icon
1 / 1
avatar

Když čaj, tak Earl Gray, nebo medový čaj, ale teď nejvíc ten těhotenský 😄🎄

15. lis 2021
avatar

Jablko se skořicí 😋

15. lis 2021
avatar

bez s citronem

15. lis 2021
avatar

Černý a vánoční nebo zimní

15. lis 2021
avatar

heřmánkovy😉

15. lis 2021
avatar

Zazvorový je teď top 😊

15. lis 2021
avatar

Earl grey a černý se zázvorem

15. lis 2021
avatar

Hermankovy

15. lis 2021
avatar

Ovocny a nebo jablicko skorice😍😍hlavne ted v zime 👍

15. lis 2021
avatar

Rakytník se zázvorem

15. lis 2021
avatar

Ovocny, pripadne cerny s medem

16. lis 2021
avatar

Černý s citronem, jablko skořice 🙂

16. lis 2021
avatar

Ovocný, nejlépe jahodový.

16. lis 2021
avatar

Mátový 🙂

16. lis 2021
avatar
16. lis 2021
avatar

Matovy

16. lis 2021
avatar
16. lis 2021
avatar

Jahody se smetanou 😀

16. lis 2021
avatar

Pomeranč s černým bezem, nebo se skořicí 😋

16. lis 2021
avatar

Ovocný všeho druhu

16. lis 2021
avatar

Různé bylinkové, např. směs Dobré ráno od DM🙂 nebo Roiboos

16. lis 2021
avatar

Rakytnik a nebo brusinka 🥰

16. lis 2021
avatar

Ibišek

16. lis 2021
avatar

Pomelo😍

16. lis 2021
avatar

Zeleny

16. lis 2021
avatar

Ovocný

16. lis 2021
avatar

Ovocný od Pickwicku

16. lis 2021
avatar

Roiboos🙂

16. lis 2021
avatar

černý a jahodový 👍

16. lis 2021
avatar

Ovocný

16. lis 2021
avatar

Zelený Sencha.

16. lis 2021
avatar

Mám ráda jakýkoliv,kde je skořice ☺️

16. lis 2021
avatar

Nejradši mám černý čaj s medem a citronem

16. lis 2021
avatar

Rakytník, zázvor

16. lis 2021
avatar

Bezový květ s citronem, mátový

16. lis 2021
avatar

Zazvorovy 😍

16. lis 2021
avatar

Černý s citronem

16. lis 2021
avatar

Magic moments. Nevím co tam dávají, ale je to boží. 😁

16. lis 2021
avatar

Rooibos čistý nebo s jakoukoliv příchutí 🙂👍

16. lis 2021
avatar

Pomerančový 🍊

16. lis 2021
avatar

Miluju ovocné ❤️

16. lis 2021
avatar

Vánoční, zimní, mátový

16. lis 2021
avatar

Zázvor nebo máte 👍

16. lis 2021
avatar

Mám ráda ovocné čaje.

16. lis 2021
avatar

Záleží na příležitosti, ale těším se na vánoční směsi

16. lis 2021
avatar

Šípkovy

16. lis 2021
avatar

Mám ráda bilynky, vánoční...a ráda ochutnavam novinky...

16. lis 2021
avatar

Ochucený černy nebo ovocný

16. lis 2021
avatar

Zelený s jasmínem

16. lis 2021
avatar

Bezinkový s citronem 🙂

16. lis 2021
avatar

Čaj s citronem.

16. lis 2021
avatar

Jsem čajoholik, takže všechny😂 Ale nejčastěji si dělám asi heřmánkový.....

16. lis 2021
avatar

Miluju zázvorový čaj...a zvlášť v zimě 🙂

16. lis 2021
avatar

Ovocný čaj, teď v zimě hodně ty vánoční příchuťe s vůní skořice

16. lis 2021
avatar

Pomerančový pak mátový

16. lis 2021
avatar

Miluji sypane ovocne caje

16. lis 2021
avatar

Zelený

16. lis 2021
avatar

Zelený, bílý, Earl Grey

16. lis 2021
avatar

Mám ráda Earl Grey a jakékoliv bylinky

16. lis 2021
avatar

švestkový

16. lis 2021
avatar

Zimni caj od pana Gresika, chut jako svaracek

16. lis 2021
avatar

Rooibos s karamelem

16. lis 2021
avatar

Roibos čistý.

