icon
1 / 1
avatar

Různé druhy ovoce, nakrájené na kousky 🙂.

17. črc 2023
avatar

Ovoce a pecivo

18. črc 2023
avatar

Ovoce

18. črc 2023
avatar

nosime babylove kapsicku, tycinku, piti a v krabicce ovoce 👍

18. črc 2023
avatar

Máme nejraději ovoce, zeleninu do krabiček

18. črc 2023
avatar

Za nás je to ovoce a zelenina,plus teda nějaká dobrůtka. A pokud jsme pryč i přes oběd, tak musí být aspoň teplá polévka někde cestou 🤷

18. črc 2023
avatar

Svačinka, určitě ovoce a zelenina tu máme v krabičkách sebou vždy. A nějaké mlsaní, tyčinka nebo křupky (kukuřičné, čočkové...)

18. črc 2023
avatar

ovocné kapsičky

18. črc 2023
avatar

Zelenina, namazany chléb, šunka

18. črc 2023
avatar

Podle našich dětí bude nejlepší svačinka gumovi medvídci a zapečené toasty..podle mě ovoce, nějaká musli tyčinka a klidně i ten.zapeceny toastik a na pití voda.

18. črc 2023
avatar

Kapsicka na cestu,ovoce a zbytek kase ve sklenicce z rana🙂

18. črc 2023
avatar

Ovoce nebo ovocné kapsičky

18. črc 2023
avatar

Ovocná kapsička

18. črc 2023
avatar

Zelenina, banán, křupky, kapsičky, tyčinky, piškoty.

18. črc 2023
avatar

Tak určitě něco, co se po cestě neroztece, nezkazí a zároveň to osvěží. Dávám většinou nakrájené ovoce a třeba musli tyčinky.

18. črc 2023
avatar

Ovoce nebo cokoliv ovocneho.

18. črc 2023
avatar

U nas vedou nakrajena jablivka, okurka, cherry rajcatka a ovocne tycinky z dm, kdyz byly mensi, byla i kapsicka.

18. črc 2023
avatar

Kapsička

18. črc 2023
avatar

U nás má vždy největší úspěch ovoce.

18. črc 2023
avatar

Domácí buchta a ovoce.

18. črc 2023
avatar

Čerstvé ovoce

18. črc 2023
avatar

Za me prave tyto tycinky babylove/dm bio 😉

18. črc 2023
avatar

Na každý výlet beru ovoce, sušenky a většinou tousty.

18. črc 2023
avatar

Ovoce, ať už v tycince nebo kapsičce.

18. črc 2023
avatar

Ovocné kapsičky a ovocné tyčinky. Ostatně je na výlety tahám pořád 😁

18. črc 2023
avatar

Nakrájené ovoce, zelenina, kapsičky, tyčinky

18. črc 2023
avatar

Vždycky jsme brali to, co si dcera vybrala. Většinou to je kapsička nebo ovocná tyčinka 😅

18. črc 2023
avatar

Vozíme věci,co se v horku nekazí. Takže např.jablko, křupky,přesnídávka, nebo tyčinky z dm.

18. črc 2023
avatar

U našich dětí rozhodně spoustu ovoce a tyčinky babylove

18. črc 2023
avatar

U nás ovocná tyčinka dm bio

18. črc 2023
avatar

U nás vládne ovoce, ovocná kapsička, nějaká ta zdravá tyčinka a rohlík. Ale jinak je na výlet nejlepší vše co dítě zasytí, je to skladné a zdravé.

18. črc 2023
avatar

Čerstvé ovoce, kapsička nebo tyčinka

18. črc 2023
avatar

Davam ovoce nebo ovocne kapsicky
A v Dm kupuji ovocne tycinky

18. črc 2023
avatar

Ovoce + buchta 🙂

18. črc 2023
avatar

Ovoce - čerstvé, sušené, tyčinky, rolky apod. Případně krekry či presnidavka

18. črc 2023
avatar

Babylove ovocne tycinky☺️

18. črc 2023
avatar

rozhodně ovocná kapsička

18. črc 2023
avatar

Jablíčka, tousty, tyhle ovocné tyčinky, bonbónky, atd 🙂

18. črc 2023
avatar

Mým dětem nejvíce chutnají k svačince na výlety ovocné tyčinky Babylove.

18. črc 2023
avatar

Ovocná kapsicka

18. črc 2023
avatar

Nejlepší na výlet je s láskou nachystaná svačinka od maminky 🙂

18. črc 2023
avatar

U nás vedou palačinky 🙂

18. črc 2023
avatar

Kapsičky ovoce

18. črc 2023
avatar

Ovocná tyčinka/kapsička, protože se nerozteče jako čokoláda a nerozmačká jako banán. Za nás ideální.

18. črc 2023
avatar

Ovocná kapsička, myslí tyčinka, ovoce 😉

18. črc 2023
avatar

Ovocná kapsička

18. črc 2023
avatar

určitě nějaké kukuřičné křupky, ovocná tyčinka a kapsička

18. črc 2023
avatar

Když byly děti menší byly to piškoty a přesnídávky v kapsičkách,teď už chystám tradičně doma tousty a přibalím nějaké sušenky 😊

18. črc 2023
avatar

Sendvič, jablko, Brumík

18. črc 2023
avatar

DM ovocné tyčinky 👍🙂

18. črc 2023
avatar

záleží jak malé dítě je myšleno 🙂 a taky co má dané dítko rádo 🙂 já mám děti ve věku 7,5 a 4,5 roku a největší úspěch u nich na výletech mají buchty a to už cca od 2 let věku, bereme i hodně ovoce - jablka, hrozny a hlavně dostatek pití 🙂

18. črc 2023
avatar

Zalezi jak male dite 🙂 ale myslim si, ze tousty, tycinka z DM nebo ovocne kapsicky si da skoro kazde dite, aspon u nas nikdy nesmi chybet 🙂

18. črc 2023
avatar

Čerstvé ovoce nakrájené do krabičky, nějaké pečivo a něco sladkého na doplnění energie

18. črc 2023
avatar

Pro malé dítě? Mlíčko od maminky🙂

18. črc 2023
avatar

Ovoce, zelenina, dětské sušenky a toust ❤️

18. črc 2023
avatar

Ovoce nebo přesnídávky 🙂

18. črc 2023
avatar

U nás nejvíce vedou bio tyčinky jablko arónie.. a pak ovocné pásky na způsob šnek bob apod

18. črc 2023
avatar

ovoce a ovocné tyčinky a kapsičky

18. črc 2023
avatar

Ovoce, ovocná kapsička.

