🎁 soutěž Zpátky do školy s #dm 🎁
Nepíšu to ráda, ale je to tak - škola už je zase za dveřmi. Některé děti se těší, některé ne - ale taková nová parádní krabička na svačinu se bude jistě hodit všem. Pojďme si tedy o 2 oblíbené nerezové svačinové boxy společně zasoutěžit 🎁
Výherci/výherkyně budou tentokrát 2, protože soutěžíme o:
🍉 modrý nerezový box se žabkou
🍉 růžový nerezový box se žirafkou
Jak se do soutěže zapojit?
1) Dejte lajk této zprávě
2) Do komentáře pod tuto zprávu mi odpovězte na otázku:
" Který z těchto 2 designů by u vás doma našel větší uplatnění? "
Soutěžní komentáře můžete přidávat až do čtvrtka 31. srpna (deadline bude již tradičně o půlnoci) a já potom co nejdříve vylosuji, kdo se bude z výhry radovat.
Výherce/výherkyně oznámím na svém blogu v samostatném příspěvku.
Tak hodně štěstí 🍀
Kompletní pravidla ambasadorských soutěží na MK najdete zde:
https://www.modrykonik.cz/jine/pravidla-soutezi-organizovanych-ambasadorkou-znacky/
U nás by se neztratily oba, modrý pro syny a růžový by se líbil mně 🙂
Určitě růžový s žirafou, dcera jde do první třídy 🙂
Ze Žabka. Teď je krásný.
Růžovy se žirafou
Modrý pro mého staršího syna, který jde do první třídy 🙂
U nás oba, protože růžový by vyhrál u dcery a modrý zase u syna 😃
Kdybych měla zvolit jeden, tak spíše modrý 😊
Do školy zatím chodí je syn, takže určitě modrý.😊
S žabkou by se líbil synovi,jde do první třídy.
Růžový 😍 dcera miluje boxy 😁❤️
Rozhodně žába, jsem na ně zatížená
S žabkou 😍🐸
Sice máme 2 holčičky,ale rozhodně vítězí 🐸
Modrý pro Míšu do první třídy 🤗
Obrázkem modrý, barvou růžový 😂
U nás oba, jeden pro dcerku, a druhý pro syna..
U nás ruzovy sw zirafkou
Modrý, růžový s žirafou už máme doma 😉
Oba dva. ♥️♥️
Modrý, synům by se líbil a navíc ta Žabka je rozkošná🤗
U nás oba dva. Žabku nejlépe dvakrát 😂... Pro kluky a růžový pro dcerku❤️
U nás by našly uplatnění asi oba. Myslím že dceři by se líbila i žabka i žirafa. ☺️☺️ ale kdybych měla vybrat jede tak Žabička, je rozkošná
Růžový s žirafou 😊
Růžový
Se žabkou 👍
růžový- máme doma prvnačku 🙂
Pro syna i pro dceru, využijeme oba dva
U nas spíš zelený.
Růžový pro holčičku 😊
Modrý
Jelikož mám dva kluky,tak modrý 😊
Urcite žabka🙂🐸
Určitě modrý
Modrý
Růžový, ale i modrý by se líbil dcerám.
Oba jeden pro syna druhý pro dcerku 😀
žabka pro syna
Oba 🙂 Ale spíš růžový pro dceru.
Růžový 🤩
modrý 👍
U nás oba😉dcera je milovnice modré i růžové👍
Vetsi uplatneni by u nas urcite nasel ruzovy, budouci druhacka ma rada zirafy a samozrejme taky ruzovou 🙂 (modry boxik je taky paradni, ale pubertaci uz to tak neoceni 😂).
určitě ten zelený. Teda modrý😂
žirafa 🙂
Více ten modrý♡
Asi oba, ale mne osobně se líbí víc ruzovy 😁😁😍
Růżový už máme, dcera ho má do školy, takže nám by se více hodil modrý pro syna
Oba, mám holku i kluka, radost by byla každá barva
Oba, pro dceru I syna
🐸 mám dva kluky
Pozdní sběr by potřeboval tu žabičku 🙂.
