🎁 Tramtadadáááá, máme tu další #dm soutěž a tentokrát si společně zasoutěžíme o balíček produktů privátní dm značky Denkmit pro voňavý a čistý domov 🎁
Ve výherním balíčku najdete:
🎁 Denkmit vlhčené čisticí ubrousky na obrazovku, 20 ks
🎁 Denkmit univerzální vlhčené ubrousky, 50 ks
🎁 Denkmit čistič na sklokeramické desky, 300 ml
🎁 Denkmit odmašťovač Multi-Power 4, 750 ml
🎁 Denkmit čistič koberců a polstrování, 600 ml
🎁 Denkmit hygienický čistič kuchyně, 750 ml
🎁 Denkmit čistič myčky 3x20g, 3 ks
🎁 Profissimo vonný set Citronová tráva, 90 ml
🎁 Denkmit nature přípravek na mytí nádobí Levandule, 500 ml
🎁 Denkmit tablety do myčky Multi Power Revolution, 850 g
🎁 Denkmit WC blok Blue Water Flower Splash 2x48 g, 96 g
Jak se do soutěže zapojit?
1) Dejte lajk této zprávě
2) Do komentáře pod tuto zprávu mi odpovězte na otázku:
"Máte při úklidu domácnosti nějakou činnost, kterou děláte opravdu rády? Pokud ano, která to je?"
Soutěžní komentáře můžete přidávat až do pátku 17. března (deadline bude již tradičně o půlnoci) a já potom co nejdříve vylosuji, kdo se bude z výhry radovat.
Výherkyni pak oznámím na svém blogu v samostatném příspěvku.
Tak hodně štěstí 🍀
Kompletní pravidla ambasadorských soutěží na MK najdete zde:
https://www.modrykonik.cz/jine/pravidla-soutezi-organizovanych-ambasadorkou-znacky/
Rada vysavam, protoze mame robotka 😀
Žádnou 😀
Žádnou
Mytí oken😂
Já ráda žehlím 😁🙈.
Vůbec žádnou
Žádnou
Umývání koupelny a vysávání
Žehlení, můžu se totiž u toho koukat na televizi 😃
Činnost nemám vyloženě ráda žádnou, nejmíň mi vadí vytírání podlahy.
Vysávání 🙂
Cokoliv, jen když nejsou děti doma. Jinak to nemá cenu ani dělat 😂
Ráda myju okna
Mam rana umyvani koupelny a umyty hajzlik je proste nejlepsi🥰🥰
z úklidu domácnosti nic, teda pokud se nepočítá věšení prádla - to mne baví zejména venku
Nevím, jestli je to vyloženě domácí práce, ale já se vždycky vyloženě těším na povlékání peřin.😀
Uklízení skříní, miluju to vše vyházet a potom dělat komínky.
Vysávání.
Nemám oblíbenou činnost, co se úklidu týká
Když mám náladu,tak mi nevadí nic,nehradí mám tu mini chvilku po,kdy je uklizeno..😉
Já mám ráda mytí koupelny a následný lesk a vůni 😊
Mě baví jen věšení prádla venku🌞
Věšení prádla ven na balkon 🙂
Nemám 🙆
Žádnou
Nejraději leštím lapače prachu ☺️ jako jsou všemožné sošky postaviček a takové skleněné baňky na čajové svíčky 😏
Ráda myju okna.
Pokud musím nutně něco vybrat, tak leštění zrcadla, je hned vidět rozdíl.
Tak to určitě ne. 😀
Vysloveně ráda, tak taková domácí práce není, ale vcelku mi nevadí žehlení a převlíkat postele.
Miluju vysavani 🥰
převlékání postelí
Ze všeho nejradši se kochám uklizeným bytem 😀 nicméně nevadí mi věšení prádla venku v létě. To miluju.
Věšení prádla na dvorku
Mám moc ráda převlékání postele, protože miluju si lehnout do voňavého povlečení…
Ráda přerovnávám skříně, mám ráda komínky a všechno hezky uklizené, naopak úklid jako takový ráda nemám 😁
Ráda uklízím nádobí z myčky, protože jsem ho nemusela umývat já 😀
Ráda převlékám postele…jinak teda s radostí rozepisuju členům rodiny,kdo má co dělat..
Veseni pradla🙂
Praní a věšení prádla
Dávání prádla do sušičky. 😀
Pokud vyloženě úklid, tak koupelna. Pokud jakákoli domácí práce, tak prádlo - od třídění prádla přes praní, sušení, žehlení a skládání 😁
Ráda utírám prach. A rovnám knihovničku, to je profesní postižení 😃
Ty jo, přemýšlím, ale asi mě nebaví nic 😄
Mytí oken
Mytí oken, je to relax 🙂
ne, vždycky jsem ráda žehlila, ale poslední dobou jsem ráda, když mám chvíli klidu
Nemam rada nic z uklizeni ale uklidit musim 😂
Skládání čistého voňavého prádla do skříně 🙂.
