SOUTĚŽ UKONČENA - Adventní kalendář s firmou #vileda - okénko číslo 9
🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Dnes se v okénku nachází balení hadříků Microfibre COLORS.
Hadřík možné použít suchý nebo navlhčený. Jednoduše se ždíme, nepoškrábe, nezanechá šmouhy. Má vynikající savost, schne 2x rychleji než bavlna. Tento materiál nevyžaduje použití chemických prostředků. Vykazuje velmi vysokou životnost. Snadno se udržuje, je možné jej prát v pračce na 60°C. Odstraní více než 99% bakterií jen za pomoci vody.
🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄
A jak se do soutěže zapojit?
🎄 dát lajk této zprávě
🎄 odpověď na soutěžní otázku komentářem pod tuto zprávu - kdy zdobíte vánoční stromeček?
Soutěžíme od teď do dnešní půlnoci. Pomocí generátoru náhodných čísel zítra vylosuji jednoho výherce.
Hodně štěstí 🍀🍀🍀
Kdy se nám chce.😁
Zdobíme 23. prosince.
Většinou 22-23.prosince. U babičky na Štědrý den.
Stromeček zdobíme 23.prosince 🌲
23.prosince vecer
zdobíme 23.12. večer až děti usnou, aby měly ráno překvapení od Ježíška 🙂
Letos asi víkend pred Štědrým dnem🙂
23.12.
Zlobíme 23.prosince večer
23.12.
Od minuleho roku uz zdobime s detmi 24.12.
23. Večer
23.12.
Podle nalady
Většinou ho máme týden před vánoci.
Tak týden před Vánoci
24.12 nebo 23.12
23.12.
Máme malé děti, ta zdobíme 23.12.vecer,aby ráno děti měli překvapení.
24.12.
Zdobíme večer 23.12.
Nosí nám ho nazdobenej Ježíšek v noci z 23. na 24.12. 😇
24. dopoledne.
Večer před poslední adventní nedělí.
Zdobíme vždy na Mikuláše takže už v obýváku stojí 🎄
23. 12. Večer
23.12. večer
23.12. V noci, ale letos asi dřív syn ví, že budeme mít stromeček ze zahrady
my zdobíme pro ježíška, zrovna včera jsme vytáhli stromek a dali světýlka, dneska s holkama nazdobíme
24 ráno 🙂
23. prosince 🎄
cca 2- 3 dny před štědrým dnem
Před Mikulášem, se začátkem adventu
My zdobíme spolu s dětmi na Štědrý den dopoledne.
Pozdě večer 23., až děti spí- zdobí nám ho Ježíšek ☺️
JA nikdy 😀
Zdobime kdy chceme. Letos uz ho mame abychom si ho uzili co nejvice.
Driv jsme zdobili s manzelem natajno v noci z 23. na 24.,posledni tri roky zdobime vsichni spolecne vetsinou 22. ....letos bych chtela zdobit stromecek ctvrty adventni vikend👍🤩
První adventní neděli, zdobí deti 🙂
23.12.
Stromecek zdobime 23.prosince
23.12.
Normálně zdobíme stromeček na synovi narozeniny 13.12., ale letos poprvé jsme nazdobili už první adventní neděli.
Letos ozdobeno uz prvni adventni nedeli, minule roky tyden pred stedrym dnem
23.12.vecer
23.12. 😊
Zdobime 23. večer nebo 24. rano
Zdobíme různě,jak to vyjde časově,ale vždy je to až po 20.prosinci.Doma u našich jsme vždycky zdobili přesně 24.a byly to docela hoňky 😁
24. dopoledne, společně s dětmi
Nám ho nazdobeny přinese Ježíšek že 23 na 24
@ivakalinova Jelikož máme umělý zdobime brzy. Milujeme ho mít dlouho.Takže okolo Mikuláše 🎄
23.12. večer
Jak kdy, loni jsme zdobili asi 3 dny před Vánoci, letos to bude podobně
24. prosince dopoledne
24. prosince dopoledne
22. nebo 23.
23.po usnuti děti
Zdobíme 19.prosince..
23.12.
Většinou 23. nebo 24. ale letos jsme ho zdobili už 5.12 🙂
Večer 23.12.
23.12. večer
23.12
Den, dva předem
Většinou 1-2 dny před Vánoci
23. 12. večer
Když jsme byli s partnerem sami, tak až 23 večer. Teď už s prvni adventní nedělí. A malej miluje světýlka.