Oba a ještě bych potřebovala dokoupit.
my mame holku, co ma rada zaby a ruzovou 😜 perfektni jsou oba, potesil by jakykoli 😊
modrý
Líbí se nám ta růžová se zirafkou😉
U nás by teď našel uplatnění růžový 😊
Modrý pro našeho budoucího prvňáčka🙂
Růžový.
Modrý
Syn už krabičku z dm má, tak dcerce by udělala radost růžová se žirafkou ☺️
Růžový
Modrý se žabkou 😍 pro mého prvňáčka
Modrý.
Jakýkoliv, oba jsou nádherné. Ale na růžovou moc nejsme, tak modrý🙂
Mám dva kluky a holčičku, takže u nás by uplatnění našly oba. 🙂
Spíše žabkový, byl by pro dceru nebo možná pro mě 😍
Růžový urcite
Rozhodně modrý, dcera modrou miluje 🌞
Modrý 🥰
Modry😍
Jednoznačně růžový 👌 budoucí třeťačka totiž miluje růžovou barvu na všem...
růžový, mám dvě dcerky
Uplatnění by našly oba, starší dceři se trochu víc líbí modrý, u mladší vyhrává růžová😊
Modrý 👍
Růžový
určitě je hezčí ten modrý...
Ruzovy pro budouci prvnacku ☺️
U nás růžový
Radost by nam udelal ten se zabkou 😊🐸
Oba, máme doma páreček 😃
S žabkou 🐸
Růžový..
K nám by skvěle zapadl modrý se žabkou. Syn jde do první třídy a už od prvních dupaček a bodíčka je s námi obrázek zelené žabky, tak by to bylo pěkné pokračování v nové etapě.
Růžový pro dceru do první třídy 😍
Modry pro synka na vylety a tak
Dcera už má růžový, tak asi ten modrý, pro změnu 🙂
Žabičkový. 😊
u nás se žabkou pro syna do školy🙂
Modrý s žabkou
Modrý, protože dva kluci 😂.
Modry pro syna
Syn má s žabkou a dcera by chtěla s žirafou
Mám holčičku, takže určitě růžový 😁
U nás určitě ten růžový 🍀
Ač mám doma dvě holky, tak se mi víc líbí žabička, je univerzálnější. 😁
Dcerka si na ruzovou moc nepotrpi, takze by se nam doma hodil spise ten s zabickou 😍
U nás určitě růžová barva, dcera ujíždí na všem růžovém.
U nás modrý se zabickou 🤩 růžový by asi syn do školy nechtěl 🤭😅
Nejsem barevně vyhraněná, ale dcera má od malička ráda modrou, takže asi tu 👍
U nás určitě oba jelikož máme tři cácorky z toho jednu školou povinnou a druhá jde do predškoláků. Určitě by se jim takový pěkný boxýk líbil🙂
Žabička pro syna a žirafka pro dcery- obe🙂
U nás momentálně růžový.
Já bych brala žábu, ale dcera je pink lady, takže žirafa.
Modrý
U nas urcite modry
Kterýkoliv, měla by radost buď dcera nebo syn 😊
Oba,první dcera má ráda modrou, druhá růžovou.
Žabku 🐸
žabka
U nás rozhodně růžová 🤩
asi oba 🙂
Mně se líbí obě, ale mamy dvě dcery a teď u nás frčí růžová
růžový pro dceru do první třídy 🙂
Modrý pro syna👍
Růžový pro dceru, syn je ještě malý.
U nás růžový s žirafkou pro dcerku.
Růžový 😍
Modrý 💙
Modrý... syn nastupuje do první třídy 👍
Dcerám se líbí modrý i růžový 🙂
s žabkou
Jelikož mám už kluky větší, tak by u nás už tahle krabička neprošla, ale líbil by se mi vyhrát ten růžový a darovala bych ho pro kamarádky dceru, která jde do první třídy ❤️
Modrý s žabkou
Růžový...máme zatím jen školacku....oliverka čeká ještě rok ve školce
Růžový ... Pro dceru ☺️
Modry 🐸
U nas oba 😁 ale vice asi ten modry ze zabkou
U nás určitě se žabkou 😊
růžový se žirafou by se líbil budoucímu prvňáčekovi Anetce
Modrý nerezový box se žabkou
Jednoznačne žabka 🐸
Modrý 😊
Žabka pro syna
Růžový pro dceru
Růžový 😊
Mame 3 dcery a 1 syna🙈 Takze ruzovy😆
růžový,vnučka nastupuje do 1. třídy
Modrý se žabkou pro syna.
