🎁 Letní soutěž s dm - praní 🎁
Dnes tu pro vás mám zase jednu soutěž o skvělé produkty, které jste si přáli - zasoutěžíme si spolu o sortiment privátních dm značek - profissimo a denkmit. A soutěžit můžete až do 19. srpna 🎁
Ve výherním balíčku najdete:
🛒 Denkmit ubrousky na vybělení prádla, 20 ks
🛒 Profissimo síťka na prádlo, 2 ks
🛒 Denkmit ubrousky proti zabarvení prádla, 24 ks
🛒 Denkmit odstraňovač skvrn Oxi Power Multi, 750 g
🛒 Denkmit Pro Climate nature koncentrovaný prací gel, 33 PD
🛒 Denkmit Pro Climate nature prací gel na barevné prádlo, 33 PD
🛒 Denkmit prací gel na černé a tmavé prádlo Black Sensation, 40 PD
🛒 Denkmit dezinfekční prostředek na prádlo Sensitive, 1,5 l
Jak se do soutěže zapojit?
1) Dejte lajk této zprávě
2) Do komentáře pod TUTO ZPRÁVU mi odpovězte na otázku:
"Používáte při praní aviváž prádla? Pokud ano, jaké vůně preferujete?"
A nezapomeňte prosím - jeden soutěžící, pouze JEDEN komentář ❤
Soutěžní komentáře můžete přidávat až do úterý 19. srpna (deadline bude již tradičně o půlnoci) a já potom co nejdříve vylosuji, kdo se bude z výhry radovat.
Výherkyni pak oznámím na svém blogu v samostatném příspěvku.
Přeji hodně štěstí 🍀
Kompletní pravidla ambasadorských soutěží na MK najdete zde:
https://www.modrykonik.cz/jine/pravidla-soutezi-organizovanych-ambasadorkou-znacky/
momentálně nepoužívám
Na ložní, miluju vůní Škrobenky,.
Používám svěží květinové
Používám květinové nebo s vůní ovoce
Nepoužívám,
Ne
Nepoužívám
Používám. Nejvíce květinové vůně.
Používám občas modrý Silan
Používám letní nebo kokosové
Aviváž nepoužívám
Používám jen výjimečně a preferuji květinové vůně
Nepoužívám, dříve jsem občas použila a mám ráda svěží letní vůni
Nepoužívám
Ne..
Aviváž nepoužívám
Nepoužívám
Na ložní prádlo a záclony jedině škrobenku, jinak aviváž používám - svěží, květinové vůně
Používám pouze na ložní prádlo a to květinové vůně
Používám, a to různé vůně, mám ráda, když prádlo pěkně voní 🙂
Nepoužívám aviváž.
Nepoužívám
Ano používám aviváž s vůní květin.
někdy použiju dedru,,
Nepoužívám
Nepoužívám.
Používám jak na co hlavně na cichy a květinovou vůni
Aviváž používám, nejčastěji květinové vůně
Nepoužívám.
Nepoužívám.
Nepoužívám, ale kdyby ano, byla by to nějaká květinová (jasmín mám ráda) nebo ovocná, ale ne přehnaně silná vůně
Nepoužívám aviváž, dávám parfém na praní.
Aviváž nepoužívám.
Používáme, aviváž jelen nebo tesori. Musí mi vonět. 😀
Výjimečně ano, květinovou. Dezinfekční celkem často.
Minimálně v létě, kdy suším prádlo venku. S vůně květinová
Nepoužívám.
Používám. Nejraději PURE
nepoužívám
Aviváž nepoužívám.
Ano a spíše citrusovou vůni
Nepoužívám.
Ano spíš květinové vůně
Ano používám. Mám ráda svěží vůně.
Aviváž používám pouze na ručníky a mám ráda Tesori, konkrétně vůni Ayurvéda 😉
Ano, na vše. Mám ráda modrý Lenor.
Ne, nepoužívám
Nepoužívám
Nekdy ano, vune bavlny.
Nene, nepoužívám.
Ne,nepoužívám.
Používám jen na košile, většinou nějakou květinovou vůni.