Cca týden před Štědrým dnem. Na svátky pak odjíždíme pryč, tak ať si ho užijeme.
Zdobime 23.12
23.12 l, zdobíme já s manželem, jak děti usnou, ráno je to pro ně překvapení
Vzdy zdobime driv,letos to bylo ted v nedeli - 6.12.
V rozmezí 22-24.
23.prosince odpoledne s dětmi
Nejdříve 22.prosince
Zdobí děti, 23. 12.
23.12. Až dcera usne 🙂
24.12. dopoledne všichni společně
23.12.
23.12.
Doma jsme vždy zdobili 23.12, protože to má moje maminka svátek...teď u nás doma zdobíme cca kolem 18.12, podle toho jak se nám chce
23.12. večer
Podle toho, na které předvánoční dny vychází na manžela volno v práci, většinou zdobíme tak dva, tři dny před Štědrým dnem, ať si stromek užijeme o pár dnů déle...
Jakmile ho koupíme 🙂
Zdobíme na Štědrý den ráno, hezky všichni společně 😊
23.12. večer,aby měly děti překvapení 🙂
Na Štědrý den ráno u pohádek. Ale letos s ročním rarachem ho nazdobím večer 23., protože s ním by to nešlo 🙂
Zdobíme hned, jak pořídíme. Zpravidla začátkem prosince.Rádi si vychutnáváme ten pohled během adventu
Už od dětství se zdobil u nás doma 23.12. takže i já ve své domácnosti toto dodržuji a zdobime toho 23.12. 😊
Obvykle 23.12. odpoledne, ale letos bych ráda už o víkendu, tj. tak 4 dny před štědrým dnem.
Vždycky, vždycky jsme zdobili 23. prosince. Ale v poslední době si to holky žádají dřív. letos ještě nazdobený stromeček nemáme.
Zdobili jsme o víkendu
23.12.
Bude.e zdobit 23.v noci, aby ráno děti vstali a našli ho už ozdobený
Den před štědrým dnem.
23.12. V noci jako překvapení na ráno
23.12. v noci, aby měly děti ráno překvapení
23.12.
Zdobím 23. Prosince, až děti usnou. Ráno na Štědrý den mají překvapení 🎄😍
Večer 23.prosince
Většinou s dětmi kolem 20. prosince
Se začátkem adventu
23.12. večer
24.12. Rano 😍
Ráno 24.12.
Během adventu.
Večer před štědrým dnem 🤩
22.12. Ať stihneme v klidu nafotit vánoční fotky 🙂
Odpoledne 23.12
Štědrý den ráno
23.12.
Vsichni spolecne u pohadek na Stedry den rani nebo spis dopoledne
23.12 večer
23.12. večer
Na stedry den
23.12. večer
23.12. večer u Anděl páně, u mých rodičů vždy až 24.12.rano,melo to své kouzlo
23. během dne.
23.12., když syn usne
Zdobíme 23.12.
Zdobíme 22-23.12.:slight_smile:
za bezdětna 23.12. s dítětem o týden dříve 👍
Večer 23.12 🎄
Zdobime 23.12
24. rano
2-3 dny před Vánocemi, s dětmi. Ale letos asi dřív
Většinou 23.12.,letos už je doma a zdobit budu teď v patek😀
Většinou kolem 18.prosince,ať si ho děti užijí co nejdéle 😉
Nosí nám ho Ježíšek v noci z 23. na 24.12. a rovnou ho nazdobí
zdobíme 23.12. a nebo 24.12. ráno. Podle toho, jak to vychází na pracovní dny
23.12. Vecer
Nemame určený den
Většinou na Mikuláše
Večer před Štedrým dnem a nebo ráno o Štědrý den
23. když holky usnou
Den před štědrým dnem
23.12. večer
18.12. 😊
23.12.
Zdobíme na Štědrý den ráno.
Dva dny před štědrým dnem
23. nebo 24. 🙂 Podle nálady a času
24.12. ráno
23.12. loni behem odpoledniho spanku Jary, letos nevim kdy to spachame
23. Večer
Budeme tento víkend, ať si ho pořádně užijeme 💕
Cca 20 🙂
Zdobíme 23.12. 😉
Kolem 20.12.
24.12. ráno ❤️🎄
23.12.
