icon
1 / 1
avatar

stihám ji tak jednou za 14 dní, ale brala bych ji častěji 🙂

11. říj 2023
avatar

Já jen tak 1-2x do roka. Děti skoro každý den.

11. říj 2023
avatar

Jak kdy, ale alespoň jednou týdně.

11. říj 2023
avatar

Když je nálada a čas🙂

11. říj 2023
avatar

Holky skoro kazdy den a ja krome menstruace temer taky🙂 je to takova moje dvacetiminutovka o samote 🙂

11. říj 2023
avatar

Tak možná jednou za rok

11. říj 2023
avatar

Já si dám vanu jednou týdně, manžel vůbec a dcera se koupe jen vaně, aby si tam mohla hrát 🤩

11. říj 2023
avatar

Nejčastěji si vanu dávám jako uvolnění, když mě bolí hlava. A pak na podzim a v zimě, když přijdeme třeba promrzlí z venku 😍

11. říj 2023
avatar

Jen tak jednou za měsíc bohužel, dcery každý den

11. říj 2023
avatar

Dřív častěji, teď tak jednou za 2 měsíce.

11. říj 2023
avatar

Minimálně dvakrát do týdne

11. říj 2023
avatar

Tak 1x do měsíce, děti 1x týdně

11. říj 2023
avatar

Já tak jednou za týden, děti obden

11. říj 2023
avatar

Výjimečně 😁
Ale děti téměř každý den, kór když mají různé blbůstky do vany 🤩😁

11. říj 2023
avatar

Popravdě vůbec 🤣a děti při umývání vlasu

11. říj 2023
avatar

Já vůbec, děti tak jednou týdně.

11. říj 2023
avatar

Od podzimu do jara si ji dopřávám alespoň 1x týdně, protože je mi věčně zima a horká koupel je na zahřátí nejlepší. Syn tak jednou týdně o víkendu, kdy má prý více času 😀

11. říj 2023
avatar

Kluci tak 2x týdně, já 2x za rok

11. říj 2023
avatar

Podle nálady, ale jednou týdně určitě 🙂 V zimě je to asi častěji, v létě se převážně sprchuji.

11. říj 2023
avatar

Koupel si dopřávám vždy, když chci relaxovat. Tak jednou za 14 dní.

11. říj 2023
avatar

Aspoň 1x za týždeň. V zime aj častejšie 😊

11. říj 2023
avatar

Ze začátku těhotenství vůbec, kvůli teploty vody, abych se neprehřála. Ale teď jsem v 31 týdnu a dávám si alespoň 1x za týden na uvolnění zad. Myslím, že mě konci těhotenství to bude častěji ☺️🙌

11. říj 2023
avatar

Dřív skoro pořád, teď tak 1x za měsíc.

11. říj 2023
avatar

Zcela výjimečně , v naprosté většině jen sprcha

11. říj 2023
avatar

Já jsem sprchová, ale vanu si dám tak jednou za měsíc. Děti se koupou každý den 😊

11. říj 2023
avatar

Dřív častěji, teď tak jednou měsíčně, ale o to víc si to užívám.🙂

11. říj 2023
avatar

Zatím vůbec, vanu v bytě nemáme. Ale až se přestěhujeme konečně do domečku, těším se na to. ❤️

11. říj 2023
avatar

Určitě aspoň 1x týdně, je to pro mě úžasný relax 😊

11. říj 2023
avatar

2x týdně. Děti každý den.

11. říj 2023
avatar

Každý den si dopravam vanu.
Miluji ji, umřela bych bez ní. Joooo a děti to Maj po mně😀.

Manžel co se sprchuje, nechape

11. říj 2023
avatar

Většinou v zimě když je trochu klid od děti ale moc často ne za celou zimu max 6-10

11. říj 2023
avatar

Já tak párkrát do roka jen, jsem sprchovací typ 🚿. Ale děti se čachtají jak kačeny několikrát v týdnu 🛁🦆

11. říj 2023
avatar

Já vůbec, nemám ráda když mi trčí nohy nebo něco jiného 🤣 manžel si vanu-wellness dopřává jednou týdně to je vždy na 2 hoďky. A děti tak 3-4 do týdne.

11. říj 2023
avatar

Jen občas v zimě na zahřátí, jinak mám radši sprchu. Ale manžel je ve vaně každý den🤦‍♀️😀

11. říj 2023
avatar

My vanu nemáme, proto když jedeme s manželem někde na wellness, hledám ubytování s vanou.. koupím pěnu a při každé příležitosti se rochním 🤣

11. říj 2023
avatar

jednou týdně

11. říj 2023
avatar

Kdykoliv to jde 🙂. Klidně několikrát týdně.. 🙂

11. říj 2023
avatar

Já vanu nestíhám. Když se k ní dostanu tak 3x 4x za rok je to pro mě jako wellness.🤣🤣🤣 Dcera ovšem ve vaně je každý den klidně i hodinu. Manžel se koupe taky docela často.

11. říj 2023
avatar

Když jsem bývala ještě u rodičů, tak to byla má jediná očista, teď když už jsem velká a mám sprcháč a děti, jsem ráda, když se do vany dostanu dvakrát do roka. Zato děcka ji okupují denně

11. říj 2023
avatar

V zimě často, v létě atd spíš sprchu 😊

11. říj 2023
avatar

Já minimálně, jsem ráda, že stíhám sprchu. Ale dcera ta se sprchovat odmítá a vyžaduje jen vanu a samozřejmě do ní vždycky potřebuje nějakou pěnu nebo šumivku, takže výhra by se nám moooc hodila 😁😅

11. říj 2023
avatar

Jednou týdne 😊

11. říj 2023
avatar

Já vůbec, ale dcera je schopná se naložit do vany do "rozpuštění" a manžel se ve vaně válí obden

11. říj 2023
avatar

Me zaclo vanové období. Pres leto se sprchuji, ale jakmile začne být chladněji, tak jedině vana

11. říj 2023
avatar

Moc ne, ale děti se občas koupou a samozřejmě vyžadují hodně pěny.

11. říj 2023
avatar

Drive klidne denne, ted jsem rada ,ze to muzu vynechat. Dcera je nalozena denne. 🛀

11. říj 2023
avatar

Méně než bych chtěla. Takže tak jednou za půl roku.

11. říj 2023
avatar

Tak 2x rocne 😄

11. říj 2023
avatar

Koupel ve vaně si dávám vždy v pátek, abych tak ukončila pracovní týden. A relax se vším všudy... Svíčky, víno, meditační hudba. Bohužel tak po 15ti minutách toho klidu mi do vany vleze syn a je po relaxu 😀

11. říj 2023
avatar

Vana je u nás několikrát týdně, dokonce i v létě. S mužem máme už 26 let rituál, koupeme se spolu. Pořídili jsme kvůli tomu větší vanu 🙂.

11. říj 2023
avatar

Jak se ochladí tak velmi často, miluji horkou vanu! Jen dcery ji milují také😠

11. říj 2023
avatar

Já téměř vůbec,ale dcera každý den a nejlépe s nějakým "šumákem"😅

11. říj 2023
avatar

Snažím se aspoň jednou týdně,je to můj relax a děti tam chtěli být pořád 😀.

11. říj 2023
avatar

Jednou týdně.

