Kdo by neznal známu a oblíbenou firmu ze Zlína? 🙂
Ne ne, nemyslíme teď na boty, ale na něco, co patří do kuchyně. Ano, milé maminky, budete moct otestovat produkty skvělé značky TESCOMA. My se už moc těšíme, protože vše, co má souvislost s kuchyní, pečením a vařením, se nám moc líbí.
Který je váš oblíbený výrobek od TESCOMY? Napište nám do komentáře a my vás odměníme 3 srdíčky 🙂
Hezký den.
Miluju vaření a pečení, nejoblíbenějších výrobků od Tescomy mám více, ale nejčastěji používám zdobící sadu, razítka na sušenky a sadu na přípravu sýru 🙂
Hrnce a nože 😀😀
Tlakový hrnec Tescoma presto
Hrnce,nože,příbory, vynikající pánve.😀
Hrcne a jídelní dětský set, pánvčiku a zdobící sadu
Tlak.hrnec President,miluju!
Pánve 🙂
Kelímky na příkrmy, dózy na svačiny, konvice Teo 😊
Mam doma panev a super 🙂 zatim se mi nepodarilo nic pripalit 😀
Jeeee moje oblíbená Tescoma! 😍 Kdybych měla vybrat jen jeden výrobek, tak bych opravdu nevěděla který 😲 Mam moc ráda krabičky na prikrmy pro děti. Mám ráda různé spachtlicky a obrazovky. Nedávno jsem ve výprodeji pořídila obal na banan za 29,-!! Prostě tescomy mám plnou kuchyň 😍👏😍
Pánve a silikonové formy na pečení i čokoládu🙂 a různý vykrajovátka na svačinky :D
*obracecky
od tescomy mám doma konvici na čaj, limonády s takovým tím sítkem, dětský jídlení set, zdobičku, nůž na sýry, kráječ na jablka a taky struhadlo na parmezán, no určitě se ještě neco najde, protože tescomu máme rádi 🙂
Těch výrobků je více, ale pokud bych měla jeden z nich vybrat, tak to určitě bude vykrajovátko na jadřince. Vždy mi usnadní a hlavně urychlí práci, ať už při pečení štrúdlu nebo při dělání jablečných přesnídávek 👍
Miluju pánve a udělátka na vosí hnízda ve tvaru zvonečku,sněhuláka a stromečku 🙂.
Mame zatim jen panve ale rada bych dokoupila i noze a veci na peceni. Treba jezisek neco donese🙂
Pánve, hrnce, formy na pečení 🙂 většinu me kuchyně tvoří tescoma 🙂
Nože a silikonové formy na pečení jsou super ;) 🙂 naše oblíbená značka
Hrnce Amilla a flaska na piti z rady Bambino. Pro me je to zaruka kvality. Jinou znacku hrncu jsem ani nechtela.
Hrnce.. Silikonový formy a tiskatka na sušenky ty teda pouziva i dcerka..😃
Razítka na sušenky, závěsný systém president , silikonové formy
U nás vedou pánvičky a razítka na sušenky 😉 jo a hlavně, otvírák na konzervy a pivo zároveň 😂
Ja mám Tescomu celkově ráda.Nakupuji její výrobky už roky.V poslední době nejvíce využíváme láhev na pití s brčkem pro malou a termohrnek s brčkem.
dětská termoska,razítka na sušenky
Od tescomy mám v kuchyni více věcí a těžko se mi jmenuje jedna. Tak aspoň ta poslední - krabička na svačinu, líbí se mi její variabilita, nejčastěji používám jednu malou do velké a vedle rohlík, nebo chleba. Dceři se moc líbí a prý ji má ve třídě několik dětí 🙂
pánve
Mame od Tescomy mooc veci - panve,hrnce,noze,potreby na peceni,zapekaci misky a veci ke stolovani pro dite 🙂
Tlakovy hrnec cajova konev Teo
Mame take docela hodne vyrobku, ale posledni dobou u nas fici razitka na susenky.
u mě vítězí razítka na sušenky a silikonová forma na cakepops
Panve, hrnce a noze 😉 a jeste konev na caj
K onvice Teo uvádím si čaj a dá se používat do mikrovlnky a nebo na plyn či indukci.🙂 Nože Azuro ta ocel j úžasná a napínáky. No spoustu věcí od Tescomy sou mi sympatické 🙂
tak ja mam hlavne veci na zdobeni a to zdobici sacek,plastovou zdobicku, vanocni vykrajovatka pak keramickou skrabku a sadu hrcu🙂 mame toho vice..😉
pánve a škrabky na zeleninu 😉
Mají dobré nože. A hrnce.
Sklene konvice, detske sady, vykrajovatka, plechy
jednodušší odpověď by byla co doma není tescoma :D mám od tescomy téměř kompletní nádobí, kromě hrnců. Nejčastěji používáme konvici Teo a hrozně se mi líbí naše dozy Monti 🙂
Miluju jejich kuchyňské pomocníky v podobě silikonových stěrek, vařeček a pod. Díky nim si nepoškrábu keramické hrnce. A baví mne velmi pracovat se silikonovými stahovacími pásky (např. na masové roládky, španělské ptáčky), to je pak práce jedna báseň ;)
nejčastěji používám obracečku
Vykrajovatka na cukrovi,zdobicku,noze a panve..ale sunkovar je taky super..