Růžový se žirafou 🦒
S žabkou, pánčto je unisex 😁
modrý 🙂
Urcite modry 🙂
Modrý👍🙂
Modrý 🙂
Máme doma převahu holek, tak růžový 😉
Krásný jsou opravdu oba, ale mám dcerku jde teď do první třídy a tak to vyhrává růžový…😍
Modrý by byl super 😊
Modrý
Růžový pro dceru školacku
Růžový se žirafkou 🦒🤩🍀
Mám syna, mám dcerku, takže oba by uplatnění našly😊
U nas by se využili oba, ale preferujeme modrý pro našeho velkého kluka. 🙂 ❤️
Oba dva, mám syna i dcery, ale preferovala bych růžový pro předškolačku 😊
Určitě modrý... 👍
Už máme krásný modrý s liškou, tak bych byla pro růžový. I když on i ten žabičkový je krásný a barevně neutrální. Je to těžký 😄
růžový nerezový box se žirafkou
U nás se zabkou máme 5 kluků 🙂
Já bych radši žabku, růžové máme doma dost 😁
Zabkovy,nemame radi ruzovou
U nás oba, ale větší radost by byla s žirafou.
Modrý, mám dva syny 🙂
Jelikoz mám syna a růžový by nenosil,tak ten druhý 🙂
Malá miluje modrou tak s žabkou
Pro našeho 1náčka🧒💼 by byl krásnej box ze žabkou 🐸zelenej na ty naše první svačinky.
Oba jsou krásné, ale prvňáček je kluk, takže s žabkou.
modrý
Modrý dětem, růžový mně 😀
Růžový už máme, takže bychom uvítali modrý.
Modrý se žabkou. Dcera už je školou povinná a svůj box má, syn nastupuje do školky, tak aby mu to nebylo líto 😍
Ruzovy
S žabkou 🐸🙏
Modrý
Růžový s 🦒
U nás jednoznačně modrý. Mám tři syny a čtvrtého na cestě 🙈 Nejstarší nastupuje do první třídy, tak by se hodil na svačinky 🙌😊
U nás rozhodně modrý! 💙💙💙
Modrá je dobrá. 🥐
U nás by se hodila modrá i růžová. Kdyby bylo na mě, tak spíš modrá 😂
Rozhodně modrá.
Rozhodně modrá.
Neztratil by se ani jeden, žabku by měl syn, žirafku dcera.
Růžový 😊
Žabka, líbí se i mně 😀
Určitě modrý
Neztratil by se ani jeden, ale jelikož mám doma dva kluky a jednu holku, tak o trosku víc ten modry 🙂
Mne se libi oba moc, deti by se podelily, ale kdyz musim vybrat jen jeden, tak modry
Modrý
Žabka
Máme sice 2 holčičky, ale využili bychomklidně i modrý
Určitě oba ,ale radši bych pro dceru růžový,syn už má 🥰
Modrý. Klidně i pro dceru, protože růžovou nemusí.
modrý
Modrý se žabkou.
Máme kluka i holku takže oba🙂 Ale kdybych si musela vybrat, tak spíš ten s žábou.
Jelikož mám kluka i holku tak by se hodily obě
Růžový
S žabkou pro syna,který jde do první třídy 😊
U nás by se hodily oba dva. Kdybych si musela vybrat jen jeden, tak by vyhrála žába.
Růžový pro dceru
Modrý pro syna
Růžový
U nás by se neztratil ani jeden. Mám sice dva syny, ale ani jeden neřeší barvy. No a kdyby se jim růžový přece jen nelíbil, ujala bych se ho já.
