icon
avatar
apacheeeAMBASADORKA
14. pro 2021    

Patnácté okénko adventního #dm kalendáře se právě otevírá a je celý mlsací - najdete v něm totiž úžasnou čokoládu dmBio - Zimní mléčnou a s mandlemi 🎁

dmBio mléčná čokoláda s mandlemi a vánočním kořením je tím pravým vánočním pochutnáním, které si oblíbí naprosto každý, kdo má rád kvalitní suroviny a skvělou chuť zároveň. Obsah kakaa v mléčné čokoládě je 37 %.
-----------------------------------------------------------
Jak se do soutěže zapojit?
1. Dejte lajk této zprávě 🙏
2. Do komentáře mi odpovězte na otázku:
Jak jíte čokoládu? Vždycky kousek po kostičkách, nebo ji sníte celou na posezení?

Soutěžní komentáře můžete přidávat od této chvíle až do čtvrtka 16. prosince do 8:00.

Hodně štěstí 🍀

avatar

V planu je po kostickach, ve vysledku ji zlikviduju celou 🤦🏻‍♀️😃

14. pro 2021
avatar

Kosticku po kosticce a najednou je prázdný obal 🙊

14. pro 2021
avatar

Po kousičkách ..... pěkně kousek po kousku až zmizí celá :D

14. pro 2021
avatar

Po páscích 🙂

14. pro 2021
avatar

Po kostickach

14. pro 2021
avatar

Po páscích😍

14. pro 2021
avatar

Po kostičkách

14. pro 2021
avatar

Na posezení

14. pro 2021
avatar

Po kouscich a cumlat, nekousat 🙂

14. pro 2021
avatar

Po kostičkach a cucat 😊

14. pro 2021
avatar

Na posezení a kousat! 😁

14. pro 2021
avatar

Ulamuju pásek po pásku, až ji sežeru úplně celou 🙈.

14. pro 2021
avatar

Já jim po prouzcich 😁

14. pro 2021
avatar

Po páskách na posezení 🙈

14. pro 2021
avatar

Po kostičkách, vychutnávám a tuhle bych si móc ráda vychutnala 🤗

14. pro 2021
avatar

Minimálně půlku na posezení, jinak to není ono 😋

14. pro 2021
avatar

jsem totalni cokomil, takze ji snim vzdycky celou 😀🍫

14. pro 2021
avatar

Po kostickach

14. pro 2021
avatar

Po kostickach

14. pro 2021
avatar

Po kostičkách cucám až najednou není. 😅

14. pro 2021
avatar

Po kostičkách ji sním půlku někdy i víc 😀

14. pro 2021
avatar

Po kostičkách

14. pro 2021
avatar

Po kostickach

14. pro 2021
avatar

Po proužcích

14. pro 2021
avatar

Po kostickach a pak zmizi treba pulka, ani nevim jak

14. pro 2021
avatar

No ..jak kdy 😋někdy po kousičkách a nechám pěkně rozpustit ,jindy pomalu nezůstane ani papír 😱😂

14. pro 2021
avatar

Vetsinou ten radek snim🙂ovsem manzel sni celou tabulku🙏😀

14. pro 2021
avatar

Po kostičkách.. ale vůbec se to nevylučuje s tím, že ji jsem schopná sníst po kostičkách na posezení 😂

14. pro 2021
avatar

Většinou po kostičce, ale když mam jó blbej den tak prostě padne celá. Já za to nemůžu, alkohol nepiju tak alepoň ta čokoláda na nervy 🤪

14. pro 2021
avatar

Celou na posezení.

14. pro 2021
avatar

Po páscích a celou většinou

14. pro 2021
avatar

Začínám po kostičce, zvolna přejdu k proužkům a než se naděju tak je celá pryč 😀

14. pro 2021
avatar

Celou jí sním po kostičkách 😂

14. pro 2021
avatar

Kostičku po kostičce 😀

14. pro 2021
avatar

Celou nestihnu, to by si děti všimly.

14. pro 2021
avatar

po kostičkách nebo pásky, celou v kuse jsem naposledy snědla jako malá :D

14. pro 2021
avatar

Jím po páskach....

14. pro 2021
avatar

celou

14. pro 2021
avatar

Po kostičkach celou 🤣

14. pro 2021
avatar

Každou kostičky nechat volně rozpustit v ústech, v případě potřeby opakovat 😁

14. pro 2021
avatar

Po kostickach jednohubky

14. pro 2021
avatar

Po čtverečkách...na posezení

14. pro 2021
avatar

Po stvereckach, max 2 řádky aby mi vydržela 😂

14. pro 2021
avatar

Snažím se po čtverečcích ale jakmile je to studentská pečeť tak to je po páscích, vlastně skoro po dvou páscích. 😃😃

14. pro 2021
avatar

Byvaly doby, a není to tak dávno, kdy jsem čokoládu všechna na posezení. Dneska jsem uz uvedomelejsi a dám si max dva čtverečky 😁

14. pro 2021
avatar

Po proužcích.... 🙂

14. pro 2021
avatar

Po řadách ☺

14. pro 2021
avatar

Jak kdy...někdy i celou na posezení, jindy mi stačí třeba kostička

14. pro 2021
avatar

Po kostickach, ale většinou nezůstane u jedné.

14. pro 2021
avatar

Celou. Klidně tu velkou. 😉

14. pro 2021
avatar

Po kostickach.

14. pro 2021
avatar

Prave jsem snedla celou 300g Milku

14. pro 2021
avatar

Jím ji po kostičkách, ale často zvládnu celou. Nikdy neukusuju z celé čokolády, ale beru ji opravdu po kostičkách 😄

14. pro 2021
avatar

Celou vlastně celá rodina jíme čokoládu celou.

