"Říjnová dm soutěž - Hurá do vany" 🎁
Slíbila jsem vám další #dm soutěž - takže tady je ❤
Tentokrát si zasoutěžíme o balík produktů, které si můžete vy i vaše děti užít ve vaně👏
Ve výherním balíčku najdete:
❤ SauBär barevná koupel, 45 g
❤ SauBär praskající koupel, 15 g
❤ 2x SauBär koupel s hračkou
❤ Balea mycí pěna Underwater Friends, 250 ml
❤ alverde NATURKOSMETIK sprchový gel bio máta & bio bergamot, 250 ml
❤ SauBär pěna do koupele tyrkysová, 40 ml
❤ Balea pěna do koupele Swimming Buddies, 40 ml
❤ Balea krémová koupel Tropical Mango, 750 ml
❤ alverde NATURKOSMETIK pěna do koupele pomeranč & vanilka, 400 ml
Jak se do soutěže zapojit?
1) Dejte lajk této zprávě
2) Do komentáře pod tuto zprávu mi odpovězte na otázku:
" Jak často si dopřáváte koupel ve vaně? "
Soutěžní komentáře můžete přidávat až do čtvrtka 19. října (deadline bude již tradičně o půlnoci) a já potom co nejdříve vylosuji, kdo se bude z výhry radovat.
Výherkyni pak oznámím na svém blogu v samostatném příspěvku.
Tak hodně štěstí 🍀
Kompletní pravidla ambasadorských soutěží na MK najdete zde:
https://www.modrykonik.cz/jine/pravidla-soutezi-organizovanych-ambasadorkou-znacky/
Já jen tak 1-2x do roka. Děti skoro každý den.
Jak kdy, ale alespoň jednou týdně.
Když je nálada a čas🙂
Holky skoro kazdy den a ja krome menstruace temer taky🙂 je to takova moje dvacetiminutovka o samote 🙂
Tak možná jednou za rok
Já si dám vanu jednou týdně, manžel vůbec a dcera se koupe jen vaně, aby si tam mohla hrát 🤩
Nejčastěji si vanu dávám jako uvolnění, když mě bolí hlava. A pak na podzim a v zimě, když přijdeme třeba promrzlí z venku 😍
Jen tak jednou za měsíc bohužel, dcery každý den
Dřív častěji, teď tak jednou za 2 měsíce.
Minimálně dvakrát do týdne
Tak 1x do měsíce, děti 1x týdně
Já tak jednou za týden, děti obden
Výjimečně 😁
Ale děti téměř každý den, kór když mají různé blbůstky do vany 🤩😁
Popravdě vůbec 🤣a děti při umývání vlasu
Já vůbec, děti tak jednou týdně.
Od podzimu do jara si ji dopřávám alespoň 1x týdně, protože je mi věčně zima a horká koupel je na zahřátí nejlepší. Syn tak jednou týdně o víkendu, kdy má prý více času 😀
Kluci tak 2x týdně, já 2x za rok
Podle nálady, ale jednou týdně určitě 🙂 V zimě je to asi častěji, v létě se převážně sprchuji.
Koupel si dopřávám vždy, když chci relaxovat. Tak jednou za 14 dní.
Aspoň 1x za týždeň. V zime aj častejšie 😊
Ze začátku těhotenství vůbec, kvůli teploty vody, abych se neprehřála. Ale teď jsem v 31 týdnu a dávám si alespoň 1x za týden na uvolnění zad. Myslím, že mě konci těhotenství to bude častěji ☺️🙌
Dřív skoro pořád, teď tak 1x za měsíc.
Zcela výjimečně , v naprosté většině jen sprcha
Já jsem sprchová, ale vanu si dám tak jednou za měsíc. Děti se koupou každý den 😊
Dřív častěji, teď tak jednou měsíčně, ale o to víc si to užívám.🙂
Zatím vůbec, vanu v bytě nemáme. Ale až se přestěhujeme konečně do domečku, těším se na to. ❤️
Určitě aspoň 1x týdně, je to pro mě úžasný relax 😊
2x týdně. Děti každý den.
Každý den si dopravam vanu.
Miluji ji, umřela bych bez ní. Joooo a děti to Maj po mně😀.
Manžel co se sprchuje, nechape
Většinou v zimě když je trochu klid od děti ale moc často ne za celou zimu max 6-10
Já tak párkrát do roka jen, jsem sprchovací typ 🚿. Ale děti se čachtají jak kačeny několikrát v týdnu 🛁🦆
Já vůbec, nemám ráda když mi trčí nohy nebo něco jiného 🤣 manžel si vanu-wellness dopřává jednou týdně to je vždy na 2 hoďky. A děti tak 3-4 do týdne.
Jen občas v zimě na zahřátí, jinak mám radši sprchu. Ale manžel je ve vaně každý den🤦♀️😀
My vanu nemáme, proto když jedeme s manželem někde na wellness, hledám ubytování s vanou.. koupím pěnu a při každé příležitosti se rochním 🤣
jednou týdně
Kdykoliv to jde 🙂. Klidně několikrát týdně.. 🙂
Já vanu nestíhám. Když se k ní dostanu tak 3x 4x za rok je to pro mě jako wellness.🤣🤣🤣 Dcera ovšem ve vaně je každý den klidně i hodinu. Manžel se koupe taky docela často.