Ano, kvetinove nebo ciste bavlna
Nepoužívám. Přestala jsem ji používat, když jsem prala pro miminka a tak jsem si na to zvykla, že už je mi každá vůně nepříjemná.
Ne.
Klasické aviváže ne.
Aviváž občas použiji na ručníky. Máme s vůní oceánu.
Pouzivam...nejradsi mam kvetinovou od cocolino
Nepoužívám
Nepoužívám
Ano.kvetinove vůně různých značek.co mi zrovna voní.
Nepoužívám
Používám tu modrou vůni od denkmit
Nepoužívám
Aviváž nepoužíváme.
Jelikož používám sušičku, tak nepoužívám aviváž. Tu používám pouze na háčkované šátky. A nejraději mám vůně, co připomínají moře a taky. Nemusím moc kytkové vůně.
Nie
Ne, odvykla jsem si kvůli sušičce.
Používám a mam ráda svěží vune
Aviváž při praní nepoužívám.
Minimálně
Aviváž nepoužívám.
Ano, nejčastěji květinové vůně
Nepouzivame
Nepouzivam,kdyz jsem avivaz pouzivala,tak nejcasteji kvetinove vune.
Používám, mám ráda svěží květinové vůně
Občas, nějakou svěží vůni
Ne
Ano, už roky modrou z dm,všechno ostatní má pro mě strašně nepříjemnou intenzivní vůni.
Používám modré cocolino
Pouze na deky a některé věci, mám ráda vanilku
Používám dm aviváž, to malé balení červenou. Vůně mám ráda květinové.
Používám Puelu
ano téměř při každém praní, jen ne u sportovního oblečení. Miluju fresh vůně, vůně "bavlny"...ale i květinové.
Používám tak různě. Ale na povlečení musí být klasická fialová škrobenka😘 To je vůně dětství 😉
Aviváž nepoužívám
Ano používám aviváž, nejraději mám květinově svěží vůně a ráda zkouším různé novinky 🙂
Používám málokdy.Ale když už ano,tak nejakou svěži.
Nepouzivam
Používám, ale malé množství. Spíše lehčí vůně většinou bílé nebo modré barvy 🙂
Ano, stridam je
Nepoužívám
Nepoužívám
Aviváž nepoužívám.
Většinou ne,jinak jen svěží vůně.
Nepoužívám
Když vím, že prádlo jde rovnou do sušičky, nepoužívám. V případě, kdy budu sušit na vzduchu (hlavně v létě), tak nějakou jemnou, "vůni vypraneho pradla" ano.
Nepoužívám
Vetsinou nepouzivam, kdyz uz ano tak neco sveziho nebo kvetinoveho
Ano svěží květinové vůně
Vůně střídám, protože mam rada zmenu..
Nepoužívám
Ano, vůni moře
Aviváž nepoužívám.
Nepoužívám.
Ne,jen ocet.
Pouzivam 😍 nejradeji mam vanilku 😁
Výjimečně. Když tak levandulovou
Používám, mám ráda svěží vůně
Aviváž nepoužívám.
Aviváž používám opravdu výjimečně, a to preferuji květinové vůně.
Jak kdy a používám Tesori.
Aviváž nepoužívám
nepoužívám
Ano používám, ještě jsem nenašla prášek, u kterého by mi stačila vůně. A něco, kde je vanilka
Používám, modrý Lenor
Nepoužívám, jak skrz sušičku, tak kvůli manželovi ten nemá rád navoněné prádlo.
Nepouzivam
Ano, používám trochu aviváže a mám rada dětskou/sensitive
Používám občas, hlavně na ložní prádlo. A používám dětskou, sensitive
Používám, květinové.
Používám, buď dětskou, vanila
používám, svěží květinové vůně, většinou modrá barva aviváže
Aviváž pouze na svetry, ale mám moc ráda Denkmit vůni na praní
Ne aviváž nepoužívám 🙂
Ano,modré od lenoru jsou top
Nepouzivam 🙂
Nepouzivam
Nepoužívám, občas mám období kdy tak liju ocet 🤷♀️ máme tvrdou vodu, tak je to spíš kvůli lepšímu pocitu
Nepoužívám,občas dávám.jen sanytol dezinfekci🙂
Používám. Mám ráda většinou "zlatou" vůni, případně miminkovskou.