14. pro 2021
avatar

Vždycky po kostičkách . Ale když jsou nervy tak celou

14. pro 2021
avatar

Po kostickach a zvládnu ji snist celou 🤦🏼‍♀️

14. pro 2021
avatar

Po kostičkách. Celou najednou jsem nesnědla, ani nepamatuju.

14. pro 2021
avatar

Celou 🤦😁

14. pro 2021
avatar

Po kostičkách - pomalu, ale jistě 🤭

14. pro 2021
avatar

Celou snad nikdy, vždycky kousek

14. pro 2021
avatar

Celou po proužcích 🙈

14. pro 2021
avatar

Po kostičkách 😍

14. pro 2021
avatar

I po 2 páskách nebo ulomim dílek že 4 čtverečků. Častokrát sním čokoládu celou😋

14. pro 2021
avatar

Po páscích.

15. pro 2021
avatar

Chci ji sníst celou, ale manžel je vždycky rychlejší 😀

15. pro 2021
avatar

Celou po kostičkach naráz

15. pro 2021
avatar

Po kostickach

15. pro 2021
avatar

Po kostičkách, ale často padne celá🙂

15. pro 2021
avatar

V plánu je vždycky pásek až dva…ale najednou není ani kostičky…takže na posezení🙈

15. pro 2021
avatar

Zalezi na situaci,na chut po kouskach a na nervy celou😆🤣

15. pro 2021
avatar

Po proužcích

15. pro 2021
avatar

Po kostickach

15. pro 2021
avatar

Celou ,🤣

15. pro 2021
avatar

Celou na posezení

15. pro 2021
avatar

Řádek po řádku, někdy i do půlky během chvilky 😳

15. pro 2021
avatar

Po řadách.

15. pro 2021
avatar

Po kostičkach ☺️

15. pro 2021
avatar

Ulamuji po kouskách po řadách dokud ji nesezeru 😁

15. pro 2021
avatar

Vždy padne celá.

15. pro 2021
avatar

Po kostickach ale celou 🤣

15. pro 2021
avatar

Tak jak ulomim, po kusech, po kouskach, nehlede na pasky a ctverecky🙂

15. pro 2021
avatar

Vzdy celou a většinou ne jen jednu tabulku. Jsem na čokoládě závislá.

15. pro 2021
avatar

Po řadách 😁

15. pro 2021
avatar

Po kostičkách.

15. pro 2021
avatar

Po kostičkách, ale bohužel jsem schopná chodit i co hodinu. 🤣

15. pro 2021
avatar

Jasně, že po kousíčkách, ovšem to, že na ni chodím dokud ji celou nesním je věc druhá.

15. pro 2021
avatar

Po kousickach

15. pro 2021
avatar

Vždy jen kousek.

15. pro 2021
avatar

Snažím se po kostičkách,ale většinou skončím u celé

15. pro 2021
avatar

Po kostickach na posezení

15. pro 2021
avatar

Po páscích, většinou tak půlku najednou a zbytek jindy.

15. pro 2021
avatar

Po kostickach🙂

15. pro 2021
avatar

Celou nedám, mám na to klid, takže bez dcery v práci po prouzcich.

15. pro 2021
avatar

Asi jak kdy. Někdy po kostickach, někdy po páscích 😉

15. pro 2021
avatar

Na čokoládu chodím průběžně celý de po malých kousičkách

15. pro 2021
avatar

Po řadách

15. pro 2021
avatar

Po kostickach, dokud se to nezvrtne a nesezeru ji celou... 🤦‍♀️

15. pro 2021
avatar

Po kostičkách

15. pro 2021
avatar

Minimálně tři řádky, míň to nejde...🤣

15. pro 2021
avatar

Postupně po kostickach ji sním celou 😂

15. pro 2021
avatar

Po půlkách čokolády 🙂

15. pro 2021
avatar

Po řádcích 🙂

15. pro 2021
avatar

Po pascich

15. pro 2021
avatar

Denně kostička musí být

15. pro 2021
avatar

celou 😀

15. pro 2021
avatar

Spis po dvou kostickach🤭

15. pro 2021
avatar

Celou na hned

15. pro 2021
avatar

Po kostičkách

15. pro 2021
avatar

Po kostičkách, vydrží mi dlouho 🙂

15. pro 2021
avatar

Po řádcích

15. pro 2021
avatar

Většinou sním po řádcích celou.

15. pro 2021
avatar

Po kostičkách

15. pro 2021
avatar

Vzdy ulomím proužek a nalamu na kostičky. Sním treba dva, tři proužky najednou. Celou cokosku naráz jsem nesnedla ani nepamatuju

15. pro 2021
avatar

Celou, na posezení 🙂

15. pro 2021
avatar

Po páscích ,🙂

15. pro 2021
avatar

Většinou po řadách, tak 1-2 max

15. pro 2021
avatar

Po kostičkách❤️

15. pro 2021
avatar

Já si ulomim dílek a nechám rozpustit v puse. Manžel sežere celou

15. pro 2021
avatar

Po kostičkách

15. pro 2021
avatar

Jim ji po kostičkách, ale většinou tak půlku sním 😃

15. pro 2021
avatar

Po kostičkách, stačí mi na chuť 1-2 dílky

15. pro 2021
avatar

Celou 😁

15. pro 2021
avatar

Po kostičkách.

