icon
1 / 1
avatar

Radeji ne 🤭

16. led 2024
avatar

Dala jsem si předsevzetí, že se budu víc starat o své duševní zdraví…

16. led 2024
avatar
16. led 2024
avatar

Dala, ale už jsem zapomněla, co to bylo 😀

16. led 2024
avatar

méně se stresovat, víc se hýbat a jíst zdravěji

16. led 2024
avatar

Ne 🤷🏻‍♀️

16. led 2024
avatar

Ano dala jsem si předsevzetí že budu vděčnější za 3 zdravé děti,za velkou skvělou rodinu,atd…

16. led 2024
avatar

Ne, stejně bych ho nedodržela 😀

16. led 2024
avatar

Nedávám si předsevzetí,ale snažím se na sobě pracovat po všech strankach

16. led 2024
avatar

Ne, nedala ...

16. led 2024
avatar

Ano, nejíst tolik sladkostí.

16. led 2024
avatar

Dala jsem si předsevzetí konečně jít na operaci se žlučníkem a už na tom intenzivně pracuju.😀

16. led 2024
avatar

Budu se více starat o své zdraví.

16. led 2024
avatar

Předsevzetí si nikdy nedávám.

16. led 2024
avatar

Loni jsem si dala předsevzetí, že zachovám klid, když mě někdo naštve. Obvzlášť zákazníci umí být dost jedovatí. Letos jsem šla o level výš a budu se snažit zachovat klid, když mě dítě vytáčí. Ne vždy se mi to daří a já pak bouchnu, když už to přehání.

16. led 2024
avatar

Předsevzetí si nedávám

16. led 2024
avatar

Začít cvičit

16. led 2024
avatar

Měla bych se víc starat o zdraví.

16. led 2024
avatar

Více naslouchat

16. led 2024
avatar

Nedala, nemá to cenu 😀

16. led 2024
avatar

Letos žádné

16. led 2024
avatar

Předsevzetí si raději nedávám. 🙂

16. led 2024
avatar

Budu se snažit jíst trochu zdravěji 😅

16. led 2024
avatar

Nedala. Změnu v životě můžu udělat během celého roku a ne jen s novým rokem.

16. led 2024
avatar

Asi jediné snažit se ať je tenhle rok lepší.

16. led 2024
avatar

Nedala...

16. led 2024
avatar
16. led 2024
avatar

Více myslet na své zdraví 🍀

16. led 2024
avatar

Nasetrit si finanční rezervu

16. led 2024
avatar

Úplně bych tomu neřekla předsevzetí, ale chtěla bych víc pracovat sama na sobě, abych nebyla jak čertík v krabičce 😅

16. led 2024
avatar

Předsevzetí si nedávám 😁

16. led 2024
avatar

ne,nedala 🙂

16. led 2024
avatar

Předsevzetí jsem si s novým rokem nedala.

16. led 2024
avatar

Dala jsem si předsevzetí, že si udělám víc času sama na sebe 🙏

16. led 2024
avatar

Neřekla bych zrovna předsevzetí, záleží jak to kdo nazve - rozhodně jsem každý den alespoň hodinu na čerstvém vzduchu teď v zimě, dodržuji pitný režim, zdravý jídelníček (návštěvuji nutriční ambulanci) - starám se o své zdraví nejen mé ale celé rodiny. Myslím pozitivně. ❤ Krásný a poklidný rok všem.

16. led 2024
avatar

Nedavam si predsevzeti.. radsi🤣

16. led 2024
avatar

víc se starat o sebe

16. led 2024
avatar

Nedavam si predsevzeti.Jen vytycim motto roku,letos je o pochopeni deti a prostoru pro sebe.
A kdybych cestou zhubla deset kilo,tak by mi to nevadilo 🙂

16. led 2024
avatar

více budu chodit za kulturou a zkusím nějaký nový sport

16. led 2024
avatar

Nedávám

16. led 2024
avatar
16. led 2024
avatar

Předsevzetí si nedávám.
Žiju tak, aby mi bylo dobře a těším se co nový rok přinese 🍀

16. led 2024
avatar

Dát se do kupy. A zatím to jde 🙂

16. led 2024
avatar
16. led 2024
avatar

Nedávám si předsevzetí.

16. led 2024
avatar

Ano, nezrat tolik čokolád 🤪🙈

16. led 2024
avatar

Ne, je to ztráta času

16. led 2024
avatar

Budu se méně stresovat a celá rodina bude jíst zdravěji.

16. led 2024
avatar

Ano, vratit se ke cviceni. A zacala jsem symbolicky 1.treninkem na Silvestra, abych do tohoto roku vstoupila uz s "nasledky" a byla pripravena 🤣👍

16. led 2024
avatar
16. led 2024
avatar
16. led 2024
avatar

Nedávám si předsevzetí.

16. led 2024
avatar

Raději ne

16. led 2024
avatar

Předsevzetí si nedávám

16. led 2024
avatar

Ano- že začnu více myslet na sebe a najdu si pro sebe více času

16. led 2024
avatar

Nedávám si předsevzetí

16. led 2024
avatar

Už raději ne.

16. led 2024
avatar

Radši ne 🙈

16. led 2024
avatar

Raději si žádné nedávám.

16. led 2024
avatar

Chtěla bych se naučit být alespoň trochu sobecká.... tak uvidíme

16. led 2024
avatar

Ano,že budu opět cvičit nemůžu se k tomu stále dostat a že budu jíst zdrave.