Věšení prádla na sušák a pak jeho skládání a ukládání do skříní.
Bohužel nic 😀
Mytí oken
Ne. Ale asi nejlíp toleruju vyndavání & skládání čistého prádla ze sušičky…
Umývání oken a třídění nepotřebných věcí.
Opravdu ráda asi nic, ale mytí nádobí je docela fajn činnost a obecně ten pocit po úklidu.
Mám ráda když není nikdy doma 🤣
To mě potom baví všechno 🧹🪣
Skládání prádla
Ne, nesnáším úklid 😀
Když mě to chytne, jsem schopná ukldit vše. hlavně to když je vidět rozdíl před a po😃 ale kdybych měla vybrat jednu, tak vysávání 🙂 to je vidět rozdíl vždy
Zadnou
Já mám ráda vše, když jsem sama doma a mohu si uklidit pořádně a v klidu 😊
Kdybych měla vybrat jednu činnost, tak je to mytí oken...
Nevadí mi žádný úklid, nejraději věšení prádla v létě na zahradě
Vytírání
Žádnou. Nesnáším úklid.
Tak já všeobecně ráda uklízím😉ale nejradši vysavám......když vidím jak rychle mizí bordel,prach
Vysávání.
Vysávání
Bohužel žádnou ale miluju pár minut po větším úklidu kdy je všude pořádek ❤️
Nemám 🙂
Nejmíň mi vadí umývání podlah a nejraději mám nedělní rána, kdy se kochám uklizenou domácností po sobotním úklidu.
Asi mytí oken 😉
Nemám žádnou oblíbenou
Věšení prádla
Rada vysavam. Mam totiz robota. 😂
Vyloženě z úklidu teda nic. 🙈 Jinak mi nevadí žehlení.
Oblíbenou činnost nemám, nevadí mi převlékání postele.
nerada uklízím
Nejraději mám to závěrečné dekorování a rozhlédnutí, když je hotovo 🥰
Úplně nevím, jestli bych řekla, že mám nějakou činnost opravdu ráda, ale opravdu miluju pocit, že mám doma uklizeno, takže mě těší uklízení jako celek 😂😂😂
Žádnou úklidovou činnost vyloženě ráda nemám, ale mám ráda, jak je to doma postupně hezčí a čistější. Tak vlastně možná takový ten rychlo-úklid, kdy se odnesou věci na své místo.
Vysávání
Mě uklízení baví jako celek, protože se těším, jak to budeme mít hezké.
Vysávání ale to jen protože máme nový vysavač😊
Převlékání postelí....mám ráda si lehnout do čisté, voňavé postele 🙂
vysávání, mytí oken
Žehlení a vysávání
ráda žehlím
Vysávání, věšení prádla, mytí trouby
Skládání prádla
Žehlení
Ani ne, ale je to fajn mit uklizeno a vonavo..
Vysávání
Když u toho nejsou děti, asi mi nevadí nic 🤣
Vysávání
Věšení prádla 🙂
Já mám nejradši tu chvíli, kdy úklid dokončím a můžu jít dekorovat dům (na Vánoce, jaro, Velikonoce, Halloween,... příležitost se vždycky nějaká najde 😄)
Myti zrcadla 😁
Já mám ráda třídění skříní a ten pocit, že něco vyřadím 😅 ale jinak miluju vytirani mopem a myti oken vyjma žaluzií 😍
Ráda myju záchod a koupelnu 😀
Žádnou 🙂
Mám ráda uklízení celkově, jednu dobu mě to i živilo...
Vyloženě ráda, nemám žádnou z těchto činností 😄 Ale ze všeho nejraději asi leštím ať to má lesk jak blesk 😂
Věšení prádla 😉
Vysávání
Nemam :(
Utírání prachu. :-)
A tak rada peru (pracka 😁), rada meju nadobi (mycka 😁).. ale.pokud se pocita i uklid venku, tak vcelku rada rovnam drevo.. je to dobra terapie na plnou hlavu 👌
Odpočinek po úklidu. 💪😁
Poslední dobou mě úklid baví celkově jako takový. Nejvíce mě ale baví mytí oken a vysávání 💪
Skládání prádla
Při úklidu asi žádnou...
Asi kdybych si musela vybrat, tak mytí oken.
Já miluji žehlení prádla, je to pro mě relax.
Ja strasne rada delam okna a koupelnu aspon chvilku jde videt jak se to leskne
Podle nálady ale nejvíc vysávání 🙂
Věšet prádlo 😊
Vysávání.