15. pro 2021
avatar

Po kostickach na posezení

15. pro 2021
avatar

Většinou celou

15. pro 2021
avatar

Celou fakt ne, ale radek dam 😉

15. pro 2021
avatar

po kouscích

15. pro 2021
avatar

Kostičky

15. pro 2021
avatar

Každý den kostičku po obědě

15. pro 2021
avatar

Celú určite nie,ale kocka je vždy málo 😊

15. pro 2021
avatar

Na posezeni

15. pro 2021
avatar

Po několika kostičkách 😊

15. pro 2021
avatar

Dle situace;)

15. pro 2021
avatar

po kousíčkách, ale kousek ke kousku a za chvíli zmizí celá 🙂

15. pro 2021
avatar

Vždy jeden řádek

15. pro 2021
avatar

Po kostickach

15. pro 2021
avatar

Po jednotlivých kostickach

15. pro 2021
avatar

Po kostičkách na posezení celou 🙂

15. pro 2021
avatar

po kostičkách - vždy jeden proužek

15. pro 2021
avatar

Po kostičkách

15. pro 2021
avatar

Po kostickach celou😂

15. pro 2021
avatar

Snazim se po kostickach, většinou padne celá 🙂

15. pro 2021
avatar

Po kousickach, kostičkach dokud ji nesežeru celou 😅

15. pro 2021
avatar

V plánu je vždy jen pár kostičkách, ale realita je jiná 🙃

15. pro 2021
avatar

Dle rozpoložení...Někdy chodím a chodím,až ji sežeru a jindy mi vydrží i dva týdny

15. pro 2021
avatar

Po kostickach

15. pro 2021
avatar

Kousek po kousku až je za chvíli celá pryč.

15. pro 2021
avatar

Vždy po jedné řádce.. Sice si pro tu řadu jdu několikrát, ale mám s toho lepší pocit 🤣

15. pro 2021
avatar

@apacheee Jak kdy.Někdy po kostickach , někdy po řadách, někdy koušu, někdy cucám 😁

15. pro 2021
avatar

Po pascich, takže většinou tři kostičky najednou.

15. pro 2021
avatar

Po řadách ( proužcích), ale buď rovnou celou nebo během téhož dne 😎😊

15. pro 2021
avatar

Po řadách a následně po kostičkách

15. pro 2021
avatar

Záleží na velikosti čokolády 😁 ale většinou po proužcích. Co mě nejvíc naštvalo,je nesmyslné dělení studentské pečeti.

15. pro 2021
avatar

Po kostickach (davam si ji do ovesne kase, samotnou ji nejim)

15. pro 2021
avatar

Většinou po kostičkách, ale pak zjistím, že jsem ji jím celou🙂

15. pro 2021
avatar

Po kouskách 🙂

15. pro 2021
avatar

Po kostickach.

15. pro 2021
avatar

Jak kdy a jak kterou. Ale většinou po kostičkách

15. pro 2021
avatar

Studentskou pečeť celou na posezení, ostatní po kostičkách

15. pro 2021
avatar

Celou, ale nejsem na to sama.

15. pro 2021
avatar

Celou, aby zbytecne neosychala 😂

15. pro 2021
avatar

Jak kdy🤣 podle situace...

15. pro 2021
avatar

Celou 🤣

15. pro 2021
avatar

Po kouskach 😉

15. pro 2021
avatar

Jako dítě,zásadně celou 🤣 kdybych si někde kousek nechala, za pět minut už tam není 😁😁

15. pro 2021
avatar

Řádky 😆

15. pro 2021
avatar

Kousek po kousíčky si ji vychutnám

15. pro 2021
avatar

čokoládu moc nejím, raději mám sušenky, ale když už si dám, tak tak si dám čtvereček, který pomalu cumlám a vychutnávám si ho

15. pro 2021
avatar

Bohužel u jedné kostičky většinou nezůstane.

15. pro 2021
avatar

po kouskách

15. pro 2021
avatar

Po kostičkách

15. pro 2021
avatar

Po kostičkách a třeba i rok 😂

15. pro 2021
avatar

Po kostickach, i kdyz kdybych mohla, snedla bych ji celou naraz :D

15. pro 2021
avatar

Kousek po kostickach

15. pro 2021
avatar

Jak kdy,záleží na chuti a náladě 😉😁

15. pro 2021
avatar

Kostičky, pak se najednou vypaří a není 🤷‍♀️🤔

15. pro 2021
avatar

ulamujeme si kostičky, trojúhelníčky, tvary co se zrovinka odlomí a mlsáme 🙂

15. pro 2021
avatar

Po řádcích

15. pro 2021
avatar

Občas zvládnu jen kousek a občas je to celá najednou.

15. pro 2021
avatar

Člověk si řekne ,jen kousek a za pár minut kouká že je celá pryč. Nu což,de se pro další.

15. pro 2021
avatar

Po kostičkách

15. pro 2021
avatar

Snažím se držet disciplínu a jim po kostickach,ale občas jdu holt pro kosticku 3x za sebou 😬 navíc moje slaná hořká má celych 8 kostiček na 100g 😆

15. pro 2021
avatar

Po kostickach.

15. pro 2021
avatar

Kousek ( po kostičkách ) , jelikož jsem zvyklý čokoládu vychutnávat.

15. pro 2021
avatar

Jak kdy, ale většinou na posezení.

15. pro 2021
avatar

Jak kdy..nekdy stačí kousek jindy je celá čokoláda malo😀

15. pro 2021
avatar

Většinou sním alespoň jednu řadu. 🙂

15. pro 2021
avatar

Po páscích (a už se těším až si dám, teď mám tehu cukrovku😁)

15. pro 2021
avatar

Po řadách

15. pro 2021
avatar

Čokoládu nejim nechutná mě, ale o tuhle by se postarali ostatni členové rodiny😂

15. pro 2021
avatar

Po kostickach

15. pro 2021
avatar

Byla doba kdy jsem po řadách postupně snědla celou čokoládu..teď už si dám jen jeden maximálně 2 čtverečky..

15. pro 2021
avatar

Kostka s kávou

15. pro 2021
avatar

Po kostičkach

15. pro 2021
avatar

Drive klido celou, ted ji ofiko nesmim tak sem tam kosticku, vyjimecne

15. pro 2021
avatar

Čokoládu nejím. 😃

15. pro 2021
avatar

Po kouscích

15. pro 2021
avatar

Po kousíčkách ale skoro pořád.