16. led 2024
avatar

Předsevzetí si nedávam. 😌

16. led 2024
avatar

Ano, myslet víc na sebe (vyřešit všechny doktory a víc času jen pro sebe).

16. led 2024
avatar

předsevzetí si nedávám, ale snažím se mít optimističtější pohled na svět. A jde to ztuha, ale jde to 🙂

16. led 2024
avatar

Tento rok, nie.

16. led 2024
avatar

Méně utrácet

16. led 2024
avatar

Nedala, nikdy to nedělám

16. led 2024
avatar

Ano dala,že budu více bojovat o duševní zdraví své dcery. Budu ji více bránit před zlem ,čím si musí procházet.... Soudy ,ospod,tahanice....

16. led 2024
avatar

Ne 🙈

16. led 2024
avatar

Ano, nepřipouštět si k sobě lidi, kteří mně berou energii 🙂

16. led 2024
avatar

Již roky si předsevzetí nedávám.

16. led 2024
avatar

Zhubnout a šetřit 😁

16. led 2024
avatar

Nedala, nikdy jsem ho nedodržela

16. led 2024
avatar

nekecat synovi do života 😉

16. led 2024
avatar

Vyměnit záclony v obýváku

16. led 2024
avatar

Raději ne 😅

16. led 2024
avatar

Ne nedavam si zadna predsevzeti

16. led 2024
avatar

Nikdy a začínat s tím nebudu 😂

16. led 2024
avatar

Snažit se věci řešit co nejdříve 😉

16. led 2024
avatar

Nedavam si predsavzatia 🙂

16. led 2024
avatar

Hubnout sem zacala uz v listopadu. Moje predsevzeti do noveho toku je nezblaznit se 🙂 mela jsem nastupovat do prace v kvetnu, zacinam pristi tyden. Tak uvidime jak to vsechno zkloubime ;)

16. led 2024
avatar

Nedala, nikdy to nedelan6

16. led 2024
avatar

Ne, nedavam si predsevzeti. Asi jsem zadne nemela nikdy🤷

16. led 2024
avatar

Poprvé co jsem si dala a je to předsevzetí, že se chci snažit starat více o sebe, tak doufám, že mi to výjde.

16. led 2024
avatar

Letos žádné předsevzetí. Nikdy mi nevychází.

16. led 2024
avatar

Není to předsevzetí, spíš cíl - vytvořit si zase finanční rezervu, na kterou jsem byla zvyklá před rodičovskou.

16. led 2024
avatar

Nene🙂

16. led 2024
avatar

žádné si už nedávám. nedoržuju je 😀

16. led 2024
avatar

Spíše cíl než předsevzetí...zhubnout 🤦🤣 a více šetřit 🤔

16. led 2024
avatar

Radši ne 🙂

16. led 2024
avatar

Už si žádné nedávám. Ale přece jenom- lépe hospodařit s penězi.😉

16. led 2024
avatar

Nedávám, protože ho stejně nikdy nedodržím😄

16. led 2024
avatar
16. led 2024
avatar

Nedala 😉, není důvod 😂

16. led 2024
avatar
16. led 2024
avatar
16. led 2024
avatar

Nene🙈

16. led 2024
avatar

Nedala. Zapojila jsem se jen do lednové výzvy od svihej. Kde se skáče přes švihadlo na charitu.

16. led 2024
avatar

Naučit se říkat ne a víc myslet na sebe

16. led 2024
avatar

Poklidně žít 🙂

16. led 2024
avatar

Nedala. To můžu, a snažím se udělat, i během roku

16. led 2024
avatar

Vyloženě předsevzetí to asi není, ale mám pár cílů, které chci letos zvládnout - třeba jako protřídit pořádně domácnost, udělat si hezkou dovolenou, spotřebovat letité zásoby v mrazáku a spíži....😊

16. led 2024
avatar
16. led 2024
avatar
16. led 2024
avatar

Být trpělivější máma 🙂

16. led 2024
avatar

Lépe pečovat o své zdraví 👩‍⚕️

16. led 2024
avatar
16. led 2024
avatar

Radši ne 🙃

16. led 2024
avatar

"Letos už si fakt nekoupím dalšího koně. Ani poníka. Ani hříbě. Ani nepřipustím svojí kobylu. Ani žádného nezachráním. Ani kdybych ho dostala zadarmo. Prostě letos žádný nový kůň" (muž mě to donutil napsat :oD

16. led 2024
avatar

Dala jsem si předsevzetí, že už si žádný předsevzetí nedám, páč to stejně nevydržím 😃

16. led 2024
avatar

Zdravější snídaně, více zeleniny, více pohybu

16. led 2024
avatar

Znám se, tak raději ne 🙂

16. led 2024
avatar

Nedala

16. led 2024
avatar

Ne 🫣😁

16. led 2024
avatar

Predsevzeti to uplne neni, ale chci pestovat sebelasku, vic si vazit sama sebe a hyckat se.

16. led 2024
avatar

Já bych to nenezvala novoročním 😁ja si průběžně, spíš jen v hlavě říkám,co bych ráda dělala jinak, líp...

16. led 2024
avatar

Nemám žádné 🙂.

16. led 2024
avatar

Předsevzetí si nikdy nedávám

16. led 2024
avatar

Nedala 🙂 proč se zbytečně stresovat 😉

16. led 2024
avatar

Ne.

16. led 2024
avatar

Nedávám

16. led 2024
avatar

dala, budu min uklizet a vic se bavit🙂

16. led 2024
avatar
16. led 2024
avatar

Raději ne

16. led 2024
avatar

Úplně přesně bych to jako předsevzetí nenazvala. Ale přání těšit se z každého dne.

