Dala jsem si předsevzetí, že se budu víc starat o své duševní zdraví…
Ne
Dala, ale už jsem zapomněla, co to bylo 😀
méně se stresovat, víc se hýbat a jíst zdravěji
Ne 🤷🏻♀️
Ano dala jsem si předsevzetí že budu vděčnější za 3 zdravé děti,za velkou skvělou rodinu,atd…
Ne, stejně bych ho nedodržela 😀
Nedávám si předsevzetí,ale snažím se na sobě pracovat po všech strankach
Ne, nedala ...
Ano, nejíst tolik sladkostí.
Dala jsem si předsevzetí konečně jít na operaci se žlučníkem a už na tom intenzivně pracuju.😀
Budu se více starat o své zdraví.
Předsevzetí si nikdy nedávám.
Loni jsem si dala předsevzetí, že zachovám klid, když mě někdo naštve. Obvzlášť zákazníci umí být dost jedovatí. Letos jsem šla o level výš a budu se snažit zachovat klid, když mě dítě vytáčí. Ne vždy se mi to daří a já pak bouchnu, když už to přehání.
Předsevzetí si nedávám
Začít cvičit
Měla bych se víc starat o zdraví.
Více naslouchat
Nedala, nemá to cenu 😀
Letos žádné
Předsevzetí si raději nedávám. 🙂
Budu se snažit jíst trochu zdravěji 😅
Nedala. Změnu v životě můžu udělat během celého roku a ne jen s novým rokem.
Asi jediné snažit se ať je tenhle rok lepší.
Nedala...
Ne.
Více myslet na své zdraví 🍀
Nasetrit si finanční rezervu
Úplně bych tomu neřekla předsevzetí, ale chtěla bych víc pracovat sama na sobě, abych nebyla jak čertík v krabičce 😅
Předsevzetí si nedávám 😁
ne,nedala 🙂
Předsevzetí jsem si s novým rokem nedala.
Dala jsem si předsevzetí, že si udělám víc času sama na sebe 🙏
Neřekla bych zrovna předsevzetí, záleží jak to kdo nazve - rozhodně jsem každý den alespoň hodinu na čerstvém vzduchu teď v zimě, dodržuji pitný režim, zdravý jídelníček (návštěvuji nutriční ambulanci) - starám se o své zdraví nejen mé ale celé rodiny. Myslím pozitivně. ❤ Krásný a poklidný rok všem.
Nedavam si predsevzeti.. radsi🤣
víc se starat o sebe
Nedavam si predsevzeti.Jen vytycim motto roku,letos je o pochopeni deti a prostoru pro sebe.
A kdybych cestou zhubla deset kilo,tak by mi to nevadilo 🙂
více budu chodit za kulturou a zkusím nějaký nový sport
Nedávám
Předsevzetí si nedávám.
Žiju tak, aby mi bylo dobře a těším se co nový rok přinese 🍀
Dát se do kupy. A zatím to jde 🙂
Ne.
Nedávám si předsevzetí.
Ano, nezrat tolik čokolád 🤪🙈
Ne, je to ztráta času
Budu se méně stresovat a celá rodina bude jíst zdravěji.
Ano, vratit se ke cviceni. A zacala jsem symbolicky 1.treninkem na Silvestra, abych do tohoto roku vstoupila uz s "nasledky" a byla pripravena 🤣👍
ne
Ne
Nedávám si předsevzetí.
Raději ne
Předsevzetí si nedávám
Ano- že začnu více myslet na sebe a najdu si pro sebe více času
Nedávám si předsevzetí
Už raději ne.
Radši ne 🙈
Raději si žádné nedávám.
Chtěla bych se naučit být alespoň trochu sobecká.... tak uvidíme
Ano,že budu opět cvičit nemůžu se k tomu stále dostat a že budu jíst zdrave.
Předsevzetí si nedávam. 😌
Ano, myslet víc na sebe (vyřešit všechny doktory a víc času jen pro sebe).
předsevzetí si nedávám, ale snažím se mít optimističtější pohled na svět. A jde to ztuha, ale jde to 🙂
Tento rok, nie.
Méně utrácet
Nedala, nikdy to nedělám
Ano dala,že budu více bojovat o duševní zdraví své dcery. Budu ji více bránit před zlem ,čím si musí procházet.... Soudy ,ospod,tahanice....
Ne 🙈
Ano, nepřipouštět si k sobě lidi, kteří mně berou energii 🙂
Již roky si předsevzetí nedávám.