16. lis 2021
avatar

Bez s citrónem

16. lis 2021
avatar

U nás vede hermanek

16. lis 2021
avatar

Ovocný čaj s medem

16. lis 2021
avatar

Heřmánkový, kopřivový, bancha 😋

16. lis 2021
avatar

Medový rooibos 🙂

16. lis 2021
avatar

Brusinkový 🙂

16. lis 2021
avatar

Zelený čaj

16. lis 2021
avatar

Černý čaj

16. lis 2021
avatar

Mám ráda ovocné - jahodovy, pomerančovy. Teď ale nejvíce piji kojící 😀

16. lis 2021
avatar

Kojící čaje jsou výborné

16. lis 2021
avatar

Černý čaj

16. lis 2021
avatar

Zelený s opuncií

16. lis 2021
avatar

Hruška s meduňkou

16. lis 2021
avatar

Šípkový

16. lis 2021
avatar

Ráno musím mít ovocný, večer většinou nějaký speciální😍 tento by se skvěle hodil 👍. Co nepozru je jablko se skořicí

16. lis 2021
avatar

Winter time

16. lis 2021
avatar

Jablko se skorici

16. lis 2021
avatar

Mátový, kdysi jsem pila kvůli zažívání a tak jsem si na něj zvyklá,že ho piju dodnes,jak teplý v zimě,tak i chlazený v létě.

16. lis 2021
avatar

Roiboos

16. lis 2021
avatar

Materidouska 🙂

16. lis 2021
avatar

Ovocné čaje - nejlépe citrusove

16. lis 2021
avatar

Borůvka s ostružinou.

16. lis 2021
avatar

Zelený s jasminem ❤️

16. lis 2021
avatar

Rooibos

16. lis 2021
avatar

Nejraději mám zelený čaj.

16. lis 2021
avatar

Jablko- skořice

16. lis 2021
avatar

Já čaje nepiju ale tento bych věnovala své mamince.

16. lis 2021
avatar

Kvalitní černý

16. lis 2021
avatar

Ovocný nebo heřmánek

16. lis 2021
avatar

Černý

16. lis 2021
avatar

Černý nebo jakýkoliv ovocný

16. lis 2021
avatar

Zázvorový 😊

16. lis 2021
avatar

Zelený

16. lis 2021
avatar

Černý čaj s mlékem 😉

16. lis 2021
avatar

Mám oblíbené dvě příchutě, které dokupuju pořád dokola a to heřmánek s citronem a medem a hrušku s karamelem. Mňam 😋

16. lis 2021
avatar

Jasmínový

16. lis 2021
avatar

jakýkoliv roibos

16. lis 2021
avatar

Černý 🙂

16. lis 2021
avatar

nejraději mám zelený s opuncií

16. lis 2021
avatar

Bylinkový, ten co vždy dělala babička, špetku mateřídoušky, kousek bezu, špetka lipového květu, špetka třezalky a špetka dalších a dalších bylinek, byl jedinečný svou chutí, vůní a dětstvím.

16. lis 2021
avatar

Earl Grey

16. lis 2021
avatar

Zeleny, matovy nebo rooibos.

16. lis 2021
avatar

Ovocny a pomalu budeme prechazet na vanocni, at se naladime ☺️

16. lis 2021
avatar

Ovocný

16. lis 2021
avatar

Ja caj vypiju jen, kdyz uz umiram 😂 ale mamce by radost udelal, miluje ovocne caje

16. lis 2021
avatar

Citron s bezinkou

16. lis 2021
avatar

Já miluji kojící čaje 🙂

16. lis 2021
avatar

malinový s citronem

16. lis 2021
avatar

Černý s medem a citronem

16. lis 2021
avatar

Vždy ovocné 🙂

16. lis 2021
avatar

Mě nejvíc chutnají kojící 🤭

16. lis 2021
avatar

ovocna dnes lesní,zahradní,vanilka

16. lis 2021
avatar

jasmínový

16. lis 2021
avatar

Heřmánkový

16. lis 2021
avatar

Černý čaj a citronem a medem 🙂

16. lis 2021
avatar

Mátový a ovocné čaje 🙂

16. lis 2021
avatar

Aktuálně těhotenský čaj, ale jinak mám nejraději zelený čaj s citronem 🙂

16. lis 2021
avatar

Malinový 😊

16. lis 2021
avatar

miluji všechny ovocné a bylinkové čaje. Ještě zkousnu černý, ale se zeleným kamarádka asi nikdy nebudu

16. lis 2021
avatar

Roiboos

16. lis 2021
avatar

Zázvorový 🙂

16. lis 2021
avatar

Černý s medem a citronem

16. lis 2021
avatar

Jakýkoliv ovocný červený

16. lis 2021
avatar

Nejraději mám černý čaj. Z ovocných malinový.