Když jsem bývala ještě u rodičů, tak to byla má jediná očista, teď když už jsem velká a mám sprcháč a děti, jsem ráda, když se do vany dostanu dvakrát do roka. Zato děcka ji okupují denně
V zimě často, v létě atd spíš sprchu 😊
Já minimálně, jsem ráda, že stíhám sprchu. Ale dcera ta se sprchovat odmítá a vyžaduje jen vanu a samozřejmě do ní vždycky potřebuje nějakou pěnu nebo šumivku, takže výhra by se nám moooc hodila 😁😅
Jednou týdne 😊
Já vůbec, ale dcera je schopná se naložit do vany do "rozpuštění" a manžel se ve vaně válí obden
Me zaclo vanové období. Pres leto se sprchuji, ale jakmile začne být chladněji, tak jedině vana
Moc ne, ale děti se občas koupou a samozřejmě vyžadují hodně pěny.
Drive klidne denne, ted jsem rada ,ze to muzu vynechat. Dcera je nalozena denne. 🛀
Méně než bych chtěla. Takže tak jednou za půl roku.
Tak 2x rocne 😄
Koupel ve vaně si dávám vždy v pátek, abych tak ukončila pracovní týden. A relax se vším všudy... Svíčky, víno, meditační hudba. Bohužel tak po 15ti minutách toho klidu mi do vany vleze syn a je po relaxu 😀
Vana je u nás několikrát týdně, dokonce i v létě. S mužem máme už 26 let rituál, koupeme se spolu. Pořídili jsme kvůli tomu větší vanu 🙂.
Jak se ochladí tak velmi často, miluji horkou vanu! Jen dcery ji milují také😠
Já téměř vůbec,ale dcera každý den a nejlépe s nějakým "šumákem"😅
Snažím se aspoň jednou týdně,je to můj relax a děti tam chtěli být pořád 😀.
Jednou týdně.
Tak 1 za týden a děti taky tak, v zimě trochu častěji 😄
Koupel klasickou kdy bCh nechvatala si už nepamatuji 🤣. Ale vanu používáme na koupání chlapce.
Vanu každý den, je to pro mě alespoň chvilkový relax ..
Ja tak 1x mesicne, ale deti minimalne 2x tydne
V létě vůbec ne,ale v zimě 1xtydne a děti většinou Ob den
V zimě se snažím alespoň jednou týdně
V zimě skoro každý den, v létě skoro vůbec
Dvakrát za zimu a nalezou mi do koupelny děti a chtějí si povídat 😅
V zimě ideálně 1x týdne, přes léto minimálně, četnost je hlavně závislá na vůli dítka dát mi 40 minut pro sebe 😊
Výjimečně, ale děti pravidelně co dva týdny.
Občas, ideálně s relax muzikou a svíčkami 🙂
Já tak max párkrát do roka, děti jsou ve vaně téměř denně a i když se domluvíme na rychlou sprchu, končí to napuštěnou vanou a nejlépe barevnou tabletou nebo kuličkou 😃
Přes léto jen výjimečně, v zimě někdy i 3x týdně
Denně 🙈
Jak mi čas umožní.. snažím se 1x týdně, ale reálně je to tak 1x za 14 dní.
Casto,v zime i denne.
Minimalne dvakrat tydne.
Výjimečně, je to příjemný relax.
Snažím se tak 1x týdně v zimě, přes léto se spíše sprchuji.
1x za týden
Spíše výjimečně, když je více času. Ráda ve vaně relaxuji, čtu si. Děti ale koupání ve vaně milují, ty jsou tam denně.
Ja si vanu dopreju tak 1x za 14 dni. Ale deti jsou ve vane denne a dostat je z ni je nadlidsky ukol 😁
Skoro kazdy den 🛀
Tak jednou za čtvrt roku.
Vanu jen v zimních měsících a to se příteli kroutí snad na těle vše 😁 vždy kontroluje míru vody a říká to stačí ne? Nejsme "Gatesovi"
výjimečně
1x týdně na relax 😊
Vanu si napouštím jednou za týden na relax…
My vodu recyklujeme, nejprve se umyje dcera a hraje si tam, pak si ja pripustim horkou vodu a nalozim se tam jako okurka 🤭 Byva to tak 3-4x do tydne.
Bohužel vůbec, protože máme sprcháč, ale děti se cákají ve vaničce pro miminka 😅
Děti asi 5x týdně koupel zbytek sprcha, já teď daleko méně než jsem zvyklá 🤰prý to není vhodné.. ale jinak jsem vyloženě koupelový typ 🥰 produkty DM do vany milujeme 😁
Já koupel měla tak 2x v životě, nevyhovuje mi to. Ale dcera a muž jsou vyloženě koupací typy, dcera má vanu každý den a muž min. 1x týdně.
1x. měsíčně
1x týdně jako relax
Jak se mi chce, treba loni se mi nechtelo vubec 😂😂 shrnula bych to tak 1x za rok maximálně 😂
Já nikdy, děti tak jednou týdně
2 x týdně
Kdykoli jsem u rodičů na návštěvě na chatě nebo u nich doma, takže párkrát do měsíce. Doma bohužel vanu nemáme,ale snad již brzy budem 😍
Já vanu miluji, takže minimálně jednou týdně. A už se teď těším až mi skončí šestinedělí a nalozim se do horké vany, minimálně na hodinu🤩🤩
Tak 1x ročně na dovolené, doma máme jen sprchovou vaničku (dětem na ráchaní stačí).
Vanu plnou horké vody a pěny tak tu mám jednou týdně😅 Děti každý den 😀🤷🏽♀️
Přes léto vůbec, od podzimu do jara alespoň 1x týdně.
Tak 1x týdně
Jednou za týden
Já tak jednou za 2-3 měsíce. Moc mě to nebaví. Ale děti, ty ji maji často. Spíše u nás vede sprcha.
