Spoustu čokolády😁
Vajíčka a sladkost
Různé sladkosti.
Sladkosti
Ovocňáka, čajove medvidky a nejakou tu čoko
Cokoladu.I partner dostane 🙂
Vajíčka a cokosladkosti, perníčky a asi i ovoce
Vykoleduji si vařené vajíčko, ale pak se hledá na zahradě balíček od zajíčka, kde jsou pak různé věci - hračka, oblečení a ovoce. Sladkosti moc nepodporuji, ale od ostatních je určitě dostanou...
Čokoládky a vajíčka 🥚
Vajíčka a čokoládu.
To ještě nevím. Děti jsou nemocné, takže koledu budu shánět na poslední chvíli.
Čokoládu, vajíčka.
Dcera sladkosti,které má ráda
Malované vajíčko a sladkosti
Deti sladkosti a manzel nejaky trvanlivy salam,hermeliny
Čokoládová vajíčka a zajíčky 😊
Vejce a pusu 🙃
Tady tuto dobrotu
Čokoládu, vajíčka, perník apod, hledají na zahradě
Určitě vajíčko a nějaké ty sladkosti s ovocem 😊
Kluci jsou bohužel letos nemocní, ale ani tak o koledu nepřijdou. Dostanou tričko s oblíbeným motivem, čokoládového zajíčka, vařené vajíčko, mašličku na pomlázku a pak malou klíčenku. No a manžel miluje lékorky, tak tam je volba jasná a k tomu dostane oblíbený sprchový gel.
perníčky, čokoládu s větším podílem kakaa, sušené voce a ořechy
Mala jako holka nekoleduje, ale bude hledat na zahrade "poklad" - sladkosti a nejakou mensi hracku.
Poměrně dost přemýšlím nad tím, že manžel dostane vibrační vajíčka
Čokoládová vajíčka, perníčky s velikonočním motivem a stuhu na pomlázku 😊 dceru čeká hledání zajíčka u rodičů na zahradě 🤗
Pro manžela každý rok objednávám mixit a pro syna nějakého toho čokoládového zajíčka a pár drobností.🙂
čokoládové zajíčky, vajíčka a beránky a tradičně peču z lin. těsta vykrojená větší vajíčka a slepuji marmeládou a každé balím extra do celofánu
Sladkosti
U nás to tedy úplně nedržíme, ale pokud by někdo přišel koledovat, vždy se u nás najde sladké a něco pečené 😉
Čokoládu
Vajíčka a sladkost
Syn koleduje vajíčka a oba (s dcerou) hledají od zajicka na zahradě sladkosti.
malované perníčky
Čokoládové vajíčka 😊
Pusinku a oříšky v čokoládě
Milka zajíčky a čoko lízátka z DM ❤️
Sladkosti a knížku 🙂
Perníková vejce a barvena vajíčka
Dominička dostane velikonoční mrkvové sušenky, velikonoční čokoládičku a ovocné kapsičky (všechno z DM) a manžel dostane klobásky, které má rád 🐣
Malovaná vajíčka a moc se na ně těší
Máme dcery,takže ty nic,ale manžel čokolády a pomlazkový salám,perníček a vařené vajíčko
Koleda bude klasicka....obarvena vajicka, cokoladova vajicka a pro dospele pany stamprlicka 😁
Velké kinder vajíčko na to se každý rok těší a pak nějaké mini sušenky.
Sladkosti
Sladkosti a vajíčka
Malované vajíčko
Deti sladkosti,manzel los
Vajíčka a sladkosti
Vajíčko, sladkosti, ovoce
Chlapům z rodiny jsem koupila fuet salám a deckam z rodiny zčásti něco nejedlého (sprcháč z DM)
Sladkosti, hlavne kindervajicka 😁
Ode mě asi nějaké oříšky v čokoládě, to maj rádi.
