Ovoce a pecivo
Ovoce
nosime babylove kapsicku, tycinku, piti a v krabicce ovoce 👍
Máme nejraději ovoce, zeleninu do krabiček
Za nás je to ovoce a zelenina,plus teda nějaká dobrůtka. A pokud jsme pryč i přes oběd, tak musí být aspoň teplá polévka někde cestou 🤷
Svačinka, určitě ovoce a zelenina tu máme v krabičkách sebou vždy. A nějaké mlsaní, tyčinka nebo křupky (kukuřičné, čočkové...)
ovocné kapsičky
Zelenina, namazany chléb, šunka
Podle našich dětí bude nejlepší svačinka gumovi medvídci a zapečené toasty..podle mě ovoce, nějaká musli tyčinka a klidně i ten.zapeceny toastik a na pití voda.
Kapsicka na cestu,ovoce a zbytek kase ve sklenicce z rana🙂
Ovoce nebo ovocné kapsičky
Ovocná kapsička
Zelenina, banán, křupky, kapsičky, tyčinky, piškoty.
Tak určitě něco, co se po cestě neroztece, nezkazí a zároveň to osvěží. Dávám většinou nakrájené ovoce a třeba musli tyčinky.
Ovoce nebo cokoliv ovocneho.
U nas vedou nakrajena jablivka, okurka, cherry rajcatka a ovocne tycinky z dm, kdyz byly mensi, byla i kapsicka.
Kapsička
U nás má vždy největší úspěch ovoce.
Domácí buchta a ovoce.
Čerstvé ovoce
Za me prave tyto tycinky babylove/dm bio 😉
Na každý výlet beru ovoce, sušenky a většinou tousty.
Ovoce, ať už v tycince nebo kapsičce.
Ovocné kapsičky a ovocné tyčinky. Ostatně je na výlety tahám pořád 😁
Nakrájené ovoce, zelenina, kapsičky, tyčinky
Vždycky jsme brali to, co si dcera vybrala. Většinou to je kapsička nebo ovocná tyčinka 😅
Vozíme věci,co se v horku nekazí. Takže např.jablko, křupky,přesnídávka, nebo tyčinky z dm.
U našich dětí rozhodně spoustu ovoce a tyčinky babylove
U nás ovocná tyčinka dm bio
U nás vládne ovoce, ovocná kapsička, nějaká ta zdravá tyčinka a rohlík. Ale jinak je na výlet nejlepší vše co dítě zasytí, je to skladné a zdravé.
Čerstvé ovoce, kapsička nebo tyčinka
Davam ovoce nebo ovocne kapsicky
A v Dm kupuji ovocne tycinky
Ovoce + buchta 🙂
Ovoce - čerstvé, sušené, tyčinky, rolky apod. Případně krekry či presnidavka
Babylove ovocne tycinky☺️
rozhodně ovocná kapsička
Jablíčka, tousty, tyhle ovocné tyčinky, bonbónky, atd 🙂
Mým dětem nejvíce chutnají k svačince na výlety ovocné tyčinky Babylove.
Ovocná kapsicka
Nejlepší na výlet je s láskou nachystaná svačinka od maminky 🙂
U nás vedou palačinky 🙂
Kapsičky ovoce
Ovocná tyčinka/kapsička, protože se nerozteče jako čokoláda a nerozmačká jako banán. Za nás ideální.
Ovocná kapsička, myslí tyčinka, ovoce 😉
Ovocná kapsička
určitě nějaké kukuřičné křupky, ovocná tyčinka a kapsička
Když byly děti menší byly to piškoty a přesnídávky v kapsičkách,teď už chystám tradičně doma tousty a přibalím nějaké sušenky 😊
Sendvič, jablko, Brumík
DM ovocné tyčinky 👍🙂
záleží jak malé dítě je myšleno 🙂 a taky co má dané dítko rádo 🙂 já mám děti ve věku 7,5 a 4,5 roku a největší úspěch u nich na výletech mají buchty a to už cca od 2 let věku, bereme i hodně ovoce - jablka, hrozny a hlavně dostatek pití 🙂
Zalezi jak male dite 🙂 ale myslim si, ze tousty, tycinka z DM nebo ovocne kapsicky si da skoro kazde dite, aspon u nas nikdy nesmi chybet 🙂
Čerstvé ovoce nakrájené do krabičky, nějaké pečivo a něco sladkého na doplnění energie
Pro malé dítě? Mlíčko od maminky🙂
Ovoce, zelenina, dětské sušenky a toust ❤️
Ovoce nebo přesnídávky 🙂
U nás nejvíce vedou bio tyčinky jablko arónie.. a pak ovocné pásky na způsob šnek bob apod
ovoce a ovocné tyčinky a kapsičky
Ovoce, ovocná kapsička.