16. lis 2021
avatar

Mam rada jakykoliv bylinkovy nebo zeleny s mangem 🙂

16. lis 2021
avatar

V zimě si teď nejradši dávám zelený čaj s čerstvě vymackanym citrónem, a na návštěvě si beru jakýkoliv ovocný .

16. lis 2021
avatar

Bylinkové čaje- meduňkový, mátový.

16. lis 2021
avatar

Černý čaj s medem a citronem🙂

16. lis 2021
avatar

Ovocný 🍓🍒🫐

16. lis 2021
avatar

Ovocné - úplně nejraději mám jahody s vanilkou nebo se smetanou 🙂

16. lis 2021
avatar

Zelený a jako nekojici miluju matovy 😉

16. lis 2021
avatar

Nejraději mám ovocné 🙂

16. lis 2021
avatar

Ovocne caje-malina, visen.

16. lis 2021
avatar

Zazvorovy a pak zimni edice se skorici

16. lis 2021
avatar

Jakykoliv s medem 😍

16. lis 2021
avatar

Rooibos a z černých Lady Grey

16. lis 2021
avatar

Šípkový čaj s medem 🤗

16. lis 2021
avatar

od mala si dam z 99% cerny caj s citronem

16. lis 2021
avatar

Černý čaj s citronem, ale teď jsem dostala dárkové balení čajů od Sonnentoru a na to jak nemusím různě ochucené čaje, tak tyto mi moc chutnají

16. lis 2021
avatar

Šípkový čaj a vánoční zimní čaje ☺️👍

16. lis 2021
avatar

Ovocný, zelený a teď právě kojící 🙂

16. lis 2021
avatar

Černý s cukrem🤷🏻‍♀️

16. lis 2021
avatar

Z domácích nasušených bylinek, máta, meduňka 😊

16. lis 2021
avatar

Mátový

16. lis 2021
avatar

Mátový 🙂

16. lis 2021
avatar

klasický černý čaj s medem a citrónem

16. lis 2021
avatar

Těžká volba, jsem čajová. Spíš bych asi napsala, který čaj piju nejčastěji, je to rooibos.

16. lis 2021
avatar

Ovocný

16. lis 2021
avatar

Ja piju uz opravdu spousty let Earl grey citron 🙂

16. lis 2021
avatar

Ted zázvor, lípa, citron🙂

16. lis 2021
avatar

Mátový a Earl Grey.

16. lis 2021
avatar

Roiboos, zelený

16. lis 2021
avatar

Mám rada ovocný a stridam je. Momentálně vede asi malina

16. lis 2021
avatar

ovocné a teď na zimu mám ráda, ty kde je Roiboos, který navodí takovou tu zimní pohádkovou atmosféru 🙂

16. lis 2021
avatar

Ovocny, ted mam boruvkovy.

16. lis 2021
avatar

ovocný, nejraději když je tam ananas.

16. lis 2021
avatar

Ovocný s citrusovou příchutí

16. lis 2021
avatar

Aktualne cerny s medem 🙈

16. lis 2021
avatar

Černý s citrónem.

16. lis 2021
avatar

Meduňka, višňové....

16. lis 2021
avatar

Ovocné čaje bez cukru

16. lis 2021
avatar

Earl Grey s medem a citronem a v tomto období i vánoční

16. lis 2021
avatar

earl grey s čerstvým zázvorem, medem a citronem

16. lis 2021
avatar

zázovorvý s citronem nebo rakytníkový s pomerančem 🙂

16. lis 2021
avatar

Heřmánkový

16. lis 2021
avatar

Rooibos a lipový

16. lis 2021
avatar

Mátový

16. lis 2021
avatar

Rooibos je nej. Bohužel mi vůbec nechutná ibišek a ten dávají snad všude...

16. lis 2021
avatar

meduňkový

16. lis 2021
avatar

Nejradši mám černý čaj

16. lis 2021
avatar

mátový ❤

16. lis 2021
avatar

Zelený s jasmínem nebo švestku se skořicí 🍀

16. lis 2021
avatar

Pickwik ovocný

16. lis 2021
avatar

Vánoční směs 😍 vždycky se na něj těším 😍

16. lis 2021
avatar

Rooibos, heřmánek, meduňka

16. lis 2021
avatar

Ceylonský, rooibos

16. lis 2021
avatar

Limetka s grepem 😋🍵

16. lis 2021
avatar

Šípkový s medem a citrónem.