18. črc 2023
avatar

Pití, ovoce, zelenina, nějaký toast.

18. črc 2023
avatar

Ovocná kapsička, nic jiného mi stejně nejí. Maximálně ovoce, nejlépe v lese natehané

18. črc 2023
avatar

Ideální svačinku jsem ještě neobjevila, velmi často se snažím, na poslední chvíli místo sebe chystám sváču, kterou pak slavnostně po návratu domů sním naštvaně sama :D
Ale největší šanci na úspěch má obyč rohlík s máslem

18. črc 2023
avatar

Ovoce,pečivo s něčím, ovocná kapsička...kousky zeleniny a voda nebo čaj...

18. črc 2023
avatar

Ovoce, dm sušenky a ovocná kapsička

18. črc 2023
avatar

Ovocné kapsičky

18. črc 2023
avatar

Nejlepší svačina je ta nachystaná od maminky/tatínka ;)

18. črc 2023
avatar

Neljepší svačinka ovocná kapsička a ovocná tyčinka

18. črc 2023
avatar

Ovoce, zelenina nakrájená na kousky a zapečené tousty

18. črc 2023
avatar

U nás na výlety vládnou kapsičky a pak krabička a ovocem a zeleninou. To jsou naše absolutní evergreeny 🙂.

18. črc 2023
avatar

Presnidavkove kapsičky.

18. črc 2023
avatar

U nas jsou oblibene tycinky i kapsicky z dm, mame je v batuzku vzdy. Jen skoda, ze ty tycinky nejsou bez lepku, aspon nektere - dcera je ted nemuze a je ji to lito

18. črc 2023
avatar

Ovocna kapsicka 😍

18. črc 2023
avatar

Ovoce nebo kapsička

18. črc 2023
avatar

Za nás nějaká tyčinka nebo kapsička. Když delší túru beru hroznový cukr

18. črc 2023
avatar

Kapsička s ovocným puré.

18. črc 2023
avatar

Ovoce, zelenina

18. črc 2023
avatar

Záleží, jak přesně staré dítko, syn do školy nosí chlebík se šunkou, čerstvou zeleninu a ovocnou kapsičku bez cukru (čerstvé ovoce bohužel odmítá).

18. črc 2023
avatar
18. črc 2023
avatar

Ovoce, kapsičky všeho druhu.

18. črc 2023
avatar

Když jedeme na výlet, vždy balím dostatek pití, zeleninu, ovoce, nějakou buchtu, popřípadě nějaké jídlo (záleží, jak dlouhý a daleký výlet to je) a to, co mají holky rády. Většinou to jsou různé ovocné kapsičky, křupky, nebo ovocné tyčinky právě z DM, ty máme doma v zásobě vždycky. 😊

18. črc 2023
avatar

Ovoce, ovocné tyčinky, pečivo, zelenina .

18. črc 2023
avatar

U nas se nejvíce osvědčily přikrmy v sáčku

18. črc 2023
avatar

Tyčinky a kapsičky od Babylove. Ty mají děti hodně rády 😊

18. črc 2023
avatar

Rohlík se šunkou

18. črc 2023
avatar

U nás tyčinky, kapsičky, křupky, v zimě i ovoce a zelenina

18. črc 2023
avatar

Ovoce a zelenina 😊

18. črc 2023
avatar

Kapsička

18. črc 2023
avatar

Ovocná kapsička,ovoce v krabičce

18. črc 2023
avatar

Ovocná kapsička, tyčinka nebo ovoce 😉

18. črc 2023
avatar

Presnidavka v kapsičce, značka ideál 🙂

18. črc 2023
avatar

Nejvíc se nám osvědčilo nakrájené ovoce/zelenina, nebo právě různé tyčinky

18. črc 2023
avatar

Nejlepší svačinka je ta, která dítěti chutná. U nás je u jednoho dítěte oblíbené ovoce, druhé má rádo spíš ovocné kapsičky.

18. črc 2023
avatar

Tak záleží, jak staré to dítě je. Ale můj malej miluje ovocný kapsičky a kukuřičný sušenky. 👍

18. črc 2023
avatar

Ovoce 🙃

18. črc 2023
avatar

Na vylety odmala vozime nejakou tycinku ovocnou, musli apod a ovoce nebo nakrajenou mrkev.. a presnidavku..

18. črc 2023
avatar

Nejlepší svačinka pro dítě je to, co má dítě rádo..u nás je to ovoce a zelenina ve velkém množství.

18. črc 2023
avatar

Kapsičky, tyčinky cokoliv bez čokolády 🙈

18. črc 2023
avatar

To je veľmi individuálne 😁 syn miluje pečivo v rôznych podobách a ovocné tyčinky. Dcérka zas ovocie, kapsicky, drobné ďobanie…a ovocné tyčinky, na tom sa asi zhodnú 😁

18. črc 2023
avatar

Kapsičky, tyčinky, ovoce... něco, co se snadno jí bez ušpinění.

18. črc 2023
avatar

Ovoce nebo zelenina.

18. črc 2023
avatar

Ovocne kapsicky nebo tycinky - i ja si obcas dam🙂

18. črc 2023
avatar

Kvuli ekologii to pisu nerada,ale kapsicka 🙂

18. črc 2023
avatar
18. črc 2023
avatar

Meloun, ten snědí vždy a tyčinka

18. črc 2023
avatar

My hodně jedeme v toustech, to je takové vděčné 🙂

18. črc 2023
avatar

Svačinka pro malé dítě by měla zasytit, hlavní kriterium dítěte je chuť, takže mu musí chutnat.a kriterium maminky je aby u toho nebylo dítě pokud možno vůbec upatlaný 😂

18. črc 2023
avatar

Nejlepší svačinkou je ovocná přesnídavka tzv. cucík 😁

18. črc 2023
avatar

Nějaké pečivo, sýr, krájené ovoce, zelenina. No a pokud se nechci nadřít, tak kapsičky - ty jsou navíc i čisté, takže nemusím až tak řešit zapatlané dítě.

