icon
avatar
apacheeeAMBASADORKA
12. srp 2025    

🎁 Letní soutěž s dm - praní 🎁

Dnes tu pro vás mám zase jednu soutěž o skvělé produkty, které jste si přáli - zasoutěžíme si spolu o sortiment privátních dm značek - profissimo a denkmit. A soutěžit můžete až do 19. srpna 🎁

Ve výherním balíčku najdete:
🛒 Denkmit ubrousky na vybělení prádla, 20 ks
🛒 Profissimo síťka na prádlo, 2 ks
🛒 Denkmit ubrousky proti zabarvení prádla, 24 ks
🛒 Denkmit odstraňovač skvrn Oxi Power Multi, 750 g
🛒 Denkmit Pro Climate nature koncentrovaný prací gel, 33 PD
🛒 Denkmit Pro Climate nature prací gel na barevné prádlo, 33 PD
🛒 Denkmit prací gel na černé a tmavé prádlo Black Sensation, 40 PD
🛒 Denkmit dezinfekční prostředek na prádlo Sensitive, 1,5 l

Jak se do soutěže zapojit?
1) Dejte lajk této zprávě
2) Do komentáře pod TUTO ZPRÁVU mi odpovězte na otázku:

"Používáte při praní aviváž prádla? Pokud ano, jaké vůně preferujete?"

A nezapomeňte prosím - jeden soutěžící, pouze JEDEN komentář ❤

Soutěžní komentáře můžete přidávat až do úterý 19. srpna (deadline bude již tradičně o půlnoci) a já potom co nejdříve vylosuji, kdo se bude z výhry radovat.

Výherkyni pak oznámím na svém blogu v samostatném příspěvku.
Přeji hodně štěstí 🍀

Kompletní pravidla ambasadorských soutěží na MK najdete zde:

https://www.modrykonik.cz/jine/pravidla-soutezi-organizovanych-ambasadorkou-znacky/

#denkmit #profissimo

avatar

Nepouzivam

12. srp 2025
avatar

momentálně nepoužívám

12. srp 2025
avatar

Na ložní, miluju vůní Škrobenky,.

12. srp 2025
avatar

Používám svěží květinové

12. srp 2025
avatar

Používám květinové nebo s vůní ovoce

12. srp 2025
avatar

Nepoužívám,

12. srp 2025
avatar
12. srp 2025
avatar

Nepoužívám

12. srp 2025
avatar

Používám. Nejvíce květinové vůně.

12. srp 2025
avatar

Používám občas modrý Silan

12. srp 2025
avatar

Používám letní nebo kokosové

12. srp 2025
avatar

Aviváž nepoužívám

12. srp 2025
avatar

Používám jen výjimečně a preferuji květinové vůně

12. srp 2025
avatar

Nepoužívám, dříve jsem občas použila a mám ráda svěží letní vůni

12. srp 2025
avatar

Nepoužívám

12. srp 2025
avatar

Ne..

12. srp 2025
avatar

Aviváž nepoužívám

12. srp 2025
avatar

Nepoužívám

12. srp 2025
avatar

Na ložní prádlo a záclony jedině škrobenku, jinak aviváž používám - svěží, květinové vůně

12. srp 2025
avatar

Používám pouze na ložní prádlo a to květinové vůně

12. srp 2025
avatar

Používám, a to různé vůně, mám ráda, když prádlo pěkně voní 🙂

12. srp 2025
avatar

Nepoužívám aviváž.

12. srp 2025
avatar

Nepoužívám

12. srp 2025
avatar

Ano používám aviváž s vůní květin.

12. srp 2025
avatar

někdy použiju dedru,,

12. srp 2025
avatar

Nepoužívám

12. srp 2025
avatar

Nepoužívám.

12. srp 2025
avatar

Používám jak na co hlavně na cichy a květinovou vůni

12. srp 2025
avatar

Aviváž používám, nejčastěji květinové vůně

12. srp 2025
avatar

Nepoužívám.

