icon
avatar
apacheeeAMBASADORKA
13. únor 2024    

Přeji krásné úterní ráno a přináším vám další #dm soutěž 🎁

Tentokrát si zasoutěžíme o opravdu sladký balíček - najdete v něm totiž 8 výborných čokolád od privátní značky dmBio 😍

Ve výherním balíčku najdete:
🎁 dmBio bio hořká čokoláda 90 %, 100 g
🎁 dmBio bio čokoláda bílá s mandlemi, 100 g
🎁 dmBio bio hořká čokoláda Sierra Leone, 80 g
🎁 dmBio mléčná čokoláda s lískovými ořechy, 100 g
🎁 dmBio mléčná čokoláda, 100 g
🎁 dmBio nugátová čokoláda, 100 g
🎁 dmBio hořká čokoláda, 100 g
🎁 bio hořká čokoláda s kokosovými chipsy Sierra Leone dmBio, 80 g

Jak se do soutěže zapojit?
1) Dejte lajk této zprávě
2) Do komentáře pod tuto zprávu mi odpovězte na otázku:
" Jaký typ čokolády máte ze všech nejradši?"

Soutěžní komentáře můžete přidávat až do úterý 20. února (deadline bude již tradičně o půlnoci) a já potom co nejdříve vylosuji, kdo se bude z výhry radovat.

Výherkyni pak oznámím na svém blogu v samostatném příspěvku.
Tak hodně štěstí 🍀

Kompletní pravidla ambasadorských soutěží na MK najdete zde:
https://www.modrykonik.cz/jine/pravidla-soutezi-organizovanych-ambasadorkou-znacky/

avatar

Nugátovou nebo bílou 🍫

13. únor 2024
avatar

Mléčná s lískovými ořechy 😍❤

13. únor 2024
avatar

Mlecnou s liskovymi orisky 😁

13. únor 2024
avatar

Bílou 🙂

13. únor 2024
avatar

Mléčnou s celými ořechy

13. únor 2024
avatar

mléčnou s lískovými oříšky

13. únor 2024
avatar

Bublinkovou mléčnou

13. únor 2024
avatar

Hořkou s celými mandlemi nebo ořechy

13. únor 2024
avatar

nugátovou

13. únor 2024
avatar

Hořkou

13. únor 2024
avatar

Mlecnou

13. únor 2024
avatar

Mléčnou

13. únor 2024
avatar

Mléčnou

13. únor 2024
avatar

Mléčnou, nejlíp s nugatem 🙂

13. únor 2024
avatar

Mám ráda mléčnou čokoládu 🙂

13. únor 2024
avatar

Hořkou👍

13. únor 2024
avatar

Bílou

13. únor 2024
avatar

Mléčnou

13. únor 2024
avatar

Hořkou

13. únor 2024
avatar

Mléčnou

13. únor 2024
avatar

Horkou s celymi mandlemi/orisky

13. únor 2024
avatar

Hořkou s celými lískovými ořechy 🙂 kdyby v tom bylo ještě želé, bylo by to top :D

13. únor 2024
avatar

Oriskovou a bilou ☺️

13. únor 2024
avatar

Mléčnou s nebo s kokosem

13. únor 2024
avatar

Bílá s ořechy 🤗

13. únor 2024
avatar

Mléčnou.😉

13. únor 2024
avatar

Bílou a nebo mléčnou a lískovými oříšky 😍 a pak nemám vypadat tak, jak vypadám 😂

13. únor 2024
avatar

Bílou s lískovými ořechy, celými

13. únor 2024
avatar

mléčnou

13. únor 2024
avatar

Mléčnou s celými lískovymi ořechy

13. únor 2024
avatar

Mliečnu s lieskovými orechmi 😍

13. únor 2024
avatar

Nugátovou...

13. únor 2024
avatar

Hořká.

13. únor 2024
avatar

Mléčnou nebo nugátovou

13. únor 2024
avatar

Bílou

13. únor 2024
avatar

Mléčnou s lískovými ořechy

13. únor 2024
avatar

Já mám nejradši mléčnou s velkými lískovými ořechy 🍫🌰

13. únor 2024
avatar

Mám ráda horkou, ale taková mléčná s oříšky nebo mandlemi taky není špatná 😊

13. únor 2024
avatar

Mám ráda všechny čokolády. Bílá, mléčná i hořká 🤩

13. únor 2024
avatar

Jsem závislá na čokoládě, takže všechny 😀

13. únor 2024
avatar

Mléčnou

13. únor 2024
avatar

Hořkou

13. únor 2024
avatar

Já mám nejraději ty největší prasečinky typu Milka s náplní, bublinková atd .. ale stejně si člověk nejvíc pochutná na kvalitní čokoládě s velkým obsahem kakaa. A jestli něco bylo fakt top strop. Tak mandlová čokoláda.