Zhubnout a šetřit 😁
Nedala, nikdy jsem ho nedodržela
nekecat synovi do života 😉
Vyměnit záclony v obýváku
Raději ne 😅
Ne nedavam si zadna predsevzeti
Nikdy a začínat s tím nebudu 😂
Snažit se věci řešit co nejdříve 😉
Nedavam si predsavzatia 🙂
Hubnout sem zacala uz v listopadu. Moje predsevzeti do noveho toku je nezblaznit se 🙂 mela jsem nastupovat do prace v kvetnu, zacinam pristi tyden. Tak uvidime jak to vsechno zkloubime ;)
Nedala, nikdy to nedelan6
Ne, nedavam si predsevzeti. Asi jsem zadne nemela nikdy🤷
Poprvé co jsem si dala a je to předsevzetí, že se chci snažit starat více o sebe, tak doufám, že mi to výjde.
Letos žádné předsevzetí. Nikdy mi nevychází.
Není to předsevzetí, spíš cíl - vytvořit si zase finanční rezervu, na kterou jsem byla zvyklá před rodičovskou.
Nene🙂
žádné si už nedávám. nedoržuju je 😀
Spíše cíl než předsevzetí...zhubnout 🤦🤣 a více šetřit 🤔
Radši ne 🙂
Už si žádné nedávám. Ale přece jenom- lépe hospodařit s penězi.😉
Nedávám, protože ho stejně nikdy nedodržím😄
Ne.
Nedala 😉, není důvod 😂
Ne
Nene🙈
Nedala. Zapojila jsem se jen do lednové výzvy od svihej. Kde se skáče přes švihadlo na charitu.
Naučit se říkat ne a víc myslet na sebe
Poklidně žít 🙂
Nedala. To můžu, a snažím se udělat, i během roku
Vyloženě předsevzetí to asi není, ale mám pár cílů, které chci letos zvládnout - třeba jako protřídit pořádně domácnost, udělat si hezkou dovolenou, spotřebovat letité zásoby v mrazáku a spíži....😊
Ne
Být trpělivější máma 🙂
Lépe pečovat o své zdraví 👩⚕️
Ne
Radši ne 🙃
"Letos už si fakt nekoupím dalšího koně. Ani poníka. Ani hříbě. Ani nepřipustím svojí kobylu. Ani žádného nezachráním. Ani kdybych ho dostala zadarmo. Prostě letos žádný nový kůň" (muž mě to donutil napsat :oD
Dala jsem si předsevzetí, že už si žádný předsevzetí nedám, páč to stejně nevydržím 😃
Zdravější snídaně, více zeleniny, více pohybu
Znám se, tak raději ne 🙂
Nedala
Ne 🫣😁
Predsevzeti to uplne neni, ale chci pestovat sebelasku, vic si vazit sama sebe a hyckat se.
Já bych to nenezvala novoročním 😁ja si průběžně, spíš jen v hlavě říkám,co bych ráda dělala jinak, líp...
Nemám žádné 🙂.
Předsevzetí si nikdy nedávám
Nedala 🙂 proč se zbytečně stresovat 😉
Ne.
Nedávám
dala, budu min uklizet a vic se bavit🙂
Ne
Raději ne
Úplně přesně bych to jako předsevzetí nenazvala. Ale přání těšit se z každého dne.
Mít pohodový rok pro celou rodinu.
Předsevzetí si nedávám
Ráda bych si našla víc času pro sebe a děti
Mám určité plány, ale nejsou ve "škatulce" předsevzetí. Ta si nedávám. Vím, že to nemá smysl 😀
Ano,že začnu cvičit jógu 😄
Nedávám žádné🙂
Já ne, ale měla bych. Starat se lépe o sebe, hlavně o své zdraví a zada. A udělat státnice.
Nedala. Mám takové celoroční snahy 😁
Ne.
Ano , užívat si víc život a být vděčná za každý den
Ano, zhubnout pár kilo
Raději si nic takového nedávám, nejsem si jistá, zda bych to dodržela 🙂
Nene
Radši už žádné nedávám, stejně je to zbytečné 🙂
Mám jedno velké....přestanu myslet .... co kdyby, keby náhodou... a budu to brát, že jse to mnelo tak stát 🫣
Ne nedávám jen musíme KONEČNĚ dokončit dům 😀
Ani ne,spíš tak nějak se snažit víc žít teď a míň řešit a strachovat se a plánovat..
nedávám, spíš tak plánuju, co udělat líp, jinak, jak se mít hezky a nekazit si to... ale předsevzetí tomu neříkám 🙂
Ne, nedávám si žádný rok
Tý jo, já jsem letos asi úplně zapomněla 🤣. Takže ne.