Pití, ovoce, zelenina, nějaký toast.
Ovocná kapsička, nic jiného mi stejně nejí. Maximálně ovoce, nejlépe v lese natehané
Ideální svačinku jsem ještě neobjevila, velmi často se snažím, na poslední chvíli místo sebe chystám sváču, kterou pak slavnostně po návratu domů sním naštvaně sama :D
Ale největší šanci na úspěch má obyč rohlík s máslem
Ovoce,pečivo s něčím, ovocná kapsička...kousky zeleniny a voda nebo čaj...
Ovoce, dm sušenky a ovocná kapsička
Ovocné kapsičky
Nejlepší svačina je ta nachystaná od maminky/tatínka ;)
Neljepší svačinka ovocná kapsička a ovocná tyčinka
Ovoce, zelenina nakrájená na kousky a zapečené tousty
U nás na výlety vládnou kapsičky a pak krabička a ovocem a zeleninou. To jsou naše absolutní evergreeny 🙂.
Presnidavkove kapsičky.
U nas jsou oblibene tycinky i kapsicky z dm, mame je v batuzku vzdy. Jen skoda, ze ty tycinky nejsou bez lepku, aspon nektere - dcera je ted nemuze a je ji to lito
Ovocna kapsicka 😍
Ovoce nebo kapsička
Za nás nějaká tyčinka nebo kapsička. Když delší túru beru hroznový cukr
Kapsička s ovocným puré.
Ovoce, zelenina
Záleží, jak přesně staré dítko, syn do školy nosí chlebík se šunkou, čerstvou zeleninu a ovocnou kapsičku bez cukru (čerstvé ovoce bohužel odmítá).
Ovoce
Ovoce, kapsičky všeho druhu.
Když jedeme na výlet, vždy balím dostatek pití, zeleninu, ovoce, nějakou buchtu, popřípadě nějaké jídlo (záleží, jak dlouhý a daleký výlet to je) a to, co mají holky rády. Většinou to jsou různé ovocné kapsičky, křupky, nebo ovocné tyčinky právě z DM, ty máme doma v zásobě vždycky. 😊
Ovoce, ovocné tyčinky, pečivo, zelenina .
U nas se nejvíce osvědčily přikrmy v sáčku
Tyčinky a kapsičky od Babylove. Ty mají děti hodně rády 😊
Rohlík se šunkou
U nás tyčinky, kapsičky, křupky, v zimě i ovoce a zelenina
Ovoce a zelenina 😊
Kapsička
Ovocná kapsička,ovoce v krabičce
Ovocná kapsička, tyčinka nebo ovoce 😉
Presnidavka v kapsičce, značka ideál 🙂
Nejvíc se nám osvědčilo nakrájené ovoce/zelenina, nebo právě různé tyčinky
Nejlepší svačinka je ta, která dítěti chutná. U nás je u jednoho dítěte oblíbené ovoce, druhé má rádo spíš ovocné kapsičky.
Tak záleží, jak staré to dítě je. Ale můj malej miluje ovocný kapsičky a kukuřičný sušenky. 👍
Ovoce 🙃
Na vylety odmala vozime nejakou tycinku ovocnou, musli apod a ovoce nebo nakrajenou mrkev.. a presnidavku..
Nejlepší svačinka pro dítě je to, co má dítě rádo..u nás je to ovoce a zelenina ve velkém množství.
Kapsičky, tyčinky cokoliv bez čokolády 🙈
To je veľmi individuálne 😁 syn miluje pečivo v rôznych podobách a ovocné tyčinky. Dcérka zas ovocie, kapsicky, drobné ďobanie…a ovocné tyčinky, na tom sa asi zhodnú 😁
Kapsičky, tyčinky, ovoce... něco, co se snadno jí bez ušpinění.
Ovoce nebo zelenina.
Ovocne kapsicky nebo tycinky - i ja si obcas dam🙂
Kvuli ekologii to pisu nerada,ale kapsicka 🙂
Ovoce
Meloun, ten snědí vždy a tyčinka
My hodně jedeme v toustech, to je takové vděčné 🙂
Svačinka pro malé dítě by měla zasytit, hlavní kriterium dítěte je chuť, takže mu musí chutnat.a kriterium maminky je aby u toho nebylo dítě pokud možno vůbec upatlaný 😂
Nejlepší svačinkou je ovocná přesnídavka tzv. cucík 😁
Nějaké pečivo, sýr, krájené ovoce, zelenina. No a pokud se nechci nadřít, tak kapsičky - ty jsou navíc i čisté, takže nemusím až tak řešit zapatlané dítě.