15. pro 2021
avatar

Po kostickach...a s dětmi dostane každý pásek 💪

15. pro 2021
avatar

Já si ulamuju vždy rovnou 2 kostičky, protože kdybych si vzala 1 tak vím, že bych šla za chvíli znovu 😅

15. pro 2021
avatar

naštěstí po kostičkách :D

15. pro 2021
avatar

Jsem schopna snist na posezeni, ale krotim se a jim po ctvereckach. Kdyz mam krizi, tak po ctvereckach snim celou cokoladu za dva dny.

15. pro 2021
avatar

pěkně po kostičkách a najednou za půl hodiny zjistím, že už není 😀

15. pro 2021
avatar

Napřed si vezmu jen kostičku nebo dvě 😂😂 nakonec to skončí vždy stejně a po pár minutách není po čokoládě ani drobek

15. pro 2021
avatar

Bohuzel celou, nemam vuli...

15. pro 2021
avatar

Po kostičkách

15. pro 2021
avatar

po kostičkách

15. pro 2021
avatar

Taky celou 😄

15. pro 2021
avatar

Pásek 😊

15. pro 2021
avatar

Po kostičkách

15. pro 2021
avatar

Jak kdy, ale u jedné kostičky nikdy nezůstane 😀

15. pro 2021
avatar

Většinou celou :D

15. pro 2021
avatar

Po páscích

15. pro 2021
avatar

Jak kdy, ale po proužcích

15. pro 2021
avatar

Snažím se po kouskách, ale nevyjde to občas úplně podle představ a sním ji celou 🍫

15. pro 2021
avatar

No přece celou 😅 ještě by se zkazila 😂

15. pro 2021
avatar

Po proužcích 🙂

15. pro 2021
avatar

Po radach. Coz z tech moznosti je bliz spis kostickam. Ale je to proste rada, no...

15. pro 2021
avatar

Na tajnacku po kouskach aby mě syn neviděl 😁 mu nedělá čokoláda a kakao moc dobře na bříško tak abych ho neprovokovala 🙂 miluji čokoládu ke kaficku 😊

15. pro 2021
avatar

Ulomím pásek, ostatní zabalím. Vychutnám si to no a za chvíli další pásek a další a další až na konec zůstane jen obal. Takže ve výsledku celou.😀

15. pro 2021
avatar

Celou a pak se cítím provinile

15. pro 2021
avatar

Většinou po proužcích.

15. pro 2021
avatar

Vždycky naposezení 🤭😁 někdy kousu jako chleba 🤣,jindy po řádcích

15. pro 2021
avatar

Po kostičkách

15. pro 2021
avatar

dle momentálního rozpoložení.... někdy celou, jindy vydrží dlouho a kostičky ubývají pomalu

15. pro 2021
avatar

Po kostičkách jí sežeru aspoň půlku 😀

15. pro 2021
avatar

Po kouskach

15. pro 2021
avatar

po kostičkách, celou jí nesním, raději mám jiné sladkosti 😄

15. pro 2021
avatar

Po kostickach, postupně.

15. pro 2021
avatar

Po kostičkách

15. pro 2021
avatar

Po kostickach

15. pro 2021
avatar

Kdyz jsem byla mala jedine po kostickach a cucat... Soutezili jsme vzdy, komu nejdele vydrzi, moje mama vzdy rika, ze coko se ma vychutnavat a ne jist jak chleba. Ted uz asi 10 let coko vubec nejim, protoze mi nechutna🤣

15. pro 2021
avatar

začnu po kostičkách a za chvilku je sežraná celá 😀

15. pro 2021
avatar

Snim celou najednou po kostickach 🙂

15. pro 2021
avatar

Po kostičkách, většinou ji nesním celou najednou, ale nenápadně třeba během dvou hodin 😂

15. pro 2021
avatar

Ke kafíčku jeden pásek.
Ale když jsem zjistila že se syn zbavil ABKM tak jsem si koupila milku a sežrala ji najednou 😂😂😂

15. pro 2021
avatar

Po kostičkách

15. pro 2021
avatar

Po kousickach, někdy vydrží 2, někdy i 3 dny

15. pro 2021
avatar

Už 2m hubnu,tak bych dala max 2kostičky.dříve tak půlku.manžel vždy celou😂

15. pro 2021
avatar

Většinou sním celou na posezení😅

15. pro 2021
avatar

Mám období, kdy si dám čokoládu po kostičkách a někdy ji sním opravdu celou. Ale pokud si koupím opravdu kvalitní 90% čokoládu, tak si ji dávám po kostičkách jen tak na chuť nebo si ji vyjímečně rozpustím do kakaa se smetanou 😀

15. pro 2021
avatar

Jak kdy, někdy po kostičkach a někdy padne celá

15. pro 2021
avatar

Celou a večer😉

15. pro 2021
avatar

Koaticku za kostickou😂

15. pro 2021
avatar

Kostičky 🙂

15. pro 2021
avatar

Rozdelam čokoládu a po kostickach ji celá rodina sporadame během 5 minut 😂

15. pro 2021
avatar

Po proužcích, ale jsem schopná dát i celou na posezení 😁

15. pro 2021
avatar

Sním ji většinou celou, lámu ji po proužkách 🍫

15. pro 2021
avatar

Po kostičkách.

15. pro 2021
avatar

Po řadách a většinou ji celou sním.

15. pro 2021
avatar

Po kostickach

15. pro 2021
avatar

rozhodně celou 😀

15. pro 2021
avatar

Nejraději po řádcích

15. pro 2021
avatar

Jako dítě vždy celou na posezení, teď si vezmu občas kousek

15. pro 2021
avatar

Jak kdy. Někdy na 3x jindy najendou🐖

15. pro 2021
avatar

Po platkach

15. pro 2021
avatar
15. pro 2021
avatar

Čokoládu nevyhledávám, pokud mám chuť tak maximálně jeden nebo dva čtverečky.