My Velikonoce moc neslavime, tak jen aby se neřeklo.😊
Kluci si vykoledují vajíčko, děti dostanou balíček s pár sladkostmi a trikem, aby je beránek nepokakal 😁
Sladkosti a vajíčka
No ještě nevim...:D Tak nějaký dobroty. Ořechy, trošku čokolády, jo a vlastně perníky, pokud je pořídim upíct🙂)))
Malovaná vajíčka a syn lego a dcera oblečení, sladkosti přinesou kupu, tak ji nechci zvětšovat 😊
Kokínka,vařená obarvená vajicka a dospělí kluci velikonoční plechovku piva 😁
Vajíčka, čokoládová vajíčka a zajíce, drobné peníze
Nejspis nic, koledovani jako velikonocni tradici moc nedodrzujeme…
Čokoládového zajíčka
něco dobrého na zub
Vajíčka - od našich slepiček, perníková i čokoládová.
Čokoládu a vajíčka a ještě stužku na karabáč 😉
Vajíčka a nějakou sladkost
Čokoládu a perníková vajíčka 🙂
Obří kinder vejce, jako každý rok 🙂
Vegan cokoladovyho zajice z dm 🙂 a jeste jim mozna prihodim nejakou tycinku a kapsicku 🙂.
Sladkosti a peníze 😉
U nas se nekoleduje, ale děti dostanou "od zajíčka" nějaké sladkosti.
Od nás dostane jen čokoládového zajíčka (manžel taky), ale tuším, že od zbytku rodiny to bude opět stát za to...ještě jsme nesnědli Mikuláše 🙈😁😅
Lyo ovoce a blbiny do vany
Sladkosti 🙂
Hromadu sladkostí🤦♀️
Vajíčko a kinder vajíčko
Sladkosti, budu se snazit i o nejakou zdravejsi variantu…
U nás Velikonoce zatím neřešíme, takže nic... Uvidíme co do budoucna až mi kluci trochu povyrostou...
Lázeňské oplatky, čokoládové a vařené vajíčko. A nejake drobnosti.
Sladkosti
🥚➕🍫
Perníčky a nějakou čokoládu..
Vykoledují si vajíčka a sladkosti. Někdy sem tam i peníze…
Jsem ostuda, takže zatím nic nemám. Ale máme tady z loňska ještě takové množství čokoládových zajíčků a vajíček, že asi nikdo nepozná, že to dostanou znovu 🤣
Obarvené vajíčka 🙂
Sladkosti a vajicka 😊
U nás nic. Od mala velikonoce nemám ráda a manžel je taky nijak extra nemusí. A zatím nám vychází, že každý rok na velikonoce nebo alespoň na velikonocni pondělí někam odjedeme. Tak pro nás je odměna nějaký výlet či malá dovca.
Vajíčka
Ovocné plátky, ovoce a kinder vajíčko 🙂
Sladkosti a vajíčka 😊
Vajíčka a sladkosti 🥚
vlastně ještě nevím, něco tu mám, něco si odnesou už v sobotu po koledě za křístání, takže uvidíme.
cokoladove lizatko, orechy v cokolade a gumove bonbony. vsecko z DM 😄👍
Můj dvouletý chlapeček jde letos koledovat vpodstate poprvé a jelikož miluje jídlo, tak určitě nějaký balíček plný dobrot. No a partner jako každý chlap miluje maso, takže ten dostane poradny vepřový řízek 😁😁
Vajíčka a sladkosti
Sladkosti
Čoko i necoko vajíčko
Dnes už si vykoledoval knížku a v pondělí pár sladkostí, vajíčka natvrdo nejí.
Sladkosti
Sladkosti
Sladkosti
Vajíčka a sladkosti
Sladkosti, ovoce, vajíčka
Vajicka a sladkosti
Samozrejme vajicka a cokoladu 😉
Sladkosti a vajíčka
Vajíčko a zajíce
sladke a vajicka
Budou sladkosti, asi nejaky zajicek. Pode toho, co sezeneme 😊
Sladkosti a vajíčka
Letos mozna ani nikdo koledovat nebudeme. Ale minimálně budou cokoladova mini vajicka
Hlavně sladkosti.
Vajíčko, sladkosti a ponožky. 🙂
Obarvené vejce a něco čokoládového, asi Lindt zajíčka.
Sladkosti, vajíčka a od babičky něco na sebe, aby je beránek nepokakal
Klasiku - vajíčka, čokoládu, perníčky, tričko 😊
Zajíčka a vajicka
Vajíčka, kokina a tvořivé věci 🙂
Sladkosti a nějakou drobnost, většinou hračku 🙂
vajíčka a sladkosti
Sladkosti 🙂
Sladkosti a asi i nějakou drobnou hračku 😊
Knížku a čokoládu
Vajíčka a sladkosti
Perníčky, zdravé sladkosti a ovoce
Vajíčka, sladkosti a jestli stihnu upéct, tak i perníčky.