11. říj 2023
avatar

Tak 1 za týden a děti taky tak, v zimě trochu častěji 😄

11. říj 2023
avatar

Koupel klasickou kdy bCh nechvatala si už nepamatuji 🤣. Ale vanu používáme na koupání chlapce.

11. říj 2023
avatar

Vanu každý den, je to pro mě alespoň chvilkový relax ..

11. říj 2023
avatar

Ja tak 1x mesicne, ale deti minimalne 2x tydne

11. říj 2023
avatar

V létě vůbec ne,ale v zimě 1xtydne a děti většinou Ob den

11. říj 2023
avatar

V zimě se snažím alespoň jednou týdně

11. říj 2023
avatar

V zimě skoro každý den, v létě skoro vůbec

11. říj 2023
avatar

Dvakrát za zimu a nalezou mi do koupelny děti a chtějí si povídat 😅

11. říj 2023
avatar

V zimě ideálně 1x týdne, přes léto minimálně, četnost je hlavně závislá na vůli dítka dát mi 40 minut pro sebe 😊

11. říj 2023
avatar

Výjimečně, ale děti pravidelně co dva týdny.

11. říj 2023
avatar

Občas, ideálně s relax muzikou a svíčkami 🙂

11. říj 2023
avatar

Já tak max párkrát do roka, děti jsou ve vaně téměř denně a i když se domluvíme na rychlou sprchu, končí to napuštěnou vanou a nejlépe barevnou tabletou nebo kuličkou 😃

11. říj 2023
avatar

Přes léto jen výjimečně, v zimě někdy i 3x týdně

11. říj 2023
avatar

Denně 🙈

11. říj 2023
avatar

Jak mi čas umožní.. snažím se 1x týdně, ale reálně je to tak 1x za 14 dní.

11. říj 2023
avatar

Casto,v zime i denne.

11. říj 2023
avatar

Minimalne dvakrat tydne.

11. říj 2023
avatar

Výjimečně, je to příjemný relax.

11. říj 2023
avatar

Snažím se tak 1x týdně v zimě, přes léto se spíše sprchuji.

11. říj 2023
avatar

1x za týden

11. říj 2023
avatar

Spíše výjimečně, když je více času. Ráda ve vaně relaxuji, čtu si. Děti ale koupání ve vaně milují, ty jsou tam denně.

11. říj 2023
avatar

Ja si vanu dopreju tak 1x za 14 dni. Ale deti jsou ve vane denne a dostat je z ni je nadlidsky ukol 😁

11. říj 2023
avatar

Skoro kazdy den 🛀

11. říj 2023
avatar

Tak jednou za čtvrt roku.

11. říj 2023
avatar

Vanu jen v zimních měsících a to se příteli kroutí snad na těle vše 😁 vždy kontroluje míru vody a říká to stačí ne? Nejsme "Gatesovi"

11. říj 2023
avatar

výjimečně

11. říj 2023
avatar

1x týdně na relax 😊

11. říj 2023
avatar

Vanu si napouštím jednou za týden na relax…

11. říj 2023
avatar

My vodu recyklujeme, nejprve se umyje dcera a hraje si tam, pak si ja pripustim horkou vodu a nalozim se tam jako okurka 🤭 Byva to tak 3-4x do tydne.

11. říj 2023
avatar

Bohužel vůbec, protože máme sprcháč, ale děti se cákají ve vaničce pro miminka 😅

11. říj 2023
avatar

Děti asi 5x týdně koupel zbytek sprcha, já teď daleko méně než jsem zvyklá 🤰prý to není vhodné.. ale jinak jsem vyloženě koupelový typ 🥰 produkty DM do vany milujeme 😁

11. říj 2023
avatar

Já koupel měla tak 2x v životě, nevyhovuje mi to. Ale dcera a muž jsou vyloženě koupací typy, dcera má vanu každý den a muž min. 1x týdně.

11. říj 2023
avatar

1x. měsíčně

11. říj 2023
avatar

1x týdně jako relax

11. říj 2023
avatar

Jak se mi chce, treba loni se mi nechtelo vubec 😂😂 shrnula bych to tak 1x za rok maximálně 😂

11. říj 2023
avatar

Já nikdy, děti tak jednou týdně

11. říj 2023
avatar

2 x týdně

11. říj 2023
avatar

Kdykoli jsem u rodičů na návštěvě na chatě nebo u nich doma, takže párkrát do měsíce. Doma bohužel vanu nemáme,ale snad již brzy budem 😍

11. říj 2023
avatar

Já vanu miluji, takže minimálně jednou týdně. A už se teď těším až mi skončí šestinedělí a nalozim se do horké vany, minimálně na hodinu🤩🤩

11. říj 2023
avatar

Tak 1x ročně na dovolené, doma máme jen sprchovou vaničku (dětem na ráchaní stačí).

11. říj 2023
avatar

Vanu plnou horké vody a pěny tak tu mám jednou týdně😅 Děti každý den 😀🤷🏽‍♀️

11. říj 2023
avatar

Přes léto vůbec, od podzimu do jara alespoň 1x týdně.

11. říj 2023
avatar

Tak 1x týdně

11. říj 2023
avatar

Jednou za týden

11. říj 2023
avatar

Já tak jednou za 2-3 měsíce. Moc mě to nebaví. Ale děti, ty ji maji často. Spíše u nás vede sprcha.

11. říj 2023
avatar

Pravidelně jsem si vanu dopřávala na konci těhotenství s dcerou před dvěma lety.... teď jsem našla zapadlou pěnu do koupele a straaaašně se těším, až to vyjde a naložím se do vany. Ale jinak vanu moc nestíhám.

11. říj 2023
avatar

Ne tak často, jak bych chtěla a potřebovala

11. říj 2023
avatar

Aspoň 2x týdně

11. říj 2023
avatar

Přes léto vůbec, přes zimu častěji

11. říj 2023
avatar

Od podzimu do jara aspoň jednou, dvakrát týdně 🛀

11. říj 2023
avatar

Dcera skoro každý den, já jsem ráda,když to zvládnu jednou týdně 😁

11. říj 2023
avatar

Ja radeji sprchu, ale deti se koupouve vane kazdy den 🙂.

11. říj 2023
avatar

Vana je pro mě vzácnost, tak jednou za měsíc, ale děti jsou ve vaně pořád 🤣🍀

11. říj 2023
avatar

Já jednou týdně, děti každý druhý den 🙂

11. říj 2023
avatar

2x týdně 😊

11. říj 2023
avatar

Vůbec, nemám vanu a i když jsem kdysi vanu měla nikdy mne to nebavilo. 🙂

11. říj 2023
avatar

Většinou 4x do týdne, zbytek sprcha 🛀

11. říj 2023
avatar

Vůbec, zato syn se teď ráchá 100x týdně 😀

11. říj 2023
avatar

Každý den, nesnáším sprchování ve vaně

11. říj 2023
avatar

Já výjimečně, tak 1x za měsíc až dva. Ale děti často.🙂

11. říj 2023
avatar

Mám raději sprchu, takže tak jednou do měsíce,ale děti se koupou každý den.

11. říj 2023
avatar

Vanu si dám tak jednou za měsíc. Klidu doma na to moc nemám. Ale častěji si dělám jen škopíček na nohy se solí. Syn je zato milovník vany. Dcerka je atopik, tak tam musíme bohužel koupat jen rychle ve sprše, aby ji to nevysušilo.