Rada vysavam, vysavac rve a ja zpivam na plne kule 🫣
stírání prachu z nábytku
Věšení prádla
Utírání prachu
Ráda se dívám, jak robot vysává 😃Jinak, sice to asi není úklid, sle ráda věřsím prádlo a žehlím.
Rada uklízím celý dům
Žehlení
Baví mě tak akorát žehlení,ale už to taky opadá. Pak mě baví pračka,že maká vlastně za mě🤣
Luxování
Zapnout myčku
luxování s robotem 🙂
Vysávání.
Obecně mám ráda práci a prádlem
Já ráda uklízím celkově. Čistá domácnost pro mě znamená čistou mysl. Je to pro mě styl relaxu. ☺️
Vysávání a mytí oken
Dávkování pracího prostředku 🙂 a jednou za dlouhou dobu žehlení u béčkovýho filmu.
Myti nádobí, lebo máme myčku, a je to hned uklizeno 😁
Kafe po uklidu 🙈😁
Uklízení moc nemusím, ale když už, tak vysávání a žehlení mi nevadí 😃
Mám ráda vysávání a utírání prachu 🙈
Vytírání (hlavně pocit po) a převlékání posteli (a první noc v novém).
Zehleni
Ano, se sluchatkama v usich tancuju😁
Já ráda zapínám myčku a pračku 😆, baví mě asi vysávat, pokud bych si musela vybrat.
Nejraději sedím a kochám se, jak mám krásně uklizeno. Pak přijde zbytek rodiny a je konec😉.
Ráda skládám prádlo ze sušičky.
Mytí koupelny
Já miluju uklízení kuchyňské linky. Ať už uvnitř, nebo utírání zvenku 😁 a jsem úchyl na leštění sklokeramické desky a mytí koupelny 😂
Žehlení 😁
Při úklidu mám nejraději pauzu na kafé. ☕
Praní prádla. Když už pere pračka a mě čeká jen ho pověsit. 🙂
Vysavani
Ráda zapnu myčku, pračku, sušičku a robotický vysavač 😁
Vytírání 😅
Žádnou. Ale ráda koukám, jak pere pračka.
Žehlení a u toho koukání na film/seriál. A taky ráda vytírám 🤗
Žádnou.
Nemám.
Žehlení
Ráda leštím zrcadla, ale jinak nic...
Vysavani
Top asi žádná, ale nejméně mě "vadi" mytí podlahy
mám ráda mytí oken
Ne! Možná tak zapnout myčku 🙂 Pořád si jí strašně vážím! 😀
Bohužel jsem zatím takovou činnost nenašla 😥😥🤔🤔
Na jaře ráda myju okna a v rámci pravidelného úklidu ráda žehlím🙂
Asi nic 😀
Žehlím ráda
mám ráda všechny práce, ale srdcovka je žehlení
Ráda vysavam, myju okna a užívám si veseni voňavého prádla na čerstvém vzduchu.
Miluju vysávání 🤣😇
Vysávání
Rada vysavam 🙂
Asi jen praní.
Ráda vysávám, i když úplně nejradši pustím robota😀
Převlékání postele
Mám ráda čisto. Ale nejraději žehlím!😍
Miluju vůni čistého povlečení a taky ráda střídám přípravky na podlahu kvůli vůni, takže asi vytírání
Moc ráda žehlím 🙂
žehlení 👍
ráda myju koupelnu a utírám prach, to mi fakt nevadí 🙂 a mytí oken je taky v pohodě, protože to pak máme krásný výhled z 10.patra 🙂
Bohužel žádnou 😀
Prani prádla, když se zrovna pere 😄😄😄
Ráda zapnu robotický vysavač 😀
Zalezi na nalade 😉🤣
Větrání😎
Vysávání 🙃
Vytírání. Pak mám alespoň na chvíli pocit čistoty.
Vysávání a převlekani peřin.
Domaci prace jako takova to neni, ale nejvic me vavi veset pradlo ven. 😁 Sundavani a skladani uz zase rada nemam 😁
Ráda uklízím koupelnu a WC 😁☺️.
Asi mytí oken, do prvního deště 😂
Když uklízí manžel a já to můžu jen sledovat 😂
Spíš bych to nazvala že mi nejméně ze všeho vadí vysávání 😂 a to je při 3 dětech a 2 psech několikrát denně 😇
Vysávání
Žádnou, ale jsem ráda, ze je spousta prostředků, které mi to usnadní
Vytirani
Vysávání, máme Karla a ten vysává parádně😆
Žádnou.
Ráda věším prádlo
žádnou 🙂
Asi mytí oken 💪🏻
Pardon, ale zadnou 😁 kdyby to nekdo delal vse za me, byla bych nadsena
Asi vysávání 😁
Ja rada vytiram parnim mopem.