12. srp 2025
avatar

Nepoužívám.

12. srp 2025
avatar

Nepoužívám, ale kdyby ano, byla by to nějaká květinová (jasmín mám ráda) nebo ovocná, ale ne přehnaně silná vůně

12. srp 2025
avatar

Nepoužívám aviváž, dávám parfém na praní.

12. srp 2025
avatar

Aviváž nepoužívám.

12. srp 2025
avatar

Používáme, aviváž jelen nebo tesori. Musí mi vonět. 😀

12. srp 2025
avatar

Výjimečně ano, květinovou. Dezinfekční celkem často.

12. srp 2025
avatar

Minimálně v létě, kdy suším prádlo venku. S vůně květinová

12. srp 2025
avatar

Nepoužívám.

12. srp 2025
avatar

Používám. Nejraději PURE

12. srp 2025
avatar

nepoužívám

12. srp 2025
avatar

Aviváž nepoužívám.

12. srp 2025
avatar

Ano a spíše citrusovou vůni

12. srp 2025
avatar
12. srp 2025
avatar

Nepoužívám.

12. srp 2025
avatar

Ano spíš květinové vůně

12. srp 2025
avatar

Ano používám. Mám ráda svěží vůně.

12. srp 2025
avatar

Aviváž používám pouze na ručníky a mám ráda Tesori, konkrétně vůni Ayurvéda 😉

12. srp 2025
avatar

Ano, na vše. Mám ráda modrý Lenor.

12. srp 2025
avatar

Ne, nepoužívám

12. srp 2025
avatar

Nepoužívám

12. srp 2025
avatar

Nekdy ano, vune bavlny.

12. srp 2025
avatar

Nene, nepoužívám.

12. srp 2025
avatar

Ne,nepoužívám.

12. srp 2025
avatar

Používám jen na košile, většinou nějakou květinovou vůni.

12. srp 2025
avatar

Ano, kvetinove nebo ciste bavlna

12. srp 2025
avatar

Nepoužívám. Přestala jsem ji používat, když jsem prala pro miminka a tak jsem si na to zvykla, že už je mi každá vůně nepříjemná.

12. srp 2025
avatar
12. srp 2025
avatar

Klasické aviváže ne.

12. srp 2025
avatar

Aviváž občas použiji na ručníky. Máme s vůní oceánu.

12. srp 2025
avatar

Pouzivam...nejradsi mam kvetinovou od cocolino

12. srp 2025
avatar

Nepoužívám

12. srp 2025
avatar

Nepoužívám

12. srp 2025
avatar

Ano.kvetinove vůně různých značek.co mi zrovna voní.

12. srp 2025
avatar

Nepoužívám

12. srp 2025
avatar

Používám tu modrou vůni od denkmit

12. srp 2025
avatar

Nepoužívám

12. srp 2025
avatar

Aviváž nepoužíváme.

12. srp 2025
avatar

Jelikož používám sušičku, tak nepoužívám aviváž. Tu používám pouze na háčkované šátky. A nejraději mám vůně, co připomínají moře a taky. Nemusím moc kytkové vůně.

12. srp 2025
avatar
12. srp 2025
avatar

Ne, odvykla jsem si kvůli sušičce.

12. srp 2025
avatar

Používám a mam ráda svěží vune

12. srp 2025
avatar

Aviváž při praní nepoužívám.

12. srp 2025
avatar

Minimálně

12. srp 2025
avatar

Aviváž nepoužívám.

12. srp 2025
avatar

Ano, nejčastěji květinové vůně

12. srp 2025
avatar

Nepouzivame

12. srp 2025
avatar

Nepouzivam,kdyz jsem avivaz pouzivala,tak nejcasteji kvetinove vune.