Kdyz mam vybrat jednu vec, tak rozhodne univerzalni cednik! Ale mame toho doma hodne, naposledy jsme kupovali mlynek na kavu a casto ted zase pouzivame konvici Teo.
Od Tescomy je všechno super! Mám jejich hrnce, nože, silikonové formy, a hlavně nezbytné různé "maličkosti" do kuchyně - obracečky, lis na česnek, škrabku, stěrky... Za mě jsou asi top hrnce. A za dcerku je to láhev s brčkem na pití 😉.
od tescomy mám nože 🙂
No jen to přečtení všeho ,co mají jiné konikovky mě ubezpecilo, že musím jít zas od Tescomy nakupovat..mam zatím jen pánev, podložky pod hrnce,vykrajovátka, misky na příkrmy, noze,příbory. .
hrneček, ze kterýho právě piju kafe, a pak takový loupátko na pomeranče 😀 máme toho od tescomy doma víc, ale zrovna tohle fakt používám nejčastěji/nejraději 😉
lis na česnek
Vše k pečení 🙂
Urcite nejvic vyuzivanymi jsou hrnce, ale za uzasne povazuji silikonove lzicky pro mimi, zadnymi jinymi se nevyskrabe kelimek od jogurtu do cista 😍
vždy, když jdu do tescomy, tak se nemůžu vynadívat a koupila bych všechno. Poslední věc, kterou jsem koupila byla forma na pečená lízátka....zvládla jsem to a děti ve školičce z nich měly radost .)
Mám výbornou neprilnavou pánev velmi oblíbenou a super nože.. 😉
Máme toho doma od Tescomy spoustu. Pánve a poklice na ně, obracečky, naběračky, nože, zdobící sáčky a sadu zdobítek, razítka na sušenky atd... ale jelikož mě moc baví pečení domácího pečiva, tak jsem si oblíbila raznice ne housky a kaiserky 🙂 Vypadají luxusně ;)
Tescoma má úžasné produkty, díky ní jsem začla vyrábět i domácí máslo😀 Ze všeho nejvíc však miluju jejich vykrajovátka a vymoženosti k pečení. Z vykrajovátek mám doma např. formu vánoční delicia, vykrajovátka velikonoční delicia, vykrajovátka s pístem delicia deco - motýlky. Jsem z nich nadšená! Usnadní práci a jsou nádherná!
U nás jednoznačně vede tahle vychytavka s kterou si připravujeme bezvadně vypadající drinky 🙂 🙂 🙂
Hrnce a nůž na dort 🙂
Silikonovový vál
Vždyť se nedá vybrat 1 výrobek, mám jich doma plnou kuchyň, spousta z nich jsou různé bezva vychytávky. Mám ráda hlavně pomůcky na pečení, neboť je to moje oblíbená činnost, ale z takových těch úplně nejběžnějších a dennodenně používaných teda silikonová prkýnka - tenká, přitom pevná a nesmírně praktická. Akorát bych potřebovala, aby se prodávalo třeba více menších a ne ta sada (to největší skoro vůbec nepoužíváme, jen když není k dispozici žádné jiné).
Asi nejlepsi vec je loupac na pomerance 😀 ted si delam zalusk na sunkovar a osatku na domaci chleb 🙂 a o Vanocich jednoznacne vede pernikovym Betlem a salas 🙂
Naš oblíbeny výrobek je nerezova termoska pro malou,zrovna dneska jsem mluvila s paní z Tescomy ze Zlína,skvělá komunikace i ochota
Mam doma pár drobností jako je lis na česnek, vykrajovatka na perniky...
hrnce a různé pomůcky k pečení-vykrajovátka, tvořítka, apod.
razítko na sušenky 😉
Můj nejoblíbenější pomocník od Tescomy je silikonová stěrka 🙂
Rozhodne hrnce a veci na peceni,posledni dobou hlavne ctvercova forma na dort
Štěrka, příbory sada nadobi 🙂
Určitě nože, pánve, lahve na pití pro děti, hrnce...
Ráda peču a tak jsem si oblíbila razítka na sušenky -jedny mi nestačily,proto nám dvoje (dětské a party )😊
Máme od Tescomy spoustu nádobí a pomocníků do kuchyně..Nemůžeme si vynachválit pánve, ať už klasické teflonové Presto, nebo i-Premium Stone. Perfektní jsou také plechy na muffiny. Úplně nejoblíbenějším kouskem je pak u nás v domácnosti spirálová šlahací metla..hodí se jak na rozšlehání vajec do šunkofleků, tak na dokonalé rozmíchání jíšky. Pod stromeček jsem nakoupila další věcičky, které do kuchyně strašně potřebujeme, zatím je nemůžu ohodnotit, ale určitě budou skvělé.