15. pro 2021
avatar

Po řádcích 🍫

15. pro 2021
avatar

Po řádcích 🙂

15. pro 2021
avatar

Po kostickach ji sním celou.

15. pro 2021
avatar

Po kostičkach, několikrát schovam do skříně a za chvíli opět pro ni jdu. Někdy padne i celá

15. pro 2021
avatar

Na posezení

15. pro 2021
avatar

Na posezení, ale s přítelem napůl 🙈

15. pro 2021
avatar

Po kostičkách a pak ji před sebou schovávám 😀

15. pro 2021
avatar

Vždy se snažím maximálně po řádcích, ale hooodne taky záleží i na momentální situaci😋🙊

15. pro 2021
avatar

Nejím 🙈 ale je to super dárek 🙂

15. pro 2021
avatar

Zacinam jednou kostickou a ze dost... No, do pul hodky je pryc...

15. pro 2021
avatar

otvírám ji s tím, že si vezmu jen kousek, ale ve skutečnosti ji většinou sním celou 😀

15. pro 2021
avatar

Po kousičkach ji sním maximálně půlku

15. pro 2021
avatar

Snažím se po kostičkách, ale leckdy se rychle dopracuji k půlce 🙂

15. pro 2021
avatar

Po kostičkách

15. pro 2021
avatar

Po kostickach

15. pro 2021
avatar

Po Kostičkách, ale když mi chutná sním jí na posezení ☺😉

15. pro 2021
avatar

po kostičkách

15. pro 2021
avatar

Po páscích a do půlky 🙂

15. pro 2021
avatar

S muzem celou na posezeni 🙂

15. pro 2021
avatar

po kouskách 😀

15. pro 2021
avatar

Celou na posezení🙂

15. pro 2021
avatar

V plánu je jedna kostička a zmizí celá tabulka 🙃

15. pro 2021
avatar

Kostička po kostičce, ale i tak zmizí celá 😂

15. pro 2021
avatar

Celou... Obcas jen pulku 😀

15. pro 2021
avatar

Celou 😂

15. pro 2021
avatar

Celou, nechápu ty obaly, kterými jde čokoláda uzavřít na později. Naprosto zbytečné 😂

15. pro 2021
avatar

jsem schopná ji sníst na posezení 😀

15. pro 2021
avatar

Podle nálady, někdy stačí dvě kostičky a jindy na nervy půl čokolády🙂

15. pro 2021
avatar

Jediné celou 🙈🙈🙈

15. pro 2021
avatar

Po páscích, celou bych asi nesnedla 🙂

15. pro 2021
avatar

Po kostickach...ale mám většinou smůlu. Manžel ji pak doji na posezení😀

15. pro 2021
avatar

Po kostičkách.

15. pro 2021
avatar

Po kostičkách celou😀

15. pro 2021
avatar

po řádcích

15. pro 2021
avatar

Jak kdy 🙂. Většinou si ji šetřím a jim potají, aby mne nevyhmátly děti.

15. pro 2021
avatar

Po kostičkách celou

15. pro 2021
avatar

Snazim se nesezrat ji celou, ale po kouskach... Ale ne vzdy to vyjde 😀

15. pro 2021
avatar

Po kouskách.

15. pro 2021
avatar

Celou 🙈

15. pro 2021
avatar

Po kostičkách😁

15. pro 2021
avatar

Po řadě a kostickach😃

15. pro 2021
avatar

Po kouskách

15. pro 2021
avatar

Po kostičkách, ale nikdy nesmím celou 😀

15. pro 2021
avatar

Tak i tak, dle chuti. Ale zpravidla to zacina myslenkou “Jen jednu kosticku…” a konci to…vite jak 🤣

15. pro 2021
avatar

Po řádcích.

15. pro 2021
avatar

Kostička mi stačí 🙂

15. pro 2021
avatar

Ulamují větší kostičky

15. pro 2021
avatar

Po kostickach ☺️

15. pro 2021
avatar

po kostičkách 🙂

15. pro 2021
avatar

Je to prokletí!!! Sice po kostičkách, ale celou... Naštěstí se všichni seběhnou a tolik toho na mě nezbyde

15. pro 2021
avatar
15. pro 2021
avatar

No jak kdy 🤷 obcas jen 2 radky a obcas celou, ae vzdycky po kostickach

15. pro 2021
avatar

Po kostičkách

15. pro 2021
avatar

Po řádkách 👍🏻

15. pro 2021
avatar

Většinou jen 1-2 kostičky, celou bych na jeden zátah nezvládla😀

15. pro 2021
avatar

Po radach 😁

15. pro 2021
avatar

Vždy po řádkách, několikrát denně 😀

15. pro 2021
avatar

Po kostičkách.

15. pro 2021
avatar

Po kousíčkách jí lámu a nemám pokoj, dokud jí nesním celou 😆🍫

15. pro 2021
avatar

Po řádcích a tak dlouho, až ji vlastně dojím celou naráz 🙂

15. pro 2021
avatar

Vždy plánuji kostičku,ok dám si řádek,ok ten zbytek už nemá cenu uklízet...a čokoláda zmizne celá😆

15. pro 2021
avatar

Drive celou na posezeni ted spise po kostickach (pokud jsou to takove ty velke 😁) nebo po radcich 🙂

15. pro 2021
avatar

Snim dve kosticky a o zbytek se postara manzel 😅

15. pro 2021
avatar

snazim se vzdy jen jednu radu 😅🙈

15. pro 2021
avatar

Po kostičkách 🙂

15. pro 2021
avatar

Po proužkách a namáčím si ji do horké kávy😃

15. pro 2021
avatar

Jím po kostičkách, ale většinou sním celou řadu 🙂🙈

15. pro 2021
avatar

Po kostičkách, ale vždycky minimálně půlka padne 😂😀

15. pro 2021
avatar

Po kostickach

15. pro 2021
avatar

Většinou si řeknu dám si jen kousek ..tak po loštických většinou sním tak půlku někdy celou 😃

15. pro 2021
avatar

Po řádkách, ale ve výsledku sním stejně pokaždé celou.