12. srp 2025
avatar

Používám, mám ráda svěží květinové vůně

12. srp 2025
avatar

Občas, nějakou svěží vůni

12. srp 2025
avatar
12. srp 2025
avatar

Ano, už roky modrou z dm,všechno ostatní má pro mě strašně nepříjemnou intenzivní vůni.

12. srp 2025
avatar

Používám modré cocolino

12. srp 2025
avatar

Pouze na deky a některé věci, mám ráda vanilku

12. srp 2025
avatar

Používám dm aviváž, to malé balení červenou. Vůně mám ráda květinové.

12. srp 2025
avatar

Používám Puelu

12. srp 2025
avatar

ano téměř při každém praní, jen ne u sportovního oblečení. Miluju fresh vůně, vůně "bavlny"...ale i květinové.

12. srp 2025
avatar

Používám tak různě. Ale na povlečení musí být klasická fialová škrobenka😘 To je vůně dětství 😉

12. srp 2025
avatar

Aviváž nepoužívám

12. srp 2025
avatar

Ano používám aviváž, nejraději mám květinově svěží vůně a ráda zkouším různé novinky 🙂

12. srp 2025
avatar

Používám málokdy.Ale když už ano,tak nejakou svěži.

12. srp 2025
avatar

Nepouzivam

12. srp 2025
avatar

Používám, ale malé množství. Spíše lehčí vůně většinou bílé nebo modré barvy 🙂

12. srp 2025
avatar

Ano, stridam je

12. srp 2025
avatar

Nepoužívám

12. srp 2025
avatar

Nepoužívám

12. srp 2025
avatar

Aviváž nepoužívám.

12. srp 2025
avatar

Většinou ne,jinak jen svěží vůně.

12. srp 2025
avatar

Nepoužívám

12. srp 2025
avatar

Když vím, že prádlo jde rovnou do sušičky, nepoužívám. V případě, kdy budu sušit na vzduchu (hlavně v létě), tak nějakou jemnou, "vůni vypraneho pradla" ano.

12. srp 2025
avatar

Nepoužívám

12. srp 2025
avatar

Vetsinou nepouzivam, kdyz uz ano tak neco sveziho nebo kvetinoveho

12. srp 2025
avatar

Ano svěží květinové vůně

12. srp 2025
avatar

Vůně střídám, protože mam rada zmenu..

12. srp 2025
avatar

Nepoužívám

12. srp 2025
avatar

Ano, vůni moře

12. srp 2025
avatar

Aviváž nepoužívám.

12. srp 2025
avatar

Nepoužívám.

12. srp 2025
avatar

Ne,jen ocet.

12. srp 2025
avatar

Pouzivam 😍 nejradeji mam vanilku 😁

12. srp 2025
avatar

Výjimečně. Když tak levandulovou

12. srp 2025
avatar

Používám, mám ráda svěží vůně

12. srp 2025
avatar

Aviváž nepoužívám.

12. srp 2025
avatar

Aviváž používám opravdu výjimečně, a to preferuji květinové vůně.

12. srp 2025
avatar

Jak kdy a používám Tesori.

12. srp 2025
avatar

Aviváž nepoužívám

12. srp 2025
avatar

nepoužívám

12. srp 2025
avatar

Ano používám, ještě jsem nenašla prášek, u kterého by mi stačila vůně. A něco, kde je vanilka

12. srp 2025
avatar

Používám, modrý Lenor

12. srp 2025
avatar

Nepoužívám, jak skrz sušičku, tak kvůli manželovi ten nemá rád navoněné prádlo.

12. srp 2025
avatar

Nepouzivam

12. srp 2025
avatar

Ano, používám trochu aviváže a mám rada dětskou/sensitive

12. srp 2025
avatar

Používám občas, hlavně na ložní prádlo. A používám dětskou, sensitive

12. srp 2025
avatar

Používám, květinové.