11. říj 2023
avatar

Já výjimečně, dítě často. 🙂

11. říj 2023
avatar

Spis vyjimecne

11. říj 2023
avatar

Jednou za měsíc a děti každý den 🛀

11. říj 2023
avatar

2x-3x týdně

11. říj 2023
avatar

strašně málo, spíš přes zimu jednou za měsíc možná😉

11. říj 2023
avatar

Chtěla bych zase aspoň 1 x týdně, ale stíhám tak jednou za měsíc.

11. říj 2023
avatar

Párkrát přes zimu zvládnu 😊

11. říj 2023
avatar

Tak jednou za 14 dnů

11. říj 2023
avatar

1x týdně

11. říj 2023
avatar

Mám jen sprchový kout, takže bohužel🙂

11. říj 2023
avatar

Tak jednou za rok.

11. říj 2023
avatar

V zimních měsících téměř denně. 😁

11. říj 2023
avatar

Tak 3x za rok, ale musí se to změnit 😁

11. říj 2023
avatar

Vůbec, nesnáším to. Ale manžel a děti by pěnu do koupele využili 🙂

11. říj 2023
avatar

10x za rok vana, jinak sprcha.

11. říj 2023
avatar

Přes léto moc ne, ale na podzim a v zime určitě 2-3x týdně👍

11. říj 2023
avatar

Tak 3x týdně ♡

11. říj 2023
avatar

Tak 2-3x týdne 🙂 miluji když se můžu uvolnit a relaxovat a kort když je už podzim zima 🙂

11. říj 2023
avatar

Jednou za týden

11. říj 2023
avatar

Téměř nikdy, nemám ležení ve vaně ráda, ale děti by se koupaly nejradši každý den.

11. říj 2023
avatar

Jednou týdně určitě.

11. říj 2023
avatar

Vanu bohuzel jsme museli kvuli nedostatku vody omezit. Takze max jednou za mesic, ale za me bohuzel, ja vanu napustenou po okraj miluju

11. říj 2023
avatar

V lete vubec, v zime alespon 1x tydne.

11. říj 2023
avatar

Já málokdy. Děti od podzimu do jara1x týdně.

11. říj 2023
avatar

Naposledy jsem si napustila vanu před 5lety 😁🙈. Já raději sprchu 😉.

11. říj 2023
avatar

Já naprosto minimálně, děti se koupou denně.

11. říj 2023
avatar

Co mám děti, tak vanu nestiham.. děti nepouští celkem casto 🙂

11. říj 2023
avatar

Deti skoro každý den a já s dětmi na to není úplně klid, takže než jsem byla po prvé těhotná, což je 6 let.

11. říj 2023
avatar

Jednou týdně

11. říj 2023
avatar

Ja pouze sprchu, deti si vanu uzivaji jednou, dvakrat tydne, jinak sprcha 🙂

11. říj 2023
avatar

Vanu vůbec, pouze sprcha, ale děti vanu miluji...užívají si ji tak 2x do týdne..jinak taky sprcha 😁

11. říj 2023
avatar

V zimě tak 1x týdně. Mimo zimní období minimálně 😊

11. říj 2023
avatar

Tak 1-2x ročně.

11. říj 2023
avatar

Uz dlouho ne, párkrát do roka.

11. říj 2023
avatar

1-2x do týdne

11. říj 2023
avatar

V zimě min jednou za týden. Jinak méně.

11. říj 2023
avatar

Já nikdy,pouze se sprchuji🤣

11. říj 2023
avatar

Vůbec. Nesnáším ležení ve vaně 😆

11. říj 2023
avatar

Děti 1x za týden, já maximálně 1x za rok 🛀

11. říj 2023
avatar

Většinou 2x měsíčně, v zimě častěji

11. říj 2023
avatar

Já se nekoupu, pouze se sprchuji.
Vanu využívají pouze děti. 😉

11. říj 2023
avatar

Výjimečně, využívám sprchu

11. říj 2023
avatar

Vubec,u nas je vana jenom pro deti😄

11. říj 2023
avatar

Vůbec, raději sprchu

11. říj 2023
avatar

Dvakrát v dospělém životě a to když jsem vyhanela děti z bříška 😁 děti několikrát týdně 🥰

11. říj 2023
avatar

Přes léto snad vůbec, ale jak přijde chladno, tak minimálně jednou týdně 🙂

11. říj 2023
avatar

každý den

11. říj 2023
avatar

Jednou týdně. 🙂

11. říj 2023
avatar

Upřednostňuji sprchu.

11. říj 2023
avatar

Jednou týdně 🍀

11. říj 2023
avatar

Většinou jednou týdně.

11. říj 2023
avatar

já vůbec, děti denně

11. říj 2023
avatar

Když mám čas a děti dovolí 😁, především v zimním období častěji 🙂

11. říj 2023
avatar

Tak 2x do týdne, když jde vše tak jak má 🙂

11. říj 2023
avatar

Jednou za týden

11. říj 2023
avatar

Jednou týdně, většinou o víkendu, je to pro mě nejlepší relax.

11. říj 2023
avatar

1 za měsíc

11. říj 2023
avatar

Vůbec ale děti 1x týdně

11. říj 2023
avatar

Jednou až dvakrát měsíčně.

11. říj 2023
avatar

Alespoň 2-3x týdně 🥰

11. říj 2023
avatar

Já tak 1-2* do roka. Není čas😢😁

11. říj 2023
avatar

od studeného podzimu do jara tak 1x za 14 dnů

11. říj 2023
avatar

Od podzimu do jara každý týden. Jsem hodně vanova🙂)).

11. říj 2023
avatar

Jednou možná dvakrát ročně 😀

11. říj 2023
avatar

Tak 1x týdně

11. říj 2023
avatar

Tak 1x za rok. Nez se vykoupou nasi 4 kluci, tak na me většinou nezbude tepla voda a to mame fakt velkej bojler😅 a pak nez tu vanu po nich dam kolikrat do kupy (milujou sliz a podobny chutovky), tak me prejde chut😁

11. říj 2023
avatar

každý den

11. říj 2023
avatar

Já teda výjimečně třeba jednou do měsíce, ale děti denně

11. říj 2023
avatar

Před dítětem tak jednou týdně. Po dítěti jsem ráda když je to jednou za měsíc 🤣😂

11. říj 2023
avatar

denně 🙂

11. říj 2023
avatar

Těměř každý den. Sprcha výjimečně

11. říj 2023
avatar

Občas v zime.

11. říj 2023
avatar

Často, skoro denně. Syn každý den.

11. říj 2023
avatar

Vanu si dopřávám téměř denně.