16. lis 2021
avatar

Balzám na nervy od Sonnentoru. Nevím ani, co všechno v něm je, tipuji hlavně meduňku. Je výborný a možná jako placebo, ale jako balzám na nervy funguje 🙂

16. lis 2021
avatar

Černý s citronem. 🙂

16. lis 2021
avatar

Citronová tráva

16. lis 2021
avatar

Momentálně vítězí šípek s jablkem, ale mé chutě se dost mění 😁

16. lis 2021
avatar

Černy Earl Grey

16. lis 2021
avatar

Já jsem čajová, čaje piju po celý rok a zvládám všechny. Ale přednost dávám jednoznačně zelenému 😊

16. lis 2021
avatar

Zelený 🙂

16. lis 2021
avatar

Malinovy

16. lis 2021
avatar

já na ty bylinky nějak moc nejsem, čaj piju jen černý nebo šípkový 😉

16. lis 2021
avatar

meduňka 🙂

16. lis 2021
avatar

Zázvorový 😍

16. lis 2021
avatar

Černý s ovocnou šťávou 😁

16. lis 2021
avatar

Z DM Mivolis čaj Immune Suppor, jinak jsem čajová a miluju bylinkové. Jakékoliv, málokterý mi nechutná.

16. lis 2021
avatar

Černý s mlékem a cukrem 😄 A pak bylinkové

16. lis 2021
avatar

Jablíčko se skořicí a do toho lžička medu 🙂

16. lis 2021
avatar

Černý s citronem a ovocné prakticky všechny ☺️

16. lis 2021
avatar

Lipový s medem, bezinkový, pomerančový. Mám ráda všechny, kde není lékořice 😊

16. lis 2021
avatar

Heřmánek a všechny bylinné

16. lis 2021
avatar

Jablko se skorici❤

16. lis 2021
avatar

Zelený

16. lis 2021
avatar

Rozhodne černý čaj.

16. lis 2021
avatar

Teď piju hlavně kojící z dmka🙂 jinak miluju mátu❤️

16. lis 2021
avatar

Matovy

16. lis 2021
avatar

Zazvorový

16. lis 2021
avatar

Bylinky.

16. lis 2021
avatar

Bezinkový s citronem 🙂

16. lis 2021
avatar

Matovy😊

16. lis 2021
avatar

U mě vedou téměř jakékoli ovocné. 🙂 Jablko se skořicí, švestka, jahoda, ...

16. lis 2021
avatar

Nejradši mam zeleny, pak jasminovy a bylinkovy ☺

16. lis 2021
avatar

Jasminovy

16. lis 2021
avatar

Bez s citrónem

16. lis 2021
avatar

Zelený caj

16. lis 2021
avatar

Matchu

16. lis 2021
avatar

Aktuálně kojici 😁😁

16. lis 2021
avatar

Miluju všechny bylinkové čaje, teď piju nejvíc kojící, ale jinak mám ráda třeba mateřídoušku, šalvěj apod.

16. lis 2021
avatar

Jakékoliv ovocné

16. lis 2021
avatar

Černý čaj + pomeranč, skořice, zázvor, hřebíček, med, citrón 🤩

16. lis 2021
avatar

Miliju caje snad vsechy ale uplne nejvic miluju cerny caj s karamelem (kupuju si sypany) a pak zeleny s jahodami

16. lis 2021
avatar

Zeleny caj s jasminem, pokud musím vybrat jeden.
Miluju caje kupuju si sypané na manutea, a utracim za ně ročně jako za slušný znackovy kabát nebo boty. Ale výtečné caje za kabat klidně vyměním;)

16. lis 2021
avatar

z bylinek máta nebo heřmánek
z ovocných bez s citronem

16. lis 2021
avatar

Za mě top je zázvorový čaj,ale obsah zázvoru musí být min 30%. Jinak mám ráda mátový, černý s citronem a zelený s broskví.

16. lis 2021
avatar

Mám ráda rakytníkový 😀

16. lis 2021
avatar

Miluji mátový 😊 z těch zimních třeba jablko se skořicí 😋

16. lis 2021
avatar

Harmančekový 😍

16. lis 2021
avatar

Miluju všechny čaje, nejvíc bylinkové.

16. lis 2021
avatar

Zázvorovy ❤❤

16. lis 2021
avatar

Vanilkový

16. lis 2021
avatar

V tuto chvíli kojící😀😀😀. Ale ji ak mi chutnal čaj z malinovniku a i jiné bylinné čaje.

16. lis 2021
avatar

Jahodový 🙂

16. lis 2021
avatar

Medunkovy 🙂

16. lis 2021
avatar

Levandulovy ❤️

16. lis 2021
avatar

Rooibos

16. lis 2021
avatar

Bezinky

16. lis 2021
avatar

Za mě šípkový.