16. led 2024
avatar

Mít pohodový rok pro celou rodinu.

16. led 2024
avatar

Předsevzetí si nedávám

16. led 2024
avatar

Ráda bych si našla víc času pro sebe a děti

16. led 2024
avatar

Mám určité plány, ale nejsou ve "škatulce" předsevzetí. Ta si nedávám. Vím, že to nemá smysl 😀

16. led 2024
avatar

Ano,že začnu cvičit jógu 😄

16. led 2024
avatar

Nedávám žádné🙂

16. led 2024
avatar

Já ne, ale měla bych. Starat se lépe o sebe, hlavně o své zdraví a zada. A udělat státnice.

16. led 2024
avatar

Nedala. Mám takové celoroční snahy 😁

16. led 2024
avatar
16. led 2024
avatar

Ano , užívat si víc život a být vděčná za každý den

16. led 2024
avatar
16. led 2024
avatar

Ano, zhubnout pár kilo

16. led 2024
avatar

Raději si nic takového nedávám, nejsem si jistá, zda bych to dodržela 🙂

16. led 2024
avatar
16. led 2024
avatar

Radši už žádné nedávám, stejně je to zbytečné 🙂

16. led 2024
avatar

Mám jedno velké....přestanu myslet .... co kdyby, keby náhodou... a budu to brát, že jse to mnelo tak stát 🫣

16. led 2024
avatar

Ne nedávám jen musíme KONEČNĚ dokončit dům 😀

16. led 2024
avatar

Ani ne,spíš tak nějak se snažit víc žít teď a míň řešit a strachovat se a plánovat..

16. led 2024
avatar

nedávám, spíš tak plánuju, co udělat líp, jinak, jak se mít hezky a nekazit si to... ale předsevzetí tomu neříkám 🙂

16. led 2024
avatar

Ne, nedávám si žádný rok

16. led 2024
avatar

Tý jo, já jsem letos asi úplně zapomněla 🤣. Takže ne.

16. led 2024
avatar

Letos žádné.

16. led 2024
avatar

Ne, protože to nikdy nedodržím.

16. led 2024
avatar

Najít si čas pro sebe a Být klidnější,cítím že jsem sebe odložila až na 10.kolej,rozhodí me maličkosti a jsem hrozně ve stresu a už je to dlouhodobě neúnosné pro mě i mé okolí 😔

16. led 2024
avatar

Já si předsevzetí nedávám....

16. led 2024
avatar

Vůbec žádné, nemám to ráda dávat si předsevzetí jen proto, že je nový rok a že se to tak dělá... 🙂

16. led 2024
avatar

Nedávám si předsevzetí

16. led 2024
avatar

jíst častěji ryby

16. led 2024
avatar

Předsevzetí si nedávám, nový rok pro mě není žádný milník, ale minulí týden jsem začala cvičit a mám v tom v plánu pokračovat i do let dalších.
Ps: je krásný jak je hned pod touhle zprávou obrázek od @te_reza 😆

16. led 2024
avatar

Žádné jsem si nedávala, když už bych měla potřebu, udělám to už ze zásady jindy než od nového roku 😉

16. led 2024
avatar

Klasická předsevzetí ne, ale musím něco udělat s váhou a dost výrazně pohnout s dizertační prací. To asi stačí.

16. led 2024
avatar

Ne nedala, jen bych si chtěla věci od ostatních zabírat mnohem míň nebo vůbec

16. led 2024
avatar

Ne, stejně by to bylo zbytečné 🫣🤣

16. led 2024
avatar

Ne, menim cile prubezne behem roku

16. led 2024
avatar

Ano, chci být sobec, respektive mít se ráda a mít čas sama na sebe. Začala jsem tím že se půl hodiny věnuji józe s Adrienne.

16. led 2024
avatar

Nikdy si žádné nedávám

16. led 2024
avatar

Méně se stresovat, více se smát

16. led 2024
avatar
16. led 2024
avatar

Nemám žádné předsevzetí

16. led 2024
avatar

Nedávám, pokud chci něco změnit, tak to udělám kdykoliv během roku 🙂

16. led 2024
avatar

Ano, shodit minimálně 10 kg do svatby

16. led 2024
avatar

Nenazvala bych to predsevzetim, spíš prenastaveni mysli.

16. led 2024
avatar

Ne, prostě žít.

16. led 2024
avatar

Jediné předsevzetí pro letošní rok je přežít ho ve zdravý, protože si všichni z loňského roku neseme nemoci a úrazy 😞

16. led 2024
avatar

Nikdy si předsevzetí nedávám.

16. led 2024
avatar

Ano více se starat o zdraví a hlavně péče o děti

16. led 2024
avatar

Letos předsevzetí žádné ☺️

16. led 2024
avatar

Vlastne ani nedala 🙂

16. led 2024
avatar

Zasadne si nedavam predsevzeti, nikdy to nedodrzim 🤷🏻‍♀️

16. led 2024
avatar

Ano budeme vic výletovat

16. led 2024
avatar

Předsevzetí si nedávám, ale od loňského podzimu mám v úmyslu zhubnout 🙂.

16. led 2024
avatar

Pít víc vody

16. led 2024
avatar

Nedávám si žádné.