Letos žádné.
Ne, protože to nikdy nedodržím.
Najít si čas pro sebe a Být klidnější,cítím že jsem sebe odložila až na 10.kolej,rozhodí me maličkosti a jsem hrozně ve stresu a už je to dlouhodobě neúnosné pro mě i mé okolí 😔
Já si předsevzetí nedávám....
Vůbec žádné, nemám to ráda dávat si předsevzetí jen proto, že je nový rok a že se to tak dělá... 🙂
Nedávám si předsevzetí
jíst častěji ryby
Žádné jsem si nedávala, když už bych měla potřebu, udělám to už ze zásady jindy než od nového roku 😉
Klasická předsevzetí ne, ale musím něco udělat s váhou a dost výrazně pohnout s dizertační prací. To asi stačí.
Ne nedala, jen bych si chtěla věci od ostatních zabírat mnohem míň nebo vůbec
Ne, stejně by to bylo zbytečné 🫣🤣
Ne, menim cile prubezne behem roku
Ano, chci být sobec, respektive mít se ráda a mít čas sama na sebe. Začala jsem tím že se půl hodiny věnuji józe s Adrienne.
Nikdy si žádné nedávám
Méně se stresovat, více se smát
Nemám žádné předsevzetí
Nedávám, pokud chci něco změnit, tak to udělám kdykoliv během roku 🙂
Ano, shodit minimálně 10 kg do svatby
Nenazvala bych to predsevzetim, spíš prenastaveni mysli.
Ne, prostě žít.
Jediné předsevzetí pro letošní rok je přežít ho ve zdravý, protože si všichni z loňského roku neseme nemoci a úrazy 😞
Nikdy si předsevzetí nedávám.
Ano více se starat o zdraví a hlavně péče o děti
Letos předsevzetí žádné ☺️
Vlastne ani nedala 🙂
Zasadne si nedavam predsevzeti, nikdy to nedodrzim 🤷🏻♀️
Ano budeme vic výletovat
Předsevzetí si nedávám, ale od loňského podzimu mám v úmyslu zhubnout 🙂.
Pít víc vody
Nedávám si žádné.
Naučit se řákat lidem NE a myslet, taky někdy sama na sebě. Zdraví máme jenom jedno 🙂
Zhubnout 😂
Letos jsem začala hubnout už loni hned po Vánocích, takže předsevzetí vyloženě nemám. Snad jen konečně dokončit školu 🙈
Nedala
Tento rok jsem si dala poprvé ve svém životě. Milujeme cestování, ale poslední rok jsme toho moc nenacestovali, protože byl syn malý. Ale už mu budou skoro 2 roky a je to parťák do pohody i nepohody. Takže jsem nám slíbila že budeme trávit více času jako rodina, budeme více cestovat, poznávat nové kraje země, ale hlavně že budeme SPOLU ♥️ Rodina je totiž to nejvíc ♥️
Letos jsem si žádné nedala.
Raději ne
Méně se stresovat,ale to je celoroční záležitost
Žádné jsem si nedala 🙂
Nedala
Letos žádné
Raději nedala.
Předsevzetí si nedávám.🙂
Nedávám si, snažím si cíle plnit přes celý rok a nějak v předsevzetí nevěřím.😉
Předsevzetí jako takové ne, ale chci pokračovat v hubnutí, které jde velmi pomalu....
Ne, nedávám
Ne..letos jsem si žádné nedala 😉
Předsevzetí ne, ale jako každý rok bych toho chtěla co nejvíce letos stihnou 🙂
Ne
Ne, předsevzetí si nedavam. Radši 😅
Předsevzetí si nedávám.
ano, dala, a to že budu šťastná a zdravá ...
Naučit se krasopsaní
Ne,je to marný
ne,nedavam si je...