13. únor 2024
avatar

hořkou s mandlemi 🙂

13. únor 2024
avatar

mléčnou s lískovými oříšky 🥰

13. únor 2024
avatar

Mléčnou s oříšky

13. únor 2024
avatar

Mléčnou

13. únor 2024
avatar

Nugátovou

13. únor 2024
avatar

Mléčnou❤

13. únor 2024
avatar

Nugátovou

13. únor 2024
avatar

Hořkou vysoko procentní a pak oriskovou

13. únor 2024
avatar

Nejraději mám hořkou

13. únor 2024
avatar

mlecnou a bilou (ale uz je nesmim..)

13. únor 2024
avatar

Nejradši mám mléčnou.

13. únor 2024
avatar

s oříšky a je jedno jakou 😀

13. únor 2024
avatar

Ja s marcipanem a mentolovou

13. únor 2024
avatar

Bílou.

13. únor 2024
avatar

Bílou

13. únor 2024
avatar

Hořkou

13. únor 2024
avatar

Nugatovou nebo s naplni

13. únor 2024
avatar

Bílá s mandlemi

13. únor 2024
avatar

Nugátovou

13. únor 2024
avatar

Bilou

13. únor 2024
avatar

Jedině nugátovou, na té ujíždím.

13. únor 2024
avatar

Nejvíc miluju mléčnou.

13. únor 2024
avatar

Mléčnou

13. únor 2024
avatar

Mléčnou nebo bílou 😍🍫

13. únor 2024
avatar

Miluju čokoládu 😍 z těchto nugátová 😉

13. únor 2024
avatar

Hořkou, ale čokoládu moc nejím. Výhru bych nechala svým dětem 😃

13. únor 2024
avatar

Mléčná s lískovými oříšky

13. únor 2024
avatar

Čokoládu moc nejim, ale kdyz, tak hořkou.

13. únor 2024
avatar

Hořká s mandlemi

13. únor 2024
avatar

Mléčnou

13. únor 2024
avatar

Mléčná s oříšky

13. únor 2024
avatar

Mléčnou s mandlemi a kokosem.

13. únor 2024
avatar

Mléčnou

13. únor 2024
avatar

Nejradši mám hořkou s pomerančovou příchutí 😍

13. únor 2024
avatar

Bílou

13. únor 2024
avatar

Mléčnou s oříšky

13. únor 2024
avatar

Mléčnou

13. únor 2024
avatar

Mléčná 🥰

13. únor 2024
avatar

S mořskou solí a nebo bílou 🤤

13. únor 2024
avatar

hořkou s celými oříšky nebo mandlemi

13. únor 2024
avatar

Mívala jsem ráda mléčnou s náplní. Potom bílou s křupinkama. Momentálně v zimě mi nejvíc chutná hořká s co nejvíce procenty kakaa a přírodní příchutí citronu nebo pomeranče👍

13. únor 2024
avatar

Mléčná s lískovými ořechy 👍

13. únor 2024
avatar

Mléčnou nebo tříbarevnou 🤤

13. únor 2024
avatar

Mléčnou s ořechy 😊

13. únor 2024
avatar

Hořkou s mandlema nebo lískačema. 🙂

13. únor 2024
avatar

Bílá nebo hořká s oříšky

13. únor 2024
avatar

Mléčnou s mandlemi

13. únor 2024
avatar

Jakoukoli oříškovou, ale úplně nejradši mam oříškovou hořkou

13. únor 2024
avatar

Bílou

13. únor 2024
avatar

Nugatovou

13. únor 2024
avatar

Hořkou, co nejvíc.

13. únor 2024
avatar

Nugatovou😍😍😍

13. únor 2024
avatar

Bila s liskovymi orisky 🙂

13. únor 2024
avatar

Hořkou 🙂

13. únor 2024
avatar

Hořkou a s karamelem

13. únor 2024
avatar

Mléčnou s lískovými orechy

13. únor 2024
avatar

Mléčnou

13. únor 2024
avatar

hořkou s oříšky

13. únor 2024
avatar

Mléčnou s karamelem

13. únor 2024
avatar

Kvalitní jakoukoli. Asi nejradši hořkou, ale i bilou a mlecnou

13. únor 2024
avatar

Hořkou♡

13. únor 2024
avatar

Mléčná s oříšky

13. únor 2024
avatar

Bílou

13. únor 2024
avatar

Hořkou

13. únor 2024
avatar

Nugátovou 😁

13. únor 2024
avatar

Mléčnou a bílou 😊

13. únor 2024
avatar

mléčnou s oříšky

13. únor 2024
avatar

bílou nebo mléčnou s oříšky

13. únor 2024
avatar

Mléčnou

13. únor 2024
avatar

Hořká nebo nugát

13. únor 2024
avatar

Mléčnou nebo bílou.

