Jablko se skořicí 😋
bez s citronem
Černý a vánoční nebo zimní
heřmánkovy😉
Zazvorový je teď top 😊
Earl grey a černý se zázvorem
Hermankovy
Ovocny a nebo jablicko skorice😍😍hlavne ted v zime 👍
Rakytník se zázvorem
Ovocny, pripadne cerny s medem
Černý s citronem, jablko skořice 🙂
Ovocný, nejlépe jahodový.
Mátový 🙂
Ovocný
Matovy
Zelený
Jahody se smetanou 😀
Pomeranč s černým bezem, nebo se skořicí 😋
Ovocný všeho druhu
Různé bylinkové, např. směs Dobré ráno od DM🙂 nebo Roiboos
Rakytnik a nebo brusinka 🥰
Ibišek
Pomelo😍
Zeleny
Ovocný
Ovocný od Pickwicku
Roiboos🙂
černý a jahodový 👍
Ovocný
Zelený Sencha.
Mám ráda jakýkoliv,kde je skořice ☺️
Nejradši mám černý čaj s medem a citronem
Rakytník, zázvor
Bezový květ s citronem, mátový
Zazvorovy 😍
Černý s citronem
Magic moments. Nevím co tam dávají, ale je to boží. 😁
Rooibos čistý nebo s jakoukoliv příchutí 🙂👍
Pomerančový 🍊
Miluju ovocné ❤️
Vánoční, zimní, mátový
Zázvor nebo máte 👍
Mám ráda ovocné čaje.
Záleží na příležitosti, ale těším se na vánoční směsi
Šípkovy
Mám ráda bilynky, vánoční...a ráda ochutnavam novinky...
Ochucený černy nebo ovocný
Zelený s jasmínem
Bezinkový s citronem 🙂
Čaj s citronem.
Jsem čajoholik, takže všechny😂 Ale nejčastěji si dělám asi heřmánkový.....
Miluju zázvorový čaj...a zvlášť v zimě 🙂
Ovocný čaj, teď v zimě hodně ty vánoční příchuťe s vůní skořice
Pomerančový pak mátový
Miluji sypane ovocne caje
Zelený
Zelený, bílý, Earl Grey
Mám ráda Earl Grey a jakékoliv bylinky
švestkový
Zimni caj od pana Gresika, chut jako svaracek
Rooibos s karamelem
Roibos čistý.
Bez s citrónem
U nás vede hermanek
Ovocný čaj s medem
Heřmánkový, kopřivový, bancha 😋
Medový rooibos 🙂
Brusinkový 🙂
Zelený čaj
Černý čaj
Mám ráda ovocné - jahodovy, pomerančovy. Teď ale nejvíce piji kojící 😀
Kojící čaje jsou výborné
Černý čaj
Zelený s opuncií
Hruška s meduňkou
Šípkový
Ráno musím mít ovocný, večer většinou nějaký speciální😍 tento by se skvěle hodil 👍. Co nepozru je jablko se skořicí
Winter time
Jablko se skorici
Mátový, kdysi jsem pila kvůli zažívání a tak jsem si na něj zvyklá,že ho piju dodnes,jak teplý v zimě,tak i chlazený v létě.
Roiboos
Materidouska 🙂
Ovocné čaje - nejlépe citrusove
Borůvka s ostružinou.
Zelený s jasminem ❤️
Rooibos
Nejraději mám zelený čaj.
Jablko- skořice
Já čaje nepiju ale tento bych věnovala své mamince.
Kvalitní černý
Ovocný nebo heřmánek
Černý
Černý nebo jakýkoliv ovocný
Zázvorový 😊
Zelený
Černý čaj s mlékem 😉
Mám oblíbené dvě příchutě, které dokupuju pořád dokola a to heřmánek s citronem a medem a hrušku s karamelem. Mňam 😋
Jasmínový
jakýkoliv roibos
Černý 🙂
nejraději mám zelený s opuncií
Bylinkový, ten co vždy dělala babička, špetku mateřídoušky, kousek bezu, špetka lipového květu, špetka třezalky a špetka dalších a dalších bylinek, byl jedinečný svou chutí, vůní a dětstvím.