16. led 2024
avatar

Naučit se řákat lidem NE a myslet, taky někdy sama na sebě. Zdraví máme jenom jedno 🙂

16. led 2024
avatar

Zhubnout 😂

16. led 2024
avatar

Letos jsem začala hubnout už loni hned po Vánocích, takže předsevzetí vyloženě nemám. Snad jen konečně dokončit školu 🙈

16. led 2024
avatar

Nedala

16. led 2024
avatar

Tento rok jsem si dala poprvé ve svém životě. Milujeme cestování, ale poslední rok jsme toho moc nenacestovali, protože byl syn malý. Ale už mu budou skoro 2 roky a je to parťák do pohody i nepohody. Takže jsem nám slíbila že budeme trávit více času jako rodina, budeme více cestovat, poznávat nové kraje země, ale hlavně že budeme SPOLU ♥️ Rodina je totiž to nejvíc ♥️

16. led 2024
avatar

Letos jsem si žádné nedala.

16. led 2024
avatar

Raději ne

16. led 2024
avatar

Méně se stresovat,ale to je celoroční záležitost

16. led 2024
avatar

Žádné jsem si nedala 🙂

16. led 2024
avatar

Nedala

16. led 2024
avatar

Letos žádné

16. led 2024
avatar

Raději nedala.

16. led 2024
avatar

Předsevzetí si nedávám.🙂

16. led 2024
avatar

Nedávám si, snažím si cíle plnit přes celý rok a nějak v předsevzetí nevěřím.😉

16. led 2024
avatar

Předsevzetí jako takové ne, ale chci pokračovat v hubnutí, které jde velmi pomalu....

16. led 2024
avatar

Ne, nedávám

16. led 2024
avatar

Ne..letos jsem si žádné nedala 😉

16. led 2024
avatar

Předsevzetí ne, ale jako každý rok bych toho chtěla co nejvíce letos stihnou 🙂

16. led 2024
avatar
16. led 2024
avatar

Ne, předsevzetí si nedavam. Radši 😅

16. led 2024
avatar

Předsevzetí si nedávám.

16. led 2024
avatar

ano, dala, a to že budu šťastná a zdravá ...

16. led 2024
avatar

Naučit se krasopsaní

16. led 2024
avatar

Ne,je to marný

16. led 2024
avatar

ne,nedavam si je...

16. led 2024
avatar

Začnu běhat

16. led 2024
avatar

Nedávám, mě to hrozně stresovalo, tak jsem s tím přestala. 🙂

16. led 2024
avatar

Ne, raději už ne 😉

16. led 2024
avatar

Nadávám si předsevzetí. Věci se dají měnit i během roku 😊

16. led 2024
avatar

Letos už raději ne😏

16. led 2024
avatar

Nedala

16. led 2024
avatar

Novoroční předsevzetí si nedávám, stejně jsem u nich nikdy nevydržela... když je třeba něco změnit, jde to kdykoliv, během roku se kolikrát najde mnohem vhodnější čas

16. led 2024
avatar

Raději ne 😁

16. led 2024
avatar
16. led 2024
avatar

Za ty roky jsem zmoudřela a předsevzetí si nedávám

16. led 2024
avatar

Nestresovat se

16. led 2024
avatar

Nedala

16. led 2024
avatar

Zatím jsem si žádné předsevzetí nedala, ale 🙄😅 potřebuju po těch vánocích zhubnout....a taky bych chtěla začít s angličtinou přes nějakou aplikaci 😁 Ale těžko říct, jestli se k tomu dokopu 🤪😏

16. led 2024
avatar

Ještě ne.

16. led 2024
avatar

Ne,raději ne

16. led 2024
avatar

Ano, konečně se naučit angličtinu (už jedu 2 týden v učení a zatím se držim) a nepotřebné věci hned vyhazovat, ne přesunovat a na tom teprve pracuji 🤭

16. led 2024
avatar

Nedávám

16. led 2024
avatar
16. led 2024
avatar

Ano, začít pravidelně cvičit.

16. led 2024
avatar
16. led 2024
avatar

Vůbec 🙈 mám silně vyvinutou slabou vůli 🤷‍♀️

16. led 2024
avatar

Nedala

16. led 2024
avatar

Ne, nedávám si předsevzetí

16. led 2024
avatar

Já taky ne, jen se snažím nejecet tolik na děti 😁

16. led 2024
avatar

Předsevzetí si nedávám ;)

16. led 2024
avatar

Nedávám si předsevzetí

16. led 2024
avatar

Být hodnější na děti a manžela 🤭😁 Ne, předsevzetí si nedávám..🙂

16. led 2024
avatar

Nedala,protoze uz ted vim,ze bych ho stejne nesplnila😄

16. led 2024
avatar

Radeji nedavam 🙂

16. led 2024
avatar
16. led 2024
avatar

ano, naučit se italsky

16. led 2024
avatar

Nedávám, stejně bych je asi nesplnila🤣

16. led 2024
avatar

Chtěla bych víc vařit. Aby to bylo zdravější a levnější. 😋

16. led 2024
avatar

Ano více se starat o svůj zevnějšek🙂

16. led 2024
avatar

Raději nedala.

16. led 2024
avatar

nikdy si předsevzetí nedávám

16. led 2024
avatar

Ano, obejít všechny lékaře i ty které zanedbávám

16. led 2024
avatar

Nedala. Žiju každý den naplno. Předsevzetí netřeba.

16. led 2024
avatar

Předsevzetí sem si nedala snad nikdy 🙈

16. led 2024
avatar

Jako každoročně zhubnout :D

16. led 2024
avatar

Ne, vlastně ještě nikdy

16. led 2024
avatar

Viac sa starať o seba a snažiť sa dávať na prvé miesto 😊

16. led 2024
avatar

Radši žádné

16. led 2024
avatar

Nedávám si předsevzetí,ale snažím se na sobě pracovat po všech stránkách

16. led 2024
avatar

Nedala.