15. pro 2021
avatar

po řádcích

15. pro 2021
avatar

Po kostičkách a cucat 🙂

15. pro 2021
avatar

Po kostickach a drzim se, abych nesnedla vic jak polovinu.

15. pro 2021
avatar

Popravdě chtěla bych po kostičkách, ale skoro nikdy se neudržím a sním ji celou. Miluji čokoládu.

15. pro 2021
avatar

No snažím se po kostickach. Ještě jednu, už jen jednu, no dobře ještě jednu... A jeee čokoláda je pryč 🤣

15. pro 2021
avatar

Po kostičkách, s úmyslem, že zbyde na zítra...někdy to vyjde, někdy ne 🙂.

15. pro 2021
avatar

Po řadách 😊

15. pro 2021
avatar

po kostičkách, vydrží mi max na 2x 🙂

15. pro 2021
avatar

po kostičkách (takže celou sním cca za 30 minut) - lámání zdržuje 😀

15. pro 2021
avatar

Po kostickach v prouzcich 🙂

15. pro 2021
avatar

Po kostickach🙂

15. pro 2021
avatar

Po kostickach, trenuju sílu vůle 🙂

15. pro 2021
avatar

Snažím se po kostičkách nebo tedy spíš po řádkách🙂

15. pro 2021
avatar

Většinou si dám pár kostiček večer u televize a za pár dní dalších pár...

15. pro 2021
avatar

Po kostičkách🤤

15. pro 2021
avatar

U nas se čokoláda moc neohreje,takze většinou zmizí cela😅

15. pro 2021
avatar

To záleží 😂 ale poslední dobou spíš po kostičkách 🙂

15. pro 2021
avatar

Obvykle po řádkách 👍

15. pro 2021
avatar

Jak kdy, většinou po sekcích, a to velkých 😅

15. pro 2021
avatar

Čokoláda se musí vychutnat tak po kostickach

15. pro 2021
avatar

po kostičkách, ale někdy je jich tolik, že zmizí celá

15. pro 2021
avatar

Já čokoládu moc nemusím ale když si pak koupim na jakou mám zrovna chuť klidně sním půlku najednou.

15. pro 2021
avatar

Kvalitní po kostičkach, obyčejnou celou...

15. pro 2021
avatar

Po kostickach většinou půlku

15. pro 2021
avatar

Jsem čokoholik, ale ujídám po kostičkách. A aby mi to déle trvalo, nechám si ji zavřenou ve skříňce, abych si pro ni musela dojít. Někdy mi vydrží i dva dny 😀

15. pro 2021
avatar

Po kostičkách ☺️

15. pro 2021
avatar

Nekdy po kostickach, nekdy celou na posezeni 😃 zalezi kolik cukru potrebuju doplnit

15. pro 2021
avatar

Po kostickach

15. pro 2021
avatar

Většinou celou, ale párkrát se mi povedlo ji mít i na dva dny 😂

15. pro 2021
avatar

Po kostičkách

15. pro 2021
avatar

Chtěla bych po kostickach, ale realita je jiná 🙈😂

15. pro 2021
avatar

Po řádkách a chodím tak často, že zmizí celá. 🙈

15. pro 2021
avatar

Dám si pásek, maximálně dva 🙂

15. pro 2021
avatar

Jednu kostičku, druhou, třetí.....a čokoláda není

15. pro 2021
avatar

Po řádcích

15. pro 2021
avatar

Vždycky řádek po kostičkách 😁

15. pro 2021
avatar

Mléčná čokoláda padne rychle, vysokoprocentní hořkou jím po kostičkách. 🙂

15. pro 2021
avatar

Mléčnou celou 🙈, hořká vydrzi déle. 😁🍀

15. pro 2021
avatar

Nemám ráda čokoládu, ale miluji Studentskou pečeť tyčinku a ty padnou hned dvě. Proč se nevyrábí ve velikosti čokolády?

15. pro 2021
avatar

Kousky 🤣

15. pro 2021
avatar

dříve celou, teď se krotím a dám třeba jen proužek

15. pro 2021
avatar

Záleží jaká je příležitost. Když mě někdo naštve, tak celou 😀o jinak plán se mění za pochodu. Vždycky si řeknu po kouskach, ale těch kousku je najednou víc... Když k tomu kafi je to tak dobrý. Asi to není zdravý, ale sporadam kvanta čokolády. Je to něco, na co se během dne těším.

15. pro 2021
avatar

Když to není ta obří, tak celou 😂

15. pro 2021
avatar

No většinou ji musím uklidit, protože by padla celá na posezení 🤣✌

15. pro 2021
avatar

Po kostičkách, ale dřív klidně celou 🤐

15. pro 2021
avatar

Dnes ji asi zhltnu celou rovnou na žal... :( Menší zlo než alkohol....

