky a jindy na nervy půl čokolády🙂
Jediné celou 🙈🙈🙈
Po páscích, celou bych asi nesnedla 🙂
Po kostickach...ale mám většinou smůlu. Manžel ji pak doji na posezení😀
Po kostičkách.
Po kostičkách celou😀
po řádcích
Jak kdy 🙂. Většinou si ji šetřím a jim potají, aby mne nevyhmátly děti.
Po kostičkách celou
Snazim se nesezrat ji celou, ale po kouskach... Ale ne vzdy to vyjde 😀
Po kouskách.
Celou 🙈
Po kostičkách😁
Po řadě a kostickach😃
Po kouskách
Po kostičkách, ale nikdy nesmím celou 😀
Tak i tak, dle chuti. Ale zpravidla to zacina myslenkou “Jen jednu kosticku…” a konci to…vite jak 🤣
Po řádcích.
Kostička mi stačí 🙂
Ulamují větší kostičky
Po kostickach ☺️
po kostičkách 🙂
Je to prokletí!!! Sice po kostičkách, ale celou... Naštěstí se všichni seběhnou a tolik toho na mě nezbyde
Celou
No jak kdy 🤷 obcas jen 2 radky a obcas celou, ae vzdycky po kostickach
Po kostičkách
Po řádkách 👍🏻
Většinou jen 1-2 kostičky, celou bych na jeden zátah nezvládla😀
Po radach 😁
Vždy po řádkách, několikrát denně 😀
Po kostičkách.
Po kousíčkách jí lámu a nemám pokoj, dokud jí nesním celou 😆🍫
Po řádcích a tak dlouho, až ji vlastně dojím celou naráz 🙂
Vždy plánuji kostičku,ok dám si řádek,ok ten zbytek už nemá cenu uklízet...a čokoláda zmizne celá😆
Drive celou na posezeni ted spise po kostickach (pokud jsou to takove ty velke 😁) nebo po radcich 🙂
Snim dve kosticky a o zbytek se postara manzel 😅
snazim se vzdy jen jednu radu 😅🙈
Po kostičkách 🙂
Po proužkách a namáčím si ji do horké kávy😃
Jím po kostičkách, ale většinou sním celou řadu 🙂🙈
Po kostičkách, ale vždycky minimálně půlka padne 😂😀
Po kostickach
Většinou si řeknu dám si jen kousek ..tak po loštických většinou sním tak půlku někdy celou 😃
Po řádkách, ale ve výsledku sním stejně pokaždé celou.
po řádcích
Po kostičkách a cucat 🙂
Po kostickach a drzim se, abych nesnedla vic jak polovinu.
Popravdě chtěla bych po kostičkách, ale skoro nikdy se neudržím a sním ji celou. Miluji čokoládu.
No snažím se po kostickach. Ještě jednu, už jen jednu, no dobře ještě jednu... A jeee čokoláda je pryč 🤣
Po kostičkách, s úmyslem, že zbyde na zítra...někdy to vyjde, někdy ne 🙂.
Po řadách 😊
po kostičkách, vydrží mi max na 2x 🙂
po kostičkách (takže celou sním cca za 30 minut) - lámání zdržuje 😀
Po kostickach v prouzcich 🙂
Po kostickach🙂
Po kostickach, trenuju sílu vůle 🙂
Snažím se po kostičkách nebo tedy spíš po řádkách🙂
Většinou si dám pár kostiček večer u televize a za pár dní dalších pár...
Po kostičkách🤤
U nas se čokoláda moc neohreje,takze většinou zmizí cela😅
To záleží 😂 ale poslední dobou spíš po kostičkách 🙂
Obvykle po řádkách 👍
Jak kdy, většinou po sekcích, a to velkých 😅
Čokoláda se musí vychutnat tak po kostickach
po kostičkách, ale někdy je jich tolik, že zmizí celá
Já čokoládu moc nemusím ale když si pak koupim na jakou mám zrovna chuť klidně sním půlku najednou.
Kvalitní po kostičkach, obyčejnou celou...
Po kostickach většinou půlku
Jsem čokoholik, ale ujídám po kostičkách. A aby mi to déle trvalo, nechám si ji zavřenou ve skříňce, abych si pro ni musela dojít. Někdy mi vydrží i dva dny 😀
Po kostičkách ☺️
Nekdy po kostickach, nekdy celou na posezeni 😃 zalezi kolik cukru potrebuju doplnit
Po kostickach
Většinou celou, ale párkrát se mi povedlo ji mít i na dva dny 😂
Po kostičkách
Chtěla bych po kostickach, ale realita je jiná 🙈😂
Po řádkách a chodím tak často, že zmizí celá. 🙈
Dám si pásek, maximálně dva 🙂
Jednu kostičku, druhou, třetí.....a čokoláda není
Po řádcích
Vždycky řádek po kostičkách 😁
Mléčná čokoláda padne rychle, vysokoprocentní hořkou jím po kostičkách. 🙂
Mléčnou celou 🙈, hořká vydrzi déle. 😁🍀
Nemám ráda čokoládu, ale miluji Studentskou pečeť tyčinku a ty padnou hned dvě. Proč se nevyrábí ve velikosti čokolády?