Vzhledem k tomu, že synovi je teprve 8 měsíců, tak jednoznačně ovocná sklenička, nejlépe od Hipp. 😉
Za nás ovoce, tyčinky nebo ovocné kapsičky ☺️
Ovoce, zelenina třeba s trochou ořechového másla. Ale na delší výlety sáhneme i po kapsičce, tyčinkách, pečivu a sušenkách 🙂
Nejlepší svačina pro malé dítě na výlet je ta která mu aktuálně chutná
Skvělé se nám osvědčily ovocné kapsičky a sušenky nebo keksíky.
ovoce a kapsičky
U nás vedou ovocné tyčinky a kapsičky 👍😃
Pro starsi nakrajene ovoce a zelenina, pro mladsi ovocne kapsicky a susenky. I kdyz i starsi si kapsicku rada vezme😁
Ovoce, zelenina. Vždy mám 2 krabičky s ovozel.
Ovoce/zelenina, kapsičky, ovocné tyčinky
Ovoce
Naše deti jsou milovníci ovoce a zeleniny, takže ta s sebou nikdy nesmí chybět. Jako jistotu mám vždycky v batohu ovocné tyčinky od DM a ovocné DM kapsičky. To miluji, moc se v batohu neohreji. Rohlik/chleba u nás úspěch nemají, na menší oběd raději jdeme do restaurace na polévku.
My s sebou bereme vždy nějaké ovoce, ovocné kapsičky , ovocné tycinky,obložené tousty.
Ovocná tycinka
Nakrájená jablka a bábovka.
Vždy dětem balím ovocné kapsičky, ovocné tyčinky, nějaké lyo ovoce, čerstvé ovoce a zelenina, která je doma a nějaké pečivo se sýrem nebo mini řízečky.
Tousty, ovocné kapsičky a nakrájené ovoce. K pití voda.
Snažím se vždy zvolit svačinu, která zasytí, dcerky se u ní neušpiní a ještě jim chutná, takže většinou vyhrává ovoce,zelenina, DM ovocné tyčinky, tousty a když už fakt nevím co by,tak suchý rohlík to jistí 😁
Jak jsme na výletě tak sní vše,doma bývá problém s čímkoli..nejradši má různé ovocné tyčinky a ovoce.
U nás to jsou tousty a nějaké křupinky 🙂
Nakrájené ovoce a zelenina.
Ovocné presnidavky a ovoce
Já pro ne preferuji ovoce, dcera croiassanty a syn cokoliv, co je k jídlu.
Ovocna kapsicka
Mě se nejvíce osvědčili ovocné placaté tyčinky. Jsou skladné, nedrobí a když je krize chutnají i mamince
Nakrájená zelenina a ovoce, domácí buchta, pití
U dcerky to jsou ovocné kapsičky a jablko, syn má nejraději jogurtovou kapsičku a nějakou sušenku ☺️
ovoce nebo ovocná kapsička
Na svačinky si bereme nejraději ovocnou kapsičku - přesnídávku, baštíme ji klidně i my dospělí. Ale..poslední dobou ujíždíme na sušených plátkách ovoce tzv. ovocné kůži. 🤩
Moje dcera má dodnes ráda na svačinu ovocnou kapsičku z dm…Takže za mě je to ta ovocná kapsička👍
Hlavně to co nešpiní. Popravdě moc ráda bravam právě tyhle tycinky z dm v jedlem papíru. Mám je ráda i já. Ovocnou kapsičku jako alternativu k ovoci. A většinou upeču bábovku. Protože ji má každý rád ☺️
Obložený slaný croisant, ovoce a müsli tyčinka. Pro děti okolo roku ovocná kapsička.
Ovocné kapsičky,
U nás se vždy osvědčily křupky a ovoce/zelenina 🙂🥑🥒🍅🌶️🥕🥬🫐🍓
Ovoce a kapsička 👍
Nejlepší svačinky jsou ovoce, ovocné tyčinky/pyré. A na větší hlad obložené/zapečené pečivo a k tomu zelenina, nebo třeba domácí placky z různé sezónní zeleniny (cuketové, mrkvové, řepové,...).
Ovoce a zelenina doplněné rohlíkem se šunkou. Ale většinou jedeme v kapsičkách a sušenkách, které odolají horku 😀 😀
My zásadně nevyrážíme bez kousku ovoce a nějaké ,, sušenky"
Ovoce, zelenina, zapečené tortilly
U nás jednoznačně vede ovocná tyčinka 🤷
Pro mé děti (11 a 13 let) jsou to toasty, ovoce, zelenina, ovocné kapsičky a tyčinky
Ovocná kapsička 😊
Nějaký obložený chlebík a ovoce.