Pravidelně jsem si vanu dopřávala na konci těhotenství s dcerou před dvěma lety.... teď jsem našla zapadlou pěnu do koupele a straaaašně se těším, až to vyjde a naložím se do vany. Ale jinak vanu moc nestíhám.
Ne tak často, jak bych chtěla a potřebovala
Aspoň 2x týdně
Přes léto vůbec, přes zimu častěji
Od podzimu do jara aspoň jednou, dvakrát týdně 🛀
Dcera skoro každý den, já jsem ráda,když to zvládnu jednou týdně 😁
Ja radeji sprchu, ale deti se koupouve vane kazdy den 🙂.
Vana je pro mě vzácnost, tak jednou za měsíc, ale děti jsou ve vaně pořád 🤣🍀
Já jednou týdně, děti každý druhý den 🙂
2x týdně 😊
Vůbec, nemám vanu a i když jsem kdysi vanu měla nikdy mne to nebavilo. 🙂
Většinou 4x do týdne, zbytek sprcha 🛀
Vůbec, zato syn se teď ráchá 100x týdně 😀
Každý den, nesnáším sprchování ve vaně
Já výjimečně, tak 1x za měsíc až dva. Ale děti často.🙂
Mám raději sprchu, takže tak jednou do měsíce,ale děti se koupou každý den.
Vanu si dám tak jednou za měsíc. Klidu doma na to moc nemám. Ale častěji si dělám jen škopíček na nohy se solí. Syn je zato milovník vany. Dcerka je atopik, tak tam musíme bohužel koupat jen rychle ve sprše, aby ji to nevysušilo.
Já výjimečně, dítě často. 🙂
Spis vyjimecne
Jednou za měsíc a děti každý den 🛀
2x-3x týdně
strašně málo, spíš přes zimu jednou za měsíc možná😉
Chtěla bych zase aspoň 1 x týdně, ale stíhám tak jednou za měsíc.
Párkrát přes zimu zvládnu 😊
Tak jednou za 14 dnů
1x týdně
Mám jen sprchový kout, takže bohužel🙂
Tak jednou za rok.
V zimních měsících téměř denně. 😁
Tak 3x za rok, ale musí se to změnit 😁
Vůbec, nesnáším to. Ale manžel a děti by pěnu do koupele využili 🙂
10x za rok vana, jinak sprcha.
Přes léto moc ne, ale na podzim a v zime určitě 2-3x týdně👍
Tak 3x týdně ♡
Tak 2-3x týdne 🙂 miluji když se můžu uvolnit a relaxovat a kort když je už podzim zima 🙂
Jednou za týden
Téměř nikdy, nemám ležení ve vaně ráda, ale děti by se koupaly nejradši každý den.
Jednou týdně určitě.
Vanu bohuzel jsme museli kvuli nedostatku vody omezit. Takze max jednou za mesic, ale za me bohuzel, ja vanu napustenou po okraj miluju
V lete vubec, v zime alespon 1x tydne.
Já málokdy. Děti od podzimu do jara1x týdně.
Naposledy jsem si napustila vanu před 5lety 😁🙈. Já raději sprchu 😉.
Já naprosto minimálně, děti se koupou denně.
Co mám děti, tak vanu nestiham.. děti nepouští celkem casto 🙂
Deti skoro každý den a já s dětmi na to není úplně klid, takže než jsem byla po prvé těhotná, což je 6 let.
Jednou týdně
Ja pouze sprchu, deti si vanu uzivaji jednou, dvakrat tydne, jinak sprcha 🙂
Vanu vůbec, pouze sprcha, ale děti vanu miluji...užívají si ji tak 2x do týdne..jinak taky sprcha 😁
V zimě tak 1x týdně. Mimo zimní období minimálně 😊
Tak 1-2x ročně.
Uz dlouho ne, párkrát do roka.
1-2x do týdne
V zimě min jednou za týden. Jinak méně.
Já nikdy,pouze se sprchuji🤣
Vůbec. Nesnáším ležení ve vaně 😆
Děti 1x za týden, já maximálně 1x za rok 🛀
Většinou 2x měsíčně, v zimě častěji
Já se nekoupu, pouze se sprchuji.
Vanu využívají pouze děti. 😉
Výjimečně, využívám sprchu
Vubec,u nas je vana jenom pro deti😄
Vůbec, raději sprchu
Dvakrát v dospělém životě a to když jsem vyhanela děti z bříška 😁 děti několikrát týdně 🥰
Přes léto snad vůbec, ale jak přijde chladno, tak minimálně jednou týdně 🙂
každý den
Jednou týdně. 🙂
Upřednostňuji sprchu.
Jednou týdně 🍀
Většinou jednou týdně.
já vůbec, děti denně
Když mám čas a děti dovolí 😁, především v zimním období častěji 🙂
Tak 2x do týdne, když jde vše tak jak má 🙂
Jednou za týden
Jednou týdně, většinou o víkendu, je to pro mě nejlepší relax.
1 za měsíc
Vůbec ale děti 1x týdně
Jednou až dvakrát měsíčně.
Alespoň 2-3x týdně 🥰
Já tak 1-2* do roka. Není čas😢😁
od studeného podzimu do jara tak 1x za 14 dnů
Od podzimu do jara každý týden. Jsem hodně vanova🙂)).
Jednou možná dvakrát ročně 😀
Tak 1x týdně
Tak 1x za rok. Nez se vykoupou nasi 4 kluci, tak na me většinou nezbude tepla voda a to mame fakt velkej bojler😅 a pak nez tu vanu po nich dam kolikrat do kupy (milujou sliz a podobny chutovky), tak me prejde chut😁
každý den
Já teda výjimečně třeba jednou do měsíce, ale děti denně
Před dítětem tak jednou týdně. Po dítěti jsem ráda když je to jednou za měsíc 🤣😂
denně 🙂
Těměř každý den. Sprcha výjimečně
Občas v zime.