11. říj 2023
avatar

Vyjimecne, kdyz boli zada. Ale deti nekolikrat tydne 🙂

11. říj 2023
avatar

Přes zimu jednou týdně, je to takový můj rituál a hodinka klidu a pohody 😊

11. říj 2023
avatar

Asi tak jednou za dva měsíce 🙂

11. říj 2023
avatar

jen u babicky 😅 doma mame sprchu a detskou vanicku 😄

11. říj 2023
avatar

nekolikrat tydne 🙂

11. říj 2023
avatar

Výjimečně, tak 1xrocne 😁ale děti v zimě často s kupou pěny 😉☺️

11. říj 2023
avatar

Děti téměř každý den, tam je spotřeba z DM vážně veliká. Já aspoň 1x týdně, teď díky úrazům mám mezeru a už se do vany vážně těším 🤩🤩 dostala sem novou pěnu do koupele

11. říj 2023
avatar

Děti se koupou moc rádi, já raději sprchu 🌷

11. říj 2023
avatar

Máme jenom vanu, takže každý den 😁

11. říj 2023
avatar

Co manžel dokončil velký sprchový kout a narodila se druhá dcerka, tak jsem si koupel ve vaně neužila. Ale už nám holky poodrostly a tak se těším, až jim připravím koupel ve velké vaně s tou rozpustnou koulí s hračkou. A těším se, až si zas taky užiju občas voňavou koupel.

11. říj 2023
avatar

V podstatě každý den, je to pro mě určitá forma relaxu po celém dni, mít svých 15-20 min jen pro sebe v klidu.

11. říj 2023
avatar

Nikdy, jen se sprchuji😊

11. říj 2023
avatar

Ve vaně se koupu denně, ale ne vždy to je koupel ve smyslu relaxu , kolikrát není čas ani síly;)

11. říj 2023
avatar

Cca 1 za 14 dní si dopřeju pořádný relax.

11. říj 2023
avatar

Já se spíš jen sprchuji, teď v těhotenství zvlášť. Syn si dopřává koupel s tatínkem dělají u toho kravinky. 🙈

11. říj 2023
avatar

Každý den. Miluju to.

11. říj 2023
avatar

Koupel ve vaně si dopřávám jednou za týden.

11. říj 2023
avatar

Bohužel, koupel nestíhám, mám dvě malé děti...

11. říj 2023
avatar

Cca 1x za čtrnáct dní...

11. říj 2023
avatar

Vanu nemame,takze jen,kdyz jsme u babicky..

11. říj 2023
avatar

Dřív s dcerou skoro každý den... Teď jsem teda 2 měsíce po porodu a vana bude dnes konečně 🥳

11. říj 2023
avatar

V létě minimálně, ale co začal podzim stíhám to s dcerkou minimálně 3krát týdně, protože jak jinak se zabavit, když venku je zima a ve vaně teplo 🛀🧼🧽

11. říj 2023
avatar

Přes zimní období tak 1-2krat za týden 😁

11. říj 2023
avatar

Já ani jednou, protože máme jen sprcháč 🙂. A syn, jelikož máme dětskou vaničku, tak každý den 🙂

11. říj 2023
avatar

tak 1x za rok, když jsem s dětma u rodičů na "prázdninách" 😅 ale dětičky si to zatím užívají i v malé vaničce 🙂

11. říj 2023
avatar

vanu si napouštím každý druhý den 🙂

11. říj 2023
avatar

Kvůli těhotenství teď vůbec, ale už se těším jak si ke konci vanu napustím 😄

11. říj 2023
avatar

Vanu jsem pred tehotenstvim milovala a poradne horkou, s vyluhem z hermanku, ted jsem v II.trimestru a tak uvidim, jestli se postupne do koupele odvazim nebo az v pozdejsim stadiu tehotenstvi 🙂 vyslovene horkou koupel, na kterou jsem byla zvykla, mi ted zakazala lekarka. ALe urcite se k tomu zase vratim casem.

11. říj 2023
avatar

Kazdy den🙂

11. říj 2023
avatar

V létě se raději sprchuju, ale jak začne sychravé počasí vyhrává vana. Takže vlastně od podzimu do jara jen vana 🤣

11. říj 2023
avatar

Vanu se snažím si dopřát alespoň 3x týdně 👍 ale poslední dobou není moc čas, tak bohužel vítězí sprcha

11. říj 2023
avatar

Já jsem zimomřivka takže klidně každý den 😁

11. říj 2023
avatar

Podzim/zima tak 1x za mesic

11. říj 2023
avatar

Tak 1x za mesic, vana je u nás okupována výhradně dětmi, ja mám raději sprcháč 😉

11. říj 2023
avatar

Ted uz skoro vubec. A hlavne jsou ve vane vecne nalozene deti🙂

11. říj 2023
avatar

Já skoro vůbec 🤦‍♀️

11. říj 2023
avatar

Dřív každou chvilku, teď tak 1x za měsíc 😬

11. říj 2023
avatar

Vanu plnou vody a pěny si dopřávám cca jednou za 3 týdny 😀

11. říj 2023
avatar

Výjimečně....raději používám sprchu

11. říj 2023
avatar

Děti jednou za týden. Já koupel milovala, od té doby, co máme sprchu i vanu jsem byla ve vaně jen 1x, a byla mi zima, takže se jen sprchuji. Manžel taky jen sprcha.

11. říj 2023
avatar

Bohužel téměř vůbec, jen sprcha

11. říj 2023
avatar

Min. 2x tydne ☺️

11. říj 2023
avatar

V zimě jednou za týden, v létě jen sprcha.

11. říj 2023
avatar

Spíše v zimě...podle chuti a nálady .

11. říj 2023
avatar

jednou za kvartál 😀 A podle nálady.

11. říj 2023
avatar

Min. 1x za týden

11. říj 2023
avatar
Autor komentář smazal
avatar

Každý den 😀

11. říj 2023
avatar

Nikdy. Nemám na ni čas

11. říj 2023
avatar

co dva týdny ...

11. říj 2023
avatar

Tak 1x za 14 dní

11. říj 2023
avatar

Co mám děti tak vanu nestíhám, ale nebylo by špatné to zavést 😀

11. říj 2023
avatar

Většinou jen 1x týdne a to v nedeli.Pokud jsem ale nachlazena, naparim se v ní.

11. říj 2023
avatar

Se synkem si napoustime vanu každý den, ne tedy plnou. Sama si vanu moc nedávám

11. říj 2023
avatar

Tak 2x za rok.

11. říj 2023
avatar

S ohledem na večerní šrumec jsem ráda, když vlezu rychle do sprchy 😅 ale máme doma malýho vodníka, kterej si vanu neodepře ani jeden den (kromě nemoci).

11. říj 2023
avatar

Snažím se vždy jednou týdně, je to má chvilka relaxu

11. říj 2023
avatar

Podzim,zima a jaro jednou týdně, v létě vůbec. Děti ob den celoročně.

11. říj 2023
avatar

Děti jednou za týden, já nikdy.

11. říj 2023
avatar

Už ani nevím, sprchuju se.

11. říj 2023
avatar

Kvůli exému už málokdy, ale děti skoro pořád.

11. říj 2023
avatar

každá den, to je naše jedna neekologická neřest. děti si tam rády hrají a já se taky v noci ráda natáhnu do vany třeba s knížkou

11. říj 2023
avatar

Miluju vanu, tak že obden. V zimě hlavně horkou, abych si zahřála kosti 😁

11. říj 2023
avatar

Tak 2x za rok

11. říj 2023
avatar

naprosto minimálně, většinou se chodím mýt dost pozdě, tak už jen rychlá sprcha

11. říj 2023
avatar

Děti několikrát týdně, já cca dvakrát za rok.