Tlakáč, v ničem jiném nevařím. 😀
Noze pressto
Největší pomocník je pro mě silikonová forma na bábovku z Tescomy😉
Já jsem s tescomou strašně spokojená. První investice bývá někdy vyšší ale kvalitou se vrátí zpět. Používám pánve a razítka na pečení.
Dětská láhev s brčkem 🙂
Forma na bábovku😉
nože, papiňák, dětské kelímky na jídlo bambino...jediný obchod kde jsem sehnala talíř se struhadlem uprostřed, i když já ho chtěla na jablíčka pro děti a vyrabí se pro zeleninu ...pokud něco sháním tak v Tescomě a od Tescomy vždy seženu
Věcí je zpousta, papiňák, nože, sadu příborů, tvořítka na zmrzlinu🙂 Ale prim hraje silikonová bábovka.
nože, pánvičky, pekáčky, škrabky
Silikonový vál, dávkovač saponátu, zdobička, džbán. Je těžké vybrat jen jednu nejoblíbenější.
Oblíbené od Tescomy máme vývrtku na víno 2v1 máme ji asi 15let a je úžasná a doufám,že nesmrtelná 😀 ,koukala jsem na novější typy a ty už se mi nezdají tak robusní a kvalitní.
Modrý nůž 🙂 Ten je nesmrtelný.
Noze
Tescoma má spoustu vychytávek, ale já mám bohužel malou kuchyň ☹ Ale nože od ní jsou perfektní.
mají výborné nože 🙂
takových krásných vychytávek...to se nedá vybrat jen jedna, z těch, co mám doma - perlátor, vály, vykrajovátka, nože, dózy i na dětské pokrmy, džbány, super škrabka a vůbec president řada, míchátka....a nafukovací kuchyň🙂
Hrnce,nože,příbory...moje domácnost miluje Tescomu 🙂
Razítka na sušenky a máme i jídelní sadu pro děti, ta je moc fajn.
Dobry den,ja mam zatim vyzkouseny bylinky a sacky na potraviny jsou super😊
vynikající jsou pánve, hrnce a nože.🙂
Bezva nože a hrnce
Cela moje pulka kuchyne 😀 (namátkou panve, ekologicke keramicke hrnce, val, formy, konvice, vykrajovátka a jine blbinky, autickove nadobi pro syna, a takove vychytávky jako ty věci na uklizeni drobku...) Momentalne touzim po sunkovaru, tak by se mohl testovat 🙂
Nejlepší vychytávkou jsou raznice na pečivo - housky, kaiserky apod. to využívám hojně 🙂 Dále azítka na sušenky jsou taky naprostá paráda, vždycky sklízí úspěch. A tescoma lahev s brčkem zatim drží perfektně oproti jiným lahvím.
Tescoma je skvělá značka, jen ty ceny josu vysoké ale kvalita je kvalita 👍
Nejoblibenejsi a nejpouzivanejsi jsou skrabka na brambory a silikonový val.
A ted se mi do ruky dostal vanocni katalog, uplne me uchvatila razitka na susenky.
Odpověď jsou kuchyňské nože + vše ostatní. Máme řadu President, některé zbylé věci od Presta (od nožů přes sběračky, škrabku a vše možné patří do oblíbených), nyní sháníme formu na pečení (Delícia). Chtěli bychom vyměnit sadu nádobí (Ambition, VIva - hrnce), nemohli byste je otestovat?🙂
syn miluje vykrajovátka na sušenky, prvně si vytvoří zvířátka a pak slupne "zdravé" javorovo špaldové sušenky. Takže jsme ráda, že se učí péct a vařit, takový chlap, co umí ve 4 letech udělat palačinky je k nezaplacení🙂) A já mám ráda přípravu na čerstvý sýr, to chutná zase mě s dcerkou.
Tak momentálě je to svačinový box fialový, veselý a hlavně velmi praktický. Nemusím se bát, že se dceři jídlo smíchá nebo se stane jiná příhoda. Je to nyní náš top, který každonenně používáme velmi rádi
moje nej výrobky jsou vykrajovátka a razítka na pečení. Různé cukrářské potřeby a hlavně šunkovar
Nejoblíbenější je sada na fondue, diky ni jsme casto u stolu vsichni pohromadě 😊
Cokoli, výborná kvalita i design. Momentálně si s dcerou nejvíc užíváme vykrajovátek safari.
jejich hrnce nemají konkurenci. Nejdřív jsem pohrdala, že stačí nějaké ze supermarketů, ale mamka je dostala na Vánoce a já vyzkoušela tak si je přeji taky dostat
kráječe na ovoce :D
Zdobičku na cukroví a vykrajovatka.
Mají spousty skvělých věcí takže těžko vybírat 🙂 Ale u nás vedou razítka na sušenky, protože to kluci zvládnou sami a baví je to 🙂 A pak jejich palačinková pánev?! Naprostá bomba 🙂!
Hrnce Ultima, razítka na sušenky.