Velké Kindervejce 🤣
Sladkosti,ovoce,perníčky a manžel šišku salámu
náš malý syn určitě něco z DM bio 🙂 teď jsme poprvé ochutnali ovocné tyčinky a ty jsou výborné. Partner pak hořkou čokoládu - tu má nejraději 🙂
Cokoladky,lízátka, žvýkačky 🙂
Nabarvené, uvařené vajíčka, peču perníčky a nějakou čokoládu buď králíčka nebo vajíčko a ovoce.
To je prekvapeni i pro me,jelikoz jsem jeste nenakoupila🤣
Partner dostane ořechová vajíčka, děti ovocné zdravé dobroty, k tomu malou hračku. Vše jedlé je z dm. Plné tašky čokolád dostanou od babiček, takže já dávám jen drobnosti.
Kinder vajička syn a manžel leda pusu.
Vajíčka, kindr vajíčka, čoko drobnosti
Nic. Velikonoce neslavím já, ani partner a naštěstí máme jen holky.
Vajicka a lizatko
Vajíčka a sladkosti
Kinder vajco
Vejce
Vajíčka a sladkosti
kraslice
Samé sladko9sti
Čokoládová vajíčka, syn ještě oříšky.
Lyo ovoce, ořechy a nějaká kini vajíčka.
Sladkosti
Pár čokoládek a menší hračku.
Sladkosti a vajíčka
Sladkosti a obarvená vejce na tvrdo.
Sladkosti a vajicko
Nic. Velikonoce neslavime. Jedeme na prodloužený víkend na jižní Moravě
Vajíčka
Vajíčka
Dobroty, co bych jindy nepořídila. A DéeMkovou čokopomazánku .
Gumové bonbóny a cokoladky
Manžel zásobu sladkého co smí při dietě, děti stužku na Tatar, sladkosti a trošku peněz. Ty ale možná vyměním za los
Vajíčka - čokoládová i barvená, vařená. K tomu nějaký perník či jinou sladkost. A pro velké rodinné členy tu mám nachystanou velikonoční klobásu 🙂
Čokoládová vajíčka a zajíčka a sladkosti
Čokoládové zajíčky, perník, nějaké ty koupelové pěny a šumáky, aby jen nemlsaly.
Čokoládové sladkosti a vajíčka
Sladkosti
Ruzne druhy sladkosti a malovana vajicka
Ručně malovanou kraslici s pirátským motivem, preclíky v čokoládě a jiné sladkosti.
Můj chlap na sladké není, takže ten dostane malované vajíčka a syn ten sní všechno 🤭 od čokoládových zajičků, přes tyčinky až po vařená malovaná vajíčka 😁
Doma vajíčka, protože hromady sladkostí budou všude jinde (ještě má v pokoji zásoby z Mikuláše) 🤣
Čokoládového zajíčka, bonbóny do zásobníku s velikonočním kuřátkem a nějaké drobnosti do koupele z dm ☺️ zbytek budou sladkosti od babiček
Tuhle tradici držíme opravdu jen symbolicky. Takže pravděpodobně mega čokoládové vajíčko a tím bude Velikonocům konec.
No určitě spoustu sladkostí od sousedů a vajíčka.
Sladkosti a něco zdravějšího vhodného na svačinky
Děti klasika sladkosti a vajíčka, manžel velikonoční pivo a sýr ze scuk
Vajicka a sladkosti
Děti vajíčka a sladkosti a manžel klobásu😁
Čokoládu a pentle na žílu
Vajicka a cokoladky
Vajicka, sladkosti, neco slaneho a neco zdraveho, od vseho proste neco 🙂
Sladkosti a nějaké penízky.
Oříšky
Čokoládová vajicka
Perníčky a vajíčka 🐤
Jen trosku sladkosti. Urcite neco dostanou i od babiček, tak to neprehanim.
Sladkosti.
Sladké
čokoládové zajíce
Čokoládové vajíčko
Sladkosti a vajíčka
Nejake ty sladkosti a cokoladova vajicka
obarvené vajíčka a čokoládové zajíčky 🙂
Malý lego sáček, prstýnky a pár sladkostí
Kluci dostanou balíček sladkostí + plyšovou hračku 🙂
Čokoládové vajíčka a perníčky
Sušené ovoce, perníčky.