11. říj 2023
avatar

Určitě tak 3-4x do měsíce 🙂 miluju vanu a hlavně na podzim a v zimě 🙂

11. říj 2023
avatar

Já tak 5x do roka a dítě denně 😉

11. říj 2023
avatar

tak 2x měsíčně

11. říj 2023
avatar

v zimě tak jednou týdně 🙂

11. říj 2023
avatar

Já nikdy 😅 anebo mozna 1x do roka a mala ta miluje koupel se sumivou kouli 😁

11. říj 2023
avatar

Když je nálada a spíš přes zimu. Miluju opravdu horkou vanu.

11. říj 2023
avatar

Já tak jednou do roka, ale děti téměř denně

11. říj 2023
avatar

Jen tak třikrát do roka my vanu nemáme máme sprchu s vaničkou pro děti.Takze jen na dovolený a nebo u našich na chalupě.

11. říj 2023
avatar

V zime casto. V lete vubec

11. říj 2023
avatar

Ne tak částo, jak bych chtěla

11. říj 2023
avatar

Vždy,keď sa dá. Čo nie je často 🙂

11. říj 2023
avatar

Pres leto vubec, ale v zime si moc rada najdu na vanu casu, nejlepe ve spolecnosti pritele a dobreho vinka 🙃 Nicmene dcerka ma priblizne obden vanu-ta se ma nejlip 🤩

11. říj 2023
avatar

Děti obden a já za posledních pět let jsem ráda, když stihnu rychlou sprchu 😁

11. říj 2023
avatar

Každý den 🛀🏼🤭

11. říj 2023
avatar

Vana je pro mne svátek - takže výjimečně, tak jednou za 2 měsíce

11. říj 2023
avatar

Jednou za rok,kdyz me deti nechaji,ale.vetsinou se stejne pridaji a naskacou mi do vany

11. říj 2023
avatar

Koupel si moc nedopřávám, sprchuji se a nakonec střídavá sprcha studená-teplá - otužování 😀

11. říj 2023
avatar

koupel si dopřávají spíš naše děti, ale 1-2x za rok se k tomu také dostanu🙂

11. říj 2023
avatar

Koupel si dopřeji maximálně 1x za rok. Někdy ani to ne :/

11. říj 2023
avatar

Jen když venku fakt hodně vymrznu..jinak vůbec.

11. říj 2023
avatar

Málo, málo, málo 🤦 tak jednou za rok, není čas. Ale dcera téměř každý den.

11. říj 2023
avatar

Děti každý den já jen když mi je zima a potřebuji se prohřát

11. říj 2023
avatar

Přes leto spíš rychlá sprcha, ale s nástupem podzimu skoro každý den😍

11. říj 2023
avatar

Kdykoli mám na to čas a prostor, naštěstí je to většinou tak jednou za týden za dva, nejhůř jednou za měsíc.
Dcera by do vany chtěla aspoň 3x denně😆

11. říj 2023
avatar

Minimálně jednou týdně.

11. říj 2023
avatar

1x za měsíc, děti 1x do týdne. Jsme naučeni na sprchu, tak by jsme si další koupel výhrou zpříjemnili

11. říj 2023
avatar

Málokdy, asi dvakrát do roka.

11. říj 2023
avatar

Upřímně děti jí mají skoro denně, ale já tak jednou za rok 😕 , nějak není čas, ale už si pár dní říkám, že už by to chtělo. Nejen sprchu.

11. říj 2023
avatar

Možná 1x za rok/ dva. Děti téměř denně.

11. říj 2023
avatar

Aspoň 1x týdně 🤩

11. říj 2023
avatar

Sobě plnou vanu horké vody a s pěnou tak 3x měsíčně. Děti se koupou rády a skoro denně. Jen když se fakt přijde pozdě domů tak jdou pod sprchu.

11. říj 2023
avatar

asi 2x do měsíce

11. říj 2023
avatar

zřídka kdy,tak 1x měsíčně, děti ji mají mnohem častěji 😃

11. říj 2023
avatar

1x za týden,14dni ..jak kdy 😉

11. říj 2023
avatar

Každý druhý den 😄 a stejně tak aji děti

11. říj 2023
avatar

přibližně dvakrát do týdne

11. říj 2023
avatar

Jednou ročně 🙈. Ale děti jsou ve vaně pořád, hlavně batole, to je potápka obecná a cachtá se pořád 😂.

11. říj 2023
avatar

Asi tak 1x za 5 let. Vzdycky se na to tesim a pak me je z toho soufl. Ale detska 1x tydne

11. říj 2023
avatar

Soukromou vanu mám tak jednou za 3 měsíce. Syn se koupe každý druhý den a jelikož je ještě malý a my máme rohovou hlubokou vanu, musím tam chodit s ním, jinak bych ho nebyla schopná umýt, jenže to se namočím sotva do pasu...

11. říj 2023
avatar

Aspon 1x tydne musi byt 💕🍀

11. říj 2023
avatar

Přes léto 1-2x měsíčně, ale jakmile se ochladí, tak klidně i 2x týdně...horká vana je jediné místo, kde se dostatečně prohřeju 😊

11. říj 2023
avatar

1x týdně, ale poslední asi 4 měsíce stíhám tak leda sprchu, ale vanu miluji, i když jsem bydlela v 1+1 musela rám být krásná velká vana😊 knížku a kafe k tomu a 2 až 3 hodiny o mně nikdo neví 🙈

11. říj 2023
avatar

Já tak 1-2x za rok. Děti tak 3x týdně z toho jednou s pěnou nebo něčím obdobným

11. říj 2023
avatar

V zimě každý den skoro. V teplém období tak 2x za měsíc.

11. říj 2023
avatar

Cca 1 týdně

11. říj 2023
avatar

Jsem 31letá maminka 8lettè Karolínky která koupele ve vani miluje,chodí se koupat co druhý den do vany, obden se sprchuje. A 9 měsíční Kristýnky s kterou si většinou zase koupele užívám já. Kristýnka vodu přímo zbožňuje a stačí jen říct čachi , čachi nebo stačí když slyší jen téct vodu a už si to namíří do koupelny a batolí se dokud se vody alespoň nedotkne. Spolu se chodíme koupat také obden. V létě jsme se koupali všichni spolu každý den,jelikož jsme obě byli spocenè, špinavé a po koupeli nám bylo lépe.

11. říj 2023
avatar

Bohužel vanu nemáme takže si vaničky užívá každý den jen syn a my si musíme vystačit se sprchou 😔

11. říj 2023
avatar

Výjimečně

11. říj 2023
avatar

Tak jednou za rok.

11. říj 2023
avatar
11. říj 2023
avatar

U nás děti tak třikrát do týdne, jinak jen sprcha.. Já přes podzim a zimu tak jednou do týdne, když je čas 😀 ale určitě bych brala víckrát 😜

11. říj 2023
avatar

Tak 2x do roka, moc to nemám ráda.