Modrý 💙
Ruzovy,mame dve holcicky
růžový pro dceru
Modrý ze žabkou
Dcera by byla nadšená z růžového se žirafkou 🤩 asi by u nás byl v zápřahu 👍
Růžový pro dceru do 1. třídy 🙂
žabička 👍
Růžový 🙃
Růžový design ❤️
I kdyby to byl box pro dcerku, tak by se jí moc líbil modrý se žabičkou 😁
Růžový 😊
Růžový
Růžový na cesty pro dceru🥰
Modry
dcera volí žábu
u nás modrý 🙂 využil by ho syn, který jde do 1. třídy 🙂
Růžový s žirafkou. Dcerka by byla nadšená, protože plyšovou růžovou žirafku dostala k Vítání občánků a má ji dodnes.
Růžový pro dceru.
Mam syna skolaka, tak modry. Ale taky dceru mimino, takze klidne ruzovy😂😁
Uplatnění by u nás našel růžový, byl by pro starší dcerku. Ten modrý už doma máme pro mladšího syna, který nastupuje v září do dětské skupinky, tak ho má připravený na svačiny.
Růžový 🦒
Žabička, protože nakupujeme výbavu synovi - prvňáčkovi. Ale dcera by určitě chtěla taky, tak bych musela dokoupit druhý
žirafa pro dceru, i když ještě není školou povinná, hodilo by se to na výlety, případně pro mě na vzdělávací kurzy :D
růžový nerezový box se žirafkou, pro naše holky má výlety ideální aneb bičíku není nikdy dost
Modrý , pro syna do první třídy 😊
Modrý - 2 kluci 🙂
Rozhodne zaba pro milovnika zab 😃
Růžový pro naše dvě princezny. Je to jejich nejoblíbenější barva 😊
Růžový,mám dvě dcerky. 🙂
Modrak, 2 kluci🤦♀️😂
určitě modrý
Žirafa
Pro starší modrý, pro mladší růžový 😁
Modrý pro syny 😊
Modrá žabka pro syna❤️
Ruzovy s zirafkou 😊
urcite modry
Modrý se žabkou ♥️♥️♥️♥️🐸
Modrý se žabkou i růžový pro mne do práce 👍
Modrou barvu máme rádi všichni, takže bychom si ho prostřídali.
Modrý 🙂
Růžový pro dceru ☺️
Modrý se žabkou 🙂
Modrý s žabkou
Rozhodně růžový 😁
Růžový s žirafkou🦒
Určitě modrý, do školy se bude hodit 👌
Pro nás lepší modrý.
Modry, je pro nás barevne univerzální
Určitě modrý 💙💙
Mladší by se líbil růžový,starší dcerce rozhodně modrý....takže jakýkoli 😁
Se žabkou
Modry
Ruzovy
modrý🙂
Žirafa
Modrý s žabkou, starší syn má loňský s liškou, mladší syn zatím žádný.
Modrý, dcera miluje žáby
Růžový pro dceru, kluci už jsou velcí
Světle modrá 😍
Pro syna určitě modrý 🤩
Zelený pro kluka.
I když máme doma školou povinnou dceru, miluje modrou barvu, takže za nás modrá 🤩
Určitě růžový pro dcerku, která teď jde do 1.tridy
Pro syna modrý
Tak u nás by byly fajn oba boxy (pro syna a dceru), ale za mě je hezčí ten se žabkou.
Modrý
Určitě růžový 😍
Oba by se ujaly, ale možná by ten modrý lehce vedl
Mam dceru i syna, takze obe barvy by udelaly radost.
U nás by určitě našel uplatnění modrý box, protože máme budoucího prvňáčka 🙂
ten se žabkou
U nás se jde poprvé v září do školy a boxik je jediná věc, kterou ještě nemáme 🫣😁
U nás by vyhrál určitě růžový 🤩
S žabkou pro syna a s žirafou pro dceru
Zeleny
Modrý boxik, máme radši tmavší barvy🍀
Růžový
Modrý💙 pro syna který jde letos už do třetí třídy 😱
U nás růžový, pro dcerku.
Růžový
Žabku už máme, takže růžový.
modrý
Modrá pro moje kluky a růžová klidně pro mě, ptž jsem “úchyl” na svačinové a jídelní krabičky🙈
Uzila bych s 3 detma obe, ale hlasim se o modry, protoze davam dohromady veci pro predskolaka. 🙂. Zatim jsem swapla pytlik na telak, tak mi soutez nahrava... 😁
Jakýkoliv. Před časem jsme tady vyhráli modrý s liškou a je super. Děti si ho střídají na svačinu do školy.