18. črc 2023
avatar

Vzhledem k tomu, že synovi je teprve 8 měsíců, tak jednoznačně ovocná sklenička, nejlépe od Hipp. 😉

18. črc 2023
avatar

Za nás ovoce, tyčinky nebo ovocné kapsičky ☺️

18. črc 2023
avatar

Ovoce, zelenina třeba s trochou ořechového másla. Ale na delší výlety sáhneme i po kapsičce, tyčinkách, pečivu a sušenkách 🙂

18. črc 2023
avatar

Nejlepší svačina pro malé dítě na výlet je ta která mu aktuálně chutná

18. črc 2023
avatar

Skvělé se nám osvědčily ovocné kapsičky a sušenky nebo keksíky.

18. črc 2023
avatar

ovoce a kapsičky

18. črc 2023
avatar

U nás vedou ovocné tyčinky a kapsičky 👍😃

18. črc 2023
avatar

Pro starsi nakrajene ovoce a zelenina, pro mladsi ovocne kapsicky a susenky. I kdyz i starsi si kapsicku rada vezme😁

18. črc 2023
avatar

Ovoce, zelenina. Vždy mám 2 krabičky s ovozel.

18. črc 2023
avatar

Ovoce/zelenina, kapsičky, ovocné tyčinky

18. črc 2023
avatar
18. črc 2023
avatar

Naše deti jsou milovníci ovoce a zeleniny, takže ta s sebou nikdy nesmí chybět. Jako jistotu mám vždycky v batohu ovocné tyčinky od DM a ovocné DM kapsičky. To miluji, moc se v batohu neohreji. Rohlik/chleba u nás úspěch nemají, na menší oběd raději jdeme do restaurace na polévku.

18. črc 2023
avatar

My s sebou bereme vždy nějaké ovoce, ovocné kapsičky , ovocné tycinky,obložené tousty.

18. črc 2023
avatar

Ovocná tycinka

18. črc 2023
avatar

Nakrájená jablka a bábovka.

18. črc 2023
avatar

Vždy dětem balím ovocné kapsičky, ovocné tyčinky, nějaké lyo ovoce, čerstvé ovoce a zelenina, která je doma a nějaké pečivo se sýrem nebo mini řízečky.

18. črc 2023
avatar

Tousty, ovocné kapsičky a nakrájené ovoce. K pití voda.

18. črc 2023
avatar

Snažím se vždy zvolit svačinu, která zasytí, dcerky se u ní neušpiní a ještě jim chutná, takže většinou vyhrává ovoce,zelenina, DM ovocné tyčinky, tousty a když už fakt nevím co by,tak suchý rohlík to jistí 😁

18. črc 2023
avatar

Jak jsme na výletě tak sní vše,doma bývá problém s čímkoli..nejradši má různé ovocné tyčinky a ovoce.

18. črc 2023
avatar

U nás to jsou tousty a nějaké křupinky 🙂

18. črc 2023
avatar

Nakrájené ovoce a zelenina.

18. črc 2023
avatar

Ovocné presnidavky a ovoce

18. črc 2023
avatar

Já pro ne preferuji ovoce, dcera croiassanty a syn cokoliv, co je k jídlu.

18. črc 2023
avatar

Ovocna kapsicka

18. črc 2023
avatar

Mě se nejvíce osvědčili ovocné placaté tyčinky. Jsou skladné, nedrobí a když je krize chutnají i mamince

18. črc 2023
avatar

Nakrájená zelenina a ovoce, domácí buchta, pití

18. črc 2023
avatar

U dcerky to jsou ovocné kapsičky a jablko, syn má nejraději jogurtovou kapsičku a nějakou sušenku ☺️

18. črc 2023
avatar

ovoce nebo ovocná kapsička

18. črc 2023
avatar

Na svačinky si bereme nejraději ovocnou kapsičku - přesnídávku, baštíme ji klidně i my dospělí. Ale..poslední dobou ujíždíme na sušených plátkách ovoce tzv. ovocné kůži. 🤩

18. črc 2023
avatar

Moje dcera má dodnes ráda na svačinu ovocnou kapsičku z dm…Takže za mě je to ta ovocná kapsička👍

18. črc 2023
avatar

Hlavně to co nešpiní. Popravdě moc ráda bravam právě tyhle tycinky z dm v jedlem papíru. Mám je ráda i já. Ovocnou kapsičku jako alternativu k ovoci. A většinou upeču bábovku. Protože ji má každý rád ☺️

18. črc 2023
avatar

Obložený slaný croisant, ovoce a müsli tyčinka. Pro děti okolo roku ovocná kapsička.

18. črc 2023
avatar

Ovocné kapsičky,

18. črc 2023
avatar

U nás se vždy osvědčily křupky a ovoce/zelenina 🙂🥑🥒🍅🌶️🥕🥬🫐🍓

18. črc 2023
avatar

Ovoce a kapsička 👍

18. črc 2023
avatar

Nejlepší svačinky jsou ovoce, ovocné tyčinky/pyré. A na větší hlad obložené/zapečené pečivo a k tomu zelenina, nebo třeba domácí placky z různé sezónní zeleniny (cuketové, mrkvové, řepové,...).

18. črc 2023
avatar

Ovoce a zelenina doplněné rohlíkem se šunkou. Ale většinou jedeme v kapsičkách a sušenkách, které odolají horku 😀 😀

18. črc 2023
avatar

My zásadně nevyrážíme bez kousku ovoce a nějaké ,, sušenky"

18. črc 2023
avatar

Ovoce, zelenina, zapečené tortilly

18. črc 2023
avatar

U nás jednoznačně vede ovocná tyčinka 🤷

18. črc 2023
avatar

Pro mé děti (11 a 13 let) jsou to toasty, ovoce, zelenina, ovocné kapsičky a tyčinky

18. črc 2023
avatar

Ovocná kapsička 😊

18. črc 2023
avatar

Nějaký obložený chlebík a ovoce.