Žádnou nemám😁
Vysávání 🙂
Skladani vonaveho pradla.
vůbec nic mě nenapadá
Třídění nepoužívaných blbostí a reorganizace úložných prostor
Žehlení prádla
Vyhazovani veci
já ráda peru, vytírám, převlíkám a luxuju (jsem panna)
nesnáším utírání prachu a žehlení
Myti oken
Ne, kdybych nemusela, neuklízím vůbec nic 😃
Dobrý den, celkem ráda myju okna, od té doby co mám vymoženost jménem Leifheit 😀
Žehlení 🙂
Ráda žehlím 😎
Žehlení
Úplně poslední uklízím koupelnu, takže mě napadá, že nejraději mám asi to závěrečné ždímání hadry na vanu. Pak mířím na kafe.
Vytírání, pak to všude hezky voní.
Ráda uklízím koupelnu
Když vím, že to vydrží uklizené aspoň chvilku, nevadí mi nic. Když vím, že přijdou děti a uklizeno najednou nebude vadí (nebaví) mě z úklidu nic 😁 ale jo mám ráda, když vytru a podlaha je celistvá, bez čmouh a drobků 😁😁
Žehlení 🙂
Dělám ráda všechno kromě žehlení. 🙂
Uklízím každý den večer kuchyňskou linku, to mě baví. Aby na ní nic nezůstalo a ráno tak mohu přijít do uklízene kuchyně.
Jestli si musím vybrat, tak vysávání 😁
Asi vytírání 😀 ale nejvíc miluju těch 5 minut po úklidu, pak totiž naběhne malej záškodník a můžu začít znova 🙏😅
Mytí nádobí
Asi bych vybrala vysávání nebo úklid skříní
Vysávání a praní
U uklidu nejradsi poslech audioknih 😀 No dobra, z uklizecich veci nejradsi peru.
Asi žádná. Nejradši mám, když vysaje muž 😉
Vytirani a prevlekani peřin.
Ráda žehlím
Ráda vytírám a myju okna s dcerami 🙂
Žádná 🙈🙂
Vysávání 🙂
Nejraději mám vytirani, protože to dělám jako poslední věc úklidu 🙂
Je to divne, ale rada kompletne uklizim. Miluju ten pocit, kdyz je domacnost na chvilku cista a vonava. A taky mam rada myti oken....ten bozi pohled pres cista skla 😁
Mám ráda mytí oken a žehlení
Nejraději mám když uklidim to je jedno co a ten pocit potom 🙂
Já ráda vytirám 🙂
Ja ráda umyvam a čistím koupelnu, kdyz mam na ni čas. A převlékání postelí, to me teda nebaví ale ten pocti potom je super
Mně kromě skládání prádla a převlékání postele nevadí nic. Ale aby mě to uklízení bavilo, tak to musim dělat sama 😀
Ráda věším prádlo.
Nevadi mi věšení prádla venku.
Povleknuti novych vonavych perin a pak uklid s dekorovanim (pri hmene rocniho obdobi).
Vysavani 😊
ráda třídím a uklízím hračky
Rada umývám okna
Ráda uklízím v kuchyni. Naopak nesnáším wc a koupelku 😂
V současné době žádnou 😁
Vysávání
Já sem psychouš a uklízení miluju 🙈😂 jen teda nežehlím.
Miluju vysávání 😊
Prani🙂
Asi vysávání 😊
Ráda vysavam 😁
Praní a starání se o květiny
Žehlení na novém prkně
Vytírání
Žehlení
Mytí oken
Prani
Když už se do úklidu pustím, nevadí mi žádná činnost. Ale žehlení mě vysloveně baví a je to pro mě relax
Ja mam rada vysavani, je to pro me relax 🍀
Nebaví mě nic, proto u nás uklízí manžel.🤣 Ale mytí nádobí /myčka mi nevadí 😏😅
Nesnáším uklid, ale mám rada doma čisto 😁 tak když vyberu, tak mytí nádobí a vysavani
Žehlení a mytí oken.
Prani a veseni pradla, nesnasim uklid
já? žádnou
Žádná domácí práce mě nevadí, miluji čistotu a vůní po úklidu, praní, vytírání..
neni to vylozene uklid, ale bavi me veset pradlo 😊
Mám ráda úklid bez děti 🙂
Ráda uklízim koupelnu.
Zehleni
Mytí oken
Převlékání postelí
Mytí oken
Žádnou 😁
Převlíkání postelí.