Razitka na susenky jsou nej!
tak u nás vede pánev wok
Ja hrozne rada pecu, takze máme doma od tescomy pekace, formy i plechy ale co miluju a používám hlavne o svátcích tak formicky a vykrajovatka a razitka, je toho moc a krasne to vypada. A těším se až dcerka bude větší a bude pomáhat ;)))
Tescomu mám ráda už roky, ale nej jsou teď brčkové láhve dětí a novásada hrnců EcoPresto. Potřebovala jsem už nové a váhala, co vybrat, finále bylo tescoma a tefal, nakonec mě zaujaly modré keramické, což manžel nechápal, ouška mu přišla velka, vtipná a barva divná. Ale u mě vyhrála osvědčená tescoma a jsou úžasné, nic nepřipálím,jdou krásně umýt a modrá je dobrá 🙂
silikonové formy na pečení, i moje děti je úplně milují :D D:
u nás je nejlepší celá sada nerez nádobí- požívané už kolik let! a určitě taky tlakový hrnec, a razítka na sušenky jsou bezkonkurenční 🙂
Potřeby na pečení, bezkonkurenční :D
Silikonové formy na pečení jsou úžasné a razítka na sušenky! ;)
Výrobníček na domácí pomazajdu typu Lučina.. miluju to, když děti dlabou a já přesně vím co 😉
tlakový hrnec, silikonové formičky.
Zrovna včera jsem listovala vánočním letákem a říkala si co si nadělím jako každý rok v době pečení. Kolegyně z práce mi zakazovala o pauzách chodit se kochat, protože jsme si vždy něco koupily. Poslední úlovek je příbor Toscana a kromě vychytávek na pečení miluji i nože :o))
Miluji konvici tescomu, je velká a denně do ní vařím čaj, v létě děláme do ní štávy vody s citronem a je super že má i nevím přesně jak to popsat tubu na vodu, z které se udělá led a tak máme vychlazený nápoj, potom miluji pomocníka na donutky, také máme hrnce tescoma a karafu na vodu či víno-Vera 🙂 jo naše malá má od Tescomy první lžičku silikonovou, s kterou papá denně a chystáme se pořídit hned ještě jednu 🙂
Pánve 🙂
Pánev a nože 🙂
V posledni dobe jednoznacne razitka na susenky🙂
Tescomu mam rada a rada tam nakupuji a prohlížím si katalogy vychytavek do kuchyně🙂 doma mame noze, lis na cesnek, lahev bambiny , vykrajovatka na cukrovi a konvicku na caj.🙂
Loupáček na pomeranče 🙂
hrnce, nože, kráječ na jablka
Noze,šunkovar,kuch.vaha a dalsi pomocnici v kuchyni 😉
Máme toho dost ale nejvíc využívám škrabku na brambory Prezident🙂
Tlakový hrnec a razítka na sušenky jsou u nás top,jinak je toho od T.spousta,co rádi používáme 🙂
Nemám jeden nejoblíbenější produkt, jelikož jich mám více.
Ale když to schrnu, šunkovar, prkénko na krájení masa s prostorem pro šťávu, nože a zlatým vrcholem je papiňák. 🙂
Júúúú TESCOMA nase oblibena, milujem od ni panve, silikonovou sterku a stouchac na brambory 🙂
Je toho vice- ted si vybavuji -Detska lahev s brckem, detske krabicky na potraviny,chlebnik, atd
formičky na pudink a na zmrzlinu🙂
Naprosto top škrabka https://eshop.tescoma.cz/univerzalni-skrabka-pr... a celá řada PRESIDENT - mám ji 14 let.
Aktuálně razítka na sušenky a miska na klíčení semen.
tvořítko na kaiserky 🙂
A to mám vybrat jeden výrobek??? 😀 😀 vždyť to ani nejde 🙂 nicméně parádní jsou hrnce na indukci, dětské dózy na příkrmy a násypky pro sáčky s kořením. Ale je toho tolik.... 🙂
Jéé super moje oblíbená firma. Už se těším na novinky. Doma toho máme spoustu. Počínaje sadou hrncou tulip, kterou už máme krásných 10 let, tlakového hrnce, nožů s barevným povrchem, plechy na pečení a smažení,krájecími destičkami, zdobící trubičku na cukroví. Pro děti plastové nádobí, termoobal na mističky, termosku. Loni jsem všem jako dárek pod stromeček pořídila klipy na koření i se závěsným systémem. A sobě si k Mikuláši nadělím novou zdobící lžičku, 🙂
Momentálně razítka na sušenky.Ale brzy budou Vánoce,tak vytáhneme i formičky.Nemáme oblíbenený jen jeden výrobek.Všechny co máme doma jsou oblíbené🙂
Nože, různé doplňky je toho dost a dost 😊
Panvice a noze 😊
Máme z Tescomy hrnce a nemůžeme si je vynachválit, dodnes nelituji, že jsem je koupila, dále pánve, nože a různé jiné doplňky, vše perfektní 🙂
U nas vede uplne obycejna vec - skrabka na brambory - pouzivam i na okurek. Pak jeste tlakac a noze home profi. Jooo a ucpavka na lehev od vina s odsavackou vzduchu.. My s manzelem nejsme schopni vypit celou lahev vina, tam ji vzdy ucpeme a odsajeme a dopijeme pozdeji. 👍
Milujeme výrobky od Tescomy, nevím, který je nej pro mě, ale vím určitě, že nej pro děti jsou razítka na sušenky. 🙂
nevím přesně jak se jmenuje, ale je to sada na obalování řízku, takové misečky do sebe zapadající, super 🙂)) a mají krásné formičky a vykrajovátka 🙂
Nakličovací miska na semínka
Hrnce ultima. 😍
termoska...drží už od mého dětsví! 🙂
Těch výrobků je víc, ale top je tlakový hrnec. Chystám se na sunkovar a delší dobu slintam nad formou na trdelnik...