Velikonoční nadílku od zajíčka - los, mix od Mixit, nějaké dobrůtky
Sladkosti, vajíčka
sladkosti, vajíčka + malý nějakou drobnou hračku
Sladkosti, nové tričko a karetní hru dostane dítko a manžel Toffifee
Velikonoční perníčky
Máme koledu i hledačku, dostávají/dostanou sladkosti a nějakou knihu nebo samolepkovou knížku.
Kraslice a čokoládu.
Vajíčka, perníčky a malou sladkost
Vajíčka a čokoládu.
Jedině malovanâ,obarvená vajíčka👍
Sladkosti a malovana vajicka
Spoustu sladkostí a vajíček 😊
Sladkosti, vajíčka
Sladkosti.
Dcera dostane čokolády a čajový medvídky. Muž nic, ale má 9. narozeniny, tak mu to vynahradím🙂
Koleda klasická vajíčka, pak hledačka na zahradě to většinou čokoládové vejce a nakonec něco nového na sebe , aby je beránek nepokakal 🙂
Vzhledem k tomu, co se kolem mě děje, tak asi pár facek 😅
Vajíčka a čokolády 😁
nic mám dvě dcery 🙂
Hromady sladkého, to zas bude něco 😝
Starsi deti penizky a mladsi hracku,sladke nedavame 🙂
Sladkosti ovoce a velikonoční los
My se s dětma letos domluvili, že místo nákupu sladkostí radši vyrazíme do kina 😉
Vajíčka a čokosladkosti😉
Oříšky a sladkosti 🙂
Vajicka, sladkosti
Dobroty že světa plodů a vajíčka
Každá dostane kinder vajíčko a zdravé sladkosti.
Syn je ještě malý a muž Velikonoce neslaví, tak to mám bez práce 😅
Nabarvené vajíčko a nějaké sladkosti
vajíčka a nějakou sladkost
Sladké a vajicka 😊
Malou hračku, kouli do vany Dm a sladkosti 😉
Děti si vyjokedují👶🧑🧑balíčky ovoce🍎🍐🍊přesnidavek a pitiček🧃 z malím množstvím sladkostí 🍬🍭ktere si budou muset najít na naši zahradě
Nic 😉
u nas se nechodi na pomlazku, ale chodi kristat, takze koledu dostanou v patek/sobotu. V pondeli dostanou pak jen vyherni los (mam uz vetsi deti)... a manzel dostane taky los 🙂
U mě jen vajíčko a čoko-zajíce... Jinak počítám tak s 30 vejci a pár kily čokolády, jako každý rok.
Starší syn nějakou sladkost,bublifuk a trenýrky , miminko asi plenky 😀 Partner velikonoční los. 🙂
Čokoládové lízátko Zajíc z DMka a pak i klasiku, obarvené vajíčko na tvrdo - syn má 3,5 tak jedeme teď hodně tradice.
Barvená vajíčka, sladkosti, perníky.
Vajíčka a sladkosti : )
kluk čokoládu skoro nejí, takže dostane gumové bonbony a ovoce
sušené lyofilizované jahody 🙂
Čokolády, vajíčka, gumové medvídky
Zatím ještě nemám nic nachystáno, ale určitě dostanou nějakou sladkost a vajíčka. 😁
Pečeme pernicky, budeme barvit vajíčka a nějaká sladkost 🙂
kosmetika, čokoláda, knížka - vše pro dceru
Tradiční barvená vajíčka, která pak musí sníst tatínek, protože děti ani já vařené vejce nejíme 🙂, kinder vejce, a pak různé sladkosti podle toho, co má kdo ze sousedů, u kterých zvoníme, doma. Já letos koupila i nadílku od Mixitu, kterou podělím děti i manžela.