Často, skoro denně. Syn každý den.
Vanu si dopřávám téměř denně.
Vyjimecne, kdyz boli zada. Ale deti nekolikrat tydne 🙂
Přes zimu jednou týdně, je to takový můj rituál a hodinka klidu a pohody 😊
Asi tak jednou za dva měsíce 🙂
jen u babicky 😅 doma mame sprchu a detskou vanicku 😄
nekolikrat tydne 🙂
Výjimečně, tak 1xrocne 😁ale děti v zimě často s kupou pěny 😉☺️
Děti téměř každý den, tam je spotřeba z DM vážně veliká. Já aspoň 1x týdně, teď díky úrazům mám mezeru a už se do vany vážně těším 🤩🤩 dostala sem novou pěnu do koupele
Děti se koupou moc rádi, já raději sprchu 🌷
Máme jenom vanu, takže každý den 😁
Co manžel dokončil velký sprchový kout a narodila se druhá dcerka, tak jsem si koupel ve vaně neužila. Ale už nám holky poodrostly a tak se těším, až jim připravím koupel ve velké vaně s tou rozpustnou koulí s hračkou. A těším se, až si zas taky užiju občas voňavou koupel.
V podstatě každý den, je to pro mě určitá forma relaxu po celém dni, mít svých 15-20 min jen pro sebe v klidu.
Nikdy, jen se sprchuji😊
Ve vaně se koupu denně, ale ne vždy to je koupel ve smyslu relaxu , kolikrát není čas ani síly;)
Cca 1 za 14 dní si dopřeju pořádný relax.
Já se spíš jen sprchuji, teď v těhotenství zvlášť. Syn si dopřává koupel s tatínkem dělají u toho kravinky. 🙈
Každý den. Miluju to.
Koupel ve vaně si dopřávám jednou za týden.
Bohužel, koupel nestíhám, mám dvě malé děti...
Cca 1x za čtrnáct dní...
Vanu nemame,takze jen,kdyz jsme u babicky..
Dřív s dcerou skoro každý den... Teď jsem teda 2 měsíce po porodu a vana bude dnes konečně 🥳
V létě minimálně, ale co začal podzim stíhám to s dcerkou minimálně 3krát týdně, protože jak jinak se zabavit, když venku je zima a ve vaně teplo 🛀🧼🧽
Přes zimní období tak 1-2krat za týden 😁
Já ani jednou, protože máme jen sprcháč 🙂. A syn, jelikož máme dětskou vaničku, tak každý den 🙂
tak 1x za rok, když jsem s dětma u rodičů na "prázdninách" 😅 ale dětičky si to zatím užívají i v malé vaničce 🙂
vanu si napouštím každý druhý den 🙂
Kvůli těhotenství teď vůbec, ale už se těším jak si ke konci vanu napustím 😄
Vanu jsem pred tehotenstvim milovala a poradne horkou, s vyluhem z hermanku, ted jsem v II.trimestru a tak uvidim, jestli se postupne do koupele odvazim nebo az v pozdejsim stadiu tehotenstvi 🙂 vyslovene horkou koupel, na kterou jsem byla zvykla, mi ted zakazala lekarka. ALe urcite se k tomu zase vratim casem.
Kazdy den🙂
V létě se raději sprchuju, ale jak začne sychravé počasí vyhrává vana. Takže vlastně od podzimu do jara jen vana 🤣
Vanu se snažím si dopřát alespoň 3x týdně 👍 ale poslední dobou není moc čas, tak bohužel vítězí sprcha
Já jsem zimomřivka takže klidně každý den 😁
Podzim/zima tak 1x za mesic
Tak 1x za mesic, vana je u nás okupována výhradně dětmi, ja mám raději sprcháč 😉
Ted uz skoro vubec. A hlavne jsou ve vane vecne nalozene deti🙂
Já skoro vůbec 🤦♀️
Dřív každou chvilku, teď tak 1x za měsíc 😬
Vanu plnou vody a pěny si dopřávám cca jednou za 3 týdny 😀
Výjimečně....raději používám sprchu
Děti jednou za týden. Já koupel milovala, od té doby, co máme sprchu i vanu jsem byla ve vaně jen 1x, a byla mi zima, takže se jen sprchuji. Manžel taky jen sprcha.
Bohužel téměř vůbec, jen sprcha
Min. 2x tydne ☺️
V zimě jednou za týden, v létě jen sprcha.
Spíše v zimě...podle chuti a nálady .
jednou za kvartál 😀 A podle nálady.
Min. 1x za týden
Každý den 😀
Nikdy. Nemám na ni čas
co dva týdny ...
Tak 1x za 14 dní
Co mám děti tak vanu nestíhám, ale nebylo by špatné to zavést 😀
Většinou jen 1x týdne a to v nedeli.Pokud jsem ale nachlazena, naparim se v ní.
Se synkem si napoustime vanu každý den, ne tedy plnou. Sama si vanu moc nedávám
Tak 2x za rok.
S ohledem na večerní šrumec jsem ráda, když vlezu rychle do sprchy 😅 ale máme doma malýho vodníka, kterej si vanu neodepře ani jeden den (kromě nemoci).
Snažím se vždy jednou týdně, je to má chvilka relaxu
Podzim,zima a jaro jednou týdně, v létě vůbec. Děti ob den celoročně.
Děti jednou za týden, já nikdy.
Už ani nevím, sprchuju se.