Používáme sensitive 🙂
Používám občas, mám ráda vanilku
Používám občas ….květunive vůně
Vůbec nepoužívám.
Ano, květinky
Ne, místo aviváže dávám ocet
nepoužívám
Ano, kvetinove.
Pouzivam kvetinove vune
nepoužívám
Používám modrý lenor
Aviváž nepoužívám
Aviváž nepoužívám..
ano, Fresh Air EFFECT Pink Blossom
Ne
používám většinou květinové vůně 😉
Když jsem neměla děti, aviváž jsem milovala (zlatý nebo fialový Lenor) ale teď už bohužel raději ne. Počkám si opět, až budou synové větší 🙂.
Aviváž nepoužívám
aviváž používám málo ale když tak např. bily Lenor, ne moc parfemovane
Aviváž používám jen občas. Mám ráda modrý Lenor.
Ano - Cocolino,Lenor
Nepouzivam
Aviváž nepoužívám.
Ne. Davam ocet.
Většinou nepoužívám, používám desinfekci z DM 👍
Používám. Vůně je mi kromě levandule, kterou nesnáším, úplně jedno.
Ted nejakou dobu nepouzivam.
Ano - lenor, cocolino
nepoužívám 🙂
Nepoužívám, mám doma dva atopiky, ale občas mi to chybí
Občas ano 🙂
V poslední době už ani ne, ale pokud použiju, mám ráda svěží a lehké vůně.
Používám, sensitive s lehkou vůní
Ne, jen prášek na praní a někdy prací perly
Nepoužívám
Mám sušičku, takže nepoužívám 🙂
Ano používám ráda střídám avivaze
Používám. Modré cocolino
Používám občas - lípu nebo šeřík.
Občas a spíše květinové vůně
Ano, někdy přidávám dětskou aviváž s vůní bavlny
Ano,používám. Nejraději mám vůni modrého Cocolina.
Nepoužívám.
Nepoužívám
Většinou nepoužívám kvůli sušičce. Občas na ložní prádlo, když ho dávám schnout ven a to dávám přednost nějakým svěžím vůním.
Nepoužívám a proto ráda vyzkouším
Ano, používám jemné vůně - většinou sensitive dětské 🙂
Pouze škrobenku na ložní, jinak kvůli sušičce a dětem nepoužívám.
Nepouzivam
Používám, nejraději svěží vůně nebo květinové.
Ano, květinová vůně
Nepoužívám, nesnesu, když prádlo voní.
Aviváž nepoužívám.
Aktuálně nepoužívám.
Nepoužívam
Jemne, prirodne
Aviváž nepoužívám.
Ano, květinové vůně 🥰
Používám, střídám 🙂.
Už jen někdy, oblíbila jsem si parfémy 🙂
Používám, nejraději mám svěží vůně, vůní bavlny, fresh Sky apod.
Aviváž nepoužívám, teď občas dávám perličky Orchidej.
Místo aviváže používám ocet.
Ano používám a mám ráda svěží květinové vůně
Používám ráda, jen dětem nedávám. Nejraději mám květinové🌸
Aviváž nepoužívám.
Aviváž nepoužívám
Používám, mám ráda lehké svěží vůně.
Aviváž nepoužívám
Používám, lehké, svěží vůně
Používám někdy - jen na některé prádlo. Preferuji svěží vůně, např. modrý lenor.
Ano, používám. vůně jakákoli, ale nesmí být moc sladká 🙂
Ano, mám ráda orientální vůně, levanduli a modré cocolino.
Občas, není pravidlem, preferuji květinové vůně
Aviváž nepoužívám, občas hodím do pračky nebo do sušičky parfém na prádlo, nejradši mám svěží vůně
Ne, nepoužívám. K ovonění prádla používám vůni do sušičky (lze i do pračky) z Dm, která krásně voní.