Nevim jestli se to povazuje za uklid, ale vymena lozniho pradla. Ten pocit kdyz pak lehnu do čistého a vonaveho.... jinak bohužel nic
Líbí se mi, když je práce za mnou vidět, např. když utřu prach a vyměním výzdobu. Krom vysávání mi domácí práce nijak nevadí 🙂
luxování
Žehlení 🙂
luxování
Utírání prachu 😊
Utírání prachu.
Praní ☺️
Praní 🙂
mytí vany a umyvadla
Úklid jako takový mne baví - co mne nebaví jsou lidé, kteří se mnou sdílejí domácnost (dětmi počínaje a manželem konče), kteří hatí čistotu v našem hnízdě 🙂. Jinak mne baví skoro vše, nejvíc asi vytírání, líbí se mi pak ten pocit čistého domova 🙂.
mytí podlahy
Asi věšení prádla venku na slunicku
Mám týden nový sušák, takže věšení prádla. Ale to zas přejde...😂
Při větším úklidu ráda uklízím kuchynskou linku včerně vnitřků. Vyhodím prošlé potraviny a vydezinfikuji. Miluji tu vůni Sava ☺️
Ráda myji okna a vytírám🙂
Žádná 🙈
Úklid mě nebaví, ale mám ráda, když je hotovo a vše je čisté a voňavé, tak z toho mám radost ...
Vysávání :D
Praní.
Nejvíc mě baví vysávání, máme super vysavač. Pak asi praní🙂
Me docela bavi davat a vyndavat pradlo z a do pracky. Ale veset a zklizet to uz me moc nebavi.
Ne, nemám...
Asi žádnou, ať přemýšlím sebevíc 😄
Ráda vysávám 😅 to, jak mizí všechny ty bordely a drobky mi dává pocit uspokojení 🤤🤤😅
Ráda zapínám robotický vysavač, co to odmaká za mě, zabaví mé 6 měsíční dítě a já si dám kafe 🤣
Jedine, co mem rada, tak od jara do zacatku topne sezony veset pradlo ven na zahradu a pak vonave sundavat
Praní a péče o prádlo 😁😁
Rada zehlim 🙂
ráda vytírám a peru prádlo
Ne, ale mám ráda ten pocit, když je konečně uklizeno a všude zase čisto.
Žádnou 🤣
Já jsem divná, ráda žehlím.
Celkem ráda uklízím koupelnu a vyndávání teplé prádlo, že sušičky, ale že bych to milovala, to fakt neee😅
Větrání peřin
Rada upratujem sporak, umyvam zrkadla a cistim wc😄
Ráda uklízím skříňky šuplíky 😘
mytí oken
Myti oken a hlavne veseni zaclon....🙂
Ne, žádnou.
Věšení prádla venku.
Joo! Zapnout Kabeložrouta (robovysavač), vyhodit kopejtka na stůl a užívat si, že chvíli někdo uklízí místo mě 👌😅
Ráda utírám prach
Vysávání
Vysávání
Nevadi mi vysavani 🙂
Veseni pradla a nebo myti nadobi... ale vylozene rada nemam nic 🤣
Věšení mokrého prádla, ovšem skládání suchého už ráda nemám 😆
Když je vše hotové 🤣to miluju na úklidu 🤣
Ráda věsím prádlo
Zapínání robotického vysavače 🙂
Beru úklid jako relax. Uklízím každou sobotu, to je takový velký úklid naší malé domácnosti. Přes týden uklízim jen v kuchyní.Nejraději uklízím koupelnu.
Praní = pere pračka 🤣
Věšení prádla venku 🌞
Mytí oken 🙂
Úklid knihovny. 🙂
Žádnou
Vysávání a vytírání 🙂
Mytí nádobí. Z práce mám v háji šlachy a teplá voda je pro mě balzám.
Zadnou 😁
Asi žádnou.😉
Mytí oken
Veseni prádla venku, s tím si vážně vyhraju a nikdo mi na to nesmí sahnout
Rada umyvam linku a sporák, je to rychlovka a jde to u nas nejvic videt 🙂
Já nejradši uklízím koupelnu. Máme dvě a vůbec mi to nevadí, miluju ten lesk, vůni a čistotu po tom, co to tam vysmejčim.
To, že se manžel skoro pokaždé nejpozději do hodiny od úklidu jde oholit a ostříhat, je věc druhá 🤣🙈
Umývání koupelny
Konec uklidu 🤣
Těžká otázka. Úklid je pro mě nutné zlo, ale pokud bych si měla vybrat, baví mě vysávání. 🙂
Ne, rozhodne nemam 😅
Úklid je nutnost ale nejméně mi vadí vytirani podlahy 😆
Nejraději asi vytírání podlahy a vysávání. 🙂 Čistá podlaha je pak jako pohlazení na duši 😀 dokud nepřijdou dítě a pejsek 😆
Já ráda žehlím 😀
Uklizim nerada. Ale docela rada peru,teda pere pračka, susi susicka. Pres leto ale pradlo vesim na susak na zahradě a to me bavi. Moni malou dcerku bavi umyvat umyvadlo a nadobi v ruce ( mame mycku, ale sem tam chce par kousku nechat, aby se mohla cachtat).