Kvůli exému už málokdy, ale děti skoro pořád.
každá den, to je naše jedna neekologická neřest. děti si tam rády hrají a já se taky v noci ráda natáhnu do vany třeba s knížkou
Miluju vanu, tak že obden. V zimě hlavně horkou, abych si zahřála kosti 😁
Tak 2x za rok
naprosto minimálně, většinou se chodím mýt dost pozdě, tak už jen rychlá sprcha
Děti několikrát týdně, já cca dvakrát za rok.
Určitě tak 3-4x do měsíce 🙂 miluju vanu a hlavně na podzim a v zimě 🙂
Já tak 5x do roka a dítě denně 😉
tak 2x měsíčně
v zimě tak jednou týdně 🙂
Já nikdy 😅 anebo mozna 1x do roka a mala ta miluje koupel se sumivou kouli 😁
Když je nálada a spíš přes zimu. Miluju opravdu horkou vanu.
Já tak jednou do roka, ale děti téměř denně
Jen tak třikrát do roka my vanu nemáme máme sprchu s vaničkou pro děti.Takze jen na dovolený a nebo u našich na chalupě.
V zime casto. V lete vubec
Ne tak částo, jak bych chtěla
Vždy,keď sa dá. Čo nie je často 🙂
Pres leto vubec, ale v zime si moc rada najdu na vanu casu, nejlepe ve spolecnosti pritele a dobreho vinka 🙃 Nicmene dcerka ma priblizne obden vanu-ta se ma nejlip 🤩
Děti obden a já za posledních pět let jsem ráda, když stihnu rychlou sprchu 😁
Každý den 🛀🏼🤭
Vana je pro mne svátek - takže výjimečně, tak jednou za 2 měsíce
Jednou za rok,kdyz me deti nechaji,ale.vetsinou se stejne pridaji a naskacou mi do vany
Koupel si moc nedopřávám, sprchuji se a nakonec střídavá sprcha studená-teplá - otužování 😀
koupel si dopřávají spíš naše děti, ale 1-2x za rok se k tomu také dostanu🙂
Koupel si dopřeji maximálně 1x za rok. Někdy ani to ne :/
Jen když venku fakt hodně vymrznu..jinak vůbec.
Málo, málo, málo 🤦 tak jednou za rok, není čas. Ale dcera téměř každý den.
Děti každý den já jen když mi je zima a potřebuji se prohřát
Přes leto spíš rychlá sprcha, ale s nástupem podzimu skoro každý den😍
Kdykoli mám na to čas a prostor, naštěstí je to většinou tak jednou za týden za dva, nejhůř jednou za měsíc.
Dcera by do vany chtěla aspoň 3x denně😆
Minimálně jednou týdně.
1x za měsíc, děti 1x do týdne. Jsme naučeni na sprchu, tak by jsme si další koupel výhrou zpříjemnili
Málokdy, asi dvakrát do roka.
Upřímně děti jí mají skoro denně, ale já tak jednou za rok 😕 , nějak není čas, ale už si pár dní říkám, že už by to chtělo. Nejen sprchu.
Možná 1x za rok/ dva. Děti téměř denně.
Aspoň 1x týdně 🤩
Sobě plnou vanu horké vody a s pěnou tak 3x měsíčně. Děti se koupou rády a skoro denně. Jen když se fakt přijde pozdě domů tak jdou pod sprchu.
asi 2x do měsíce
zřídka kdy,tak 1x měsíčně, děti ji mají mnohem častěji 😃
1x za týden,14dni ..jak kdy 😉
Každý druhý den 😄 a stejně tak aji děti
přibližně dvakrát do týdne
Jednou ročně 🙈. Ale děti jsou ve vaně pořád, hlavně batole, to je potápka obecná a cachtá se pořád 😂.
Asi tak 1x za 5 let. Vzdycky se na to tesim a pak me je z toho soufl. Ale detska 1x tydne
Soukromou vanu mám tak jednou za 3 měsíce. Syn se koupe každý druhý den a jelikož je ještě malý a my máme rohovou hlubokou vanu, musím tam chodit s ním, jinak bych ho nebyla schopná umýt, jenže to se namočím sotva do pasu...
Aspon 1x tydne musi byt 💕🍀
Přes léto 1-2x měsíčně, ale jakmile se ochladí, tak klidně i 2x týdně...horká vana je jediné místo, kde se dostatečně prohřeju 😊
1x týdně, ale poslední asi 4 měsíce stíhám tak leda sprchu, ale vanu miluji, i když jsem bydlela v 1+1 musela rám být krásná velká vana😊 knížku a kafe k tomu a 2 až 3 hodiny o mně nikdo neví 🙈
Já tak 1-2x za rok. Děti tak 3x týdně z toho jednou s pěnou nebo něčím obdobným
V zimě každý den skoro. V teplém období tak 2x za měsíc.
Cca 1 týdně
Jsem 31letá maminka 8lettè Karolínky která koupele ve vani miluje,chodí se koupat co druhý den do vany, obden se sprchuje. A 9 měsíční Kristýnky s kterou si většinou zase koupele užívám já. Kristýnka vodu přímo zbožňuje a stačí jen říct čachi , čachi nebo stačí když slyší jen téct vodu a už si to namíří do koupelny a batolí se dokud se vody alespoň nedotkne. Spolu se chodíme koupat také obden. V létě jsme se koupali všichni spolu každý den,jelikož jsme obě byli spocenè, špinavé a po koupeli nám bylo lépe.
Bohužel vanu nemáme takže si vaničky užívá každý den jen syn a my si musíme vystačit se sprchou 😔
Výjimečně
Tak jednou za rok.