Zeleny, mame kluky. 🙂
Nám je to jedno🙂máme kluka i holku😉
Jelikož mám doma dva malé "raubíře" tak určitě modrý.
modrý i růžový, máme kluky i holky 🙂
Modrý, mám 2 kluky.
Oba jsou krásné, ale předpokládám že 9ti měsíční holčička by krabičku ocenina maximálně naditou dobrotama pro jeden zoubek. Zato modrá by měla úspěch u našeho předškoláka 😉
Růžový
Mám dva kluky , takže modrá 🙂
Na barvě nezáleží, hodil by se modrý i růžový
Určitě pro holky
Modrý
Barvy jsou krásné a u nás by se využily oba 😉
Momentálně máme období, kdy dcera rozlišuje "holčičí" a "klučičí" barvy, takže spíš růžovou. Ale zase modrá je "Elsová", takže vlastně taky dobrý 😄
Růžový se🦒, od září máme doma prňačku.💝
u nás určitě oblíbená barva syna - modrý 😇
Modrý, máme kluky😍
Růžový pro dcerku (občas si půjčím) ❤️
Modrý se žabkou 🙂
Růžový 😊
Rozhodne ruzovy, dcera miluje zirafy ❤️
modrý, využije syn i dcera 🙂
Rozhodne a jedine modry 🩵
Modrý se žabkou😉
Modrý se žabkou 🙂
růžový pro dceru
mam dva kluky a jednu holcickuz, u na sby s euzili obe barvym mozna o trosku vic ten klucici 🙂
Růžový
Se žábou by se dceři líbil, miluje žabičky 🐸
rozhodně modrý box se žabkou 🙂
U nás oba - máme 2 holky a 2 kluky
Určitě modrý se žabkou, kluci by z něj měli radost.
Jelikož mám 3 holčičky nabízí se spíš varianta růžové, ale na modrým je žabka, takže toho by se chytla nejstarší dcerka, která žabky miluje 🐸 manžel si občas taky krabičky půjčuje, takže u nás užijeme obě varianty 🙂
Za nás by to bylo jedno který, myslím si, že by udělaly radost jak ten tam ten 🙂
Mame doma dve holky, tak ruzovy 😊
Ten se žabkou, mám kluky😉
Růžový s žirafou
růžový
Růžový pro dceru. Půjde do první třídy. Zatím se těší 😁
Modrý 💙
Žabička 🙂
Růžový 🙂
Modrý
Ružový 💗🩷💝
Růžová žirafka🙏🙂
růžový se žirafou 🦒
Modry pro syna 😉
Modry pro synka
Růžový 💗
Krásný jsou oba, dcerka by si vybrala růžový
Růžový, na svačinky pro dceru do 1. třídy, hezké jsou oba🙂
Růžový pro dceru 🌺
Uplatnění by našly oba boxy, ale větší asi růžový, neb syn má růžovou rád 😁
Uplatnily by se oba, ale spíš potřebuji modrý pro syna.
Modrý pro syna, růžový by se líbil mě😁
žabička
U nás bychom uvítaly růžový s žirafou pro mladší dceru, jelikož žabkový už má starší syn 🙂
Modrý
Modrý, protože starší dcera začala milovat barvy jako její mladší bracha, chce všechno modré či zelené, aneb konec moji růžové holčičky 🙈
Růžový pro dceru do první třídy. ☺️
Růžový pro dceru 🙂
U nás by se uplatnil modrý pro syna.
Urcite modrý, mam 2 kluky.
Určitě růžová
Růžový pro dceru.
U nás by se hodila zelená pro syna a růžová pro dcerku ( ta musí mít vše co ma brácha) 😄😄😁😁
U nás rozhodně pro kluka 🐸
Bylo by mi to jedno, protože mám kluka i holku, tak či tak by měl někdo radost ☺️
Hodil by se nam modry se zabkou pro naseho prvnacka 🙂
Dceři by se určitě líbil růžový s 🦒🤍
Máme dvě holčičky, takže určitě růžový 😍
Růžový se žirafou 🙂
Růžový
Ruzovy protoze mam doma dve holky 🙂
Modrý pro našeho už skoro školáka 🙂
Asi nejspíš růžový 😊
Modrý by potěšil našeho prvňáčka 🥰🩵
Modrý s žabkou pro syna 😊
U nás by se hodily oba, ale asi zelený se zabkou pro oba.