Ovocná tyčinka a nebo kapsička 😅
Ovoce
Ovocná nebo tvarohová kapsička
Ovoce, zelenina.. případně kapsičky nebo tyčinky
Ovocná kapsička
Tak u nás jsou nejlepší svačinkou křupky a ovoce a toust se sýrem a šunkou 🙂
Ovoce, zelenina, kukuřičné křupky
suchý rohlík 😀
ovoce, nějaká sladkost a dostatek vody
U nás vedou ovocné kapsičky babylove.
Mix do krabičky např. z: jablíčka, hrušky, banánu, borůvek, hroznového vína, melounu, mrkvičky... nebo ovocné kapsičky, kukuřičné křupky. K pití: voda, slabší čaj nebo ovocná šťáva s vodou.
jsem zastáncem nakrájeného ovoce a zeleniny (každá potravina má totiž svoji specifickou chuť) - dostatek pití
Deti od malička maji rady kapsicky a tyčinky z dm. Takze ty beru pokaždé. Plus nejake ovoce, tousty a zeleninu. Krupky jsou Dobry pomocník na zahnáni chuti. Takze i ty. 😊
ovoce, ovocná kapsička nebo ovocná sušenka
Mix ovoce či zeleniny se zapojením pitného režimu
U nas se nejvic osvedcily kapsicky, nakrajena zelenina a ovoce v krabicce a kukuricne krupky.
Já mám ráda právě ovocné tyčinky z DM, ty jsou u nás vždy, nebo i jiné (např. flapjacky), protože jsou to zdravější varianty a taky zasytí. Ale když je to celodenní výlet, tak klasicky přidělám i toasty, ty chutnají všem. 🙂
pro malé dítě ovocné kapsičky 🤗
Pro malé dítko ...ovoce ,popřípadě přesnídávka bez přídavného cukru .nějakou zeleninu.co má rádo .nezapomenout na pití .zkrátka vyváženou 😘😉
Za nás jsou top toasty, jablka, nějaké tyčinky.
Ovocná kapsička, protože se dá jíst i se špinavýma rukama, což je na výletě pořád 🤣
Bio ovocné tyčinky mi připadají geniální. Dobře se ukusují, dítě se neupatlá, je toho akorát. 👏🏻👍
Nejradši naše dcera svačí kousek ovoce, proloží to křupkami a ani dobrou tyčinku nepohrdne 😀🙈
Nakrajene ovoce a zelenina, nejaka tycinka nebo kapsicka jako mnamka a pak treba namazany chleba nebo suchary, podle toho, jak je vylet dlouhy 😁
Nějaké ovoce, zelenina, sendvič a nějaká sladkost 😁
Čerstvé ovoce a zelenina
Od mala jsem milovala chléb s taveným sýrem a k tomu přikusovat jablko. ❤️
tyčinky a kapsičky z DM 🙂
Domácí muffiny na slano/ sladko, čerstvé ovoce a ovocné tyčinky, s tím si každý výlet užijeme. 🙂
Určitě pití, ovoce, a něco co se nezkazí a nerozteče - třeba syn měl rád máslový croasant, musli tyčinku, a taky ovocnou kapsičku 👍
Na cesty jako svačinku bereme pravidelně babylove nebo dmbio tyčky, kapsičky, čerstvé ovoce a zeleninu a v žádném případě nesmí chybět křupky.
Kukuřičné křupky, ovoce na kousky, ovocná tyčinka, ovocná kapsička.
My máme na výlet rádi ovocné tyčinky Babylove a nakrájené čerstvé ovoce.
Pro mého malého syna je vždy nejlepší nějaké ovoce, určitě tyčinky z dm ty u nás vedou a pak se určitě hodí vždy nějaké ovocná kapsička 🙂
Ovocné kapsičky
Za mě ovoce a suchá buchta. Za syna rohlik s máslem a vysočinou. 🙈
Nakrájené ovoce, do auta třeba nějaká krupka nebo rýžový chlebíček pro nejmenší 🌞
Ovoce, ovocna kapsicka a kukuricne krupky
Za nás je nej svačinka ovoce, zelenina, k tomu toustík a voda 🙂 S tím vystačíme všude 🙂
Hodně tekutin, ovoce, nějaký kousek pečiva a třeba právě mlska z DM
Nejlepší svačinka je ideálně kapsička Babylove z DM. Bez těchto vychytávek už na výlety zkrátka nevyrážíme 💼
Něco menšího do batuzku, ať je to na pár kousnutí, ale trochu zasytí a není potom potřeba hned pouziti pračky na oblečení 🤣
Jakákoli, která se skládá z malých jednotlivých částí. A ještě nejlépe suchá....ovoce, zelenina, nějaké sušenky, krekry, chlebíčky, max. musli tyčky. V opačném případě je vše pokydané, popatlané a části svačiny nacházím všude možně i po delším čase 😆
Ta od maminky 😉
Za nás kapsicka a tyčinka, které kupujeme jen v Dm a k tomu krupky, ovoce a zeleninku
Nejake ovoce: jablko, hruska, banan
Babylove bio kapsička plus tyčinka
Ovoce, zelenina, tortilla s pomazankou.