Sladkosti
Vajíčka, perníčky a stuhu na pomlázku ☺️
Vajíčka a sladkosti
Upeceneho beranka, perniky a cokolady. 🙂
Knížku, plyšového ptáčka a Kinder vajíčko, muž - slané mandle, sýr a čelovku❤️
klasika, malované vajíčko 🙂
Sladkosti
Manzel nechodí a syn jeste taky nebol 🙈
malá hračka, mlsky a ovoce
Vejce, sušené ovoce, autíčko, modelinu. Manžel nic 🤣
Nejvíc frčí sladkosti samozřejmě, ale barvená vajíčka budou také. No a mašli na pomlázku 😊
Dobrý deeen, už mám nakoupené čokoládové vajíčka a mám balíčky s kokinama nachystané (zajíčky, kinder vajíčka, lízátka atd atd )🥰 budu barvit i vajíčka ❤️ přítel dostane panáka slivovice, vajco a je to 🤣
U nás dostanou koledníci čokoládové vajíčka i doma malované 😀
Klasicky sladkosti a nejake opravdove vajicko.
Sladkosti 🙂
Vajíčka, čokoládky, zajíčka
Velikonocni balicky od Mixit 🙂
sladkost a barvené vajíčka
sladkosti, vajíčka a pro děti i malá hračka
Čokoládové zajíčky a škrábací obrázky
Čokoládového žabička a sušené ovoce
Balíček plný dobrot, které má nejradši 😊😀
Kinder vajíčka 😁
Spousty sladkostí a vajíčka
Nic, tuhle pitomou tradici pred ni zatim uspesne tajim 😄
Hlavně sladkosti samozřejmě a pak drobnosti typu škrábací omalovánky, nějaké tvoření a tak 😊 u nás je i holčičí koleda, ve městě 14 dní před Velikonocema a na vesnici týden před Velikonocema, na vesnici prarodičů chodí moje děti společně jelikož na Velikonoce tam nebudeme a babiččiny kamarádky jsou na moje děti vždycky zvědavé a těší se 🥰 takže my už i vykoledováno máme, v pondělí jen manžel a syn, pokud zdraví dovolí.
Vajíčka a čokoládu 😊😉
Sladkosti. 🍫🍬 A manžel velkého čokoládového zajíce. 😃
Nic, jsou na horach 😄
Čokoládová vajíčka a zajíčka
Klasiku sladkosti a vajíčka
Sladkosti všech možných druhů
Čokoládový Zajíček a vejce
Dobrý den, u nás si vykoledují všichni sladkou pusu a obejmutí. Partner navíc ještě panáka karibského rumu (božihodového) a děti sladkosti. 🙂
Syn sladkosti a peníze, manžel čoko vajíčko a panáka. 🙂 A oba k tomu dostanou pusu. 😊
Čokoládového zajíčka a vajíčko
Sladkosti a vajíčka
vajíčko, sladkostí dostane dost venku 🙈
Vajíčka a sladkosti
Domáce maslové sušienky, čokoládových zajačikov a možno aj vajíčka, ak ich stihneme s dcérou uvariť a nafarbiť
děti vajíčka a sladkosti, dospělí štamprličku
Letos jen velké čokoládové vejce. Spoustu malinkatých už ujídají po celý týden z velikonoční výzdoby 😁
sladkosti a vajíčka
Syn si vykoleduje lego a vajíčka.
Nejsem vůbec originální, takže sladkosti a vajíčka 🥚🐣
U nás si dcera vykoleduje určitě nějaké dobroty nejen z Dm, například kapsicky, ovocné tyčinky atd. Na čokoládu zatím moc není, ale lentilky nesmí chybět 🙂
Sladkosti s plyšáčkem... u nás se nekoleduje, máme zajíčka, co nosí oběma (mám kluka a holku a tyhle svátky mi vždycky přišly nefér vůči holkám 🙂)
perníčky, vajíčka, čokoládu
Perníčky a čoko zajíčka
Ráno donese Zajíček dětem balíčky, kde je něco na zub a co mi tak padne do oka.. třeba i vitamíny,.. A pak klasika za koledu dostanou obarvené vařené vajíčko a něco sladkého.
Čokoládové vajíčko a sáček lega
Sladkosti a vajíčka 🐰🐰
Vajicka a zajacikov 🙂
Každý malé lego a kvalitní horkou cokosku, mají ji totiž ze všeho nejraději - jsou prostě naši:D
Vajíčka a sladkosti
Vajíčka a sladkosti.
Sladkosti a perníčky.