16. led 2024
avatar

Ne. Snažím se na tom pracovat celoročně. Né jen v lednu 🤣🤣🤣

16. led 2024
avatar

Ne, jde uplne mimo me.

16. led 2024
avatar

Predsevzeti jsem si nedala, ale se začátkem roku ke mne prisla taková jedna výzva, která by se i za předsevzetí povazovat dala 😊

16. led 2024
avatar

Moje předsevzetí je, zadna si nedavat.

16. led 2024
avatar

Úplně to nejčastější. Potřebuji zhubnout min.10kg,za rok mě čeká návrat do práce po RD.

16. led 2024
avatar

Nedala,tedy ne nahlas🤣

16. led 2024
avatar
16. led 2024
avatar

Ano! Jist zdravěji a méně.

16. led 2024
avatar

Nedávám si předsevzetí 😀

16. led 2024
avatar

Byt mila na lidi. Nedari se

16. led 2024
avatar

No jasne. Vybudovat si svalovou hmotu a vice se o sebe starat.

16. led 2024
avatar

Ano, zlepšit svůj pitný režim.

16. led 2024
avatar
16. led 2024
avatar
16. led 2024
avatar

Ano udělat autoškolu

16. led 2024
avatar

Nedala

16. led 2024
avatar

Nedala.

16. led 2024
avatar

Ne to klasické. Ale donutit doktory nebýt lhostejní a jak mě pokazili, tak ať mě napraví. Ať se můžu vrátit do sedla a žít a ne přežívat. A pardon, že to tady píšu, ale je to moje předsevzetí. Vrátit se do sedla. 🙂

16. led 2024
avatar

Ano, cvičit, ale ještě jsem nezačala ... tak třeba na jaře?😀

16. led 2024
avatar

Předsevzetí si už pár let nedávám

16. led 2024
avatar

Žádné

16. led 2024
avatar
16. led 2024
avatar

Žádné

16. led 2024
avatar

Ne 😃

16. led 2024
avatar

Žádné, radši.

16. led 2024
avatar
16. led 2024
avatar

Ne,je to zbytečné 🤣

16. led 2024
avatar

Ne, stejně bych to nesplnila

16. led 2024
avatar

Ne

16. led 2024
avatar

Nene.. neridim se tim🙈

16. led 2024
avatar
16. led 2024
avatar

Ano, dala.. Chci se věnovat zase intenzivněji sportu, více hlídat stravu a taky shodit kila co mi zbývají po porodu. Je to rok a půl a stále se mě drží 🙂

16. led 2024
avatar

Nedala 😉

16. led 2024
avatar

Ne-e, předsevzetí si nikdy nedávám... Pokud si chci splnit nějaký sen nebo se zlepšit, tak si dávám takové "předsevzetí" klidně v průběhu roku, nikoliv jen na Nový rok 🙂

16. led 2024
avatar

Nedala, ale očividně to na mě má lepší vliv

sticker
16. led 2024
avatar
16. led 2024
avatar

@malazena Treba si to zaslouzej 😁

16. led 2024
avatar

Chodit častěji na rande s manželem

16. led 2024
avatar

Nedala 😅 k čemu taky 😅

16. led 2024
avatar

Nepřestanu pít, kouřit a mluvit sprostě 😀 A vim, že to dodržim 😅

16. led 2024
avatar

ne 🙂

16. led 2024
avatar

Nedávám si předsevzetí, ale snažím se vždy něco zlepšit 😉

16. led 2024
avatar
16. led 2024
avatar

Ahoj, nedávám si je, nějak nerozumím tomu smyslu, čekat na den, kdy chci s něčím zacit/skoncit

16. led 2024
avatar

Pro letošní rok jsem si dal předsevzetí zlepšit svou fyzickou kondici. Plánuji pravidelný pohyb a zdravou stravu. Chci se také více věnovat osobnímu rozvoji a objevovat nové věci, které mi přinesou radost a dodá mému životu smysl.

16. led 2024
avatar

Nedávám si novoroční předsevzetí, když chci něco změnit, dělám to hned.

16. led 2024
avatar

Předsevzetí jsem si nedala, nedávám si ho.