23.12. vecer
23.12. vecer
Když přijde ta pravá chvíle 😍
Poslední adventní neděli. 😊
Většinou tak 22. - 23. prosince. Letos ale zvažuju jestli už ho nenazdobíme v neděli 20. prosince.😉
Zdobíme 23 prosince
zdobíme většinou poslední den školy večer, takže 22. prosince
Zdobíme 23.12
23.12. Vecee
Večer 23.12.
Většinou již okolo Mikuláše, ale letos nějak Vánoce tolik nevnímám a bude to pozdeji
23. prosince
Většinou 23.12., ale letos to bude asi driv 😊
23. prosince
Asi budeme zdobit 23. večer. Jako bezdětný jsem rozhodla, že budeme zdobit dřív, tak 20.😀
Většinou tak týden před vánoci
Vánoční stromeček zdobíme ráno na Štědrý den
23. prosince 🎄
Podle nalady a kdy stromecek koupime.nemame dany den.
23.12 v noci potají
23. prosince a zapojí se celá rodinka. 🌲
23.12. jak děti usnou, máme obývák společně s kuchyní, takže ráno mají stromeček od Ježíška
Zdobili jsme 23.proisnce co už je dcera větší budeme zdobit asi 20.
24.12. dopoledne, dětem to čekání na Ježíška rychleji utíká.
23.12.🎄 navečer spolu s dětma pro Ježíška 🙂
23.12.
Na Štědrý den dopoledne. 🙂
Ráno na Štědrý den.
My zdobíme 23.12. večer.
Mamka ho zdobila tajne a dala ho do obyvaku s darky, coz mi bylo hrozne lito, takze zdobime s detmi a letos uz stromecek mame od nedele
24.12. ráno
Zdobim v noci z 23. na 24.prosince, holky jsou pak rano prekvapeny, ze ho donesl Jezisek🙂
23. odpoledne
Většinou 23.12., ale někdy i 24. ráno.
Když jsem ještě bydlela s prarodičů, zdobili jsme ho pár dní před vánocemi. Nyní ho ale zdobíme na Štědrý den ráno 🙂
23. prosince, když děti usnou. Děti jsou ráno natěšené, jestli Ježíšek stromeček přinesl.
Na Štědrý den dopoledne🌲
U nás zdobí Ježíšek v noci 23.12.😊
Stromeček zdobíme 23. 12. odpoledne. 🎄
Na stedry den dopoledne
Hned jak ho koupime
24.12. Rano
U nás většinou 22.nebo 23.🎄
Zdobime den pred Stedrym dnem, uz se moc tesim 😉😁
23.12. večer
Den pred Stedrym dnem
24.12 dopoledne, máme to jako vánoční tradici
Jak kdy, tak 22. - 23. 12
23.12.letos ale mozna 22. 🎄
23.12.
Včera jsme nazdobily s dcerou, už jsme to nevydržely, když má babi dole nazdobeno 😁
23. večer
V dětství jsme doma zdobili až dopoledne na Štědrý den, teď s dětma zdobíme pár dní předem, abychom si ho více užili😨)
už od detsví si pamatuji zdobení 23.prosince ale jelikož cely tento rok je tak nějak jinak tak i se stromečkem to bude jinak a teším sa na to již tento víkend ješte musím nazdobit perničky 🙂
Stromeček zdobí děti, takže záleží, jak se jim chce. Obvykle začínají tak tři dny před Štědrým dnem a na Štědrý den dopoledne mají hotovo.
Zdobím 1. adventní neděli, chci si ho prostě užít
Doma zdobíme s dětmi 23.12. na cestách většinou až na štědrý den
V dětství jsme vždy zdobili 24. dopoledne. Co máme syna a vnímá Vánoce, tak zdobíme s předstihem, ať si stromeček užijeme. Tak to letos vidím na poslední adventní víkend.
23. prosince.
1.adventni nedeli ❤
Většinou tak tři dny před Vánoci🙂)) letos možná dříve, uvidíme🙂)
23.prosince
den dva před Štědrým dnem.
23.vecer
23. prosince odpoledne nebo večer
Večer před Štědrým dnem, aby měly děti překvapení.
Posledni adventni nedeli
Kolem 20.prosince 😊
Na stedry den rano.