Začnu běhat
Nedávám, mě to hrozně stresovalo, tak jsem s tím přestala. 🙂
Ne, raději už ne 😉
Nadávám si předsevzetí. Věci se dají měnit i během roku 😊
Letos už raději ne😏
Nedala
Novoroční předsevzetí si nedávám, stejně jsem u nich nikdy nevydržela... když je třeba něco změnit, jde to kdykoliv, během roku se kolikrát najde mnohem vhodnější čas
Raději ne 😁
Za ty roky jsem zmoudřela a předsevzetí si nedávám
Nestresovat se
Nedala
Zatím jsem si žádné předsevzetí nedala, ale 🙄😅 potřebuju po těch vánocích zhubnout....a taky bych chtěla začít s angličtinou přes nějakou aplikaci 😁 Ale těžko říct, jestli se k tomu dokopu 🤪😏
Ještě ne.
Ne,raději ne
Ano, konečně se naučit angličtinu (už jedu 2 týden v učení a zatím se držim) a nepotřebné věci hned vyhazovat, ne přesunovat a na tom teprve pracuji 🤭
Nedávám
ne
Ano, začít pravidelně cvičit.
Vůbec 🙈 mám silně vyvinutou slabou vůli 🤷♀️
Nedala
Ne, nedávám si předsevzetí
Já taky ne, jen se snažím nejecet tolik na děti 😁
Předsevzetí si nedávám ;)
Nedávám si předsevzetí
Být hodnější na děti a manžela 🤭😁 Ne, předsevzetí si nedávám..🙂
Nedala,protoze uz ted vim,ze bych ho stejne nesplnila😄
Radeji nedavam 🙂
Ne
ano, naučit se italsky
Nedávám, stejně bych je asi nesplnila🤣
Chtěla bych víc vařit. Aby to bylo zdravější a levnější. 😋
Ano více se starat o svůj zevnějšek🙂
Raději nedala.
nikdy si předsevzetí nedávám
Ano, obejít všechny lékaře i ty které zanedbávám
Nedala. Žiju každý den naplno. Předsevzetí netřeba.
Předsevzetí sem si nedala snad nikdy 🙈
Jako každoročně zhubnout :D
Ne, vlastně ještě nikdy
Viac sa starať o seba a snažiť sa dávať na prvé miesto 😊
Radši žádné
Nedávám si předsevzetí,ale snažím se na sobě pracovat po všech stránkách
Nedala.
Ne. Snažím se na tom pracovat celoročně. Né jen v lednu 🤣🤣🤣
Ne, jde uplne mimo me.
Predsevzeti jsem si nedala, ale se začátkem roku ke mne prisla taková jedna výzva, která by se i za předsevzetí povazovat dala 😊
Moje předsevzetí je, zadna si nedavat.
Úplně to nejčastější. Potřebuji zhubnout min.10kg,za rok mě čeká návrat do práce po RD.
Nedala,tedy ne nahlas🤣
Ano! Jist zdravěji a méně.
Nedávám si předsevzetí 😀
Byt mila na lidi. Nedari se
No jasne. Vybudovat si svalovou hmotu a vice se o sebe starat.
Ano, zlepšit svůj pitný režim.
Ne
Ne
Ano udělat autoškolu
Nedala
Nedala.
Ne to klasické. Ale donutit doktory nebýt lhostejní a jak mě pokazili, tak ať mě napraví. Ať se můžu vrátit do sedla a žít a ne přežívat. A pardon, že to tady píšu, ale je to moje předsevzetí. Vrátit se do sedla. 🙂
Ano, cvičit, ale ještě jsem nezačala ... tak třeba na jaře?😀
Předsevzetí si už pár let nedávám
Žádné
Ne.
Žádné
Ne 😃
Žádné, radši.
ne
Ne,je to zbytečné 🤣
Ne, stejně bych to nesplnila
Ne
Nene.. neridim se tim🙈
Nedala
Ano, dala.. Chci se věnovat zase intenzivněji sportu, více hlídat stravu a taky shodit kila co mi zbývají po porodu. Je to rok a půl a stále se mě drží 🙂
Nedala 😉
Ne-e, předsevzetí si nikdy nedávám... Pokud si chci splnit nějaký sen nebo se zlepšit, tak si dávám takové "předsevzetí" klidně v průběhu roku, nikoliv jen na Nový rok 🙂
Nedala, ale očividně to na mě má lepší vliv

nedala
Chodit častěji na rande s manželem
Nedala 😅 k čemu taky 😅
Nepřestanu pít, kouřit a mluvit sprostě 😀 A vim, že to dodržim 😅
ne 🙂
Nedávám si předsevzetí, ale snažím se vždy něco zlepšit 😉
Nedala
Ahoj, nedávám si je, nějak nerozumím tomu smyslu, čekat na den, kdy chci s něčím zacit/skoncit
Pro letošní rok jsem si dal předsevzetí zlepšit svou fyzickou kondici. Plánuji pravidelný pohyb a zdravou stravu. Chci se také více věnovat osobnímu rozvoji a objevovat nové věci, které mi přinesou radost a dodá mému životu smysl.