no tak od tescomy máme věcí hodně, naběračky, lžíce, nože, kvalitka 😉
Nože Presto, Vitamino. Pak super je zapékací mísa se skleněným víkem - využívám jak do trouby tak na sporáku 🙂
U nás je top rendlik. Muž si často praží slzovku a často ji pripali, jedině tento rendlik se zatím vzdy povedlo zachranit, ostatní po jeho zásahu letěli do kose. Fajn je i kráječ na jabka ač mi zpočátku přišel jako zbytecnost.
Hrnce a pánve 👍
Od Tescomy mám v kuchyni spoustu pomocníků. Celou jídelní sadu v čistě bílém provedení. Nejčastěji používám jejich škrabku na zeleninu a otvírák na víno🙂 Ten i několikrát týdně 🙂
Plech na peceni, jehlice na spizy, hrnce, slehackovac a hrnicky proti vosam pro deti
toho je tolik :D ale nejvíce využíváme hrnce 🙂 jsem s nimi maximálně spokojená a taky se mi moc líbi vzhled 🙂
Hrnce Vision, mlýnek na pepř, termoska.
Od Tescomy toho máme hodně a skoro vždy jsem spokojená, například tvořítka na sušenky jsou super ale třeba s válečkem s nastavitelnou výškou na tloušťku těsta moc spokojená nejsem, ale to je asi jediný výrobek. 🙂 Jinak vše super 🙂
Mám nejraději nože od tescomy..ale chystám se na pořízení i dalších kousků 🙂
Tak to je velmi těžká a záludná otázka máme Tescomu moc rádi co do funkčnosti i designu. Takže v naší domácnosti je spousta Tescoma výrobků s kterými jsme spokojeni. Jako poslední to vyhrál šunkovar takže domácí šunka to je něco. A co bych vybrala jako další budou Vánoce takže nový katalog už je doma a určitě napíši Ježíškovi co to bude se nechám překvapit.
Miluju svoje nože od tescomy a škrabku a brambory 🙂 Když to tak vezmu tak máme veškeré vybavení od tescomy a já i manžel jsme spokojeni a vaříme s úsměvem 🙂
Detsky hrnek s brckem, mame rovnou tri 🙂
Razítka na sušenky jsou parádní🙂
neloupu brambory ničím jiným než škrabkou tescoma
Miluju Tescomu, je to firma, které si vážím a je z mé domoviny. Často si od ní kupuju věci a to hlavně i jako dárky. Sice jsem občas i trošku narazila, ale u nás doma je to skoro samá Tescoma - sada hrnců, příbory, termoska, mašlovačky, vykrajovátka. Ale co naprosto a nejvíc miluju, je tácek s mřížkou, na které můžu zdobit cukroví, dorty a řezy a vše, co je potřeba zdobit, plnit či polít polevou. Steče to do tácku a nikde jinde žádný binec. A chtěla bych zkoušeeeeeeeeeeet. Jsem na to kadet. A letos jsem pořídila Tescomu pro maminku k Vánocům - sadu příborů, lžiček, loni dostala velkou mísu a kamarádka sadu na máslo, plus šunkovar. Miluju Tescomu. Akorát ty plechy občas zlobí. ❤
Kelímky na příkrmy, dětská láhev s brčkem, nože 😊😊
Dětská láhev s brčkem 🙂
Miluju tescomu....miluju pečení a vsechny jejich vychytávky. Máme toho mraky. Mám skleničky, talíře, závěsný drátěný systém, formy na pečení, nože, dózy, cestovní chladicí tašku atd atd. Miluju vsechno a nejvíc momentálně používáme kráječ na jablko. Taková obyčejná věc a takový super pomocník 😍
Veskere jejich vychytavky,co usnadnuji zivot v kuchyni. A jakozto domaci cukrarka hlavne vse,co souvisi s dorty - pres formu na peceni pocinaje, pokracujic silikonovou formou na pismenka a cisla a konce razitkama na susenky. V katalogu bych si vybrala vdycky neco noveho.
A pro deti krajec na ruzne ovoce - konecne ho basti 🙂
otvírák na konzervy, pánev
Minulý víkend jsem si udělala radost a rozšířila svoji " Tescoma sbírku" o nože Azza a šunkovar. A jako obvykle to byla trefa do černého 🙂
pánev a silikonové formy na pečení
Papinak,noze,zacvakavaci krabicky!
Dortová forma a tlakový hrnec 🙂
všechno 🙂 ale top je adaptér mezi indukční desku a neindukční nádobí 🙂
Uplne nej jednoznacne papinak Prominent 😝 dale radi pracujeme s nozi Presto spokojeninjsme i s livanecnikem (uvnitr bily, z venku modry) a ja osobne si uzivam vsechny formy, tvoritka a udelatka na peceni sladkosti 🎂
pánve vitapan
Hrnce, to je pro mě naprostý top.