Manžel si vykoleduje vařené zdobené vajíčko, stejně jako syn (1,5 roku, jeho druhá koleda, tak se moc těším), a každému pak chystám překvapení v podobě toho, co mají nejraději (prcek dostane dobroty přiměřene věku a taťka zase ty své oblíbené pochutiny)...no a ostatní z rodiny "klasické" čokoládové zajíce a sladkosti...
Balíčky sladkosti, vajíčko a dostanou mašličku na pomlázku
Jen vajíčka
Dcera hledá různé sladkosti od zajíčka po zahradě a letos k tomu budou ještě puzzle s princeznami
Barvená vajíčka, čokoládu 😊
Čokoládové vajíčka
Balíček s pár sladkostmi, každému co má rád 😊
Vejce a sladkosti.
Sladkosti, vajíčka a mašličku.
Nic, nemam rada tyhle svatky...
Děti dostanou vajíčka a čokoládové dobroty, manžel pivo.
Manzel dostame karamelky s personalizovanym obalem,stejne tak muj tatka (budeme vsichni spolu na chalupe) a mame dceru,takze ta v pondeli koledovat nebude...ale dostame balicek,kde bude mit plysovou ovecku a neco malo sladkosti... spis pro tu radost,nez aby se nacpala 🤣👍🏻
Vajíčka, perníčky, čokoládu a štamprli 😁
Syn dostane určitě nějaká čokoládová vajíčka, hlavně ta s překvapením, pak nesmí chybět zajíček a další dobroty, co má rád. . 🙂 Pro manžela mám též jednoho čokoládového zajíce a sýrový Tatarka. 🙂
Čokoládová vajíčka s překvapením a ponožky.
Obarvena vajicka a ruzne Jojo bonbony
Holky u nas chodí koledovat s lítem na Květnou neděli. Takže ty už mají po koledě.😅 Manžel na velikonočni pondělí dostane malované vajíčko, nějakou čokoládovou dobrotu a tradičně perníčky.
Čokoládové zajíčky od známé, co si je vyrábí doma, datlová lízátka, perníčky a nějaké to vařené a barvené taky nesmí chybět.
Vajíčka a sladkosti
Vajíčka, sladkosti a něco malého na sebe🙂
Děti blbůstku 😃 manzel nic bo to neuznava a synovec tofife
Vajíčka, sladkosti a pentlicku na pomlazku
Sladkosti a např ponožky, aby je neposral beránek 😄
Velikonocni zajicek poschova cokoladky 🙂
Sladkosti a vajíčka
Různé čokoládky a pentličku.
Sladkosti a čoko vejce.
No, manžel si koleduje o myti oken...
Vajíčka, lyfolizované ovoce a sešit Malování vodou 🙂
Manžel kávu a syn knizku;)
Perníčky😊
perníčky a kinder slepičku a vajíčka 🙂
Sladkosti, perníčky, vajíčka a možná nějakou drobnou hračku
No, leda tak bacily.. 😔 Syn i dcera jsou marůdkové, takže u nás letos Velikonoce asi rušíme.. 😔 (jinak by to byla vajíčka a sladkůstka 🙂)
Výlet do farmaparku a nějaká ta cokoladova vajíčka :D
No občas jen zírám, co všechno. Jasně že vajíčka a sladkosti, ale taky sem tam hračku, domácí perníčky, ovoce a už ani nevím...
Sice nemám malé koledníky, ale jen holcicky, ty však taky něco dostanou 8leta sladkosti z DM, mikinu Patrolu a Tofiffe velikonoční se zajickem. Mladší tri měsíční kousatko,kartáček, bodicko a skleničku s úchytky a pitkem s obrázkem zajicku. Přítel dostane perníkového zajíčka a čokoládové lizatko.
Letos zatím jen velikonoční perníčky,ještě je dost malý
Pro manžela stírací los, vajíčka a sladkosti. 😊 Sice mám dvě holčičky, ale obě dostanou taky. 😊 Starší perníčky a nějakou sladkost..no a mladší křupky, ovocné tyčinky 😊
Za vysupani maminky to bude cokoladove vajíčko a pralinky, cockove a cizrnove keksy. Ale, snad nebude prset, mam v plánu povesit na stromy v zahrade par drobnosti - sesity na malovani, nove pastelky, gumu, kridy, mini plysacky na batoh - vse jsem nakoupila ve vyprodejoch na alze dohromady asi za 200 kc. Udela jim to ohromnou radost.