Nedávám si novoroční předsevzetí, když chci něco změnit, dělám to hned.
Předsevzetí jsem si nedala, nedávám si ho.
ne, nedávám si předsevzetí 🙂
Raději ne, ale budu se aspoň snažit bejt aktivnější 😃
Raději ne
Jako kazdy rok - nedavat si zadne predsevzeti 😛
Ano , více času věnovat sama sobě
Ano, dat se psychicky do pohody a více relaxovat 😊☺️
Nedala..i tak to bude letos mazec…
Nedávám si žádný rok, tak ani letos 🙂
Radši ne 🙂
Nedala, vím, že bych je nesplnila 😂
pokud možno dokončit rozpracované
ano, více cestovat
Nedávám
Ano,najít si každý den chvilku na čtení knih
Ano, méně prokrastinovat 🙈
Ano, prihlasit se na dalkove studium❤️
Předsevzetí už si nějaký rok nedávám
Raději ne 🙂
Už néé😁
Už si nic nenalhávám 🤣
Nedala 😁 radši
Ne nedala 😁
Již několik let si nedávám 🙈
Nedala, jako každý rok ☺️
ne
nedala, prostě jen být a žít
Už si nedávám zhubnout, ale více se hýbat a zdravěji se stravovat. 🙂
Ano, pribrat zdrave do leta 5 kg
Nee😎
No ráda bych něco zhubla 😁
Nedala, ale měla jsem si ho dát a to:abych nebyla takový nervák 😂
Dala jsem si předsevzetí, ze nebudu tolika na telefonu😀trosku zavislacek. Ale… zatim se mi dari a zjistuji, ze mi opravdu staci jen chvilka vecer. 🙂 aspon toho vic stihnu za den😀
Ze tenhle rok bude hezkej, stastnej, veselej a bezproblemovej 🙂
Pít míň coly.
Předsevzetí si nedávám.
Ne)
Ne, předsevzetí si nedávám.
Ne nedávám.
Nemám žadné.
Ano, dala, že si vzorně povedu diář.
Nedala ale celá mě toho opravdu hodně moc
Nedala.
Ne
Žádné, nemá to cenu 🤣
Že tento rok budu méně sebekritická
Změním práci 🙊
Předsevzetí si raději nedávám 😊
Jasně, jako několik posledních let, zbavit se přebytečných kil.
Raději žádné 😀
Předsevzetí si raději nedávám..Vím jak by to dopadlo 😀
Nedávám si předsevzetí.
Nedala, nemám pevnou vuli😁
Ano dala jsem si předsevzetí ale jsou soukromá😁
Dát si dokupy zdraví a trošku i snížit váhu 🙂
Nedala 🙂
Předsevzetí si nedávám.
Předsevzetí si nedávám, většinou ho nedodržím a pak jsem na sebe naštvaná 🤷🏻♀️
Nebudu jezdit vytahem ale pesky, 3 patro
Žádné.
Ne 🙂
Ne
Nedala
Ne tak úplně. Řekla jsem si že by tento rok mohl být lepší než ten loňský. Ale protože ten loňský byl nejhorší v mém životě tak ta laťka není úplně vysoko.🙂
Ano,ale pracuji na tom dlouhodobě, více projevovat vlastní názor a nenechat si do všeho kecat
Ano překonat strach a objednat se na konzultaci na abdomioplatiku
Předsevzetí se raději nedávám…
Nedala jsem si žádné z těch "zhubnu" předsevzetí, ze kterých pak stejně nic není... Spíš jsem si řekla (tak, jako so opakuju každý den), že chci vytrvat ve vědomějším bytí, víc si užívat přítomnost, míň se hnát za tím, co bude, soustředit se na prožívání tady a teď...
raději ne
Ne, předsevzetí si nedávám.
Nene
Nedávám si předsevzetí
Nedávala
Předsevzetí si nedávám
Ne, žádné předsevzetí si nedávám 😀
Ne
Nene, nedala
Predsevzeti od noveho roku ne, ale rozhodla jsem se, ze budu vice spat, tak uvidime, jestli se to podari 🙂)
Nedala, ale měla bych se více hýbat.