15. pro 2021
avatar

po kouskách,nikdy se mi nestalo, že bych ji potřebovala sníst celou na posezení 😆

15. pro 2021
avatar

Nooo asi jak kdy. Někdy po kouscích, jindy na posezení

15. pro 2021
avatar

Super ♥️ jim jí celou a rychle 😂

15. pro 2021
avatar

Už jsem dlouho neměla, protože ji sním na posezení 🙈

15. pro 2021
avatar

Samozřejmě celou a rovnou po proužcích 🙂

15. pro 2021
avatar

Po kostičkách celou během chvilky🙈

15. pro 2021
avatar

Rovnou celou 🙊😁

15. pro 2021
avatar

Po kostickach dokud me nezacnou bolet zuby, nekdy zvladnu i celou 😄

15. pro 2021
avatar

vzdy po kostickach 🙂

15. pro 2021
avatar

Po kostičkách, dokud ji nesním celou 🙂

15. pro 2021
avatar

Vzdy si ulomím celou řadu a lížu jak lízátko nechavam rozpustit v puse a pak kouknu a uz není prazdny obal 🤣

15. pro 2021
avatar

Celou 😀

15. pro 2021
avatar

Na etapy po kostičkách

15. pro 2021
avatar

po pásečkách

15. pro 2021
avatar

Jak kdy 😀. Někdy po kouskach někdy celou 😀

15. pro 2021
avatar

Jen po kostičkách, ale když je malá tak celou 🙂

15. pro 2021
avatar

Většinou tak po půlce 🙂

15. pro 2021
avatar

Po řádkách 😁

15. pro 2021
avatar

Vetsinou po radach, malokdy se to zvrhne 😅

15. pro 2021
avatar

po kostičkách začínám, další den se už nekrotím 🙂

15. pro 2021
avatar

celou naráz

15. pro 2021
avatar

Po půl kostičkách, dcera se hlásí o druhou půlku kostičky

15. pro 2021
avatar

Ano jim začnu jednou kostickou, potom si řeknu jeden řádek a nakonec do mě padne cela

15. pro 2021
avatar

Po řádcích 😁

15. pro 2021
avatar

celou a hned

15. pro 2021
avatar

Celou 🤣😏

15. pro 2021
avatar

Malá čokoláda jako Milka mi vydrží 3 dny. A ta velká klidně 2 týdny 😅🤷 Moc na to sladké nejsem takže mě vydrží dlouho ... 🤫

15. pro 2021
avatar

Jak kdy🙂 Zjistila jsem, že to dost záleží na kvalitě čokolády. Když je kvalitní, je v ní hodně kakaa, úplně stačí 2 nebo 3 dílky. Obyčejné, kde je na prvním místě tuk a cukr , sežeru i půlku. Každopádně jen u jednoho kousku nezůstanu nikdy, ale celou najednou si taky nikdy nedám.

15. pro 2021
avatar

na posezení, po kousíčkách by se mi líbilo, ale fakt to nezvládnu

15. pro 2021
avatar

Záleží, či sú deti nablízku. Ak áno, tak tajne po kostičkách. Ak nie, tak pekne na prasa, úplne celú 😂😅

15. pro 2021
avatar

Po kostičkách

15. pro 2021
avatar

Po kouskach

15. pro 2021
avatar

Po kostičkách

15. pro 2021
avatar

Bohuzel celou😂

15. pro 2021
avatar

Po kostičkach půlku a druhou na posezení 🙂

15. pro 2021
avatar

Po kostickach, nejsem moc na sladke 😊

15. pro 2021
avatar

Po kostickach

15. pro 2021
avatar

Vychutnavam si ji po kouskach.
Sakra ... ted jsem na ni dostala chut 😋

15. pro 2021
avatar

Po kostičkách nemám nikdy v plánu. Vždy vím, že za vlast padne celá najednout.

15. pro 2021
avatar

Mocho ted nejim, ale jimpo kouskach, az ji nekdy sezeru celou na posezeni

15. pro 2021
avatar

Když už ji rozbalim, padne celá

15. pro 2021
avatar

Jednu kartičku ke kávě (12g) ale 95% 😊

15. pro 2021
avatar

Kdyz ji nacnu, tak mi staci kosticka denne🙈

15. pro 2021
avatar

Většinou po dvou řádcích

15. pro 2021
avatar

Po kostickach, ale celou.

15. pro 2021
avatar

Po řadách, ale během 24 h je pryč

15. pro 2021
avatar

Po řádcích

15. pro 2021
avatar

Po dvojkostickach a podle druhu cokolady, ale minimálně půlka padne🙈

15. pro 2021
avatar

Po řádcích a najednou koukám že jue půlka čokolády pryč 😅

15. pro 2021
avatar

Po kostičkách. Sním kostičku a hned si jdu pro další a pak pro další a za chvíli je celá pryč. Ale rozbalit celou čokoládu s tím, že ji hned sním, fuj, to bych nikdy neudělala 😀

15. pro 2021
avatar

Po kostičkách, ale u jedné nezůstane. Většinou jedna tabulka na dvě obědové spaní dítěte. 😀

15. pro 2021
avatar

po kostičkách, ale většinou stejně padne celá 🙂

15. pro 2021
avatar

Po kouskách a klidně celou - tajně

15. pro 2021
avatar

Po kostičkach.

15. pro 2021
avatar

po kostičkách

15. pro 2021
avatar

Kdysi jsem snědla celou na posezení, ale teď si ji vychutnávám a dávám si po kostičkách max 8kostiček a další třeba o pár hodin déle nebo druhý den 🙂

15. pro 2021
avatar

Po malých částech

15. pro 2021
avatar

Vždycky celou na posezení 😀

15. pro 2021
avatar

Celou a s tvrdým rohlíkem 😅

15. pro 2021
avatar

na místě celou

15. pro 2021
avatar

podle situace 🙂 celou tedy nesmím, ale třeba půlku

15. pro 2021
avatar

Jelikoz cokoladu snim kdyz tak jen vysoceprocentni, tak staci opravdu kosticka a pul roku je klid 😂😂

15. pro 2021
avatar

Cokoladu si prilis nekupuji, jelikoz ji jsem schopna snist na posezeni 😂

15. pro 2021
avatar

Vždycky si reknu, ze si dam jen jednu kosticku, a nakonec ji snim celou 🤣

15. pro 2021
avatar

Čokoládu nerozdelavam, jen výjimečně…. Jinak je samozřejmě plán jen jeden či dva dilky, ale občas to je půlka či celá cokolada

15. pro 2021
avatar

Vždy celou 😁

15. pro 2021
avatar

Vždycky si říkám, že si vezmu jen kousíček, ale pokud je dobrá, sním ji celou

15. pro 2021
avatar

Kosticku za kostickou a najednou je prazdny alobal 🤣

15. pro 2021
avatar

čokoládu jím po kouscích, protože jí nejím moc a ani ji nejím často.