Kinder vajicka😁
Sladkosti , které budou v novém batohu .
Velikonoce uspesne ignorujeme. Takze nic. 🙂
Manžel velikonoční los od Sazky a děti čokoládové vajíčko
Čokoláda
Cokoladoveho zajíčka, velikonocni pernik a vajíčka. A od příbuzných určitě další mlsnoty, takže to neprehanime.
děti-čokoládového zajíčka, klasické uvařené vajíčko ozdobené motivem lístků a kytiček a pečené linecké v podobě zajíčka, kuřátek a beránka , náš králíček-sušené bezobilné tyčinky a směs lučních travin a mašličku na krk,aby byl fešák
Manžel chodí pro panáka a děti čokoládová vajíčka
Prcek dostane hračku a přítel čokoládového zajíce a vařená vejce
Starší čoko zajíčka a bonbony, mladší lyofizované mango 🙂 Manžel dostane velikonoční pivo 🙂
mám pár čokoládových vajíček, pár nabarvených a samozřejmě velikonoční perníčky
Sladkosti a vajíčka
Letos jsme se domluvili, ze misto skladkosti dostane lego. Sladkosti bude mit od ostatnich. 😁
Hezky krásná barevná vajíčka a hlavně ovoce 😁
Vajíčka a sladkosti
Vajíčka, sladkosti a linecké dinosaury😀
Dcerka dostane pytlik s ovocem a pritel si vykoleduje salam 😃😃
Kinder vajíčko velké 🙂 a muž velikonoční salám
Sladkosti
Stuhu na pomlazku, vajicko varene a nebo cokoladove
Nějaké sladké vitamíny a vajíčko taky nesmí chybět
Děti dostanou omalovánky, čokoládu kinder a oblíbené piticko
Samozřejmě sladkosti - čokolády, čokoládova vajíčka, oblíbené sladkosti
Hromadu sladkosti 😀🙈
Velikonoce neslavime, takze dostanou vsichni max pusu 🙂
sladkosti 🙂
Čokoládová vajíčka a zajíčky.
Malovaná i čoko vajíčka 😀
Sušené ovoce, oříšky a kindervajíčko 🙂
Sladkosti
Čokoládu 😃
Vajíčka a sladkosti a na zahradě nechá zajíček novou houpačku 😀
Vajíčka a čokoládová vajíčka nebo čoko figurky nebo zajíčka
Vajíčka, perníčky a nějakou mlsku, manžel třeba sušené maso.
Malované vajíčka a čokoládové vajíčka. ☺️
Malovana vajicka, mini vajicka a lizatka z dm, lentilky
čokoládu, lentilky (bráchové, přítel, taťka, děda)
Sladkosti, vajíčka a marcipánové figurky 🙂
Oblíbené sladkostí a vajíčka 🥚
Domácí vajíčko nějak zbarvené a domácí sušenky s velikonočním motivem
Službu v práci 😀
něco slAdkého
Partner, čokoládu, pivečko a pusu...😁😁
Sladkosti a ovoce.
Sladkosti.
Ovoce a sladkosti. 🙂
Vajicka a pernicky a nase nejmensi 6m krupky z dm😉
Vajíčka a nějaké sladké dobroty.
Čokoládu a vajíčka dostanou dcerky, manžel vajíčko a k tomu možná ještě mě ☺️
Vajíčka, zajíčky
čokoládového zajíčka
Vajíčka a čokoládu
dostanou spíše drobnosti, ale převážně z hořké čokolády
Jen malou sladkou drobnost
Velikonoční samolepky a pár ňaminek
Malované vajíčko, sušené ovoce, ovocné tyčinky, kinder vajíčko a mladší ovocné kapsičky a křupky
Sladkosti a vajíčka
Spoustu zdravého mlsání pro malé i velké koledníky
Malovaná vajíčka a čokoládové sladkosti
Dělám dětem balíček, ve kterém je čokoládka ale i ovoce. A samozřejmě vajíčko
Dostanou balíček, nějaké oříšky, sušené ovoce, čokoláda a k tomu malá hračka, letos hlavolam.
Čokoládové zajíčky a kinder vajíčko
Vajíčka a sladkosti, k tomu mrazem sušené ovoce.