Earl Grey
Zeleny, matovy nebo rooibos.
Ovocny a pomalu budeme prechazet na vanocni, at se naladime ☺️
Ovocný
Ja caj vypiju jen, kdyz uz umiram 😂 ale mamce by radost udelal, miluje ovocne caje
Citron s bezinkou
Já miluji kojící čaje 🙂
malinový s citronem
Černý s medem a citronem
Vždy ovocné 🙂
Mě nejvíc chutnají kojící 🤭
ovocna dnes lesní,zahradní,vanilka
jasmínový
Heřmánkový
Černý čaj a citronem a medem 🙂
Mátový a ovocné čaje 🙂
Aktuálně těhotenský čaj, ale jinak mám nejraději zelený čaj s citronem 🙂
Malinový 😊
miluji všechny ovocné a bylinkové čaje. Ještě zkousnu černý, ale se zeleným kamarádka asi nikdy nebudu
Roiboos
Zázvorový 🙂
Černý s medem a citronem
Jakýkoliv ovocný červený
Nejraději mám černý čaj. Z ovocných malinový.
Mam rada jakykoliv bylinkovy nebo zeleny s mangem 🙂
V zimě si teď nejradši dávám zelený čaj s čerstvě vymackanym citrónem, a na návštěvě si beru jakýkoliv ovocný .
Bylinkové čaje- meduňkový, mátový.
Černý čaj s medem a citronem🙂
Ovocný 🍓🍒🫐
Ovocné - úplně nejraději mám jahody s vanilkou nebo se smetanou 🙂
Zelený a jako nekojici miluju matovy 😉
Nejraději mám ovocné 🙂
Ovocne caje-malina, visen.
Zazvorovy a pak zimni edice se skorici
Jakykoliv s medem 😍
Rooibos a z černých Lady Grey
Šípkový čaj s medem 🤗
od mala si dam z 99% cerny caj s citronem
Černý čaj s citronem, ale teď jsem dostala dárkové balení čajů od Sonnentoru a na to jak nemusím různě ochucené čaje, tak tyto mi moc chutnají
Šípkový čaj a vánoční zimní čaje ☺️👍
Ovocný, zelený a teď právě kojící 🙂
Černý s cukrem🤷🏻♀️
Z domácích nasušených bylinek, máta, meduňka 😊
Mátový
Mátový 🙂
klasický černý čaj s medem a citrónem
Těžká volba, jsem čajová. Spíš bych asi napsala, který čaj piju nejčastěji, je to rooibos.
Ovocný
Ja piju uz opravdu spousty let Earl grey citron 🙂
Ted zázvor, lípa, citron🙂
Mátový a Earl Grey.
Roiboos, zelený
Mám rada ovocný a stridam je. Momentálně vede asi malina
ovocné a teď na zimu mám ráda, ty kde je Roiboos, který navodí takovou tu zimní pohádkovou atmosféru 🙂
Ovocny, ted mam boruvkovy.
ovocný, nejraději když je tam ananas.
Ovocný s citrusovou příchutí
Aktualne cerny s medem 🙈
Černý s citrónem.
Meduňka, višňové....
Ovocné čaje bez cukru
Earl Grey s medem a citronem a v tomto období i vánoční
earl grey s čerstvým zázvorem, medem a citronem
zázovorvý s citronem nebo rakytníkový s pomerančem 🙂
Heřmánkový
Rooibos a lipový
Mátový
Rooibos je nej. Bohužel mi vůbec nechutná ibišek a ten dávají snad všude...
meduňkový
Nejradši mám černý čaj
mátový ❤
Zelený s jasmínem nebo švestku se skořicí 🍀
Pickwik ovocný
Vánoční směs 😍 vždycky se na něj těším 😍
Rooibos, heřmánek, meduňka
Ceylonský, rooibos
Limetka s grepem 😋🍵
Šípkový s medem a citrónem.