18. črc 2023
avatar

Ovocná tyčinka a nebo kapsička 😅

18. črc 2023
avatar
18. črc 2023
avatar

Ovocná nebo tvarohová kapsička

18. črc 2023
avatar

Ovoce, zelenina.. případně kapsičky nebo tyčinky

18. črc 2023
avatar

Ovocná kapsička

18. črc 2023
avatar

Tak u nás jsou nejlepší svačinkou křupky a ovoce a toust se sýrem a šunkou 🙂

18. črc 2023
avatar

Ovoce, zelenina, kukuřičné křupky

18. črc 2023
avatar

suchý rohlík 😀

18. črc 2023
avatar

ovoce, nějaká sladkost a dostatek vody

18. črc 2023
avatar

U nás vedou ovocné kapsičky babylove.

18. črc 2023
avatar

Mix do krabičky např. z: jablíčka, hrušky, banánu, borůvek, hroznového vína, melounu, mrkvičky... nebo ovocné kapsičky, kukuřičné křupky. K pití: voda, slabší čaj nebo ovocná šťáva s vodou.

18. črc 2023
avatar

jsem zastáncem nakrájeného ovoce a zeleniny (každá potravina má totiž svoji specifickou chuť) - dostatek pití

18. črc 2023
avatar

Deti od malička maji rady kapsicky a tyčinky z dm. Takze ty beru pokaždé. Plus nejake ovoce, tousty a zeleninu. Krupky jsou Dobry pomocník na zahnáni chuti. Takze i ty. 😊

18. črc 2023
avatar

ovoce, ovocná kapsička nebo ovocná sušenka

18. črc 2023
avatar

Mix ovoce či zeleniny se zapojením pitného režimu

18. črc 2023
avatar

U nas se nejvic osvedcily kapsicky, nakrajena zelenina a ovoce v krabicce a kukuricne krupky.

18. črc 2023
avatar

Já mám ráda právě ovocné tyčinky z DM, ty jsou u nás vždy, nebo i jiné (např. flapjacky), protože jsou to zdravější varianty a taky zasytí. Ale když je to celodenní výlet, tak klasicky přidělám i toasty, ty chutnají všem. 🙂

18. črc 2023
avatar

pro malé dítě ovocné kapsičky 🤗

18. črc 2023
avatar

Pro malé dítko ...ovoce ,popřípadě přesnídávka bez přídavného cukru .nějakou zeleninu.co má rádo .nezapomenout na pití .zkrátka vyváženou 😘😉

18. črc 2023
avatar

Za nás jsou top toasty, jablka, nějaké tyčinky.

18. črc 2023
avatar

Ovocná kapsička, protože se dá jíst i se špinavýma rukama, což je na výletě pořád 🤣

18. črc 2023
avatar

Bio ovocné tyčinky mi připadají geniální. Dobře se ukusují, dítě se neupatlá, je toho akorát. 👏🏻👍

18. črc 2023
avatar

Nejradši naše dcera svačí kousek ovoce, proloží to křupkami a ani dobrou tyčinku nepohrdne 😀🙈

18. črc 2023
avatar

Nakrajene ovoce a zelenina, nejaka tycinka nebo kapsicka jako mnamka a pak treba namazany chleba nebo suchary, podle toho, jak je vylet dlouhy 😁

18. črc 2023
avatar

Nějaké ovoce, zelenina, sendvič a nějaká sladkost 😁

18. črc 2023
avatar

Čerstvé ovoce a zelenina

18. črc 2023
avatar

Od mala jsem milovala chléb s taveným sýrem a k tomu přikusovat jablko. ❤️

18. črc 2023
avatar

tyčinky a kapsičky z DM 🙂

18. črc 2023
avatar

Domácí muffiny na slano/ sladko, čerstvé ovoce a ovocné tyčinky, s tím si každý výlet užijeme. 🙂

18. črc 2023
avatar

Určitě pití, ovoce, a něco co se nezkazí a nerozteče - třeba syn měl rád máslový croasant, musli tyčinku, a taky ovocnou kapsičku 👍

18. črc 2023
avatar

Na cesty jako svačinku bereme pravidelně babylove nebo dmbio tyčky, kapsičky, čerstvé ovoce a zeleninu a v žádném případě nesmí chybět křupky.

18. črc 2023
avatar

Kukuřičné křupky, ovoce na kousky, ovocná tyčinka, ovocná kapsička.

18. črc 2023
avatar

My máme na výlet rádi ovocné tyčinky Babylove a nakrájené čerstvé ovoce.

18. črc 2023
avatar

Pro mého malého syna je vždy nejlepší nějaké ovoce, určitě tyčinky z dm ty u nás vedou a pak se určitě hodí vždy nějaké ovocná kapsička 🙂

18. črc 2023
avatar

Ovocné kapsičky

18. črc 2023
avatar

Za mě ovoce a suchá buchta. Za syna rohlik s máslem a vysočinou. 🙈

18. črc 2023
avatar

Nakrájené ovoce, do auta třeba nějaká krupka nebo rýžový chlebíček pro nejmenší 🌞

18. črc 2023
avatar

Ovoce, ovocna kapsicka a kukuricne krupky

18. črc 2023
avatar

Za nás je nej svačinka ovoce, zelenina, k tomu toustík a voda 🙂 S tím vystačíme všude 🙂

18. črc 2023
avatar

Hodně tekutin, ovoce, nějaký kousek pečiva a třeba právě mlska z DM

18. črc 2023
avatar

Nejlepší svačinka je ideálně kapsička Babylove z DM. Bez těchto vychytávek už na výlety zkrátka nevyrážíme 💼

18. črc 2023
avatar

Něco menšího do batuzku, ať je to na pár kousnutí, ale trochu zasytí a není potom potřeba hned pouziti pračky na oblečení 🤣

18. črc 2023
avatar

Jakákoli, která se skládá z malých jednotlivých částí. A ještě nejlépe suchá....ovoce, zelenina, nějaké sušenky, krekry, chlebíčky, max. musli tyčky. V opačném případě je vše pokydané, popatlané a části svačiny nacházím všude možně i po delším čase 😆

18. črc 2023
avatar

Ta od maminky 😉

18. črc 2023
avatar

Za nás kapsicka a tyčinka, které kupujeme jen v Dm a k tomu krupky, ovoce a zeleninku

18. črc 2023
avatar

Nejake ovoce: jablko, hruska, banan

18. črc 2023
avatar

Babylove bio kapsička plus tyčinka

18. črc 2023
avatar

Ovoce, zelenina, tortilla s pomazankou.