23.12. Večer. A letos už se moc těším. S 2 letou dcerou už to bude větší zábava.
Vždy jsme zdobili 24. ráno, ale co máme děti, tak zdobíme už o den dva dřív, aby bylo na Štědrý den vše hotovo a my už mohli jet užívat vánoční pohodu 😊
23.12 vždy večer 🙂
23. 12. večer, když malá usne, aby měla ráno překvapení.
Zdobíme jakmile koupíme stromeček ,takže pokaždé jinak.
23.12.
Většinou tak dva tři dny před Štědrým dnem.
23.vecer po tom, co děti usnou. Stromeček nám zdobí Ježíšek 😉😊
Tak 2-4 dny pred Stedrym dnem.
Letos budeme zdobit poslední adventní neděli
Vždy 22 prosince tento rok už ale 20 prosince.
23.12.
Kazdy rok zdobime v jiny den,podle nalady,casu a take manzelovych sluzeb.Miluje zdobeni stromecku,tak ho vzdy zdobime spolu.Ale nikdy ne drive nez 5 dni pred Vanoci.
22.-23.
23.12.
Zpravidla 23.12 večer, jeden rok už tuším i 22.12. večer tak, aby měly děti ráno překvapení, že Ježíšek už tady byl a chystá se na 24.12. večer.
23.12.
23. prosince
Večer 23.12. A to přesunutí z 24.12. bylo to nejlepší rodinné rozhodnuti
Zdobíme poslední adventní neděli. Pokud adventní neděle vychází na štědrý den, tak 3. adventní neděli.
Vždy jsme zdobili 24.12., od minulého roku už 23.12., přijde mi to klidnější, možná letos ozdobíme již na poslední adventní neděli, uvidíme 😊
na Štědrý den ráno 🙂
Ráno na Stedry den 🙂
Zdobíme počátkem adventu...miluju tu atmosféru rozsvíceneho stromečku po celý prosinec. Po vánocích pro mě vždy stromeček už tak nějak
Ztrácel kouzlo.
Cca týden před Štědrým dnem
Taky zdobíme začátkem adventu 🙂
Alespoň den před Štědrým dnem, klidně i víc.
23.12. Večer
23.12.
20.12
Odpoledne 23.12.
Stromeček zdobíme 23.12 dopoledne
U mě když jsem byla dítě jsme zdobili 23.prosince
Ale s přítelem chceme aby si ho děti pořádně užili a tak ho budeme zdobit už tento víkend 12.prosince 😉😍
23.12. večer, ale možná zavedu tradici a uděláme to ještě dřív, at si stromek trochu užijem....aspoň na slunovrat třeba🙂
23. prosince
24. Dopoledne
dopoledne 24. 😊
Když byli děti malý, tak přinesl stromeček v noci před Štědrým dnem Ježíšek. 🤩 Teď jak jsou větší, tak zdobime spolu a jaksi čím dál tím dřív. 😁 Příští týden jdeme na to. 😁
No vždycky to bylo na Štědrý den ráno, s dcerou to nabralo trochu jiný rozměr a už zdobíme, kdy chceme, loni jsme zdobili 23.12. ráno. Letos uvidíme, kdy se rozhodneme 🙂 Ale určitě nám ho nezdobí Ježíšek, to by se v tom prosinci pěkně nadřel - dává adventní kalendář, dárky pod stromeček, a kdyby ten stromeček měl ještě zdobit, to už mi přišlo moc 🙂
Zdobíme o víkendu před Štědrým dnem
Někdy kolem 20 🙂
24.12. dopoledne
23ho ☺️
Pár dnů před štědrým dnem
Po Mikuláši 😂
u nás se zdobí až 23 prosince
23.12. během dne
23.12.
Par dni pred Vanocemi. Mezi svatky jezdime po pribuznych, tak abychom si ho mohli uzit pred svatky.
Tak 1 az 2 tydny pred Vanoci, vzdycky o vikendu, at se muze kazdy zapojit.
U nás zdobí Ježíšek 23.prosince v noci.
23.12.vecer kdyz deti spi 🙂
23.12
23. 12.
23.12.
23.12. všichni společně
23.12.