Ano, zhubnout jako každý rok😃
Ne, raději jsem si žádné nedala😀
Ano, mít se víc ráda a být k sobě laskavá.
Nedala
Nedala a nikdy jsem to ani dřív nedělala 😁
Předsevzetí si raději nedávám 😊
Něco v hlavě mám, ale raději to nahlas nevyslovuji 😉
Že začnu běhat 😅🙏
ano, více se soustředit na sebe a nesnažit se všem vyhovět 🙂
Jíst zdravěji 🙂
Predsevzeti si uz leta nedavam...
Nikdy jsem si předsevzetí nedávala, letos poprové ano... čím jsem starší, uvědomuji si, že je důležité mít děti zdravé a v pohodě, pokud nebudu v pohodě já, nebudou ani děti....takže.... moje předsevzetí je, že se pomalu začnu odprošťovat od toxických lidí (lidé, kteří mě jen vysávají psychicky), protože jsem tu jen jednou a chci tu být pro děti co nejdéle.... Už jsem na tom začala pracovat a pár lidí jsem ze života upustila..... 😘
Ne
Ne, není třeba. Za svými cíli jsi jdu i bez předsevzetí.
Ne, předsevzetí si nedávám, pokud chci v životě něco změnit, snažím s o to kdykoli během roku 😉
Víc šetřit a nekupovat kraviny 🙂
Ano myslet víc pozitivně, že zvládnu návrat do práce a Andělka nástup do školky.
Já si už žádná nedávám ...akorát si říkám že budu míň lenošit a to se nedaří nikdy takže jako bych žádné neměla 🤣
Žádné.
Chodit včas spát.
Ne
Ne 😂
Dala, nedala. No rozhodla jsem se v každém případě zbavit lidských upírů, co ze mě vysávají energii 🙂
Žádné jsem si nedala, protože ho stejně nikdy nedodržím 🙂, tak proč se tím stresovat 🙂. Spíš jsem si vyslovila pro sebe a moji rodinu přání, ale ta se prozrazovat nemají 🙂.
Udržet zdravotní stav v současném stavu.
Klasické ne, ale přála bych si, aby tento rok byl o dost lepší než ten minulý. Musím o sebe víc pečovat a vyhýbat se stresovým situacím!
Nebýt na telefonu když jsem s dcerou, pokud neřešim něco neodkladného
Ahoj, ano dala. Že musím zhubnout do léta minimálně 10 kg 😀 že budu žít zdravěji, že přestanu kouřit a peníze co ušetřim raději dám malé do pokladničky. Zatím vše dodržují, cvičím, jím zdravě, přestala jsem kouřit a ani mi to nechybí. Pokladnička se pomalu plní 🙂 tak uvidíme jestli zvládnu i to ostatní
Letos nedala. Beru vše tak, jak přijde a pokud chci něco udělat, udělám to hned.
Nedala jsem si žádné
Zkusím štěstí, ikdyž jsem ještě nikdy nic nevyhrála.
Žádné předcevzetí si nedávám, protože jsem je do teď nikdy nedodržela..
Nedala, snažím se na sobě pracovat a zlepšovat se celý rok 😏
Nedala😉
Letos žádné 😇
Být fyzicky aktivnější a méně se stresovat.
Zhubnout pár kil a míň se rozčilovat kvůli blbostem 😄
Nedala. Když chce člověk s něčím začít, má s tím začít hned - né čekat na novoroční předsevzetí 🫤.
Myslet víc na sebe a své zdraví
Ne, nevzpominam si, ze bych nekdy nejake dodrzela.
Zvládnou vše lépe, než loni 😊
Zhubnout
Ne, proc, zit je potreba tak, ze zitra uz nemusim vstat... 😉
Že budu chodit dříve spát.....Zatím se mě to nepodařilo ani jednou🙈
Já bych chtěla zařadit více zdravého jídla , a další předsevzetí je chodit dřív spát.