Mytí nádobí
Obľúbenú činnosť asi ani nemám, čím dlhšie a častejšie to robím, tím menej mi to vadí.
Mám ráda vysavat a vytirat
Bohužel žádnou oblíbenou činnost při úklidu nemám 🤭
Přemýšlím která oblíbená činnost při úklidu 😁 ale vlastně mě nevadí vysávání
Ráda obecně uklizim a zehlim.
žehlení
Žehlení je relax 😊
Prádlo. Cokoliv s prádlem. Praní, žehlení, skládání do skříně, přebirání, z čeho děti vyrostly no a samozřejmě i to nakupování 😊
Umývání koupelny 😊
myti oken
Nejvíce miluji pocit,když si lehnu a čekám,až mi uschne podlaha,po generálním úklidu,celého domu.S třileťakem mi to moc dlouho nevydrží😂,ale každá minuta,se počítá.
Já ráda umývám záchod 🤣 miluju to, když je čistě bílý
Ráda vysavam... mám ráda, jak mizí bordel... 😄
Prani, sušení( ano, vím že to dělá pračka a sušička, ale někdo to tam musí dát a prádlo poskládat 🤣)
Uklizení koupelny😅
Všechny domácí práce jsou OK, nejraději vysávám (každý den 🙂 )
Žádná 😊
Rada peru - pracka a susim prádlo - susicka 😂
Ne
Nejraději mám mytí nádobí v myčce. 🤪💪🏼
Když uklízí někdo místo mě
Uklizim rada cokoliv,pokud jsem doma sama (mam tri deti)😀
Docela mi nevadí mytí koupelny a wc.🙂
Ráda se koukám, když někdo uklízí za mě 🤣
OPRAVDU ráda? Tak to asi žádnou. Nevadí mi třeba skládat voňavé vyprané prádlo na komínky do skříní, ale nenazvala bych to jako "opravdu ráda" ...
Nevadí mi mytí koupelny a wc a jednou za čas mě chytne mytí oken a to mě pak i baví.
Ráda žehlím 😊
Mytí koupelny a žehlení
Já mám ráda vše kolem prádla.
sednout si po skončení 🙂
Ráda žehlím a poslouchám u žehlení oblíbenou hudbu nebo rádiovou stanici
Žádnou.
Ráda zehlim 🙂♥️
Žehlím 🙂
Žádnou
Uklid koupelny 🙂
Rada mám uklizenou linku v kuchyni, furt leštím 🙈
Vše co se týká prádla
Žádnou
Vysávání
žehlení
Mytí oken
Vysávání
Myti oken a zehleni
Ráda vytírám, je to pro mě relax a ještě radši věším prádlo, a pak ho musím i sama žehlit, to dělám z nutnosti 🙂
Nejradši meju koupelnu a ráda třídním věci, šuplíky, papíry, oblečení. Ráda se zbavují nepotřebných zbytečných věcí.
V poslední době mytí nádobí 🤣 - koukám u toho na videa na YouTube.
Mám ráda všechny domácí práce, vydržím uklízet i celý den - hlavně když u nich nejsou děti 🤣
To je pak hlava krásně čistá 😄
Vytírám prach a umývám televizi 😂
Ráda žehlím a u toho sleduji televizi nebo poslouchám písničky 😊
Zehleni, divam se u toho na telku a popijim vino 😀
Mytí oken. Hlavně z venkovní strany, protože to znamená, že začalo jaro a už je teplo 😁
Ale jinak jakákoli činnost kde se něco myje (krom nádobí). Jako drhnout ledničku, a tak.
Když jsem vnitřně v pohodě, tak i úklid věcí a děje se mi jen tak mimochodem, když v nepohodě, tak to naopak nesnáším a stojí mě spoustu sil.
A když jsem úplně hodně v pohodě a vezmu si to ven na sluníčko, tak dokonce mě těší i umývat nádobí, jakkoli to za normalnich okolností úplně nejvíc nesnáším 😄
Za me je to prani a veseni pradla venku. Zehleni uz bohuzel ne 🙄😁
Když jsem sama doma tak cokoliv to mně fakt baví od wcka , přes koupelnu , prach luxování, vytírání, okna, věšení záclon boží 🙂 prádlo, přeskládávání skříní.... prostě vše.
pokud je doma někdo , nebaví mne vúúúúbec nic i vyndat myčku je otrava 🙂
Snad jediné co dělám fakt ráda je taky věšení prádla ven v teplých dnech, jinak mám sušičku. Ale to prádlo s aviváží z venku je prostě Top 💐 a pak už jen u těch dalších aktivit miluju být sama a poslouchat hudbu, ale to už je docela nepravděpodobné 🤣
Vyloženě ráda nemám asi žádnou, nevadí mi žehlení, ale pravda žehlím jen, co je třeba.