Kousky 🤣
dříve celou, teď se krotím a dám třeba jen proužek
Záleží jaká je příležitost. Když mě někdo naštve, tak celou 😀o jinak plán se mění za pochodu. Vždycky si řeknu po kouskach, ale těch kousku je najednou víc... Když k tomu kafi je to tak dobrý. Asi to není zdravý, ale sporadam kvanta čokolády. Je to něco, na co se během dne těším.
Když to není ta obří, tak celou 😂
No většinou ji musím uklidit, protože by padla celá na posezení 🤣✌
Po kostičkách, ale dřív klidně celou 🤐
Dnes ji asi zhltnu celou rovnou na žal... :( Menší zlo než alkohol....
po kouskách,nikdy se mi nestalo, že bych ji potřebovala sníst celou na posezení 😆
Nooo asi jak kdy. Někdy po kouscích, jindy na posezení
Super ♥️ jim jí celou a rychle 😂
Už jsem dlouho neměla, protože ji sním na posezení 🙈
Samozřejmě celou a rovnou po proužcích 🙂
Po kostičkách celou během chvilky🙈
Rovnou celou 🙊😁
Po kostickach dokud me nezacnou bolet zuby, nekdy zvladnu i celou 😄
vzdy po kostickach 🙂
Po kostičkách, dokud ji nesním celou 🙂
Vzdy si ulomím celou řadu a lížu jak lízátko nechavam rozpustit v puse a pak kouknu a uz není prazdny obal 🤣
Celou 😀
Na etapy po kostičkách
po pásečkách
Jak kdy 😀. Někdy po kouskach někdy celou 😀
Jen po kostičkách, ale když je malá tak celou 🙂
Většinou tak po půlce 🙂
Po řádkách 😁
Vetsinou po radach, malokdy se to zvrhne 😅
po kostičkách začínám, další den se už nekrotím 🙂
celou naráz
Po půl kostičkách, dcera se hlásí o druhou půlku kostičky
Ano jim začnu jednou kostickou, potom si řeknu jeden řádek a nakonec do mě padne cela
Po řádcích 😁
celou a hned
Celou 🤣😏
Malá čokoláda jako Milka mi vydrží 3 dny. A ta velká klidně 2 týdny 😅🤷 Moc na to sladké nejsem takže mě vydrží dlouho ... 🤫
Jak kdy🙂 Zjistila jsem, že to dost záleží na kvalitě čokolády. Když je kvalitní, je v ní hodně kakaa, úplně stačí 2 nebo 3 dílky. Obyčejné, kde je na prvním místě tuk a cukr , sežeru i půlku. Každopádně jen u jednoho kousku nezůstanu nikdy, ale celou najednou si taky nikdy nedám.
na posezení, po kousíčkách by se mi líbilo, ale fakt to nezvládnu
Záleží, či sú deti nablízku. Ak áno, tak tajne po kostičkách. Ak nie, tak pekne na prasa, úplne celú 😂😅
Po kostičkách
Po kouskach
Po kostičkách
Bohuzel celou😂
Po kostičkach půlku a druhou na posezení 🙂
Po kostickach, nejsem moc na sladke 😊
Po kostickach
Vychutnavam si ji po kouskach.
Sakra ... ted jsem na ni dostala chut 😋
Po kostičkách nemám nikdy v plánu. Vždy vím, že za vlast padne celá najednout.
Mocho ted nejim, ale jimpo kouskach, az ji nekdy sezeru celou na posezeni
Když už ji rozbalim, padne celá
Jednu kartičku ke kávě (12g) ale 95% 😊
Kdyz ji nacnu, tak mi staci kosticka denne🙈
Většinou po dvou řádcích
Po kostickach, ale celou.
Po řadách, ale během 24 h je pryč
Po řádcích
Po dvojkostickach a podle druhu cokolady, ale minimálně půlka padne🙈
Po řádcích a najednou koukám že jue půlka čokolády pryč 😅
Po kostičkách. Sním kostičku a hned si jdu pro další a pak pro další a za chvíli je celá pryč. Ale rozbalit celou čokoládu s tím, že ji hned sním, fuj, to bych nikdy neudělala 😀
Po kostičkách, ale u jedné nezůstane. Většinou jedna tabulka na dvě obědové spaní dítěte. 😀
po kostičkách, ale většinou stejně padne celá 🙂
Po kouskách a klidně celou - tajně
Po kostičkach.