13. únor 2024
avatar

Mléčná s lískovými ořechy 😋🍫

13. únor 2024
avatar

Hořkou 75%

13. únor 2024
avatar

Bílou na prvním místě, ale mléčnou mně taky nikdo neurazí 😉

13. únor 2024
avatar

Mlecny s orisky🙂

13. únor 2024
avatar

Mléčnou

13. únor 2024
avatar

Mléčnou s lískovými ořechy

13. únor 2024
avatar

S celymi orechy 😍 nejlepe horkou, ale i mlecna je fajn 🍫

13. únor 2024
avatar

Hořkou s mořskou soli

13. únor 2024
avatar

Mléčnou bez ničeho

13. únor 2024
avatar

mléčnou

13. únor 2024
avatar

Hořkou nebo nugátovou

13. únor 2024
avatar

Čokoládu jakoukoliv 😍😍 a je jedno jaký druh nebo barva 💕

13. únor 2024
avatar

Hořkou s mandlemi nebo nugátovou 😊♥️

13. únor 2024
avatar

mléčnou s celými oříšky

13. únor 2024
avatar

Horkou 60-70%

13. únor 2024
avatar

Ruby čokoláda je skvělá

13. únor 2024
avatar

Mlecnou

13. únor 2024
avatar

já mám ráda oříškovou nebo s křupinkami 🙂

13. únor 2024
avatar

Mléčnou

13. únor 2024
avatar

Mlecnou

13. únor 2024
avatar

S oříšky

13. únor 2024
avatar

Mlecnou

13. únor 2024
avatar

Hořkou, čím víc procent kakaa, tím líp 🙂

13. únor 2024
avatar

Milka Oreo,Lindt hořkou s ovocem

13. únor 2024
avatar

Hořkou, ale ráda zkouším zajímavé příchutě, takže nepohrdnu žádnou. 🍫

13. únor 2024
avatar

Jakoukoliv, hlavně, že je to čokoláda ❤ Ale nejvíc nejlepší je pro mě mléčná.

13. únor 2024
avatar

Mléčnou s oříšky 🍫

13. únor 2024
avatar

Oříšková

13. únor 2024
avatar

Hořkou

13. únor 2024
avatar

Mléčnou

13. únor 2024
avatar

S kousky karamelu nebo sušenky. A kvalitní, nesmí to chutnat jako bláto 🙂

13. únor 2024
avatar

Nejraději mám mléčnou čokoládu 😋

13. únor 2024
avatar

mléčnou 😍

13. únor 2024
avatar

Hořká s pomerančem

13. únor 2024
avatar

hořkou s mandlemi

13. únor 2024
avatar

Biela a nugátová 🥰

13. únor 2024
avatar

bílou a mléčnou

13. únor 2024
avatar

Mléčnou a bílou ❤️

13. únor 2024
avatar

Mléčná

13. únor 2024
avatar

Mléčnou Lindt, takovou tu co má 55%

13. únor 2024
avatar

Mléčnou 🙂

13. únor 2024
avatar

Mléčná s celými lískáči.

13. únor 2024
avatar

Mléčnou 🙂

13. únor 2024
avatar

Buď hořkou nebo mléčnou s celými ořechy

13. únor 2024
avatar

Mléčnou

13. únor 2024
avatar

Mléčnou s kousky lískáčů, mňam 😋

13. únor 2024
avatar

Mléčnou a nebo extra hořkou.

13. únor 2024
avatar

Mléčnou

13. únor 2024
avatar

Nejvic mlecnou s celyma oriskama 🙂

13. únor 2024
avatar

Jakoukoliv..ale miluju mlecnou..

13. únor 2024
avatar

Oříšková. Mňam.

13. únor 2024
avatar

oříšková nebo mandlová

13. únor 2024
avatar

Mléčnou ❤️

13. únor 2024
avatar

Horkou, 60-80% kakaa.. ale nekdy se zprasim i mlecnou 😁 a dobra je lindt horka s kousky karamelu 🤤 nebo merci dela horko-bilou s prichuti kavy a to je jak droga 🙈 jo, jsem zavisla 🙈🤷🏻‍♀️

13. únor 2024
avatar

Nejraději hořké, ne nutně 90procentní, ale aby tam bylo méně tuků a více kakaa. 🙂

13. únor 2024
avatar

mléčnou

13. únor 2024
avatar

Mléčnou s celými liskovymi orisky.