Všechno 🙂. Nejvíc ale miluji Džbán myDrink se 4 poháry s brčkem a misky na dipy 😍
Ja miluji snad vsechny vyrobky od znacky Tescoma. Ale v tomto rocnim obdobi nejvice vyuziji termosku a vykrajovatka na cukrovi ☺ ach jak ja se tesim az je zase vytahnu a zacnu pect 😍😍😍
U nás jsou nejoblíbenější tvořítka na sušenky s razítkama 🙂
Nože a panev 🙂
Já mám zase rada různý vykrajovatka a abecedu na marcipán. Pecu dorty na zakázku a to se hodí všelijaké vychytavky. 🙂 a v predvanocnim čase se tesi,jak budu se svou malou pomocnici péct cukroví 😉
pánvičky a tvořítka
Protože miluji pečení, tak jejich formy na bábovky, chlebíčky a další, razítka na sušenky, vykrajovátka, mašlovačky. No vlastně toho mám doma od Tescomy dost 🙂
Já mám velmi oblíbený papiňák od Tescomy a nůž 😍
Já bych neměnila hrnce a pánve. Na ty si opravdu nenechám sáhnout 🙂.
Od Tescomy má téměř veškeré vybavení kunyně - nejraději používám hrnce, vánoční vykrajovátka a džbán na pivo i vynikající ryskou (tu si pochavují i paní hospodské). Náš syn má nejraději jídelní sadu s vlky a láhev s brčkem.😉
termoska s bčkem pro našeho 16m raubíře 🙂
Mam rada uplne vsechno. Velmi casto take volim vyrobky Tescoma jako darky pro sve blizke 🙂
Tescoma má naprosto super výrobky!!! U nás mimo nástrojů běžné potřeby (naběračky, obracečky, ...) frčí vykrajovátka 🙂
Hrnce a kastroly, váha, vykrajovatka, vykrajovátko na jablka
Tlakovy hrnec, panve a otvirak na vino 😎
Je toho hodně co mám doma,razitka na sušenky,nastavitelny váleček,vykrajovatka na Linecké,odpadkovy koš prostě spoustu toho mám a miluji Tescomu
Vychytávka, která mě dostala je otevírak na zavařovaci sklenice. Jinak z Tescomy mame víc veci a se vším jsem spokojena (snad jen kromě ochranného krytu na slehani). Poslední přírůstek je grilovaci pánev na indukci a v merku mam livanecnik na indukci 😉
Nože, šunkovar, vykrajovátka, pánev 😉
Tescomou mám vybavenou kuchyň , ale úplně nejvíc si pochvaluji věci pro děti - termoobaly na lahev a jídlo, odkapavač, příbor, lžičky, misky, tvořítka na zmrzlinu ... 🙂
Od Tescomy mám hrnce a nože a nedám na ně dopustit
Od Tescomy mam skoro cele vybaveni kuchyne, ale nejvic miluji tlakovy hrnec
přes víkend jsem měla půjčená razítka od tescomy na sušenky a jsou absolutně úžasné 🙂 možná jednou někdy taky pořídím 🙂 zatím si musím jen půjčovat .-(
U nás nejvíce frčí zdobička a jídlonosiče 🙂
Jee tescoma ma srdcova zalezitost, mam toho hodne. Hodne pouhivam tvoritka treba na brambory, ryzi atd. Pro syna termo hrnek. O sade nadobi nemluvim, tu ma temer kazdy 😁 spis mam rada ty drobne vychytavky
Jé mám toho doma dost 🙂 Nejvíc používám konvici na čaj, velký džbán a různé krabičky na jídlo pro malého. Chtěla bych si pořídit takový ten termo hrnek a brčkem...
Hrnce! když jsem se nastěhovala k manželovi(v té době můj přítel 🙂 ) měl doma hrnce od tescomy... strašně super se v nich vaří! Od té doby, uplynulo hodně vody, stále v nich vařím 🙂 a to jsme jedny dostaly od tchýně od firmy tefal a ty jsme hned reklamovali... Tescoma je Tescoma 🙂
My si oblíbily tu konvičku.s tubičkou na led.....v létě výborná vychytávka.......drinky a limonády pak osvěží 😉
Pribory a talirky pro deti, hrnce, panvick, noze a taky ruzne vychytavky na dorty❤️ uz toho mame hodne doma 😁
Škrabku na brambory z řady President, příbory Jane, a nyní jsme si s dětmi nově zamilovali formičky na čokoládu (syn je hlavně nadšený z autíček).