po kostičkách
Kdysi jsem snědla celou na posezení, ale teď si ji vychutnávám a dávám si po kostičkách max 8kostiček a další třeba o pár hodin déle nebo druhý den 🙂
Po malých částech
Vždycky celou na posezení 😀
Celou a s tvrdým rohlíkem 😅
na místě celou
podle situace 🙂 celou tedy nesmím, ale třeba půlku
Jelikoz cokoladu snim kdyz tak jen vysoceprocentni, tak staci opravdu kosticka a pul roku je klid 😂😂
Cokoladu si prilis nekupuji, jelikoz ji jsem schopna snist na posezeni 😂
Vždycky si reknu, ze si dam jen jednu kosticku, a nakonec ji snim celou 🤣
Čokoládu nerozdelavam, jen výjimečně…. Jinak je samozřejmě plán jen jeden či dva dilky, ale občas to je půlka či celá cokolada
Vždy celou 😁
Vždycky si říkám, že si vezmu jen kousíček, ale pokud je dobrá, sním ji celou
Kosticku za kostickou a najednou je prazdny alobal 🤣
čokoládu jím po kouscích, protože jí nejím moc a ani ji nejím často.
Skoro vždy padne celá, když stojí zato ❤️
Neodolám a sním na posezení..
celou na posezení
Začnu jedním páskem a pokud mi opravdu chutná, tak ji sním celou 🙂
Po páscích.
po kostičkách, ale za to několikrát během dne 🙂
Nekdy po kostickach a nekdy i celou 🙈
po kostičkách
Celou na posezení 🙈🙈🙈 ale není to v plánu... Chodím vždy pro kousek a kousek a kousek a pak už to nemá cenu tam nechávat pár čtverečků 🙈🤭🤣
po proužcích polovinu, druhou sní manžel
na kostičky dohromady s mužem:D a následně celou
Vždycky pár kostiček najednou, celou najednou bych asi nedala. Ale záleží na tom, jak moc hořká je, čím víc kakaa, tím méně jí sním naráz.
po kostičkách, miluju tmavý kaštany
syn to ukusuje jako chleba, dá naposezení klidně celou studenskou
Kostičku za kostičkou, pásek za páskem..
Většinou si nechám tak dvě tři kostičky, ať mám pocit, že jsem jí nesnědla celou 😀
Po kostičkách sežeru celou... :o))
No před MS i celou u telky 😜 a pak si nadavam protože pak se dlouho zase zbavuji akné 😀
Dlouho odolávám a pak padne cela na posezení.
Po páscích
Když mi chutná, tak jsem schopná sníst i celou 😀
Celou pekne kosticku po kosticce 😁
Po kostickach ji snim celou🤭
Po kostičkách - vysloveně si jí vychutnávám, vždy po snídani jednu kostičku kvalitní čokolády
Ježíš celou, přiznám se bez mučení 😀DD
Většinou po kostickach celou 🤣
Po kousíčkách na posezení 😂. Vždy si chci dát jen kousek, zbytek uklidím a postupně tam chodím a po kousíčkách ujídám.
Celou 😂
Momentalne uplne celou 😂 ale mimo tehotenstvi cokoladu nejim 🤷🏽♀️ nechutnala mi 🤷🏽♀️
dvě nebo tři kostičky
předsevzetí: po kostičkách, realita: skoro na posezení 🙂))
po kouskách, tabulku bych nedala 🙂
Skutečně po kostičkách 😀
Po kostičkách na posezení 😄
Celou
Po řádcích, kouskách...někdy sním celou, někdy půlku 🙂
Zacne to jednou radkou a skonci celou cokoladou 🙂
Čokoládu jako takovou nemám ráda, spíše pralinky, nebo něco plneneho ideálně do oriskova, to dám pak klidně celou bombosku 😃
Celou a pak mi je zle 😃😃
no většinou celou🙂
po proužcích a minimálně půlku, ale spíš celou
Po kousíčkách s hlavně napsat ale nechat rozpustit v puse😊
čokoládu si rozděluji aspoň na 2 dny :D celou bych ji ale taky zvládla
Ja cokoladu vesmes pokazde snim celou..bohuzel..kdyz je pobliz syn,tak dam jemu taky,ale jinak kosticku po kosticce...takovou techniku nezna moje telo xD
Většinou po plátcích.
Po kostičkách
Já jsme se naučila po páscích 🙂
Začnu pomalu po kostičkách až nakonec celá zmizí 😋
Po kouskach celou 😀
Nemilosrdně celou🤭
po kostičkách 🙂
Po kostičkách 😉
Jím jí po kostičkách, dokud jí celou hned nesním :D
po kostičkách, díl to trvá...
celou 🙂)
Po kousíčkách a občas celou🙈

V planu je po kostickach, ve vysledku ji zlikviduju celou 🤦🏻♀️😃