Nikdy
U nás děti tak třikrát do týdne, jinak jen sprcha.. Já přes podzim a zimu tak jednou do týdne, když je čas 😀 ale určitě bych brala víckrát 😜
Tak 2x do roka, moc to nemám ráda.
já bych si koupel dopřávala pořád, ale nemáme vanu, takže jen když jedeme k rodině :D Ale malé dceři dopřávám několikrát do týdne ve vaničce 🙂
Dříve jsem se koupala ve vaně hodně často, nyní tak jednou za půl roku, nějak to s dětmi častěji nestíhám a místo toho se sprchuji 🙂 zato děti vanu milují
Teď bohužel velmi výjimečně... 😔
Děti takřka denně, manžel min. jednou týdně a já jestli jednou do měsíce v zimním období, tak je to hodně.. upřednostňuji sprchu 🙂
Dříve jsem se si užívala vanu častěji hlavně v zimě. Ráda jsem si ji napustila hodně teplou vodou s pěnou a k tomu nějaká dobrá knížka. Teď zcela výmečně. Je možné, že se to zase změní.
většinou každý týden
Já se spíš sprchuji, ale moji kluci si užívají vanu každý den... a co má ten starší nějaké blbiny do vany, tak ještě víc 👍😁
Vždy když potřebuji relax a chvilku klidu pro sebe
Já vanu nesnáším, raději sprchu. Děti vanu milují.
Vzdy se sprchuju😉
Obden 🙂
já vůbec, máme jen vyvýšený sprchový kout, ale děti se koupou téměř denně
V zimě si tak 1x za měsíc dopřeji relax a užívám si to, v létě vůbec 🙂
snazim se alespon 2x za mesic, ale vetsinou to nevyjde
Děti každý den,ja cca obden😊
Jednou týdně, ale není to taková ta klasická relaxační koupel s hodně vody a pěnou.
deti 1x tydne a ja take 🙂
Asi to záleží na ročním období. V létě se pouze sprchuji, ale v zimě si dopřávám každý den koupel. Někdy s pěnou, někdy se solí. No miluju to.
Děti často ale já tak jednou za rok
Mám to jako odpočinkový rituál od manžela a syna. Jednou za týden si zapálím svíčky, napustím plnou, horkou vanu s pěnou a relaxuju 😊
Momentálně docela málo, tak jednou za 14 dní, jinak jsem vždy byla spíše vanový tip. 😊
Já málo, miluju sprchu... Muž a děti jsou milovníci vanového potěšení...
málo, není klid, pořád mě někdo otravuje 😎
Miluju vanu, dopřávám si ji alespoň jednou týdně, když je čas 😄
Já tak 1x - 2x ročně, dcery skoro každý den
Skoro každý den 🙂 tedy hlavně pokud je nálada. Jinak tepla vana a svíčky je prostě nejlepší relax 🙂
Děti👶🧒🧒 🧼🛀se koupou každý den a já relaxuji ve vaně co druhej den střídám to ze sprchou🛀👱♀️🍀
Já se sprchuji, koupel nemám ráda. Ale všichni 4 chlapi doma se rádi koupou.
Mám období, kdy si dávám vanu denně. Zhruba tak podzim, zima, jaro 😅
Já, tak jednou za rok😅 ale děti by se koupali každý den 😁
Děti každý den, já stíhám jen o víkendu
Já jsem si při dvou dětech už hodně dlouho vanu nedopřála, ale děti to zvládnou tak 3x týdně 🙂
Kazdy den 😍
jednou za půl roku
Asi jednou za mesic 🛁
Deti skoro každý deň. Milujú vodu a hlavne keď v nej môžu blaznit. A my s manželom sa skôr sprchujeme. 🙂
Tak 2x tydne.
1x týdně, o víkendu
Děti 2-3x týdně, já párkrát do roka
tak 2x do roka. Děti ale vanění milujou, jsou tam každou chvíli.
Já tak 1x měsíčně, ale dcera skoro každý den.
Já jsem ve vaně nebyla už ani nepamatuju. Ale děti si to užívají.
Jednou týdně jako relax, většinou o víkendu.
Já jednou, maximálně dvakrát za měsíc. Děti obden, jednou sprchujeme, jednou koupačka. Manžel zvládá tak jednou za rok 😀
Co jsem těhotná v rizikovém, tak se nekoupu. Ale jinak to bylo 1-3x do měsíce. Jak kdy. 😊
Asi tak 1x za rok 😅
Aspoň 1x týdně ,ale ne vždy to vyjde ☺️
Jednou za měsíc,ale raději bych jednou týdně🙂
obden
S manželem dvakrát týdně a děti denně 🛁
Na vanu nemam cas, tak jen sprcha... ale synove se rochni denně 🛀🐳🐠
Jednou týdně cca
Děti denně, já tak 2x do roka 🙂
Já osobně vůbec.
Já tak jednou za měsíc. Ale děti si napouští vanu dost často. Mladší syn chodí do vany s potápěcími brýlemi.
jednou týdně, většinou v sobotu, když mám víc času
Výjimečně.
Já sama nikdy, protože se mi tam vždy nacpe mladší dcera 😁
1x za měsíc cca
Vzhledem k tomu, že mám dvě malinké děti, tak bohužel koupel jako takovou už nestíhám vůbec, i když dříve jsem se ráda rochnila v horké vaně, tak minimálně jednou za týden 😍 Nyní si každý večer dopřeju jen tu rychlou sprchu...