U nás vedou ovocné tyčinky 👍
Kukuřičné křupky, nedrobí, neroztékají se a jsou lehké. ☺️
Nejmladší dceři dávám na cesty ovocné tyčinky, které má hrozně ráda,nebo kukuřičné křupky. 🥰Ještě jsem nově zakoupila plnící kapsičky,kam jí dávám ovocné přesnídávky. 🥰
Nejlepší mi přijde ovoce a/nebo zelenina nakrájené na kousky.
Rozhodne ovoce,nebo ovocna kapsicka alespon... pak treba krupky a neco dobreho pro dodani energie... a v pripade nase dcery hooodne vody 😅
Okurka na dlouhé dílky, jablko, sušenka, to vede u nás, případně toust nebo kapsička.
Cucačka a tyčinka z DM, jasná volba ❤️
Ovoce,domácí buchta
Čerstvé ovoce,zelenina,popř.kapsicka
Ovocná kapsička 👍🏻 Dodá jak jídlo, tak pití. Obal se opět uzavře víčkem a je uklizeno. 👍🏻
Kapsička alebo iná dobrota, ktorá sa dobre papá a dieťa nieje od nej celé špinavé. Svačiniek musí byť vždy dosť, pretože hladné dieťa je protivné dieťa.
Ovocná kapsička
Nakrájené ovoce,zelenina…nebo ovocná kapsička,sušenka.
U nas boduje presnidavka a tousty.
Zalezi dle pocasi a delce vyletu. Vzdy beru lahve s vodou a susenky (bez cokolady), ovoce, kousky okurek, papriky a rajcata.
Kapsička, suchý rohlík, ovoce a zelenina.
Ovoce
U nas se na svacinku nejvic osvedcilo v krabicce ovoce a zelenina - hrozno, nakrajene jablko, mrkev, okurka, paprika apod. plus bud toust, chleba s pomazankou nebo neco podobneho, plus treba ovocna kapsicka, zalezi na delce vyletu.... Obcas i treba vajicko natvrdo, nakrajeny tvrdy syr na kosticky... A samozrejme dostatek vody
Ovoce 😊
Za mě a mou 3leťačku ovocné kapsičky a tyčinky. Beru jak dceři i sobě na každou cestu. Beru kamkoliv i jen do města, procházka i výlety.
Čerstvé ovoce
Záleží na jak dlouho bude venku. Většinou stačí pití a jablíčko, popřípadě namazaný chleba. Záleží taky na počasí a teplu.
Nej svacina pro malé dítě určitě nějaké ovoce 🙂 to má nás maly nejraději 🙂)
jakakoliv s ovocem 🙂
Nedrobivá a nemazavá 😉
Za nas idealne ruzne krupky, susenky, tycinky, lyo ovoce, vzdy jsem rada, kdyz je to bez pridaneho cukru.
Davame nakrajenou zeleninu a ovoce. Jako rychlovku prihodim kapsicku. Kdyz je vic casu, chystame toasty
Ovoce a krupky pro prcky 😊
Za me jednoznacne ovocna kapsicka, ostatni veci stridame, nekdy vezmeme tatranku, jindy rizky, ale kapsicky vzdy 👍
Ovocie, rohlicek, voda 😁
Moje děti nejvíc ocení toast se šunkou a sýrem, nakrájenou mrkev a broskev. A třeba i kapsičku z dm 🥳
Ovocna kapsicka, ovoce
Pokrájené ovoce/zelenina, müsli tyčinky a obyč voda
Ovoce
Ovocna kapsicka, tousty, krajene ovoce a zelenina.
Pro nás právě tyčinky a kapsičky z DMka, nosíme pořád v batohu, kamkoliv se hneme.
Obložené pečivo, nakrájené ovoce, tyčinka, ovocná kapsička 😉
Kapsicka
Nějaký zdravý toastík se šunkou a zeleninou, jablíčko....Klidně ovocná kapsička, tyčinka.
Kapsička
100% bio ovocná kapsička
Zelenina , ovoce , krupky a tyčinky ovocné 🤩
Ovocná kapsicka
Nakrajene jablko a okurka.
Něco od čeho se co nejmíň zapatlá.
🤣
Kapsicky
Ovocná kůže
Za mne je nejlepší svačinkou pro malé dítě lahvička s vodou a ovoce / ovocná kapsička 🙂.