Nože Presto a keramické pánve 🙂
Snad celé vybavení kuchyně máme od značky Tescoma. Milujeme jejich výrobky, vychytávky a celkový design. Těžko se vybírá jen jeden výrobek, ale mě naprosto uchvátily formičky na včelí úlky. Máme je rádi a vždy to byla "piplačka", aby se pěkně povedly. Ovšem s těmito formičkami je to jedna báseň a výborné jsou i k tomu ty srojánky, v krabici to jde krásně uchovávat🙂
jelikož vánoce se blíží, bude sada brzo použita 😉
Tescoma=vše nej.Rada péči,rada varim já i manžel a těžko se vybírá jen jedna věc. Vše je super,užitečné - pomocník i kamarád v kuchyni.Díky ze se snažíte usnadnit a sprijemnit vaření i pečení všem lidem-uz se tesim az budeme péct s tescoma vyrobkama i s dcerou 🙂
Teflonová pánev a má oblíbená škrabka na brambory,která vydrží dlouho ostrá a je jak pro praváky tak i leváky 👍
škrabka na brambory a razítka na sušenky
Hrnce a sada na susenky 🙂
Fondue 😍 a taky určitě razítka na sušenky.
Urcite lahev s brckem a sada vykrajovacich zviratek od Delicia
Razítka na sušenky 😉
U Tescomy jsme si koupili kuchyňskou váhu a teď přemýšlím o hmoždíři 🙂 vždy se těším na katalog, mají ho krásně barevný a vždy se kochám vychytávkami do kuchyně 🙂
Tak ja? Ja mam z tescomy snad uplne vše. Muj přitel rika ze jsem tescomamaniak😂
Nejlepší jsou razítka na sušenky! Ale hodně využijeme i tvořítka na zmrzlinu 🙂
Nejvice pouzivam noze sou super na zeleninu , a zdobici sady na dorty miluji peceni dortu a veci na pripravu mufinu ty uplne miluji pokazde neodolam a vzdy neco koupim😉❤
Od Tescomy toho mám doma spoustu, ale nejčastěji používám jejich super pánve! 🙂
Take dlouha rada-z poslednich vaha s presnisti na desetiny gramu, raznice na housky, silokonove formicky na cukrovi a raznice na susenky a zdobicka a ... 😅
Krome panvi atd. Miluji takovou tu pinzetku nas obraceni masa. Velky pomocnik 😍😍
Miluju jejich vychytávka, pokud to teda není úplná blbost. Koupila jsem si obracečku a váleček na palačinky a jsem spokojená😉 pak děti chtěli ty nádobky na nanuky a taky spokojenost😉
od tescomy mám doma mlíkovar, je jediný co má projmuté dno a skvěle se v něm tedy míchá cokoliv...............teď nejčastěji krupicová kaše a pudinky
Tescoma je jedna z hodně oblibenych značek. Nejčastěji doma ale používáme džbán na pití. V létě přidám na džbánek nástavec na odšťavení citronu a mame celej den cerstvou cutronadu.
Konvici na caj ta je nejlepsi🙂
@ewik84 ano a ráda 🙂 1 kg hladké mouky,4 lžičky soli,60g sádla.na kvásek 1 kostka droždí+1 lžička mouč.cukru+530g teplé vody-opravdu gramů ;) kvásek nechat asi 15 minut pěkně kynout a pak zamíchat těsto.nechat v teple 30 minut kynout - já mám takový fígl,že to dám v míse do minkrovlnky asi na 20-30 vteřin,aby bylo pěkně teplé a lépe pak kyne v peřinách 🙂 pak si těsto rozdělím na 5 dílů(530g) a dělám rohlíky nebo pletýnky či raženky,které dám na plech.postříkám vovou(rozprašovač) a posypu mákem a hrubozrnou solí.dám do velkých odpadkových pytlů a nechám 40-50 minut kynout a pak si ale včas rozehřej troubu na 250°C a nech 15 minut péct.ještě si dávám dole plech(dej ho tam hned,když budeš rozpalovat troubu),na který dám vždy u každého plechu hrnek horké vody,aby pečivo pěkně vyskočilo 🙂 PŘEJI DOBROU CHUŤ !!!