Jen výjimečně
Denně,sama s knihou
Bohužel já jen sem tam, tak 2x do měsíce. Ale dcera vodu miluje, tak se koupe někdy každý den, nědy ob den🙂
Většinou 2x týdně 🤩 je to takový můj relax po celém dni 🙏…. Je ale i týden kdy mě naše mládě nenecha a dáváme si vanu spolu ♥️
Často. Je to jediné místo kde čtu knížky, takže když mám dobrou knihu, jsem tam každý den.😅
Tak jednou týdně, většinou stihnu jen sprchu 😊
Poslední dobou (od té doby, co mám děti - takže už 11 let! čím dál tím méně. Přitom ji zbožňuju 👍 Když už se zadaří, tak mě děti nenechají v klidu 🙈 Ta mladší se tam nasáčkuje ke mně a starší se mnou potřebuje rozebírat taktiku na fotbal 🙈
Každý den🙂
1-2x týdně
Jednou za rok a ještě mi tam vlezou děti 😁
My máme sprchu, chtěla bych vanu. Ale ráda cestuji a když tam je vana, tak si ji dopřeji každý den.
Většinou ob den... miluji ten relax 🙂
Se dvěma dětma vanu nestiham. Takže asi tak párkrát do roka.
Děti skoro každý den, ale my (rodiče) jednou za čas.
Dávám si ji párkrát do roka, hlavně v zimě, když se potřebuji rozehřát 🙂
Kdykoliv to jde, je to relax 🙂 Dcera taktéž, hlavně když má nějaké přípravky, každý den něco jiného 🙂
Dcery ob den, já tak jednou za dva měsíce..
Výjimečně skrz čas, ale tak jednou týdně se snažím. 😊
cca jednou týdně
Uz nikdy neb do domu jsme se rozhodli vanu nedat 🙂 A ani predtim jsem ji nevyhledavala
Odpovim takhle - Co to jde 🙂 jakmile je cas a moznost jse. ve vane, s detma ci bez nich (tak 10 minut, nez prijdou ma to, kde jsem 🙂)
Asi jednou za měsíc
jaro, léto sprcha .. podzim a, zima vana 🙂
Tak 2x za rok. Vanu máme, ale z časových důvodů se v ní jen sprchuji. Ale teď mě to tak naladilo, že si jí asi brzy dopřeji 🙂
Tak často, jak jen to jde
Jednou týdně
Dvakrát týdně
Pokud nemám ms, tak si koupel dopřávám obden, protože horká voda mi pomáhá na bolavá záda a co si budeme povídat, je to relax 🛁
V zimě aspoň jednou za dva týdny; v létě výjimečně, když potřebuju fakt pořádný relax.
Velmi zřídka, není čas. :(
maximálně jednou týdně, vždy vlezu do vany po dětech 🙂
Minimálně jednou týdně, děti tak každý druhý den 🙂
Průměrně tak jednou za měsíc se mi poštěstí a můžu se do vany naložit i já 🙂
Já vanu tak jednou, dvakrát týdně, jinak sprcha
Tady v tom se bohuzel odbyvam, uz si ani nepamatuji kdy naposledy jsem byla ve vane, vzdy jen rychla sprcha🤷♀️
3x týdně se spolukoupajícím. Ten se mění, buď nejmladší syn nebo kotě, které miluje vodu pomalu víc než jídlo. Bože, já se těším, až si ji jednou dám sama ještě horkou.
Koupel si dávám jednou za 14 dní maximálně 😬 vic nejak nestiham 😬😄
Já výjimečně, ale děti pravidelně každou neděli, v zimě i 2x. 🙂
Když to stihnu jednou za měsíc, tak jsem spokojená. Děti si dopřávají za mě. ☺️
Já sama si dopřeji koupel ve vaně velmi málo, ale mé děti cachtání milují.
Moc často ne, spis děti se rady cachtaji :D
Jé no kéž bych se koupala stejně často jako mé dítě, ale vyjde mi to opravdu jen jednou za čas. 😃
Jednou za půl roku 😅 ale děti 2x týdně😁😊
Jednou za čas a děti každý den 🙂
Donedávna, ještě každý den… teď máme jen sprcháč, ale hlubší, syn normálně napouští, jako maličkou vanu. Dokonce jsme tam byli, už oba spolu😂🤣.
Já tak dvakrát do roka, děti dvakrát týdně. 🐳
Dítě 2x týdne a já zřídka.
Idealne denne, aspon 20min v horke vode a tichu.. realita je trochu jinde 🙈🤣
Děti skoro denně, já v zimě tak jednou za týden - dva a v létě méně
Já tak dvakrát do roka a moje malé holky, tak 1-2 krát týdně. 😊
Kdysi každý týden,ale teď s dětmi si ani nepamatuji kdy naposled 😃
Ja už vůbec, ale za to dětí každou neděli 😊
Tak jednou za měsíc, ale brala bych častěji 😁
Za posledních 5 let vůbec, ale děti obden 😇
Já tak 3x týdne a syn skoro každý den.
Děti každý den a já párkrát do roka.
Denně 😊👌
Děti často, já výjimečně
Jednou měsíčně
Děti obden a já jsem ráda že jednou za měsíc ☺️
Stále se do vany chystám a stále se do ní nemůžu dostat... Starší co druhý den, mladší 2x do týdne. A užívají si to i za mě 😁
Teď často, po několika letech máme konečně od října vanu 😍 děti obden, my tak 2x týdně
výjimečně🙂
Koupel stihnu tak jednou za 14 dní. Nějak schází čas. 😅
Koupel denně, někdy delší, většinou rychlovka.
Já osobně si vanu užiji tak jednou za měsíc. Děti se ve vaně cachtaji ob den 😁.
Vůbec, dcera občas
Na jaře a v létě vůbec, přes podzim a zimu cca 1x za 14 dní
Syn se koupe ve vaně každý den, já si ji dopřávám dvakrát týdně když prcek a čas dovolí 🙂
upřednostňuji koupel přes sprchou, takže se koupu velmi často 🙂
To už je hodně dávno, kdy jsem se naposledy koupala ve vaně, to jsem snad byla ještě dítě. Radši se sprchuju, ale děti mají vanu tak 2x do týdne.