Balzám na nervy od Sonnentoru. Nevím ani, co všechno v něm je, tipuji hlavně meduňku. Je výborný a možná jako placebo, ale jako balzám na nervy funguje 🙂
Černý s citronem. 🙂
Citronová tráva
Momentálně vítězí šípek s jablkem, ale mé chutě se dost mění 😁
Černy Earl Grey
Já jsem čajová, čaje piju po celý rok a zvládám všechny. Ale přednost dávám jednoznačně zelenému 😊
Zelený 🙂
Malinovy
já na ty bylinky nějak moc nejsem, čaj piju jen černý nebo šípkový 😉
meduňka 🙂
Zázvorový 😍
Černý s ovocnou šťávou 😁
Z DM Mivolis čaj Immune Suppor, jinak jsem čajová a miluju bylinkové. Jakékoliv, málokterý mi nechutná.
Černý s mlékem a cukrem 😄 A pak bylinkové
Jablíčko se skořicí a do toho lžička medu 🙂
Černý s citronem a ovocné prakticky všechny ☺️
Lipový s medem, bezinkový, pomerančový. Mám ráda všechny, kde není lékořice 😊
Heřmánek a všechny bylinné
Jablko se skorici❤
Zelený
Rozhodne černý čaj.
Teď piju hlavně kojící z dmka🙂 jinak miluju mátu❤️
Matovy
Zazvorový
Bylinky.
Bezinkový s citronem 🙂
Matovy😊
U mě vedou téměř jakékoli ovocné. 🙂 Jablko se skořicí, švestka, jahoda, ...
Nejradši mam zeleny, pak jasminovy a bylinkovy ☺
Jasminovy
Bez s citrónem
Zelený caj
Matchu
Aktuálně kojici 😁😁
Miluju všechny bylinkové čaje, teď piju nejvíc kojící, ale jinak mám ráda třeba mateřídoušku, šalvěj apod.
Jakékoliv ovocné
Černý čaj + pomeranč, skořice, zázvor, hřebíček, med, citrón 🤩
Miliju caje snad vsechy ale uplne nejvic miluju cerny caj s karamelem (kupuju si sypany) a pak zeleny s jahodami
Zeleny caj s jasminem, pokud musím vybrat jeden.
Miluju caje kupuju si sypané na manutea, a utracim za ně ročně jako za slušný znackovy kabát nebo boty. Ale výtečné caje za kabat klidně vyměním;)
z bylinek máta nebo heřmánek
z ovocných bez s citronem
Za mě top je zázvorový čaj,ale obsah zázvoru musí být min 30%. Jinak mám ráda mátový, černý s citronem a zelený s broskví.
Mám ráda rakytníkový 😀
Miluji mátový 😊 z těch zimních třeba jablko se skořicí 😋
Harmančekový 😍
Miluju všechny čaje, nejvíc bylinkové.
Zázvorovy ❤❤
Vanilkový
V tuto chvíli kojící😀😀😀. Ale ji ak mi chutnal čaj z malinovniku a i jiné bylinné čaje.
Jahodový 🙂
Medunkovy 🙂
Levandulovy ❤️
Rooibos
Bezinky
Za mě šípkový.
Bez s citronem,italske citrusy, a ted i čistíci 🙂
Citrusy, a medem a citronem, mňam
Zelený 😍
Earl grey a irish cream😉
Mam rada vanocni s vuni skorice 😉
Meduňka 🙂
Mám ráda černé čaje, nejvíc asi earl Grey.