12. srp 2025
avatar

Používám, buď dětskou, vanila

12. srp 2025
avatar

používám, svěží květinové vůně, většinou modrá barva aviváže

12. srp 2025
avatar

Aviváž pouze na svetry, ale mám moc ráda Denkmit vůni na praní

12. srp 2025
avatar

Ne aviváž nepoužívám 🙂

12. srp 2025
avatar

Ano,modré od lenoru jsou top

12. srp 2025
avatar

Nepouzivam 🙂

12. srp 2025
avatar

Nepouzivam

12. srp 2025
avatar

Nepoužívám, občas mám období kdy tak liju ocet 🤷‍♀️ máme tvrdou vodu, tak je to spíš kvůli lepšímu pocitu

12. srp 2025
avatar

Nepoužívám,občas dávám.jen sanytol dezinfekci🙂

12. srp 2025
avatar

Používám. Mám ráda většinou "zlatou" vůni, případně miminkovskou.

12. srp 2025
avatar

Používáme sensitive 🙂

12. srp 2025
avatar

Používám občas, mám ráda vanilku

12. srp 2025
avatar

Používám občas ….květunive vůně

12. srp 2025
avatar

Vůbec nepoužívám.

12. srp 2025
avatar

Ano, květinky

12. srp 2025
avatar

Ne, místo aviváže dávám ocet

12. srp 2025
avatar

nepoužívám

12. srp 2025
avatar

Ano, kvetinove.

12. srp 2025
avatar

Pouzivam kvetinove vune

12. srp 2025
avatar

nepoužívám

12. srp 2025
avatar

Používám modrý lenor

12. srp 2025
avatar

Aviváž nepoužívám

12. srp 2025
avatar

Aviváž nepoužívám..

12. srp 2025
avatar

ano, Fresh Air EFFECT Pink Blossom

12. srp 2025
avatar
12. srp 2025
avatar

používám většinou květinové vůně 😉

12. srp 2025
avatar

Když jsem neměla děti, aviváž jsem milovala (zlatý nebo fialový Lenor) ale teď už bohužel raději ne. Počkám si opět, až budou synové větší 🙂.

12. srp 2025
avatar

Aviváž nepoužívám

12. srp 2025
avatar

aviváž používám málo ale když tak např. bily Lenor, ne moc parfemovane

12. srp 2025
avatar

Aviváž používám jen občas. Mám ráda modrý Lenor.

12. srp 2025
avatar

Ano - Cocolino,Lenor

12. srp 2025
avatar

Nepouzivam

12. srp 2025
avatar

Aviváž nepoužívám.

12. srp 2025
avatar

Ne. Davam ocet.

12. srp 2025
avatar

Většinou nepoužívám, používám desinfekci z DM 👍

12. srp 2025
avatar

Používám. Vůně je mi kromě levandule, kterou nesnáším, úplně jedno.

12. srp 2025
avatar

Ted nejakou dobu nepouzivam.

12. srp 2025
avatar

Ano - lenor, cocolino

12. srp 2025
avatar

nepoužívám 🙂

12. srp 2025
avatar

Nepoužívám, mám doma dva atopiky, ale občas mi to chybí

12. srp 2025
avatar

Občas ano 🙂

12. srp 2025
avatar

V poslední době už ani ne, ale pokud použiju, mám ráda svěží a lehké vůně.

12. srp 2025
avatar

Používám, sensitive s lehkou vůní

12. srp 2025
avatar

Ne, jen prášek na praní a někdy prací perly

12. srp 2025
avatar

Nepoužívám

12. srp 2025
avatar

Mám sušičku, takže nepoužívám 🙂

12. srp 2025
avatar

Ano používám ráda střídám avivaze

12. srp 2025
avatar

Používám. Modré cocolino

12. srp 2025
avatar

Používám občas - lípu nebo šeřík.

12. srp 2025
avatar

Občas a spíše květinové vůně

12. srp 2025
avatar

Ano, někdy přidávám dětskou aviváž s vůní bavlny

12. srp 2025
avatar

Ano,používám. Nejraději mám vůni modrého Cocolina.

