V rámci Dnů s ambasadorkami je dnes řada na Fisher Price, aby vám přinesl možnost zasoutěžit si o parádní cenu. Soutěžíme u příležitosti svátku maminek, což je životní role, za kterou je jistě každá z nás z hloubi srdce vděčná, i když jsou občas chvíle, kdy si od těch našich malých zázraků potřebujeme i odpočinout, že :two_hearts: ?


Nebudu vás dlouho napínat jaká je cena, protože podle mě se právě naučný laptop, který můžete dnes vyhrát, skvěle hodí, když si chcete vypít kávu ještě teplou, nebo prcka prostě zabavit doma nebo i na cestách :baby: Takže cenu už znáte a tady jsou jednoduchá soutěžní pravidla.


Pro účast je potřeba splnit tři podmínky:

- dát like tomuto článku;

- odpovědět v komentáři na soutěžní otázku: jaký povahový rys máte po svojí mamince? Může to být něco pozitivního, za co jste rády, nebo naopak něco, u čeho jste si v dětství říkaly "taková určitě nebudu" :smile:

- dát like dnešnímu článku s rodinným receptem u ambasadorky Ivi s loginem ivakalinova.


Soutěž probíhá do dnešní půlnoci. Výherce bude následně vybrán pomocí generátoru náhodných čísel a vyhlášen v samostatném článku :four_leaf_clover:


Všichni soutěžící obdrží po skončení soutěže srdíčko jako poděkování za účast :heartpulse:


Přeji hodně štěstí ve všech soutěžích a když budete recepty našich maminek zkoušet, podělte se o dojmy ideálně s fotkami a označte nás :kissing_heart:


#tyden_s_ambasadorkami #maj_s_ambasadorkami #den_matek_s_ambasadorkami #fisherprice