16. lis 2021
avatar

Bez s citronem,italske citrusy, a ted i čistíci 🙂

16. lis 2021
avatar

Citrusy, a medem a citronem, mňam

16. lis 2021
avatar

Zelený 😍

16. lis 2021
avatar

Earl grey a irish cream😉

16. lis 2021
avatar

Mam rada vanocni s vuni skorice 😉

16. lis 2021
avatar

Meduňka 🙂

16. lis 2021
avatar

Mám ráda černé čaje, nejvíc asi earl Grey.

16. lis 2021
avatar

Matovy, salvejovy nebo lekoricovy 🙂

16. lis 2021
avatar

Piju asi vse krome Roiboss… ale posledni dobou ujizdim na bylinnych. Z lípy, černého bezu, meduňky…🙂

16. lis 2021
avatar

jakýkoliv ovocný 🙂

16. lis 2021
avatar

Jakýkoliv ❤️Ne černý 😖😁

16. lis 2021
avatar

V těchto zimních dnech je moje nejoblíbenější kombinace černý čaj s citrónem ❤

16. lis 2021
avatar

Citron, pomeranč , bílý bez❤️

16. lis 2021
avatar

dříve hodně černý nebo zelený.. pak to vystřídaly těhotenské a kojící, ale stálicí jsou bylinkové 🙂

16. lis 2021
avatar

Ovocný

16. lis 2021
avatar

Mátový

16. lis 2021
avatar

Jahodový

16. lis 2021
avatar

kořeněný - skořice, pepř, kardamon....

16. lis 2021
avatar

Zelený čaj a broskev

16. lis 2021
avatar

černý, zelený, rooibos, zázvorový

16. lis 2021
avatar

Černý, osazený pampeliškovým medem

16. lis 2021
avatar

Mám ráda domácí pečený čaj ❤️ ale v tomhle období miluju zazvorovy s medem, mnam 😉

16. lis 2021
avatar

Nejraději mám meduňku

16. lis 2021
avatar

Heřmánkový ❤️

16. lis 2021
avatar

Mám ráda skořicový, medový, roibos, , zelený černý a z bylinných mám ráda heřmánek lípu s medem

16. lis 2021
avatar
16. lis 2021
avatar

Zázvorový, krásně prohřívá

16. lis 2021
avatar

U nás vede šípkový čaj

16. lis 2021
avatar

Černý ❤️

16. lis 2021
avatar

Rakytníkový čaj

16. lis 2021
avatar

Zázvorový čaj

16. lis 2021
avatar

Mě chutnají vsechny čaje ale medový je top

16. lis 2021
avatar

čaje se skořicí nebo bylinky (máta, meduňka)

16. lis 2021
avatar

Miluju sušené bylinky - máta, meduňka, rymovniku, heřmánek... Z kupovaných si dám ráda rakytníkový nebo se zázvorem

16. lis 2021
avatar

šípkový

16. lis 2021
avatar

Miluji třešňové nebo citrusové

16. lis 2021
avatar

Borůvkový

16. lis 2021
avatar

Jakýkoli zelený

16. lis 2021
avatar

Cerny s citronem, kojici nebo tekuty od Hello s rumem 😅

16. lis 2021
avatar

Černý Earl grey

16. lis 2021
avatar

Mám ráda ovocné čaje

16. lis 2021
avatar

Z čerstvé máty.

16. lis 2021
avatar

Zázvorový s citronem a medem nebo šalvějový.

16. lis 2021
avatar

zelený

16. lis 2021
avatar

Teď hlavně kojící 😄 ale jinak miluji jakykoliv se skořicí. Nějaký vánoční nebo jablko se skořicí ❤️❤️

16. lis 2021
avatar

Jablko se skořicí ,švestkovy

16. lis 2021
avatar

@apacheee Miluju příchuť jablko-skořice a jahody se smetanou

16. lis 2021
avatar

Zelený čaj

16. lis 2021
avatar

Po ránu černý čaj, odpoledne Heřmánek a před spaním meduňku 🙂

16. lis 2021
avatar

na každodenní pití zelený nebo bílý, na přilepšení domácí bylinkové směsy (lípa, bez, heřmánek, máta, podběl, měsíček, chrpa, ...)