razítka na sušenky, jednoznačně 🙂
Já mám ráda jejich vánoční nápady pro pečení - betlém a hvězdičkový stromeček 🙂
Jupí🙂Tescoma super věc- Dětská láhev s brčkem BAMBINI a mnoho dalších věcí
Formy na pečení, hlavně silikonové a hrnce...ve vaření nejsem úplný profík, ale s Tescomou se v kuchyni cítím hned o něco lépe 🙂
Nejoblíbenější jsou dětské potravinové dózy a dětský příbor, používáme je denně
Mame toho viac,ale najviac milujem wok,je perfektny a na noze taky nedam dopustit 😝
Miluji od Tescomy uuuuplne vše 😍
Silikonový vál a tlakový hrnec 🙂 🙂
Razítka na sušenky 👍
Děkujeme vám a posíláme srdíčka! ❤❤❤ 🙂
@mississka11, @weronyc, @denisa98, @tomikkubik, @jitka_cv, @holkahnedooka, @lv, @apacheee, @mykolaapsi, @kariii, @aninkas1, @baseema, @joannah13, @galapet, @bubla79, @evazerzan, @sarusev, @ifanita, @eliskan, @prcek91, @lucie1985, @barcatom, @chocomorocco, @chachallka, @betelgeuzz, @jana889, @leneee, @chris_n, @deniskaka, @louherz, @domka01, @margon, @veronikabil, @beruska1889, @zzandulkaa, @abig, @masky, @popelucha, @neliste, @petta11, @kitty_k, @lenickae, @papunkova, @jaka17, @majorelle, @katkammv, @gumovamedvidka, @dvoraiv, @kajjina, @marunkaa, @andynka78, @luca16, @oldana, @vrrdesign, @petra_pf, @verdos, @luidisek, @pajjaa, @irenapetru, @renyb, @escapee, @misao, @petagotz, @marsik123, @ginnevra, @jindrichv, @mata2hari, @esterka610, @mimuu, @dendulevrtule, @ydnevendy, @hance09, @olidor, @markysek2, @kami1984, @majka20201, @mirinka01, @simdan, @lenkabrno1, @luckamb, @krteczech, @juliemichal, @kotrmon, @sitemaka, @bobulinka, @pamelka29, @brnohrot, @fouskovi, @kh, @karol89, @cattus, @z...billythekid, @zvargova, @golca, @baraka1, @nikolaac, @sofinkaaisabelka, @claudie89, @drzounkova, @herminka, @1denca, @mor48tko, @mizuzik26, @lucie7411, @kattyd, @lumiczek, @janeve, @katynka78, @m.a.g.d.a., @marki133, @pajinka85, @larinka21, @ivikpunk, @aannidze, @stepaanka, @luonnatar, @clara.7, @krejci1510, @anunek, @dadinkag, @hudala, @dzejnin, @makula18, @bondyzab, @jaja95, @zdeni.r, @boodlinka, @andy80, @lussinda83, @magnet, @vladislava82, @ludul, @laura8, @klarkakrejcova, @mysakm, @jane085, @ivulkaaaa, @petraho1811, @cimelik, @olasek, @kacorek85, @kaca08, @hanncca, @sdoop, @cisloone, @marie115, @denitek, @petra1701, @lucie_kol, @daaja_medviidek, @lu_cy, @petul_b, @verca20082015, @misix, @radunda, @sunnurse, @ejva, @mkrelo, @kalkulantka, @katerinaaromanek, @misa.patrik, @zuzanka.k, @adelka4505, @annicka19, @ewik84, @mandihan, @actiimelka, @andreadornova, @mamcalenca, @radulap, @sissi83, @marcetta_k, @justadream, @radyym, @ilman, @ejicul, @pathusha, @katkavfr, @kristynkal, @mirtha
@konik_testuje Děkuji za srdicka. .
@konik_testuje moc děkuji za srdíčka ♥
@konik_testuje moc děkuji za ❤
dekuji za srdicka 🙂
Děkuji 💜
Děkuji za ❤❤❤
Dekuji❤
Děkuji za srďochy 😀
Dekujiiii😍
také děkuji
děkuji 🙂
Jéééé děkuji
Také děkuji za srdíčka 🙂
Děkuji za srdíčka ❤
děkuji za srdíčka 🙂
děkuji za srdíčka❤
@konik_testuje děkuju!
Děkuji ❤
děkuji
Děkuju 🙂
@konik_testuje na mne srdíčka už nezbyla???
Děkuji za srdíčka <3
Děkuji za srdíčka 🙂.
Děkuji
@konik_testuje děkuji za srdíčka
Ahoj, od Tescomy máme super tlakový hrnec, který se jednoduše otevírá a zavírá, a konvici na čaj. Oboje skvělé 🙂
Dekuji za ❤
Sunkovar, noze, vychytavky na peceni 👍🏻👍🏻
jelikož mám tescomou vybavenou celou kuchyň nemůžu nic, než jen chválit 🙂 absolutně jsem propadla tlakovému hrnci, nožům a různým vychytávkám, taky věci pro děti, pijeme jen z lahvičky z tescomy a talířky s mističkama jsou taky super 🙂 za mě spokojenost
za mňa škrabka na brambory, nikdy som neskúsila lepšiu, mám ju 10 rokov a čo ma prekvapuje, je stále ako nová 🙂 a potom silikónové formičky na muffiny 🙂
U nás je na prvním místě šunkovar.
těch pomocníčků by bylo. ale vzhledem k dortařině a třem malým asistentům to jsou asi sady vykrajovátek
Skrabka na brambory a paanvee
Stěrka obraběčka space.
Děkuji za ❤
Ta srdíčka nebyla pro každého? 😢 no nic to neva i tak je tescoma super.
za mě nože, pánev a obracečky
škrabka na brambory!
s Tescomou nemám dobrou zkušenost, konkrétně s mlýnkem na maso který maso nepomele.
Mám více oblíbených výrobků od Tescomy - tlakové hrnce Bio Exclusive 4 a 6 litrů, škrabky na zeleninu a ovoce, jídlonosiče s obalem a stěrky na těsto všechny tyto věci jsou parádní 🙂
krabičky z Tescomy Pure, které jsou i do mikrovlnky, při použití v mikrovlnce se narušuje povrch plastu, tady asi soudruzi z NDR udělali někde chybu 😒




Nože Presto, termoobal na jídlo a razítka na sušenky 🙂