Nejlepsi. No, rozdělila bych to na idealni, kdy vitezi ovocna kapsicka ci ovocna tycinka, jablko. Nejoblibenejsi nasich deti - brumik
Ovoce-čerstvé nebo mrazem sušené, dm tyčinky a kapsičky
Piškoty, ovoce
U nás vede na svačinu sušené ovoce, nebo kapsička.
Doma připravena, např. slané muffiny.
Rozhodně nějaká lehká a zdravá. Nejlépe ovoce, zelenina
Chleba a řízek
Krupky, okurky, jablicka, jahody, kapsicka
Ovocná kapsička
Ovoce, zelenina, ovocné kapsičky
nejlepší svačina pro batole čerstvé ovoce nebo kapsička, pro starší dítko toust nebo řízek lepeňák 🙂
Já sebou vždy brala kapsičku a susenku (lisované ovoce) plus nakrájené ovoce a zeleninu. Občas syraka do ruky a kukuřičný chlebik
Ovocná kapsička a čerstvé ovoce
Nějaké ovoce, cornflakes nebo ovocná kapsicka.
Určitě ovocná kapsička a křupky kukuřičné , ty nesmí nikdy chybět ❤️
Hlasuji pro kapsičky. jsou chutné, praktické a jako svačinka zasytí.
U nás klasicky vedou ovocné kapsičky, mám ráda ty bez přídaného cukru ♥️😀👍
U nás vede nakrájené ovoce, ovocné kapsičky a tyčinky
ovoce
Kapsičky a ovocné tyčky jsou vždy součástí našich svačin
Určitě něco zdravého v podobě sušeného nebo čerstvého ovoce a k tomu nějaké křehké plátky třeba pohankové, ovesné. Kousek zeleniny, např. mrkev
Ovocné tyčinky
Svačinku většinou vozíme pestrou tudíž nějaké ovoce, bio tyčinku většinou jablko & banán, kapsičku a pak dle počasí, délky výletu.
Náš malý nikdy nepohrdne ovocnou kapsickou,tu mám pokaždé v tašce.
Čerstvé ovoce nebo zelenina
Palačinky 😊
Ovoce
krupiny,vafle
Za nás je rozhodně nejlepší svačinkou toustík se šunkou, ovocná kapsička a křupky 🤩
Nejlepší je nějaká vyvážená, takže ovoce nebo zelenina a my osobně máme moc rádi z dm ovocné tyčinky pro děti 👍😊
Nám se nejvíce osvědčili ovocné kapsičky a krupky
Ovocné kapsičky 🙂
Nám se nejvíc osvědčily ovocné kapsicky, i když předem bych tomu nevěřila
Ovocné kapsičky z DMka
Ovoce a zelenina. Z těch kupovaných ovocné tyčinky a kapsičky.
Ovoce, zelenina.
Babylove bio tyčinka
Rohlík s máslem, jablko
Ovocná kapsicka, ovocná tycinka
Pro našeho drobka jablíčko a miluje jen tak chroupat piškoty.
Nejlepší svačinka je ovocná kapsička, toasty a nějaká dobrota 🙂
Kapsička s přesnídávkou, banán a křupky
ovocné tyčinky, ovoce
Ovocná kapsička
Nejlepší svačinka je: ovocné plátky z dm, ovoce nebo ovocná kapsička do ruky a hlavně pití v tomto pocasi;)
jablko a piškoty
Za mě to jsou kapsičky a ovocné tyčinky 👍.
Ovocné tyčinky, přesnídávky v kapsičce, sušenky...
Přesnídávkové kapsičky
Ovoce, zelenina, tousty, produkty z DM, kupodivu. 😁
Jako mango tyčinka, ryzove chlebíčky s coko, ovocné kapsičky, spaldove susenky, kuku krupky...
taková, u které se moc neumaže
Ovoce nebo ovocná tyčinka bez přidaného cukru 😎
Jestli nejlepší, to nevím, taky záleží, pro jak velké děti... u nás zapečené tousty + nakrájená zelenina, ovoce (jablko, hrozny...), nějaká sušenka nebo müsli tyčinka a jako pojistka ovocná kapsička
toast se šunkou, sýrem a zelenina či ovoce
Nejlepší svačinka je u nás ovocná kapsička s piškoty 😁😊
Asi záleží na věku. U nás teď fakt docela vedou tyčinky z dmka. Nejlepší by byl asi banán (je v obalu, je čerstvý, zasytí), ale to by ho syn musel chtít jíst. :D Super jsou i kapsičky, konečné se syn naučil jíst je sám...
okurka, toasty a voda
Nám se nejvíce osvědčilo nakrájené ovoce a DM tycinky a kapsičky
Ovocná kapsička, nakrájená okurka a meloun a neroztekajici se tyčinka nebo oplatka 😄
Ovoce, zelenina, kapsička 🙂
U nás vedou ovocne kapsicky + krupky (biosaurus)
ovocna kapsicka nebo ovoce 🙂
ovocie 🙂
Přesnídávkové kapsičky jsou za mě k nezaplacení. Jsou skladné a dětem se dobře jedí.