16. lis 2021
avatar

Zelený a rooibos

16. lis 2021
avatar

Zelený😁

16. lis 2021
avatar

Mám ráda ranní černý čaj a také bezinkovy

16. lis 2021
avatar

Rakytníkový

16. lis 2021
avatar

Já miluju tenhle čaj ❤️

16. lis 2021
avatar

Čerstvý mátový, normální ovocný

16. lis 2021
avatar

Ovocný čaj malinový

16. lis 2021
avatar

Mam nejradši cerny čaj..ale protože kojim,kupuji si alespoň cerny bezkofejnovy a kojici čaj

16. lis 2021
avatar

rakytníkový 🙂

16. lis 2021
avatar

Kvalitní černý a rooibos

16. lis 2021
avatar

Já mám nejraději ovocné čaje nebo kombinaci ovoce a zeleného čaje, někdy u večerní debaty a u krbiku zase Earl gray.. Ale pokud bych vyhrála, určitě bych ho dala babičce, protoze ta je na čaje úchyl a musí jich mít pořád plnou špajzku 😁

16. lis 2021
avatar

Určitě zelený čaj, ať už čistý nebo s citronem či jasmínem 🙂

16. lis 2021
avatar

Ovocné čaje 🫖

16. lis 2021
avatar

Oxalis - Jahoda se šampaňským 🥰

16. lis 2021
avatar

Nejradši mám černý s citronem

16. lis 2021
avatar

Miluji zelený čaj

16. lis 2021
avatar

Takhle na zimu mám ráda jablka se skořicí 🙂

16. lis 2021
avatar

Jasná třešeň

16. lis 2021
avatar

Jahodový

16. lis 2021
avatar

Mam rada ovocne ale hodne i zeleny caj

16. lis 2021
avatar

Meduňka a šipek 😋

16. lis 2021
avatar

Zázvorový s medem

16. lis 2021
avatar

Černý s medem a citronem 😊

16. lis 2021
avatar

citrusové příchutě a mátu

16. lis 2021
avatar

Mám moc ráda mátový čaj a teď jsem ochutnala od kolegyně jeden moc dobrý, jablíčko, šípek, pomeranč, skořice a rumová příchuť 😉

16. lis 2021
avatar

Černý a hermankovy

16. lis 2021
avatar

Zelený

16. lis 2021
avatar

earl grey❤️

16. lis 2021
avatar

Zázvorový s citrusy

16. lis 2021
avatar

Nejraději mám ovocné čaje - jahoda a malina.

16. lis 2021
avatar

s obsahem lékořice

16. lis 2021
avatar

Čaje šípkové, ovocné a bylinkové

16. lis 2021
avatar

Maté a zázvorový čaj.

16. lis 2021
avatar
16. lis 2021
avatar

Já mám ráda asi všechny čaje 🤔 někdy je chuť na černý čaj, někdy na zelený s kokosem, a někdy na ovocný s červenými plody 😍😍 a často i různé bylinkové...ty hlavně v zimě, když se necítím uplně fit ☺

16. lis 2021
avatar

Ovocný nebo zelený ☺️😍

16. lis 2021
avatar

Ovocne i bylinkove 😁 nejradeji jahodovy a mango a hermankovy.

16. lis 2021
avatar

Jablko se skořicí a černý čaj 🙂

16. lis 2021
avatar

Máta, meduňka, masala, švestka, jablko.

16. lis 2021
avatar

Bylinkové - kopřiva, levandule, heřmánek, čekanka...

16. lis 2021
avatar

Jablko se skořicí.

16. lis 2021
avatar

Úplně jsem se zamilovala do čaje Pukka Love, ve kterém je levandule, růže, lípa, měsíček... zkrátka bylinková směs, to mám ráda. Ze sypaných miluju Tuarég - zelený čaj s marockou mátou. To jsou čaje, po kterých bych se "umlátila" 🙂.

16. lis 2021
avatar

Roiboos a pak ovocné čaje jako černý rybíz, malina, jahoda

16. lis 2021
avatar

Zelený čaj

16. lis 2021
avatar

Nej je Earl Grey bez cukru i mléka

16. lis 2021
avatar

Mám ráda všechny čaje, nemám žádný vyloženě nejoblíbenější 🙂 teď teda nejvíc piju těhotenský a zázvorový 😁

16. lis 2021
avatar

Cerny s karamelem

16. lis 2021
avatar

To je těžká otázka, ale asi vítězí zelený čaj sencha a ten s jasmínem, pak ovocné citrusové a z bylinek mateřídouška.

16. lis 2021
avatar

Mám ráda všechny čaje, nejraději bylinkové...

16. lis 2021
avatar

Višňový 😍😍

16. lis 2021
avatar

Zelený čaj.

16. lis 2021
avatar

Jablko se skořící.

16. lis 2021
avatar

Všechny vánoční ;)

16. lis 2021
avatar

Černý, broskvový, pečený.

16. lis 2021
avatar

Pečený jahodový caj

16. lis 2021
avatar

Zázvorový

16. lis 2021
avatar

klasika - černý s medem a citrónem 🙂 a pak co dělá manžel se zázvorem a rýmovníkem

16. lis 2021
avatar

Broskev

16. lis 2021
avatar

Miluju černý s citronem a medem.