Vanu si dopřeju každý den, jsem těhotná a jedině teplá voda pomáhá mi na bolesti 🙂
jednou týdně
Za mě to stihaji děti a to skoro každý den.
A hlavně když jdeme do dm a syn mi začne do košíku dávat barevne koule,praskajíci koupel,koupel s překvapení,pěna do koupele,a barevná fontana.
No nakupte mu to když na vas zamrka těma krásnýma očima a řekne " mami vždyť už doma nic nemame"
Ikdyz doma máme vždy něco do vany..
Toto by udělalo dětem velikanskou radost
Děti denně. Já tak 2x do roka 😀
Kdyz jsme rekonstruovali byt pred cca 8 lety, hrozne jsem chtela vanu, manzel chtel sprchovy kout... mame vanu... a ja se v ni za tech 8 let koupala presne jednou 🙈😀 jinak se sprchuju... Ale deti koupeme pravidelne, takze vany nelituju 😀
Vanu si dopravam cca 1x tydne
Vanu bohuzel nemame, takze tak 2x rocne u nasich, kdyz tam prespavam 😀 deti se tam koupou casteji a velmi si to uzivaji 😁
Výjimečně, když potřebuju zresetovat hlavu, nebo v tomhle počasí zahřát.
Malo, tak 6 x do roka (hlavne v zime). Deti ale casto, radi si ve vane hraji
Relaxacni koupel nikdy,beznou koupel ve vane denne..
Dopřávám si ji každý víkend. Stejně tak partner i syn. Zbytek týdne není tolik času, tak používáme sprchu.
Já jsem absolutně vanový typ, takže přes zimu každou volnou chvilku, co to jde 😅
Já tak jednou do roka v zimě, děti častěji ;)
Jak to jen jde 😅a děti dovolí
Vanu zabraly deti, takže jen sprcha.
Já vůbec, nejsem vanový typ.. ale manžel tam vydrží i 2 hodiny 😀
Skoro denně
Jednou do týdne určitě 🙂
vana tak 1za rok😝, ale dcera koupání miluje
Ideálně jednou za 2 max 3 dny a hezky s knížkou 🙂
V létě vůbec, přes zimu tak 1-2x do měsíce, když je cas😊
Děti často. Od března máme v koupelně i vanu a já tam ještě nebyla. Ale v zimě tam budu asi každý den 😂je to nejteplejší místnost v domě 😁
Tak jednou měsíčně 😀
Každý den 😉
V létě vůbec, podzim/zima 1x týdně. Děti několikrát týdně 😁
Každý den..
Podzim, zima 2 - 3 x týdně
1x za půl roku
Jsem tým sprcha, ale když už, tak horká vana jednou za půl roku potěší!
Co se narodilo treti, nejmenší, dite, tak jsem ji za 3,5 roku měla jen 2x 🥺. Jsem rada ze stíhám rychlou sprchu 😕
Já každý týden, vydržím tam minimálně hodinu a půl 😉
Kazdy den
máme jen sprchu, takže si bohužel vanu neužívám vůbec 😠
Jak často? No né tak často, jak bych chtěla..Tři děti mi moc času na vanu nedopřejí..Já bych ráda alespoň jednou za týden, ale je to spíš jednou za rok.
Ja vetsinou tak 1-2x tydne. Rada se nahrivam 😁
Ja alespoň 1x za týden, ale dítě a přítel denně 🙂
5x do roka
Tak 2x do měsíce 🤔
1-2 do měsíce, někdy ani to ne. 😅 Ale děti a chlap věčně.
Tak 2-3 x za zimu.
2-3 tydne, miluju to 🥰
pouze v zimě a celkem třikrát za rok
Jednou za sto let a už to mám vybrané😆. U nás se koupe chlap.
Jednou za týden, většinou v pátek nebo o víkendu 😊
Před dětmi každý den, teď s dětmi jsem ráda, když mám na to klid 1x týdně 😁🫣
Jen výjimečně, raději se sprchuji, ale syn mě statečně zastoupí, on vanu přímo miluje 😊
Já tak jednou za měsíc až dva 🙈 za to děti víceméně každý den, jen když přijdeme nějak později domů tak rychlá sprcha.
Od té doby co mám děti, tak klidně každý den... Je to ten správný relax po celém tím dni 😊
Tak jednou za mesic 😊
Koupel mám ráda. Občas si vlezu do vany po dětech. Jen si přidám horkou vodu. To je tak jednou za 3 měsíce. Víc ne kvůli financím. Ale kdyby voda nebyla drahá a nebylo ji na světě málo, tak bych se rochnila klidně každý týden.
Tak často jak to jen jde, alespoň jednou týdně 🙏
Já opravdu výjimečně, ale dcery by mohly být ve vaně každý večer. Zejména, pokud máme doma tabletu nebo šumivou kouli do vany z dmka 😁
Já tak 1x za 2 měsíce.Rada bych častěji,ale máme v koupelně zimu.
Já tak 1x do roka. Kluci téměř denně.
Přes zimu tak 1x za 14 dni.
2x za rok, není čas,ale miluji to
Vanu? Tak snažím se aspoň jednou za 14dni až měsíc o víkendu, když děti pohlídá manžel 😁 Jinak není bohužel čas a musí být rychla sprcha 😁 Za to děti se tam vyvaluji každý večer 😅

stihám ji tak jednou za 14 dní, ale brala bych ji častěji 🙂