11. říj 2023
avatar

já bych si koupel dopřávala pořád, ale nemáme vanu, takže jen když jedeme k rodině :D Ale malé dceři dopřávám několikrát do týdne ve vaničce 🙂

11. říj 2023
avatar

Dříve jsem se koupala ve vaně hodně často, nyní tak jednou za půl roku, nějak to s dětmi častěji nestíhám a místo toho se sprchuji 🙂 zato děti vanu milují

11. říj 2023
avatar

Teď bohužel velmi výjimečně... 😔

11. říj 2023
avatar

Děti takřka denně, manžel min. jednou týdně a já jestli jednou do měsíce v zimním období, tak je to hodně.. upřednostňuji sprchu 🙂

11. říj 2023
avatar

Dříve jsem se si užívala vanu častěji hlavně v zimě. Ráda jsem si ji napustila hodně teplou vodou s pěnou a k tomu nějaká dobrá knížka. Teď zcela výmečně. Je možné, že se to zase změní.

11. říj 2023
avatar

většinou každý týden

11. říj 2023
avatar

Já se spíš sprchuji, ale moji kluci si užívají vanu každý den... a co má ten starší nějaké blbiny do vany, tak ještě víc 👍😁

11. říj 2023
avatar

Vždy když potřebuji relax a chvilku klidu pro sebe

11. říj 2023
avatar

Já vanu nesnáším, raději sprchu. Děti vanu milují.

12. říj 2023
avatar

Vzdy se sprchuju😉

12. říj 2023
avatar

Obden 🙂

12. říj 2023
avatar

já vůbec, máme jen vyvýšený sprchový kout, ale děti se koupou téměř denně

12. říj 2023
avatar

V zimě si tak 1x za měsíc dopřeji relax a užívám si to, v létě vůbec 🙂

12. říj 2023
avatar

snazim se alespon 2x za mesic, ale vetsinou to nevyjde

12. říj 2023
avatar

Děti každý den,ja cca obden😊

12. říj 2023
avatar

Jednou týdně, ale není to taková ta klasická relaxační koupel s hodně vody a pěnou.

12. říj 2023
avatar

deti 1x tydne a ja take 🙂

12. říj 2023
avatar

Asi to záleží na ročním období. V létě se pouze sprchuji, ale v zimě si dopřávám každý den koupel. Někdy s pěnou, někdy se solí. No miluju to.

12. říj 2023
avatar

Děti často ale já tak jednou za rok

12. říj 2023
avatar

Mám to jako odpočinkový rituál od manžela a syna. Jednou za týden si zapálím svíčky, napustím plnou, horkou vanu s pěnou a relaxuju 😊

12. říj 2023
avatar

Momentálně docela málo, tak jednou za 14 dní, jinak jsem vždy byla spíše vanový tip. 😊

12. říj 2023
avatar

Já málo, miluju sprchu... Muž a děti jsou milovníci vanového potěšení...

12. říj 2023
avatar

málo, není klid, pořád mě někdo otravuje 😎

12. říj 2023
avatar

Miluju vanu, dopřávám si ji alespoň jednou týdně, když je čas 😄

12. říj 2023
avatar

Já tak 1x - 2x ročně, dcery skoro každý den

12. říj 2023
avatar

Skoro každý den 🙂 tedy hlavně pokud je nálada. Jinak tepla vana a svíčky je prostě nejlepší relax 🙂

12. říj 2023
avatar

Děti👶🧒🧒 🧼🛀se koupou každý den a já relaxuji ve vaně co druhej den střídám to ze sprchou🛀👱‍♀️🍀

12. říj 2023
avatar

Já se sprchuji, koupel nemám ráda. Ale všichni 4 chlapi doma se rádi koupou.

12. říj 2023
avatar

Mám období, kdy si dávám vanu denně. Zhruba tak podzim, zima, jaro 😅

12. říj 2023
avatar

Já, tak jednou za rok😅 ale děti by se koupali každý den 😁

12. říj 2023
avatar

Děti každý den, já stíhám jen o víkendu

12. říj 2023
avatar

Já jsem si při dvou dětech už hodně dlouho vanu nedopřála, ale děti to zvládnou tak 3x týdně 🙂

12. říj 2023
avatar

Kazdy den 😍

12. říj 2023
avatar

jednou za půl roku

12. říj 2023
avatar

Asi jednou za mesic 🛁

12. říj 2023
avatar

Deti skoro každý deň. Milujú vodu a hlavne keď v nej môžu blaznit. A my s manželom sa skôr sprchujeme. 🙂

12. říj 2023
avatar

Tak 2x tydne.

12. říj 2023
avatar

1x týdně, o víkendu

12. říj 2023
avatar

Děti 2-3x týdně, já párkrát do roka

12. říj 2023
avatar

tak 2x do roka. Děti ale vanění milujou, jsou tam každou chvíli.

12. říj 2023
avatar

Já tak 1x měsíčně, ale dcera skoro každý den.

12. říj 2023
avatar

Já jsem ve vaně nebyla už ani nepamatuju. Ale děti si to užívají.

12. říj 2023
avatar

Jednou týdně jako relax, většinou o víkendu.

12. říj 2023
avatar

Já jednou, maximálně dvakrát za měsíc. Děti obden, jednou sprchujeme, jednou koupačka. Manžel zvládá tak jednou za rok 😀

12. říj 2023
avatar

Co jsem těhotná v rizikovém, tak se nekoupu. Ale jinak to bylo 1-3x do měsíce. Jak kdy. 😊

12. říj 2023
avatar

Asi tak 1x za rok 😅

12. říj 2023
avatar

Aspoň 1x týdně ,ale ne vždy to vyjde ☺️

12. říj 2023
avatar

Jednou za měsíc,ale raději bych jednou týdně🙂

12. říj 2023
avatar

obden

12. říj 2023
avatar

S manželem dvakrát týdně a děti denně 🛁

12. říj 2023
avatar

Na vanu nemam cas, tak jen sprcha... ale synove se rochni denně 🛀🐳🐠

12. říj 2023
avatar

Jednou týdně cca

12. říj 2023
avatar

Děti denně, já tak 2x do roka 🙂

12. říj 2023
avatar

Já osobně vůbec.

12. říj 2023
avatar

Já tak jednou za měsíc. Ale děti si napouští vanu dost často. Mladší syn chodí do vany s potápěcími brýlemi.

12. říj 2023
avatar

jednou týdně, většinou v sobotu, když mám víc času

12. říj 2023
avatar

Výjimečně.

12. říj 2023
avatar

Já sama nikdy, protože se mi tam vždy nacpe mladší dcera 😁

12. říj 2023
avatar

1x za měsíc cca

12. říj 2023
avatar

Vzhledem k tomu, že mám dvě malinké děti, tak bohužel koupel jako takovou už nestíhám vůbec, i když dříve jsem se ráda rochnila v horké vaně, tak minimálně jednou za týden 😍 Nyní si každý večer dopřeju jen tu rychlou sprchu...

12. říj 2023
avatar

Jen výjimečně

12. říj 2023
avatar

Denně,sama s knihou

12. říj 2023
avatar

Bohužel já jen sem tam, tak 2x do měsíce. Ale dcera vodu miluje, tak se koupe někdy každý den, nědy ob den🙂

12. říj 2023
avatar

Většinou 2x týdně 🤩 je to takový můj relax po celém dni 🙏…. Je ale i týden kdy mě naše mládě nenecha a dáváme si vanu spolu ♥️

12. říj 2023
avatar

Často. Je to jediné místo kde čtu knížky, takže když mám dobrou knihu, jsem tam každý den.😅

12. říj 2023
avatar

Tak jednou týdně, většinou stihnu jen sprchu 😊

12. říj 2023
avatar

Poslední dobou (od té doby, co mám děti - takže už 11 let! čím dál tím méně. Přitom ji zbožňuju 👍 Když už se zadaří, tak mě děti nenechají v klidu 🙈 Ta mladší se tam nasáčkuje ke mně a starší se mnou potřebuje rozebírat taktiku na fotbal 🙈

12. říj 2023
avatar

Každý den🙂

12. říj 2023
avatar

1-2x týdně

13. říj 2023
avatar

Jednou za rok a ještě mi tam vlezou děti 😁

13. říj 2023
avatar

My máme sprchu, chtěla bych vanu. Ale ráda cestuji a když tam je vana, tak si ji dopřeji každý den.