13. únor 2024
avatar

Jakoukoliv mléčnou

13. únor 2024
avatar

Mléčnou se slaným karamelem

13. únor 2024
avatar

Nugátovou

13. únor 2024
avatar

Nugátovou

13. únor 2024
avatar

Nejradši mám bílou s mandlemi nebo mě chutná i třeba mátová😋

13. únor 2024
avatar

Mlecna s orisky 😍

13. únor 2024
avatar

Mlecnou

13. únor 2024
avatar

Miluji mlecnou cokoladu s nugatem 😋🍫

13. únor 2024
avatar

Mlecna 👍

13. únor 2024
avatar

Mléčnou s oříšky.

13. únor 2024
avatar

mléčnou s celými oříšky

13. únor 2024
avatar

Hořkou

13. únor 2024
avatar

Mléčná o ořechy nebo hořká s mandlemi

13. únor 2024
avatar

Mléčnou i hořkou s ořechy nebo mandlemi.

13. únor 2024
avatar

Nugatovou 🙂

13. únor 2024
avatar

nugátovou

13. únor 2024
avatar

Mléčnou s mandlemi nebo kávovou☕️🍀

13. únor 2024
avatar

Nugátovou ❤️

13. únor 2024
avatar

Hořkou s mandlema 🤐

13. únor 2024
avatar

Mlecnou a bilou

13. únor 2024
avatar

Bila s ovocem.

13. únor 2024
avatar

Mléčnou 🍫

13. únor 2024
avatar

Spíše hořkou, nejlepší %pro me má čoko na vaření 😅 samozřejmě nepohrdnu i mléčnou, bílá je na posledním miste

13. únor 2024
avatar

Já všechny ale za mě top hořká a bílá ❤️

13. únor 2024
avatar

Mléčnou 😊

13. únor 2024
avatar

❤️Víceprocentní. Ale vesměs až na bílou miluji jakoukoliv čokoláda 🍫🍫🍫🍫. Dělat mi chutě 🙈😂

13. únor 2024
avatar
13. únor 2024
avatar

Hořkou s pomeranči 🙂

13. únor 2024
avatar

mléčnou

13. únor 2024
avatar

hořkou s mandlemi nebo s pomerančem 😋

13. únor 2024
avatar

Jakoukoliv🤣 Ale mléčná vede😉

13. únor 2024
avatar

Hořkou s matou

13. únor 2024
avatar

Žádnou. Jako jediný člen rodiny nemám čokoládu ráda.

13. únor 2024
avatar

Mléčná s oříšky 😉

13. únor 2024
avatar

Hořkou s mandlemi

13. únor 2024
avatar

Já jsem na klasiku, tzn. mléčná, ale doma hodně frčí hořká a v poslední době máme rádi i "novinku" - ruby čokoládu.

13. únor 2024
avatar

Tu, kterou mi doma nesni 🤣 a záleží na příležitosti. Nemám ráda s chill a mátou

13. únor 2024
avatar

Miluju všechny, ale nejvíc hořkou.

13. únor 2024
avatar

Sním každou krom hořky, nejvíc miluju plněný - pistáciové ,karamelové ..

13. únor 2024
avatar

Mléčnou s ořechy nebo karamelem

13. únor 2024
avatar

Mléčnou s oříšky

13. únor 2024
avatar

Mléčnou s oříšky 😊

13. únor 2024
avatar

Hořkou s karamelem

13. únor 2024
avatar

Mléčnou

13. únor 2024
avatar

Hořkou s ořechy

13. únor 2024
avatar

Hořká s mandlemi

13. únor 2024
avatar

S ořechy 🙂

13. únor 2024
avatar

hořkou s celými ořechy

13. únor 2024
avatar

Nugatová

13. únor 2024
avatar

Hořkou a nugátovou

13. únor 2024
avatar

Plněnou višněma a likérem 😅

13. únor 2024
avatar

Mléčnou

13. únor 2024
avatar

Mléčnou s oříšky ❤

13. únor 2024
avatar

Tu,kterou můžu. Z těch,co už nemůžu, to byla mléčná s oříšky a jahodova 🙃

13. únor 2024
avatar

Jakoukoli mléčnou. 🙂

13. únor 2024
avatar

Mléčnou ☺️

13. únor 2024
avatar

Mléčná s celými lískovými oříšky.

13. únor 2024
avatar

Oříškovou 👌

13. únor 2024
avatar

Mléčnou

13. únor 2024
avatar

Nugatovou z dm a Milku s celymi liskaci🙂

13. únor 2024
avatar

Mléčná a ještě když je plněná karamelem, hmmmmm

13. únor 2024
avatar

Mléčnou 🥰

13. únor 2024
avatar

Mléčnouuu

13. únor 2024
avatar

Mléčnou

13. únor 2024
avatar

Nugatovou

13. únor 2024
avatar

Bílou.