12. srp 2025
avatar

Nepoužívám.

12. srp 2025
avatar

Nepoužívám

12. srp 2025
avatar

Většinou nepoužívám kvůli sušičce. Občas na ložní prádlo, když ho dávám schnout ven a to dávám přednost nějakým svěžím vůním.

12. srp 2025
avatar

Nepoužívám a proto ráda vyzkouším

12. srp 2025
avatar

Ano, používám jemné vůně - většinou sensitive dětské 🙂

12. srp 2025
avatar

Pouze škrobenku na ložní, jinak kvůli sušičce a dětem nepoužívám.

12. srp 2025
avatar

Nepouzivam

12. srp 2025
avatar

Používám, nejraději svěží vůně nebo květinové.

12. srp 2025
avatar

Ano, květinová vůně

12. srp 2025
avatar

Nepoužívám, nesnesu, když prádlo voní.

12. srp 2025
avatar

Aviváž nepoužívám.

12. srp 2025
avatar

Aktuálně nepoužívám.

12. srp 2025
avatar

Nepoužívam

12. srp 2025
avatar

Jemne, prirodne

12. srp 2025
avatar

Aviváž nepoužívám.

12. srp 2025
avatar

Ano, květinové vůně 🥰

12. srp 2025
avatar

Používám, střídám 🙂.

12. srp 2025
avatar

Už jen někdy, oblíbila jsem si parfémy 🙂

12. srp 2025
avatar

Používám, nejraději mám svěží vůně, vůní bavlny, fresh Sky apod.

12. srp 2025
avatar

Aviváž nepoužívám, teď občas dávám perličky Orchidej.

12. srp 2025
avatar

Místo aviváže používám ocet.

12. srp 2025
avatar

Ano používám a mám ráda svěží květinové vůně

12. srp 2025
avatar

Používám ráda, jen dětem nedávám. Nejraději mám květinové🌸

12. srp 2025
avatar

Aviváž nepoužívám.

12. srp 2025
avatar

Aviváž nepoužívám

12. srp 2025
avatar

Používám, mám ráda lehké svěží vůně.

12. srp 2025
avatar

Aviváž nepoužívám

12. srp 2025
avatar

Používám, lehké, svěží vůně

12. srp 2025
avatar

Používám někdy - jen na některé prádlo. Preferuji svěží vůně, např. modrý lenor.

12. srp 2025
avatar

Ano, používám. vůně jakákoli, ale nesmí být moc sladká 🙂

12. srp 2025
avatar

Ano, mám ráda orientální vůně, levanduli a modré cocolino.

12. srp 2025
avatar

Občas, není pravidlem, preferuji květinové vůně

12. srp 2025
avatar

Aviváž nepoužívám, občas hodím do pračky nebo do sušičky parfém na prádlo, nejradši mám svěží vůně

12. srp 2025
avatar

Ne, nepoužívám. K ovonění prádla používám vůni do sušičky (lze i do pračky) z Dm, která krásně voní.

12. srp 2025
avatar

Nepouzivam ☺️

12. srp 2025
avatar

Používám, nejraději mám modrý a tmavě fialový silan a zlatý lenor

12. srp 2025
avatar

nepoužívám

12. srp 2025
avatar

Aviváž nepoužívám

12. srp 2025
avatar

Pravidelne ne, suším oblečení v sušičce. Občas tam dám ty parfémované kulicky

12. srp 2025
avatar

Používám aviváž od Tesori, konkrétně tuhle.

12. srp 2025
avatar

Ne nepoužívám

12. srp 2025
avatar

Používám jen na ložní a ručníky. Konkrétně šedou Tesori.