Nedala jsem si žádné. Jen si přeji ať je vše v poradku s miminkem a porodem a ať to nějak spolu zvládneme ☺️
Být ta nejlepší máma (a ještě lepší)pro našeho prcka ❤️
Už nějaký ten rok si předsevzetí nedávám 🤷
vice pecovat o sve zdravi
Ne
trávit co nejvíce času s rodinou
Předsevzetí do nového roku si nedávám protože ho nejpozději 1.1 poruším 😁
Že budu mít větší trpělivost s dětma a nebudu naštvaná, když budu vše opakovat milionkrát (to asi platí i na manžela..) 😀
předsevzetí si nedávám
Chtěla bych začít cvičit, ale jako předsevzetí to díkybohu nemám. 😂
Ano, ještě něco málo zhubnout a méně křičet a nerozčilovat se🧘♀️😁🍀
Raději ne.
Letos jsem si žádné předsevzetí nedávala - po zkušenosti z předchozích let, kdy jsem ho stejně nikdy nedodržela :-O 🙂
Šířit pokoj
Ne.
Vzhledem k tomu, že mi nevyšlo těhotenství a druhé dítě vzdávám, tak jsem si dala předsevzetí, že tu musím být v plné síle pro Káju co nejdéle. Takže zdravější strava, pohyb a méně stresu. Začala jsem teď v pondělí, tak držte palce
Raději žádné 😀
nedávám.
Letos ne
Radeji ne, protoz ho vzdycky porusim nakonec😅🙈🙈
Ano, odplenkovat dceru co nejdříve ( nyní 2 roky bude mít)
Ne. Nedávala jsem žádné, jelikož z předchozích let víme doma, že nám to dlouho nevydrží. 😁
Ne, protože to stejně nemá cenu😅
Dala jsem si jich několik - že zhubnu, že budu víc trpělivá s dětmi, že nebudu prokrastinovat...uvidíme, co z toho bude 😃
Ano hned několik 😄 - pravidelně uklízet i místa co nejdou vidět, vařit podle předem připraveného jídelníčku, zhubnout, víc se věnovat manželovi atd.
Letos dokončím školu a alespoň rok se na žádnou další ani nepodívám!
již roky si předsevzetí nedávám, ale většinou dosáhnu na to co si přeji, jen to zdraví mi moc nejde
Každoročně chci zdravěji jíst, více se hýbat a nestresovat se a nějak se mi to vždycky vytratí
Ano..nebudu sproste mluvit,kdyz me nekdo nastve
Ano...být šťastná s tím co mám ♥️
Ne. Letos ne
Ano...zhubnout😁
Ano. Udělat pro sebe něco hezkého. To je tak obecné, že to splní snad každý😀
Budu o sebe více dbát 🤩
Nedala a žádný rok si nedávám. Stejně by to neklaplo. 😄
já jo,omezit večerní popíjení vína a pojídání slaných tyček a sýrů. Zatím se mic nedaří 😃
Nedává
Předsevzetí nemám.
Už si předsevzetí raději nedávám.
Víc běhat
Ano, zhubnout do svatebních šatů
Že se budu snažit dívat na život pozitivněji
Předsevzetí si radši nedávám 😄
Víc se hýbat...zatím se držím.
Ne, to už spoustu let nedávám a i když jsem předtím dávala, nepamatuju se, že by mi někdy vyšlo 😆
Ne. A nedávám si nikdy žádné 🙂.
Ano, držet se pravidla "mlčeti zlato"
Ne
Čeká nás zlomový rok, náročný, nevím, zda je to předsevzetí, ale chci jej zvládnout co možná nejlépe, soustředit se na dobrou organizaci domácnosti a efektivní trávení času s rodinou
Míň stresu, víc šetřit a další mimčo
Ne
Nedala jsem si žádné
Já chci zpevnit postavu. 🙂
Ne, žádné, ale chci začít více chodit po výletech s dětmi
Radeji ne
Žádné, jako posledních pár let
Slíbila jsem si, že se pokusím nenosit si práci domů ❤
Ne
Ne, nedávám si žádný rok.
Víc spát 🙂 jinak mám předsevzetí ještě z loňska - zhubnout, protože jsem teprve v pulce toho, co by to chtělo 🙂
Letos jsem si žádné předsevzetí nedala, ale plánů mám fůru 🍀
Raději nedala 🍀
Ano - zhubnout a věnovat se více sama sobě.
Letos výjimečně dala - vic pece pro sebe, 40 na krku...😅
Předsevzetí si nedávám 😊
Ne nedala...
Mým hlavním předsevzetím pro letošní rok je věnovat více pozornosti svému mentálnímu zdraví. Plánuji začít s meditací a pravidelným cvičením jógy.
Nedávám 🙂

Radeji ne 🤭