Od Vánoc mám nový vysavač, takže vysávání mě teď opravdu baví 🤗 a mám ráda věšení vypraneho prádla 🙂
Kdybych si měla vybrat, tak asi vysávání.
Ráda peru a věším voňavé prádlo. Mám pár dní nový vysavač a to mě teď taky moc baví
Mám ráda čisto a pořádek, takže uklízím i ráda - mám z toho pěkný pocit, všude všechno voní a prostě je čisto, úklid se vším všudy - vysávání, utírání prachu, vytírání podlah, žehlení.... hlavně si u toho musím být sama a mít puštěnou hudbu ta nesmí chybět pak to jde jak po másle ❤
Vysávání 😀
Rada klidne uklidim cely byt, pokud si manžel vezme deti ven 😁 rada mam asi jen nandavani a vyndavani věci z myčky 🫣
celkem ráda uklízím koupelnu s wc, žehlení prádla je taky vlastně celkem fajn, jen se k tomu dostat 😁
Ráda peru 😁
Vysávání
Dobrý den. Jediné co mi nevadí je umývání koupelny, je to jediné místo, kde hned není bordel 🤣🤣
A ještě mi nevadí vysávat 🙂
Ale zbytek to je Mordor 🤣
Vysávání 🙂
Dalo by se říct, že mám ráda vše, jelikož mám ráda pořádek. Nejvíc mě však baví mytí oken, žehlení a vysávání.
Premyslim, premyslim a nic 🙂 pocita se nandavani mycky a susicky? 🙂
Leštění zrcadel, ten pocit, když se blyskaji 😍
Ráda peru 🙂
Rada zehlim, ale nejradsi mam ten pocit cisteho domu a tepleho kolace na stole.
Mám ráda poradek tak asi vše, ale asi nejradši vytírání a utírání prachu. Jedině co moc nemusím je vyasavani, to zaměstnávám přítele. 🤣🤣🤣🤣
Vysávání 😀
miluji umytá okna a vyprané záclony
Zalévání kytek😁
Nejraději vysávám 🍀
Mytí oken
Celkem ráda vysavam, protože to čisto je za mnou hned vidět. Ale jinak je to bída s tou láskou k domácí práci 😆.
mytí oken
😁 já ráda myju nádobí a luxuju
Utírání prachu
Nejvíc mě asi baví vysávání, u něj jde hned vidět, jak mizí drobky a pavučiny. A zejména, když na konci v nádobce vidím, kolik nepořádku jsem uklidila🙈
Asi jsem divná, ale já ráda žehlím 🤣
Bohužel ne
Vysávání 😀
ráda se kochám výsledkem 🙂
Žádnou , ale manžel říká, že strašně ráda vysavam.
Rada peru a vysavam 😅
Já snad vše, ale nenávidím mytí oken 🤦🤣🤣🤣
Nedelam rada nic. Ale nejméně mi vadi mytí záchodu 😂
Nemám, prostě nemám. Jsem prostě líná.
Mám ráda, když mám vysáto, protože mám jednoho hodně chlupatého psa, ty chlupy drží na všem kromě psa a když vidím rozdíl po vysátí dělá mi to největší radost 😀.
Když je hezky teplo, tak ráda peru a mám radost, že to venku rychle schne 😀😀
Úklid mě uklidňuje, vypnu hlavu. Nejraději asi mytí oken a úklid koupelen
Jen věšení prádla venku když to tak krásně voní
miluju vyndávat myčku, jako fakt jo, pokaždý se těším, až domyje 😀
Asi to, že po mně tu chvíli, kdy uklizím, nikdo nic nechce😀 a to jen za předpokladu, že manžel vezme děti ven.
žádnou
Rada luxuju
Ráda obhlížím hotový úklid 🤪
Ráda vymývám ledničku a ukládám do ní věci podle sebe 🙂
Nerada uklízím celkově, ale když se donutím ...... tak se pak kochám jak jsem šikovná 😎
Kupodivu celkem ráda vysávám 😊
Vysávání🙂
Vysávání
Mě baví jen výsledek úklidu 😂
Nemám ráda žádnou činnost úklidu.