12. srp 2025
avatar

Nepoužívám, maximálně když peru svetry- aby nekousaly - používám květinovou

12. srp 2025
avatar
12. srp 2025
avatar

Nepoužívám

12. srp 2025
avatar

Nepoužívám

12. srp 2025
avatar

Používám. Nejraději mám levandulový silan

12. srp 2025
avatar

Ano,používám. Cocolino.

12. srp 2025
avatar

Používám, většinou sladší vůně

12. srp 2025
avatar

Avivaz kvuli susicce nepouzivam, ale mam rada ruzovou vuni do susicky od denkmit.

12. srp 2025
avatar

Aviváž používám u věcí, které by mohly elektrizovat, ale taky ne vždy. Preferuji vůni bavlny, ale hlavně řeším složení.

12. srp 2025
avatar

Používám jenom občas, s přírodním složením, levandule nebo bavlněný květ myslím

12. srp 2025
avatar

používám, dětskou

12. srp 2025
avatar

Používám desifenkci, která i voní.

12. srp 2025
avatar

Aviváž nepoužívám, dávám jen trochu octa.

12. srp 2025
avatar

Nepoužívám

12. srp 2025
avatar

Používám,vybírám svěží vůně

12. srp 2025
avatar

Vetšinou nepoužívám a když už tak nějakou svěží vůni

12. srp 2025
avatar

Nepoužívám.

12. srp 2025
avatar

Používám, levanduli

12. srp 2025
avatar

Používám , většinou vůně střídam , většinou si vybírám svěží vůně. Aviváží mám doma vždy několik a střídám je dle nálady. 😃

12. srp 2025
avatar

Nepoužívám, místo aviváže používám desinfekci denkmit sensitive.

12. srp 2025
avatar

Ahoj já aviváž nepoužívám kvůli přírodě, pokožce zbytečným plastů, zaneradila bych vodu ještě víc než pracím práškem... Nevidím v ní moc význam Pokud potřebuji prádlo změkcit lze použít něco jiného nebo sušičku vůně ráda používám své, ba naopak mi není příjemná silná aviváž a na tom ještě parfém

12. srp 2025
avatar

Aviváž miluju a nejvic Cocolino modré.

12. srp 2025
avatar

Používám, levandule 😊

12. srp 2025
avatar

Nepoužívám

12. srp 2025
avatar

Používám, květinové 🙂🌼

12. srp 2025
avatar

Ne, nepoužívám.

12. srp 2025
avatar

Ano, modrá a vanilka

13. srp 2025
avatar

Občas, Cocolino modré 🙂

13. srp 2025
avatar

Už cca rok nepoužívám. Ale dříve jsem používala svěží a občas květinové vůně.

13. srp 2025
avatar

Nepoužívám.

13. srp 2025
avatar

nepoužívám

13. srp 2025
avatar

Nepoužívám

13. srp 2025
avatar

Nepoužívám

13. srp 2025
avatar

Ano , kdysi jsem mela rada vyrazne vonave vune , ted uz pouzivam jen sensitive 🙂

13. srp 2025
avatar

@peti333 ano pouzivam,mam rada svezi vune a kvetiny

13. srp 2025
avatar
13. srp 2025
avatar

Ano,květinové.

13. srp 2025
avatar

Jak kdy, Na povlečení škrobenku (ale taky ne vždy), Manželovi vadí, když prádlo nevoní, proto přes léto dávám jemné vůně. Jinak přes zimu do sušičky nedávám.

13. srp 2025
avatar

Používám hlavně dětské nebo s vůní bavlny. Svěží

13. srp 2025
avatar

Nepoužívám

13. srp 2025
avatar

Ano, květinové 🌸

13. srp 2025
avatar

Používám hlavně na ložní prádlo, svěží vůně. Ráda zkouším nové.

13. srp 2025
avatar

Ano, aviváž používám a mám ráda sladké ovocné a květinové vůně.

13. srp 2025
avatar

Přes léto, kdy prádlo schne na balkoně, používám, mám ráda jemné svěží vůně. Přes zimu, kdy dávám prádlo do sušičky, nepoužívám.