13. únor 2024
avatar

S oříšky. 😋

13. únor 2024
avatar

Mléčnou, lískooříškovou, s celými mandlemi a nugát. Jestli to teda takhle stačí 😀

13. únor 2024
avatar

Mléčná s lískovými oříšky

13. únor 2024
avatar

Mlecnou s liskovymi orisky

13. únor 2024
avatar

Mléčnou

13. únor 2024
avatar

Oriskovou.

13. únor 2024
avatar

Nugátovou, bílou

13. únor 2024
avatar

Bílou nebo mléčnou s celými kousky oříšků

13. únor 2024
avatar

hořká čokoláda 90 %

13. únor 2024
avatar

Oříškovou

13. únor 2024
avatar

Bílou nebo hořkou 😁

13. únor 2024
avatar
13. únor 2024
avatar

Bílou 🥹❤️

13. únor 2024
avatar

hořkou, ideálně na vaření 🤣

13. únor 2024
avatar

Jak jde o čokoládu tak sem totální zavislak, sním všechny s chuti ale nejvíce mléčnou a bilou

13. únor 2024
avatar

Oříšek ❤️

13. únor 2024
avatar

mléčnou s ořechy

13. únor 2024
avatar

Mléčnou s ořechy

13. únor 2024
avatar

Horkou

13. únor 2024
avatar

Nejraději plněnou nějakou náplní. Ale klidně sním jakoukoliv, příliš si nevybírám 😀

13. únor 2024
avatar

Oříškovou 😍😍

13. únor 2024
avatar

Mléčnou a bilou

13. únor 2024
avatar
13. únor 2024
avatar

Nugátová 😍

13. únor 2024
avatar

mám ráda mléčnou i hořkou s jakoukoli příchutí

13. únor 2024
avatar

Hořkou

13. únor 2024
avatar

Mléčnou ideálně v kombinaci s bílou 😀

13. únor 2024
avatar

Nugátovou😊

13. únor 2024
avatar

Hořkou 😍 a může být třeba s oříšky nebo ovocem

13. únor 2024
avatar

S vysokým procentem kakaa ale taky mléčnou a oříškovou 🍫

13. únor 2024
avatar

Mam nejradsi horkou cokoladu

13. únor 2024
avatar

V poslední době nejraději mléčnou s lískovými oříšky 😋

13. únor 2024
avatar

Nugátovou

13. únor 2024
avatar

Pralinky, z tabulkovych mlecnou 😊

13. únor 2024
avatar

Hořkou s ořechy 🙂

13. únor 2024
avatar

Vysoceprocentni.. 😉

13. únor 2024
avatar

Mléčnou s celými lískovými ořechy nebo bílou s celými mandlemi

13. únor 2024
avatar

Mléčnou s lískovými ořechy

13. únor 2024
avatar

Mléčná 🙂

13. únor 2024
avatar

Nugatova 🍫

13. únor 2024
avatar

Nejraději mám nugátovou a nebo bílou čokoládu

13. únor 2024
avatar

Všechny kvalitní - od DM nugátovou, občas trochu hořké, ale i mléčnou s oříšky

13. únor 2024
avatar

Na vaření 🙈

13. únor 2024
avatar

Miluji mléčnou, ale ve své podstatě jsem nikdy nenarazila na čokoládu, která by mi nechutnala. Teď při kojení na ni ujíždím.

13. únor 2024
avatar

Mléčnou

13. únor 2024
avatar

Jakoukoli s celými mandlemi nebo lískovými oříšky.

13. únor 2024
avatar

Nugátovou 🙂

13. únor 2024
avatar

Bílou nebo mléčnou

13. únor 2024
avatar

Nugátovou čokoládu.

13. únor 2024
avatar

Mléčná s oříšky 🤩

13. únor 2024
avatar

Bílou mám nejraději

13. únor 2024
avatar

hořkou

13. únor 2024
avatar

Hořkou

13. únor 2024
avatar

Čím víc hořká, tím lepší

13. únor 2024
avatar

Bílou 😋

13. únor 2024
avatar

Mléčnou. Ale ráda bych ochutnala všechny.

13. únor 2024
avatar

Mléčnou s oříšky

13. únor 2024
avatar

Mléčnou.

13. únor 2024
avatar

Mlecna s orisky

13. únor 2024
avatar

čokoládu s lískovými oříšky

13. únor 2024
avatar

Nejraději mám hořkou, pak mi chutná s mořskou solí.