U nás jsou top boruvky, tortila a jakakoliv ovocná tyčinka od babylove 😍
Ta od mamy😁
Ovocná kapsička
Ovocné tyčinky a ovocné kapsičky. Dcerky je mají moc rády.
Ovoce, sušenka a rohlík
ovoce a zelenina nakrájená na kousky, piškoty, ovocné kapsičky
Hlavně pestrá. Když jsem naposledy dělala svačinu na větší výlet, tak dcera dostala obložený rohlík (šunka, sýr okurka), palačinku, pár jahod a borůvek, malá rajčátka a vždycky dostane malou dobrůtku (bonbon nebo sušenku). A k pití vodu.
Nevím jestli nejlepší, ale já si nachystam vždy kapsičky do ledničky, ovocné tyčinky, rýžové kolečka - vše z dmka 🙈 a k tomu do misky nachystám ovoce - meloun, hrozny, jablka, nektarinky.
Vždy je úspěch s kapsičkami, ovocem nebo s nějakou tyčinkou.
¨nějaká energetická tyčinka z DM pr děti na svačinku
my vždycky dáváme ovocnou kapsičku do ručičky 🙂
Nejlepší jsou přeci sušenky babylove našeho oblíbeného DM.♥️
Urcite jako svacinku bych volila ovoce. Pro male deti ovocna presnidavka, pro vetsi ovoce cele.
Pak urcite mit sebou i nejakou zeleninu a jako bombonek treba susene ovoce, mame radi jahody.
Ovocné kapsičky a tyčinky jsou top a další velmi oblíbená svačinka u mých dětí jsou plněné croissanty ❤️
Dcera je zatím mladý výletník (rok a půl) ,ale super svačinky mi přijdou ovocné kapsičky (z DM ovocné kombinace úplně miluje) nebo musli tyčinky
Nakrajene ovoce do krabicky a k tomu DM ovocna tycinka - Oblibena mala svacinka u nas.
Pro to nejmenší mateřské mléko,pro to větší přesnídávka.Popravde jsem se dozvěděla dnes že nesmí malá keksiky jak nesedí ještě,aby se nedej bože neudusila od lékařky. Ale ta druhá 8leta už má nejraději přesnídávku a ovoce.
Ono záleží pro jak věkově malé dítě. Synovi co je něco málo přes rok tak jako svačinku beru kapsičku ovoce a hlavně pití. Dceři a dalším dětem kteří jsou již starší dávám ovoce a někdy kousek něčeho sladkého na energii. Na delší dobu i pečivo se sýrem a k tomu kousek zeleniny, okurku, papriku a podobně.
Zelenina a ovoce + ovocná kapsička s přesnídávkou
Domácí přesnídávka 👍🤗 syn se po nich může utlouct. Nebo teď v létě meloun 🤗
Nejčastěji ovoce (jablka, babany, hroznové víno), prapdne ovocné kapsičky a syna nejvíc potěší rohlík se šunkou a salátem
Ovoce, ovocná kapsička nebo tyčinka.
Ovocná kapsička , ovoce
Kapsičky
ovocná kapsička
Ideální je taková, která nedělá nepořádek a nevznikne po ní velké množství odpadu.
Ovoce
Ovoce, ovocné tyčinky nebo přesnidávky a něco na pití jsou na výletech super!
Toustový chléb,šunka.sýr a zelenina,jablko,banán.
Za nas jsou nejlepší ovocne kapsičky a tousty😊
U nás je nejlepší kousek zeleniny, většinou si děti naporouci okurku. Dcera pak jablíčko. A oba si přejí piškoty. S těmi i souhlasím, nijak se to nepatla, není na tom čokoláda, takže se to nerozpustí, děti se tím nezaspini apod. A jako dobrutku jsme si teď oblíbili čočkové a cizrnové chipsy.
Nejlepší je ta, kterou má rád. U nás třeba livanecky, ovoce nebo tortilky a zelenina, nějaká tyčinka.
Toustík a ovoce 🙂
Vždy a všude s sebou vozíme ovocné sušenky a ovocné kapsičky.
U nas vyhravaji tousty a okurka 🙂 Kdyz byli mensi, tak jednoznacne kapsicky 🙂
Ovocná tyčinka nebo presnidavkova kapsička
Samozřejmě Babylove bio tyčinka ☺️
Každá, kterou maminka udělá s láskou 🙂. A se znalostí svého dítka 🙂.