13. srp 2025
avatar

Nepoužívám. Mám od narození atopický ekzém, takže to nechci provokovat 🤪

13. srp 2025
avatar

Nepoužívám.

13. srp 2025
avatar
13. srp 2025
avatar

Ne, škodí to sušičce, místo toho vonné perlicky

13. srp 2025
avatar

Kvůli sušičce aviváž nepoužívám.

13. srp 2025
avatar

Někdy ano, někdy ne. Záleží na druhu prádla i chvilkové náladě. Pravda je, že málo. mam pak ráda nějakou velmi jemnou, lehkou vůní.

13. srp 2025
avatar

Kvůli dětem ji používám výjimečně, spíše volím ocet.

13. srp 2025
avatar

Nepoužívám.

13. srp 2025
avatar

Aviváž nepoužívám

13. srp 2025
avatar

nepoužívám

13. srp 2025
avatar

Používám a nejradši nějaké, které voní co nejméně. Když dětem vypere prádlo někdo jiný (babička, teta...), tak to pak strašně dlouho velmi pronikavě voní a není mi to moc příjemné.

13. srp 2025
avatar

Jak kdy.... Záleží i v čem momentálně peru. Někdy si obklíčí sami řeknou,že to chtějí voňavější. Ale třeba takové povlečení a deky peru jen s aviváží,pokud vím,že je chvilku nebudu používat

14. srp 2025
avatar

aviváž jen na ručníky. ne moc výraznou vůni

14. srp 2025
avatar

Aviváž používám na záclony s bundy ... svěží vůni.

14. srp 2025
avatar

Používám, ale někdy vynechám. Nejraději různé květinové, střídám je.

15. srp 2025
avatar

Používam, zlatý Lenor😉

15. srp 2025
avatar

Jen když peru ručníky a ložní, mám ráda Tesori d'Oriente

16. srp 2025
avatar

Nepoužívám

16. srp 2025
avatar

Používám, sensitive.

17. srp 2025
avatar

Ano, používám s jemnou vůní.

19. srp 2025
avatar

Nepouzivam.

19. srp 2025
avatar

Většinou ne, ale když pouziju, tak nějakou dětskou, co není moc voňavá.

19. srp 2025
avatar

Ne, pouze papírky do sušičky.

19. srp 2025
avatar

Nepoužívám

19. srp 2025
avatar

Používám občas, podle nálady a typu prádla.

19. srp 2025
avatar

Nepoužívám, max trochu octa.

19. srp 2025
avatar

Nepouzivam..

19. srp 2025
avatar

Nepouzivam,kvuli susicce

19. srp 2025
avatar

Nepoužívám.

19. srp 2025
avatar

Ano, Persil Sensitive

19. srp 2025
avatar

Používám. Mám ráda vůni dětskou, vůni bavlny, a pak i květinovou

19. srp 2025
avatar

Nepoužívám

19. srp 2025
avatar

Nepoužívám

19. srp 2025
avatar

Občas používám. Nemám žádné konkrétní, ale často mívám dětské aviváže lenor nebo silan.

19. srp 2025
avatar

Květinové

19. srp 2025
avatar

Nepoužívám

19. srp 2025
avatar

Většinou používám ocet. Jednou za čas nějakou koupím, ale davkuju hodně málo a jen někdy.

19. srp 2025
avatar

Nepoužívam

19. srp 2025
avatar

Nepoužívám...

19. srp 2025
avatar

Spíše nepoužívám, občas jen nějakou svěží vůni, když manžel přinese fotbalové dresy

19. srp 2025
avatar

Pouzivam,pokud vesim na snuru ven.Mam rada takove ty "bavlnene" vune.