Už h9 máme od soboty. Starší pořád mluvil že ho mají už ve škole i dekorace tak už ho mají taky
Vecer 23.12 😍
Zdobíme 23.12
neřešíme den, zaleží kdy strom koupíme a kdy je více času
23.12. vecer
23. Večer
U rodičů jsme vždy zdobili 24. 12. dopoledne, vloni si nepamatuji, letos asi nazdobím v mírném předstihu, uvidím, zda vydržím až do 23. 😀. Světýlka teda správně rozsvítit až na Štědrý večer, ať je to překvápko, ale jelikož mláděti jsou dny jedno a i u ostatních světýlek chodí "bliky, bliky", tak sama uvidím, jak to nakonec dopadne, protože prostě ta radost rozzářených batolecích očiček 😀. A na Štědrý večer se má věnovat dárkům.
Na Stedry den rano 🙂
večer 23.12.
24.12, když byla dcera menší a věřila, tak 23.12 v noci a do obýváku se nesmělo, zvyk se vrátí příští vánoce pro syna, letos je ještě malý a je mu tu fuk, tedy, ze světýlek bude paf 😀
24.12. ráno
Různě, až jsme všichni doma, letos to vychází na tenhle víkend 🍀
Když cítíme, že už je správný čas, většinou 20.-21.12. 🌲
23.12
23.12. 🙂
Tak týden před štědrým dnem 😊
23.12 v noci, aby ráno měly děti překvapení 😍
Pár dní před štědrým dnem, letos asi taky v neděli před...
23.12. večer když děti spí. Letos, ale asi dříve a společně se starší dcerou 🙂
Zdobíme 23. prosince 😊
23.prosince v noci, aby ráno 24. svítil, když vstáváme.
Stromeček zdobíme z 23. na 24., nosí ho Ježíšek 😊
Zdobíme 23.12. (den předem)....
23.12. 🎄
Zdobíme 23 večer. Ať to máme na Štědrý den v klídečku a v pohodě.
Většinou 22-23.12
23. prosince
23.prosince🎄
většinou 23. prosince
Vždy 23. prosince večer.
23.prosince
Cca týden před štědrým dnem
22 někdy 23
23 vecer
Ruzne 😃
22.12
Zdobíme tak týden před Štědrým dnem
v podvečer před štědrým dnem🌲🌲🌲😃
Večer před Štědrým dnem.. Tajně
Zdobíme vždy 23.12. večer.
24. ráno
Jelikož to děti nemohou vydržet, zdobíme první den Vánočních prázdnin. Letos tedy 21.12.
My nezdobíme,dětem ho nosí Ježíšek v noci ze 23.12.na 24.12
Zdobime až na Štědrý den
První adventní neděli 🙂
24.12. 🙂
Teď slavíme první Vánoce s přítelem a miminkem, takže ještě nevím. Každopádně s rodiči to vždycky bylo tehdy když to maminka vzdala, protože být na nás s tátou a bráchou tak zdobime snad už prvního prosince, máma vždycky chtěla až 23. nebo 24. 😄
23.12. večer jak jdou děti spát 😁
Tento rok budeme zdobit už v pátek, ať navodíme vánoční atmosféru
Zdobíme 23. prosince.
Zdobíme 23. prosince večer 🎄.
Myslím, že mě dítě ukeca na tento víkend.
Zdobíme 23.12.
Během Štědrého dne - vynikající aktivita pro děti, když dělám večeři/oběd 🙂
Zdobíme během štědrého dne,stromek si pak užíváme do tří králů 🙂
Večer 23.12.
Někdy jeden, někdy dva dny před Štědrým dnem.
Většinou na Štědrý den
Na Štědrý den
Týden před štědrým dnem.
Budem zdobit 23. večer, až dáme syna spát, ať má ráno překvápko.
Na Štědrý den ráno
V průběhu adventu. Chci si tu atmosferu uzit co nejdele 🥰🌲
Zdobíme na Štědrý den od rána s dětmi u pohádek, to miluju na Vánocích nejvíc 🥰
Vždy to bylo na Štědrý den a minulý rok už o týden dříve kvůli dětem a tento rok asi taky 😃
Týden před Vánoci.
23. 12. Večer
Dřív jsme zdobily 23., ale poslední roky už i dřív, jak se nám chce.
23.12 odpoledne
Zdobíváme 24. 12. ráno, ale přidáme se letos k těm, co zdobí týden až dva dopředu 🙂.
Zdobím 23.12. večer aby ráno dcera viděla stromeček, rozsvítime však až večer 24.12. kdy tam jsou už darky
1 až 2 dni pred Vianocami
23. 12.😊
23.12 večer
Večer před Štědrým dnem jako překvapení pro děti.
Stromeček zdobíne vždy 24.12.