13. únor 2024
avatar

Mléčnou

13. únor 2024
avatar

Miluju bílou čokoládu

13. únor 2024
avatar

kvalitní mléčnou

13. únor 2024
avatar

Kvalitní hořkou, mňamka 😊

13. únor 2024
avatar

Mléčná s lískovými oříšky ❤️ ale i hořkou 😊

13. únor 2024
avatar

Mléčná

13. únor 2024
avatar

Mléčná

13. únor 2024
avatar

Bílou nebo nugátovou.

13. únor 2024
avatar

Pro mě top bílá s citronovou kůrou a kousky mandleí

13. únor 2024
avatar

Nnugatova

13. únor 2024
avatar

Mléčnou s mořskou solí ,-)

13. únor 2024
avatar

Za mě mléčná s lískovými oříšky.

13. únor 2024
avatar

Mléčnou

13. únor 2024
avatar

Hořkou! A nejvíc miluji hořkou s kakaový boby!

13. únor 2024
avatar

Miluju bílou a s celými lískovými oříšky

13. únor 2024
avatar

Mléčnou s ořechy

13. únor 2024
avatar

Hořkou

13. únor 2024
avatar

Hořkou

13. únor 2024
avatar

Mléčnou

13. únor 2024
avatar

Miluji horkou cokoladu 🙂

13. únor 2024
avatar

Mlecnou s liskovymi orisky, ale pouze s celymi. Jakmile jsou tam kousky, tak to nesnim 🤭

13. únor 2024
avatar

mléčnou s ořechy 🙂, ale nebráním se i jakékoli jiné čokoládě :D

13. únor 2024
avatar

U nás nesmí chybět hořká, ale mladší miluje bílou, on ale vybočuje ve všem 🤣🤣
Já si ráda dám i mléčnou a vůbec hlavně, že je to čokoláda 🤣🤣

13. únor 2024
avatar

miluji hořkou čokoládu, děti ne tak je jen pro mě oni zase mléčnou

13. únor 2024
avatar

bílá s ořechy,kokosem

13. únor 2024
avatar

Bílou

13. únor 2024
avatar

Nugát

13. únor 2024
avatar

Mléčnou s lískovými ořechy.

13. únor 2024
avatar

hořkou s lískovými oříšky

13. únor 2024
avatar

Mlecnou slany karamel. 😍

13. únor 2024
avatar

bílá s mandlemi

13. únor 2024
avatar

Mléčná s lískovými ořechy

13. únor 2024
avatar

Bio hořkou 90%

13. únor 2024
avatar

Bílou s mandlemi

13. únor 2024
avatar

Hořkou s mandlemi nebo ořechy

13. únor 2024
avatar

Hlavně mléčnou. Klidně jogurtovou, jahodovou nebo ty obrovský s něčím, karamel, oreo a podobné… plus ještě bublinkovou 😊

13. únor 2024
avatar
13. únor 2024
avatar

Hořkou čokoládu

13. únor 2024
avatar

Mlecna s liskovymi orisky 🥛🌰🍫

14. únor 2024
avatar

Jsem mlsoun, hořká v jakékoliv podobě 😇

14. únor 2024
avatar

Mléčnou slaný karamel 😋

14. únor 2024
avatar

mléčnou

14. únor 2024
avatar

Mléčnou s lískových oříšky a nugatovou

14. únor 2024
avatar

Hořkou

14. únor 2024
avatar

Bílou s mandlemi

14. únor 2024
avatar

Všechny, ale začala bych bílou 😀

14. únor 2024
avatar

Nugatovou.

14. únor 2024
avatar

Mléčná.

14. únor 2024
avatar

Mléčnou.

14. únor 2024
avatar

Nugatovou nebo hořkou s ořechy 👌🥰

14. únor 2024
avatar

Mléčnou

14. únor 2024
avatar

mléčnou

14. únor 2024
avatar

mléčnou

14. únor 2024
avatar

Mléčnou

14. únor 2024
avatar

Nugát

14. únor 2024
avatar

Bílou s oříšky

14. únor 2024
avatar

Nugátovou

14. únor 2024
avatar

Nugátovou🙂

14. únor 2024
avatar

Hořkou

14. únor 2024
avatar

mléčnou

14. únor 2024
avatar

Bílou 🤤

14. únor 2024
avatar

Mléčnou, ale mám rada každou dobrou čokoládu 🙂

14. únor 2024
avatar

Mléčnou 🍫

14. únor 2024
avatar

Mléčnou 🙂

14. únor 2024
avatar

Nejvice asi takove ty horke s pomerancem nebo malinami nebo s orisky☺️

14. únor 2024
avatar

Miluju hořkou s ořechy ale nejvíc miluju hořkou Gejshu, tu bych mohla pořád 😚

14. únor 2024
avatar

Já miluju mléčnou a nugátovou, děti s oříšky a nej. syn bílou. Manžel preferuje tmavé, takže u nás se nikdy nic nepokazí jakoukoliv čokoládou.