Perníčky, sladkosti a vajíčka
Vajíčko a sladkosti
dříve perníky a linecké ve tvaru vajíčka, teď naše děti dostanou nadílku na skautské výpravě a my tu v pondělí nebudeme
Všemožná čokoládová i typu "kinder" vajíčka a zajíčky.
Vajicka a sladkosti
perníčky
Sladkost, pernicky a velikonoční los
Tričko, samolepkovou knížku. Pár sladkostí
Syn dostane něco na sebe aby ho beránek nepokadil, trochu sladkostí vajíčko. Pro koledníky máme připraveno vajíčka sladkosti a perníčky ve tvaru kraličího zadečku 😊
Sladkosti a zvířátka Schleich
Manžel klobásy a děti hračku a sladkost 😛
Čokoládové zajíce a vejce
Manžel velkou milku, zajíce a vařené vajíčko..
Sladkost a nějakou kačku na hadříky 😉
Čokoládové zajíce.
Obarvené vajíčka a čokoládové zajíce 🐇🥚
Vajíčko 🪺 a sladkosti 🍫, dospěli 🥃
Syn cokoladoveho zajice a nejake dobroty, muz cokoladu nesmi, takze susene maso a pernicky a nezapominam ani na sebe, takze jsem si taky koupila coko zajice 🙂
Zdobená vejce a slané dobroty.
Vajíčka a sladkosti.
Vajíčka, čokoládové berušky, čokoládová vajíčka a ovocnou kapsičku.
Cokolady ruznych druhu a tvaru a varena vajicka.
Oříšky, čokoládu a koule do koupele 😄
Sladkosti a plyšového zajíčka.
Sladkosti a vajíčka
Vajíčka a ovocné šneky
mix sladkeho jako kinder vajíčka, křupky, ovocné tyčinky nebo kapsičky. A pak malou tvůrci věc
Vajíčka a čokoládu
Pytlík sladkostí
Čokoládová vajíčka, barvené vařené vajíčko a kinder čokoládky
Vajíčka a dmková čokolízátka
S dcerou jsme si obě koupily kinder vajíčko jako odměnu za rekonstrukci (hračky dostala obě, čokoládu jednu) a jinak byla přes svátky u tatínka, tak uz jen něco možná od něj a určitě od širší rodiny, ode mě teda ještě svíčku ve tvaru vajíčka co si přála.
Synovi je teprve něco přes týden, takže dostal mlíčko jako každý den, a dlouhou procházku.
Manžel s mým tatínkem jen symbolicky každý po kuličce hroznového vína (vypadá jako vajíčko) a byla jsem ráda když jsem si po návštěvě mohla lehnout 😅 A hlavně manžel dostal syna skoro k velikonocům 😁😁😁
Velikonoční čokoládu
Ahoj, my máme rádi tradiční velikonoční pondělí. Koledníkům rádi otevřeme malí i velcí dostanou obarvené vajíčko zdobené voskem, mašli a dospeli i něco ostřejšího dle výběru a neco na zakousnutí
Uzeniny z domácího uzení
Pernicky
Sladkosti a vajicka
Domácí linecké cukroví a čokoládu.
Různé dobroty
Vajicka na tvrdo, pernicky od jedne babi a ovoce od druhe 🙂 trocha cokolady a bonbonku byla schovana na konci bojovky ;)
Spoustu kinder vajec, jelikož nutně potřebuje postavičku Avatara a zatím neměl štěstí 🤣
Balíček čokoládových dobrot a perníčky.
Balíček sladkosti, oříšky.
Vajicko, sladkosti a nejakou mensi hracku - vetsinou neco na vyrabeni apod.
Vajíčka opravdová, vajíčka čokoládová a pak zajíčky, kuřátka a podobně. Z koledy z vesnice si přinesou plný košík junk food, takže nic takového nekupuji.
Vařená a čokoládová vajíčka
Vařená vajíčka a sladkosti
Varena vajicka, cokozajicky a jina zver
Vykoledovali jsme si dovču v Kutné Hoře a tím pádem jsem nebarvila vajíčka, nepekla mazance. Ale balíčky s cukrovinkama byly nachystané.
Vajíčka, spoustu sladkostí a peníze.
Soutěž je UKONČENA



Sladkosti a vajíčka