U nás se zdobí ráno 24.12.
23.vecer posledni dva roky, ale predtim vetsinou na posledni adventni nedeli pred Stedrym dnem. Letos to asi udelame taky tak, at si ho par dni užijeme, o svatcich jezdime po rodine, u nasich se zdrzime vzdy tak dve noci, vracime se 28./29.a to uz ani nema to prave kouzlo stromecek zapínat.
23.12. dopoledne a pak jdeme společně na oběd, snad nám to vyjde i letos..
ráno 24.12.
Cca v pulcetom prosince se synem
Stromek zdobíme na Štědrý den dopoledne.
Den před štědrým dnem.
Na první adventní neděli nebo tak kolem začátku prosince
jak se podaří, většinou tak den nebo 2 před Štedrým dnem
23.12. Nejčastěji
23.12.
23. večer, když jdou děti spát.
Na Štědrý den.
zdobím tak 2-3 dny před štědrým dnem
23.12. večer
23.12. vecer
Tantó rok poslední adventní neděli. Jinak u našich 24.12.
večer před Štědrým dnem 🎁
23.12.
Někdy kolem 15.12., abychom si ho pořádně užili
Zdobim s detmi 24.12.
Pokaždé jinak, jak nam vyjde čas. Většinou 2-3 dny před Štědrým dnem.
Stromek zdobime ve chvíli,kdy ho od hajneho dostaneme, takze každý rok jinak 😂
Na Stedry den rano ☺️
Na Štědrý den 🎄🎄🎄
Na Štědrý den ráno
23. prosince
23.večer, aby měli ráno děti překvapení 😊
Nejdřív tak týden před Vánoci
večer 23.12.
Večer 23.12
Když je čas. Skoro vždycky později, než bych chtěla. Ale do Vánoc stíháme .-)
23.12. večer když děti usnou 🙂
Zdobíme pár dní před štědrým dnem, protože na svátky jezdíme k rodině, tak abychom si ho taky užili 🙂
Zdobíme pár dní před štědrým dnem, protože na svátky jezdíme k rodině, tak abychom si ho taky užili 🙂
Ráno 24.12. u pohádek
Zdobim 23 v noci. Minuli rok bylo synovy 2,5 a vidět ráno jeho rozzářené oči byl nejkrásnější dárek že všech...
23.prosince
Par dni pred stedrym dnem,at navodi predvanocni atmosferu
23. prosince, děti už mají volno, a na štědrý den už je ráno hotový 🙂
Zdobíme den před štědrým dnem
Zdobíme 23. večer, aby se syn probudil 24. ráno a myslel si, že ho přinesl Ježíšek
cca 14 dni před ☺️
Každoročně zdobíme na Štědrý den dopoledne (někdy se to protáhne i déle), a to všichni společně (tedy když mám chvilku mezi vařením, spíš je to na tatínkovi a starší dcerce).
jeden den před Štědrým dnem, tedy 23.12.
Několik dni před Štědrým dnem. Dle toho, jak se nám to hodí... 🙂
23.12. navecer u nas doma a 24.12. Dopoledne u babicky😉.
Stromeček bude zdobit přístí týden, abychom si ho užili 🙂
Zdobíme 23. prosince.
1. advent, máme umělý
Den před Štědrým dnem
Jak kdy podle nálady ale většinou kolem 20 prosince
zdobíme v noci na 24.12
23. prosince
23.12. vecer az usnou deti
každý rok jinak, snažíme se vždy kolem 20.
někdy mezi 20. a 23. prosincem
23. prosince spolu s dětmi.
23. vecer...
Kolem 20.12. a máme ho až do února (většinou)
23.12.
My zdobime ráno 24.12
23.12. poté, co děti usnou, aby měli ráno překvapení..
Zdobime o oslednim víkendu před vanoci
Většinou brzo, jak máme náladu, ať nám doma svítí co nejdéle, klidně 14 dní před štědrým dnem 🙂.
My většinou pár dní před Štědrým dnem.
24. ráno
Zdobíme až ho koupíme 🙊, ale většinou to bývá pár dní před Štědrým dnem
23. Vecer- přinese ho Ježíšek 🙂
23. prosince v noci, jako prekvapeni od Jeziska.
23. prosince
Poslední adventni nedeli nebo 23.12.
23.12 odpoledne..
Dcera má 18. narozeniny, takže až po oslavě. Většinou 20.