Nepouzivam ☺️
Používám, nejraději mám modrý a tmavě fialový silan a zlatý lenor
nepoužívám
Aviváž nepoužívám
Pravidelne ne, suším oblečení v sušičce. Občas tam dám ty parfémované kulicky
Používám aviváž od Tesori, konkrétně tuhle.
Ne nepoužívám
Používám jen na ložní a ručníky. Konkrétně šedou Tesori.
Nepoužívám, maximálně když peru svetry- aby nekousaly - používám květinovou
Nepoužívám
Nepoužívám
Používám. Nejraději mám levandulový silan
Ano,používám. Cocolino.
Používám, většinou sladší vůně
Avivaz kvuli susicce nepouzivam, ale mam rada ruzovou vuni do susicky od denkmit.
Aviváž používám u věcí, které by mohly elektrizovat, ale taky ne vždy. Preferuji vůni bavlny, ale hlavně řeším složení.
Používám jenom občas, s přírodním složením, levandule nebo bavlněný květ myslím
používám, dětskou
Používám desifenkci, která i voní.
Aviváž nepoužívám, dávám jen trochu octa.
Nepoužívám
Používám,vybírám svěží vůně
Vetšinou nepoužívám a když už tak nějakou svěží vůni
Nepoužívám.
Používám, levanduli
Používám , většinou vůně střídam , většinou si vybírám svěží vůně. Aviváží mám doma vždy několik a střídám je dle nálady. 😃
Nepoužívám, místo aviváže používám desinfekci denkmit sensitive.
Ahoj já aviváž nepoužívám kvůli přírodě, pokožce zbytečným plastů, zaneradila bych vodu ještě víc než pracím práškem... Nevidím v ní moc význam Pokud potřebuji prádlo změkcit lze použít něco jiného nebo sušičku vůně ráda používám své, ba naopak mi není příjemná silná aviváž a na tom ještě parfém
Aviváž miluju a nejvic Cocolino modré.
Používám, levandule 😊
Nepoužívám
Používám, květinové 🙂🌼
Ne, nepoužívám.
Ano, modrá a vanilka
Občas, Cocolino modré 🙂
Už cca rok nepoužívám. Ale dříve jsem používala svěží a občas květinové vůně.
Nepoužívám.
nepoužívám
Nepoužívám
Nepoužívám
Ano , kdysi jsem mela rada vyrazne vonave vune , ted uz pouzivam jen sensitive 🙂
Ne
Ano,květinové.
Jak kdy, Na povlečení škrobenku (ale taky ne vždy), Manželovi vadí, když prádlo nevoní, proto přes léto dávám jemné vůně. Jinak přes zimu do sušičky nedávám.
Používám hlavně dětské nebo s vůní bavlny. Svěží
Nepoužívám
Ano, květinové 🌸
Používám hlavně na ložní prádlo, svěží vůně. Ráda zkouším nové.
Ano, aviváž používám a mám ráda sladké ovocné a květinové vůně.
Přes léto, kdy prádlo schne na balkoně, používám, mám ráda jemné svěží vůně. Přes zimu, kdy dávám prádlo do sušičky, nepoužívám.
Nepoužívám. Mám od narození atopický ekzém, takže to nechci provokovat 🤪
Nepoužívám.
Ano
Ne, škodí to sušičce, místo toho vonné perlicky
Kvůli sušičce aviváž nepoužívám.
Někdy ano, někdy ne. Záleží na druhu prádla i chvilkové náladě. Pravda je, že málo. mam pak ráda nějakou velmi jemnou, lehkou vůní.
Kvůli dětem ji používám výjimečně, spíše volím ocet.
Nepoužívám.
Aviváž nepoužívám
nepoužívám
Používám a nejradši nějaké, které voní co nejméně. Když dětem vypere prádlo někdo jiný (babička, teta...), tak to pak strašně dlouho velmi pronikavě voní a není mi to moc příjemné.
Jak kdy.... Záleží i v čem momentálně peru. Někdy si obklíčí sami řeknou,že to chtějí voňavější. Ale třeba takové povlečení a deky peru jen s aviváží,pokud vím,že je chvilku nebudu používat
aviváž jen na ručníky. ne moc výraznou vůni
Aviváž používám na záclony s bundy ... svěží vůni.