14. únor 2024
avatar

Hořké jakékoliv. Děti mléčné a manžel nugát.

14. únor 2024
avatar

Mléčnou

14. únor 2024
avatar

Nugátová, mléčná 🤤

14. únor 2024
avatar

Nugatová a kokosová 😍

14. únor 2024
avatar

mléčnou s ořechy

14. únor 2024
avatar

Mléčná s lískovými oříšky

14. únor 2024
avatar

Hořkou s pořádnými ořechy

14. únor 2024
avatar

Mléčnou čokoládu s ořechy

14. únor 2024
avatar

bílou a nugátovou 😍

14. únor 2024
avatar

Hořkou a Nugetu.

14. únor 2024
avatar

S oříšky

14. únor 2024
avatar

Oříškovou

14. únor 2024
avatar

Bílou 🤤

14. únor 2024
avatar

S mandlemi👍

14. únor 2024
avatar

Mléčnou 😍

14. únor 2024
avatar

Rozhodně bílou čokoládu 😊

14. únor 2024
avatar

Hořkou

14. únor 2024
avatar

Mlecnou obyc i s orechy.
Uplne uzasna byla ta vanocni limitka dmbio mlecna s mandlemi. ❤️❤️❤️ Te by to ve stale nabidce fakt sluselo. 🙂)

14. únor 2024
avatar

Bílou čokoládu

14. únor 2024
avatar

mléčnou s oříšky

14. únor 2024
avatar

Mléčná čokoláda s oříšky 🍫🍫🍫

14. únor 2024
avatar

Lískovooříškovou.

14. únor 2024
avatar

Hořkou s kousky pomeranče nebo citronu. A nebo mléčnou s oříšky a želé🤩🥰

14. únor 2024
avatar

Mléčnou 😊

14. únor 2024
avatar

Všechny 😉 bílou, mléčnou, hořkou, s ořechy i bez. Podle chuti. 😆😉😁

14. únor 2024
avatar

Čokoládu kdykoliv jakoukoliv.. ale teď bych si dala třeba mléčnou s celými lískovými ořechy❤

14. únor 2024
avatar

bilou

14. únor 2024
avatar

Určitě mléčnou a mléčnou s preclíky 🤤 mňam

14. únor 2024
avatar

Jsem rebel, já mám nejraději bílou. 😁 Ale jinak fakt kvalitní čokolády, ráda si připlatím.

14. únor 2024
avatar

Bílá čokoláda 🍫😋

14. únor 2024
avatar

mléčnou s oříšky

14. únor 2024
avatar

Neumím říct, kterou mám nejradši 🙈 Ale vede hořká s oříšky, slaný karamel, nebo kávová.

14. únor 2024
avatar

@apachee Nugát 😍

14. únor 2024
avatar

Mléčná čokoláda

14. únor 2024
avatar

Bílou, výhodou je, že je to jediná, co mi nesní manžel 😄

14. únor 2024
avatar
14. únor 2024
avatar

Nejradši mám středně hořkou s něčím - s oříšky, karamelem, ovocem 🙂

14. únor 2024
avatar

Hořká

14. únor 2024
avatar

Nejraději mám kvalitní mléčnou v bio kvalitě, ideálně se třtinovým nebo kokosovým cukrem😍

14. únor 2024
avatar

Oříškovou

14. únor 2024
avatar

Mléčnou nebo hořkou se solí

14. únor 2024
avatar

Čistou mléčnou

14. únor 2024
avatar

nugátová

14. únor 2024
avatar

Hořkou

14. únor 2024
avatar

vysokoprocentní mléčnou

14. únor 2024
avatar

Mléčnou

14. únor 2024
avatar

Hořkáá🤤🍫😁

14. únor 2024
avatar

Hořkou.

14. únor 2024
avatar

mléčnou

14. únor 2024
avatar

V podstatě všechny druhy ;) Nicméně o první místo se dělí mléčná s bílou 🙂

14. únor 2024
avatar

Mléčnou s oříšky 😋

14. únor 2024
avatar

mléčnou

14. únor 2024
avatar

Nejvíce ze všech miluji mléčnou ❤️

15. únor 2024
avatar

Mléčná

15. únor 2024
avatar

Mléčnou s oříšky
👍

15. únor 2024
avatar

Většinou při nákupu v Dm nám v košíku nugatovou- je nej😃

15. únor 2024
avatar

Nejradši mám mléčnou

15. únor 2024
avatar

Mléčnou

15. únor 2024
avatar

s oříšky

15. únor 2024
avatar

Mléčnou

15. únor 2024
avatar

70% s kousky slaného karamelu 🙂

15. únor 2024
avatar

Bílou

15. únor 2024
avatar

Bílou

15. únor 2024
avatar

Bilou, kokosovou, nugatovou a oriskovou a vsechny cokolady sveta 😂

15. únor 2024
avatar

Bilou 🥰

16. únor 2024
avatar

Já mám nejradši Ritter Sport s rozinkami a rumem 😁 Obecně pak hořké a mléčné.