15. pro 2021
avatar

Skoro vždy padne celá, když stojí zato ❤️

15. pro 2021
avatar

Neodolám a sním na posezení..

15. pro 2021
avatar

celou na posezení

15. pro 2021
avatar

Začnu jedním páskem a pokud mi opravdu chutná, tak ji sním celou 🙂

15. pro 2021
avatar

Po páscích.

15. pro 2021
avatar

po kostičkách, ale za to několikrát během dne 🙂

15. pro 2021
avatar

Nekdy po kostickach a nekdy i celou 🙈

15. pro 2021
avatar

po kostičkách

15. pro 2021
avatar

Celou na posezení 🙈🙈🙈 ale není to v plánu... Chodím vždy pro kousek a kousek a kousek a pak už to nemá cenu tam nechávat pár čtverečků 🙈🤭🤣

15. pro 2021
avatar

po proužcích polovinu, druhou sní manžel

15. pro 2021
avatar

na kostičky dohromady s mužem:D a následně celou

15. pro 2021
avatar

Vždycky pár kostiček najednou, celou najednou bych asi nedala. Ale záleží na tom, jak moc hořká je, čím víc kakaa, tím méně jí sním naráz.

15. pro 2021
avatar

po kostičkách, miluju tmavý kaštany
syn to ukusuje jako chleba, dá naposezení klidně celou studenskou

15. pro 2021
avatar

Kostičku za kostičkou, pásek za páskem..

15. pro 2021
avatar

Většinou si nechám tak dvě tři kostičky, ať mám pocit, že jsem jí nesnědla celou 😀

15. pro 2021
avatar

Po kostičkách sežeru celou... :o))

15. pro 2021
avatar

No před MS i celou u telky 😜 a pak si nadavam protože pak se dlouho zase zbavuji akné 😀

15. pro 2021
avatar

Dlouho odolávám a pak padne cela na posezení.

15. pro 2021
avatar

Po páscích

15. pro 2021
avatar

Když mi chutná, tak jsem schopná sníst i celou 😀

15. pro 2021
avatar

Celou pekne kosticku po kosticce 😁

15. pro 2021
avatar

Po kostickach ji snim celou🤭

15. pro 2021
avatar

Po kostičkách - vysloveně si jí vychutnávám, vždy po snídani jednu kostičku kvalitní čokolády

15. pro 2021
avatar

Ježíš celou, přiznám se bez mučení 😀DD

15. pro 2021
avatar

Většinou po kostickach celou 🤣

15. pro 2021
avatar

Po kousíčkách na posezení 😂. Vždy si chci dát jen kousek, zbytek uklidím a postupně tam chodím a po kousíčkách ujídám.

15. pro 2021
avatar

Celou 😂

15. pro 2021
avatar

Momentalne uplne celou 😂 ale mimo tehotenstvi cokoladu nejim 🤷🏽‍♀️ nechutnala mi 🤷🏽‍♀️

15. pro 2021
avatar

dvě nebo tři kostičky

15. pro 2021
avatar

předsevzetí: po kostičkách, realita: skoro na posezení 🙂))

15. pro 2021
avatar

po kouskách, tabulku bych nedala 🙂

15. pro 2021
avatar

Skutečně po kostičkách 😀

15. pro 2021
avatar

Po kostičkách na posezení 😄

15. pro 2021
avatar
15. pro 2021
avatar

Po řádcích, kouskách...někdy sním celou, někdy půlku 🙂

15. pro 2021
avatar

Zacne to jednou radkou a skonci celou cokoladou 🙂

15. pro 2021
avatar

Čokoládu jako takovou nemám ráda, spíše pralinky, nebo něco plneneho ideálně do oriskova, to dám pak klidně celou bombosku 😃

15. pro 2021
avatar

Celou a pak mi je zle 😃😃

15. pro 2021
avatar

no většinou celou🙂

15. pro 2021
avatar

po proužcích a minimálně půlku, ale spíš celou

15. pro 2021
avatar

Po kousíčkách s hlavně napsat ale nechat rozpustit v puse😊

15. pro 2021
avatar

čokoládu si rozděluji aspoň na 2 dny :D celou bych ji ale taky zvládla

15. pro 2021
avatar

Ja cokoladu vesmes pokazde snim celou..bohuzel..kdyz je pobliz syn,tak dam jemu taky,ale jinak kosticku po kosticce...takovou techniku nezna moje telo xD

15. pro 2021
avatar

Většinou po plátcích.

16. pro 2021
avatar

Po kostičkách

16. pro 2021
avatar

Já jsme se naučila po páscích 🙂

16. pro 2021
avatar

Začnu pomalu po kostičkách až nakonec celá zmizí 😋

16. pro 2021
avatar

Po kouskach celou 😀

16. pro 2021
avatar

Nemilosrdně celou🤭

16. pro 2021
avatar

po kostičkách 🙂

16. pro 2021
avatar

Po kostičkách 😉

16. pro 2021
avatar

Jím jí po kostičkách, dokud jí celou hned nesním :D

16. pro 2021
avatar

po kostičkách, díl to trvá...

16. pro 2021
avatar

celou 🙂)

16. pro 2021
avatar

Po kousíčkách a občas celou🙈

16. pro 2021