13. říj 2023
avatar

Většinou ob den... miluji ten relax 🙂

13. říj 2023
avatar

Se dvěma dětma vanu nestiham. Takže asi tak párkrát do roka.

13. říj 2023
avatar

Děti skoro každý den, ale my (rodiče) jednou za čas.

13. říj 2023
avatar

Dávám si ji párkrát do roka, hlavně v zimě, když se potřebuji rozehřát 🙂

13. říj 2023
avatar

Kdykoliv to jde, je to relax 🙂 Dcera taktéž, hlavně když má nějaké přípravky, každý den něco jiného 🙂

13. říj 2023
avatar

Dcery ob den, já tak jednou za dva měsíce..

13. říj 2023
avatar

Výjimečně skrz čas, ale tak jednou týdně se snažím. 😊

13. říj 2023
avatar

cca jednou týdně

13. říj 2023
avatar

Uz nikdy neb do domu jsme se rozhodli vanu nedat 🙂 A ani predtim jsem ji nevyhledavala

13. říj 2023
avatar

Odpovim takhle - Co to jde 🙂 jakmile je cas a moznost jse. ve vane, s detma ci bez nich (tak 10 minut, nez prijdou ma to, kde jsem 🙂)

13. říj 2023
avatar

Asi jednou za měsíc

14. říj 2023
avatar

jaro, léto sprcha .. podzim a, zima vana 🙂

14. říj 2023
avatar

Tak 2x za rok. Vanu máme, ale z časových důvodů se v ní jen sprchuji. Ale teď mě to tak naladilo, že si jí asi brzy dopřeji 🙂

14. říj 2023
avatar

Tak často, jak jen to jde

14. říj 2023
avatar

Jednou týdně

15. říj 2023
avatar

Dvakrát týdně

15. říj 2023
avatar

Pokud nemám ms, tak si koupel dopřávám obden, protože horká voda mi pomáhá na bolavá záda a co si budeme povídat, je to relax 🛁

15. říj 2023
avatar

V zimě aspoň jednou za dva týdny; v létě výjimečně, když potřebuju fakt pořádný relax.

15. říj 2023
avatar

Velmi zřídka, není čas. :(

16. říj 2023
avatar

maximálně jednou týdně, vždy vlezu do vany po dětech 🙂

16. říj 2023
avatar

Minimálně jednou týdně, děti tak každý druhý den 🙂

16. říj 2023
avatar

Průměrně tak jednou za měsíc se mi poštěstí a můžu se do vany naložit i já 🙂

16. říj 2023
avatar

Já vanu tak jednou, dvakrát týdně, jinak sprcha

17. říj 2023
avatar

Tady v tom se bohuzel odbyvam, uz si ani nepamatuji kdy naposledy jsem byla ve vane, vzdy jen rychla sprcha🤷‍♀️

17. říj 2023
avatar

3x týdně se spolukoupajícím. Ten se mění, buď nejmladší syn nebo kotě, které miluje vodu pomalu víc než jídlo. Bože, já se těším, až si ji jednou dám sama ještě horkou.

17. říj 2023
avatar

Koupel si dávám jednou za 14 dní maximálně 😬 vic nejak nestiham 😬😄

17. říj 2023
avatar

Já výjimečně, ale děti pravidelně každou neděli, v zimě i 2x. 🙂

17. říj 2023
avatar

Když to stihnu jednou za měsíc, tak jsem spokojená. Děti si dopřávají za mě. ☺️

17. říj 2023
avatar

Já sama si dopřeji koupel ve vaně velmi málo, ale mé děti cachtání milují.

17. říj 2023
avatar

Moc často ne, spis děti se rady cachtaji :D

17. říj 2023
avatar

Jé no kéž bych se koupala stejně často jako mé dítě, ale vyjde mi to opravdu jen jednou za čas. 😃

17. říj 2023
avatar

Jednou za půl roku 😅 ale děti 2x týdně😁😊

17. říj 2023
avatar

Jednou za čas a děti každý den 🙂

17. říj 2023
avatar

Donedávna, ještě každý den… teď máme jen sprcháč, ale hlubší, syn normálně napouští, jako maličkou vanu. Dokonce jsme tam byli, už oba spolu😂🤣.

17. říj 2023
avatar

Já tak dvakrát do roka, děti dvakrát týdně. 🐳

17. říj 2023
avatar

Dítě 2x týdne a já zřídka.

17. říj 2023
avatar

Idealne denne, aspon 20min v horke vode a tichu.. realita je trochu jinde 🙈🤣

17. říj 2023
avatar

Děti skoro denně, já v zimě tak jednou za týden - dva a v létě méně

17. říj 2023
avatar

Já tak dvakrát do roka a moje malé holky, tak 1-2 krát týdně. 😊

17. říj 2023
avatar

Kdysi každý týden,ale teď s dětmi si ani nepamatuji kdy naposled 😃

17. říj 2023
avatar

Ja už vůbec, ale za to dětí každou neděli 😊

17. říj 2023
avatar

Tak jednou za měsíc, ale brala bych častěji 😁

17. říj 2023
avatar

Za posledních 5 let vůbec, ale děti obden 😇

17. říj 2023
avatar

Já tak 3x týdne a syn skoro každý den.

17. říj 2023
avatar

Děti každý den a já párkrát do roka.

17. říj 2023
avatar

Denně 😊👌

17. říj 2023
avatar

Děti často, já výjimečně

17. říj 2023
avatar

Jednou měsíčně

17. říj 2023
avatar

Děti obden a já jsem ráda že jednou za měsíc ☺️

17. říj 2023
avatar

Stále se do vany chystám a stále se do ní nemůžu dostat... Starší co druhý den, mladší 2x do týdne. A užívají si to i za mě 😁

18. říj 2023
avatar

Teď často, po několika letech máme konečně od října vanu 😍 děti obden, my tak 2x týdně

18. říj 2023
avatar

výjimečně🙂

18. říj 2023
avatar

Koupel stihnu tak jednou za 14 dní. Nějak schází čas. 😅

18. říj 2023
avatar

Koupel denně, někdy delší, většinou rychlovka.

18. říj 2023
avatar

Já osobně si vanu užiji tak jednou za měsíc. Děti se ve vaně cachtaji ob den 😁.

18. říj 2023
avatar

Vůbec, dcera občas

18. říj 2023
avatar

Na jaře a v létě vůbec, přes podzim a zimu cca 1x za 14 dní

18. říj 2023
avatar

Syn se koupe ve vaně každý den, já si ji dopřávám dvakrát týdně když prcek a čas dovolí 🙂

18. říj 2023
avatar

upřednostňuji koupel přes sprchou, takže se koupu velmi často 🙂

18. říj 2023
avatar

To už je hodně dávno, kdy jsem se naposledy koupala ve vaně, to jsem snad byla ještě dítě. Radši se sprchuju, ale děti mají vanu tak 2x do týdne.