😅 tak možná jen dávat věci do sušičky
Ráda žehlím a věším prádlo 🙊.🤣
Co se úklidu týče žádnou😂
Myti oken mam rada
Vyklízení prostoru pro robotický vysavač (zvednutí židlí a podobné přemístění věcí z podlahy) 😅
vytíraní, umývaní oken :(
mytí oken 🙂
úklid koupelny
Ráda vysavam, ideálně když jsem doma sama a nikdo mi nikde nepřekáží 😅
Mytí oken
Dávat a vyndávat věci z myčky. Mám první a asi bych se uumývala k smrti nemít ji 🤣. A to jsem předtím klasicky říkala, na co myčku 🤷♀️😆.
Rada jsem zehlila, ale co mam susicku , tak se teto me zalibe nevenuju 🤭
Já ráda peru 🙂
Asi prani a pucovani koupelny.
Praní. 😃
Praní a věšení prádla
Úklid mě opravdu nebaví, raději jsem někde venku, v přírodě. Nejméně mi vadí vysávání 😀
Když je pošlu třeba na víkend k babičce, tak si v pátek ráda uklidím, ale nebaví mě to 😀
Beru to, ze proste musim. Mam ráda cisto 🍀
když mám chuť a čas uklízet, baví mě všechno a potěší mě výsledek, uklizeno, voňavo... Maximálně do návratů ze školských zařízení 😂
Ráda myju koupelnu 🤗😁
Ráda žehlim 😉
Mam rada takovy uklid, pri kterem je videt velky rozdil pred/po 🤭
Převlékaní ložního a praní záclon kvůli té vůni😍 A ráda se kochám poklizeným a vytřeným bytem…ale to trvá asi tak 5 minut, než se proženou děti a manžel 🙈🙈
mytí oken
Vysávání
Žádná uklízecí činnost mě nebaví,ale výsledek je vždy potěšující.
Prevlíkání ložního povleceni
Asi žádná 🙈
Uklízení kuchyně, povlekani posteli 😊
Mytí kuchyňské linky
Mytí koupelny
Vysavani
asi moc ne, ale když už něco, asi to bude úklid koupelny, protože je to hned a je to vidět a i to zůstane. Kdežto kuchyň vydrží tak 30 minut.
Driv to bylo vysavani. Dnes uz ani to🤣
Když úklid dokončím a dám si kávu🤣
Vysávání a věšení a skládání prádla, žehleni naopak vůbec 😂
Miluju uklízení všeho druhu 👌😀
Pustit myčku, pračku nebo sušičku 😂 uklízení je mor, ale když to jde snadno, jsem ráda
Vysávání a miluji třídit věci 😁
Uklízení čehokoliv když není nikdo doma a vidím chvíli ten výsledek 😀
Prani a věšení pradla
Praní a věšení prádla
Přemýšlím, přemýšlím a fakt mně nic nenapadá 😅
Luxování a mytí oken, když je venku hezky 😁
Mě navádí leštit zrcadla 😆 to dělám fakt rada
Mám ráda vůni čistého prádla, tak že věšení prádla. Jinak mám ráda, když je byt uklizený.
Zehleni
popravdě ani jedna činnost co se týče uklízení mě nebaví😀
Ráda myju nadobí - v myčce.
Ráda peru prádlo - v pračce.
Ráda luxuji - robotem.
Ráda spim - ale jsem matka 😀
Tak že: úklid sám o sobě mě nevadí asi žádný 🙂 v dnešní době vymožeností, je trochu trapný si stěžovat na to že vše někam uklidíme a ono se to samo.... ale to, že mi to bere čas (především s Bizonem) to mě na tom všem s*** maximálně 🙈
Mytí oken
No ať přemýšlím, jak přemýšlím, tak jsem nepřišla na žádnou uklízeci činnost, která by mě vyloženě bavila 🤔😅 Nakonec asi sušení prádla v sušičce 🤗
Od ty doby, co mame deti, tak zadnou. Cokoli se uklidi, tak behem 5ti minut bouchne bomba a muze se znova.
Rada umyvam kuchynsky drez, umyvadlo a vanu. Proste ten pocit, ze to je belostne bile a ciste 😂 a pak hrozne rada mackam tlacitko robotickeho vysavace 😂
Ráda uklízím ve skříních, mám ráda komínky. A kromě mytí oken a žehlení mi nevadí uklízet nic, hlavně s hlasitou hudbou je to pecka 😀
Ráda žehlím.
Asi vysávání 🤔
Zalévání květin a vysávání.
Já mám ráda, když mě při úklidu nikdo neruší..když jsou děti třeba venku na procházce a já mám má ten úklid prostě klid..to mi nevadí ani umývání oken ani uklid koupelny ani žehlení..
Rada vysavam.
Žehlení, věšení prádla
Asi mě žádná nenapadá. Ale napadají mě minimálně 4 věci,co dělám radši 🤣🤣🤣
Mytí oken.
Vytírání

Mytí oken