Používám, ale někdy vynechám. Nejraději různé květinové, střídám je.
Používam, zlatý Lenor😉
Jen když peru ručníky a ložní, mám ráda Tesori d'Oriente
Nepoužívám
Používám, sensitive.
Ano, používám s jemnou vůní.
Nepouzivam.
Většinou ne, ale když pouziju, tak nějakou dětskou, co není moc voňavá.
Ne, pouze papírky do sušičky.
Nepoužívám
Používám občas, podle nálady a typu prádla.
Nepoužívám, max trochu octa.
Nepouzivam..
Nepouzivam,kvuli susicce
Nepoužívám.
Ano, Persil Sensitive
Používám. Mám ráda vůni dětskou, vůni bavlny, a pak i květinovou
Nepoužívám
Nepoužívám
Občas používám. Nemám žádné konkrétní, ale často mívám dětské aviváže lenor nebo silan.
Květinové
Nepoužívám
Většinou používám ocet. Jednou za čas nějakou koupím, ale davkuju hodně málo a jen někdy.
Nepoužívam
Nepoužívám...
Spíše nepoužívám, občas jen nějakou svěží vůni, když manžel přinese fotbalové dresy
Pouzivam,pokud vesim na snuru ven.Mam rada takove ty "bavlnene" vune.
Ano, Levanduli
Modrý lenor🍀
Na ložní pradlo květinový
Nepoužívám
Používám, mám ráda svěží vůně
aviváž používám
Aviváž nepoužívám. Namísto ní dávám do příslušného zásobníku v pračce dezinfekci na prádlo. Vůním u praní se obecně vyhýbám co nejvíce - čím nenápadnější a nevýraznější, tím lepší. 😉
Aviváž nepoužívám, kdybych používala, byla by to citrusová vůně.
Aviváž používám, nejraději mám jemnou květinovou vůni 🙂
Aviváže používám, nejčastěji Batole, ikdyž už synátor dávno odrostl, tahle vůně mi prostě vyhovuje 😉
Nepoužívám
Nepouzivam
Používám, květinové vůně
nepoužívám
Používám. Většinou modrý od různých značek a teď teda tiera verde (snad to píšu správně) černá a stříbrná.
Používám květinové nebo svěží vůně
Nepoužívám aviváž, někdy přidám dezinfekci na prádlo.
Ano, někdy použiju Tesori.
Používám Lenor perličky
Používám, vanilkovou vuni
Nepoužívám, miluju vůni sluníčka
Pouzivam Tessori nebo Lenor. Jemné, čisté vůně ;)
Nepoužívám
Nepoužívám
Nepoužívám
Používám jen na chalupě, kde nemam sušku. A používám pouze aviváže koupené v Nemecku.
Občas používám parfémy, nejraději lehčí vůně. Aviváž ne.
Aviváž nepoužívám, jen výjimečně něco kápnu. Teď jsem zkusila naložit do octu levanduli a chci ji pak používat na ručníky a ložní prádlo. Uvidíme jak se osvědčí.
Ano květinové
Používám, vůni Jaro, orchidej, vanilka..
Používám, nejvíc vůni magnolie
Používám ,vůní vanilky
Avivaz nepoužívám.
Nepouživám
Pouzivam a mam rada modry Azurit
Ano, pouzivam. Mam rada kvetinove vune
aviváž nepoužívám
Nepoužívám, na změkčení prádla dám trochu octu a umělé vůně vůbec nemám ráda.
Nepoužívám aviváž.
Aviváž používám pouze na 2 věci a to ručníky a povlečení. A nám Eco Mimi od Eurony, tu vůni úplně zbožňuju.
Nepoužívám
Jen někdy, bez vůně
Používám většinou modré aviváže 😊
Nepouzivame, mame doma atopika a ten avivaz nesmí
Ne, na změkčení používám ocet.
Ano používám a nejraději květinovou 🙂
Nepouzivam


Nepouzivam