16. lis 2021
avatar

Roibos 🙂

16. lis 2021
avatar

Šípkový s medem ❤

16. lis 2021
avatar

Všechny čaje 😅..Např. černý s citronem, bylinkový-medunka, máta, mateřídouška a různé směsi a taky zelené 🙂

16. lis 2021
avatar

Hruškový s medem a citrónem.

16. lis 2021
avatar

Mám moc ráda heřmánek 🙂

16. lis 2021
avatar

Čaj piji několikrát denně a nejraději mám zelený nebo mátový ❤️

16. lis 2021
avatar

Černý s medem a citronem, a pak zelený

16. lis 2021
avatar

Rooibos

16. lis 2021
avatar

Můžu všechny druhy čaje. Ale švestkový se skořicí miluju ☺️

16. lis 2021
avatar

Černý a úplně nejraději s mlékem

16. lis 2021
avatar

Meduňkový 😊

16. lis 2021
avatar

Granátové jablko

16. lis 2021
avatar

Miluji pomerančovou příchuť, klidně s nějakou bylinkou 🍀

16. lis 2021
avatar

Černý s citronem

16. lis 2021
avatar
16. lis 2021
avatar

Nejvíc mi chutná černý. Ale někdy mám chuť i na ovocný, třeba jahodový.

16. lis 2021
avatar

Zelený čaj 😊

16. lis 2021
avatar

Černý rybíz

16. lis 2021
avatar

Jasmínový a ovocný -jahoda,boruvka

16. lis 2021
avatar

Se skorici..pomerancovy

16. lis 2021
avatar

Medovkovy caj s medom- 💯💯

16. lis 2021
avatar

Zeleny s citronem

16. lis 2021
avatar

Višňový

16. lis 2021
avatar

Mátový.

16. lis 2021
avatar

Earl grey

16. lis 2021
avatar

Nejradeji zazvorovy, ale momentalne mi musi chutnat tehotensky a chutna 🙂)

16. lis 2021
avatar

Dm caje mivolis, yerba mate

16. lis 2021
avatar

Černý a malinový 🙂

16. lis 2021
avatar

Mám ráda bylinkové směsi, z kupovaných nejradši asi Vlčihorská zahrádka od Nobilis Tilia a Dobrá nálada od Sonnentor. A samozřejmě silný dlouho louhovaný domácí šípkový čaj, ten nejlíp s medem. Ale piju čaje hodně, takže střídám všechno možné.

16. lis 2021
avatar

Irish cream

16. lis 2021
avatar

Earl Grey

16. lis 2021
avatar

jahodový 🙂

16. lis 2021
avatar

Máme rádi citrusy a zelený čaj🙂

16. lis 2021
avatar
16. lis 2021
avatar

Mátový s citronem

16. lis 2021
avatar

Zelený s jasmínem 😍🫖

16. lis 2021
avatar

Earl Grey s citronem.

16. lis 2021
avatar

Mám ráda jahodový čaj, černý a meduňkový 🍀👍

16. lis 2021
avatar

Černý čaj s kořením a mlékem (dáta masala) mám nejradši, ale jinak čaje střídám.

16. lis 2021
avatar

Čerstvá máta a nebo mám občas ráda černý čaj s mlékem

16. lis 2021
avatar

Šípkový

16. lis 2021
avatar

Dřív to byly jakékoliv ovocné čaje,ale teď bych se utloukla po sladkém černém čaji s pořádnou dávkou citrónu 🤗

16. lis 2021
avatar

Zelený s citronem

16. lis 2021
avatar

Matovy nebo medunkovy ❤️

16. lis 2021
avatar

Ovocný 🙂

16. lis 2021
avatar

Pu-erh a nebo Milk oolong

16. lis 2021
avatar

aromatizovanej černej, bílej i zelenej..těžko rozhodovat🙂)

16. lis 2021
avatar

nejraději mám ovocné (červené) čaje - lesní ovoce, jahoda ale i máslovou hrušku (ta je božííí)

16. lis 2021
avatar

Ovocné čaje

16. lis 2021
avatar

Ovocné....malina, bylinkové - máta

17. lis 2021
avatar

Je jich víc: earl grey, chai tea latte a v době nachlazení černý čaj s medem a citronem

17. lis 2021
avatar

magic moment - vánoční směs

17. lis 2021
avatar
17. lis 2021
avatar

Ovocný jahodovo-malinový

17. lis 2021
avatar

jablko se skořicí a mátový

17. lis 2021
avatar

Matovy 🤩

17. lis 2021
avatar

Jablko a skořice . 🫖

17. lis 2021
avatar

Rooibos nebo kojící Teekanee, který si pravidelně kupuji v dm 🙂.