18. črc 2023
avatar

U nás vedou ovocné tyčinky 👍

18. črc 2023
avatar

Kukuřičné křupky, nedrobí, neroztékají se a jsou lehké. ☺️

18. črc 2023
avatar

Nejmladší dceři dávám na cesty ovocné tyčinky, které má hrozně ráda,nebo kukuřičné křupky. 🥰Ještě jsem nově zakoupila plnící kapsičky,kam jí dávám ovocné přesnídávky. 🥰

18. črc 2023
avatar

Nejlepší mi přijde ovoce a/nebo zelenina nakrájené na kousky.

18. črc 2023
avatar

Rozhodne ovoce,nebo ovocna kapsicka alespon... pak treba krupky a neco dobreho pro dodani energie... a v pripade nase dcery hooodne vody 😅

18. črc 2023
avatar

Okurka na dlouhé dílky, jablko, sušenka, to vede u nás, případně toust nebo kapsička.

18. črc 2023
avatar

Cucačka a tyčinka z DM, jasná volba ❤️

18. črc 2023
avatar

Ovoce,domácí buchta

18. črc 2023
avatar

Čerstvé ovoce,zelenina,popř.kapsicka

18. črc 2023
avatar

Ovocná kapsička 👍🏻 Dodá jak jídlo, tak pití. Obal se opět uzavře víčkem a je uklizeno. 👍🏻

18. črc 2023
avatar

Kapsička alebo iná dobrota, ktorá sa dobre papá a dieťa nieje od nej celé špinavé. Svačiniek musí byť vždy dosť, pretože hladné dieťa je protivné dieťa.

18. črc 2023
avatar

Ovocná kapsička

18. črc 2023
avatar

Nakrájené ovoce,zelenina…nebo ovocná kapsička,sušenka.

18. črc 2023
avatar

U nas boduje presnidavka a tousty.

18. črc 2023
avatar

Zalezi dle pocasi a delce vyletu. Vzdy beru lahve s vodou a susenky (bez cokolady), ovoce, kousky okurek, papriky a rajcata.

18. črc 2023
avatar

Kapsička, suchý rohlík, ovoce a zelenina.

18. črc 2023
avatar
18. črc 2023
avatar

U nas se na svacinku nejvic osvedcilo v krabicce ovoce a zelenina - hrozno, nakrajene jablko, mrkev, okurka, paprika apod. plus bud toust, chleba s pomazankou nebo neco podobneho, plus treba ovocna kapsicka, zalezi na delce vyletu.... Obcas i treba vajicko natvrdo, nakrajeny tvrdy syr na kosticky... A samozrejme dostatek vody

18. črc 2023
avatar

Ovoce 😊

18. črc 2023
avatar

Za mě a mou 3leťačku ovocné kapsičky a tyčinky. Beru jak dceři i sobě na každou cestu. Beru kamkoliv i jen do města, procházka i výlety.

18. črc 2023
avatar

Čerstvé ovoce

18. črc 2023
avatar

Záleží na jak dlouho bude venku. Většinou stačí pití a jablíčko, popřípadě namazaný chleba. Záleží taky na počasí a teplu.

18. črc 2023
avatar

Nej svacina pro malé dítě určitě nějaké ovoce 🙂 to má nás maly nejraději 🙂)

18. črc 2023
avatar

jakakoliv s ovocem 🙂

18. črc 2023
avatar

Nedrobivá a nemazavá 😉

18. črc 2023
avatar

Za nas idealne ruzne krupky, susenky, tycinky, lyo ovoce, vzdy jsem rada, kdyz je to bez pridaneho cukru.

18. črc 2023
avatar

Davame nakrajenou zeleninu a ovoce. Jako rychlovku prihodim kapsicku. Kdyz je vic casu, chystame toasty

18. črc 2023
avatar

Ovoce a krupky pro prcky 😊

18. črc 2023
avatar

Za me jednoznacne ovocna kapsicka, ostatni veci stridame, nekdy vezmeme tatranku, jindy rizky, ale kapsicky vzdy 👍

18. črc 2023
avatar

Ovocie, rohlicek, voda 😁

18. črc 2023
avatar

Moje děti nejvíc ocení toast se šunkou a sýrem, nakrájenou mrkev a broskev. A třeba i kapsičku z dm 🥳

18. črc 2023
avatar

Ovocna kapsicka, ovoce

18. črc 2023
avatar

Pokrájené ovoce/zelenina, müsli tyčinky a obyč voda

18. črc 2023
avatar

Ovoce

18. črc 2023
avatar

Ovocna kapsicka, tousty, krajene ovoce a zelenina.

18. črc 2023
avatar

Pro nás právě tyčinky a kapsičky z DMka, nosíme pořád v batohu, kamkoliv se hneme.

18. črc 2023
avatar

Obložené pečivo, nakrájené ovoce, tyčinka, ovocná kapsička 😉

18. črc 2023
avatar

Kapsicka

18. črc 2023
avatar

Nějaký zdravý toastík se šunkou a zeleninou, jablíčko....Klidně ovocná kapsička, tyčinka.

18. črc 2023
avatar

Kapsička

18. črc 2023
avatar

100% bio ovocná kapsička

18. črc 2023
avatar

Zelenina , ovoce , krupky a tyčinky ovocné 🤩

18. črc 2023
avatar

Ovocná kapsicka

18. črc 2023
avatar

Nakrajene jablko a okurka.

18. črc 2023
avatar

Něco od čeho se co nejmíň zapatlá.
🤣

18. črc 2023
avatar

Kapsicky

18. črc 2023
avatar

Ovocná kůže

18. črc 2023
avatar

Za mne je nejlepší svačinkou pro malé dítě lahvička s vodou a ovoce / ovocná kapsička 🙂.

18. črc 2023
avatar

Nejlepsi. No, rozdělila bych to na idealni, kdy vitezi ovocna kapsicka ci ovocna tycinka, jablko. Nejoblibenejsi nasich deti - brumik

18. črc 2023
avatar

Ovoce-čerstvé nebo mrazem sušené, dm tyčinky a kapsičky

18. črc 2023
avatar

Piškoty, ovoce

18. črc 2023
avatar

U nás vede na svačinu sušené ovoce, nebo kapsička.