Matovy, salvejovy nebo lekoricovy 🙂
Piju asi vse krome Roiboss… ale posledni dobou ujizdim na bylinnych. Z lípy, černého bezu, meduňky…🙂
jakýkoliv ovocný 🙂
Jakýkoliv ❤️Ne černý 😖😁
V těchto zimních dnech je moje nejoblíbenější kombinace černý čaj s citrónem ❤
Citron, pomeranč , bílý bez❤️
dříve hodně černý nebo zelený.. pak to vystřídaly těhotenské a kojící, ale stálicí jsou bylinkové 🙂
Ovocný
Mátový
Jahodový
kořeněný - skořice, pepř, kardamon....
Zelený čaj a broskev
černý, zelený, rooibos, zázvorový
Černý, osazený pampeliškovým medem
Mám ráda domácí pečený čaj ❤️ ale v tomhle období miluju zazvorovy s medem, mnam 😉
Nejraději mám meduňku
Heřmánkový ❤️
Mám ráda skořicový, medový, roibos, , zelený černý a z bylinných mám ráda heřmánek lípu s medem
ZELENÝ
Zázvorový, krásně prohřívá
U nás vede šípkový čaj
Černý ❤️
Rakytníkový čaj
Zázvorový čaj
Mě chutnají vsechny čaje ale medový je top
čaje se skořicí nebo bylinky (máta, meduňka)
Miluju sušené bylinky - máta, meduňka, rymovniku, heřmánek... Z kupovaných si dám ráda rakytníkový nebo se zázvorem
šípkový
Miluji třešňové nebo citrusové
Borůvkový
Jakýkoli zelený
Cerny s citronem, kojici nebo tekuty od Hello s rumem 😅
Černý Earl grey
Mám ráda ovocné čaje
Z čerstvé máty.
Zázvorový s citronem a medem nebo šalvějový.
zelený
Teď hlavně kojící 😄 ale jinak miluji jakykoliv se skořicí. Nějaký vánoční nebo jablko se skořicí ❤️❤️
Jablko se skořicí ,švestkovy
Zelený čaj
Po ránu černý čaj, odpoledne Heřmánek a před spaním meduňku 🙂
na každodenní pití zelený nebo bílý, na přilepšení domácí bylinkové směsy (lípa, bez, heřmánek, máta, podběl, měsíček, chrpa, ...)
Zelený a rooibos
Zelený😁
Mám ráda ranní černý čaj a také bezinkovy
Rakytníkový
Já miluju tenhle čaj ❤️
Čerstvý mátový, normální ovocný
Ovocný čaj malinový
Mam nejradši cerny čaj..ale protože kojim,kupuji si alespoň cerny bezkofejnovy a kojici čaj
rakytníkový 🙂
Kvalitní černý a rooibos
Já mám nejraději ovocné čaje nebo kombinaci ovoce a zeleného čaje, někdy u večerní debaty a u krbiku zase Earl gray.. Ale pokud bych vyhrála, určitě bych ho dala babičce, protoze ta je na čaje úchyl a musí jich mít pořád plnou špajzku 😁
Určitě zelený čaj, ať už čistý nebo s citronem či jasmínem 🙂
Ovocné čaje 🫖
Oxalis - Jahoda se šampaňským 🥰
Nejradši mám černý s citronem
Miluji zelený čaj
Takhle na zimu mám ráda jablka se skořicí 🙂
Jasná třešeň
Jahodový
Mam rada ovocne ale hodne i zeleny caj
Meduňka a šipek 😋
Zázvorový s medem
Černý s medem a citronem 😊
citrusové příchutě a mátu
Mám moc ráda mátový čaj a teď jsem ochutnala od kolegyně jeden moc dobrý, jablíčko, šípek, pomeranč, skořice a rumová příchuť 😉
Černý a hermankovy
Zelený
earl grey❤️
Zázvorový s citrusy
Nejraději mám ovocné čaje - jahoda a malina.
s obsahem lékořice
Čaje šípkové, ovocné a bylinkové
Maté a zázvorový čaj.