19. srp 2025
avatar

Ano, Levanduli

19. srp 2025
avatar

Modrý lenor🍀

19. srp 2025
avatar

Na ložní pradlo květinový

19. srp 2025
avatar

Nepoužívám

19. srp 2025
avatar

Používám, mám ráda svěží vůně

19. srp 2025
avatar

aviváž používám

19. srp 2025
avatar

Aviváž nepoužívám. Namísto ní dávám do příslušného zásobníku v pračce dezinfekci na prádlo. Vůním u praní se obecně vyhýbám co nejvíce - čím nenápadnější a nevýraznější, tím lepší. 😉

19. srp 2025
avatar

Aviváž nepoužívám, kdybych používala, byla by to citrusová vůně.

19. srp 2025
avatar

Aviváž používám, nejraději mám jemnou květinovou vůni 🙂

19. srp 2025
avatar

Aviváže používám, nejčastěji Batole, ikdyž už synátor dávno odrostl, tahle vůně mi prostě vyhovuje 😉

19. srp 2025
avatar

Nepoužívám

19. srp 2025
avatar

Nepouzivam

19. srp 2025
avatar

Používám, květinové vůně

19. srp 2025
avatar

nepoužívám

19. srp 2025
avatar

Používám. Většinou modrý od různých značek a teď teda tiera verde (snad to píšu správně) černá a stříbrná.

19. srp 2025
avatar

Používám květinové nebo svěží vůně

19. srp 2025
avatar

Nepoužívám aviváž, někdy přidám dezinfekci na prádlo.

19. srp 2025
avatar

Ano, někdy použiju Tesori.

19. srp 2025
avatar

Používám Lenor perličky

19. srp 2025
avatar

Používám, vanilkovou vuni

19. srp 2025
avatar

Nepoužívám, miluju vůni sluníčka

19. srp 2025
avatar

Pouzivam Tessori nebo Lenor. Jemné, čisté vůně ;)

19. srp 2025
avatar

Nepoužívám

19. srp 2025
avatar

Nepoužívám

19. srp 2025
avatar

Nepoužívám

19. srp 2025
avatar

Používám jen na chalupě, kde nemam sušku. A používám pouze aviváže koupené v Nemecku.

19. srp 2025
avatar

Občas používám parfémy, nejraději lehčí vůně. Aviváž ne.

19. srp 2025
avatar

Aviváž nepoužívám, jen výjimečně něco kápnu. Teď jsem zkusila naložit do octu levanduli a chci ji pak používat na ručníky a ložní prádlo. Uvidíme jak se osvědčí.

19. srp 2025
avatar

Ano květinové

19. srp 2025
avatar

Používám, vůni Jaro, orchidej, vanilka..

19. srp 2025
avatar

Používám, nejvíc vůni magnolie

19. srp 2025
avatar

Používám ,vůní vanilky

19. srp 2025
avatar

Avivaz nepoužívám.

19. srp 2025
avatar

Nepouživám

19. srp 2025
avatar

Pouzivam a mam rada modry Azurit

19. srp 2025
avatar

Ano, pouzivam. Mam rada kvetinove vune

19. srp 2025
avatar

aviváž nepoužívám

19. srp 2025
avatar

Nepoužívám, na změkčení prádla dám trochu octu a umělé vůně vůbec nemám ráda.

19. srp 2025
avatar

Nepoužívám aviváž.

19. srp 2025
avatar

Aviváž používám pouze na 2 věci a to ručníky a povlečení. A nám Eco Mimi od Eurony, tu vůni úplně zbožňuju.

19. srp 2025
avatar

Nepoužívám

19. srp 2025
avatar

Jen někdy, bez vůně

19. srp 2025
avatar

Používám většinou modré aviváže 😊

19. srp 2025
avatar

Nepouzivame, mame doma atopika a ten avivaz nesmí

19. srp 2025
avatar

Ne, na změkčení používám ocet.

20. srp 2025
avatar

Ano používám a nejraději květinovou 🙂

20. srp 2025
avatar
20. srp 2025