18. črc 2023
avatar

Doma připravena, např. slané muffiny.

18. črc 2023
avatar

Rozhodně nějaká lehká a zdravá. Nejlépe ovoce, zelenina

18. črc 2023
avatar

Chleba a řízek

18. črc 2023
avatar

Krupky, okurky, jablicka, jahody, kapsicka

18. črc 2023
avatar

Ovocná kapsička

18. črc 2023
avatar

Ovoce, zelenina, ovocné kapsičky

18. črc 2023
avatar

nejlepší svačina pro batole čerstvé ovoce nebo kapsička, pro starší dítko toust nebo řízek lepeňák 🙂

18. črc 2023
avatar

Já sebou vždy brala kapsičku a susenku (lisované ovoce) plus nakrájené ovoce a zeleninu. Občas syraka do ruky a kukuřičný chlebik

18. črc 2023
avatar

Ovocná kapsička a čerstvé ovoce

18. črc 2023
avatar

Nějaké ovoce, cornflakes nebo ovocná kapsicka.

18. črc 2023
avatar

Určitě ovocná kapsička a křupky kukuřičné , ty nesmí nikdy chybět ❤️

18. črc 2023
avatar

Hlasuji pro kapsičky. jsou chutné, praktické a jako svačinka zasytí.

18. črc 2023
avatar

U nás klasicky vedou ovocné kapsičky, mám ráda ty bez přídaného cukru ♥️😀👍

18. črc 2023
avatar

U nás vede nakrájené ovoce, ovocné kapsičky a tyčinky

18. črc 2023
avatar

ovoce

18. črc 2023
avatar

Kapsičky a ovocné tyčky jsou vždy součástí našich svačin

18. črc 2023
avatar

Určitě něco zdravého v podobě sušeného nebo čerstvého ovoce a k tomu nějaké křehké plátky třeba pohankové, ovesné. Kousek zeleniny, např. mrkev

18. črc 2023
avatar

Ovocné tyčinky

18. črc 2023
avatar

Svačinku většinou vozíme pestrou tudíž nějaké ovoce, bio tyčinku většinou jablko & banán, kapsičku a pak dle počasí, délky výletu.

18. črc 2023
avatar

Náš malý nikdy nepohrdne ovocnou kapsickou,tu mám pokaždé v tašce.

18. črc 2023
avatar

Čerstvé ovoce nebo zelenina

18. črc 2023
avatar

Palačinky 😊

18. črc 2023
avatar

Ovoce

18. črc 2023
avatar

krupiny,vafle

18. črc 2023
avatar

Za nás je rozhodně nejlepší svačinkou toustík se šunkou, ovocná kapsička a křupky 🤩

18. črc 2023
avatar

Nejlepší je nějaká vyvážená, takže ovoce nebo zelenina a my osobně máme moc rádi z dm ovocné tyčinky pro děti 👍😊

18. črc 2023
avatar

Nám se nejvíce osvědčili ovocné kapsičky a krupky

18. črc 2023
avatar

Ovocné kapsičky 🙂

18. črc 2023
avatar

Nám se nejvíc osvědčily ovocné kapsicky, i když předem bych tomu nevěřila

18. črc 2023
avatar

Ovocné kapsičky z DMka

18. črc 2023
avatar

Ovoce a zelenina. Z těch kupovaných ovocné tyčinky a kapsičky.

18. črc 2023
avatar

Ovoce, zelenina.

18. črc 2023
avatar

Babylove bio tyčinka

19. črc 2023
avatar

Rohlík s máslem, jablko

19. črc 2023
avatar

Ovocná kapsicka, ovocná tycinka

19. črc 2023
avatar

Pro našeho drobka jablíčko a miluje jen tak chroupat piškoty.

19. črc 2023
avatar

Nejlepší svačinka je ovocná kapsička, toasty a nějaká dobrota 🙂

19. črc 2023
avatar

Kapsička s přesnídávkou, banán a křupky

19. črc 2023
avatar

ovocné tyčinky, ovoce

19. črc 2023
avatar

Ovocná kapsička

19. črc 2023
avatar

Nejlepší svačinka je: ovocné plátky z dm, ovoce nebo ovocná kapsička do ruky a hlavně pití v tomto pocasi;)

19. črc 2023
avatar

jablko a piškoty

19. črc 2023
avatar

Za mě to jsou kapsičky a ovocné tyčinky 👍.

19. črc 2023
avatar

Ovocné tyčinky, přesnídávky v kapsičce, sušenky...

19. črc 2023
avatar

Přesnídávkové kapsičky

19. črc 2023
avatar

Ovoce, zelenina, tousty, produkty z DM, kupodivu. 😁
Jako mango tyčinka, ryzove chlebíčky s coko, ovocné kapsičky, spaldove susenky, kuku krupky...

19. črc 2023
avatar

taková, u které se moc neumaže

19. črc 2023
avatar

Ovoce nebo ovocná tyčinka bez přidaného cukru 😎

19. črc 2023
avatar

Jestli nejlepší, to nevím, taky záleží, pro jak velké děti... u nás zapečené tousty + nakrájená zelenina, ovoce (jablko, hrozny...), nějaká sušenka nebo müsli tyčinka a jako pojistka ovocná kapsička

19. črc 2023
avatar

toast se šunkou, sýrem a zelenina či ovoce

19. črc 2023
avatar

Nejlepší svačinka je u nás ovocná kapsička s piškoty 😁😊

19. črc 2023
avatar

Asi záleží na věku. U nás teď fakt docela vedou tyčinky z dmka. Nejlepší by byl asi banán (je v obalu, je čerstvý, zasytí), ale to by ho syn musel chtít jíst. :D Super jsou i kapsičky, konečné se syn naučil jíst je sám...