Rooibos
Já mám ráda asi všechny čaje 🤔 někdy je chuť na černý čaj, někdy na zelený s kokosem, a někdy na ovocný s červenými plody 😍😍 a často i různé bylinkové...ty hlavně v zimě, když se necítím uplně fit ☺
Ovocný nebo zelený ☺️😍
Ovocne i bylinkove 😁 nejradeji jahodovy a mango a hermankovy.
Jablko se skořicí a černý čaj 🙂
Máta, meduňka, masala, švestka, jablko.
Bylinkové - kopřiva, levandule, heřmánek, čekanka...
Jablko se skořicí.
Úplně jsem se zamilovala do čaje Pukka Love, ve kterém je levandule, růže, lípa, měsíček... zkrátka bylinková směs, to mám ráda. Ze sypaných miluju Tuarég - zelený čaj s marockou mátou. To jsou čaje, po kterých bych se "umlátila" 🙂.
Roiboos a pak ovocné čaje jako černý rybíz, malina, jahoda
Zelený čaj
Nej je Earl Grey bez cukru i mléka
Mám ráda všechny čaje, nemám žádný vyloženě nejoblíbenější 🙂 teď teda nejvíc piju těhotenský a zázvorový 😁
Cerny s karamelem
To je těžká otázka, ale asi vítězí zelený čaj sencha a ten s jasmínem, pak ovocné citrusové a z bylinek mateřídouška.
Mám ráda všechny čaje, nejraději bylinkové...
Višňový 😍😍
Zelený čaj.
Jablko se skořící.
Všechny vánoční ;)
Černý, broskvový, pečený.
Pečený jahodový caj
Zázvorový
klasika - černý s medem a citrónem 🙂 a pak co dělá manžel se zázvorem a rýmovníkem
Broskev
Miluju černý s citronem a medem.
Roibos 🙂
Šípkový s medem ❤
Všechny čaje 😅..Např. černý s citronem, bylinkový-medunka, máta, mateřídouška a různé směsi a taky zelené 🙂
Hruškový s medem a citrónem.
Mám moc ráda heřmánek 🙂
Čaj piji několikrát denně a nejraději mám zelený nebo mátový ❤️
Černý s medem a citronem, a pak zelený
Rooibos
Můžu všechny druhy čaje. Ale švestkový se skořicí miluju ☺️
Černý a úplně nejraději s mlékem
Meduňkový 😊
Granátové jablko
Miluji pomerančovou příchuť, klidně s nějakou bylinkou 🍀
Černý s citronem
černý
Nejvíc mi chutná černý. Ale někdy mám chuť i na ovocný, třeba jahodový.
Zelený čaj 😊
Černý rybíz
Jasmínový a ovocný -jahoda,boruvka
Se skorici..pomerancovy
Medovkovy caj s medom- 💯💯
Zeleny s citronem
Višňový
Mátový.
Earl grey
Nejradeji zazvorovy, ale momentalne mi musi chutnat tehotensky a chutna 🙂)
Dm caje mivolis, yerba mate
Černý a malinový 🙂
Mám ráda bylinkové směsi, z kupovaných nejradši asi Vlčihorská zahrádka od Nobilis Tilia a Dobrá nálada od Sonnentor. A samozřejmě silný dlouho louhovaný domácí šípkový čaj, ten nejlíp s medem. Ale piju čaje hodně, takže střídám všechno možné.
Irish cream
Earl Grey
jahodový 🙂
Máme rádi citrusy a zelený čaj🙂
Černy
Mátový s citronem
Zelený s jasmínem 😍🫖
Earl Grey s citronem.
Mám ráda jahodový čaj, černý a meduňkový 🍀👍
Černý čaj s kořením a mlékem (dáta masala) mám nejradši, ale jinak čaje střídám.