16. led 2024
avatar

ne, nedávám si předsevzetí 🙂

16. led 2024
avatar

Raději ne, ale budu se aspoň snažit bejt aktivnější 😃

16. led 2024
avatar

Raději ne

16. led 2024
avatar

Jako kazdy rok - nedavat si zadne predsevzeti 😛

16. led 2024
avatar

Ano , více času věnovat sama sobě

16. led 2024
avatar

Ano, dat se psychicky do pohody a více relaxovat 😊☺️

16. led 2024
avatar

Nedala..i tak to bude letos mazec…

16. led 2024
avatar

Nedávám si žádný rok, tak ani letos 🙂

16. led 2024
avatar

Radši ne 🙂

16. led 2024
avatar

Nedala, vím, že bych je nesplnila 😂

16. led 2024
avatar

pokud možno dokončit rozpracované

16. led 2024
avatar

ano, více cestovat

16. led 2024
avatar

Nedávám

16. led 2024
avatar

Ano,najít si každý den chvilku na čtení knih

16. led 2024
avatar

Ano, méně prokrastinovat 🙈

16. led 2024
avatar

Ano, prihlasit se na dalkove studium❤️

16. led 2024
avatar

Předsevzetí už si nějaký rok nedávám

16. led 2024
avatar

Raději ne 🙂

16. led 2024
avatar

Už néé😁

16. led 2024
avatar

Už si nic nenalhávám 🤣

16. led 2024
avatar

Nedala 😁 radši

16. led 2024
avatar

Ne nedala 😁

16. led 2024
avatar

Již několik let si nedávám 🙈

16. led 2024
avatar

Nedala, jako každý rok ☺️

16. led 2024
avatar
16. led 2024
avatar

nedala, prostě jen být a žít

16. led 2024
avatar

Už si nedávám zhubnout, ale více se hýbat a zdravěji se stravovat. 🙂

16. led 2024
avatar

Ano, pribrat zdrave do leta 5 kg

16. led 2024
avatar

Nee😎

16. led 2024
avatar

No ráda bych něco zhubla 😁

16. led 2024
avatar

Nedala, ale měla jsem si ho dát a to:abych nebyla takový nervák 😂

16. led 2024
avatar

Dala jsem si předsevzetí, ze nebudu tolika na telefonu😀trosku zavislacek. Ale… zatim se mi dari a zjistuji, ze mi opravdu staci jen chvilka vecer. 🙂 aspon toho vic stihnu za den😀

16. led 2024
avatar

Ze tenhle rok bude hezkej, stastnej, veselej a bezproblemovej 🙂

16. led 2024
avatar

Pít míň coly.

16. led 2024
avatar

Předsevzetí si nedávám.

16. led 2024
avatar
16. led 2024
avatar

Ne, předsevzetí si nedávám.

16. led 2024
avatar

Ne nedávám.

16. led 2024
avatar

Nemám žadné.

16. led 2024
avatar

Ano, dala, že si vzorně povedu diář.

16. led 2024
avatar

Nedala ale celá mě toho opravdu hodně moc

16. led 2024
avatar

Nedala.

16. led 2024
avatar
16. led 2024
avatar

Žádné, nemá to cenu 🤣

16. led 2024
avatar

Že tento rok budu méně sebekritická

16. led 2024
avatar

Změním práci 🙊

16. led 2024
avatar

Předsevzetí si raději nedávám 😊

16. led 2024
avatar

Jasně, jako několik posledních let, zbavit se přebytečných kil.

16. led 2024
avatar

Raději žádné 😀

16. led 2024
avatar

Předsevzetí si raději nedávám..Vím jak by to dopadlo 😀

16. led 2024
avatar

Nedávám si předsevzetí.

16. led 2024
avatar

Nedala, nemám pevnou vuli😁

16. led 2024
avatar

Ano dala jsem si předsevzetí ale jsou soukromá😁

16. led 2024
avatar

Dát si dokupy zdraví a trošku i snížit váhu 🙂

16. led 2024
avatar

Nedala 🙂

16. led 2024
avatar

Předsevzetí si nedávám.

16. led 2024
avatar

Předsevzetí si nedávám, většinou ho nedodržím a pak jsem na sebe naštvaná 🤷🏻‍♀️

16. led 2024
avatar

Nebudu jezdit vytahem ale pesky, 3 patro

16. led 2024
avatar
16. led 2024
avatar

Ne 🙂

16. led 2024
avatar
16. led 2024
avatar

Nedala

16. led 2024
avatar

Ne tak úplně. Řekla jsem si že by tento rok mohl být lepší než ten loňský. Ale protože ten loňský byl nejhorší v mém životě tak ta laťka není úplně vysoko.🙂

16. led 2024
avatar

Ano,ale pracuji na tom dlouhodobě, více projevovat vlastní názor a nenechat si do všeho kecat

16. led 2024
avatar

Ano překonat strach a objednat se na konzultaci na abdomioplatiku

16. led 2024
avatar

Předsevzetí se raději nedávám…

16. led 2024
avatar

Nedala jsem si žádné z těch "zhubnu" předsevzetí, ze kterých pak stejně nic není... Spíš jsem si řekla (tak, jako so opakuju každý den), že chci vytrvat ve vědomějším bytí, víc si užívat přítomnost, míň se hnát za tím, co bude, soustředit se na prožívání tady a teď...

16. led 2024
avatar

raději ne

16. led 2024
avatar

Ne, předsevzetí si nedávám.

17. led 2024
avatar
17. led 2024
avatar

Nedávám si předsevzetí

17. led 2024
avatar

Nedávala

17. led 2024
avatar

Předsevzetí si nedávám

17. led 2024
avatar

Ne, žádné předsevzetí si nedávám 😀

17. led 2024
avatar
17. led 2024
avatar

Nene, nedala

17. led 2024
avatar

Predsevzeti od noveho roku ne, ale rozhodla jsem se, ze budu vice spat, tak uvidime, jestli se to podari 🙂)

17. led 2024
avatar

Nedala, ale měla bych se více hýbat.

17. led 2024
avatar

Ano, zhubnout jako každý rok😃

17. led 2024
avatar

Ne, raději jsem si žádné nedala😀

17. led 2024
avatar

Ano, mít se víc ráda a být k sobě laskavá.

17. led 2024
avatar

Nedala

17. led 2024
avatar

Nedala a nikdy jsem to ani dřív nedělala 😁

17. led 2024
avatar

Předsevzetí si raději nedávám 😊

17. led 2024
avatar

Něco v hlavě mám, ale raději to nahlas nevyslovuji 😉

17. led 2024
avatar

Že začnu běhat 😅🙏

17. led 2024
avatar

ano, více se soustředit na sebe a nesnažit se všem vyhovět 🙂

17. led 2024
avatar

Jíst zdravěji 🙂

17. led 2024
avatar

Predsevzeti si uz leta nedavam...