Moje děti milují svačinky z dm a nejen oni.Nedame dopustit na kapsičky dm a tyčinky a také křupky
Ideálně ovoce nebo zelenina, ale samozřejmě je třeba děti motivovat, takže nějaký sladkost neuškodí. Jo a u nás tedy nesmí chybět ,,cestovní rohlík,,
Nejlepší svačinka na výletě je samozřejmě vždy ta cizí! 😁
Za nás ovoce. 🙂
Nejlepší sváča musí chutnat, zasytit a moc neumazat 🙂
Ideal 'kapsička', ovo či oříškové tycinky, ovo želé co na tuty sní, super je sýr cricri, křupky a spol
Tyčinka a kapsička 🙂
Ovoce-jablicka, banány, borůvky, mandarinky, meruňky
Určitě ovoce, hrozny, jablíčko, teď i meloun nebo nektarinka, to u nás nesmí nikdy chybět 😊
Tak nejlepší asi ovocné taštičky..ale kdyby bylo na dětech tak vozíme škvarky s chlebem 🤣🤣
My nosíme kapsičky a tyčinky z Dm, pak ovoce atd😉
Za nás prostě kuřízky 😁🤦♀️
Za nás určitě toust a nějaká fajn mušlí tyčinka
Ovoce
Ovoce v jakékoliv formě (čerstvé, kapsička anebo susenka).
Toasty, ty měli naše děti nejraději 😉
Kapsička, tu miluje i naše sedmiletá dcera
Ovocná kapsička, ovoce,krupky
Ovoce a zelenina
Zelenina, banán, jablko a hrušky, ovocná kapsička
U nas vedou boruvky a jablicka
Toustik
Určitě za nas kapsičky, ty se vždycky hodily 😊
Ovocná kapsička,ovoce
Ovocná kapsička nebo ovocné tyčinky.
Ovoce, zelenina..teda alespoň pro naši cacorku 😊
Určitě ovoce
Zatím je dcera malá, tak na kratší výlety beru plnitelnou kapsičku s ovocem a jogurtem, do ruky na kousání ovoce/zeleninu.
U nás vedou ococné kapsičky
kapsička (přesnídavka) nebo bio tyčinka, křupky
Na kratke vylety jakekoli ovoce co nepusti stavu a nemusi se umyvat ruce litrem vody;) na delsi nesmi chybet nejaka tycinka, toustik 🙂
Nakrájená ovo-zel
Ovoce nebo ovocné tyčinky o které se soutěží
Kapsička, tyčinka a ovoce 🙂
Ovoce, zelenina, krekry
U nás je nejlepší svačinka ovocný cuc.
Ovocné kapsičky 😉.
U nás vede lyofilizovane ovoce, bio tyčinka z DM, toasty
Křupky, banán a samozřejmě kapsičky z DM 🙂
U nás ovoce
Většinou beru tousty, jablko, pro nejmenší nějaké dětské křupky, brumíky, ovocné kapsičky..🙂
Ovoce, zelenina, krupky. U nas je nej mrazem susene ovoce.
Ovoce, zelenina, tyčinka, kapsička
Kapsičky a ne jen pro dítě 😃
Přesnídávka do ručky,toast-šunka a sýr.
Ovoce, zelenina, kapsička a i tyčinka z DM
Ovocná tyčinka a kapsička
Přesnídávka, ovoce, sušenky
Nejlepší je nedávat nic s čokoládou 😃, takže mi si na svačinky balíme ovoce na malé kousky, máslové sušenky a kapsičky ovocné 🙂
U nas vzdy vedlo a vede do ted hroznove vino👍
Ovocné/ zeleninové kapsičky, jablko, sušenky
Bereme kapsičky nebo ovocné či muesli tyčky. I starším 🙂
Z praktického hlediska ovocná kapsička, křupky, jinak bereme i ovoce, zeleninu ,tousty na delší výlety
U nás, nejen na výlety, ale i na běžnou svačinu , nesmí chybět čerstvé ovoce..A to pro všechny naše děti..A nelepší jsou jablíčka..Pro ty starší k tomu ještě toast, nebo rohlík..
Máme nejradši nakrájené ovoce 😊
Kapsicka pro malou, toast pro starsiho
Ovocná kapsička a ovocná tyčinka.
Vždy máme s sebou na výlet nakrájené jablíčka 🙂
Určitě u nás nějaká zelenina.. A obložené pečivo..
Cokoliv co se neroztece a dá se jíst jednou rukou
Ovoce, oříšky.
nějaké zdravé sušenky, ovoce, müsli tyčinky...
Okurky, mrkev na hranolky, toast, ovo kapsicka


Různé druhy ovoce, nakrájené na kousky 🙂.