19. črc 2023
avatar

okurka, toasty a voda

19. črc 2023
avatar

Nám se nejvíce osvědčilo nakrájené ovoce a DM tycinky a kapsičky

19. črc 2023
avatar

Ovocná kapsička, nakrájená okurka a meloun a neroztekajici se tyčinka nebo oplatka 😄

19. črc 2023
avatar

Ovoce, zelenina, kapsička 🙂

19. črc 2023
avatar

U nás vedou ovocne kapsicky + krupky (biosaurus)

19. črc 2023
avatar

ovocna kapsicka nebo ovoce 🙂

19. črc 2023
avatar

ovocie 🙂

19. črc 2023
avatar

Přesnídávkové kapsičky jsou za mě k nezaplacení. Jsou skladné a dětem se dobře jedí.

19. črc 2023
avatar

U nás jsou top boruvky, tortila a jakakoliv ovocná tyčinka od babylove 😍

19. črc 2023
avatar

Ta od mamy😁

19. črc 2023
avatar

Ovocná kapsička

19. črc 2023
avatar

Ovocné tyčinky a ovocné kapsičky. Dcerky je mají moc rády.

19. črc 2023
avatar

Ovoce, sušenka a rohlík

19. črc 2023
avatar

ovoce a zelenina nakrájená na kousky, piškoty, ovocné kapsičky

19. črc 2023
avatar

Hlavně pestrá. Když jsem naposledy dělala svačinu na větší výlet, tak dcera dostala obložený rohlík (šunka, sýr okurka), palačinku, pár jahod a borůvek, malá rajčátka a vždycky dostane malou dobrůtku (bonbon nebo sušenku). A k pití vodu.

19. črc 2023
avatar

Nevím jestli nejlepší, ale já si nachystam vždy kapsičky do ledničky, ovocné tyčinky, rýžové kolečka - vše z dmka 🙈 a k tomu do misky nachystám ovoce - meloun, hrozny, jablka, nektarinky.

19. črc 2023
avatar

Vždy je úspěch s kapsičkami, ovocem nebo s nějakou tyčinkou.

19. črc 2023
avatar

¨nějaká energetická tyčinka z DM pr děti na svačinku

19. črc 2023
avatar

my vždycky dáváme ovocnou kapsičku do ručičky 🙂

19. črc 2023
avatar

Nejlepší jsou přeci sušenky babylove našeho oblíbeného DM.♥️

19. črc 2023
avatar

Urcite jako svacinku bych volila ovoce. Pro male deti ovocna presnidavka, pro vetsi ovoce cele.
Pak urcite mit sebou i nejakou zeleninu a jako bombonek treba susene ovoce, mame radi jahody.

19. črc 2023
avatar

Ovocné kapsičky a tyčinky jsou top a další velmi oblíbená svačinka u mých dětí jsou plněné croissanty ❤️

19. črc 2023
avatar

Dcera je zatím mladý výletník (rok a půl) ,ale super svačinky mi přijdou ovocné kapsičky (z DM ovocné kombinace úplně miluje) nebo musli tyčinky

19. črc 2023
avatar

Nakrajene ovoce do krabicky a k tomu DM ovocna tycinka - Oblibena mala svacinka u nas.

19. črc 2023
avatar

Pro to nejmenší mateřské mléko,pro to větší přesnídávka.Popravde jsem se dozvěděla dnes že nesmí malá keksiky jak nesedí ještě,aby se nedej bože neudusila od lékařky. Ale ta druhá 8leta už má nejraději přesnídávku a ovoce.

19. črc 2023
avatar

Ono záleží pro jak věkově malé dítě. Synovi co je něco málo přes rok tak jako svačinku beru kapsičku ovoce a hlavně pití. Dceři a dalším dětem kteří jsou již starší dávám ovoce a někdy kousek něčeho sladkého na energii. Na delší dobu i pečivo se sýrem a k tomu kousek zeleniny, okurku, papriku a podobně.

19. črc 2023
avatar

Zelenina a ovoce + ovocná kapsička s přesnídávkou

19. črc 2023
avatar

Domácí přesnídávka 👍🤗 syn se po nich může utlouct. Nebo teď v létě meloun 🤗

19. črc 2023
avatar

Nejčastěji ovoce (jablka, babany, hroznové víno), prapdne ovocné kapsičky a syna nejvíc potěší rohlík se šunkou a salátem

20. črc 2023
avatar

Ovoce, ovocná kapsička nebo tyčinka.

20. črc 2023
avatar

Ovocná kapsička , ovoce

20. črc 2023
avatar

Kapsičky

20. črc 2023
avatar

ovocná kapsička

20. črc 2023
avatar

Ideální je taková, která nedělá nepořádek a nevznikne po ní velké množství odpadu.

21. črc 2023
avatar
21. črc 2023
avatar

Ovoce, ovocné tyčinky nebo přesnidávky a něco na pití jsou na výletech super!

21. črc 2023
avatar

Toustový chléb,šunka.sýr a zelenina,jablko,banán.

21. črc 2023
avatar

Za nas jsou nejlepší ovocne kapsičky a tousty😊

22. črc 2023
avatar

U nás je nejlepší kousek zeleniny, většinou si děti naporouci okurku. Dcera pak jablíčko. A oba si přejí piškoty. S těmi i souhlasím, nijak se to nepatla, není na tom čokoláda, takže se to nerozpustí, děti se tím nezaspini apod. A jako dobrutku jsme si teď oblíbili čočkové a cizrnové chipsy.

22. črc 2023
avatar

Nejlepší je ta, kterou má rád. U nás třeba livanecky, ovoce nebo tortilky a zelenina, nějaká tyčinka.

23. črc 2023
avatar

Toustík a ovoce 🙂

24. črc 2023
avatar

Vždy a všude s sebou vozíme ovocné sušenky a ovocné kapsičky.

26. črc 2023
avatar

U nas vyhravaji tousty a okurka 🙂 Kdyz byli mensi, tak jednoznacne kapsicky 🙂

26. črc 2023
avatar

Ovocná tyčinka nebo presnidavkova kapsička

26. črc 2023
avatar

Samozřejmě Babylove bio tyčinka ☺️

26. črc 2023
avatar

Každá, kterou maminka udělá s láskou 🙂. A se znalostí svého dítka 🙂.