Růžový pro dcerky 🙂
U nas by nasel uplatneni modry, mame dva kluky. Dcera uz je puberťačka, ta uz by bohuzel ruzovy neocenila
U nás by se hodily oba dva. Zelený pro syna a růžový pro dceru 🙂
Uplatnění by našly oba! 🙂
Dceři by se líbily oba ...😍😘😁
U nás oba. Dcera moc nemusí růžovou, ale miluje žirafy a miluje modrou a zelenou a žába taky není k zahození🤣
U nás oba, dcera jde do 3.třídy a novou krabicku by potrebovala a syn jde do predskolaku, takže by taky využil
Ten zelemodry, je to u nas oblibenejsi barva 🙂.
U nás by to bylo jedno, sice mám nejmladšího syna, ale růžová se taky neztratí 😁
Syn jde do prvni, takze urcite by se hodila zeleno modra s zabkou 😊
Čeká nás první třída a syn miluje žáby, takže by určitě uvítal i modrou krabičku 😊
Rozhodně žabičkový, protože růžový by syn nenosil😃
Určitě růžový 😇
Růžový 🙂
žabičkový - sice máme dcerku, ale žabka by se jí líbila víc než růžová krabička -syn na střední školu by to asi už neocenil 🙂
Vlastně bychom uplatnili oba. 😅 modrý pro mého syna, i když je ještě školkový a růžový pro přítelovu dceru. Ta teď půjde do 3. třídy, tak by udělal radost velikou.
Modrý, protože máme doma tři kluky a růžový by je asi nepotěšil 🤣🤣
Kráásné jsou oba 😍, ale dcerka by brala ten tyrkysový s žábou ( si myslím) , pže kluci ve škole tak říkají její nej kámošce , každou děvčicu mají někak pojmenovanou a je fajn, že to holky berou s nadhledem...
Rozhodne růžový..a rovnou 2x jinak by byl boj ☺️
Modrý s žabkou
Modrý s žabkou
👍
Určitě modrý, syn jde do první třídy,tak by byl super.
Žabka, s růžovou by mě kluk hnal. 😃
Modrý se žabkou😀jen někam vyrazíme musíme mít svačinu🫣
Modrý se žabičkou.. Pro Kubika který jde do první třídy 🙂
Modry se zabickou, synovi by se totiz asi ruzova nezamlouvala 😁
Uplatnění by našli oba, nyní ale asi více růžový, protože dceři zrovna její praskl.
Pro dceru růžový 🙂
Dcera by byla ráda za oba. Růžová je jasná volba, ale do žabiček chodila do své první třídy ve školce a to je proste srdcovka ❤️
Pro jednu dceru růžový ,pro syna modrý, takže nerozhodně. Nejstarší by tenhle motiv už neocenila 😀
Oba 🙂 Mam holku a dva kluky. Ruzova krabicka by se ted hodila dceri, ktera nastupuje do prvni tridy…
S žabkou
🍉 růžový nerezový box se žirafkou
U nás zabkovy pro dcerku, žabky doma chováme🙂
u nás by se hodily oba 🙂
Ruzovy🙂
Máme připravenou modrou aktovku, modrý penál, láhev i modrou složku na sešity, takže nám chybí už jen modrá krabička na svačinu! 😄
Modrý. Nejstarší syn půjde do první třídy, tak by měl určitě radost z nové krabičky na svačinu. 🙂
Růžový ❤️
Pry modry, rikala dcera 😍
Růžový
Krásné jsou oba, ale žirafa vyhrává, takže růžový 🙂
Modrý se žabkou 🐸
Modry asi vic, ale ja chci pro sebe ruzovy 🙈😍😍😍
Modrý! 🤩👍
Využití by měli oba, ale modrý je parádní 😉
Oba dva
Oba dva
Žabičkový pro mé kluky 😁
Ruzovy, nechala bych si ho já 😀
Urcite ruzovy pro dceru 😍 ma rada žirafy

Růžový, mám školou povinné 2 dcerky 😊