17. led 2024
avatar

Nikdy jsem si předsevzetí nedávala, letos poprové ano... čím jsem starší, uvědomuji si, že je důležité mít děti zdravé a v pohodě, pokud nebudu v pohodě já, nebudou ani děti....takže.... moje předsevzetí je, že se pomalu začnu odprošťovat od toxických lidí (lidé, kteří mě jen vysávají psychicky), protože jsem tu jen jednou a chci tu být pro děti co nejdéle.... Už jsem na tom začala pracovat a pár lidí jsem ze života upustila..... 😘

17. led 2024
avatar
17. led 2024
avatar

Ne, není třeba. Za svými cíli jsi jdu i bez předsevzetí.

17. led 2024
avatar

Ne, předsevzetí si nedávám, pokud chci v životě něco změnit, snažím s o to kdykoli během roku 😉

17. led 2024
avatar

Víc šetřit a nekupovat kraviny 🙂

17. led 2024
avatar

Ano myslet víc pozitivně, že zvládnu návrat do práce a Andělka nástup do školky.

17. led 2024
avatar

Já si už žádná nedávám ...akorát si říkám že budu míň lenošit a to se nedaří nikdy takže jako bych žádné neměla 🤣

17. led 2024
avatar

Žádné.

17. led 2024
avatar

Chodit včas spát.

17. led 2024
avatar
17. led 2024
avatar

Ne 😂

17. led 2024
avatar

Dala, nedala. No rozhodla jsem se v každém případě zbavit lidských upírů, co ze mě vysávají energii 🙂

17. led 2024
avatar

Žádné jsem si nedala, protože ho stejně nikdy nedodržím 🙂, tak proč se tím stresovat 🙂. Spíš jsem si vyslovila pro sebe a moji rodinu přání, ale ta se prozrazovat nemají 🙂.

17. led 2024
avatar

Udržet zdravotní stav v současném stavu.

17. led 2024
avatar

Klasické ne, ale přála bych si, aby tento rok byl o dost lepší než ten minulý. Musím o sebe víc pečovat a vyhýbat se stresovým situacím!

17. led 2024
avatar

Nebýt na telefonu když jsem s dcerou, pokud neřešim něco neodkladného

17. led 2024
avatar

Ahoj, ano dala. Že musím zhubnout do léta minimálně 10 kg 😀 že budu žít zdravěji, že přestanu kouřit a peníze co ušetřim raději dám malé do pokladničky. Zatím vše dodržují, cvičím, jím zdravě, přestala jsem kouřit a ani mi to nechybí. Pokladnička se pomalu plní 🙂 tak uvidíme jestli zvládnu i to ostatní

17. led 2024
avatar

Letos nedala. Beru vše tak, jak přijde a pokud chci něco udělat, udělám to hned.

17. led 2024
avatar

Nedala jsem si žádné

17. led 2024
avatar

Zkusím štěstí, ikdyž jsem ještě nikdy nic nevyhrála.

Žádné předcevzetí si nedávám, protože jsem je do teď nikdy nedodržela..

17. led 2024
avatar

Nedala, snažím se na sobě pracovat a zlepšovat se celý rok 😏

17. led 2024
avatar

Nedala😉

17. led 2024
avatar

Letos žádné 😇

17. led 2024
avatar

Být fyzicky aktivnější a méně se stresovat.

17. led 2024
avatar

Zhubnout pár kil a míň se rozčilovat kvůli blbostem 😄

17. led 2024
avatar

Nedala. Když chce člověk s něčím začít, má s tím začít hned - né čekat na novoroční předsevzetí 🫤.

17. led 2024
avatar

Myslet víc na sebe a své zdraví

17. led 2024
avatar

Ne, nevzpominam si, ze bych nekdy nejake dodrzela.

17. led 2024
avatar

Zvládnou vše lépe, než loni 😊

17. led 2024
avatar

Zhubnout

17. led 2024
avatar

Ne, proc, zit je potreba tak, ze zitra uz nemusim vstat... 😉

17. led 2024
avatar

Že budu chodit dříve spát.....Zatím se mě to nepodařilo ani jednou🙈

17. led 2024
avatar

Já bych chtěla zařadit více zdravého jídla , a další předsevzetí je chodit dřív spát.

17. led 2024
avatar

Nedala jsem si žádné. Jen si přeji ať je vše v poradku s miminkem a porodem a ať to nějak spolu zvládneme ☺️

17. led 2024
avatar

Být ta nejlepší máma (a ještě lepší)pro našeho prcka ❤️

17. led 2024
avatar

Už nějaký ten rok si předsevzetí nedávám 🤷

17. led 2024
avatar
17. led 2024
avatar

vice pecovat o sve zdravi

17. led 2024
avatar
17. led 2024
avatar

trávit co nejvíce času s rodinou

17. led 2024
avatar

Předsevzetí do nového roku si nedávám protože ho nejpozději 1.1 poruším 😁

17. led 2024
avatar

Že budu mít větší trpělivost s dětma a nebudu naštvaná, když budu vše opakovat milionkrát (to asi platí i na manžela..) 😀

17. led 2024
avatar

předsevzetí si nedávám

17. led 2024
avatar

Chtěla bych začít cvičit, ale jako předsevzetí to díkybohu nemám. 😂

17. led 2024
avatar

Ano, ještě něco málo zhubnout a méně křičet a nerozčilovat se🧘‍♀️😁🍀

17. led 2024
avatar

Raději ne.