Čerstvá máta a nebo mám občas ráda černý čaj s mlékem
Šípkový
Dřív to byly jakékoliv ovocné čaje,ale teď bych se utloukla po sladkém černém čaji s pořádnou dávkou citrónu 🤗
Zelený s citronem
Matovy nebo medunkovy ❤️
Ovocný 🙂
Pu-erh a nebo Milk oolong
aromatizovanej černej, bílej i zelenej..těžko rozhodovat🙂)
nejraději mám ovocné (červené) čaje - lesní ovoce, jahoda ale i máslovou hrušku (ta je božííí)
Ovocné čaje
Ovocné....malina, bylinkové - máta
Je jich víc: earl grey, chai tea latte a v době nachlazení černý čaj s medem a citronem
magic moment - vánoční směs
Hruškový
Ovocný jahodovo-malinový
jablko se skořicí a mátový
Matovy 🤩
Jablko a skořice . 🫖
Rooibos nebo kojící Teekanee, který si pravidelně kupuji v dm 🙂.
Nejraději mám šípkový a v létě mátový.
Zelený s opuncií
Lípa 🙂
ovocné čaje, šípkový a mátový
Mátový či zázvorový
Nejraději mám bylinkové čaje.. hlavně třeba meduňku..😊
Ovocný sypaný
zelený čaj nebo bylinkový.
Mátový a zelený
Zázvor s citronem nebo jablko se skořicí
Miluji heřmánkový čaj…
Mátový a heřmánkový mám nejradši 🙂
Ovocný čaj kromě višňového asi kterýkoli 🙂
Já miluju černý čaj, ale okolo Vánoc si pravdu hodně ujíždím na Vánoční edice - punč se skořicí. Krásně voní a mnáááááááám! 🙂
Zázvorový, heřmánkový a různé vánoční edice.
Citronová tráva
Pečené jablko se skořicí
Černý čaj 🫖
Černý s citrónem a jakýkoliv bylinkový je super
nejraději mám černý čaj
Černý čaj s malinami
Mátový
Zázvorový
Černý čaj
šípkový🙂
Černý čaj s citronem 😊
Jasmín
Mám ráda bylinkové čaje
Máta, meduňka, jasmín, černý čaj s bergamotem
Pomerančový 🙂
Zelený čaj s broskví 🍵
Zelený s jasminem❤
Já jsem si poslední dobou oblíbila čistě zelený čaj, případně mátovy. 🙂
Mam rada ovocny, napriklad pecene jablko
Černý Earl grey s medem a citronem 🙂.
Meduňkový před spaním
Já mám nejradši bylinkové (meduňku, heřmánek) a pak si dělám domácí, že jen zaliji nějaké bobule nebo ovoce horkou vodou (červený rybíz, rakytník, borůvky, ...) 😊
Mátový čaj.
Mám ráda sypané čaje třeba Vánoční pohoda nebo nějaké ovocné, ale musí to být cítit tím ovocem 🙂
Miluji rooibos
Mam rada caj-Tchai/Masalu .To dam i s mlikem a cukrem
Mátový ♥️
Zelený ♥️
Jahodový černý čaj
Mátový a potom Earl gray, ten nejradši s medem a citronem.
Bylinkový s medem a kapkou citronu.
Nejraději mám čaj z květu černého bezu, který si natrhám, s medem.
Pomeranc 😊
Bylinkové čaje, černý se skořicí
Ovocny
Zeleny caj s opuncii 👍
Matový
černý Pu Erh
Matovy
Bylinkový
Mateřídouškový a pak kdysi prodávali v Bille od Loyda zelený už nevím s čím, ale ten byl nej. Jinak mám ráda snad všechny druhy, nejméně však jablko se skořicí.
Cerny s citronem a nebo s kapkou stavy malinovy 😍
svestkovy svarak
Soutěž je UKONČENÁ 🍀


Když čaj, tak Earl Gray, nebo medový čaj, ale teď nejvíc ten těhotenský 😄🎄