Na Štědrý den po obede
23.12. V noci, ráno najdou děti rozsviceny
23. 12. S dětmi 🙂
23. pozdě večer... Přinese ho Ježíšek
23...ale letos asi driv, bude prvne venku, tak si ho chci uzit 🙂
23.12. sama, během dne, jak mám čas 🙂
23. prosince
Většinou kolem 20. prosince
V noci z 23. na 24. 😍
23. večer po usnutí dětí 🙂
Už máme ozdobený- děti se nemohly dočkat.
23.12. 😊
23. nebo 24. ráno, letos ale stromeček nemáme protože pojedeme k našim takže by ho nikdo neužil a umělý je o ničem (nevoní)
Den před Štědrým dnem
Vetsinou 23.12.pozde v noci
Zdobíme den před Štědrým dnem
Každý rok jinak,chci si ho vždy užít co nejdéle, takže většinou kolem 10.12
Večer 23. prosince
Večer před Štědrým dnem 23.12.
Vždycky 22.prosince
Minimálně 10 dní před štědrým dnem. Kvůli té vůni 😊
23.prosince
23.12.večer
večer před štědrým dnem
Ozdobíme večer 23. 12.
Vecer po mikulasske nadilce, ale poprve se rozsviti az 24.12. vecer s darky
24. dopoledne
Zdobime 23. vecer.
23. prosince
Přesunuli jsme tradici z nenápadného tichého strojení v noci na 24.12. na podvečer 23.12.
Co nejdříve , abychom si ten vánoční čas užili co nejdéle 🙂
Strojíme kdy je čas, ale určitě minimálně týden před Vánocemi ať si ten stromek užijem
Nezdobim 😁 Ale kdysi jsme zdobili kdyz byl cas, nekdy zacatkem prosince asi 🤔
Nám nosí stromek zatím Ježíšek, takže zdobíme vždycky, když spí holky u babičky, většinou v sobotu před Vánoci.
24. prosince ráno
Nejčastěji čtvrtý adventni víkend
23.12. večer
U nas se zdobilo 23.večer, ale teď s dětmi zdobíme 24.dopoledne cela rodina. Tento rok bych ale ráda ozdobila stromeček driv. Děti uz se nemůžou dočkat.
dříve 23. večer..letos asi až na štědrý den dopol,letos poprvé s dcerkou Eeeliškou🙂
Boha, u Viledy se dostat az dolu je na dlouuho 😁 zdobime bud 23 ci 24.
Zdobíme 24 ráno u pohádek. Převzala jsem to od sebe z domova kdy nás tím rodiče zabavovali.
Kolem 20. a klidně i dříve.
Většinou víkend před Štědrým dnem
23.12.
Večer před stedrym dnem
Když jsem byla malá nemohla jsem se dočkat vánočního stromu chtěla jsem ho co nejdřív moc se mě líbily světýlka. Manželova rodina zdobí den před Štědrým dnem.
23. prosince
23.prosince večer, přítel by ale letos chtěl zdobit dřív. Tak uvidime🙂
Většinou víkend před 23.12.
23.12 🌲
Každý rok jinak podle toho jaký den vyjde, aby jsme mohli být jako větší rodina pohromadě ❤ letos se Vánoce budou slavit u nás dříve 21.12 takže stromeček jsme vzali taky s předstihem a od 7.12 nám doma stojí 🙈
23.12. večer
Stromecek strojime vikend vecer před, aby jsme si ho dal užili a hlavně ten den byli všichni doma a užíváme si ho
Stromecek zdobime 23.12 vecer, jak deti usnou
23.12. Večer kdyz kluci usnou, zitra jedeme pro stromeček a počká ještě par dní na balkoně
23.prosince večer. Až se ráno děti probudí, mají překvapení 🙂
23.12. večer
24.12. dopoledne
23.12.v podvečer o s dětmi, vždy jsme zdobili celá rodina
s rodičmi sme zdobili 24.12 dopoledne......ale odekedy mám vlastnú rodinku, tak sme si s manželom zaviedli tradíciu, že zdobíme 23.12.
KONEC!
Jak zjistíme kdo vyhrál?
@zuuzzkkaaa mám to vždy druhý den u sebe na zdi. Mrkni už je tam výsledek včerejšího dne 🙂



Zdobime 23. prosince. Ale letos silně uvažuju, ze nazdobime příští víkend.