17. led 2024
avatar

Letos jsem si žádné předsevzetí nedávala - po zkušenosti z předchozích let, kdy jsem ho stejně nikdy nedodržela :-O 🙂

17. led 2024
avatar
17. led 2024
avatar

Šířit pokoj

17. led 2024
avatar
17. led 2024
avatar

Vzhledem k tomu, že mi nevyšlo těhotenství a druhé dítě vzdávám, tak jsem si dala předsevzetí, že tu musím být v plné síle pro Káju co nejdéle. Takže zdravější strava, pohyb a méně stresu. Začala jsem teď v pondělí, tak držte palce

17. led 2024
avatar

Raději žádné 😀

17. led 2024
avatar

nedávám.

17. led 2024
avatar
17. led 2024
avatar
17. led 2024
avatar
17. led 2024
avatar

Letos ne

17. led 2024
avatar

Radeji ne, protoz ho vzdycky porusim nakonec😅🙈🙈

17. led 2024
avatar

Ano, odplenkovat dceru co nejdříve ( nyní 2 roky bude mít)

17. led 2024
avatar

Ne. Nedávala jsem žádné, jelikož z předchozích let víme doma, že nám to dlouho nevydrží. 😁

17. led 2024
avatar

Ne, protože to stejně nemá cenu😅

17. led 2024
avatar

Dala jsem si jich několik - že zhubnu, že budu víc trpělivá s dětmi, že nebudu prokrastinovat...uvidíme, co z toho bude 😃

17. led 2024
avatar

Ano hned několik 😄 - pravidelně uklízet i místa co nejdou vidět, vařit podle předem připraveného jídelníčku, zhubnout, víc se věnovat manželovi atd.

17. led 2024
avatar

Letos dokončím školu a alespoň rok se na žádnou další ani nepodívám!

17. led 2024
avatar

již roky si předsevzetí nedávám, ale většinou dosáhnu na to co si přeji, jen to zdraví mi moc nejde

17. led 2024
avatar
17. led 2024
avatar

Každoročně chci zdravěji jíst, více se hýbat a nestresovat se a nějak se mi to vždycky vytratí

17. led 2024
avatar

Ano..nebudu sproste mluvit,kdyz me nekdo nastve

17. led 2024
avatar

Ano...být šťastná s tím co mám ♥️

17. led 2024
avatar

Ne. Letos ne

17. led 2024
avatar

Ano...zhubnout😁

17. led 2024
avatar

Ano. Udělat pro sebe něco hezkého. To je tak obecné, že to splní snad každý😀

17. led 2024
avatar

Budu o sebe více dbát 🤩

17. led 2024
avatar

Nedala a žádný rok si nedávám. Stejně by to neklaplo. 😄

17. led 2024
avatar

já jo,omezit večerní popíjení vína a pojídání slaných tyček a sýrů. Zatím se mic nedaří 😃

17. led 2024
avatar
17. led 2024
avatar

Předsevzetí nemám.

17. led 2024
avatar

Už si předsevzetí raději nedávám.

17. led 2024
avatar

Víc běhat

17. led 2024
avatar

Ano, zhubnout do svatebních šatů

18. led 2024
avatar

Že se budu snažit dívat na život pozitivněji

18. led 2024
avatar

Předsevzetí si radši nedávám 😄

18. led 2024
avatar

Víc se hýbat...zatím se držím.

18. led 2024
avatar

Ne, to už spoustu let nedávám a i když jsem předtím dávala, nepamatuju se, že by mi někdy vyšlo 😆

18. led 2024
avatar

Ne. A nedávám si nikdy žádné 🙂.

18. led 2024
avatar

Ano, držet se pravidla "mlčeti zlato"

18. led 2024
avatar
18. led 2024
avatar

Čeká nás zlomový rok, náročný, nevím, zda je to předsevzetí, ale chci jej zvládnout co možná nejlépe, soustředit se na dobrou organizaci domácnosti a efektivní trávení času s rodinou

18. led 2024
avatar

Míň stresu, víc šetřit a další mimčo

18. led 2024
avatar

Ne

18. led 2024
avatar

Nedala jsem si žádné

18. led 2024
avatar

Já chci zpevnit postavu. 🙂

18. led 2024
avatar

Ne, žádné, ale chci začít více chodit po výletech s dětmi

18. led 2024
avatar
18. led 2024
avatar

Radeji ne

18. led 2024
avatar

Žádné, jako posledních pár let

19. led 2024
avatar

Slíbila jsem si, že se pokusím nenosit si práci domů ❤

19. led 2024
avatar
19. led 2024
avatar

Ne, nedávám si žádný rok.

19. led 2024
avatar

Víc spát 🙂 jinak mám předsevzetí ještě z loňska - zhubnout, protože jsem teprve v pulce toho, co by to chtělo 🙂

19. led 2024
avatar

Letos jsem si žádné předsevzetí nedala, ale plánů mám fůru 🍀

20. led 2024
avatar

Raději nedala 🍀

20. led 2024
avatar

Ano - zhubnout a věnovat se více sama sobě.

21. led 2024
avatar

Letos výjimečně dala - vic pece pro sebe, 40 na krku...😅

22. led 2024
avatar

Předsevzetí si nedávám 😊

23. led 2024
avatar

Ne nedala...

23. led 2024
avatar

Mým hlavním předsevzetím pro letošní rok je věnovat více pozornosti svému mentálnímu zdraví. Plánuji začít s meditací a pravidelným cvičením jógy.

23. led 2024
avatar

Nedávám 🙂

23. led 2024