18. říj 2023
avatar

Vanu si dopřeju každý den, jsem těhotná a jedině teplá voda pomáhá mi na bolesti 🙂

18. říj 2023
avatar

jednou týdně

19. říj 2023
avatar

Za mě to stihaji děti a to skoro každý den.
A hlavně když jdeme do dm a syn mi začne do košíku dávat barevne koule,praskajíci koupel,koupel s překvapení,pěna do koupele,a barevná fontana.
No nakupte mu to když na vas zamrka těma krásnýma očima a řekne " mami vždyť už doma nic nemame"
Ikdyz doma máme vždy něco do vany..
Toto by udělalo dětem velikanskou radost

19. říj 2023
avatar

Děti denně. Já tak 2x do roka 😀

19. říj 2023
avatar

Kdyz jsme rekonstruovali byt pred cca 8 lety, hrozne jsem chtela vanu, manzel chtel sprchovy kout... mame vanu... a ja se v ni za tech 8 let koupala presne jednou 🙈😀 jinak se sprchuju... Ale deti koupeme pravidelne, takze vany nelituju 😀

19. říj 2023
avatar

Vanu si dopravam cca 1x tydne

19. říj 2023
avatar

Vanu bohuzel nemame, takze tak 2x rocne u nasich, kdyz tam prespavam 😀 deti se tam koupou casteji a velmi si to uzivaji 😁

19. říj 2023
avatar

Výjimečně, když potřebuju zresetovat hlavu, nebo v tomhle počasí zahřát.

19. říj 2023
avatar

Malo, tak 6 x do roka (hlavne v zime). Deti ale casto, radi si ve vane hraji

19. říj 2023
avatar

Relaxacni koupel nikdy,beznou koupel ve vane denne..

19. říj 2023
avatar

Dopřávám si ji každý víkend. Stejně tak partner i syn. Zbytek týdne není tolik času, tak používáme sprchu.

19. říj 2023
avatar

Já jsem absolutně vanový typ, takže přes zimu každou volnou chvilku, co to jde 😅

19. říj 2023
avatar

Já tak jednou do roka v zimě, děti častěji ;)

19. říj 2023
avatar

Jak to jen jde 😅a děti dovolí

19. říj 2023
avatar

Vanu zabraly deti, takže jen sprcha.

19. říj 2023
avatar

Já vůbec, nejsem vanový typ.. ale manžel tam vydrží i 2 hodiny 😀

19. říj 2023
avatar

Skoro denně

19. říj 2023
avatar

Jednou do týdne určitě 🙂

19. říj 2023
avatar

vana tak 1za rok😝, ale dcera koupání miluje

19. říj 2023
avatar

Ideálně jednou za 2 max 3 dny a hezky s knížkou 🙂

19. říj 2023
avatar

V létě vůbec, přes zimu tak 1-2x do měsíce, když je cas😊

19. říj 2023
avatar

Děti často. Od března máme v koupelně i vanu a já tam ještě nebyla. Ale v zimě tam budu asi každý den 😂je to nejteplejší místnost v domě 😁

19. říj 2023
avatar

Tak jednou měsíčně 😀

19. říj 2023
avatar

Každý den 😉

19. říj 2023
avatar

V létě vůbec, podzim/zima 1x týdně. Děti několikrát týdně 😁

19. říj 2023
avatar

Každý den..

19. říj 2023
avatar

Podzim, zima 2 - 3 x týdně

19. říj 2023
avatar

1x za půl roku

19. říj 2023
avatar

Jsem tým sprcha, ale když už, tak horká vana jednou za půl roku potěší!

19. říj 2023
avatar

Co se narodilo treti, nejmenší, dite, tak jsem ji za 3,5 roku měla jen 2x 🥺. Jsem rada ze stíhám rychlou sprchu 😕

19. říj 2023
avatar

Já každý týden, vydržím tam minimálně hodinu a půl 😉

19. říj 2023
avatar

Kazdy den

19. říj 2023
avatar

máme jen sprchu, takže si bohužel vanu neužívám vůbec 😠

19. říj 2023
avatar

Jak často? No né tak často, jak bych chtěla..Tři děti mi moc času na vanu nedopřejí..Já bych ráda alespoň jednou za týden, ale je to spíš jednou za rok.

19. říj 2023
avatar

Ja vetsinou tak 1-2x tydne. Rada se nahrivam 😁

19. říj 2023
avatar

Ja alespoň 1x za týden, ale dítě a přítel denně 🙂

19. říj 2023
avatar

5x do roka

19. říj 2023
avatar

Tak 2x do měsíce 🤔

19. říj 2023
avatar

1-2 do měsíce, někdy ani to ne. 😅 Ale děti a chlap věčně.

19. říj 2023
avatar

Tak 2-3 x za zimu.

19. říj 2023
avatar

2-3 tydne, miluju to 🥰

19. říj 2023
avatar

pouze v zimě a celkem třikrát za rok

19. říj 2023
avatar

Jednou za sto let a už to mám vybrané😆. U nás se koupe chlap.

19. říj 2023
avatar

Jednou za týden, většinou v pátek nebo o víkendu 😊

19. říj 2023
avatar

Před dětmi každý den, teď s dětmi jsem ráda, když mám na to klid 1x týdně 😁🫣

19. říj 2023
avatar

Jen výjimečně, raději se sprchuji, ale syn mě statečně zastoupí, on vanu přímo miluje 😊

19. říj 2023
avatar

Já tak jednou za měsíc až dva 🙈 za to děti víceméně každý den, jen když přijdeme nějak později domů tak rychlá sprcha.

19. říj 2023
avatar

Od té doby co mám děti, tak klidně každý den... Je to ten správný relax po celém tím dni 😊

19. říj 2023
avatar

Tak jednou za mesic 😊

19. říj 2023
avatar

Koupel mám ráda. Občas si vlezu do vany po dětech. Jen si přidám horkou vodu. To je tak jednou za 3 měsíce. Víc ne kvůli financím. Ale kdyby voda nebyla drahá a nebylo ji na světě málo, tak bych se rochnila klidně každý týden.

19. říj 2023
avatar

Tak často jak to jen jde, alespoň jednou týdně 🙏

19. říj 2023
avatar

Já opravdu výjimečně, ale dcery by mohly být ve vaně každý večer. Zejména, pokud máme doma tabletu nebo šumivou kouli do vany z dmka 😁

19. říj 2023
avatar

Já tak 1x za 2 měsíce.Rada bych častěji,ale máme v koupelně zimu.

19. říj 2023
avatar

Já tak 1x do roka. Kluci téměř denně.

19. říj 2023
avatar

Přes zimu tak 1x za 14 dni.

19. říj 2023
avatar

2x za rok, není čas,ale miluji to

20. říj 2023
avatar

Vanu? Tak snažím se aspoň jednou za 14dni až měsíc o víkendu, když děti pohlídá manžel 😁 Jinak není bohužel čas a musí být rychla sprcha 😁 Za to děti se tam vyvaluji každý večer 😅

20. říj 2023