26. črc 2023
avatar

Moje děti milují svačinky z dm a nejen oni.Nedame dopustit na kapsičky dm a tyčinky a také křupky

26. črc 2023
avatar

Ideálně ovoce nebo zelenina, ale samozřejmě je třeba děti motivovat, takže nějaký sladkost neuškodí. Jo a u nás tedy nesmí chybět ,,cestovní rohlík,,

26. črc 2023
avatar

Nejlepší svačinka na výletě je samozřejmě vždy ta cizí! 😁

26. črc 2023
avatar

Za nás ovoce. 🙂

26. črc 2023
avatar

Nejlepší sváča musí chutnat, zasytit a moc neumazat 🙂
Ideal 'kapsička', ovo či oříškové tycinky, ovo želé co na tuty sní, super je sýr cricri, křupky a spol

26. črc 2023
avatar

Tyčinka a kapsička 🙂

26. črc 2023
avatar

Ovoce-jablicka, banány, borůvky, mandarinky, meruňky

26. črc 2023
avatar

Určitě ovoce, hrozny, jablíčko, teď i meloun nebo nektarinka, to u nás nesmí nikdy chybět 😊

26. črc 2023
avatar

Tak nejlepší asi ovocné taštičky..ale kdyby bylo na dětech tak vozíme škvarky s chlebem 🤣🤣

26. črc 2023
avatar

My nosíme kapsičky a tyčinky z Dm, pak ovoce atd😉

26. črc 2023
avatar

Za nás prostě kuřízky 😁🤦‍♀️

26. črc 2023
avatar

Za nás určitě toust a nějaká fajn mušlí tyčinka

26. črc 2023
avatar

Ovoce

26. črc 2023
avatar

Ovoce v jakékoliv formě (čerstvé, kapsička anebo susenka).

26. črc 2023
avatar

Toasty, ty měli naše děti nejraději 😉

26. črc 2023
avatar

Kapsička, tu miluje i naše sedmiletá dcera

26. črc 2023
avatar

Ovocná kapsička, ovoce,krupky

26. črc 2023
avatar

Ovoce a zelenina

26. črc 2023
avatar

Zelenina, banán, jablko a hrušky, ovocná kapsička

26. črc 2023
avatar

U nas vedou boruvky a jablicka

26. črc 2023
avatar

Toustik

26. črc 2023
avatar

Určitě za nas kapsičky, ty se vždycky hodily 😊

26. črc 2023
avatar

Ovocná kapsička,ovoce

26. črc 2023
avatar

Ovocná kapsička nebo ovocné tyčinky.

26. črc 2023
avatar

Ovoce, zelenina..teda alespoň pro naši cacorku 😊

26. črc 2023
avatar

Určitě ovoce

26. črc 2023
avatar

Zatím je dcera malá, tak na kratší výlety beru plnitelnou kapsičku s ovocem a jogurtem, do ruky na kousání ovoce/zeleninu.

26. črc 2023
avatar

U nás vedou ococné kapsičky

26. črc 2023
avatar

kapsička (přesnídavka) nebo bio tyčinka, křupky

26. črc 2023
avatar

Na kratke vylety jakekoli ovoce co nepusti stavu a nemusi se umyvat ruce litrem vody;) na delsi nesmi chybet nejaka tycinka, toustik 🙂

26. črc 2023
avatar

Nakrájená ovo-zel

26. črc 2023
avatar

Ovoce nebo ovocné tyčinky o které se soutěží

26. črc 2023
avatar

Kapsička, tyčinka a ovoce 🙂

26. črc 2023
avatar

Ovoce, zelenina, krekry

26. črc 2023
avatar

U nás je nejlepší svačinka ovocný cuc.

26. črc 2023
avatar

Ovocné kapsičky 😉.

26. črc 2023
avatar

U nás vede lyofilizovane ovoce, bio tyčinka z DM, toasty

26. črc 2023
avatar

Křupky, banán a samozřejmě kapsičky z DM 🙂

26. črc 2023
avatar

U nás ovoce

26. črc 2023
avatar

Většinou beru tousty, jablko, pro nejmenší nějaké dětské křupky, brumíky, ovocné kapsičky..🙂

26. črc 2023
avatar

Ovoce, zelenina, krupky. U nas je nej mrazem susene ovoce.

26. črc 2023
avatar

Ovoce, zelenina, tyčinka, kapsička

26. črc 2023
avatar

Kapsičky a ne jen pro dítě 😃

26. črc 2023
avatar

Přesnídávka do ručky,toast-šunka a sýr.

26. črc 2023
avatar

Ovoce, zelenina, kapsička a i tyčinka z DM

26. črc 2023
avatar

Ovocná tyčinka a kapsička

26. črc 2023
avatar

Přesnídávka, ovoce, sušenky

26. črc 2023
avatar

Nejlepší je nedávat nic s čokoládou 😃, takže mi si na svačinky balíme ovoce na malé kousky, máslové sušenky a kapsičky ovocné 🙂

26. črc 2023
avatar

U nas vzdy vedlo a vede do ted hroznove vino👍

26. črc 2023
avatar

Ovocné/ zeleninové kapsičky, jablko, sušenky

26. črc 2023
avatar

Bereme kapsičky nebo ovocné či muesli tyčky. I starším 🙂

27. črc 2023
avatar

Z praktického hlediska ovocná kapsička, křupky, jinak bereme i ovoce, zeleninu ,tousty na delší výlety

27. črc 2023
avatar

U nás, nejen na výlety, ale i na běžnou svačinu , nesmí chybět čerstvé ovoce..A to pro všechny naše děti..A nelepší jsou jablíčka..Pro ty starší k tomu ještě toast, nebo rohlík..

27. črc 2023
avatar

Máme nejradši nakrájené ovoce 😊

27. črc 2023
avatar

Kapsicka pro malou, toast pro starsiho

27. črc 2023
avatar

Ovocná kapsička a ovocná tyčinka.

27. črc 2023
avatar

Vždy máme s sebou na výlet nakrájené jablíčka 🙂

27. črc 2023
avatar

Určitě u nás nějaká zelenina.. A obložené pečivo..

27. črc 2023
avatar

Cokoliv co se neroztece a dá se jíst jednou rukou

27. črc 2023
avatar

Ovoce, oříšky.

27. črc 2023
avatar

nějaké zdravé sušenky, ovoce, müsli tyčinky...

27. črc 2023
avatar

Okurky, mrkev na hranolky, toast, ovo kapsicka

27. črc 2023