16. únor 2024
avatar

Nejraději mám horkou s příchutí např.mata

16. únor 2024
avatar

Nugátovou 🙂

16. únor 2024
avatar

hořkou

16. únor 2024
avatar

Bílou

16. únor 2024
avatar

Tak tohle bych chtěla vyhrát😉. Miluji hořkou! Ale i nugát a hořkou s ořechy.

16. únor 2024
avatar

S kousmama ořechů, hořkou, mléčnou, bílou

16. únor 2024
avatar

Hořkou, kolem 80 % kakaa, nejlépe single origin

16. únor 2024
avatar

Bílou

17. únor 2024
avatar

oříškovou

17. únor 2024
avatar

Mléčnou

18. únor 2024
avatar

Hořkou

18. únor 2024
avatar

U nás doma frčíme na té 90% z dm - celá rodina. Kupujeme ji (i s jinými věcmi) on-line a bereme ji po kilech. Bohužel nepřeháním. Běžně jich koupíme minimálně 10 ale spíše 20 (jako neděláme on-line velký nákup každý měsíc... 🙂

18. únor 2024
avatar

nejraději mám mléčnou

19. únor 2024
avatar

mléčnou s želé 😀

20. únor 2024
avatar

mléčnou s ořechy, nebo s želé🙂

20. únor 2024
avatar

Nejraději mám bílou, ale paradoxně jí jím nejmíň. Nejvíc frčí hořká, protože je z nich "nejdietnější" :D

20. únor 2024
avatar

Mléčnou 🤗

20. únor 2024
avatar

Nugátová 😍

20. únor 2024
avatar

Nejraději mám mléčnou cokoladu

20. únor 2024
avatar

Mléčnou

20. únor 2024
avatar

Mléčnou

20. únor 2024
avatar

Nugát 😍

20. únor 2024
avatar

Mléčnou s oříšky 😍

20. únor 2024
avatar

Nugátovou ❤️

20. únor 2024
avatar

Mléčná.

20. únor 2024
avatar

Aktuálně asi všechny, na obalení nervů 😅😁

20. únor 2024
avatar

Mléčnou s arašídy

20. únor 2024
avatar

Jsem cokoladomil, tak je mi jedno jakou. Když je kvalitní, miluju všechny.

20. únor 2024
avatar

Hořkou, mléčnou, musí být ale s oříšky nebo mandlemi.

20. únor 2024
avatar

Hořkou

20. únor 2024
avatar

Mléčnou s oříšky

20. únor 2024
avatar

Miluju hořkou čokoládu, když je s příchutí mint, tak je to top🙂

20. únor 2024
avatar

hořkou

20. únor 2024
avatar

mléčnou s oříšky

20. únor 2024
avatar

Mléčnou s lískovými oříšky

20. únor 2024
avatar

Všechny 🙈, nejvíc asi se slaným karamelem, hořkou s pistáciovým krémem, nugátovou, bílou...

20. únor 2024
avatar

Nugátovou

20. únor 2024
avatar

Mléčnou s oříšky nebo s karamelem

20. únor 2024
avatar
20. únor 2024
avatar

Nugatovou nebo mléčnou.

20. únor 2024
avatar

Všetky 🙂

20. únor 2024
avatar

Mléčnou

20. únor 2024
avatar

Mléčnou, nebo tu s kokosem

20. únor 2024
avatar

Hořkou a bílou

20. únor 2024
avatar

Nejradši mám mléčnou. 🤤🤤🤤

20. únor 2024
avatar

Mléčnou 🙂

20. únor 2024
avatar

Hořkou, miluju studentskou pečeť, ale když mě honí mlsná, zbodnu jakoukoliv.

20. únor 2024
avatar

Nejraději bílou

20. únor 2024
avatar

Mléčnou a pokud i příchuť tak určitě kokos 😍

20. únor 2024
avatar

Úplně nejraději mám mléčnou čokoládu. 🙂

20. únor 2024
avatar

Hořkou se slaným karamelem

20. únor 2024
avatar

Bílou čokoládu

20. únor 2024
avatar

mléčnou, ale klidně i hořkou 🙂

20. únor 2024
avatar

Mám ráda všechny, ale nejvíc s přidaným ovocem, nebo oříškama ☺

20. únor 2024
avatar

Hořkou s marcipánem

20. únor 2024
avatar

Horkou

20. únor 2024