17. lis 2021
avatar

Nejraději mám šípkový a v létě mátový.

17. lis 2021
avatar

Zelený s opuncií

17. lis 2021
avatar

Lípa 🙂

17. lis 2021
avatar

ovocné čaje, šípkový a mátový

17. lis 2021
avatar

Mátový či zázvorový

17. lis 2021
avatar

Nejraději mám bylinkové čaje.. hlavně třeba meduňku..😊

17. lis 2021
avatar

Ovocný sypaný

17. lis 2021
avatar

zelený čaj nebo bylinkový.

17. lis 2021
avatar

Mátový a zelený

17. lis 2021
avatar

Zázvor s citronem nebo jablko se skořicí

17. lis 2021
avatar

Miluji heřmánkový čaj…

17. lis 2021
avatar

Mátový a heřmánkový mám nejradši 🙂

17. lis 2021
avatar

Ovocný čaj kromě višňového asi kterýkoli 🙂

17. lis 2021
avatar

Já miluju černý čaj, ale okolo Vánoc si pravdu hodně ujíždím na Vánoční edice - punč se skořicí. Krásně voní a mnáááááááám! 🙂

17. lis 2021
avatar

Zázvorový, heřmánkový a různé vánoční edice.

17. lis 2021
avatar

Citronová tráva

17. lis 2021
avatar

Pečené jablko se skořicí

17. lis 2021
avatar

Černý čaj 🫖

17. lis 2021
avatar

Černý s citrónem a jakýkoliv bylinkový je super

17. lis 2021
avatar

nejraději mám černý čaj

17. lis 2021
avatar

Černý čaj s malinami

17. lis 2021
avatar

Mátový

17. lis 2021
avatar

Zázvorový

17. lis 2021
avatar

Černý čaj

17. lis 2021
avatar

šípkový🙂

17. lis 2021
avatar

Černý čaj s citronem 😊

17. lis 2021
avatar

Jasmín

18. lis 2021
avatar

Mám ráda bylinkové čaje

18. lis 2021
avatar

Máta, meduňka, jasmín, černý čaj s bergamotem

18. lis 2021
avatar

Pomerančový 🙂

18. lis 2021
avatar

Zelený čaj s broskví 🍵

18. lis 2021
avatar

Zelený s jasminem❤

18. lis 2021
avatar

Já jsem si poslední dobou oblíbila čistě zelený čaj, případně mátovy. 🙂

18. lis 2021
avatar

Mam rada ovocny, napriklad pecene jablko

18. lis 2021
avatar

Černý Earl grey s medem a citronem 🙂.

18. lis 2021
avatar

Meduňkový před spaním

18. lis 2021
avatar

Já mám nejradši bylinkové (meduňku, heřmánek) a pak si dělám domácí, že jen zaliji nějaké bobule nebo ovoce horkou vodou (červený rybíz, rakytník, borůvky, ...) 😊

18. lis 2021
avatar

Mátový čaj.

18. lis 2021
avatar

Mám ráda sypané čaje třeba Vánoční pohoda nebo nějaké ovocné, ale musí to být cítit tím ovocem 🙂

18. lis 2021
avatar

Miluji rooibos

18. lis 2021
avatar

Mam rada caj-Tchai/Masalu .To dam i s mlikem a cukrem

18. lis 2021
avatar

Mátový ♥️

18. lis 2021
avatar

Zelený ♥️

18. lis 2021
avatar

Jahodový černý čaj

18. lis 2021
avatar

Mátový a potom Earl gray, ten nejradši s medem a citronem.

18. lis 2021
avatar

Bylinkový s medem a kapkou citronu.

18. lis 2021
avatar

Nejraději mám čaj z květu černého bezu, který si natrhám, s medem.

18. lis 2021
avatar

Pomeranc 😊

18. lis 2021
avatar

Bylinkové čaje, černý se skořicí

18. lis 2021
avatar

Ovocny

18. lis 2021
avatar

Zeleny caj s opuncii 👍

18. lis 2021
avatar

Matový

18. lis 2021
avatar

černý Pu Erh

18. lis 2021
avatar
18. lis 2021
avatar

Bylinkový

18. lis 2021
avatar

Mateřídouškový a pak kdysi prodávali v Bille od Loyda zelený už nevím s čím, ale ten byl nej. Jinak mám ráda snad všechny druhy, nejméně však jablko se skořicí.

18. lis 2021
avatar

Cerny s citronem a nebo s kapkou stavy malinovy 😍

18. lis 2021
avatar

svestkovy svarak

18. lis 2021
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

Soutěž je UKONČENÁ 🍀

18. lis 2021